kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Voljeti kurac

Stranica 8 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  Gost 08.11.13 20:34

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jesam između ostalog... a inače sam i radnik i predradnik, i mali od palube i čistačica i kurir... svašta nešto a i držim samu sebe na minimalcu  Voljeti kurac - Page 8 1523192931  al neka, ne smijem se razmazit ... vele da je razmaženima teško u životu a ja ne volim kad mi je teško  Voljeti kurac - Page 8 1523192931 
porez je jebe, ha? Voljeti kurac - Page 8 1523192931
ma jok, samostalni sam umjetnik al navika... jebote, toliko sam se ispraksirala u štednji da nemam pojma kako trošit Voljeti kurac - Page 8 1523192931  kad malo pogledam, meni fakat ništa ne treba
blago tebi kad je tako
Malo se hrvata može s tim pohvaliti
a samo se sjetim želja kad sam krenula... sad kad si to sve mogu priuštiti, prošlo me... doslovno mi je muka od bilo kakve kupovine ičega... krenem a onda se zapitam "pa jebote, šta će mi to ? " i odustanem sva sretna da ne moram Voljeti kurac - Page 8 11484130 

al da ga jebeš, priuštit ću si novi slikarski pribor ... to mi je uvijek gušt kupovati a nikad nije bilo dovoljno para

na kraju shvatiš da su najbolje i najdragocjenije stvari u životu stvarno besplatne ili malo koštaju ... i dalje se guštam u njima ko i kad nisam imala para

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  taja 08.11.13 20:40

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:porez je jebe, ha? Voljeti kurac - Page 8 1523192931
ma jok, samostalni sam umjetnik al navika... jebote, toliko sam se ispraksirala u štednji da nemam pojma kako trošit Voljeti kurac - Page 8 1523192931  kad malo pogledam, meni fakat ništa ne treba
blago tebi kad je tako
Malo se hrvata može s tim pohvaliti
a samo se sjetim želja kad sam krenula... sad kad si to sve mogu priuštiti, prošlo me... doslovno mi je muka od bilo kakve kupovine ičega... krenem a onda se zapitam "pa jebote, šta će mi to ? " i odustanem sva sretna da ne moram Voljeti kurac - Page 8 11484130 

al da ga jebeš, priuštit ću si novi slikarski pribor ... to mi je uvijek gušt kupovati a nikad nije bilo dovoljno para

na kraju shvatiš da su najbolje i najdragocjenije stvari u životu stvarno besplatne ili malo koštaju ... i dalje se guštam u njima ko i kad nisam imala para
ja ne bih znala otkud početi
Sve mi dotrajalo. Perilica rublja, skuter je totalka sjeban, neće ni da pali više, novi krevet....ma masa toga
Nije da volim kupovanje al ovome je krajnja ura da se zamijeni
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  Gost 08.11.13 20:46

meni ništa ne fali.
koliko imam toliko trošim i dabogda mi vako bilo do kraja života. potpisujem sutra! ma šta sutra, danas, sad!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  taja 08.11.13 20:47

Vel'ka Maca je napisao/la:meni ništa ne fali.
koliko imam toliko trošim i dabogda mi vako bilo do kraja života. potpisujem sutra! ma šta sutra, danas, sad!!!
Voljeti kurac - Page 8 3890829408 
uživaj Maco
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  Gost 08.11.13 20:50

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ma jok, samostalni sam umjetnik al navika... jebote, toliko sam se ispraksirala u štednji da nemam pojma kako trošit Voljeti kurac - Page 8 1523192931  kad malo pogledam, meni fakat ništa ne treba
blago tebi kad je tako
Malo se hrvata može s tim pohvaliti
a samo se sjetim želja kad sam krenula... sad kad si to sve mogu priuštiti, prošlo me... doslovno mi je muka od bilo kakve kupovine ičega... krenem a onda se zapitam "pa jebote, šta će mi to ? " i odustanem sva sretna da ne moram Voljeti kurac - Page 8 11484130 

al da ga jebeš, priuštit ću si novi slikarski pribor ... to mi je uvijek gušt kupovati a nikad nije bilo dovoljno para

na kraju shvatiš da su najbolje i najdragocjenije stvari u životu stvarno besplatne ili malo koštaju ... i dalje se guštam u njima ko i kad nisam imala para
ja ne bih znala otkud početi
Sve mi dotrajalo. Perilica rublja, skuter je totalka sjeban, neće ni da pali više, novi krevet....ma masa toga
Nije da volim kupovanje al ovome je krajnja ura da se zamijeni
isto je kod mene... da vidiš kakav auto vozim Voljeti kurac - Page 8 1523192931  al jebga, rekoh da ću pričekat dok se skroz ne raspadne i ne ostavim ga negdje na putu ... perilica mi radi na šut nogom i to više ne na jedan nego moram par puta ... krevet, ajme, sanjam da ga bacim i spavam opet na madracu na podu ... il da mi je nabavit tatami al da ne košta puno ... to sam obožavala, ujutro ga samo srolaš i spremiš u ormar i moš plesati po kući ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  Gost 08.11.13 20:52

Vel'ka Maca je napisao/la:meni ništa ne fali.
koliko imam toliko trošim i dabogda mi vako bilo do kraja života. potpisujem sutra! ma šta sutra, danas, sad!!!
najljepše je kad možeš tako ... da nemam djece trebalo bi mi još manje al ovako zbog njih moram bit koliko toliko normalna Voljeti kurac - Page 8 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  Gost 08.11.13 20:53

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:meni ništa ne fali.
koliko imam toliko trošim i dabogda mi vako bilo do kraja života. potpisujem sutra! ma šta sutra, danas, sad!!!
najljepše je kad možeš tako ... da nemam djece trebalo bi mi još manje al ovako zbog njih moram bit koliko toliko normalna Voljeti kurac - Page 8 11484130 
ma i ja sam u totalnom hrvatskom prosjeku... nemam nekih velikih prohtjeva, zadovoljim se s malim (Voljeti kurac - Page 8 3114667799 ) i onim što imam...

ali da, djeca su ooooogromna stavka

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  taja 08.11.13 20:56

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:blago tebi kad je tako
Malo se hrvata može s tim pohvaliti
a samo se sjetim želja kad sam krenula... sad kad si to sve mogu priuštiti, prošlo me... doslovno mi je muka od bilo kakve kupovine ičega... krenem a onda se zapitam "pa jebote, šta će mi to ? " i odustanem sva sretna da ne moram Voljeti kurac - Page 8 11484130 

al da ga jebeš, priuštit ću si novi slikarski pribor ... to mi je uvijek gušt kupovati a nikad nije bilo dovoljno para

na kraju shvatiš da su najbolje i najdragocjenije stvari u životu stvarno besplatne ili malo koštaju ... i dalje se guštam u njima ko i kad nisam imala para
ja ne bih znala otkud početi
Sve mi dotrajalo. Perilica rublja, skuter je totalka sjeban, neće ni da pali više, novi krevet....ma masa toga
Nije da volim kupovanje al ovome je krajnja ura da se zamijeni
isto je kod mene... da vidiš kakav auto vozim Voljeti kurac - Page 8 1523192931  al jebga, rekoh da ću pričekat dok se skroz ne raspadne i ne ostavim ga negdje na putu ... perilica mi radi na šut nogom i to više ne na jedan nego moram par puta ... krevet, ajme, sanjam da ga bacim i spavam opet na madracu na podu ... il da mi je nabavit tatami al da ne košta puno ... to sam obožavala, ujutro ga samo srolaš i spremiš u ormar i moš plesati po kući ...
eto...nađe se uvijek nešto
Ja to ne smatram luksuzom ni pretjerivanjem, to su stvari koje se moraju obnavljati
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  Gost 09.11.13 9:37

pizda je napisao/la:
moica je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:Znam.  Voljeti kurac - Page 8 1zouo36Samo sam pokusala objasniti sta sam mislila onim upisom. Voljeti kurac - Page 8 3214182331
onda sve u redu Voljeti kurac - Page 8 684758713 

zezaj i ti mene...vidiš kako me maca zeza za dugu kosu i visoke pete....kaže, prava sam špicerica isprazna i jebljiva Voljeti kurac - Page 8 3111943984 

ah, ne ljutim se, to iz nje izvire zavist Voljeti kurac - Page 8 27287599
fala bogu pa ona nije... Voljeti kurac - Page 8 1523192931
a vidi Mojice kako je jebezljiva i strastvena...Voljeti kurac - Page 8 684758713. Jebes mi sve ali ona je postala prava slovenka i po izgledu. Evo usporedba sa Matjazom Kekom trenerom Rijeke...
Voljeti kurac - Page 8 Tzlu24pgrwzeuphn2zoo
Voljeti kurac - Page 8 Zpt3dqj44fa54ku7k4l6
sad znam kakva bih bila da se ošišam Voljeti kurac - Page 8 3114667799 
pipi jebežljiva sam oduvijek, slovenka sam odnedavno pa je postalo uočljivo...  Voljeti kurac - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  Gost 09.11.13 9:42

Vel'ka Maca je napisao/la:
taja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
taja je napisao/la:šta se radi ekipa?

Nema nam Glistaća već poduže. Tuče pare valjda.
pravo mi nedostaje... nekako je pusto bez nje  Voljeti kurac - Page 8 27287599 

ja evo svirim kurcu malo po internetima, svađam se s mačkom i pušim zadnju cigaretu Voljeti kurac - Page 8 3229195239 

još nisam bacila oko na teve program... Voljeti kurac - Page 8 1656216332
mislim da ti je slijedeći korak odlazak u kiosk Voljeti kurac - Page 8 3111943984 

Je, baš je pusto bez Gliste
a Moitza isto zabušava Voljeti kurac - Page 8 1658420748
za moicu sam shvatila da svrati samo kad ju kekec pusti iz kuhinje Voljeti kurac - Page 8 3114667799
đoku mog me pusti... nemilosrdan je poprave... ponekad se zayebe i ostavi malo dulji lanac pa se dočepam kompa Voljeti kurac - Page 8 957247240

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  Gost 09.11.13 10:52

moica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
taja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:pravo mi nedostaje... nekako je pusto bez nje  Voljeti kurac - Page 8 27287599 

ja evo svirim kurcu malo po internetima, svađam se s mačkom i pušim zadnju cigaretu Voljeti kurac - Page 8 3229195239 

još nisam bacila oko na teve program... Voljeti kurac - Page 8 1656216332
mislim da ti je slijedeći korak odlazak u kiosk Voljeti kurac - Page 8 3111943984 

Je, baš je pusto bez Gliste
a Moitza isto zabušava Voljeti kurac - Page 8 1658420748
za moicu sam shvatila da svrati samo kad ju kekec pusti iz kuhinje Voljeti kurac - Page 8 3114667799
đoku mog me pusti... nemilosrdan je poprave... ponekad se zayebe i ostavi malo dulji lanac pa se dočepam kompa Voljeti kurac - Page 8 957247240
Voljeti kurac - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  Gost 09.11.13 16:23

cure, imal ista dobro na tv

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  propolis 09.11.13 20:22

jasno da ima .....usaftana vjeverica  Voljeti kurac - Page 8 3111943984
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  Gost 09.11.13 21:57

moica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
taja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:pravo mi nedostaje... nekako je pusto bez nje  Voljeti kurac - Page 8 27287599 

ja evo svirim kurcu malo po internetima, svađam se s mačkom i pušim zadnju cigaretu Voljeti kurac - Page 8 3229195239 

još nisam bacila oko na teve program... Voljeti kurac - Page 8 1656216332
mislim da ti je slijedeći korak odlazak u kiosk Voljeti kurac - Page 8 3111943984 

Je, baš je pusto bez Gliste
a Moitza isto zabušava Voljeti kurac - Page 8 1658420748
za moicu sam shvatila da svrati samo kad ju kekec pusti iz kuhinje Voljeti kurac - Page 8 3114667799
đoku mog me pusti... nemilosrdan je poprave... ponekad se zayebe i ostavi malo dulji lanac pa se dočepam kompa Voljeti kurac - Page 8 957247240
a jebote, a ja se čudim otkud ti ona tema o kujama pala na pamet ? ... kad ono kekec kriv i njegov lanac Voljeti kurac - Page 8 1523192931 

prave kuje ne podnose lance

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  Gost 10.11.13 1:48

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
taja je napisao/la:mislim da ti je slijedeći korak odlazak u kiosk Voljeti kurac - Page 8 3111943984 

Je, baš je pusto bez Gliste
a Moitza isto zabušava Voljeti kurac - Page 8 1658420748
za moicu sam shvatila da svrati samo kad ju kekec pusti iz kuhinje Voljeti kurac - Page 8 3114667799
đoku mog me pusti... nemilosrdan je poprave... ponekad se zayebe i ostavi malo dulji lanac pa se dočepam kompa Voljeti kurac - Page 8 957247240
a jebote, a ja se čudim otkud ti ona tema o kujama pala na pamet ? ... kad ono kekec kriv i njegov lanac  Voljeti kurac - Page 8 1523192931 

prave kuje ne podnose lance
idealan je za dežurnog krivca... Voljeti kurac - Page 8 11484130 

ni krive kuje ne podnose lance...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  pizda 11.11.13 9:02

Vel'ka Maca je napisao/la:meni ništa ne fali.
koliko imam toliko trošim i dabogda mi vako bilo do kraja života. potpisujem sutra! ma šta sutra, danas, sad!!!
sto si ti neka skromna, meni treba barem milijun eura da bih dobro zivijo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  sarita 30.06.19 4:53

tema je bas glupa. zar je taj komadic mesa bas toliko bitan? meni nije. ovo sad najozbiljnije. ah, sta se sve pisalo... lol! Voljeti kurac - Page 8 3776795594
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  Gost 30.06.19 5:31

Nema vise dotura moja saro, pa nema ni divljeg sexa, evo vec vise od godinu dana... ali moram rec da sam ti lijepo odgovorila na tu temu na prvoj stranici. I dalje isto mislim. To isto ulazi u onaj paket disklouzura. Ne moram vedranu linkat da me objasni. Ali razumijem zgrozenost. Fora mi je sto si i ti, kao i pizda najzgrozenija kurcem, sexom... i on to oce proturit kad me zeli prcnut... ali to govori o vama, jasam i na tu temu sve jasno i glasno rekla. Nije jebanje bauk, nit nezdravo, nit neprirodno. Ok, ja sam od kiss and tell ljudi, zato mi je mater i naslikala jednu ogromnu papigu ma zuticu koja sluzi kao prekrivac u spavacoj sobi... sve pet saro, znam koliko je neuobicajeno  Voljeti kurac - Page 8 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  Gost 30.06.19 5:34

Neka si ti pizdi i meni rekla... nije da nemas i ti tema i postova koje bi se dalo izvuc... sjecam se vrelih americkih noci zalivenih votkom i opceg bijesa i divljanja te pickara ja forumom... nimalo damski i stalozeno... ali svi smo nekakvi, jel tak... i moram ti rec da si mi draza bila u toj fazi... volim otvorenost, puno mi je zdravija od pasivne agresije  Voljeti kurac - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  sarita 30.06.19 6:13

hm, interesantno. neki nadrkani ton. zasto? nesto te potrefilo, maco? ma digla sam ovo jer sam malo dzangrljala gore dole. vjeruj mi nit si mi bila na pameti ni ti pizda nit sam citala dalje ovu temu osim svog uvodnog posta, a naravno da se ne sjecam sta se ovdje lupetalo tako da ... jebaji ga. nesto sam te "zakacila". nije mi bila namjera. a sto se tice jesam li draga ili ne - ma svejedno mi je. koliko se sjecam nisi me bas voljela ni onda. bila sam ti dosta odvratna. doduse mozda sam zaboravila. aj sad ti polako uzivaj u svome danu i nemoj na mene ... ja sam slucajni prolaznik. vidim da ste se pokrkali svi, a sta ce vam to nakon svih ovih godina, pitam se i pitam... ako vam je to neka fora udarite. ja napisala il ne napisala. isto je.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  sarita 30.06.19 6:18

Vel'ka Maca je napisao/la:Neka si ti pizdi i meni rekla... nije da nemas i ti tema i postova koje bi se dalo izvuc... sjecam se vrelih americkih noci zalivenih votkom i opceg bijesa i divljanja te pickara ja forumom... nimalo damski i stalozeno... ali svi smo nekakvi, jel tak... i moram ti rec da si mi draza bila u toj fazi... volim otvorenost, puno mi je zdravija od pasivne agresije  Voljeti kurac - Page 8 684758713
lol. ja alkohol uopce ne pijem. jebaji ga. sorry maco jebemu sve, da sam znala da ces se nac u ovome ne bih ti to uradila. al sta da ti radim sad. smirices se. potonice ovo ako ne budemo pisali.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  Gost 30.06.19 6:20

Ma nisi me saro potkacila, mene nisi, ali ti si reagirala... o sebi si rekla i o temama za koje smatras da mogu biti kompromitirajuce. Neces sad valjda i ti negirati do stoljeca sedmog... nisi ti taj tip osobe  Voljeti kurac - Page 8 684758713
Nisi mi bila draga ni onda, ni sada, istina. Prekonzervativna si za moj ukus, ka sta sam i ja mnogima za izbljuvat se. Ali cijenim pamet, mozak, koji tvoja djela potkrijepljuju (u real lifu). To mi je najzesci afrodizijak, premda mi nikad nije bilo jasno kako ga nikad na forumu nisam prepoznala... valjda nemamo isti ukus nit stil.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  Gost 30.06.19 6:20

Hahah bas sam se razveselila temi...dobro jutro 

Matzo, daj se opusti i zezaj Voljeti kurac - Page 8 1656216332

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  Gost 30.06.19 6:23

sarita je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Neka si ti pizdi i meni rekla... nije da nemas i ti tema i postova koje bi se dalo izvuc... sjecam se vrelih americkih noci zalivenih votkom i opceg bijesa i divljanja te pickara ja forumom... nimalo damski i stalozeno... ali svi smo nekakvi, jel tak... i moram ti rec da si mi draza bila u toj fazi... volim otvorenost, puno mi je zdravija od pasivne agresije  Voljeti kurac - Page 8 684758713
lol. ja alkohol uopce ne pijem. jebaji ga. sorry maco jebemu sve, da sam znala da ces se nac u ovome ne bih ti to uradila. al sta da ti radim sad. smirices se. potonice ovo ako ne budemo pisali.
Svi imamo dovoljno staza na kultnima... neki kao akteri, neki kao voajeri... sto mislis koliko voajera imaju sada ovim mikro kultni... bas se pitam ima li ih... mic, mic na sunce da se podruzimo... svjeze krvi fali.

Ne brini saro, nismo mi iz istog filma da bi razumjela  Voljeti kurac - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  Gost 30.06.19 6:26

magdalenica je napisao/la:Hahah bas sam se razveselila temi...dobro jutro 

Matzo, daj se opusti i zezaj Voljeti kurac - Page 8 1656216332
Jutro magi... raskrinkala je sara pizdi godine, njusim zabavnu nedjelju  Voljeti kurac - Page 8 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti kurac - Page 8 Empty Re: Voljeti kurac

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.