kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ratnik smećem...

Stranica 1 / 10. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Ratnik smećem... Empty Ratnik smećem...

Postaj  Gost 02.10.12 15:05

sumnjam da će svi pogledati prilog, pa ću ukratko "prepričati" sadržaj...
tip gradi kuće od otpadnog materijala (plastične i staklene boce, stare automobilske gume itd.) koje funkcioniraju bez elektro i vodovodnog priključka, nađe nekoliko istomišljenika, izgrade mini naselje u nezanimljivoj pripizdini gdje su svojevremeno izvodili vojne pokuse i... a što drugo, birokrati podivljaju jer grade na negrađevinskom zemljištu, nemaju pristupne ceste, infrastrukturu bla bla... i počinje boj, prikupljanje gomile papira potrebnih za građevinsku dozvolu...



o birokraciji koja je posvuda jednaka, glupa tupa i nodokazna, je besmisleno raspravljati...

zanimljivija su pitanja, zašto rijetko koristimo rabljene stvari, zašto kupujemo novo dok staro nismo iskoristili do kraja?
koliko i koji ljudi kod nas kupuju u second hand shop-ovima? vani ih posjećuju i imućni, ne samo oni koji nemaju za novo... Ratnik smećem... 684758713
koliko hrane bacamo?
znamo li reciklirati?
zašto se ljudi osjećaju loše kad moraju upotrijebiti rabljenu stvar?
zašto pravimo tone smeća? možemo li ambalažu upotrijebiti za nešto korisno?

na razmišljanje me potaklo moje bahato ponašanje potrošača bez
granica... konačno sam skupila svoje stvari razbacane po gradovima i
tuđim garažama Ratnik smećem... 1523192931
zgrozila
sam se kad sam vidjela koliko bespotrebnih krpica i predmeta imam, jer kao i većina češće kupujem zbog same kupovine, rjeđe zbog stvarne potrebe...

zar se sve svelo na jednokratnu upotrebu, obuća, odjeća, namještaj, prijateljstvo, ljubav... ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Lena 02.10.12 15:37

Btw je napisao/la:....
o birokraciji koja je posvuda jednaka, glupa tupa i nodokazna, je besmisleno raspravljati...

zanimljivija su pitanja, zašto rijetko koristimo rabljene stvari, zašto kupujemo novo dok staro nismo iskoristili do kraja?
koliko i koji ljudi kod nas kupuju u second hand shop-ovima? vani ih posjećuju i imućni, ne samo oni koji nemaju za novo... Ratnik smećem... 684758713
koliko hrane bacamo?
znamo li reciklirati?
zašto se ljudi osjećaju loše kad moraju upotrijebiti rabljenu stvar?
zašto pravimo tone smeća? možemo li ambalažu upotrijebiti za nešto korisno?

na razmišljanje me potaklo moje bahato ponašanje potrošača bez
granica... konačno sam skupila svoje stvari razbacane po gradovima i
tuđim garažama Ratnik smećem... 1523192931
zgrozila
sam se kad sam vidjela koliko bespotrebnih krpica i predmeta imam, jer kao i većina češće kupujem zbog same kupovine, rjeđe zbog stvarne potrebe...

zar se sve svelo na jednokratnu upotrebu, obuća, odjeća, namještaj, prijateljstvo, ljubav... ?



prilog nisam gledala, ne da mi se Ratnik smećem... 1523192931

ali tema je odlična !!!

također zadnjih godina razmišljam i ( sve više ) djelujem po načelu, ako imam ne treba mi novo sve dok je upotrebljivo,poklonim odjeću,obuću koja meni ne služi....sve dječije daljem dalje na upotrebu i drago mi je ako posluži....fakat bude kao novo

u second hand dućanima ne kupujem jer nisam navikla, to je istina,a djelomično i jer nemam blizu puno takvih dućana,pa ni ne gledam....

ali nosim odjeću od prijateljica,rodice ako mi odgovara,a one to iz nekog razloga ne nose više.....razmjena dobara :P

sve navedeno me zanima i za sada odvajam papir i recikliram,a plastiku je dosta stavit sa strane kontejnera...ode za tren....

imam ja još dosta posla oko sebe i ekologije,ali trudim se....a i djeca me opominju redovitoRatnik smećem... 1523192931

ali u pravu si....lagano smo se generalno uljuljali u privid da je sve vječno i da se može sve i svašta....a ne može niti mora....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  orion 02.10.12 15:50

dijelim, bacam, pravim redovite čistke, trudim se kupovati minimalistički i stalno mi se čini da ima svega previše Ratnik smećem... 957247240

ekološki sve nekako funkcionira osim papira..... njega imamo na tone u svim oblicima i varijantama. Hrpe knjiga sam "konzervirala" i spremila na tavan ...još uvijek je svega previše - i sve treba ... Ratnik smećem... 2115284395


Zadnja promjena: orion; 02.10.12 15:55; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Lena 02.10.12 15:52

ma ima!!!

kod mene je najgore sa igračkama...ja ne znam kad se to preraste i dijeli dalje...moji su hrčci i sve im treba...Ratnik smećem... 1658420748
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  orion 02.10.12 15:56

Lena je napisao/la:ma ima!!!

kod mene je najgore sa igračkama...ja ne znam kad se to preraste i dijeli dalje...moji su hrčci i sve im treba...Ratnik smećem... 1658420748





igračke smo svojevremeno sve podijelili.
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Lena 02.10.12 15:58

valjda ću i ja kad se ožene Ratnik smećem... 3111943984
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  orion 02.10.12 16:03

Lena je napisao/la:valjda ću i ja kad se ožene Ratnik smećem... 3111943984



ne čekaj toliko Ratnik smećem... 1425538829 .... kad krene pubertet rješavaj se autića, legića, barbika, nindŽa i ostalih pomagala. To je idealno vrijeme, kad hormoni prestanu ludovat opet ih počne vatat nostalgija Ratnik smećem... 3111943984 ....
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 02.10.12 16:05

Lena je napisao/la:valjda ću i ja kad se ožene Ratnik smećem... 3111943984

ako se prije ne rijeshis,ostavices onda za njihovu djecu..zali boze silnih para ,koje su potroshene u gluposti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 02.10.12 17:27

sosvim se morem slozit al ne dirajte birokraciju jer da je nema na tom polju sad ne bi bili ekoaktivisti sa 'kucama od slame' nego cigici sa betonarama. Reda mora biti!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 02.10.12 18:27

Lena je napisao/la:
prilog nisam gledala, ne da mi se Ratnik smećem... 1523192931

ali tema je odlična !!!

također zadnjih godina razmišljam i ( sve više ) djelujem po načelu, ako imam ne treba mi novo sve dok je upotrebljivo,poklonim odjeću,obuću koja meni ne služi....sve dječije daljem dalje na upotrebu i drago mi je ako posluži....fakat bude kao novo

u second hand dućanima ne kupujem jer nisam navikla, to je istina,a djelomično i jer nemam blizu puno takvih dućana,pa ni ne gledam....

ali nosim odjeću od prijateljica,rodice ako mi odgovara,a one to iz nekog razloga ne nose više.....razmjena dobara :P

sve navedeno me zanima i za sada odvajam papir i recikliram,a plastiku je dosta stavit sa strane kontejnera...ode za tren....

imam ja još dosta posla oko sebe i ekologije,ali trudim se....a i djeca me opominju redovitoRatnik smećem... 1523192931

ali u pravu si....lagano smo se generalno uljuljali u privid da je sve vječno i da se može sve i svašta....a ne može niti mora....

šteta što nisi, zanimljiv je... Ratnik smećem... 684758713

njegov način gradnje je nešto što se da primjeniti nakon prirodnih katastrofa, kad treba na brzinu napraviti krov nad glavom velikom broju beskućnika... sve je iskoristivo, samo malo mašte i volje...

nisam mislila samo na odjeću kad sam spomenula second hand dućane... u švicarskoj ih ima priličan broj, a prodaju sve, rabljeno pokućstvo, slike, tehniku... ima svega, nađe se čak i odličnih antiknih komada...

izuzmimo odjeću... što je s namještajem?... zašto se npr. mora zamjeniti kauč jer je dezen demode, ako se može sašiti nova presvlaka?
malo kreativnosti i recimo stari ormar pretvoriš u novi lijepeći po njemu obične zidne tapete, koje se skidaju bez problema kad se zasitiš dezena...


zašto od starog kruha ne napravit kruhove cmoke kao što su radile naše matere, zašto ga fliknemo u smeće?... ili mrvice? nemamo vremena? je, moš mislit Ratnik smećem... 3601362807
zašto se ostaci hrane u restoranima i hotelima ne poklone nekoj ustanovi za beskućnike, nego se bacaju u smeće? Zato jer se nikom ne da time opterećivati, lakše je bućnuti u smeće... plus što sanitarna mora pregledati ostatke koji se poklanjaju? božemesačuvaj debilizma...baci u smeće jer nije pregledano, neka sirotinja vadi iz kontejnera... tad je higijenski neoporečna Ratnik smećem... 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 02.10.12 18:31

Bog i Hrvati je napisao/la:sosvim se morem slozit al ne dirajte birokraciju jer da je nema na tom polju sad ne bi bili ekoaktivisti sa 'kucama od slame' nego cigici sa betonarama. Reda mora biti!

na tom području nema reda od kad se zatvorio urbanistički zavod jugoslavije... ovo što se zadnjih godina gradilo pod parolom reda i zakona, je za kaznu doživotnog zatvora... ne izazivaj me, nalijepit ću ti tonu slika gradnje od koje će ti se želudac okrenuti... a sve po zakonskim regulativama Ratnik smećem... 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 02.10.12 18:32

orion je napisao/la:dijelim, bacam, pravim redovite čistke, trudim se kupovati minimalistički i stalno mi se čini da ima svega previše Ratnik smećem... 957247240

ekološki sve nekako funkcionira osim papira..... njega imamo na tone u svim oblicima i varijantama. Hrpe knjiga sam "konzervirala" i spremila na tavan ...još uvijek je svega previše - i sve treba ... Ratnik smećem... 2115284395
zašto knjige ne pokloniš gradskoj knjižnici... ili školama?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 02.10.12 19:24

Btw je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:sosvim se morem slozit al ne dirajte birokraciju jer da je nema na tom polju sad ne bi bili ekoaktivisti sa 'kucama od slame' nego cigici sa betonarama. Reda mora biti!

na tom području nema reda od kad se zatvorio urbanistički zavod jugoslavije... ovo što se zadnjih godina gradilo pod parolom reda i zakona, je za kaznu doživotnog zatvora... ne izazivaj me, nalijepit ću ti tonu slika gradnje od koje će ti se želudac okrenuti... a sve po zakonskim regulativama Ratnik smećem... 1523192931

i zato treba postrozit, a ne popustit. Jedna od onih gdje se cak slazem sa cacicem kad je bio protiv legalizacije, to sve treba rusit.

Al slovenija ima puno bolju regulativu za ovakve eko gradnje, lakse dobiti dozvole i ateste.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 02.10.12 19:30

Btw je napisao/la:
orion je napisao/la:dijelim, bacam, pravim redovite čistke, trudim se kupovati minimalistički i stalno mi se čini da ima svega previše Ratnik smećem... 957247240

ekološki sve nekako funkcionira osim papira..... njega imamo na tone u svim oblicima i varijantama. Hrpe knjiga sam "konzervirala" i spremila na tavan ...još uvijek je svega previše - i sve treba ... Ratnik smećem... 2115284395
zašto knjige ne pokloniš gradskoj knjižnici... ili školama?
kupovanje knjiga je pizdarija u startu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 02.10.12 19:41

Bog i Hrvati je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:sosvim se morem slozit al ne dirajte birokraciju jer da je nema na tom polju sad ne bi bili ekoaktivisti sa 'kucama od slame' nego cigici sa betonarama. Reda mora biti!

na tom području nema reda od kad se zatvorio urbanistički zavod jugoslavije... ovo što se zadnjih godina gradilo pod parolom reda i zakona, je za kaznu doživotnog zatvora... ne izazivaj me, nalijepit ću ti tonu slika gradnje od koje će ti se želudac okrenuti... a sve po zakonskim regulativama Ratnik smećem... 1523192931

i zato treba postrozit, a ne popustit. Jedna od onih gdje se cak slazem sa cacicem kad je bio protiv legalizacije, to sve treba rusit.

Al slovenija ima puno bolju regulativu za ovakve eko gradnje, lakse dobiti dozvole i ateste.

ne znam kad si zadnji put pokušao dobiti građevinsku dozvolu... vjerojatno nikad kad si tako apriori za postroženje (čitaj povećanje birokracije)...
vjeruj mi da je polovica papira koji se prilažu bespotrebna, ali zato one najbitnije nitko ne provjerava, što iz neznanja, što iz lijenosti, a najčešće zbog "zuba" koji se dobije od investitora...
gradi se bez smisla, bez organizacije naselja, ono kako kome dođe i kako se u kojoj općini podigla ruka vjećnika Ratnik smećem... 1523192931
naravno, govorim o Hrvatskoj...
tu je nešto bolje, što se tiče eko osviještenosti... odavno se ugrađuju solarni sustavi, daju se državni poticaji stanarima kako bi na zgradama radili termo izolaciju, mijenjali prozore, zbog uštede energije itd itd... ali prikupljanje dokumentacije za bilo što je skoro pa jednako kao u Hrvatskoj...

a misliš da više neće biti crne gradnje, ako sad srušimo sve što je ilegalno? Ratnik smećem... 309394051

pustimo birokraciju, fakat nema smisla o tome... tu nema pomoći...

reci mi što misliš o reciklaži... svega, ne samo papira Ratnik smećem... 1523192931

jesi li odgledao film? bi li mogao živjeti u takvoj kući?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 02.10.12 19:51

Btw je napisao/la:
ne znam kad si zadnji put pokušao dobiti građevinsku dozvolu... vjerojatno nikad kad si tako apriori za postroženje (čitaj povećanje birokracije)...
vjeruj mi da je polovica papira koji se prilažu bespotrebna, ali zato one najbitnije nitko ne provjerava, što iz neznanja, što iz lijenosti, a najčešće zbog "zuba" koji se dobije od investitora...
gradi se bez smisla, bez organizacije naselja, ono kako kome dođe i kako se u kojoj općini podigla ruka vjećnika Ratnik smećem... 1523192931
naravno, govorim o Hrvatskoj...
tu je nešto bolje, što se tiče eko osviještenosti... odavno se ugrađuju solarni sustavi, daju se državni poticaji stanarima kako bi na zgradama radili termo izolaciju, mijenjali prozore, zbog uštede energije itd itd... ali prikupljanje dokumentacije za bilo što je skoro pa jednako kao u Hrvatskoj...

a misliš da više neće biti crne gradnje, ako sad srušimo sve što je ilegalno? Ratnik smećem... 309394051

pustimo birokraciju, fakat nema smisla o tome... tu nema pomoći...

reci mi što misliš o reciklaži... svega, ne samo papira Ratnik smećem... 1523192931

jesi li odgledao film? bi li mogao živjeti u takvoj kući?
Nikad, nisam ljubitelj kuca, previse posla Ratnik smećem... 1523192931:
Da je postupak kompliciran stoji, da su katastarske rupe u neredu stoji (iako se na tome nesto i radi), s druge strane radi se bespravno na sve strane. Postupak treba pojednostavit, ali odnos prema ilegalnom postrozit. Ako su ovi to svoje sagradili ilegalno treba rusit. Ako zele biti aktivisti neka se izbore za promjenu regulative. Ovako ako se pokaze jos jednim primjerom popustanja drzave opet ce se naci "ilegalci" koji ce imitirati iz nekih svojih interesa.
Crne gradnje uvijek ima, ali ako je u tome rizik rusenja vrlo velik, a mogucnost legalizacije minimalna puno ce se vise razmisljat prije tako neceg i uvjeren sam da bi bilo manje Ratnik smećem... 684758713


reciklaza je super. Ljenost je ipak puno vaznija ljudska vrijednost.
Ne, serem, ja sam za. ALi treba dobra podrska sistema, trebaju biti dostupni kontejneri za reciklazu, dostupne kante za smece sa odvojenim pretincima da se vec kod kuce razdvaja, dobre kampanje informiranja javnosti. Mi se vesto jebali bi a da ne udje, reda radi i tako.


Nisam pogledao film, ali sam vidio ranije takve stvari. Mogao bih zivjeti svugdje iako me plastika u zidovima bes ne odusevljava, ne djeluje mi tako idealnim. Al one od slame su mi skroz cheche Ratnik smećem... 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 02.10.12 19:52

uf uf uf.... koja teeeema ... al nakon pročitanih komentara, za sada, moram se složiti sa BiH.... jedino što nas je spasilo do sada od još veće devastacije prostora je spora birokracija na tom polju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 02.10.12 20:00

kišna glista je napisao/la:moram se složiti sa BiH.
Jesam reko, pametna incunka iako je sva kriva Ratnik smećem... 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 02.10.12 20:01

Bog i Hrvati je napisao/la:
Btw je napisao/la:
ne znam kad si zadnji put pokušao dobiti građevinsku dozvolu... vjerojatno nikad kad si tako apriori za postroženje (čitaj povećanje birokracije)...
vjeruj mi da je polovica papira koji se prilažu bespotrebna, ali zato one najbitnije nitko ne provjerava, što iz neznanja, što iz lijenosti, a najčešće zbog "zuba" koji se dobije od investitora...
gradi se bez smisla, bez organizacije naselja, ono kako kome dođe i kako se u kojoj općini podigla ruka vjećnika Ratnik smećem... 1523192931
naravno, govorim o Hrvatskoj...
tu je nešto bolje, što se tiče eko osviještenosti... odavno se ugrađuju solarni sustavi, daju se državni poticaji stanarima kako bi na zgradama radili termo izolaciju, mijenjali prozore, zbog uštede energije itd itd... ali prikupljanje dokumentacije za bilo što je skoro pa jednako kao u Hrvatskoj...

a misliš da više neće biti crne gradnje, ako sad srušimo sve što je ilegalno? Ratnik smećem... 309394051

pustimo birokraciju, fakat nema smisla o tome... tu nema pomoći...

reci mi što misliš o reciklaži... svega, ne samo papira Ratnik smećem... 1523192931

jesi li odgledao film? bi li mogao živjeti u takvoj kući?
Nikad, nisam ljubitelj kuca, previse posla Ratnik smećem... 1523192931:
Da je postupak kompliciran stoji, da su katastarske rupe u neredu stoji (iako se na tome nesto i radi), s druge strane radi se bespravno na sve strane. Postupak treba pojednostavit, ali odnos prema ilegalnom postrozit. Ako su ovi to svoje sagradili ilegalno treba rusit. Ako zele biti aktivisti neka se izbore za promjenu regulative. Ovako ako se pokaze jos jednim primjerom popustanja drzave opet ce se naci "ilegalci" koji ce imitirati iz nekih svojih interesa.
Crne gradnje uvijek ima, ali ako je u tome rizik rusenja vrlo velik, a mogucnost legalizacije minimalna puno ce se vise razmisljat prije tako neceg i uvjeren sam da bi bilo manje Ratnik smećem... 684758713


reciklaza je super. Ljenost je ipak puno vaznija ljudska vrijednost.
Ne, serem, ja sam za. ALi treba dobra podrska sistema, trebaju biti dostupni kontejneri za reciklazu, dostupne kante za smece sa odvojenim pretincima da se vec kod kuce razdvaja, dobre kampanje informiranja javnosti. Mi se vesto jebali bi a da ne udje, reda radi i tako.


Nisam pogledao film, ali sam vidio ranije takve stvari. Mogao bih zivjeti svugdje iako me plastika u zidovima bes ne odusevljava, ne djeluje mi tako idealnim. Al one od slame su mi skroz cheche Ratnik smećem... 1523192931

pa i je... borio se godinama i izborio Ratnik smećem... 684758713

i ovo drugo boldano drži... ali ništa od podrške i kampanje i kontejnera, ako mi ne mjenjamo svoj mentalni sklop, svoje navike...
kontejneri za papir i staklo su odavno postavljeni, ali kartonske kutije se ostavljaju pored jer se nikom ne da odlijepiti je i gurnuti kroz otvor...

plastika se sakrije žbukom, a kako je napunjena zrakom, odličan je izolator...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 02.10.12 20:02

kišna glista je napisao/la:uf uf uf.... koja teeeema ... al nakon pročitanih komentara, za sada, moram se složiti sa BiH.... jedino što nas je spasilo do sada od još veće devastacije prostora je spora birokracija na tom polju

kako kome spora... negdje je bila brža od tvojih zečeva Ratnik smećem... 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 02.10.12 20:05

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:uf uf uf.... koja teeeema ... al nakon pročitanih komentara, za sada, moram se složiti sa BiH.... jedino što nas je spasilo do sada od još veće devastacije prostora je spora birokracija na tom polju

kako kome spora... negdje je bila brža od tvojih zečeva Ratnik smećem... 1523192931

je, samo sad svi oni ko svinje ruju pred mojim vratima ... i leleču Ratnik smećem... 2696049567

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 02.10.12 20:09

Btw je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:
Btw je napisao/la:
ne znam kad si zadnji put pokušao dobiti građevinsku dozvolu... vjerojatno nikad kad si tako apriori za postroženje (čitaj povećanje birokracije)...
vjeruj mi da je polovica papira koji se prilažu bespotrebna, ali zato one najbitnije nitko ne provjerava, što iz neznanja, što iz lijenosti, a najčešće zbog "zuba" koji se dobije od investitora...
gradi se bez smisla, bez organizacije naselja, ono kako kome dođe i kako se u kojoj općini podigla ruka vjećnika Ratnik smećem... 1523192931
naravno, govorim o Hrvatskoj...
tu je nešto bolje, što se tiče eko osviještenosti... odavno se ugrađuju solarni sustavi, daju se državni poticaji stanarima kako bi na zgradama radili termo izolaciju, mijenjali prozore, zbog uštede energije itd itd... ali prikupljanje dokumentacije za bilo što je skoro pa jednako kao u Hrvatskoj...

a misliš da više neće biti crne gradnje, ako sad srušimo sve što je ilegalno? Ratnik smećem... 309394051

pustimo birokraciju, fakat nema smisla o tome... tu nema pomoći...

reci mi što misliš o reciklaži... svega, ne samo papira Ratnik smećem... 1523192931

jesi li odgledao film? bi li mogao živjeti u takvoj kući?
Nikad, nisam ljubitelj kuca, previse posla Ratnik smećem... 1523192931:
Da je postupak kompliciran stoji, da su katastarske rupe u neredu stoji (iako se na tome nesto i radi), s druge strane radi se bespravno na sve strane. Postupak treba pojednostavit, ali odnos prema ilegalnom postrozit. Ako su ovi to svoje sagradili ilegalno treba rusit. Ako zele biti aktivisti neka se izbore za promjenu regulative. Ovako ako se pokaze jos jednim primjerom popustanja drzave opet ce se naci "ilegalci" koji ce imitirati iz nekih svojih interesa.
Crne gradnje uvijek ima, ali ako je u tome rizik rusenja vrlo velik, a mogucnost legalizacije minimalna puno ce se vise razmisljat prije tako neceg i uvjeren sam da bi bilo manje Ratnik smećem... 684758713


reciklaza je super. Ljenost je ipak puno vaznija ljudska vrijednost.
Ne, serem, ja sam za. ALi treba dobra podrska sistema, trebaju biti dostupni kontejneri za reciklazu, dostupne kante za smece sa odvojenim pretincima da se vec kod kuce razdvaja, dobre kampanje informiranja javnosti. Mi se vesto jebali bi a da ne udje, reda radi i tako.


Nisam pogledao film, ali sam vidio ranije takve stvari. Mogao bih zivjeti svugdje iako me plastika u zidovima bes ne odusevljava, ne djeluje mi tako idealnim. Al one od slame su mi skroz cheche Ratnik smećem... 1523192931

pa i je... borio se godinama i izborio Ratnik smećem... 684758713

i ovo drugo boldano drži... ali ništa od podrške i kampanje i kontejnera, ako mi ne mjenjamo svoj mentalni sklop, svoje navike...
kontejneri za papir i staklo su odavno postavljeni, ali kartonske kutije se ostavljaju pored jer se nikom ne da odlijepiti je i gurnuti kroz otvor...

plastika se sakrije žbukom, a kako je napunjena zrakom, odličan je izolator...
Mentalne navike se mjenjaju udaranjem po djepu. Prvo maksimalno olaksaj i omoguci reciklazu, onda kaznjavaj ako se to ne radi Ratnik smećem... 684758713
Previse je neporozna da bude odlican izolator. Ovako laicki cini mi se da je veca mogucnost kondenzacije (zidovi ne "disu" ), uz to plastika otpusta stetne kancerogene spojeve, posebno na visoj temperaturi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 02.10.12 20:10

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:uf uf uf.... koja teeeema ... al nakon pročitanih komentara, za sada, moram se složiti sa BiH.... jedino što nas je spasilo do sada od još veće devastacije prostora je spora birokracija na tom polju

kako kome spora... negdje je bila brža od tvojih zečeva Ratnik smećem... 1523192931

je, samo sad svi oni ko svinje ruju pred mojim vratima ... i leleču Ratnik smećem... 2696049567
štostako sebična? ... naštimaj kameru pred vrata, stavi na jubitu da i ja malo uživam... Ratnik smećem... 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 02.10.12 20:16

Bog i Hrvati je napisao/la:
Mentalne navike se mjenjaju udaranjem po djepu. Prvo maksimalno olaksaj i omoguci reciklazu, onda kaznjavaj ako se to ne radi Ratnik smećem... 684758713
Previse je neporozna da bude odlican izolator. Ovako laicki cini mi se da je veca mogucnost kondenzacije (zidovi ne "disu" ), uz to plastika otpusta stetne kancerogene spojeve, posebno na visoj temperaturi.

je, novčane kazne su primarni pokretači pozitivnih promjena u glavi Ratnik smećem... 1523192931

ovo s kancerogenošću je bolje da ne komentiram Ratnik smećem... 3601362807 ...

jebga moram... ne ulazi u kuće koje imaju pvc stolariju... pogotovo ne ljeti, nije zdravo Ratnik smećem... 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 02.10.12 20:24

Btw je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:
Mentalne navike se mjenjaju udaranjem po djepu. Prvo maksimalno olaksaj i omoguci reciklazu, onda kaznjavaj ako se to ne radi Ratnik smećem... 684758713
Previse je neporozna da bude odlican izolator. Ovako laicki cini mi se da je veca mogucnost kondenzacije (zidovi ne "disu" ), uz to plastika otpusta stetne kancerogene spojeve, posebno na visoj temperaturi.

je, novčane kazne su primarni pokretači pozitivnih promjena u glavi Ratnik smećem... 1523192931

ovo s kancerogenošću je bolje da ne komentiram Ratnik smećem... 3601362807 ...

jebga moram... ne ulazi u kuće koje imaju pvc stolariju... pogotovo ne ljeti, nije zdravo Ratnik smećem... 1523192931

što nas dovodi na slijedeću eko zabludu a to su PASIVNE KUĆE, moja omiljena tema Ratnik smećem... 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 10. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.