kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ratnik smećem...

Stranica 2 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 02.10.12 20:27

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:
Mentalne navike se mjenjaju udaranjem po djepu. Prvo maksimalno olaksaj i omoguci reciklazu, onda kaznjavaj ako se to ne radi Ratnik smećem... - Page 2 684758713
Previse je neporozna da bude odlican izolator. Ovako laicki cini mi se da je veca mogucnost kondenzacije (zidovi ne "disu" ), uz to plastika otpusta stetne kancerogene spojeve, posebno na visoj temperaturi.

je, novčane kazne su primarni pokretači pozitivnih promjena u glavi Ratnik smećem... - Page 2 1523192931

ovo s kancerogenošću je bolje da ne komentiram Ratnik smećem... - Page 2 3601362807 ...

jebga moram... ne ulazi u kuće koje imaju pvc stolariju... pogotovo ne ljeti, nije zdravo Ratnik smećem... - Page 2 1523192931

što nas dovodi na slijedeću eko zabludu a to su PASIVNE KUĆE, moja omiljena tema Ratnik smećem... - Page 2 1523192931

Ratnik smećem... - Page 2 1523192931 dobro pa su skupe, inače... već bi bili svi odreda eko osvješteni

idem stavit zero kakava u rum... brrr nikako se ugrijati...
noć narode Ratnik smećem... - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 02.10.12 20:34

Btw je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:
Mentalne navike se mjenjaju udaranjem po djepu. Prvo maksimalno olaksaj i omoguci reciklazu, onda kaznjavaj ako se to ne radi Ratnik smećem... - Page 2 684758713
Previse je neporozna da bude odlican izolator. Ovako laicki cini mi se da je veca mogucnost kondenzacije (zidovi ne "disu" ), uz to plastika otpusta stetne kancerogene spojeve, posebno na visoj temperaturi.

je, novčane kazne su primarni pokretači pozitivnih promjena u glavi Ratnik smećem... - Page 2 1523192931

ovo s kancerogenošću je bolje da ne komentiram Ratnik smećem... - Page 2 3601362807 ...

jebga moram... ne ulazi u kuće koje imaju pvc stolariju... pogotovo ne ljeti, nije zdravo Ratnik smećem... - Page 2 1523192931
Ne znam od kakve plastike je ta stolarija, nije sva jednako kakina Ratnik smećem... - Page 2 1523192931
A tu je i plastika u autu npr..
A po u zdanje vrijeme izasla i neka istrazivanja o epigenetskim utjecajima masu toga u svakodnevnoj upotrebi (od pesticida do deterdjenata za pranje) sto bi moglo uzrokovati ireverzibilne promjene i sjebade.
Uglavnom ne kuzim sto zelis reci - da je netocno da je stetno ili da zato sto to koristimo vec u nekim situacijama trebamo pocet koristit jos i vise?
Iskreno receno plastika mi se cini jednim od idiotskijih gradjevinskih materijala, ali opet ne znam kakva je konkretno tehnologija, kako se tretira, koliko je ima uopce u zidovima itd...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 02.10.12 22:21

Bog i Hrvati je napisao/la:
A tu je i plastika u autu npr..

gud point .... guši doslovno pogotovo ako je u autu dobar erkondišner pa nesmiš otvorit prozore Ratnik smećem... - Page 2 3601754632

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 03.10.12 7:25

kad se krene treba otvorit prozore da se prozraci, posebno ljeti kad stoji parkirano na kuhaoni i vise sranja otpusta, a ne oma klimu Ratnik smećem... - Page 2 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 03.10.12 7:31

Bog i Hrvati je napisao/la:kad se krene treba otvorit prozore da se prozraci, posebno ljeti kad stoji parkirano na kuhaoni i vise sranja otpusta, a ne oma klimu Ratnik smećem... - Page 2 3601754632

koja klima? ne podnosim ju ni u kući a kamoli u autu ..... nezdravo to, tak se postane mimozan Ratnik smećem... - Page 2 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 03.10.12 7:36

kuci ju koristim za grijanje, u autu ljeti svakako :mimoza: Ratnik smećem... - Page 2 1658420748

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 03.10.12 7:39

Bog i Hrvati je napisao/la:kuci ju koristim za grijanje, u autu ljeti svakako :mimoza: Ratnik smećem... - Page 2 1658420748

a štaš, ko i svi pravi rvati ... nema više niti jednog koji zna drva nacijepat i sa vjetrom u kosi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  pizda 03.10.12 8:09

kad smo kod ekologije, ljudi pokupovali dozivotnu kolicinu uobicajenih zarulja. Nisu popizdili da stavljaju one stedne i radijoaktivne.

Vidis, i ja bi mogao napuniti zalihe...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 03.10.12 8:34

Bog i Hrvati je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:
Mentalne navike se mjenjaju udaranjem po djepu. Prvo maksimalno olaksaj i omoguci reciklazu, onda kaznjavaj ako se to ne radi Ratnik smećem... - Page 2 684758713
Previse je neporozna da bude odlican izolator. Ovako laicki cini mi se da je veca mogucnost kondenzacije (zidovi ne "disu" ), uz to plastika otpusta stetne kancerogene spojeve, posebno na visoj temperaturi.

je, novčane kazne su primarni pokretači pozitivnih promjena u glavi Ratnik smećem... - Page 2 1523192931

ovo s kancerogenošću je bolje da ne komentiram Ratnik smećem... - Page 2 3601362807 ...

jebga moram... ne ulazi u kuće koje imaju pvc stolariju... pogotovo ne ljeti, nije zdravo Ratnik smećem... - Page 2 1523192931
Ne znam od kakve plastike je ta stolarija, nije sva jednako kakina Ratnik smećem... - Page 2 1523192931
A tu je i plastika u autu npr..
A po u zdanje vrijeme izasla i neka istrazivanja o epigenetskim utjecajima masu toga u svakodnevnoj upotrebi (od pesticida do deterdjenata za pranje) sto bi moglo uzrokovati ireverzibilne promjene i sjebade.
Uglavnom ne kuzim sto zelis reci - da je netocno da je stetno ili da zato sto to koristimo vec u nekim situacijama trebamo pocet koristit jos i vise?
Iskreno receno plastika mi se cini jednim od idiotskijih gradjevinskih materijala, ali opet ne znam kakva je konkretno tehnologija, kako se tretira, koliko je ima uopce u zidovima itd...

htjedoh reći da se prilikom gradnje zgrade (normalne u kakvoj i ti živiš) ugradi toliko kancerogenih materijala, da je plastična boca ugrađena u zid (dakle nije direktno izložena zagrijavanju kao pvc prozor npr.) prava sića... te iste boce koristimo svakodnevno, u njima je voda, mlijeko, lijekovi i uopće se ne pitamo jesu li kancerogene

nisi pogledao film, pa smo zabluzili... plastične boce su korištene u nedostatku drugog građevinskog materijala u izgradnji naselja koje je poharao plimni val, inače se (uglavnom) koriste staklene boce, koje se ne zatvaraju u potpunosti žbukom, kako bi se maksimalno iskoristila dnevna svjetlost... da se razumijemo, to što on čini nije vrhunac gradnje, ali je početak, ideja, pokušaj koji bi se mogao usavršiti... Ratnik smećem... - Page 2 684758713

htjedoh skrenuti pozornost na to da se većina onog što bacamo može upotrijebiti, može biti nekom korisno (ako smo već sami takvi da moramo imati novo svako malo), a da je najgora opcija puniti deponije...


Zadnja promjena: Btw; 03.10.12 8:35; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 03.10.12 8:35

kišna glista je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:kuci ju koristim za grijanje, u autu ljeti svakako :mimoza: Ratnik smećem... - Page 2 1658420748

a štaš, ko i svi pravi rvati ... nema više niti jednog koji zna drva nacijepat i sa vjetrom u kosi
Pa da se uznojimo, svasta.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 03.10.12 8:35

pizda je napisao/la:kad smo kod ekologije, ljudi pokupovali dozivotnu kolicinu uobicajenih zarulja. Nisu popizdili da stavljaju one stedne i radijoaktivne.

Vidis, i ja bi mogao napuniti zalihe...
Stedne su govno od sranja, al halogene verzije mi nisu tolko iritantne.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 03.10.12 8:40

Btw je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:
Mentalne navike se mjenjaju udaranjem po djepu. Prvo maksimalno olaksaj i omoguci reciklazu, onda kaznjavaj ako se to ne radi Ratnik smećem... - Page 2 684758713
Previse je neporozna da bude odlican izolator. Ovako laicki cini mi se da je veca mogucnost kondenzacije (zidovi ne "disu" ), uz to plastika otpusta stetne kancerogene spojeve, posebno na visoj temperaturi.

je, novčane kazne su primarni pokretači pozitivnih promjena u glavi Ratnik smećem... - Page 2 1523192931

ovo s kancerogenošću je bolje da ne komentiram Ratnik smećem... - Page 2 3601362807 ...

jebga moram... ne ulazi u kuće koje imaju pvc stolariju... pogotovo ne ljeti, nije zdravo Ratnik smećem... - Page 2 1523192931
Ne znam od kakve plastike je ta stolarija, nije sva jednako kakina Ratnik smećem... - Page 2 1523192931
A tu je i plastika u autu npr..
A po u zdanje vrijeme izasla i neka istrazivanja o epigenetskim utjecajima masu toga u svakodnevnoj upotrebi (od pesticida do deterdjenata za pranje) sto bi moglo uzrokovati ireverzibilne promjene i sjebade.
Uglavnom ne kuzim sto zelis reci - da je netocno da je stetno ili da zato sto to koristimo vec u nekim situacijama trebamo pocet koristit jos i vise?
Iskreno receno plastika mi se cini jednim od idiotskijih gradjevinskih materijala, ali opet ne znam kakva je konkretno tehnologija, kako se tretira, koliko je ima uopce u zidovima itd...

htjedoh reći da se prilikom gradnje zgrade (normalne u kakvoj i ti živiš) ugradi toliko kancerogenih materijala, da je plastična boca ugrađena u zid (dakle nije direktno izložena zagrijavanju kao pvc prozor npr.) prava sića... te iste boce koristimo svakodnevno, u njima je voda, mlijeko, lijekovi i uopće se ne pitamo jesu li kancerogene

nisi pogledao film, pa smo zabluzili... plastične boce su korištene u nedostatku drugog građevinskog materijala u izgradnji naselja koje je poharao plimni val, inače se (uglavnom) koriste staklene boce, koje se ne zatvaraju u potpunosti žbukom, kako bi se maksimalno iskoristila dnevna svjetlost... da se razumijemo, to što on čini nije vrhunac gradnje, ali je početak, ideja, pokušaj koji bi se mogao usavršiti... Ratnik smećem... - Page 2 684758713

htjedoh skrenuti pozornost na to da se većina onog što bacamo može upotrijebiti, može biti nekom korisno (ako smo već sami takvi da moramo imati novo svako malo), a da je najgora opcija puniti deponije...
Postoji i alu stolarija, izbjegavam plasticnu ambalazu koliko je moguce, a ako ljudi pocnu vise gledati na kvalitetu ambalaze (tj da je plastika bez tih spojeva ako vec mora bit plasticno) i hupovati shodno tomu netjarati ce i proizvodjace da to koriste. Kad smo kod vode flasirana voda je potpuno besmislena. A u nekim krajevima je cak i kvalitetnija iz vodovoda (recimo u Rijeci).

Pa ovo je klasicni stakleni zid, a bez skupih namjenskih ploca, sasvim ok pretpostavljam, mada nisam siguran koliko su takve boce izdrziljive?A valjda jesu, znaju sto rade Ratnik smećem... - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 03.10.12 9:33

Kod ugradnje recikliranog stakla u zid, boca, više od stabilnosti ( neš sigurno na taj način graditi neboder ) me brine kako spriječiti prodor kondenzata i rast kojekakvih gljiva unutar istih... te boce se prerežu i spajaju ljepljivom trakom koja ipak ima neki rok trajanja dok se ne ofuca, pohaba iliti zgnjili ... i šta onda ? rok trajanja trake jednak roku trajanja cijele kuće...inače, na netu ima predivnih primjera takve gradnje i dođe ti da i sam probaš nešto od toga ... al uložiti toliko truda u nešto što će brzo biti ruina...hmmmm..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 03.10.12 9:35

Bog i Hrvati je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:kuci ju koristim za grijanje, u autu ljeti svakako :mimoza: Ratnik smećem... - Page 2 1658420748

a štaš, ko i svi pravi rvati ... nema više niti jednog koji zna drva nacijepat i sa vjetrom u kosi
Pa da se uznojimo, svasta.



sad mi je jasno otkud tolko otrova u vama desničarima... pa vi ga zadržavate u sebi Ratnik smećem... - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 03.10.12 9:37

kišna glista je napisao/la:Kod ugradnje recikliranog stakla u zid, boca, više od stabilnosti ( neš sigurno na taj način graditi neboder ) me brine kako spriječiti prodor kondenzata i rast kojekakvih gljiva unutar istih... te boce se prerežu i spajaju ljepljivom trakom koja ipak ima neki rok trajanja dok se ne ofuca, pohaba iliti zgnjili ... i šta onda ? rok trajanja trake jednak roku trajanja cijele kuće...inače, na netu ima predivnih primjera takve gradnje i dođe ti da i sam probaš nešto od toga ... al uložiti toliko truda u nešto što će brzo biti ruina...hmmmm..

Ma ja se palim na kuce od slame, ne hebu me te boce Ratnik smećem... - Page 2 3111943984

Iako nema do dobrog hrasta, jebo sve to Ratnik smećem... - Page 2 1658420748

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Gost 03.10.12 9:37

kišna glista je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:kuci ju koristim za grijanje, u autu ljeti svakako :mimoza: Ratnik smećem... - Page 2 1658420748

a štaš, ko i svi pravi rvati ... nema više niti jednog koji zna drva nacijepat i sa vjetrom u kosi
Pa da se uznojimo, svasta.



sad mi je jasno otkud tolko otrova u vama desničarima... pa vi ga zadržavate u sebi Ratnik smećem... - Page 2 1523192931

Nas otrov je vas lijek Ratnik smećem... - Page 2 3084372643:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  pizda 03.10.12 9:40

mos mislit sto bi kucu gradijo od plasticnih i staklenih boca, to je preseravanje dokonih...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  marinija_amburator 03.10.12 9:50

mene sram koliko "smeća" bacamo Ratnik smećem... - Page 2 2329918616 nastojim to smanjivati čim je više moguće, a jako volim reciklirati. u zadnje vrijeme se igram sa starim papirom i reklamnim materijalom koji nam bacaju u kasliće. pravim košare od tog "smeća". prije par dana sam bila s frendicom na kavi u bircu i vidim konbaricu kak hoće baciti hrpu starih novina. pitam ženskicu jel mogu uzeti te novine. dođem doma s hrpom starih novina i šaljem mužu sms - joooj kakvo sam blago dobila! 16 jutarnjih! Ratnik smećem... - Page 2 3111943984

sve je relativno, kaj je nekome smeće, drugome je blago Ratnik smećem... - Page 2 684758713 uglavnom, ovak izgleda kad se poigram s tim "smećem" (valjd bum znala sliku stavit Ratnik smećem... - Page 2 684758713 )

Ratnik smećem... - Page 2 2irqicl
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  darla 03.10.12 9:52

marinija_amburator je napisao/la:

Izgleda kao da je fakat napravljena od pruca, predobro, ti si fakat reciklirajuca, pa narukvice, ogrlice, kosarice ... cool ...
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  marinija_amburator 03.10.12 9:55

darla je napisao/la:
marinija_amburator je napisao/la:

Izgleda kao da je fakat napravljena od pruca, predobro, ti si fakat reciklirajuca, pa narukvice, ogrlice, kosarice ... cool ...


Ratnik smećem... - Page 2 684758713 muž me zove - majstorica od recikliranog papira Ratnik smećem... - Page 2 3111943984 gušt mi je igrati se tak, a briem da ak već ne činim razliku u kvantitatvnom smislu, bar ljude potaknem na razmišljanje o tome da nije baš sve kaj olako bacimo smeće


Ratnik smećem... - Page 2 2sa1qf6
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  darla 03.10.12 10:00

marinija_amburator je napisao/la:

Ratnik smećem... - Page 2 684758713 muž me zove - majstorica od recikliranog papira Ratnik smećem... - Page 2 3111943984 gušt mi je igrati se tak, a briem da ak već ne činim razliku u kvantitatvnom smislu, bar ljude potaknem na razmišljanje o tome da nije baš sve kaj olako bacimo smeće


Ratnik smećem... - Page 2 2sa1qf6


Pa je i kreativno skroz, bas si mi dala za misliti, iako ja bas nisam spretna sa rukama ... sto bi rekao jedan forumas, mene ne placaju da radim nego da mislim Ratnik smećem... - Page 2 1619348112.

Ali zbilja, za to impak treba imati i smisla, strpljenja i ruku ...

Drago mi da si i ti dosla, odoh nesto prizalogajiti pa se vidimo tuda Ratnik smećem... - Page 2 684758713
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  marinija_amburator 03.10.12 10:02

dobar tek Ratnik smećem... - Page 2 684758713 idem i ja s bebachem na zrak malo Ratnik smećem... - Page 2 684758713 cu Ratnik smećem... - Page 2 684758713
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  pizda 03.10.12 10:29

super kosarice ali pune olova, ne bi ja tu stavijo zivezne namirnice...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  marinija_amburator 03.10.12 11:01

pizda je napisao/la:super kosarice ali pune olova, ne bi ja tu stavijo zivezne namirnice...

ma tatek ne koriste ti se više olovne boje u tisku. još tam od 1977.
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  pizda 03.10.12 12:16

marinija_amburator je napisao/la:
pizda je napisao/la:super kosarice ali pune olova, ne bi ja tu stavijo zivezne namirnice...

ma tatek ne koriste ti se više olovne boje u tisku. još tam od 1977.

mos mislit, offset je offset...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ratnik smećem... - Page 2 Empty Re: Ratnik smećem...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.