kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SRAMOTA !!!

Stranica 3 / 17. Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 28.08.13 8:49

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
to ti je zato jer u espadrilama trčkaraš po kiši ...tako je jednom i mene ulovio pljusak, a ja rekoh...pretrčat ću ulicu, časkom ću ja to, neće im biti ništa, al one se napile vode ko žedna zemlja, postale krute i teške u 3pm.....prva kanta je bila njihova SRAMOTA !!! - Page 3 1523192931
a nije nije... espadrile nosim po kiši al samo ispod pazuha SRAMOTA !!! - Page 3 1523192931  po kiši volem nosit mokasinke... koji je to gušt osjetit kako se ona koža stegne oko stopala... ko čarape
je, mora da je neprocjenjiv osjećaj SRAMOTA !!! - Page 3 1523192931 

ček, pa jel ih sušiš na nogama??
mokasinke? one se same osuše i onda su najbolje ... nepoderivo
ja se danas, ako me ljeti ufati kiša...izuvam i gacam dalje bosa, nemaš ti boljeg nego kad ti noge kiša opere SRAMOTA !!! - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 28.08.13 8:53

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:a nije nije... espadrile nosim po kiši al samo ispod pazuha SRAMOTA !!! - Page 3 1523192931  po kiši volem nosit mokasinke... koji je to gušt osjetit kako se ona koža stegne oko stopala... ko čarape
je, mora da je neprocjenjiv osjećaj SRAMOTA !!! - Page 3 1523192931 

ček, pa jel ih sušiš na nogama??
mokasinke? one se same osuše i onda su najbolje ... nepoderivo
ja se danas, ako me ljeti ufati kiša...izuvam i gacam dalje bosa, nemaš ti boljeg nego kad ti noge kiša opere SRAMOTA !!! - Page 3 1523192931
tako treba... koji je to guuuušt... SRAMOTA !!! - Page 3 4024472575 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  pizda 28.08.13 10:25

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:a nije nije... espadrile nosim po kiši al samo ispod pazuha SRAMOTA !!! - Page 3 1523192931  po kiši volem nosit mokasinke... koji je to gušt osjetit kako se ona koža stegne oko stopala... ko čarape
je, mora da je neprocjenjiv osjećaj SRAMOTA !!! - Page 3 1523192931 

ček, pa jel ih sušiš na nogama??
mokasinke? one se same osuše i onda su najbolje ... nepoderivo
ja se danas, ako me ljeti ufati kiša...izuvam i gacam dalje bosa, nemaš ti boljeg nego kad ti noge kiša opere SRAMOTA !!! - Page 3 1523192931
mozes odmah i pazuha oprat...SRAMOTA !!! - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 31.08.13 23:41

našla! sjetila se ja ....  ovaj carlinov skeč mi je bio na pameti kad sam otvarala temu... toliko toga činimo svi a sram nas priznat jer nije nobl, nije profinjeno i nije za prezentaciju  SRAMOTA !!! - Page 3 1619348112 

čovjek je to tako lijepo uobličio u skeč



hvala svima koji su do sada sudjelovali na temi i onima koji će tek sudjelovati... po tome smo si slični

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Lena 01.09.13 7:21

tak sam sad ubrala ovu themu.....nekako mi promakla....SRAMOTA !!! - Page 3 439160543 
pa bilo je situacija kad sam izvalila neku glupost onako naivno.....jednom sam išla kod prijateljice i pričamo ležerno,a u jednom vrtu stoji otpilano stablo palme.....samo trup onako malo zaobljen kakve palme već jesu.....i ja u čudu izvalim - ajme kolika šiška!!!! trebalo mi je minutu da skužim da nije gigantska šiška nego palma SRAMOTA !!! - Page 3 11484130 prijateljica zavarila naravno....
i par puta kao kod sare krvava mrlja na gaćama.....a u smokve....šta da se radi.....priroda ima svoje načine.....odhodaš malo krvav i sutra kao da ništa nije bilo SRAMOTA !!! - Page 3 1523192931 
inače je moja specijalnost da glavom ili nogom lupim u nešto.....brzo se gibam i brža glava nego mozak.....tako da znam zaradit koju čvorugu SRAMOTA !!! - Page 3 2329918616
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 02.09.13 9:24

nekad kad sam nestrpljiva il hoću nešto nabrzinu reći znam spojit čitavu rečenicu u par riječi... tako sam jednom došla od doktorice, vodila oca da mu izvade krpelja i provjeri da nije zaražen .... i kad sam se vratila dočekali me brat i bivša šogorica i pitaju šta je bilo jer su čuli da sam s ocem išla doktorici pa se zabrinuli jer nisu znali zašto a ja ko iz topa odvalim: ma ništa strašno , vodila oca kod krpeljice .... meni sve jasno a oni me gledaju šta pričam i prasnu u smijeh ... skužili šta sam htjela reć a i navikli da pričam sažeto kad mi se ne priča SRAMOTA !!! - Page 3 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 02.09.13 9:30

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:je, mora da je neprocjenjiv osjećaj SRAMOTA !!! - Page 3 1523192931 

ček, pa jel ih sušiš na nogama??
mokasinke? one se same osuše i onda su najbolje ... nepoderivo
ja se danas, ako me ljeti ufati kiša...izuvam i gacam dalje bosa, nemaš ti boljeg nego kad ti noge kiša opere SRAMOTA !!! - Page 3 1523192931
mozes odmah i pazuha oprat...SRAMOTA !!! - Page 3 684758713
ako pustiš i da se osuše ispod pazuha i naglo potegneš, moš se na taj način i depilirat

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  orion 02.09.13 12:09

kišna glista je napisao/la:nekad kad sam nestrpljiva il hoću nešto nabrzinu reći znam spojit čitavu rečenicu u par riječi... tako sam jednom došla od doktorice, vodila oca da mu izvade krpelja  i provjeri da nije zaražen .... i kad sam se vratila dočekali me brat i bivša šogorica i pitaju šta je bilo jer su čuli da sam s ocem išla doktorici pa se zabrinuli jer nisu znali zašto  a ja ko iz topa odvalim: ma ništa strašno , vodila oca kod krpeljice .... meni sve jasno a oni me gledaju šta pričam i prasnu u smijeh ... skužili šta sam htjela reć a i navikli da pričam sažeto kad mi se ne priča SRAMOTA !!! - Page 3 11484130 
kod krpeljice SRAMOTA !!! - Page 3 3111943984  .... a događa se i pravima ....SRAMOTA !!! - Page 3 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 07.09.13 13:56

u, sad se sjetila jedne svoje sramote koja mi se dogodila na forumu i baš me bilo onako svojski sram... bilo je to davno na nethaeru dok sam još forum shvaćala ozbiljno i isto tako i pisala... bio neki lik koji je otvoreno priznao da je silovatelj, odgulio kaznu i rehabilitirao se i puno je komunicirao baš sa forumašicama po raznim pdf-ovima... ne mogu mu se sjetiti nicka al nije bitno, čovjek javno priznao da se kaje za svoje zlodjelo ... al pratile isti forum i moje kolegice, znale da pišem na njemu  jer je to bilo netom nakon sam riješila ono sa vrtićem , tada sam bila sva pažljiva i pismena, pazila da poštujem pravila, pisala gramatički besprijekorno, točka zarez, velko slovo na početku rečenice ... užas jedan, ko da pišem službeni dopis precjedniku države a ne post na forumu  ... al jedna moja kolegica nije mogla smisliti tog tipa, nikako mu oprostit što je nekog silovao i uletila mi jednom u nick i tako ga uzduž i poprijeko ispičkarala i to na nekoj temi koja veze sa njegovom kriminalnom poviješću nije imalo da je mene kasnije danima bilo sramota pojavit se na forumu jer nikome nije bilo jasno šta se sad dogodilo... a kud ćeš na forumu objašnjavat takve stvari SRAMOTA !!! - Page 3 1523192931  a jesam bila naivna tada i imala pasvorde koji su svima bili poznati jer nisam nikad imala ništa za kriti pa ni u virtuali

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 07.09.13 17:34

najlonke zaboravljene u hlačama, otvoren šlic, poderane hlače, majica obučena naopako, sve su to stvari koje su mi se dogodile, ali me nikad nije bilo sram, to je par sekundi neugodnjaka, sprdačina na vlastiti račun i već je zaboravljeno... međutim, ima jedna stvar zbog koje se i dan danas zacrvenim, premda je od toga prošlo više od 5 godina... 
stvarno nikad nisam ljude dijelila po nacionalnoj pripadnosti, narodnosti, vjerskom, seksualnom ili bilo kojem drugom opredjeljenju, zato mi i danas ne izlazi iz glave jedan proser pred osobom koja to ničim nije zaslužila...
živjela sam u splitu... moj partner je nekoliko godina živio u njemačkoj i o nijemcima je imao jako loše mišljenje, zvao ih je-debele švaburde... ne znam koliko puta sam mu to predbacila, da nije u redu tako se izražavati o bilo kome, a pogotovo ne javno, jer masa nijemaca koji su nam dolazili kao potencijalni klijenti je prilično dobro razumjela hrvatski, što zbog dugogodišnjeg ljetovanja po jadranu, što zbog prirode posla kojim su se bavili... uglavnom, to ljeto je, vraćajući se s dopusta, u split navratila jedna moja poznanica, inače vrlo duhovita i draga osoba, nasmijana, ljubazna i pametna... naravno, provela sam je po okolici hvaleći ljepote splita i otoka... u jednom trenutku je rekla da joj je najljepša plaža brački bol i pitala da li tamo gradimo što... 
ima li išta gore od kombinacije brzog jezika i spore pameti? mrtva hladna sam bubnula: većini naših klijenata to područje nije zanimljivo, jer tamo uglavnom ljetuju debele švaburde... u sekundi sam postala svjesna da sam izvalila nešto čega se grozim i za što špotam drugog, a da zlo bude veće ona je blagim glasom rekla: znaš, ja sam porijeklom njemica... zemljo otvori se, progutaj me, daj da nestanem!!!
trebam li reći da je žena bila obilnijih proporcija? ne trebam, jelda?... 

nisam imala snage pogledati je, nisam sve (kao obično) okrenula na sprdačinu, nisam rekla n i š t a, umuknula sam, smrzla se od sramote i žarko željela ispariti ili zavrtjeti vrijeme par minuta unazad...
sutradan je otišla, a mene je bilo toliko sram da joj nisam priuštila ni jedno olinjalo -oprosti...
bokte i sad mi je neugodno kad pomislim na to...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 10.09.13 20:49

stalno primječujem vodu na podu kupaone između umivaonika i kade, i umivaonika i wc-a.
Brišem ko kreten i jučer pozovem brku da vidi tu poplavu i da nek pogleda od kud curi voda.
Veli znam iz pipe na kadi sutra ću popraviti

SRAMOTA !!! - Page 3 424959984  on zna al kurcem ne mrda jer nije još tak bilo jako

( digresija --- prije par dana mu rekoh , ostavil si četku punu dreka u posudi punoj vode, em se prolilo po kupaoni em me je pošpricalo em sam popizdila kaj sam to morala čistit, još jednom mi to napravi ostavit ću sve tak kak je zasrano pa ti peri, pun mi je kurac čiščenja vaših govana. Veli on meni kak znaš da sam ja možeda je sin. Znam da si ti jer si ti sral ujutro , a sin ima zabranu diranja četke dok sam ja živa.
On sa svojom tetraparezom nije u stanju vratiti četku kak treba da ne zasvinji okolo i zato to nedam da radi, za njim počistim ja.)
 
natrag na jutros
Odlazi brko na poso i kaže da pipa ( jednoručna mješalica) treba biti okrenuta na hladnu vodu)
Ja na kompu i još uravnotežena - ok fala na uputstvima za upotrebu, mogel si mi ih i prije dati.
Vrati se on do mene i šapće i da znaš nisam ja onaj dan usvinjio četku i mali se koristi njome.
SRAMOTA !!! - Page 3 3827417775  briši rekoh na posel koji je tebi kurac, kakve to veze ima sa pokvarenom pipim i govnima
poludila sam
nije za pisat kaj sam sve rekla

Eto luda sam
popravljal je pipu, voda je šikljala do plafona ( doslovno još je fleka),
peglala sam i nisam ga nadgledala
 šljapkal je u čarapama po tom mokrom , suhu krpu nije ni priredil ni tražil da to pokupi
tek kad me je pozval da nadgledam pipu dok on otvara vodu ( idiot ventil nije stavil u kupaoni nek u drugoj prostoriji)
ugazim u mokre kupaonske prostirače
I opet poludim
Tko nije tu normala urlala sam, pa kaj se tak dela , pa kaj nije tražil stare suhe krpe, pa kaj nije maknul prostirače
A on ima facu jadnog tužnog pesa,a ja tu facu više nemrem smisliti 


 Sin je opreiral neko zadebljanje na koljenu i na ruci, sutra konci idu van. Kupal se je i flastere skinul i stavil kraj kade.
Veli brko odlazeči pušiti na balkon , malom još suzi koljeno,
rekoh znam možda mu neće na kojljenu skinuti konce.
Brko prolazi pokraj mene, prolazi pokraj koša za smeče i drito na vrata balkona
Meni kliker - videl si gaze al ih nisi uzel i bacil
kad popušim veli
alergična sam više nemrem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 10.09.13 20:57

ja te potpuno razumijem, barem ovaj dio s brkom... SRAMOTA !!! - Page 3 2281111077 
ja sam svoga konja trenirala godinama i uspjela sam postići da više nema lokvica iza njega nakon u umivanja, da je pod nakon tuširanja suh i čist, da na staklenom stolu nema tragova čaša, da je kuhinja sterilizirana nakon upotrebe i sve tako.... (ja sam rubno opsesivno kompulzivna garant, al mi nije nikad dijagnosticirano SRAMOTA !!! - Page 3 1523192931 )... i sad kad smo se fino ušemili - počeo mi je bit dosadan... smrtno
i počelo me živcirat samo njegovo bivstvovanje...

i sad kad si razmišljam s nekim započet opet sve ispočetka... fakat mi se ne da...
mislim, mogu imat nekoga za druženje i "divljanje" međ plahtama, ali da nekome perem i peglam... e pa ne da mi se.
možda za godinu dana budem u tuđem dreku do grla, ali sada tako razmišljam SRAMOTA !!! - Page 3 4255275425

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 10.09.13 21:02

Vel'ka Maca je napisao/la:ja te potpuno razumijem, barem ovaj dio s brkom... SRAMOTA !!! - Page 3 2281111077 
ja sam svoga konja trenirala godinama i uspjela sam postići da više nema lokvica iza njega nakon u umivanja, da je pod nakon tuširanja suh i čist, da na staklenom stolu nema tragova čaša, da je kuhinja sterilizirana nakon upotrebe i sve tako.... (ja sam rubno opsesivno kompulzivna garant, al mi nije nikad dijagnosticirano SRAMOTA !!! - Page 3 1523192931 )... i sad kad smo se fino ušemili - počeo mi je bit dosadan... smrtno
i počelo me živcirat samo njegovo bivstvovanje...

i sad kad si razmišljam s nekim započet opet sve ispočetka... fakat mi se ne da...
mislim, mogu imat nekoga za druženje i "divljanje" međ plahtama, ali da nekome perem i peglam... e pa ne da mi se.
možda za godinu dana budem u tuđem dreku do grla, ali sada tako razmišljam SRAMOTA !!! - Page 3 4255275425
i ja
tvoj se konj dal istrenirati
al ovaj moj je postal raga i još smo na početku

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 10.09.13 21:47

dromsin je napisao/la:stalno primječujem vodu na podu kupaone između umivaonika i kade, i umivaonika i wc-a.
Brišem ko kreten i jučer pozovem brku da vidi tu poplavu i da nek pogleda od kud curi voda.
Veli znam iz pipe na kadi sutra ću popraviti

SRAMOTA !!! - Page 3 424959984  on zna al kurcem ne mrda jer nije još tak bilo jako

( digresija --- prije par dana mu rekoh , ostavil si četku punu dreka u posudi punoj vode, em se prolilo po kupaoni em me je pošpricalo em sam popizdila kaj sam to morala čistit, još jednom mi to napravi ostavit ću sve tak kak je zasrano pa ti peri, pun mi je kurac čiščenja vaših govana. Veli on meni kak znaš da sam ja možeda je sin. Znam da si ti jer si ti sral ujutro , a sin ima zabranu diranja četke dok sam ja živa.
On sa svojom tetraparezom nije u stanju vratiti četku kak treba da ne zasvinji okolo i zato to nedam da radi, za njim počistim ja.)
 
natrag na jutros
Odlazi brko na poso i kaže da pipa ( jednoručna mješalica) treba biti okrenuta na hladnu vodu)
Ja na kompu i još uravnotežena - ok fala na uputstvima za upotrebu, mogel si mi ih i prije dati.
Vrati se on do mene i šapće i da znaš nisam ja onaj dan usvinjio četku i mali se koristi njome.
SRAMOTA !!! - Page 3 3827417775  briši rekoh na posel koji je tebi kurac, kakve to veze ima sa pokvarenom pipim i govnima
poludila sam
nije za pisat kaj sam sve rekla

Eto luda sam
popravljal je pipu, voda je šikljala do plafona ( doslovno još je fleka),
peglala sam i nisam ga nadgledala
 šljapkal je u čarapama po tom mokrom , suhu krpu nije ni priredil ni tražil da to pokupi
tek kad me je pozval da nadgledam pipu dok on otvara vodu ( idiot ventil nije stavil u kupaoni nek u drugoj prostoriji)
ugazim u mokre kupaonske prostirače
I opet poludim
Tko nije tu normala urlala sam, pa kaj se tak dela , pa kaj nije tražil stare suhe krpe, pa kaj nije maknul prostirače
A on ima facu jadnog tužnog pesa,a ja tu facu više nemrem smisliti 


 Sin je opreiral neko zadebljanje na koljenu i na ruci, sutra konci idu van. Kupal se je i flastere skinul i stavil kraj kade.
Veli brko odlazeči pušiti na balkon , malom još suzi koljeno,
rekoh znam možda mu neće na kojljenu skinuti konce.
Brko prolazi pokraj mene, prolazi pokraj koša za smeče i drito na vrata balkona
Meni kliker - videl si gaze al ih nisi uzel i bacil
kad popušim veli
alergična sam više nemrem
SRAMOTA !!! - Page 3 1425538829  nije vama lako ... ni jednom ni drugom al ajd, znam da ste se nekako našli u svemu tome

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  propolis 10.09.13 22:27

dromsin je napisao/la:stalno primječujem vodu na podu kupaone između umivaonika i kade, i umivaonika i wc-a.
Brišem ko kreten i jučer pozovem brku da vidi tu poplavu i da nek pogleda od kud curi voda.
Veli znam iz pipe na kadi sutra ću popraviti

SRAMOTA !!! - Page 3 424959984  on zna al kurcem ne mrda jer nije još tak bilo jako

( digresija --- prije par dana mu rekoh , ostavil si četku punu dreka u posudi punoj vode, em se prolilo po kupaoni em me je pošpricalo em sam popizdila kaj sam to morala čistit, još jednom mi to napravi ostavit ću sve tak kak je zasrano pa ti peri, pun mi je kurac čiščenja vaših govana. Veli on meni kak znaš da sam ja možeda je sin. Znam da si ti jer si ti sral ujutro , a sin ima zabranu diranja četke dok sam ja živa.
On sa svojom tetraparezom nije u stanju vratiti četku kak treba da ne zasvinji okolo i zato to nedam da radi, za njim počistim ja.)
 
natrag na jutros
Odlazi brko na poso i kaže da pipa ( jednoručna mješalica) treba biti okrenuta na hladnu vodu)
Ja na kompu i još uravnotežena - ok fala na uputstvima za upotrebu, mogel si mi ih i prije dati.
Vrati se on do mene i šapće i da znaš nisam ja onaj dan usvinjio četku i mali se koristi njome.
SRAMOTA !!! - Page 3 3827417775  briši rekoh na posel koji je tebi kurac, kakve to veze ima sa pokvarenom pipim i govnima
poludila sam
nije za pisat kaj sam sve rekla

Eto luda sam
popravljal je pipu, voda je šikljala do plafona ( doslovno još je fleka),
peglala sam i nisam ga nadgledala
 šljapkal je u čarapama po tom mokrom , suhu krpu nije ni priredil ni tražil da to pokupi
tek kad me je pozval da nadgledam pipu dok on otvara vodu ( idiot ventil nije stavil u kupaoni nek u drugoj prostoriji)
ugazim u mokre kupaonske prostirače
I opet poludim
Tko nije tu normala urlala sam, pa kaj se tak dela , pa kaj nije tražil stare suhe krpe, pa kaj nije maknul prostirače
A on ima facu jadnog tužnog pesa,a ja tu facu više nemrem smisliti 


 Sin je opreiral neko zadebljanje na koljenu i na ruci, sutra konci idu van. Kupal se je i flastere skinul i stavil kraj kade.
Veli brko odlazeči pušiti na balkon , malom još suzi koljeno,
rekoh znam možda mu neće na kojljenu skinuti konce.
Brko prolazi pokraj mene, prolazi pokraj koša za smeče i drito na vrata balkona
Meni kliker - videl si gaze al ih nisi uzel i bacil
kad popušim veli
alergična sam više nemrem
a odluka...zasto cendrat kad je dovoljno samo odluciti ...no dal imas se hrabrosti ..ili i nije bas sve tako... mozda    SRAMOTA !!! - Page 3 3111943984
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  propolis 10.09.13 22:31

Vel'ka Maca je napisao/la:ja te potpuno razumijem, barem ovaj dio s brkom... SRAMOTA !!! - Page 3 2281111077 
ja sam svoga konja trenirala godinama i uspjela sam postići da više nema lokvica iza njega nakon u umivanja, da je pod nakon tuširanja suh i čist, da na staklenom stolu nema tragova čaša, da je kuhinja sterilizirana nakon upotrebe i sve tako.... (ja sam rubno opsesivno kompulzivna garant, al mi nije nikad dijagnosticirano SRAMOTA !!! - Page 3 1523192931 )... i sad kad smo se fino ušemili - počeo mi je bit dosadan... smrtno
i počelo me živcirat samo njegovo bivstvovanje...

i sad kad si razmišljam s nekim započet opet sve ispočetka... fakat mi se ne da...
mislim, mogu imat nekoga za druženje i "divljanje" međ plahtama, ali da nekome perem i peglam... e pa ne da mi se.
možda za godinu dana budem u tuđem dreku do grla, ali sada tako razmišljam SRAMOTA !!! - Page 3 4255275425
ima i ona o ciganu i konju ( tovaru )  SRAMOTA !!! - Page 3 727654710 


















SRAMOTA !!! - Page 3 439160543
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 3:49

propolis je napisao/la:
a odluka...zasto cendrat kad je dovoljno samo odluciti ...no dal imas se hrabrosti ..ili i nije bas sve tako... mozda    SRAMOTA !!! - Page 3 3111943984
u pravu si
 nemam hrabrosti
ni volje krenuti ispočetka

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  propolis 11.09.13 6:25

dromsin je napisao/la:
propolis je napisao/la:
a odluka...zasto cendrat kad je dovoljno samo odluciti ...no dal imas se hrabrosti ..ili i nije bas sve tako... mozda    SRAMOTA !!! - Page 3 3111943984
u pravu si
 nemam hrabrosti
ni volje krenuti ispočetka
to sto cendras ti ce biti samo losje  i potenciras negativnu si energiju .....
pogledaj i ono dobro u svemu...a sigurno ga ima...
recimo nije fizicki agresivan...( nadam se ) ..jednu prijateljicu je muz toliko izmlatio nedavno da se jos nije oporavila a muz sjedi u pritvoru ..lose je sto ce uskoro biti pusten iz pritvora ..pa sama ne zna sto ce i kuda ce...

osim toga bar ti je brkica ipak popravljao ..ma koliko bio nespretan mogao je samo reci da se pozove nadlezna osoba za to ..SRAMOTA !!! - Page 3 2733991369  vodoinstalater..pa bi jos sve trebala da platis a sve bi bilo isto...mokro i ugazila bi u vodu jer se bi majstor deral da treba pobrisat vodu....SRAMOTA !!! - Page 3 11484130 

tak da ak se tak gleda...TI SI U PRINCIPU SRETNA ZENA                                           mozda   SRAMOTA !!! - Page 3 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 6:48

propolis je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
propolis je napisao/la:
a odluka...zasto cendrat kad je dovoljno samo odluciti ...no dal imas se hrabrosti ..ili i nije bas sve tako... mozda    SRAMOTA !!! - Page 3 3111943984
u pravu si
 nemam hrabrosti
ni volje krenuti ispočetka
to sto cendras ti ce biti samo losje  i potenciras negativnu si energiju .....
pogledaj i ono dobro u svemu...a sigurno ga ima...
recimo nije fizicki agresivan...( nadam se ) ..jednu prijateljicu je muz toliko izmlatio nedavno da se jos nije oporavila a muz sjedi u pritvoru ..lose je sto ce uskoro biti pusten iz pritvora ..pa sama ne zna sto ce i kuda ce...

osim toga bar ti je brkica ipak popravljao ..ma koliko bio nespretan mogao je samo reci da se pozove nadlezna osoba za to ..SRAMOTA !!! - Page 3 2733991369  vodoinstalater..pa bi jos sve trebala da platis a sve bi bilo isto...mokro i ugazila bi u vodu jer se bi majstor deral da treba pobrisat vodu....SRAMOTA !!! - Page 3 11484130 

tak da ak se tak gleda...TI SI U PRINCIPU SRETNA ZENA                                           mozda   SRAMOTA !!! - Page 3 727654710
nije on ni verbalno ni fizički agresivan
nemreš se sa njim ni normalno posvadit
on samo ponavlja "dobro"

blagajna je zajednička i prazna konstantno

znaš i sam da ima i sretnijih žena, zašto ja nebi bila jedna od njih
Ma da,idem zahvaliti na kamenita vrata kaj me ne mlati
a to kaj ga cijeli život naganjam da se napravi ovo ili ono
to nema veze, po njemu bi još bili podstanari jer njemu je sve dobro
sve je dobro dok ja ne cendram i ne prigovaram
još ispadam negativac
 priznajem da sam u zadnjh par mjeseci baš nabrijana i zločesta
SRAMOTA !!! - Page 3 441287652

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 6:53

propolis je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
propolis je napisao/la:
a odluka...zasto cendrat kad je dovoljno samo odluciti ...no dal imas se hrabrosti ..ili i nije bas sve tako... mozda    SRAMOTA !!! - Page 3 3111943984
u pravu si
 nemam hrabrosti
ni volje krenuti ispočetka
to sto cendras ti ce biti samo losje  i potenciras negativnu si energiju .....
pogledaj i ono dobro u svemu...a sigurno ga ima...
recimo nije fizicki agresivan...( nadam se ) ..jednu prijateljicu je muz toliko izmlatio nedavno da se jos nije oporavila a muz sjedi u pritvoru ..lose je sto ce uskoro biti pusten iz pritvora ..pa sama ne zna sto ce i kuda ce...

osim toga bar ti je brkica ipak popravljao ..ma koliko bio nespretan mogao je samo reci da se pozove nadlezna osoba za to ..SRAMOTA !!! - Page 3 2733991369  vodoinstalater..pa bi jos sve trebala da platis a sve bi bilo isto...mokro i ugazila bi u vodu jer se bi majstor deral da treba pobrisat vodu....SRAMOTA !!! - Page 3 11484130 

tak da ak se tak gleda...TI SI U PRINCIPU SRETNA ZENA                                           mozda   SRAMOTA !!! - Page 3 727654710
koja je ovo nakaradna logika jebote!
bacam peglu kad god čujem te dušebrižničke utjehe.
rođaka je udata za tipa koji je ovisnik od kladionice. nema zašta ker da ga ugrize ali za tiket uvek ima neki dinar. imaju dvoje dece školskog uzrasta, ona ne radi..ma katastrofa. žive od roditeljske milosti. i njena mati, a moja strina, umesto da ili ćuti ili kaže štogod pametno, prosipa ovakve prosere poput tvog u fazonu: ćuti, dobro je da te ne tuče, da ne pije, ne švalera se...o jebemteživote, kad se brak svede na prihvatanje manjeg od više ponuđenog zla...ma jebo ti to.
a ona se ženica žali, logično, smeta joj ta njegova loša navika. prosto vidi kako se on potpuno zaokuplja time poput narkomana i ne može sa tim da se nosi, da ga odvrati, pomogne mu..nego eto, pod majčinim uticajem ona to tako trpi i ćuti i život im nije ni za kurac.
opet, neko će reći , pa da, najlakše je raskinuti, razvesti se, otići..ali šta  kada ti život zaista postane iz nekog razloga nepodnošljiv? ne mora to obavezno da bude tuča, prevara, alkohol..prosto, nemate više ništa što vas veže osim navike, problema i dece,,,i životnog prostora u koji ste sprcali novac i svoj trud.
zar je prestanak ljubavi slab izgovor?
ne znam...po meni je život u takvom jednom krajnjem kompromisu potpuno nepojmljiv.
ps. ovo nije upućeno dromsi već nadovez. na plovkov komentar.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  propolis 11.09.13 6:56

dromsin je napisao/la:
propolis je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
propolis je napisao/la:
a odluka...zasto cendrat kad je dovoljno samo odluciti ...no dal imas se hrabrosti ..ili i nije bas sve tako... mozda    SRAMOTA !!! - Page 3 3111943984
u pravu si
 nemam hrabrosti
ni volje krenuti ispočetka
to sto cendras ti ce biti samo losje  i potenciras negativnu si energiju .....
pogledaj i ono dobro u svemu...a sigurno ga ima...
recimo nije fizicki agresivan...( nadam se ) ..jednu prijateljicu je muz toliko izmlatio nedavno da se jos nije oporavila a muz sjedi u pritvoru ..lose je sto ce uskoro biti pusten iz pritvora ..pa sama ne zna sto ce i kuda ce...

osim toga bar ti je brkica ipak popravljao ..ma koliko bio nespretan mogao je samo reci da se pozove nadlezna osoba za to ..SRAMOTA !!! - Page 3 2733991369  vodoinstalater..pa bi jos sve trebala da platis a sve bi bilo isto...mokro i ugazila bi u vodu jer se bi majstor deral da treba pobrisat vodu....SRAMOTA !!! - Page 3 11484130 

tak da ak se tak gleda...TI SI U PRINCIPU SRETNA ZENA                                           mozda   SRAMOTA !!! - Page 3 727654710
nije on ni verbalno ni fizički agresivan
nemreš se sa njim ni normalno posvadit
on samo ponavlja "dobro"

blagajna je zajednička i prazna konstantno

znaš i sam da ima i sretnijih žena, zašto ja nebi bila jedna od njih
Ma da,idem zahvaliti na kamenita vrata kaj me ne mlati
a to kaj ga cijeli život naganjam da se napravi ovo ili ono
to nema veze, po njemu bi još bili podstanari jer njemu je sve dobro
sve je dobro dok ja ne cendram i ne prigovaram
još ispadam negativac
 priznajem da sam u zadnjh par mjeseci baš nabrijana i zločesta
SRAMOTA !!! - Page 3 441287652
to ti je kod zena normalno cim predju cetrdesetu malo cendraju ..a one mladje isto cendraju reda radi....SRAMOTA !!! - Page 3 3114667799 

osobno mene to ne smeta..daje neki sarm trenutku..u normalnoj dozi..SRAMOTA !!! - Page 3 3015220106 

sto se srece tice ...imas je onoliko koliko si izabrala ...hebiga ...i samo te osvjescenje te spoznaje ljuti...kako sam rekao sve je nas izbor i ne treba traziti krivca van nas samih...no ljudi smo hebiga sa egom..SRAMOTA !!! - Page 3 11484130
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 7:03

g_host je napisao/la:
propolis je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
propolis je napisao/la:
a odluka...zasto cendrat kad je dovoljno samo odluciti ...no dal imas se hrabrosti ..ili i nije bas sve tako... mozda    SRAMOTA !!! - Page 3 3111943984
u pravu si
 nemam hrabrosti
ni volje krenuti ispočetka
to sto cendras ti ce biti samo losje  i potenciras negativnu si energiju .....
pogledaj i ono dobro u svemu...a sigurno ga ima...
recimo nije fizicki agresivan...( nadam se ) ..jednu prijateljicu je muz toliko izmlatio nedavno da se jos nije oporavila a muz sjedi u pritvoru ..lose je sto ce uskoro biti pusten iz pritvora ..pa sama ne zna sto ce i kuda ce...

osim toga bar ti je brkica ipak popravljao ..ma koliko bio nespretan mogao je samo reci da se pozove nadlezna osoba za to ..SRAMOTA !!! - Page 3 2733991369  vodoinstalater..pa bi jos sve trebala da platis a sve bi bilo isto...mokro i ugazila bi u vodu jer se bi majstor deral da treba pobrisat vodu....SRAMOTA !!! - Page 3 11484130 

tak da ak se tak gleda...TI SI U PRINCIPU SRETNA ZENA                                           mozda   SRAMOTA !!! - Page 3 727654710
koja je ovo nakaradna logika jebote!
bacam peglu kad god čujem te dušebrižničke utjehe.
rođaka je udata za tipa koji je ovisnik od kladionice. nema zašta ker da ga ugrize ali za tiket uvek ima neki dinar. imaju dvoje dece školskog uzrasta, ona ne radi..ma katastrofa. žive od roditeljske milosti. i njena mati, a moja strina, umesto da ili ćuti ili kaže štogod pametno, prosipa ovakve prosere poput tvog u fazonu: ćuti, dobro je da te ne tuče, da ne pije, ne švalera se...o jebemteživote, kad se brak svede na prihvatanje manjeg od više ponuđenog zla...ma jebo ti to.
a ona se ženica žali, logično, smeta joj ta njegova loša navika. prosto vidi kako se on potpuno zaokuplja time poput narkomana i ne može sa tim da se nosi, da ga odvrati, pomogne mu..nego eto, pod majčinim uticajem ona to tako trpi i ćuti i život im nije ni za kurac.
opet, neko će reći , pa da, najlakše je raskinuti, razvesti se, otići..ali šta  kada ti život zaista postane iz nekog razloga nepodnošljiv? ne mora to obavezno da bude tuča, prevara, alkohol..prosto, nemate više ništa što vas veže osim navike, problema i dece,,,i životnog prostora u koji ste sprcali novac i svoj trud.
zar je prestanak ljubavi slab izgovor?
ne znam...po meni je život u takvom jednom krajnjem kompromisu potpuno nepojmljiv.
ps. ovo nije upućeno dromsi već nadovez. na plovkov komentar.
Mila ženo  sve razmeš
to je to bit odnosa kakv bi trebao biti 
uzajamno, sve zajedno ne da jedan vuče
Ja kažem, naići će žrtva ili budala ovisi o raspoložćenju
kad vidi smeće i prekorači ga, kad ne sprazni pepeljaru, kad ne stavi u suđericu, kad ne opere za sobom kadu, kad zakašlja pa ne stavi ruku a hračak odleti pa ko ga jebe
naići će budala ili žrtva da sve dovede u red

Pipa opet curi
veli
moram ipak kupiti novi dio
ima dve pločice na koje se nakupio kamenac, možda i to nisam dobro osrugao, hm
  - Pa kaj nisi uzeo Cilit liqvi on otapa kamenac
nisam se sjetio
    -pa kaj nisi pitao
bum danas
    - dakle danas jovo nanaovo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 7:06

propolis je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
propolis je napisao/la:
dromsin je napisao/la:u pravu si
 nemam hrabrosti
ni volje krenuti ispočetka
to sto cendras ti ce biti samo losje  i potenciras negativnu si energiju .....
pogledaj i ono dobro u svemu...a sigurno ga ima...
recimo nije fizicki agresivan...( nadam se ) ..jednu prijateljicu je muz toliko izmlatio nedavno da se jos nije oporavila a muz sjedi u pritvoru ..lose je sto ce uskoro biti pusten iz pritvora ..pa sama ne zna sto ce i kuda ce...

osim toga bar ti je brkica ipak popravljao ..ma koliko bio nespretan mogao je samo reci da se pozove nadlezna osoba za to ..SRAMOTA !!! - Page 3 2733991369  vodoinstalater..pa bi jos sve trebala da platis a sve bi bilo isto...mokro i ugazila bi u vodu jer se bi majstor deral da treba pobrisat vodu....SRAMOTA !!! - Page 3 11484130 

tak da ak se tak gleda...TI SI U PRINCIPU SRETNA ZENA                                           mozda   SRAMOTA !!! - Page 3 727654710
nije on ni verbalno ni fizički agresivan
nemreš se sa njim ni normalno posvadit
on samo ponavlja "dobro"

blagajna je zajednička i prazna konstantno

znaš i sam da ima i sretnijih žena, zašto ja nebi bila jedna od njih
Ma da,idem zahvaliti na kamenita vrata kaj me ne mlati
a to kaj ga cijeli život naganjam da se napravi ovo ili ono
to nema veze, po njemu bi još bili podstanari jer njemu je sve dobro
sve je dobro dok ja ne cendram i ne prigovaram
još ispadam negativac
 priznajem da sam u zadnjh par mjeseci baš nabrijana i zločesta
SRAMOTA !!! - Page 3 441287652
to ti je kod zena normalno cim predju cetrdesetu malo cendraju ..a one mladje isto cendraju reda radi....SRAMOTA !!! - Page 3 3114667799 

osobno mene to ne smeta..daje neki sarm trenutku..u normalnoj dozi..SRAMOTA !!! - Page 3 3015220106 

sto se srece tice ...imas je onoliko koliko si izabrala ...hebiga ...i samo te osvjescenje te spoznaje ljuti...kako sam rekao sve je nas izbor i ne treba traziti krivca van nas samih...no ljudi smo hebiga sa egom..SRAMOTA !!! - Page 3 11484130
u pič mač u ovom ima nešto, nažakost

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 7:28

Neki dan na placu
Malo love i sve gledam gdi je jeftinije
Trebam krumpira i znam jednog starog koji nema štand nego van kruga placa prodaje.
On je na čošku, do njega čevapčičko u somunu
Ima sitni krumpir po 2 kn.
mi volimo sitni pečeni cijeli ( oguljeni) a i imam vremena pa mi nije teško guliti
I kažem tipu dvije vrečice  ( u vrčici 5 kg)
On meni 20 kn
Ja velim hoćete reći 40 jer bi ja 2 vrečice
Kraj tipa stoji frend i zausti aaalllliii
Tip se zbrcne na njega
- šuti
Platim ja i dođem doma
Gulim te jebene krumpire
i klik ,skužim da sam popušila 20 kn jer jedna vrečica je 10 kn dvije 20
Žurim se sa ručkom moram po malog u vrtić u 12
bilo je pol 11
i onda skužim zašto je frajer rekel frendu da šuti
Raspizdim se do neba
sjednem u auto dojurim do placa parkam se odmah ispred tipa ( tu se nesme) upalim sva četri
izletim van ko furija, dođem do štanda i ispružim dlan
frajer vadi lovu i stavlja mi 20 kn na dlan
prijatelj sjedi kod čevapčićka i jede i umire od smjeha
Veli facer
aaaa jeste zračunali a ja sam vam lepo rekel 20 kn
A ja njemu
vi ste govno od čovjeka
jer da niste govno ,nakon par koraka kaj sam otišla od vas, zazvali bi me i rekli gospođo ajmo malo vježbati matrmatiku
Ali ne ,vi ste me htjeli prevariti i zato ste rekli prijatelji da šuti.

E pa više nebum kod njega kupovala
jebem ti množenje i matematiku i ludu glavu


Zadnja promjena: dromsin; 11.09.13 7:30; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 7:30

dromsi, čitam te i vjeruj mi, meni žao i tebe i tvog brke ... pa jebote, de malo ugasi taj kontrolfrik moud... opusti, ne trči sa krpom za dečkima i pusti ih da i oni nešto rade ako već pokažu volju i pusti ih da to odrade onako kako najbolje znaju ... jebote, ne daš im disati a samu sebe postavljaš konstantno u ulogu žrtve ko da te oni na to tjeraju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 3 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 17. Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.