kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

navika

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  Gost 14.09.13 23:22

pizda je napisao/la:idem i ja pogledat kakav film...
odo ja radit... pozdrav gostima navika - Page 3 727654710 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  Gost 15.09.13 5:48

mrzim kad mi se nakelji reklama, pa tražim križić da ju ugasim i kad, ga nađem kao nisam dobro kliknula a reklama mi se otvori
Ili kad se miče kud ja mišem tu i ona, upravo se to događa na netu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  Gost 15.09.13 10:31

zgadili su mi se portali i vijesti...
živim u informacijskoj blokadi - za sada se može.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  Gost 15.09.13 10:41

zgadio mi se fiksni telefon jer me svi moji zovu na mob, a kad zazvoni fiksni stresem se jer znam da je anketa, ispitivanje javnog mnenja ili kakva uvaljotka kućne prodaje, ali iz navike dignem slušalicu i kažem 'molim', premda znam da ću nakon prve rečenice poslati nekog u krasno mašala navika - Page 3 4060723073

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  taja 15.09.13 12:00

moica je napisao/la:zgadio mi se fiksni telefon jer me svi moji zovu na mob, a kad zazvoni fiksni stresem se jer znam da je anketa, ispitivanje javnog mnenja ili kakva uvaljotka kućne prodaje, ali iz navike dignem slušalicu i kažem 'molim', premda znam da ću nakon prve rečenice poslati nekog u krasno mašala navika - Page 3 4060723073
Ma isključi to smetalo i papilovu
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  taja 15.09.13 12:01

Ova tema se pretvorila u "mrzim......nadopuni rečenicu"
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  Gost 15.09.13 12:09

Vel'ka Maca je napisao/la:zgadili su mi se portali i vijesti...
živim u informacijskoj blokadi - za sada se može.
tako već godinama živim... zapravo, otkad sam se razvela ( do tada me bivši na dva tv-a dočekivo sa skroz na glas upalitim raznim cnn-ovima, pratio svaku makljažu na planeti, analizirao ratove, nalazio zavjere, pisao po raznim forumima čudnih imena svoje osvrte na dnevne događaje u palestini, azerbejđanu, s. te j. koreji... bio maniac za takve  stvari, i dan danas se zna zajebat pa mi na mail poslati neki link o chamtrailovima i hvali se kako je napisao dugo pismo predsjedniku josipoviću, komadini i obersnelu i upozorava ih da i nas truju jer je vidio nešto slično iznad rijeke  navika - Page 3 1523192931  navika - Page 3 1523192931  navika - Page 3 1523192931  a meni drago, i dalje se sramoti i ispada budaletina al nije više moj muž pa ne sramoti i mene... a da sam kojim slučajem i dalje u braku s njim, već vidim kako bi me naganjao da poduzmem nešto u vezi toga jer sam ga bila navikla da sam svemoguća ...šta? da letim na metli i razbijam ih ? navika - Page 3 3114667799   ) ... divota... u mojoj kući stvarno nema više loših vijesti a ni onih blesavih o kojima je baabs pričao... uopće mi ne padne na pamet otvarati portale iako sam nekoć imala tu naviku al jednostavno te prođe kad vidiš kakve budalaštine serviraju... doslovno budalaštine

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  Gost 15.09.13 12:11

taja je napisao/la:Ova tema se pretvorila u "mrzim......nadopuni rečenicu"
to je onaj ljubomir ljevak raširio zarazu navika - Page 3 11484130 

čovjek je rođeni psiholog i hipnotizer... ni ne primijetiš, a već te smulja i radiš po njegovom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  Gost 15.09.13 12:28

moica je napisao/la:zgadio mi se fiksni telefon jer me svi moji zovu na mob, a kad zazvoni fiksni stresem se jer znam da je anketa, ispitivanje javnog mnenja ili kakva uvaljotka kućne prodaje, ali iz navike dignem slušalicu i kažem 'molim', premda znam da ću nakon prve rečenice poslati nekog u krasno mašala navika - Page 3 4060723073
e, a sad shvati da ima i onih koji su skroz obrnuto... kod mene je tako da sam sve naučila da me dobiju samo preko fiksnog ako baš hoće nešto pričati... na mobitel ne pričam al skoro pa nikada... na mobitel doslovno trošim 50 kn mjesečno i koliko god me ovi iz t-coma zivkaju i dave sa super ponudama, odma ih presječem u po razgovora kad im to kažem ... sve stranke sam naučila da mi služi više ko pager a ne komunikacijski alat i da me zovu na fiksni u normalno vrijeme i to samo ako je nešto hitno ... jeboti telefon na kojem sam dostupna 24/7 i svi to znaju... pa ima da poludiš ...

al glede mobitela, sjetih se simpatične pričice sa susjedovog polja... staariji susjed, uz to i srčani bolesnik pa mu obitelj uvalila mobitel a on nije imao naviku koristit ga ... ima neku garažicu na njivi u kojoj skrivečki peče rakiju... i zvoni njemu mobitel, odazove se i odmah taj netko tko je nazvao počne pričati sa njim , nebitno o čemu ... čovjek odgovara a onda nakon razgovora, zbunjen odloži mobitel na klupicu kraj sebe , pogleda u mene i veli: a jeboih bog, pa kako su znali da sam tu ? navika - Page 3 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  propolis 15.09.13 19:25

citam i pitam se zasto se uopce nekog,nesto  mrzi...
 ne mrzim nista i nikoga ..--mozda sam imao srece u zivotu da nisam trebao ..i sretan sam zbog toga...

cojek se treba koji puta izdignuti iznad sojeg ega ..u tom segmentu imao sam srece..ostali dio ega...ahmmm  vise manje plutam u mocvarama ovozemaljskim:D
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  Gost 15.09.13 19:29

propolis je napisao/la:citam i pitam se zasto se uopce nekog,nesto  mrzi...
 ne mrzim nista i nikoga ..--mozda sam imao srece u zivotu da nisam trebao ..i sretan sam zbog toga...

cojek se treba koji puta izdignuti iznad sojeg ega ..u tom segmentu imao sam srece..ostali dio ega...ahmmm  vise manje plutam u mocvarama ovozemaljskim:D
Isusek daj mi snage da ne režim na Plovka
zatomi u meni taj poriv da mu čupam dlake sa jajčeka
navika - Page 3 11484130 navika - Page 3 1523192931
možda
navika - Page 3 3084372643

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  propolis 15.09.13 20:15

dromsin je napisao/la:
propolis je napisao/la:citam i pitam se zasto se uopce nekog,nesto  mrzi...
 ne mrzim nista i nikoga ..--mozda sam imao srece u zivotu da nisam trebao ..i sretan sam zbog toga...

cojek se treba koji puta izdignuti iznad sojeg ega ..u tom segmentu imao sam srece..ostali dio ega...ahmmm  vise manje plutam u mocvarama ovozemaljskim:D
Isusek daj mi snage da ne režim na Plovka
zatomi u meni taj poriv da mu čupam dlake sa jajčeka
navika - Page 3 11484130 navika - Page 3 1523192931
možda
navika - Page 3 3084372643
nema ih   navika - Page 3 3111943984 

to resile...e da su samo u pitanju jajceka... navika - Page 3 11484130 

no usavkom losem  ima i srece ...sada je kak monstrum ...hehehehe..cak se i vidi...,navika - Page 3 2733991369
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  Gost 15.09.13 20:26

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:zgadio mi se fiksni telefon jer me svi moji zovu na mob, a kad zazvoni fiksni stresem se jer znam da je anketa, ispitivanje javnog mnenja ili kakva uvaljotka kućne prodaje, ali iz navike dignem slušalicu i kažem 'molim', premda znam da ću nakon prve rečenice poslati nekog u krasno mašala navika - Page 3 4060723073
e, a sad shvati da ima i onih koji su skroz obrnuto... kod mene je tako da sam sve naučila da me dobiju samo preko fiksnog ako baš hoće nešto pričati... na mobitel ne pričam al skoro pa nikada... na mobitel doslovno trošim 50 kn mjesečno i koliko god me ovi iz t-coma zivkaju i dave sa super ponudama, odma ih presječem u po razgovora kad im to kažem ... sve stranke sam naučila da mi služi više ko pager a ne komunikacijski alat i da me zovu na fiksni u normalno vrijeme i to samo ako je nešto hitno ... jeboti telefon na kojem sam dostupna 24/7 i svi to znaju... pa ima da poludiš ...

al glede mobitela, sjetih se simpatične pričice sa susjedovog polja... staariji susjed, uz to i srčani bolesnik pa mu obitelj uvalila mobitel a on nije imao naviku koristit ga  ... ima neku garažicu na njivi u kojoj skrivečki peče rakiju... i zvoni njemu mobitel, odazove se i odmah taj netko tko je nazvao počne pričati sa njim , nebitno o čemu ... čovjek odgovara a onda nakon razgovora, zbunjen odloži mobitel na klupicu kraj sebe ,  pogleda u mene i veli: a jeboih bog, pa kako su znali da sam tu ?  navika - Page 3 3114667799 
štatije ženo... ja se zadnjih pet godina selila nebrojeno puta, nisi me mogao dobiti ni na mob, nije me mogao pronaći ni golub pismonoša, a ti meni fiksni telefon... navika - Page 3 3111943984  
to je kekečev broj, da je moj odavno bi bio kaput

hahaha stari je dobar..btw, odvalila sam na opis tvog bivšeg...šta stvarno piše pisma josipoviću navika - Page 3 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  Gost 15.09.13 20:36

moica je napisao/la:
hahaha stari je dobar..btw, odvalila sam na opis tvog bivšeg...šta stvarno piše pisma josipoviću navika - Page 3 3776795594
ne spominji mi to... al ajd, obzirom da smo već započeli sa sramotama, iskrenošću i takvim stvarima, da ispričam kako sam tek ja bila naivna tokom braka... ubijedio on mene da je stvarno neka veličina i samo mu treba dat prilike da se pokaže... moram priznati da nije bio standardno glup nego nekako autističan...to sam tek kasnije primijetila... il se pravio glup... još uvijek nisam na čisto sa tim... al uglavnom, kad je josipović tek postao predsjednik ja sam bila dosta dobro umrežena politički, svašta nešto organizirala i tako imala pristup tim krugovima nekim.... i već mi polako dopizdilo što ovaj moj neće da radi i pitam ga da mi kaže a šta bi on radio da mu se ukaže prilika i on meni proda priču kako u glavi ima kako zaustaviti odljev mladih iz hr jer je to kao naša velika boljka... i velim mu ja, ok, povezat ću te sa ljudima al brate, de se više ulovi nekog posla, nermem te gledat kako truneš ... i veli on meni da hoće i ja ni pet ni šest povežem ga sa josipovićem i bude pozvan kod njega na kavu i otišo... i ja se poveselila, evo, krenulo ga, valjda će ulovit priliku i počet raditi nešto korisno ako ne i berićetno... kad ono kurac... stvarno je bio na kavi kod jospipovića jer se dopisivao preko mog g-maila pa sam to pratila, al onda počeo izmišljat kojekakve okrugle stolove na tu temu po evropi i putovao i ja na kraju saznala da je sve lagao... mjesecima ko fol radio na nekom prijektu noću i kad se vratio sa jednog takvog okruglog stola gdje je bio kao gost predavač, pitam ga da mi pokaže svoje izlaganje/projekt na kojem radi već mjesecima a on će ti meni važno, pa nema ga napisanog nego mu sve u glavi  navika - Page 3 1619348112  tako da vjerujem da stvarno i dalje piše kojekakve gluposti i josipoviću i mnogim drugima i da je uvjeren da tako mijenja svijet ... lud soj po genetici... isti mu je otac bio ... totalno opižđeni u glavu i kako su neki genijalci al ih nitko ne shvaća a baš oni znaju kako spasiti ovaj svijet ... fala ti bože da sam ga se riješila  navika - Page 3 11484130 

bolje sa sam ja otišla kod josipovića na kavu a ne njemu zrihtala sastanak ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  Gost 15.09.13 20:41

jebote, da me sad josipović i sretne sram bi me bilo reć tko sam i da sam ja ta koja sam mu u ured poslala onog idiota  ... jebga, više nikom ne dam da se dopisuje preko mog maila sa mojim pravim imenom i prezimenom pa da mi je rod rođeni  navika - Page 3 11484130

što je najgore, moj bivši zahvaljujuć meni stvarno ima josipevićevu mail adresu i može mu slat i dalje svoja sranja ... iskreno se nadam da ga je čovjek do sada promijenio

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  Gost 15.09.13 20:43

veliš okrugle stolove... e neće više nikad okrugli hastal u tvoju kuću, dam se kladiti navika - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  Gost 15.09.13 20:51

dromsin je napisao/la:
propolis je napisao/la:citam i pitam se zasto se uopce nekog,nesto  mrzi...
 ne mrzim nista i nikoga ..--mozda sam imao srece u zivotu da nisam trebao ..i sretan sam zbog toga...

cojek se treba koji puta izdignuti iznad sojeg ega ..u tom segmentu imao sam srece..ostali dio ega...ahmmm  vise manje plutam u mocvarama ovozemaljskim:D
Isusek daj mi snage da ne režim na Plovka
zatomi u meni taj poriv da mu čupam dlake sa jajčeka

navika - Page 3 11484130 navika - Page 3 1523192931
možda
navika - Page 3 3084372643
navika - Page 3 3114667799 navika - Page 3 3114667799 navika - Page 3 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  Gost 15.09.13 21:00

moica je napisao/la:veliš okrugle stolove... e neće više nikad okrugli hastal u tvoju kuću, dam se kladiti navika - Page 3 11484130
suprotno, baš ću sad imat samo okrugle stolove po kući pa nek pati što ne može sjest za njih i baljezgat svoje gluposti navika - Page 3 11484130 oko njih smije samo babinjak sjest

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  Gost 15.09.13 21:05

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:veliš okrugle stolove... e neće više nikad okrugli hastal u tvoju kuću, dam se kladiti navika - Page 3 11484130
suprotno, baš ću sad imat samo okrugle stolove po kući pa nek pati što ne može sjest za njih i baljezgat svoje gluposti  navika - Page 3 11484130 oko njih smije samo babinjak sjest
nabavi i jedan mali ćoškasti da on može sjesti i gledati vas za okruglim stolom... kad pati neka pati do kraja navika - Page 3 1523192931 

sutra je ponedjeljak, a imam naviku taj dan ići raditi... odoh uvatit svoju porciju sna... noć kišna navika - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  Gost 15.09.13 21:12

moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:veliš okrugle stolove... e neće više nikad okrugli hastal u tvoju kuću, dam se kladiti navika - Page 3 11484130
suprotno, baš ću sad imat samo okrugle stolove po kući pa nek pati što ne može sjest za njih i baljezgat svoje gluposti  navika - Page 3 11484130 oko njih smije samo babinjak sjest
nabavi i jedan mali ćoškasti da on može sjesti i gledati vas za okruglim stolom... kad pati neka pati do kraja navika - Page 3 1523192931 

sutra je ponedjeljak, a imam naviku taj dan ići raditi... odoh uvatit svoju porciju sna... noć kišna navika - Page 3 684758713
noć navika - Page 3 727654710 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  pizda 16.09.13 7:41

moica je napisao/la:veliš okrugle stolove... e neće više nikad okrugli hastal u tvoju kuću, dam se kladiti navika - Page 3 11484130
neces ni ti...navika - Page 3 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  pizda 16.09.13 11:06

vezano uz "informiranost" portala primjer aktualne situacije sa izvlacenjem nasukatog broda Costa Concordia. Mrtvi hladni napisu da je brod 7 puta veci od Titanika navika - Page 3 1523192931  a Titanik je imao 270 metara a C.C. 290. Ocito im je tih 20 metara dovoljno za napisat da je brod 7 puta veci.
Pisu i da brod tezi 114.500 tona a to mu je GT tonaza. Inace ima oko 40.000 tona...
Pa bog ga jebo, sta je toliko tesko okrenuti par stranica ili pak brojeva telefona...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  pizda 16.09.13 11:31

inace, u vezi izvlacenja broda, enormnih troskova i sl. najbolji mi komentar jednog citatelja, "posaljite par roma, to ce bit najbrze i najjeftinije"...navika - Page 3 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  Gost 16.09.13 11:41

pizda je napisao/la:inace, u vezi izvlacenja broda, enormnih troskova i sl. najbolji mi komentar jednog citatelja, "posaljite par roma, to ce bit najbrze i najjeftinije"...navika - Page 3 1523192931 
valjda je i negativna reklama, reklama ... ljudi klikaju i komentiraju i greške ... glavno da se članak čita, klika i prosljeđuje dalje... odavno nemaš informativnih vijesti nego samo neki paštroć i papazjanija na nivou senzacija i žutog tiska... čak i od najozbiljnije vijesti naprave to isto ... čudi me da je to uopće zakonski dozvoljeno tako raditi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  pizda 16.09.13 11:46

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:inace, u vezi izvlacenja broda, enormnih troskova i sl. najbolji mi komentar jednog citatelja, "posaljite par roma, to ce bit najbrze i najjeftinije"...navika - Page 3 1523192931 
valjda je i negativna reklama, reklama ... ljudi klikaju i komentiraju i greške ... glavno da se članak čita, klika i prosljeđuje dalje... odavno nemaš informativnih vijesti nego samo neki paštroć i papazjanija na nivou senzacija i žutog tiska... čak i od najozbiljnije vijesti naprave to isto ... čudi me da je to uopće zakonski dozvoljeno tako raditi
to i mene cudi ali ocito im je dozvoljeno a na ljudima je da sami procjene hoce li to smece citati. Nazalost, prisiljen si jer su svi portali vise manje slicni.
Citatelji se vecinom zajebavaju sa tzv "novinarima" i ispravljaju im greske ali se vrli autori tekstova ne uzbudjuju previse...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

navika - Page 3 Empty Re: navika

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.