kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SRAMOTA !!!

Stranica 2 / 17. Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 20.08.13 0:05

orion je napisao/la:
kaj da je to nekad bijo veliki zajeb SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931 ... tada su u opticaju bili uglavnom stojadini i jugići, ja sam sigurno 5-6 puta "provaljivala" u tuđi stojadin SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931 , jedino mi se posrećilo da nikada  u publici nije bijo pravi vlasnik ....
....MA NIJE TO BILO UDOBA STOJKI,TAD BIO KLINJO......A U DOBA STOJKI I YUGIĆA NISI NI TREBALA BIT PIJANA IL NAPUSENA DA PROBAS UC U  '''SVOG'''',STA JEST-JEST.....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 20.08.13 0:15

kišna glista je napisao/la:
to sa poderanom odjećom, obrnuto obučenom odjećom meni već sasvim normlano... ljudi se čude ako me vide normalno obučenu i da ništa ne visi, nema rupa i nije naopako  SRAMOTA !!! - Page 2 11484130 
al ajd jedan primjer :
nosila neki stari kupaći kostim na plaži, sav već izlizan al obzirom da često sjedim i po betonu i kojekavim stijenema, žao mi novi oblačit pa nek trošim taj stari... i dođem ja kući, skinem ga za oprati i ugledam na guzici ogromnu rupu, taman na sredini guzice... jebote, taj dan sam tako po plaži hodala satima i to baš usred mase ljudi jer sam bila sa kolegicom i djecom a ne sama... al jebga, ako mogu neki nosit tange, što ne bih ja imala obrnuto
....a onda sam prešla granicu koja dijeli plažu za čedne i divlju nudističku, i tamo me ljudi opet gledali s čudnim grimasama, al kako mi reče jedan gospodin - ne zbog rupe, nego zbog tkanine okolo....al jebga, ako rasparam cijeli kupaći, a moram se vratit preko plaže za čedne, pa kako ću, oni toleriraju samo rasparanu rupu na guzici, a i to im puno....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 20.08.13 0:18

mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
to sa poderanom odjećom, obrnuto obučenom odjećom meni već sasvim normlano... ljudi se čude ako me vide normalno obučenu i da ništa ne visi, nema rupa i nije naopako  SRAMOTA !!! - Page 2 11484130 
al ajd jedan primjer :
nosila neki stari kupaći kostim na plaži, sav već izlizan al obzirom da često sjedim i po betonu i kojekavim stijenema, žao mi novi oblačit pa nek trošim taj stari... i dođem ja kući, skinem ga za oprati i ugledam na guzici ogromnu rupu, taman na sredini guzice... jebote, taj dan sam tako po plaži hodala satima i to baš usred mase ljudi jer sam bila sa kolegicom i djecom a ne sama... al jebga, ako mogu neki nosit tange, što ne bih ja imala obrnuto
....a onda sam prešla granicu koja dijeli plažu za čedne i divlju nudističku, i tamo me ljudi opet gledali s čudnim grimasama, al kako mi reče jedan gospodin - ne zbog rupe, nego zbog tkanine okolo....al jebga, ako rasparam cijeli kupaći, a moram se vratit preko plaže za čedne, pa kako ću, oni toleriraju samo rasparanu rupu na guzici, a i to im puno....
a ja , zaboravila jedan bitan detalj... pošto sam nako puna samopouzdanja ne glede na sve, umislila si da sam ko bo derek... tako i izlazim iz vode, zabacim glavu, i onda šljapa, šljapa plažom a ono svi zinuli kad me vidjeli... ja mislila to zato jer sam prekodivna kad ono svi vidli rupu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 20.08.13 0:20

kišna glista je napisao/la:
a ja , zaboravila jedan bitan detalj... pošto sam nako puna samopouzdanja ne glede na sve, umislila si da sam ko bo derek... tako i izlazim iz vode, zabacim glavu, i onda šljapa, šljapa plažom a ono svi zinuli kad me vidjeli... ja mislila to zato jer sam prekodivna kad ono svi vidli rupu
-----PA OL IZLAZIS IZ VODE NATRASKE .....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 20.08.13 0:22

mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
a ja , zaboravila jedan bitan detalj... pošto sam nako puna samopouzdanja ne glede na sve, umislila si da sam ko bo derek... tako i izlazim iz vode, zabacim glavu, i onda šljapa, šljapa plažom a ono svi zinuli kad me vidjeli... ja mislila to zato jer sam prekodivna kad ono svi vidli rupu
-----PA OL IZLAZIS IZ VODE NATRASKE .....
jok, skočim van ko tuljan

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  pizda 20.08.13 7:39

kišna glista je napisao/la:prije par tjedana sam išla šetati kuju koja se tjerala u jedan mali borik u gradu do kojeg se silazi rampom koja nije asfaltirana nego nako, makadam pa svako toliko kakav kamen viri... i vidim, nema nikoga, borik ograđen i pustim kuju da se razgiba.... kad odjednom kuja potrči uz onu rampu i vidim na vrhu stoji tip sa biglom... jebote, mužjak, pomislim i odmah potrčim uz rampu za kujom al zapnem za neki kamen i razletim se , al situacija gusta pa odma ustanem , ne napravim  i dva puna koraka i opet, pljas na nos .... jebote, po uloženom naporu i padovima ispalo da se penjem na kilimandžaro a ne uz rampu od kojih 20 m duljine a tip na vrhu stoji sa biglom i gleda šta mi je... i napokon dođem do kuje, skočim na nju i onak sva prašnjava i izgrebanih dlanova i koljena uspuhano objasnim kako mi se kuja tjera pa me uvatila panika... a on će meni na to: al gospođo, moj je još mali, tek mu je 6 mjeseci, ne zna on to napravit... zna zna, vjerujte mi da zna, velim ja i odo... jebote, ima i luđih  vlasnika pasa od mene
bog te mili sta bi tek bilo da se ti tjeras, izginila bi do vrha...SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 20.08.13 8:11

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:prije par tjedana sam išla šetati kuju koja se tjerala u jedan mali borik u gradu do kojeg se silazi rampom koja nije asfaltirana nego nako, makadam pa svako toliko kakav kamen viri... i vidim, nema nikoga, borik ograđen i pustim kuju da se razgiba.... kad odjednom kuja potrči uz onu rampu i vidim na vrhu stoji tip sa biglom... jebote, mužjak, pomislim i odmah potrčim uz rampu za kujom al zapnem za neki kamen i razletim se , al situacija gusta pa odma ustanem , ne napravim  i dva puna koraka i opet, pljas na nos .... jebote, po uloženom naporu i padovima ispalo da se penjem na kilimandžaro a ne uz rampu od kojih 20 m duljine a tip na vrhu stoji sa biglom i gleda šta mi je... i napokon dođem do kuje, skočim na nju i onak sva prašnjava i izgrebanih dlanova i koljena uspuhano objasnim kako mi se kuja tjera pa me uvatila panika... a on će meni na to: al gospođo, moj je još mali, tek mu je 6 mjeseci, ne zna on to napravit... zna zna, vjerujte mi da zna, velim ja i odo... jebote, ima i luđih  vlasnika pasa od mene
bog te mili sta bi tek bilo da se ti tjeras, izginila bi do vrha...SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931 
a ne, ne bih ja neg mužjak SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931 SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931 SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 20.08.13 11:07

kišna glista je napisao/la:
bog te mili sta bi tek bilo da se ti tjeras, izginila bi do vrha...SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931 
a ne, ne bih ja neg mužjak SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931 SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931 SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931 [/quote]
i to spašavajući mene od same sebe SRAMOTA !!! - Page 2 3114667799  bokte sramote žešče ... snimio bi se i film po tom scenariju a zvao bi se "tići kantaju krepujući"

SRAMOTA !!! - Page 2 3776795594 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 20.08.13 11:19

jebote, pred prozorom mi hrpetina turista a ja stavila ovu stvar i to na najjače gledam ih kako bulje u moju fasadu, slikaju kamenje na njoj ... bila tišina i odjednom se čuje hitac sa početka videa a oni skočili SRAMOTA !!! - Page 2 1619348112 SRAMOTA !!! - Page 2 1619348112 



sjetila se sad tako jednog mog dogadžaja iz djetinjstva... kolegica i ja se šetale po šumi iznad plaže i stale iza jednog zida i prepričavamo neki film snimljen po knjizi agate kristi koju smo obje tada obožavale i gutale na lopate... a p ispod tog zida uvala, a preko puta uvale plaža po kojoj je šetala neka grupica domaćih turista... i sasvim spontano, bez da smo se išta dogovorile, počele vikati : upomoć, silovanje!!!! upomoć!!!! , nako iz zajebancije jer bila slična scena u filmu... jebote, kad odjednom neki tip iz one grupe počne trčati prema nama a mi se prepale i bjež... ne možemo vjerovati da je stvaarno povjerovo da netko nekoga siluje iza onog zida na kojem smo mi stajale... i nakon jedno 100 m stanemo uspuhane i usudimo se pogledat iza sebe kad vidimo onog tipa kako je preskočio onaj zid ko u akcijskim filmovima i shvatimo da je čovjek stvarno krenuo spašavat .... jebote, kad smo se dale u trk.... nismo stale ni kad smo došle do kuće te kolegice nego i nju prošle i trčale dalje, ni same nismo znale kuda idemo, samo da pobjegnemo što dalje od mjesta "zločina" .... kad smo stale, toliko su nam se koljena tresla od straha i nismo mogle doći do riječi još dugo vremena a onda kad smo došle k sebi, bez riječi se razišle svaka svojoj kući i tek nakon par dana usudile pričati o tome događaju.... al onda smo se skoro upišale od smijeha opisujući onog lika

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 20.08.13 12:31

oooooo - ovo je moja tema...

ja sam postala totalno imuna na neka uobičajena I normlanim ljudima uvriježna sramoćenja... toliko mi se zadebljao obraz da se ponekad pitam kako me nije sram što me nije sram... SRAMOTA !!! - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  pizda 20.08.13 12:56

Vel'ka Maca je napisao/la:oooooo - ovo je moja tema...

ja sam postala totalno imuna na neka uobičajena I normlanim ljudima uvriježna sramoćenja... toliko mi se zadebljao obraz da se ponekad pitam kako me nije sram što me nije sram... SRAMOTA !!! - Page 2 11484130
barem znas da nisi sramezljiva...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 20.08.13 13:02

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:oooooo - ovo je moja tema...

ja sam postala totalno imuna na neka uobičajena I normlanim ljudima uvriježna sramoćenja... toliko mi se zadebljao obraz da se ponekad pitam kako me nije sram što me nije sram... SRAMOTA !!! - Page 2 11484130
barem znas da nisi sramezljiva...
da - za ove neke konformističke fore samo apsolutno besramna

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 25.08.13 10:26

sva sreća da je jučer kod mene bio dječji rođemdan pa se djeca nasmijala koliko sa šeprtljava bila, ko i oni... te nešto ispadalo iz ruku, proljevalo se po podu, malo njima a onda i meni ... odrasli bi mi ziher zamjerili na mnogim stvarima, djeca upravo suprotno  ... al grand finale je bio rezanje torte... niti jedan komad nisam uspjela izrezat kako treba i da u komadu ode na tanjur nego ga rukom kupila ko lopatom i onda pljas na tanjur koji mi je pridržavala kolegica, majka jedne od uzvanika, najmanje patuljčice među patuljcima ... djeca rikavala od smijeha ... na kraju htjela i toj kolegici za zahvalu odrezat dobar dio torte i dat da odnese kući ostatku svoje obitelji da se počaste ... jebga, ni to mi nije uspjelo iako je puno lakše odrezat blok torte neg šnitu, nego mi se izvrnulo u ruku, kolegici tanjur zalelujao od težine komada i jedva  joj pljasnula na tanjur da ne završi gdjegod drugdje ... žena nije mogla vjerovati da baš toliko mogu šeprtljat al sam ju brzo umirila i rekla da znam šta nam je činiti... zajedno bi trebale otvoriti slastičarnu jer je dan bio pun znakova koji nas vode k toj blistavoj karijeri... rekoh joj, ne bi ni trebo konobar, gosti bi mi doslovno iz ruku jeli  SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 27.08.13 3:58

eto sad me sram

jučer odoh po unuka
morala sam ostat na glavnoj cesti sa autom jer im nemram u ulicu
mjenjaju plinske instalacije u Sesvetama.
snaja stavi djete u auto sjedalicu
trebalao mi je vremena da se okrenem polukružno, cesta je jako prometna.
taman kad sam se okrenula skužim u retrovizoru da je mali skinuo remenčiće od auto sjedalice
upalim sva četri pomaknem se na stranu i hop van malom vratiti remenčiće i jače ih zategnuti.
školski bus me pustil da se vratim u kolonu točno sam pred semaforom i dajem žmigavac za desno
upali se semafor i ja skrenem al nemrem proći jer u obje trake stoje automobili
ja ženskoj nasuprot mene dajem znak da ide u rikverc
žena psuje i viče al ne čujem kaj
uperim prstom da ide u rikverc faca ubit ću te i žena u rikverc
drugi frajer na semaforu kaj je bil paralelno sa njom se smije
neki stari viče na mene al isto nisam čula kaj
pričam to sinu kad je došel po malog
veli on - ti si radila prekršaj, ušla si u jednosmjernu ulicu.
od kad je to jednosmjerna
od kad su radovi
a u tri ličke, vozim napamet opče ne pratim znakove
SRAMOTA !!! - Page 2 4291790801
Baps jebao te stidan1

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 27.08.13 14:13

dromsin je napisao/la:
a u tri ličke, vozim napamet opče ne pratim znakove
SRAMOTA !!! - Page 2 4291790801
Baps jebao te stidan1
genijalno... tako treba! lijepo si im rekla da si ti u pravu i gotovo

al sad se sjetila opet kako sam se lijepo sramotila ... jučer poslijepodne morala ić izmjerit neku kuću i na povratku kući mi se raspadnu espadrile... i skrenem u super konzum, iznad ima trgovina sa tim espadrilama i mislila kupit nove kad nemaju moj broj... i gledam one cipele, jebote, sve nešto ogavno ružno a ja moram izabrati nešto i nađem neke koje su nako, neupadljive al poviša peta...probam, super stoje, ne vide se, ne dreče na nogama i kupim ih i ko i uvijek, izađem u njima jer baš vozit auto bosa ne volem ... i skroooz zaboravim da imam na nogam nove cipele a ne espadrile i krenem niz kamenu ulicu ko i uvijek, u petoj brzini kad odjednom petom nagazim na neki lud kamen i zateturem ko velka.... ajd, nisam ljosnula, al popravo zalelujala i  ulovila se  za neki kameni zid da ulovim ravnotežu  SRAMOTA !!! - Page 2 3114667799  i tek tak se sjetila da ne hodam u espadrilama nego u visokim petama

al sam si fino ujebala gležanj i zato sinoć hladila noge u plićaku... bit će i podigla temperaturu mora za koji stupanj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 27.08.13 23:04

once upon a time....

hodali smo frajeri navečer po jebačić-placu... 20-ak godina... celi svijet je naš...
večer je... ljeto... pun grad....
popiknem se na sred jebačić-placa na onom dijelu pred centralnom ljekarnom gdje su štenge najtanje i rastepem se ko zadnji seljo...
prvi put u velikom gradu... SRAMOTA !!! - Page 2 3114667799 

ne moram ni reć kaj mi je bagra radila preko nekoliko meseci nakon toga, a ne daj bože da smo išli na jebačić-plac... odma me uhvatili pod ruku... ono... pazi štenga-ga-ga-ga

SRAMOTA !!! - Page 2 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 27.08.13 23:07

leon je napisao/la:once upon a time....

hodali smo frajeri navečer po jebačić-placu... 20-ak godina... celi svijet je naš...
večer je... ljeto... pun grad....
popiknem se na sred jebačić-placa na onom dijelu pred centralnom ljekarnom gdje su štenge najtanje i rastepem se ko zadnji seljo...
prvi put u velikom gradu...  SRAMOTA !!! - Page 2 3114667799 

ne moram ni reć kaj mi je bagra radila preko nekoliko meseci nakon toga, a ne daj bože da smo išli na jebačić-plac... odma me uhvatili pod ruku... ono... pazi štenga-ga-ga-ga

SRAMOTA !!! - Page 2 3114667799 
ha ha ha... ovo me podsjetilo na moje prve dane frajerisanja po ljubljani... ide ekipica probrana i ja među njima, i po prvi puta si nabavila sunčane naočale, a mrzim ih nositi al moraš bit faca ko drugi... cooool... i hodam ulicom, neka vrlo važna spika u toku, životne filozofije se otkrivale među nadobudnim studentima a sve u skladu sa stajlingom, nabavila si i kaput do poda, ko krinolinu, da budem usklađena sa drugim mladim darkerskim filozofima SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931  ...  al zaokupljena otkrivanjem tople vode nisam vidjela stup ispred sebe i tres  u njega a one naočale mi ostale nakrivljene preko cijele face.... SRAMOTA !!! - Page 2 1619348112  baš sam ispala faca a društvo odvalilo od smijeha

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 27.08.13 23:11

kišna glista je napisao/la:
ha ha ha... ovo me podsjetilo na moje prve dane frajerisanja po ljubljani... ide ekipica probrana i ja među njima, i po prvi puta si nabavila sunčane naočale, a mrzim ih nositi al moraš bit faca ko drugi... cooool... i hodam ulicom, neka vrlo važna spika u toku, životne filozofije se otkrivale među nadobudnim studentima ...  a ja nisam vidjela stup ispred sebe i tres  u njega a one naočale mi ostale nakrivljene preko cijele face.... SRAMOTA !!! - Page 2 1619348112  baš sam ispala faca a društvo odvalilo od smijeha

uffff... a mene na drugu zgodu....

razgovaram sa čovjekom... i razgovor pri kraju... rukujemo se... ja se okrenem i krenem...
a tamo iza mene ostala otvorena vrata... i kako se okrenuh ZVEK... drito glavurdom u brid vrata... đozle mi se zakucaše na nosu i kak sam se odmaknul tak su zveknule na pod i u paramparčad...
a kad je počelo menjat farbu... crveno...ljučibasto...smeđe...

SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 27.08.13 23:16

leon je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
ha ha ha... ovo me podsjetilo na moje prve dane frajerisanja po ljubljani... ide ekipica probrana i ja među njima, i po prvi puta si nabavila sunčane naočale, a mrzim ih nositi al moraš bit faca ko drugi... cooool... i hodam ulicom, neka vrlo važna spika u toku, životne filozofije se otkrivale među nadobudnim studentima ...  a ja nisam vidjela stup ispred sebe i tres  u njega a one naočale mi ostale nakrivljene preko cijele face.... SRAMOTA !!! - Page 2 1619348112  baš sam ispala faca a društvo odvalilo od smijeha
uffff... a mene na drugu zgodu....

razgovaram sa čovjekom... i razgovor pri kraju... rukujemo se... ja se okrenem i krenem...
a tamo iza mene ostala otvorena vrata... i kako se okrenuh ZVEK... drito glavurdom u brid vrata... đozle mi se zakucaše na nosu i kak sam se odmaknul tak su zveknule na pod i u paramparčad...
a kad je počelo menjat farbu... crveno...ljučibasto...smeđe...

SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931 
ha ha ha... ako itko čita ovu temu mislit će kako smo uopće preživjeli ovako smotani svi skupa SRAMOTA !!! - Page 2 1619348112  jebga, ima toga al uvijek ljepše se sjetiti toga nakon nekog vremenskog odmaka... manje te bude sram

meni se pak par puta dogodilo da prasnem u smijeh sa punim ustima i il nekoga otuširam il zalijem cijeli stol oko sebe ... vele moje kolegice da tako odmah na početku svu hranu prisvojim za sebe i kad sam ja pozvana u goste, tanjuri sa hranom se pokrivaju sa folijom tako se ne moraju ustručavati pričati smiješne stvari u mom prisustvu SRAMOTA !!! - Page 2 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 27.08.13 23:25

kišna glista je napisao/la:
ha ha ha... ako itko čita ovu temu mislit će kako smo uopće preživjeli ovako smotani svi skupa   SRAMOTA !!! - Page 2 1619348112  jebga, ima toga al uvijek ljepše se sjetiti toga nakon nekog vremenskog odmaka... manje te bude sram

meni se pak par puta dogodilo da prasnem u smijeh sa punim ustima i il nekoga otuširam il zalijem cijeli stol oko sebe ... vele moje kolegice da tako odmah na početku svu hranu prisvojim za sebe i kad sam ja pozvana u goste, tanjuri sa hranom se pokrivaju sa folijom  tako se ne moraju ustručavati pričati smiješne stvari u mom prisustvu SRAMOTA !!! - Page 2 11484130 

SRAMOTA !!! - Page 2 3114667799 SRAMOTA !!! - Page 2 3114667799 

otišli na puš-pauzu na poslu... bil sam nekaj prehlađen... i naravno nisam zel maramice sa sobom, neg pljugu i upaljač...
i ufati me kihanje... a kak nisam od onih kaj začepe frnjokl i naprave psssss, neg kihnem ko ceo normalan svet... taman povukoh dim...pljuga još u ustima... i... udri...
em je odletela pljuga, em iz nosa supa.... srećom, nije nas bilo puno i nisam nikog strufil... sagnul sam se...
SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 27.08.13 23:28

leon je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
ha ha ha... ako itko čita ovu temu mislit će kako smo uopće preživjeli ovako smotani svi skupa   SRAMOTA !!! - Page 2 1619348112  jebga, ima toga al uvijek ljepše se sjetiti toga nakon nekog vremenskog odmaka... manje te bude sram

meni se pak par puta dogodilo da prasnem u smijeh sa punim ustima i il nekoga otuširam il zalijem cijeli stol oko sebe ... vele moje kolegice da tako odmah na početku svu hranu prisvojim za sebe i kad sam ja pozvana u goste, tanjuri sa hranom se pokrivaju sa folijom  tako se ne moraju ustručavati pričati smiješne stvari u mom prisustvu SRAMOTA !!! - Page 2 11484130 
SRAMOTA !!! - Page 2 3114667799 SRAMOTA !!! - Page 2 3114667799 

otišli na puš-pauzu na poslu... bil sam nekaj prehlađen... i naravno nisam zel maramice sa sobom, neg pljugu i upaljač...
i ufati me kihanje... a kak nisam od onih kaj začepe frnjokl i naprave psssss, neg kihnem ko ceo normalan svet... taman povukoh dim...pljuga još u ustima... i... udri...
em je odletela pljuga, em iz nosa supa.... srećom, nije nas bilo puno i nisam nikog strufil... sagnul sam se...
SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931 
SRAMOTA !!! - Page 2 3114667799  SRAMOTA !!! - Page 2 3114667799  SRAMOTA !!! - Page 2 3114667799 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 28.08.13 8:09

kišna glista je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
a u tri ličke, vozim napamet opče ne pratim znakove
SRAMOTA !!! - Page 2 4291790801
Baps jebao te stidan1
genijalno... tako treba! lijepo si im rekla da si ti u pravu i gotovo

al sad se sjetila opet kako sam se lijepo sramotila ... jučer poslijepodne morala ić izmjerit neku kuću i na povratku kući mi se raspadnu espadrile... i skrenem u super konzum, iznad ima trgovina sa tim espadrilama i mislila kupit nove kad nemaju moj broj... i gledam one cipele, jebote, sve nešto ogavno ružno a ja moram izabrati nešto i nađem neke koje su nako, neupadljive al poviša peta...probam, super stoje, ne vide se, ne dreče na nogama i kupim ih i ko i uvijek, izađem u njima jer baš vozit auto bosa ne volem ... i skroooz zaboravim da imam na nogam nove cipele a ne espadrile i krenem niz kamenu ulicu ko i uvijek, u petoj brzini kad odjednom petom nagazim na neki lud kamen i zateturem ko velka.... ajd, nisam ljosnula, al popravo zalelujala i  ulovila se  za neki kameni zid da ulovim ravnotežu  SRAMOTA !!! - Page 2 3114667799  i tek tak se sjetila da ne hodam u espadrilama nego u visokim petama

al sam si fino ujebala gležanj i zato sinoć hladila noge u plićaku... bit će i podigla temperaturu mora za koji stupanj

to ti je zato jer u espadrilama trčkaraš po kiši ...tako je jednom i mene ulovio pljusak, a ja rekoh...pretrčat ću ulicu, časkom ću ja to, neće im biti ništa, al one se napile vode ko žedna zemlja, postale krute i teške u 3pm.....prva kanta je bila njihova SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 28.08.13 8:22

Alhambra je napisao/la:
to ti je zato jer u espadrilama trčkaraš po kiši ...tako je jednom i mene ulovio pljusak, a ja rekoh...pretrčat ću ulicu, časkom ću ja to, neće im biti ništa, al one se napile vode ko žedna zemlja, postale krute i teške u 3pm.....prva kanta je bila njihova SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931
a nije nije... espadrile nosim po kiši al samo ispod pazuha SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931  po kiši volem nosit mokasinke... koji je to gušt osjetit kako se ona koža stegne oko stopala... ko čarape

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 28.08.13 8:27

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
to ti je zato jer u espadrilama trčkaraš po kiši ...tako je jednom i mene ulovio pljusak, a ja rekoh...pretrčat ću ulicu, časkom ću ja to, neće im biti ništa, al one se napile vode ko žedna zemlja, postale krute i teške u 3pm.....prva kanta je bila njihova SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931
a nije nije... espadrile nosim po kiši al samo ispod pazuha SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931  po kiši volem nosit mokasinke... koji je to gušt osjetit kako se ona koža stegne oko stopala... ko čarape
je, mora da je neprocjenjiv osjećaj SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931 

ček, pa jel ih sušiš na nogama??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 28.08.13 8:38

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
to ti je zato jer u espadrilama trčkaraš po kiši ...tako je jednom i mene ulovio pljusak, a ja rekoh...pretrčat ću ulicu, časkom ću ja to, neće im biti ništa, al one se napile vode ko žedna zemlja, postale krute i teške u 3pm.....prva kanta je bila njihova SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931
a nije nije... espadrile nosim po kiši al samo ispod pazuha SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931  po kiši volem nosit mokasinke... koji je to gušt osjetit kako se ona koža stegne oko stopala... ko čarape
je, mora da je neprocjenjiv osjećaj SRAMOTA !!! - Page 2 1523192931 

ček, pa jel ih sušiš na nogama??
mokasinke? one se same osuše i onda su najbolje ... nepoderivo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 2 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 17. Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.