kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Domaćice ...

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  Lena 25.06.14 6:42

jopet on the run ?neki brzi i žestoki degui  Domaćice ... - Page 4 11484130 
nema mjuze od mene jer mi net šteka samo tako....pa dok se sve otvori i izvrti treba maaasu....
drugi put
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  Gost 25.06.14 6:55

Lena je napisao/la:jopet on the run ?neki brzi i žestoki degui  Domaćice ... - Page 4 11484130 
nema mjuze od mene jer mi net šteka samo tako....pa dok se sve otvori i izvrti treba maaasu....
drugi put

popizdila sam ... čujem ih u nekom kutu kuhinje kako brbljaju i mislim si, pobjegli ... pogledam kavez, vidim zatvoren i odahnem ... počnem kuvat kavu kad ono mi istrči pod noge jedan i nako bezobrazno me gleda ko da me zajebava ... a jebote, šta je ovo, pomislih, da se nisu počeli razmnožavati ... pogledam malo bolje kavez kad ono prazan a na dnu gdje je plastika, progrižena rupa ... a jebote  Domaćice ... - Page 4 1523192931  šta ću sad ? još nisam smislila al ću morat nešto smislit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  Lena 25.06.14 6:58

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:jopet on the run ?neki brzi i žestoki degui  Domaćice ... - Page 4 11484130 
nema mjuze od mene jer mi net šteka samo tako....pa dok se sve otvori i izvrti treba maaasu....
drugi put

popizdila sam ... čujem ih u nekom kutu kuhinje kako brbljaju i mislim si, pobjegli ... pogledam kavez, vidim zatvoren i odahnem ... počnem kuvat kavu kad ono mi istrči pod noge jedan i nako bezobrazno me gleda ko da me zajebava ... a jebote, šta je ovo, pomislih, da se nisu počeli razmnožavati ... pogledam malo bolje kavez kad ono prazan a na dnu gdje je plastika, progrižena rupa ... a jebote  Domaćice ... - Page 4 1523192931  šta ću sad ? još nisam smislila al ću morat nešto smislit
a bome i dobre zube imaju  Domaćice ... - Page 4 1619348112 
stvarno neki poduzetni mališani.....popij kavu,pa u potragu  Domaćice ... - Page 4 11484130  ima li načina da ih namamiš u nekakvu klopku....ono staviš u kavez nešto miomirisno šta vole i vrebaš?
ajme da ovi moji pobjegnu ne znam ni ja kako bi ih uhvatila.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  Gost 25.06.14 7:04

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:jopet on the run ?neki brzi i žestoki degui  Domaćice ... - Page 4 11484130 
nema mjuze od mene jer mi net šteka samo tako....pa dok se sve otvori i izvrti treba maaasu....
drugi put

popizdila sam ... čujem ih u nekom kutu kuhinje kako brbljaju i mislim si, pobjegli ... pogledam kavez, vidim zatvoren i odahnem ... počnem kuvat kavu kad ono mi istrči pod noge jedan i nako bezobrazno me gleda ko da me zajebava ... a jebote, šta je ovo, pomislih, da se nisu počeli razmnožavati ... pogledam malo bolje kavez kad ono prazan a na dnu gdje je plastika, progrižena rupa ... a jebote  Domaćice ... - Page 4 1523192931  šta ću sad ? još nisam smislila al ću morat nešto smislit
a bome i dobre zube imaju  Domaćice ... - Page 4 1619348112 
stvarno neki poduzetni mališani.....popij kavu,pa u potragu  Domaćice ... - Page 4 11484130  ima li načina da ih namamiš u nekakvu klopku....ono staviš u kavez nešto miomirisno šta vole i vrebaš?
ajme da ovi moji pobjegnu ne znam ni ja kako bi ih uhvatila.....

ionako sam danas imala u planu temeljitije očistit kuhinju pa ću pomalo i njih lovit ... u biti su pitomi ... dođe mi do ruke i gleda me al kad ga krenem ulovit pobjegne ... zajebavaju me i to očito i još ako su u paru, jedan drugom javljaju koordinate kud se krećem pa iskaču tamo gdje me nema ... osjećam se ko u crtiću tom i jerry Domaćice ... - Page 4 1523192931 ... nevjerojatno kako su zajebani kad ih krene igranje i zajebavanje ... a inače mi svaki dan sami dođu na ruku kad ih hranim, šetaju mi po stolu i po meni kad se igramo al badava, vole zajebavat i gotovo ... a sad čujem da i mačak hoće u kuću ... boookte, taj je pak skužio kvaku i sad skače po njoj a prolaznici gledaju i misle si vid budale od mačora ... uglavnom, još jedan veseo dan kod mene  Domaćice ... - Page 4 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  Lena 25.06.14 7:10

ahahha....imaš onda zabavu danas bar pola dana....šta uhvatit ih šta sredit kuinju..... Domaćice ... - Page 4 3111943984 
imam i ja kad je već ovakvo vrijeme....mogu birat šta ću prvo  Domaćice ... - Page 4 1523192931 
odo  Domaćice ... - Page 4 727654710 
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  Gost 24.10.14 20:55

ovi su mi skroz ok a tek nedavno čula za njih pa da ih ovjekovječim na ovoj nadasve liepoj i motivirajućoj temi Domaćice ... - Page 4 11484130


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  Gost 24.10.14 22:38

kišna glista je napisao/la:ovi su mi skroz ok a tek nedavno čula za njih pa da ih ovjekovječim na ovoj nadasve liepoj i motivirajućoj temi Domaćice ... - Page 4 11484130

je dobra je stvar...a i spot
ni ja je nisam čula prije...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  Gost 25.10.14 22:41

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ovi su mi skroz ok a tek nedavno čula za njih pa da ih ovjekovječim na ovoj nadasve liepoj i motivirajućoj temi Domaćice ... - Page 4 11484130

je dobra je stvar...a i spot
ni ja je nisam čula prije...

ajd neka nisam jedina koja nema pojma koji su ... al čim sjednem u auto, upalim radijo a ono oni i tako nekoliko puta zaredom ... a ful mi po riječima bacali na urbana al sad vidim da su sa njim i surađivali pa mi sve jasno ... i ova mi je ok



baš su dobri i pravo osvježenje na domaćoj sceni prezasićenoj cajkama i slabim kopijama istih

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  Lena 26.10.14 7:25

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ovi su mi skroz ok a tek nedavno čula za njih pa da ih ovjekovječim na ovoj nadasve liepoj i motivirajućoj temi Domaćice ... - Page 4 11484130

je dobra je stvar...a i spot
ni ja je nisam čula prije...

ajd neka nisam jedina koja nema pojma koji su ... al čim sjednem u auto, upalim radijo a ono oni i tako nekoliko puta zaredom ... a ful mi po riječima bacali na urbana al sad vidim da su sa njim i surađivali pa mi sve jasno ... i ova mi je ok



baš su dobri i pravo osvježenje na domaćoj sceni prezasićenoj cajkama i slabim kopijama istih

kako niste čuli za vartu.....sviraju podosta godina i zapravo se od prvih dana furaju na ekv.... Domaćice ... - Page 4 11484130
je ova stvar tango je baš okej.....meni zaparavo mix profesora jakova od leta 3 (klavijatura  i ugođaj),pa malo i urbana i pavela i u pozadini ekv-a.....
ali dobri su da......
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  Gost 26.10.14 8:21

Lena je napisao/la:



kako niste čuli za vartu.....sviraju podosta godina i zapravo se od prvih dana furaju na ekv.... Domaćice ... - Page 4 11484130
je ova stvar tango je baš okej.....meni zaparavo mix profesora jakova od leta 3 (klavijatura  i ugođaj),pa malo i urbana i pavela i u pozadini ekv-a.....
ali dobri su da......
nismo  Domaćice ... - Page 4 1724307051
jbg, nisam fan ekv pa mi promaklo... a radio triglav ne pušća ništa taspodnje osim stavrosa, magazina i ostalih turbo-domaćica  Domaćice ... - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  Lena 26.10.14 8:26

btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:



kako niste čuli za vartu.....sviraju podosta godina i zapravo se od prvih dana furaju na ekv.... Domaćice ... - Page 4 11484130
je ova stvar tango je baš okej.....meni zaparavo mix profesora jakova od leta 3 (klavijatura  i ugođaj),pa malo i urbana i pavela i u pozadini ekv-a.....
ali dobri su da......
nismo  Domaćice ... - Page 4 1724307051
jbg, nisam fan ekv pa mi promaklo... a radio triglav ne pušća ništa taspodnje osim stavrosa, magazina i ostalih turbo-domaćica  Domaćice ... - Page 4 11484130

ok......onda razumijem  Domaćice ... - Page 4 11484130
ma nisu turbo popularni,ali stvarno sviraju mislim i 15-tak godina.....ja sam ih primjetila baš zbog ekv furanja
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  Gost 26.10.14 8:53

Lena je napisao/la:
ok......onda razumijem  Domaćice ... - Page 4 11484130
ma nisu turbo popularni,ali stvarno sviraju mislim i 15-tak godina.....ja sam ih primjetila baš zbog ekv furanja

nemam ispričnice kako ih ne znam nit ih čula ... a morda je zato jer sam u nekom medijskom vakumu zadnjih ... zadnjih ... a jebote, ne mogu se sjetiti jesam li ikada imala fazu da sam ono baš redovno pratila bilo koji od medija ... tv, radijo itd itd ... kod mene je to sve isključito pa kad nekad slučajno šta upalim, meni sve novo i uzbudljivo Domaćice ... - Page 4 1619348112 baš dobro ... sad ću uopet sve isključiti pa kad ponovo uključim a ono vauuuuu, sve nešto novo ... baš dobro živjeti tako ko da si s marsa pao Domaćice ... - Page 4 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  Gost 26.10.14 16:45

ovdje su ovo hitovi  Domaćice ... - Page 4 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  Gost 26.10.14 19:52

btw je napisao/la:ovdje su ovo hitovi  Domaćice ... - Page 4 1523192931


to me skroz podsjetilo na ovu "domaćicu" Domaćice ... - Page 4 11484130



trebale bi se nas dvije nać na nekoj sličnoj fešti i da nam stave onog mehaničkog bika i udri brigu na veselje ... mogu si zamisliti i lenu, macu i taju na istoj fešti i bilo bi nam super Domaćice ... - Page 4 4024472575 jest da bi bik brzo krepucno al nema veze ... našo bi se neki majstor koji bi mu natrag pospajao kablove Domaćice ... - Page 4 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  Gost 27.10.14 4:30

Domaćice ... - Page 4 Spoiledphotos-com-fd9922
Glista i blitva nakon jahanja bika... Domaćice ... - Page 4 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  Gost 27.10.14 7:49

Polo je napisao/la:Domaćice ... - Page 4 Spoiledphotos-com-fd9922
Glista i blitva nakon jahanja bika... Domaćice ... - Page 4 3111943984

a jesi nas usnimijo barabo jedna ! al dobro, vidim da sam ja mudro stisnila noge da se ne vidi koliko sam se i sama ispišala od sreće i veselja Domaćice ... - Page 4 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  Gost 27.10.14 7:58

kišna glista je napisao/la:
Polo je napisao/la:Domaćice ... - Page 4 Spoiledphotos-com-fd9922
Glista i blitva nakon jahanja bika... Domaćice ... - Page 4 3111943984

a jesi nas usnimijo barabo jedna ! al dobro, vidim da sam ja mudro stisnila noge da se ne vidi koliko sam se i sama ispišala od sreće i veselja Domaćice ... - Page 4 3114667799

stisnila bih i ja da sam znala da će me uslikati...jbg prešlo mi u naviku imati ih narazen  Domaćice ... - Page 4 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  Gost 27.10.14 8:01

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Polo je napisao/la:Domaćice ... - Page 4 Spoiledphotos-com-fd9922
Glista i blitva nakon jahanja bika... Domaćice ... - Page 4 3111943984

a jesi nas usnimijo barabo jedna ! al dobro, vidim da sam ja mudro stisnila noge da se ne vidi koliko sam se i sama ispišala od sreće i veselja Domaćice ... - Page 4 3114667799

stisnila bih i ja da sam znala da će me uslikati...jbg prešlo mi u naviku imati ih narazen  Domaćice ... - Page 4 3114667799

šteta što nije usnimijo i bika ... i njemu su sve četiri bile narazen Domaćice ... - Page 4 3114667799 a i leđa mokra

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  Gost 27.10.14 8:03

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Polo je napisao/la:Domaćice ... - Page 4 Spoiledphotos-com-fd9922
Glista i blitva nakon jahanja bika... Domaćice ... - Page 4 3111943984

a jesi nas usnimijo barabo jedna ! al dobro, vidim da sam ja mudro stisnila noge da se ne vidi koliko sam se i sama ispišala od sreće i veselja Domaćice ... - Page 4 3114667799

stisnila bih i ja da sam znala da će me uslikati...jbg prešlo mi u naviku imati ih narazen  Domaćice ... - Page 4 3114667799

šteta što nije usnimijo i bika ... i njemu su sve četiri bile narazen Domaćice ... - Page 4 3114667799  a i leđa mokra
Domaćice ... - Page 4 3114667799 Domaćice ... - Page 4 3114667799 Domaćice ... - Page 4 3114667799
a šta bi tek bilo da smo mu skupa sjele na leđa.... bik pljeskavica  Domaćice ... - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  pizda 27.10.14 9:06

jel se to meni muti pred ocima ili je slika taka?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  Gost 27.10.14 9:23

pizda je napisao/la:jel se to meni muti pred ocima ili je slika taka?

muti ti se pred očima, pijan si... meni su izoštrene... ljupka glista I zapišana zlovenka.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  Gost 27.10.14 9:30

kišna glista je napisao/la:ovi su mi skroz ok a tek nedavno čula za njih pa da ih ovjekovječim na ovoj nadasve liepoj i motivirajućoj temi Domaćice ... - Page 4 11484130


ovi ti ljetuju na krku već zilijun godina... a sviraju priko 15...
ima jedna sexcualna pikanterija s njima I sa mnom... naime, družili smo se svi skupa u tiffanyju I onda mi je ona mala iz benda koja je tada hodala s likom iz benda došla I predložila da changamo dečke za noć...
na šta sam je ja pogledala - ala mala jesu tebi sve na broju, biži ča dok te nisan potaracala...
tada sam još bila mlada I ne promikujitetna

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  Gost 27.10.14 10:07

pizda je napisao/la:jel se to meni muti pred ocima ili je slika taka?

slika je bistra ... bit će si se ti rasplakao pa vidiš mutno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  Gost 27.10.14 10:09

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ovi su mi skroz ok a tek nedavno čula za njih pa da ih ovjekovječim na ovoj nadasve liepoj i motivirajućoj temi Domaćice ... - Page 4 11484130


ovi ti ljetuju na krku već zilijun godina... a sviraju priko 15...
ima jedna sexcualna pikanterija s njima I sa mnom... naime, družili smo se svi skupa u tiffanyju I onda mi je ona mala iz benda koja je tada hodala s likom iz benda došla I predložila da changamo dečke za noć...
na šta sam je ja pogledala - ala mala jesu tebi sve na broju, biži ča dok te nisan potaracala...
tada sam još bila mlada I ne promikujitetna

kako je svijet mali ... jučer mi kolegica došla pomoći drva slagati i pustila neku playlistu sa youtuba i krene ona ćelava pjevaćica a ona će meni kako je imala prilike upoznati njeno društvo uživo i da žena ima opake probleme sa mentalnim zdravljem i malo malo je na nekom liječenju ... samo sam je pogledala i rekoh, uopće me ne čudi kakve pjesme pjeva ... to sam odma mogla znati i bez da mi itko to kaže ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  antonac 02.11.14 21:58


_________________
daite im da seru....Domaćice ... - Page 4 29xutcyDomaćice ... - Page 4 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Domaćice ... - Page 4 Empty Re: Domaćice ...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.