kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kultna predbožićna thema

Stranica 24 / 34. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Next

Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  orion 21.12.13 12:27

kultna predbožićna thema - Page 24 Djed-Mraz-vas-pozdravlja-a-sob-Rudolph-vrti-Bozicni-vijenac-download-besplatne-bozicne-animacije-za-mobitele-240-x-320

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  orion 21.12.13 12:31

kultna predbožićna thema - Page 24 Animacije-bozicne-slike88

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 21.12.13 13:05


Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  propolis 21.12.13 15:02

   kultna predbožićna thema - Page 24 997057239
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 22.12.13 16:54

dromsin je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
propolis je napisao/la:
ovaj plivak ne gresi u  pogledu hrane ...no u yugi se za istu rec vezu razna jela..slastice ..
tako da nekom je gibanica drugom strudl a trecem pita ..e sada zavisi u kojem djelu si yuge no isto ces jesti...

sto se tice struklov..su kuhani ak pak zelis molo drugacije lepo ih zapeces sa vrnjem u protvaneku ...no i palacinke isto su tak fine .. kultna predbožićna thema - Page 24 1619348112
nigde  nije gibanica  isto što i štrudla. Ni u jednom dijelu bivše juge. To su potpuno različite vrste tjesta. U tjesto za gibanicu ide gema u tjesto za  štrudlu nejde. Plovak drž se plave vode i hobotnice, moš i palačinke peči









ne uspjeva mi citiranje, nadam se da ćeš uočiti moj komentar, dromsićka:

svojevremeno smo imale raspravu dya i ja, još na matičnom forumu. razgovarale smo o gibanici. pisala sam o gibanici koju radi moja mama a naučila ju je gospođa iz karlovca ( je li ona karlovčanka rodom ili samo adresom, ne znam ). u to dya meni tvrdila da to nema veze s gibanicom i postala sliku nekakve štrudle od dizanog tijesta ( tako mi se činilo ) i tvrdila kako je jedino to gibanica i kako sam ja u krivu ( uzmi u obzir da je dya iz cuttine ) .dobro je, lasta ne zna peći kolače pa sam poprilično bila ponizna iako su i drugi tvrdili suprotno od dye.

na forumu troie anabele potekla je ponovo rasprava oko gibanice i napišem kako ju radim. s obzirom da sam pretpostavljala da ju bela dobro zna napraviti, pitala sam ju za mišljenje i napišem joj moj postupak. dala je meni za pravo rekavši kako je to moje gibanica a ono dyyjino nešto žnj .... 



pozdrav troji beli ma gdje god bila ....  kultna predbožićna thema - Page 24 3859399978 




kad hočeš citirati , klikni na citiranje , pojavi ti se text koji citiraš, odi mišem na zadnju ikonicu gore u onom redu gdje je i jou tube i klikni na nju, pojavit će ti se na kraju citiranog texta rječ quote , tu nastavi pisati svoj odgovor, pa pošalji. Sve će biti isto kao prije. Sljedeći put kad nešto citiraš uvjek će ti se pojaviti quote, nećeš trebati pritiskati tu zadnju ikonicu, bar za sada je tako kod mene.

a sad o gibanici - jutro je pametnije od večeri
sjetila sam se da međimurci a možda još neki zovu gibanicu nešto slično štrudli ,samo se tjesto ne rola nek se stavlja list na list a između fila, naizmjenično mak, sir , orasi, može i mast posipana šečerom. Neznam dal u to tjesto ide germa nisam radila

Kaj se čeka ptico malena, stavi receptić da vidimo kak ti delaš gibanicu.
Meni je gibanica dizano tjesto već po imenu jer se giba - kreče- diže,
Međimursku gibanicu sam jela i dođe mu kao baklava samo sa debljim tjestom, sočna i drhtava, al opet ne tak fina da bi ju radila.
Previše mi buni jezične pupoljke tom kombinacijom okusa maka, sira, oraha

nikad nisam čula za gibanicu s kvascem, uglavnom je slaganje ili gužvanje listova za štrudl

prekmurska gibanica- slatka kalorijska bomba (mak, sir, orasi, jabuke)
kultna predbožićna thema - Page 24 Prekm.gibanica.1jpg_133896

srpska gibanica- sčična sirnici- slano (sir s vrhnjem, jogurtom, uljem jajima, listovi se gužvaju i umaču u tu smjesu te stavljaju kao hrpice u pleh obložen s dva lista, na kraju se pokrije listom i zapeče)
kultna predbožićna thema - Page 24 989dfa73413fed63e5f7a2e106667803_view_l

bosanska gibanica-slatka... deblje kore (kao za mlince) zapečene na plotni se posipaju orasima i suhim grožđicama, slaži i na kraju zaliju rijetkim pekmezom od jabuka budalača  kultna predbožićna thema - Page 24 1523192931 
kultna predbožićna thema - Page 24 E352a10b1f844b73ef9a5242d08fbb70_view_l

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 22.12.13 17:19

forum je baš lijep kultna predbožićna thema - Page 24 684758713
evo nisam više zelena... (pizdo i kišna  kultna predbožićna thema - Page 24 1658420748 )



Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 22.12.13 21:11

moica je napisao/la:forum je baš lijep kultna predbožićna thema - Page 24 684758713
evo nisam više zelena... (pizdo i kišna  kultna predbožićna thema - Page 24 1658420748 )




suti, taman sam se ulovila kecelje i pecenja i vec mi je zlo od kojekakvih slatkih mirisa  kultna predbožićna thema - Page 24 1523192931  ne kvari mi bozicni ugodjaj  ... kad mi se povraca, volim povracati sama kultna predbožićna thema - Page 24 11484130 

kultna predbožićna thema - Page 24 PPN2-3x_christmas_candy_party_plate


Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 22.12.13 22:03

moica je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
nigde  nije gibanica  isto što i štrudla. Ni u jednom dijelu bivše juge. To su potpuno različite vrste tjesta. U tjesto za gibanicu ide gema u tjesto za  štrudlu nejde. Plovak drž se plave vode i hobotnice, moš i palačinke peči









ne uspjeva mi citiranje, nadam se da ćeš uočiti moj komentar, dromsićka:

svojevremeno smo imale raspravu dya i ja, još na matičnom forumu. razgovarale smo o gibanici. pisala sam o gibanici koju radi moja mama a naučila ju je gospođa iz karlovca ( je li ona karlovčanka rodom ili samo adresom, ne znam ). u to dya meni tvrdila da to nema veze s gibanicom i postala sliku nekakve štrudle od dizanog tijesta ( tako mi se činilo ) i tvrdila kako je jedino to gibanica i kako sam ja u krivu ( uzmi u obzir da je dya iz cuttine ) .dobro je, lasta ne zna peći kolače pa sam poprilično bila ponizna iako su i drugi tvrdili suprotno od dye.

na forumu troie anabele potekla je ponovo rasprava oko gibanice i napišem kako ju radim. s obzirom da sam pretpostavljala da ju bela dobro zna napraviti, pitala sam ju za mišljenje i napišem joj moj postupak. dala je meni za pravo rekavši kako je to moje gibanica a ono dyyjino nešto žnj .... 



pozdrav troji beli ma gdje god bila ....  kultna predbožićna thema - Page 24 3859399978 




kad hočeš citirati , klikni na citiranje , pojavi ti se text koji citiraš, odi mišem na zadnju ikonicu gore u onom redu gdje je i jou tube i klikni na nju, pojavit će ti se na kraju citiranog texta rječ quote , tu nastavi pisati svoj odgovor, pa pošalji. Sve će biti isto kao prije. Sljedeći put kad nešto citiraš uvjek će ti se pojaviti quote, nećeš trebati pritiskati tu zadnju ikonicu, bar za sada je tako kod mene.

a sad o gibanici - jutro je pametnije od večeri
sjetila sam se da međimurci a možda još neki zovu gibanicu nešto slično štrudli ,samo se tjesto ne rola nek se stavlja list na list a između fila, naizmjenično mak, sir , orasi, može i mast posipana šečerom. Neznam dal u to tjesto ide germa nisam radila

Kaj se čeka ptico malena, stavi receptić da vidimo kak ti delaš gibanicu.
Meni je gibanica dizano tjesto već po imenu jer se giba - kreče- diže,
Međimursku gibanicu sam jela i dođe mu kao baklava samo sa debljim tjestom, sočna i drhtava, al opet ne tak fina da bi ju radila.
Previše mi buni jezične pupoljke tom kombinacijom okusa maka, sira, oraha

nikad nisam čula za gibanicu s kvascem, uglavnom je slaganje ili gužvanje listova za štrudl

prekmurska gibanica- slatka kalorijska bomba (mak, sir, orasi, jabuke)
kultna predbožićna thema - Page 24 Prekm.gibanica.1jpg_133896

srpska gibanica- sčična sirnici- slano (sir s vrhnjem, jogurtom, uljem jajima, listovi se gužvaju i umaču u tu smjesu te stavljaju kao hrpice u pleh obložen s dva lista, na kraju se pokrije listom i zapeče)
kultna predbožićna thema - Page 24 989dfa73413fed63e5f7a2e106667803_view_l

bosanska gibanica-slatka... deblje kore (kao za mlince) zapečene na plotni se posipaju orasima i suhim grožđicama, slaži i na kraju zaliju rijetkim pekmezom od jabuka budalača  kultna predbožićna thema - Page 24 1523192931 
kultna predbožićna thema - Page 24 E352a10b1f844b73ef9a5242d08fbb70_view_l



odgovor dromsićki: moj recept je ovo šta je bitwe navela kao srpska gibanica  kultna predbožićna thema - Page 24 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 22.12.13 23:41

lastavica je napisao/la:
moica je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
kad hočeš citirati , klikni na citiranje , pojavi ti se text koji citiraš, odi mišem na zadnju ikonicu gore u onom redu gdje je i jou tube i klikni na nju, pojavit će ti se na kraju citiranog texta rječ quote , tu nastavi pisati svoj odgovor, pa pošalji. Sve će biti isto kao prije. Sljedeći put kad nešto citiraš uvjek će ti se pojaviti quote, nećeš trebati pritiskati tu zadnju ikonicu, bar za sada je tako kod mene.

a sad o gibanici - jutro je pametnije od večeri
sjetila sam se da međimurci a možda još neki zovu gibanicu nešto slično štrudli ,samo se tjesto ne rola nek se stavlja list na list a između fila, naizmjenično mak, sir , orasi, može i mast posipana šečerom. Neznam dal u to tjesto ide germa nisam radila

Kaj se čeka ptico malena, stavi receptić da vidimo kak ti delaš gibanicu.
Meni je gibanica dizano tjesto već po imenu jer se giba - kreče- diže,
Međimursku gibanicu sam jela i dođe mu kao baklava samo sa debljim tjestom, sočna i drhtava, al opet ne tak fina da bi ju radila.
Previše mi buni jezične pupoljke tom kombinacijom okusa maka, sira, oraha

nikad nisam čula za gibanicu s kvascem, uglavnom je slaganje ili gužvanje listova za štrudl

prekmurska gibanica- slatka kalorijska bomba (mak, sir, orasi, jabuke)
kultna predbožićna thema - Page 24 Prekm.gibanica.1jpg_133896

srpska gibanica- sčična sirnici- slano (sir s vrhnjem, jogurtom, uljem jajima, listovi se gužvaju i umaču u tu smjesu te stavljaju kao hrpice u pleh obložen s dva lista, na kraju se pokrije listom i zapeče)
kultna predbožićna thema - Page 24 989dfa73413fed63e5f7a2e106667803_view_l

bosanska gibanica-slatka... deblje kore (kao za mlince) zapečene na plotni se posipaju orasima i suhim grožđicama, slaži i na kraju zaliju rijetkim pekmezom od jabuka budalača  kultna predbožićna thema - Page 24 1523192931 
kultna predbožićna thema - Page 24 E352a10b1f844b73ef9a5242d08fbb70_view_l



odgovor dromsićki: moj recept je ovo šta je bitwe navela kao srpska gibanica  kultna predbožićna thema - Page 24 3015220106
ok vidim da sam fulala celi fudbal  kultna predbožićna thema - Page 24 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  marinija_amburator 23.12.13 7:53

Predbožićno sam sinoć do 1 pekla kolače. Svekar nam je sam dolje, sevkrva je kod sestre u Njemačkoj. Veli tovar neki dan da bi možda moglu ostati u ZG, kao može on sam dolje, ali glupo mi je to. Još čovjek voli papati, a kaj bu si sam spremil? Onda sam se bacila na pečenje. Prvo sam sva tijesta za kekse, kolačiće i medenjake umijesila, stavila u vrećice, napisala na svakom kaj je, koliko se peče i na kojoj temp, pa u frižider. Poslje redom oblikovala i pekla. Sad mi fali limenih kutija, samo 4 imam.
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 23.12.13 9:14

imas onih svojih kosara koliko hoces, tamo pakuj...kultna predbožićna thema - Page 24 684758713

kultna predbožićna thema - Page 24 Abi489ni6alv80o9ml7w
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 23.12.13 9:30

moica je napisao/la:forum je baš lijep kultna predbožićna thema - Page 24 684758713
evo nisam više zelena... (pizdo i kišna  kultna predbožićna thema - Page 24 1658420748 )


kultna predbožićna thema - Page 24 6ux4n78ze3vq6bgn85ut
bogme si po broju postova sve vise mala zelena...kultna predbožićna thema - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 23.12.13 10:11

dooooobro jutroooooooooooo  kultna predbožićna thema - Page 24 2996664870 

sad idem kod prije na kafe - nosim im darove pošto ih ove dane neće biti po rijekama, poslije idem k mami peć kolače (bit ću u funkciji vilenjaka koji melju orahe i vežu šećer i peru tone suđa)
sutra - spremam kuću prije podne, idem na frizuru u 11 (iako ne znam koji će mi urac jer mi ionako sve padne u roku 30 minuta), onda idem doma sebi speć kolač i to ono čokoladno čudo/jutro od oriončice i to je to


Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Lena 23.12.13 10:15

i mi ćemo samo čokoladno čudo...ionako ćemo sve ostalo od klope imat kod mojih i kod svekrve......milina....odeš,pojedeš,vratiš se doma  kultna predbožićna thema - Page 24 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 23.12.13 10:21

Lena je napisao/la:i mi ćemo samo čokoladno čudo...ionako ćemo sve ostalo od klope imat kod mojih i kod svekrve......milina....odeš,pojedeš,vratiš se doma  kultna predbožićna thema - Page 24 11484130

i ja i ja!!!
na badnjak smo pod razno - obično ja obilazim pragove i hranim se po kućama - obožavam bakalar na bijelo, a u subotu obiteljsko okupljanje kod mame i tate - ja dovozim babajku (koja je u startu već nadrkana jer ide zetu u kuću), a brat dovlači svoje hahare...
ostalo pod razno


Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Lena 23.12.13 10:28

Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:i mi ćemo samo čokoladno čudo...ionako ćemo sve ostalo od klope imat kod mojih i kod svekrve......milina....odeš,pojedeš,vratiš se doma  kultna predbožićna thema - Page 24 11484130

i ja i ja!!!
na badnjak smo pod razno - obično ja obilazim pragove i hranim se po kućama - obožavam bakalar na bijelo, a u subotu obiteljsko okupljanje kod mame i tate - ja dovozim babajku (koja je u startu već nadrkana jer ide zetu u kuću), a brat dovlači svoje hahare...
ostalo pod razno


zna bit lijepo....ponekad.....kad se poklope zvijezde  kultna predbožićna thema - Page 24 1523192931 
ove godine su svi opušteniji.....takv mi je dojam....tako da mislim da će sve proći baš ok.....bez neke nervoze
bor smo okitili,ali je nered samo takav po kući....to ćemo danas malo dotjerat....
jel uživaš šta ne moraš trčat na posao nakon dizanja?ajme meni to taaaaaako dobro i neobično
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  marinija_amburator 23.12.13 10:32

Radila sam onaj američki kruh od dromsice. Ubit ću je svega mi, 5 kila bum dobila!  kultna predbožićna thema - Page 24 1523192931 
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 23.12.13 10:35

marinija_amburator je napisao/la:Radila sam onaj američki kruh od dromsice. Ubit ću je svega mi, 5 kila bum dobila!  kultna predbožićna thema - Page 24 1523192931 

ja ću morat kod doktorice - tjedno dobivam dvije kile - a ne jedem ništa više...
u zadnjih osam mjeseci sam natukla skoro 30 kila... užas jebate...
ali to sve poslije nove godine

tako da meni ne gine par kila gore ove dane  kultna predbožićna thema - Page 24 27287599 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 23.12.13 10:36

Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:i mi ćemo samo čokoladno čudo...ionako ćemo sve ostalo od klope imat kod mojih i kod svekrve......milina....odeš,pojedeš,vratiš se doma  kultna predbožićna thema - Page 24 11484130

i ja i ja!!!
na badnjak smo pod razno - obično ja obilazim pragove i hranim se po kućama - obožavam bakalar na bijelo, a u subotu obiteljsko okupljanje kod mame i tate - ja dovozim babajku (koja je u startu već nadrkana jer ide zetu u kuću), a brat dovlači svoje hahare...
ostalo pod razno


zna bit lijepo....ponekad.....kad se poklope zvijezde  kultna predbožićna thema - Page 24 1523192931 
ove godine su svi opušteniji.....takv mi je dojam....tako da mislim da će sve proći baš ok.....bez neke nervoze
bor smo okitili,ali je nered samo takav po kući....to ćemo danas malo dotjerat....
jel uživaš šta ne moraš  trčat na posao nakon dizanja?ajme meni to taaaaaako dobro i neobično

fenomenalno - i sad sam u piđami i čikam ispred monitora... neprocjenjivo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 23.12.13 10:38

odoh u dan  kultna predbožićna thema - Page 24 3859399978 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Lena 23.12.13 10:38

 i ja....navratim kasnije  kultna predbožićna thema - Page 24 439160543 
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 23.12.13 10:40

marinija_amburator je napisao/la:Radila sam onaj američki kruh od dromsice. Ubit ću je svega mi, 5 kila bum dobila!  kultna predbožićna thema - Page 24 1523192931 

daj tovaru pa nek jede i deblja se...kultna predbožićna thema - Page 24 684758713
kultna predbožićna thema - Page 24 S5qiq7joqm2tbp66i8qc
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 23.12.13 10:44

Lena je napisao/la:i mi ćemo samo čokoladno čudo...ionako ćemo sve ostalo od klope imat kod mojih i kod svekrve......milina....odeš,pojedeš,vratiš se doma  kultna predbožićna thema - Page 24 11484130

kultna predbožićna thema - Page 24 7muqi762uiyzx0g1sfna
meni se ovih dana nekako zgadilo slatko, mos mislit kad mi je ostalo griotta i bajadera...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 23.12.13 10:45

Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:i mi ćemo samo čokoladno čudo...ionako ćemo sve ostalo od klope imat kod mojih i kod svekrve......milina....odeš,pojedeš,vratiš se doma  kultna predbožićna thema - Page 24 11484130

i ja i ja!!!
na badnjak smo pod razno - obično ja obilazim pragove i hranim se po kućama - obožavam bakalar na bijelo, a u subotu obiteljsko okupljanje kod mame i tate - ja dovozim babajku (koja je u startu već nadrkana jer ide zetu u kuću), a brat dovlači svoje hahare...
ostalo pod razno


kultna predbožićna thema - Page 24 Ucmb15mt87g0xymvpw4e

obzirom koliko kuca imas opet ce past zderacina...kultna predbožićna thema - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  marinija_amburator 23.12.13 10:46

pizda je napisao/la:
marinija_amburator je napisao/la:Radila sam onaj američki kruh od dromsice. Ubit ću je svega mi, 5 kila bum dobila!  kultna predbožićna thema - Page 24 1523192931 

daj tovaru pa nek jede i deblja se...kultna predbožićna thema - Page 24 684758713

Loša ideja tatek:

a) manje bu meni ostalo  kultna predbožićna thema - Page 24 1523192931 
b) i ovak previše novaca troši na teretane i nedefinirane praškaste tvari
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema - Page 24 Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 24 / 34. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.