kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kultna predbožićna thema

Stranica 22 / 34. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Next

Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  orion 17.12.13 21:04

kultna predbožićna thema - Page 22 Download-animacije-za-mobitele-078-smijesne-slike-djed-Mraz

 kultna predbožićna thema - Page 22 3111943984

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 17.12.13 21:12

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:kultna predbožićna thema - Page 22 1477965_3789538473576_985591243_n


 kultna predbožićna thema - Page 22 3111943984 

navlakuša nija prošla .... kultna predbožićna thema - Page 22 3111943984

tako je  kod mene svaki dan  kultna predbožićna thema - Page 22 1523192931 al mačak ne odustaje ... sav je mio i drag kad stoji pred kavezom


 kultna predbožićna thema - Page 22 3111943984  ..... ijonako nema šta pametnijeg raditi


pisala Lasta o jednom dočeku NG na forumu. 
Kod nas je na trgu svirao Ban, imali smo neobavezni dogovor da se nađemo, budemo na svirki i prođiramo malo po gradu. Vani je tu noć bilo minus sto  kultna predbožićna thema - Page 22 1523192931  ....na kraju smo  novu dočekali na forumu, poslije ponoći izašli malo reda radi..... bilo je toliko hladno da smo prije bili tu nego tamo.......

meni je i ovo sada prehladno za biti vani ... vratila se iz rijeke, prođirala korzom sa malom nakon ortodonta i bjež u auto i kući kući na toplo ... al imaju ovi forumski riječani pravo ... korzo je predivno pogotovo nakon što dođeš iz ove provincije gdje su doslovno pripremili kujac za blagdane ... krk već drugu godinu zaredom neće imati doček na otvorenom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  orion 17.12.13 21:22

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:


 kultna predbožićna thema - Page 22 3111943984 

navlakuša nija prošla .... kultna predbožićna thema - Page 22 3111943984

tako je  kod mene svaki dan  kultna predbožićna thema - Page 22 1523192931 al mačak ne odustaje ... sav je mio i drag kad stoji pred kavezom


 kultna predbožićna thema - Page 22 3111943984  ..... ijonako nema šta pametnijeg raditi


pisala Lasta o jednom dočeku NG na forumu. 
Kod nas je na trgu svirao Ban, imali smo neobavezni dogovor da se nađemo, budemo na svirki i prođiramo malo po gradu. Vani je tu noć bilo minus sto  kultna predbožićna thema - Page 22 1523192931  ....na kraju smo  novu dočekali na forumu, poslije ponoći izašli malo reda radi..... bilo je toliko hladno da smo prije bili tu nego tamo.......

meni je i ovo sada prehladno za biti vani ... vratila se iz rijeke, prođirala korzom sa malom nakon ortodonta i bjež u auto i kući kući na toplo ... al imaju ovi forumski riječani pravo ... korzo je predivno pogotovo nakon što dođeš iz ove provincije gdje su doslovno pripremili kujac za blagdane ... krk već drugu godinu zaredom neće imati doček na otvorenom

kod nas svake godine na trgu bude neka svirka, okolni lokali su otvorenog tipa tak da nema obaveza za rezervaciju ... kak nam je to odmah iza ćoška nije neka velika operacija spremanja i izlaska   .... zadnjih godina smo preko Božića u Slavoniji, kad nakon tjedan dana dođem doma, jedina mi želja da budem doma kultna predbožićna thema - Page 22 684758713

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 17.12.13 21:53

pizda je napisao/la:
leon je napisao/la:kultna predbožićna thema - Page 22 2mrxgci


kultna predbožićna thema - Page 22 Qseh9hpm3bxtl76i6tz
 kultna predbožićna thema - Page 22 1523192931 zasto ne, to i Bozicna prica su mi postali sinonim za Bozic...




božičnu priču sestra i ja tradicijonalno gledamo svake godine kada je ima. ful joj se veselimo  kultna predbožićna thema - Page 22 1523192931  ... lani smo doživjele šok, nisu ju prikazali na teveu, propao nam božić ...  kultna predbožićna thema - Page 22 2329918616 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 17.12.13 21:57

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:


 kultna predbožićna thema - Page 22 3111943984 

navlakuša nija prošla .... kultna predbožićna thema - Page 22 3111943984

tako je  kod mene svaki dan  kultna predbožićna thema - Page 22 1523192931 al mačak ne odustaje ... sav je mio i drag kad stoji pred kavezom


 kultna predbožićna thema - Page 22 3111943984  ..... ijonako nema šta pametnijeg raditi


pisala Lasta o jednom dočeku NG na forumu. 
Kod nas je na trgu svirao Ban, imali smo neobavezni dogovor da se nađemo, budemo na svirki i prođiramo malo po gradu. Vani je tu noć bilo minus sto  kultna predbožićna thema - Page 22 1523192931  ....na kraju smo  novu dočekali na forumu, poslije ponoći izašli malo reda radi..... bilo je toliko hladno da smo prije bili tu nego tamo.......

meni je i ovo sada prehladno za biti vani ... vratila se iz rijeke, prođirala korzom sa malom nakon ortodonta i bjež u auto i kući kući na toplo ... al imaju ovi forumski riječani pravo ... korzo je predivno pogotovo nakon što dođeš iz ove provincije gdje su doslovno pripremili kujac za blagdane ... krk već drugu godinu zaredom neće imati doček na otvorenom




korzo ti je super navečer, puno ljudi i svijetiljka .... si mi vidjela sliku na fb kako žderem hamburger? to je bilo prošlog četvrtka. teško mi je pao na želudac, srećom nije mi pao i na nogu .... 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 18.12.13 7:58

lastavica je napisao/la:
meni je i ovo sada prehladno za biti vani ... vratila se iz rijeke, prođirala korzom sa malom nakon ortodonta i bjež u auto i kući kući na toplo ... al imaju ovi forumski riječani pravo ... korzo je predivno pogotovo nakon što dođeš iz ove provincije gdje su doslovno pripremili kujac za blagdane ... krk već drugu godinu zaredom neće imati doček na otvorenom




korzo ti je super navečer, puno ljudi i svijetiljka .... si mi vidjela sliku na fb kako žderem hamburger? to je bilo prošlog četvrtka. teško mi je pao na želudac, srećom nije mi pao i na nogu .... 
[/quote]

bila sam navečer i jest prekrasno i što mi se najviše svidjelo, uopće nije bila velika gužva tako da je sve bilo aman taman osim temperature koja je bila preniska za moj ukus ...

sorry, nisam vidjela hamburger ... u mene na fejsu gužva pa ako nemam redovno otvoreno onda mi puno toga promakne ... budem se sjetila pogledati ... al dobro si mi dala ideju za jedan ručak ... nisam već dugo pravila home made hamburgere a znam da će to biti preveliki izazov za onu moju vegetarijanku koju učim ponovo jesti meso a taman mi stigla svježa junetina u svim oblicima .... kad to zamiriše ... mmmmm  kultna predbožićna thema - Page 22 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 18.12.13 8:38

kišna glista je napisao/la:

meni je i ovo sada prehladno za biti vani ... vratila se iz rijeke, prođirala korzom sa malom nakon ortodonta i bjež u auto i kući kući na toplo ... al imaju ovi forumski riječani pravo ... korzo je predivno pogotovo nakon što dođeš iz ove provincije gdje su doslovno pripremili kujac za blagdane ... krk već drugu godinu zaredom neće imati doček na otvorenom

kultna predbožićna thema - Page 22 C3eshsyanpqwn8ot8q

jesu li maloj skinuli zbice?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 18.12.13 8:43

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

meni je i ovo sada prehladno za biti vani ... vratila se iz rijeke, prođirala korzom sa malom nakon ortodonta i bjež u auto i kući kući na toplo ... al imaju ovi forumski riječani pravo ... korzo je predivno pogotovo nakon što dođeš iz ove provincije gdje su doslovno pripremili kujac za blagdane ... krk već drugu godinu zaredom neće imati doček na otvorenom

kultna predbožićna thema - Page 22 C3eshsyanpqwn8ot8q

jesu li maloj skinuli zbice?

jok ... još jedan zub joj stoji na krivo i onda mora zadržati i gornju i donju armaturu ... jebga, da se mene pita, ne mora sad imati savršene zube i taj jedan ukrivo je baš ok, al ona je sama htjela zadržati pa neka pati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 18.12.13 8:55

a niste jučer bile na orašaru?

bilo je baš lijepo... skromno, ali lijepo... glazba predivan, a one balerine - ono nije s ovoga svijeta

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 18.12.13 8:55

ne bih imala ništa protiv  božića na novom zelandu... samo da me nekako teleportirati tamo ... mrzim duge avionske letove i šetanja po aerodromskim labirintima ... počnem se osjećati ko hrčak

kultna predbožićna thema - Page 22 Capodanno-asta

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 18.12.13 8:57

kišna glista je napisao/la:ne bih imala ništa protiv  božića na novom zelandu... samo da me nekako teleportirati tamo ... mrzim duge avionske letove i šetanja po aerodromskim labirintima ... počnem se osjećati ko hrčak

kultna predbožićna thema - Page 22 Capodanno-asta

ja volim da mi je za žićbo I novu hladno I sa snijegom...  kultna predbožićna thema - Page 22 27287599 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 18.12.13 8:58

Vel'ka Maca je napisao/la:a niste jučer bile na orašaru?

bilo je baš lijepo... skromno, ali lijepo... glazba predivan, a one balerine - ono nije s ovoga svijeta

ne... čekat ću da prođe gužva pa onda ... iako je malo falilo da ga uplatim na staru godinu jer imaju pripremljeno nešto za klince a onda poslije na korzo slušati masima ... prijatelji koji će tako su me nagovarali al preriskantno mi je sve to sa dvoje djece u ovo virozno vrijeme ... nek mi se netko razboli, sve propada ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 18.12.13 9:00

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:a niste jučer bile na orašaru?

bilo je baš lijepo... skromno, ali lijepo... glazba predivan, a one balerine - ono nije s ovoga svijeta

ne... čekat ću da prođe gužva pa onda ... iako je malo falilo da ga uplatim na staru godinu jer imaju pripremljeno nešto za klince a onda poslije na korzo slušati masima ... prijatelji koji će tako su me nagovarali al preriskantno mi je sve to sa dvoje djece u ovo virozno vrijeme ... nek mi se netko razboli, sve propada ...

mi smo kupile neke povoljnije karte jer je orašar bio organiziran preko škole plesa ofd frendičine kćeri - bilo je krcato klinaca - I baš sam ostala oduševljena kako su oni 2 sata mirno I skoncentrirano gledali balet

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 18.12.13 9:04

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:a niste jučer bile na orašaru?

bilo je baš lijepo... skromno, ali lijepo... glazba predivan, a one balerine - ono nije s ovoga svijeta

ne... čekat ću da prođe gužva pa onda ... iako je malo falilo da ga uplatim na staru godinu jer imaju pripremljeno nešto za klince a onda poslije na korzo slušati masima ... prijatelji koji će tako su me nagovarali al preriskantno mi je sve to sa dvoje djece u ovo virozno vrijeme ... nek mi se netko razboli, sve propada ...

mi smo kupile neke povoljnije karte jer je orašar bio organiziran preko škole plesa ofd frendičine kćeri - bilo je krcato klinaca - I baš sam ostala oduševljena kako su oni 2 sata mirno I skoncentrirano gledali balet

i tako se i ti uvalila u plesnu grupu  kultna predbožićna thema - Page 22 1523192931  joj, ne spominji mi ... danas jopet moram preko mosta jer mi male imaju nastup u rijeci sa plesnom grupom ... malo me sve skupa izmorilo ... najprije smo sve tri jedna za drugom prebolile neke viroze, pa okulist, pa ortodont a sad malo malo neki nastupi ... nikako se smirit na jednom mjestu i predahnuti ... a jurcamo načete i sa hunjavicom al male nema šanse da propuste ... toliko vole taj ples da bi i sa temperaturom skakale ako treba ... al se nako, jedan dan ples, pa drugi temperatura, pa opet nešto, pa temperatura ... čeličimo se ove godine i to svojski ... spartanci  kultna predbožićna thema - Page 22 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 18.12.13 9:25

kišna glista je napisao/la:

jok ... još jedan zub joj stoji na krivo i onda mora zadržati  i gornju i donju armaturu ... jebga, da se mene pita, ne mora sad imati savršene zube i taj jedan ukrivo je baš ok, al ona je sama htjela zadržati pa neka pati

kultna predbožićna thema - Page 22 Fetvqy0xdbm20j9hvvyh

a dobro, to je danas in, svaka druga klinka ima tu armaturu kultna predbožićna thema - Page 22 684758713. Vise nema djece sa originalnim zubima pa ma kakvi jesu, sve nesto lijepo i pravilno...kultna predbožićna thema - Page 22 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 18.12.13 9:31

ma dobro, ove moje male imaju zube na mene ... u redovima su im rasli ko morskom psu pa je trebalo urgirati al sad je baš ok ... samo su to muke jer zna bolit, žuljat, pucati ... moraju paziti šta jedu, kako grizu al ajd ... brzo to ide sa ovim novim armaturama ... za malo više od godinu dana napravljen posao do kraja ... kad sam ja bila mala bilo je grozno sa onim plastičnim sa žicama ... telila sam se tri godine sa time i onda još na faksu morala ispravljati nanovo kad su mi umnjaci počeli rasti pa mi izbili očnjake na van ... bokte, ko vepar sam izgledala  kultna predbožićna thema - Page 22 1523192931  ... jebote, u mojoj obitelji i zubi vole šetati  kultna predbožićna thema - Page 22 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 18.12.13 9:35

kišna glista je napisao/la:ma dobro, ove moje male imaju zube na mene ... u redovima su im rasli ko morskom psu pa je trebalo urgirati al sad je baš ok ... samo su to muke jer zna bolit, žuljat, pucati ... moraju paziti šta jedu, kako grizu al ajd ... brzo to ide sa ovim novim armaturama ... za malo više od godinu dana napravljen posao do kraja ... kad sam ja bila mala bilo je grozno sa onim plastičnim sa žicama ... telila sam se tri godine sa time i onda još na faksu morala ispravljati nanovo kad su mi umnjaci počeli rasti pa mi izbili očnjake na van ... bokte, ko vepar sam izgledala   kultna predbožićna thema - Page 22 1523192931  ... jebote, u mojoj obitelji i zubi vole šetati   kultna predbožićna thema - Page 22 11484130 

kultna predbožićna thema - Page 22 3rw7wy925wxczemrfd

pa sta imate po dva reda zuba kad ste ko morski psi? kultna predbožićna thema - Page 22 684758713 To je bogomdana zaliha, jedni odu, imas druge...kultna predbožićna thema - Page 22 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 18.12.13 9:40

pizda je napisao/la:
pa sta imate po dva reda zuba kad ste ko morski psi? :)To je bogomdana zaliha, jedni odu, imas druge...kultna predbožićna thema - Page 22 684758713

ma nije neg su mi djeca zubata ... ko deguji su  kultna predbožićna thema - Page 22 11484130  pa treba to smjestiti u jednu vilicu inače odoše u dva reda ... sad će i druga mala na red za armiranje ... ona je pak duplo najebala, em mora nosit naočale, em će bit armirata ... danima sam ju morala ubjeđivati da je to baš cool ... toliko sam bila uvjerljiva da joj sad sestra zavidi na naočalama i napravila si sama jedne od žice, samo okvire pa ih nosi po kući  kultna predbožićna thema - Page 22 1523192931 

kultna predbožićna thema - Page 22 Australia-beach-christmas-2008-12-25-2-3-5

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 18.12.13 9:43

kišna glista je napisao/la:

ma nije neg su mi djeca zubata ... ko deguji su  kultna predbožićna thema - Page 22 11484130  pa treba to smjestiti u jednu vilicu inače odoše u dva reda ... sad će i druga mala na red za armiranje ... ona je pak duplo najebala, em mora nosit naočale, em će bit armirata ... danima sam ju morala ubjeđivati da je to baš cool ... toliko sam bila uvjerljiva da joj sad sestra zavidi na naočalama i napravila si sama jedne od žice, samo okvire pa ih nosi po kući  kultna predbožićna thema - Page 22 1523192931 

kultna predbožićna thema - Page 22 Kncqd4rqe3rlbln8ima
 kultna predbožićna thema - Page 22 1523192931 pa vecina klinaca ima prednje zubice ko zecevi. Oni izrastu a zubi ostanu kakvi jesu pa u konacnici bude dobro..:kultna predbožićna thema - Page 22 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 18.12.13 11:17

kultna predbožićna thema - Page 22 Rfistock_beachsantaxsmall


Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 18.12.13 11:20

sad mi je jasno otkud krčanima ideja za bor ... ovakvu pizdariju godinama postavljaju nasred trga ... eto, glavno da smo nobl i sofisticirani a to da nema ni tračka prazničnog raspoloženja u gradu, valjda je i to nak nobl

kultna predbožićna thema - Page 22 852a1873016a67989604

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 18.12.13 11:22

kultna predbožićna thema - Page 22 Wmb1lx97tzvs7e8z4y

jebo takav bor, jos nek stave Dart Vadera umjesto djed mraza...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 18.12.13 11:31

pizda je napisao/la:f[/img]

jebo takav bor, jos nek stave Dart Vadera umjesto djed mraza...

ma kakav dart vader ... po noći još ima neke veze sa božićem kad svijetle lampice ... po danu izgleda kao da je netko rastegnuo parangal za doštukat udicama ... treba ispod stavit nekog pijanog ribara i istrest kantu smrdljive stare  ribe

kultna predbožićna thema - Page 22 Images?q=tbn:ANd9GcTCkjRadWc1NIOz8HDCwieN1KMreab4Yc42ExZjPNWalqA94E2GoA

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 18.12.13 12:42

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:f[/img]

jebo takav bor, jos nek stave Dart Vadera umjesto djed mraza...

ma kakav dart vader ... po noći još ima neke veze sa božićem kad svijetle lampice ... po danu izgleda kao da je netko rastegnuo parangal za doštukat udicama ... treba ispod stavit nekog pijanog ribara i istrest kantu smrdljive stare  ribe


kultna predbožićna thema - Page 22 Fwv2y36d167i2vqz3e1

 kultna predbožićna thema - Page 22 1523192931 pa organizirajte spontanu akciju i stavite svoj bor...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 18.12.13 12:55

pizda je napisao/la:

 kultna predbožićna thema - Page 22 1523192931 pa organizirajte spontanu akciju i stavite svoj bor...

pa mogla bih ... evo sad odem do susjeda da mi posudi štemalicu, iskopam rupu nasred trga i zabijem kakvu šmriku  kultna predbožićna thema - Page 22 3776795594 

kultna predbožićna thema - Page 22 Images?q=tbn:ANd9GcQz-2yKT5HaYx6yP37Vk5sdyszPD4O9_2Xqh94nJw5PSWk0V5q5

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 22 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 22 / 34. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.