kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tema za rušenje pi*kinog foruma

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 Empty Re: Tema za rušenje pi*kinog foruma

Postaj  Gost 01.10.12 8:34

darla je napisao/la:
antonac je napisao/la:


al si zaljubljen ili u emociama plutas kat
si se tako zabrinijo za ovdasnje njeznice....?.....iebote, ko da se
brines za krdo piranha.....Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 1523192931 .....da se ne bi koia priladila.....

Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 3114667799

Ne
misli on na nas Kuyetine, nego na ove mimoze koje su relativno
novopridosle ... pa im treba gladiti svako malo picku jer im je netko
rekao da su kurbetine, jake li uvrede Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 3111943984. Micika nisi samo ti ta, iako
ti je placipizdjenje svojstveno Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 3084372643. Ali si se sasvim fino uklopila i kuzis zezanciju Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 684758713

Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 1619348112

kuyetine i gadure Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 2634474203 molit ću lijepo...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 Empty Re: Tema za rušenje pi*kinog foruma

Postaj  Gost 01.10.12 8:53

sasvim očekivano je da će na novom forumu biti priličan broj ovakvih uleta, neki su čista provokacija (KKK), a neki žešća zajebancija koja je oduvjek bila cijenjena na kultnima (BiH)

pipi, ti ako misliš da ga treba brisati, briši, ovaj put se stvarno neću mješati u to...Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 684758713

međutim, ja ne bih brisala ništa dok se ne isprofilira tko je s kojom namjerom došao i može li se unormaliti barem toliko da je podnošljiv i onima koje napada... nikad nije kasno za pobrisati, banirati i počistiti smeće...ali brisuckanje ili baniranje na dan dva (kao opomena i kazna) je smiješno... kad se čisti onda se počisti tako da ne ostane ni slovo iza budaletine, a ulaz mu bude zabranjen zavazda...sve ostalo je igra živaca i prilika bolesnicima da i od normalnog naprave nenormalnog... dakle, ako ja budem čistila kuću, računajte da je čistim bagerom Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 1523192931


ni kate ni mica nisu od jučer i ne vjerujem da će otići zbog par provokatora koji se koriste njima da bi napakostili nekom drugom... Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 Empty Re: Tema za rušenje pi*kinog foruma

Postaj  Gost 01.10.12 10:09

Btw je napisao/la:kad se čisti onda se počisti tako da ne ostane ni slovo iza budaletine, a ulaz mu bude zabranjen zavazda...sve ostalo je igra živaca i prilika bolesnicima da i od normalnog naprave nenormalnog... dakle, ako ja budem čistila kuću, računajte da je čistim bagerom Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 1523192931


ni kate ni mica nisu od jučer i ne vjerujem da će otići zbog par provokatora koji se koriste njima da bi napakostili nekom drugom... Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 684758713

evo još jedne nadobudne... jel ti stvarno misliš da nekom koji nije navikao na žešće zajebancije, na vrstu humora koji se često vrti po kultnom i ovo naše normalno ? sjeti se kad se plovka vijalo i branilo, onda je to bilo ok, super, zabavno.... onda sam još pisala kako nekom novom, nekom tko nas tek čita sve skupa izgleda bolesno i nenormalno al plovak opstao .... i tko će sada biti taj koji će povući crtu i reči, do crte je normalna al žešča zajebancija a od crte dalje je za brisanje? kakvo brisanje? kako ćeš preko foruma skužit tko zajebava a na drugoj strani crkava od smijeha, a tko zajebava sa pjenom na ustima... po mom mišljenju nemoguće ... vjeruj mi, mnogima ni ovo što je HiB izveo uopće nije bilo smiješno dok je meni, recimo, vrhunski ulet i zajebancija i oduševilo me iako je i mene namagarčio...al zato i jesam tu, da se nasmijem, da zajebavam pa ako treba i na vlastiti račun ..tko se ne može nositi sa time neka piše tamo gdje je atmosfera umjerenija ... to mi isto dođe ko kad se netko tuži da ne valja tv program, kako je fuj, grozno a daljinski drži u ruci...ono što ti nije po volji ignorirat i basta... naučit se malo samokontroli ... nije to tak loše i dobro dođe i u rl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 Empty Re: Tema za rušenje pi*kinog foruma

Postaj  pizda 01.10.12 10:43

meni bas nije zabavno kad se zenama iz cista mira dijele kurbetine ili neke "nacionalne oznake". Da je to jednom pa ajde ali svaka budala nanovo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 Empty Re: Tema za rušenje pi*kinog foruma

Postaj  darla 01.10.12 10:51

pizda je napisao/la:meni bas nije zabavno kad se zenama iz cista mira dijele kurbetine ili neke "nacionalne oznake". Da je to jednom pa ajde ali svaka budala nanovo...

Ima drugih nacina da ga se nauci lekciji od brisanja i banranja, uostalom kretino na kub je pokazao da se moze i drugacije zejabavati, prama tomu, prvo malo protresanja, da vidimo od cega se tko sastoji, a onda bas ako se mora? SANKCYE!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 Empty Re: Tema za rušenje pi*kinog foruma

Postaj  darla 01.10.12 10:52

Jebote sto sam disleksicna, ali ne da mi se sad prepravljati post Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 1523192931
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 Empty Re: Tema za rušenje pi*kinog foruma

Postaj  pizda 01.10.12 11:07

darla je napisao/la:Jebote sto sam disleksicna, ali ne da mi se sad prepravljati post Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 1523192931

pa nie niko banirat, ono je bilo preventivno promisljanje...Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 684758713. Udavi me jedna kolegica nekim slikama sa godisnjeg, sad ce mi donijet i cd Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 2329918616((
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 Empty Re: Tema za rušenje pi*kinog foruma

Postaj  darla 01.10.12 11:09

pizda je napisao/la:

pa nie niko banirat, ono je bilo preventivno promisljanje...Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 684758713. Udavi me jedna kolegica nekim slikama sa godisnjeg, sad ce mi donijet i cd Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 2329918616((

Pa dobro, okei je da smo malo i o tome raspravili Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 684758713

A ti gledaj slikice, ja odoh onda raditi neke tablice, pa virnem da vidim jel vas ima.
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 Empty Re: Tema za rušenje pi*kinog foruma

Postaj  pizda 01.10.12 11:42

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa nie niko banirat, ono je bilo preventivno promisljanje...Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 684758713. Udavi me jedna kolegica nekim slikama sa godisnjeg, sad ce mi donijet i cd Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 2329918616((

Pa dobro, okei je da smo malo i o tome raspravili Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 684758713

A ti gledaj slikice, ja odoh onda raditi neke tablice, pa virnem da vidim jel vas ima.

bila tjedan dana u Tunisu i napravila 20 slika i to sve pred hotelom.Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 684758713 Drago mi je da je tako ali ja bi za tih sedam dana napravio barem jedno dvije tisuce slika...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 Empty Re: Tema za rušenje pi*kinog foruma

Postaj  Gost 01.10.12 12:59

Nisam citala poslednje postove, tj samo ono od sinoc, pa cu mozda ponoviti necije reci - ne zamerite.

Nadam se da se ono moje da cu se skloniti ako mi situacija ne bude odgovarala nije shvatilo pogresno. Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 1zouo36 Ne radi se ni o kakvom upozorenju, niti pretnji, vec je to jednostavno tako.
Ono sto sam dozivela u vreme dok je Sedma bila admin vise ne zelim doziveti. I tu uopste ne upirem prstom u nju, jer ako je nekad i brisala ono sto nije trebalo ili banirala onoga koga nije trebala, njeni gresi su mnogo manji od suludog izvlacenja mrtvih, koriscenje tudje bolesti za podsmeh i osvetu, spletkarenje i podmetanje afera i konstatno miniranje tema i diskusija i bilo kakvih drugih opustenih razgovora.
Ja mozda i nisam uvek bila direktna meta, ali se vise u toj ulozi ne mislim naci. Kako su to Pipika ili Bafica podneli to samo oni znaju. To nije trajalo danima ili nedeljama, pa da ne ostavi traga, vec se vampirski pir razvlacio na mesece i godine.

Ne zelim bilo koga uciti kako treba da moderira ili administrira, ovde sam svojom voljom, ne trazi specijalni tretman osim od ljudi za koje mislim da to od njih nakon svih ovih godina druzenja mogu traziti. A mislim da ne trazim mnogo.
Ali onaj period tada, to sam sve tesko podnela i bilo je gotovo nemoguce emotivno se izdici iznad svega toga, a kako nisam mazohist, bar ne toliki, necu sesti i sebi dozvoliti da opet citam bljuvotine i bolest. Razumem i povredjenost i nezadovoljstvo, pa i zelju za osvetom, sve je to nekako ljudski, ali onakvo ponasanje - to su tudje paranoje i psihoze sa kojima se ne mislim nositi.


P.S. Nisam KKK shvatila ozbiljno, niti kao provokaciju. Cini mi se da se covek samo zeza. Tj, vrlo moguce i da se radi o zeni cim nije u stanju napisati psovke.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 Empty Re: Tema za rušenje pi*kinog foruma

Postaj  pizda 01.10.12 13:12

neka trostruka kuja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 Empty Re: Tema za rušenje pi*kinog foruma

Postaj  Gost 01.10.12 13:19

pizda je napisao/la:neka trostruka kuja...

Podsetio si me na Nesu iz Poslednje igre leptira i njegove Ruzicaste slonove... Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 1zouo36
Pa kad kaze:" Malopre sam izasao iz kafane i shvatio da sam ja jedan tlodupli clovek. Sad sam se video u izlogu i vidim tri coveka unutra. Ja sam jako jedan siroko astronomski covek! Malo sam popio, ali nema veze. Nego, gde mi je kuca?! Eno neki stranci prolaze...Alo! Aufwiedersehen! Gde mi je kuca?? Pa ne mogu da znaju kad ne znaju da kazu na nasem jeziku."


Kao Baldrick...Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 Empty Re: Tema za rušenje pi*kinog foruma

Postaj  Gost 01.10.12 13:22

Slusam u pozadini... Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 1619348112

"I jaaaaoj, juce je bilo dve ulice, sada ima cetiri ulice. Pa kakvi su ti radnici, bre? Juce su izgradili, bile dve, danas su izgradili, bile su cetriri ulice, sada ima 16 ulica! Ja ne znam kuda da se teturam! Da su bar stavili alkobracajni znak, da zna pijan covek gde da puzi. "

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 Empty Re: Tema za rušenje pi*kinog foruma

Postaj  pizda 01.10.12 13:29

o kakvim ti to ulicama? Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 Empty Re: Tema za rušenje pi*kinog foruma

Postaj  Gost 01.10.12 13:33

Tako ide tekst pesme koju sam spomenula. Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 Empty Re: Tema za rušenje pi*kinog foruma

Postaj  pizda 01.10.12 13:34

Cat_Claw je napisao/la:Tako ide tekst pesme koju sam spomenula. Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 1zouo36

to je neka alkoholicarska himna?Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 684758713 Di je Baldrick pa da ostane pravo uganut...Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 Empty Re: Tema za rušenje pi*kinog foruma

Postaj  Gost 01.10.12 13:40

Ne znam da li se secas beogradske grupe Poslednja igra leptira? To je njihova stvar. Ali stara. Bila sam dete kad je bila aktuelna. Nesa, pevac i vodja grupe je umro mlad od karcinoma. Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 Rrnmed A bio je tako simpatican. Pravo spadalo i saljivdzija.


Secas se ove pesme?


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 Empty Re: Tema za rušenje pi*kinog foruma

Postaj  pizda 01.10.12 13:44

Cat_Claw je napisao/la:Ne znam da li se secas beogradske grupe Poslednja igra leptira? To je njihova stvar. Ali stara. Bila sam dete kad je bila aktuelna. Nesa, pevac i vodja grupe je umro mlad od karcinoma. Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 Rrnmed A bio je tako simpatican. Pravo spadalo i saljivdzija.


Secas se ove pesme?


sjecam se po imenu ali sam ja domacu scenu opcenito preskakao i poneku stvar cuo onako usput i ne znajuci cija je...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 Empty Re: Tema za rušenje pi*kinog foruma

Postaj  pizda 01.10.12 13:46

idem ja kuci Catice, na ovu sparinu. Budi pozdravita i vesela:)...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 Empty Re: Tema za rušenje pi*kinog foruma

Postaj  Gost 01.10.12 13:47

pizda je napisao/la:idem ja kuci Catice, na ovu sparinu. Budi pozdravita i vesela:)...


To sam ja bas htela tebi napisati. Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 1zouo36
Navraticu opet posle kad budem bila doma.

Uzivaj, Pipika...Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za rušenje pi*kinog foruma - Page 7 Empty Re: Tema za rušenje pi*kinog foruma

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.