kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ja bi, ja bi.....daleko je australija....thema (i) za popa :)

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

ja bi, ja bi.....daleko je australija....thema (i) za popa :) - Page 2 Empty Re: ja bi, ja bi.....daleko je australija....thema (i) za popa :)

Postaj  pizda 18.10.13 7:28

staracki dom...valjda zadnji udarac covjeku. Radije bi se objesijo za neku smokvu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ja bi, ja bi.....daleko je australija....thema (i) za popa :) - Page 2 Empty Re: ja bi, ja bi.....daleko je australija....thema (i) za popa :)

Postaj  pizda 18.10.13 7:33

kad ovako razmisljam u svezi Lenicine teme, i nema bas neko mjesto gdje bih jako volijo zivjeti. Novi Zeland, Australija, predaleki i podosta surovi. Razna egzoticna otocja ne garantiraju neku sigurnost, sve je puno gusara. Azija, Indija, nehumane svaka sa svojeg aspekta...
Ovdje nije lose zivjet da je imat dosta love i tamo u devetom mjestu sjest u avijon i do bozica na Karibe. Onda se malo vratit doma i do proljeca otic negdje drugdje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ja bi, ja bi.....daleko je australija....thema (i) za popa :) - Page 2 Empty Re: ja bi, ja bi.....daleko je australija....thema (i) za popa :)

Postaj  Gost 18.10.13 10:03

ja bi živjela tu gdje živim... a voljela bi putovat svake godine u drugu zemlju... ili dvaput godišnje... negdje lijepo otpičit na dva tri tjedna...
prvenstveno me privlači azija...
potom topli i palmovito pješčani otoci
onda stara europa
pa tek onda amerika, australija, afrika...
ali bi sve voljela obić

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ja bi, ja bi.....daleko je australija....thema (i) za popa :) - Page 2 Empty Re: ja bi, ja bi.....daleko je australija....thema (i) za popa :)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.