kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

navika

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  pizda 14.09.13 22:41

kakvo je to sad morsko prase, pitaj boga sto to sparuju dokoni biolozi...navika - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  Gost 14.09.13 22:42

Cat_Claw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:taman te htjela pitati jel ih se da naučit da obavljaju nuždu vani ko psi, mislila imaš one mini il vietnamske  kad sad vidim da ti imaš zamorce a ne prasce  ... ok, znači još kultnix glodavaca ...  navika - Page 2 11484130 
Zamorac je na hrvatskom morsko prase?

Uvek sam taj izraz mesala i nisam znala da li znaci hrcak ili morsko prase...

Ali i za morsko prase imas povodac. navika - Page 2 30caqzlI ako se ne mogu zamisliti da ih tako vodim van. Mada bi bilo zanimljivo. navika - Page 2 30caqzl

German im je napravio dve drvene kucice (i ako je druga nepotrebna, jer se citavo vreme guraju u jednoj), platformu, stepenice, svasta imaju. Sve se to moze kupiti, ali German je imao zelju da se igra majstora i sve je ispalo mnogo lepse nego da smo u radnji kupili. navika - Page 2 1zouo36
Mada smo im uzeli toalet za morsko prase, sa sve peskom, ali nisam sigurna da ce ga koristiti. Kake u jednom uglu, a kad sam im tamo prenela toalet, samo su sa kakenjem nastavili u drugom delu. navika - Page 2 Wvyjpi
pa nisam znala ni da se zovu morskom prasadi igdje... ja znam samo za naziv zamorac al znam da na engleskom imaju naziv guineapig ( ne znam jesam li dobro napisala ) što bi ko bio neki praščić ... slatki su... ja sam nekoć susjedu čuvala jednog kad bi otputovao... ko veliki hrčak je

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  Gost 14.09.13 22:44

pizda je napisao/la:kakvo je to sad morsko prase, pitaj boga sto to sparuju dokoni biolozi...navika - Page 2 684758713
pa ja sam oduvijek mislila da je ovo morsko prase

navika - Page 2 Morsko-prase_gallery_image

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  pizda 14.09.13 22:44

to mene sve na pantigane podsjeca, od glodavaca moze zeko i kakva vjeverica proc...navika - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  Gost 14.09.13 22:45

pizda je napisao/la:
:)pa sta su tako mali jer su mladi ili ce i ostati takvi? Ako hoces snicle gledaj da imaju barem po koju kilu...navika - Page 2 684758713
Moje prvo morsko prase je imalo samo 4 nedelje, ali ovde je zabranjeno da se prodaju pre nego sto napune 8 nedelja. Ovi su tacno toliko stari. Obicno se rezerviraju cim se rode. Ovde je takodje zabranjeno da se drze u kavezima ispod 1m duzine i ne smeju biti sami. Moraju biti u paru.

Imaju nekakve specijalne flasice koje se namontiraju na kavez i dole je kao mala...slavina...ne znam kako bih to nazvala, uglavnom, tu piju vodu, sami. Trebalo bi da lizu. Ali on ne lize, on cupa!! Vuce kao pomahnitao. navika - Page 2 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  pizda 14.09.13 22:46

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:kakvo je to sad morsko prase, pitaj boga sto to sparuju dokoni biolozi...navika - Page 2 684758713
pa ja sam oduvijek mislila da je ovo morsko prase

navika - Page 2 Morsko-prase_gallery_image
u svakom slucaju vise slici prascu nego li morski pas, psu...navika - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  Gost 14.09.13 22:47

pizda je napisao/la:to mene sve na pantigane podsjeca, od glodavaca moze zeko i kakva vjeverica proc...navika - Page 2 684758713
ma sve su to miševi za mene... i zec je veliki jestivi miš... al ovo je recimo pravo morsko prase među glodavcima

navika - Page 2 Morsko-prase-lav

ide šumom a svi bježe od njega

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  Gost 14.09.13 22:47

pizda je napisao/la:
navika - Page 2 Morsko-prase_gallery_image
u svakom slucaju vise slici prascu nego li morski pas, psu...navika - Page 2 684758713[/quote]
ma meni svejedno tko na koga liči glavno da su oboje jestivi navika - Page 2 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  Gost 14.09.13 22:49

a vid šta su sjatki kad su maji

navika - Page 2 1300520124_178879532_2-selling-3-baby-guinea-pigs-Guinea-pigs-for-sale-Animals


Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  pizda 14.09.13 22:50

Cat_Claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
:)pa sta su tako mali jer su mladi ili ce i ostati takvi? Ako hoces snicle gledaj da imaju barem po koju kilu...navika - Page 2 684758713
Moje prvo morsko prase je imalo samo 4 nedelje, ali ovde je zabranjeno da se prodaju pre nego sto napune 8 nedelja. Ovi su tacno toliko stari. Obicno se rezerviraju cim se rode. Ovde je takodje zabranjeno da se drze u kavezima ispod 1m duzine i ne smeju biti sami. Moraju biti u paru.

Imaju nekakve specijalne flasice koje se namontiraju na kavez i dole je kao mala...slavina...ne znam kako bih to nazvala, uglavnom, tu piju vodu, sami. Trebalo bi da lizu. Ali on ne lize, on cupa!! Vuce kao pomahnitao. navika - Page 2 30caqzl
vidi se da si u germaniji, propisi ko da se radi o etnickim skupinama navika - Page 2 684758713.
Normalno, sad ce ti uz te prascice ici sva sila raznoraznih pomagala koja kostaju deset puta skuplje od prascica...navika - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  pizda 14.09.13 22:53

kišna glista je napisao/la:a vid šta su sjatki kad su maji

navika - Page 2 1300520124_178879532_2-selling-3-baby-guinea-pigs-Guinea-pigs-for-sale-Animals

navika - Page 2 684758713 slatkice al da ga jebes, sumnjam da ih se takve moze u prirodi nac. To su sve potomci laboratorija...navika - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  Gost 14.09.13 22:55

pizda je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
:)pa sta su tako mali jer su mladi ili ce i ostati takvi? Ako hoces snicle gledaj da imaju barem po koju kilu...navika - Page 2 684758713
Moje prvo morsko prase je imalo samo 4 nedelje, ali ovde je zabranjeno da se prodaju pre nego sto napune 8 nedelja. Ovi su tacno toliko stari. Obicno se rezerviraju cim se rode. Ovde je takodje zabranjeno da se drze u kavezima ispod 1m duzine i ne smeju biti sami. Moraju biti u paru.

Imaju nekakve specijalne flasice koje se namontiraju na kavez i dole je kao mala...slavina...ne znam kako bih to nazvala, uglavnom, tu piju vodu, sami. Trebalo bi da lizu. Ali on ne lize, on cupa!! Vuce kao pomahnitao. navika - Page 2 30caqzl
vidi se da si u germaniji, propisi ko da se radi o etnickim skupinama navika - Page 2 684758713.
Normalno, sad ce ti uz te prascice ici sva sila raznoraznih pomagala koja kostaju deset puta skuplje od prascica...navika - Page 2 684758713
zamisli mene tamo i da im kažem u pet šopu da ja degujima hranim mačke  navika - Page 2 3114667799  počnu mi o dimenzijama kaveza a ja im kažem, ma koji kavez, dajte mi dvije lopate deguija, ionako neće preživjeti tjedan dana ... šta će mi kavez ?

al sad stvarno i ozbiljno... zbog onog časopisa "morsko prase", ja sam stvarno bila uvjerena da se radi o nekom morskom stvoru ...


Zadnja promjena: kišna glista; 14.09.13 22:56; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  Gost 14.09.13 22:56

pizda je napisao/la:
Normalno, sad ce ti uz te prascice ici sva sila raznoraznih pomagala koja kostaju deset puta skuplje od prascica...navika - Page 2 684758713
Pa recimo da nije jeftino. Dajemo im svezu hranu, salatu, mrkvu, ali ostale stvari moramo kupovati - detelinu, razne travice, presovanu hranu, piljevinu za kavez i sl.

On je bio dva puta skuplji nego ona.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  Gost 14.09.13 22:57

Cat_Claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Normalno, sad ce ti uz te prascice ici sva sila raznoraznih pomagala koja kostaju deset puta skuplje od prascica...navika - Page 2 684758713
Pa recimo da nije jeftino. Dajemo im svezu hranu, salatu, mrkvu, ali ostale stvari moramo kupovati - detelinu, razne travice, presovanu hranu, piljevinu za kavez i sl.

On je bio dva puta skuplji nego ona.
samo ti njemu daj šnicle... voli on to... a i german će imat šta radit za kojih par mjeseci - novi kavez, veći

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  Gost 14.09.13 22:59

Da Mel, to je guinea pig. navika - Page 2 1zouo36

@ Pipika - glatki morski prasici i ovi sa razdeljcima su neizmenjeni. Takvi su i u prirodi.
Ali postoje i "modificirane" verzije. Takvi su dugodlaki.
Ovako izgledaju.

navika - Page 2 Texel-guinea-pig1

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  Gost 14.09.13 23:03

pizda je napisao/la:
Normalno, sad ce ti uz te prascice ici sva sila raznoraznih pomagala koja kostaju deset puta skuplje od prascica...navika - Page 2 684758713
počeli su i kod nas tako samo ih smiješ zakonski odbit... samo se sjetim kad sam mačku sterilizirala preko udruge, pa ko besplatno... al zato kad dođeš po mačku, napakiraju ti nekih specijalnih konzervi sa hranom, onaj ovratnik, ovo ono, nakupi se preko sto kuna ... vele, neće mačka poslije buđenja htjet ništa drugo jest nego to iz konzerve koja svaka košta 20 kuna i tako tri dana ... mačka se probudila neće ni da pogleda to iz konzerve... na kraju joj dala tunu i udavila se u njoj, nije bilo šanse da joj stavim onu satelitsku antenu oko vrata a šavove sama počupala kad je došlo vrijeme za to ( i to mi htjeli ekstra naplatiti ) ...iduća mačka je bome išla na sterilizaciju bez "posebnog tretmana"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  pizda 14.09.13 23:03

Cat_Claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Normalno, sad ce ti uz te prascice ici sva sila raznoraznih pomagala koja kostaju deset puta skuplje od prascica...navika - Page 2 684758713
Pa recimo da nije jeftino. Dajemo im svezu hranu, salatu, mrkvu, ali ostale stvari moramo kupovati - detelinu, razne travice, presovanu hranu, piljevinu za kavez i sl.

On je bio dva puta skuplji nego ona.
eto vidis, medju zamorcima ima pravde, muskarci skuplji...navika - Page 2 1523192931 
Mislio sam da si stvarno nabavila one kucne prascice, znam ih vidjat jer ih po ulici vode na uzici...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  Gost 14.09.13 23:05

Cat_Claw je napisao/la:Da Mel, to je guinea pig. navika - Page 2 1zouo36

@ Pipika - glatki morski prasici i ovi sa razdeljcima su neizmenjeni. Takvi su i u prirodi.
Ali postoje i "modificirane" verzije. Takvi su dugodlaki.
Ovako izgledaju.

navika - Page 2 Texel-guinea-pig1
ovog bih lako zamijenila za spužvu za pranje suđa ... koja faca navika - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  pizda 14.09.13 23:06

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Normalno, sad ce ti uz te prascice ici sva sila raznoraznih pomagala koja kostaju deset puta skuplje od prascica...navika - Page 2 684758713
počeli su i kod nas tako samo ih smiješ zakonski odbit... samo se sjetim kad sam mačku sterilizirala preko udruge, pa ko besplatno... al zato kad dođeš po mačku, napakiraju ti nekih specijalnih konzervi sa hranom, onaj ovratnik, ovo ono, nakupi se preko sto kuna ... vele, neće mačka poslije buđenja htjet ništa drugo jest nego to iz konzerve koja svaka košta 20 kuna i tako tri dana ... mačka se probudila neće ni da pogleda to iz konzerve... na kraju joj dala tunu i udavila se u njoj, nije bilo šanse da joj stavim onu satelitsku antenu oko vrata a šavove sama počupala kad je došlo vrijeme za to ( i to mi htjeli ekstra naplatiti ) ...iduća mačka je bome išla na sterilizaciju bez "posebnog tretmana"
navika - Page 2 1523192931 moj Bobi je bijo genijalac (ka), trcao je ko luster neko vrijeme i ganjao macke po vrtu ali ga nije smetalo...navika - Page 2 684758713
Da, one gnjusote sto ti daju nece ni jedna zivotinja da jede, mora bit stvarno ocajna i izgladnjela...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  pizda 14.09.13 23:08

Cat_Claw je napisao/la:Da Mel, to je guinea pig. navika - Page 2 1zouo36

@ Pipika - glatki morski prasici i ovi sa razdeljcima su neizmenjeni. Takvi su i u prirodi.
Ali postoje i "modificirane" verzije. Takvi su dugodlaki.
Ovako izgledaju.

navika - Page 2 Texel-guinea-pig1
navika - Page 2 11484130  bogte, to su vec perverzije. Sa ovim cudom moras svaki tjedan ic kod frizerke...navika - Page 2 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  Gost 14.09.13 23:15

Da vidite tek kakav je peruanski dugodlaki. Jadnicko.navika - Page 2 Rrnmed Sav je kao palma.



Moram u krevetic. Laku noc. navika - Page 2 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  pizda 14.09.13 23:17

Cat_Claw je napisao/la:Da vidite tek kakav je peruanski dugodlaki. Jadnicko.navika - Page 2 Rrnmed Sav je kao palma.



Moram u krevetic. Laku noc. navika - Page 2 1zouo36
taj peruanski dugodlaki bi pasao Glistinim mackama, odma bi ga depilirale.
Noc Catice...navika - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  Gost 14.09.13 23:18

pizda je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:Da vidite tek kakav je peruanski dugodlaki. Jadnicko.navika - Page 2 Rrnmed Sav je kao palma.



Moram u krevetic. Laku noc. navika - Page 2 1zouo36
taj peruanski dugodlaki bi pasao Glistinim mackama, odma bi ga depilirale.
Noc Catice...navika - Page 2 684758713
kod mene su sve životinje kratkodlake... samo ljudi smiju bit dugodlaki ... da znamo tko je tko

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  Gost 14.09.13 23:19

Cat_Claw je napisao/la:Da vidite tek kakav je peruanski dugodlaki. Jadnicko.navika - Page 2 Rrnmed Sav je kao palma.



Moram u krevetic. Laku noc. navika - Page 2 1zouo36
i ja sam sad ko palma kad stavim rep nakon sam skratila kosu pa mi ništa ne fali... navika - Page 2 1619348112 
lakša mi je glava

noć catice

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  pizda 14.09.13 23:20

idem i ja pogledat kakav film...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

navika - Page 2 Empty Re: navika

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.