kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trenutno zderem

Stranica 1 / 13. 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Go down

trenutno zderem Empty trenutno zderem

Postaj  Gost 28.01.14 1:15

gastro themica... pisite sta trenutno tamanite ...javim se cim pozderem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.01.14 1:48

dakle, pojedoh genialan sandwich!!! njam njam.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.01.14 2:16

sara je napisao/la:dakle, pojedoh genialan sandwich!!! njam njam.
naranđu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.01.14 7:41

evo, ja ću i slikom...


trenutno zderem 1612955_10151899627177361_1492255333_o

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.01.14 10:15

danas je vocni dan...
do sad sam vec u tri navrata pojela banana I jabuku I bananu I gladna sam ko kristuš...
čekam kolegu da mi donese bademe... I to je voce... je...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.01.14 10:39

... popila kavicu, sad idem pod tuš ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.01.14 11:18

čitam, tipkam i jedem,
crveno zelje na salatu
poriluk sa špekom i jajima
kruh
to je 2 u 1 ( doručak - ručak)
njami
Maco ima li rezultata?
Kad imaš veodeni dan?
Da ti bakut kaže, smršavit češ al češ i vratit sve i još 5 pride  trenutno zderem 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.01.14 11:20

Jos nista nisam jela. Obicno ne jedem pre 13h. Moje vreme je vece kad maleni zaspi. Ne bih mogla zaspati da ne veceram. Citaj:ne bi mogla zaspati, a da se prethodno ne ozdere kao da nikad hranu nije videla. Vecera, slatkisi, grickalice, pa opet malo kasnije sendvic, pa opet slatkisi, grickalice...


@ Ambra, je l to pasteta ispod sirica?
Pasteta mi je ostala sinonim za nesto sto ne smem jesti, jer je mama bila veliki protivnik pasteta i virsli. Uvek je tvrdila da su to samo otpatci i da je uzasno nezdravo jesti tako nesto. Mozes i sama da zamislis kakva su deca...Sad ponekad dobijem uzasnu zelju za pastetom, a sva sreca ovde prodaju nase (i srpske i hrvatske) pastete, pa se jos zaletim kod turaka na njihov topli beli fladenbrot, jer se ovde uglavnom jede crni hlep, pa kad navalim...Jeeee pasteta, pasteta! trenutno zderem 2dt2dz8Posle imam grizu savesti, ali nema veze, prodje me. trenutno zderem 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.01.14 11:21

cat_claw je napisao/la:Jos nista nisam jela. Obicno ne jedem pre 13h. Moje vreme je vece kad maleni zaspi. Ne bih mogla zaspati da ne veceram. Citaj:ne bi mogla zaspati, a da se prethodno ne ozdere kao da nikad hranu nije videla. Vecera, slatkisi, grickalice, pa opet malo kasnije sendvic, pa opet slatkisi, grickalice...


@ Ambra, je l to pasteta ispod sirica?
Pasteta mi je ostala sinonim za nesto sto ne smem jesti, jer je mama bila veliki protivnik pasteta i virsli. Uvek je tvrdila da su to samo otpatci i da je uzasno nezdravo jesti tako nesto. Mozes i sama da zamislis kakva su deca...Sad ponekad dobijem uzasnu zelju za pastetom, a sva sreca ovde prodaju nase (i srpske i hrvatske) pastete, pa se jos zaletim kod turaka na njihov topli beli fladenbrot, jer se ovde uglavnom jede crni hlep, pa kad navalim...Jeeee pasteta, pasteta! trenutno zderem 2dt2dz8Posle imam grizu savesti, ali nema veze, prodje me. trenutno zderem 30caqzl
jesi probala cekinovu paštetu, to je meni vrh vrhova

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.01.14 11:32

cat_claw je napisao/la:Jos nista nisam jela. Obicno ne jedem pre 13h. Moje vreme je vece kad maleni zaspi. Ne bih mogla zaspati da ne veceram. Citaj:ne bi mogla zaspati, a da se prethodno ne ozdere kao da nikad hranu nije videla. Vecera, slatkisi, grickalice, pa opet malo kasnije sendvic, pa opet slatkisi, grickalice...


@ Ambra, je l to pasteta ispod sirica?
Pasteta mi je ostala sinonim za nesto sto ne smem jesti, jer je mama bila veliki protivnik pasteta i virsli. Uvek je tvrdila da su to samo otpatci i da je uzasno nezdravo jesti tako nesto. Mozes i sama da zamislis kakva su deca...Sad ponekad dobijem uzasnu zelju za pastetom, a sva sreca ovde prodaju nase (i srpske i hrvatske) pastete, pa se jos zaletim kod turaka na njihov topli beli fladenbrot, jer se ovde uglavnom jede crni hlep, pa kad navalim...Jeeee pasteta, pasteta! trenutno zderem 2dt2dz8Posle imam grizu savesti, ali nema veze, prodje me. trenutno zderem 30caqzl

jest...pašteta i sir....to obožavam  trenutno zderem 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.01.14 11:33

dromsin je napisao/la:
jesi probala cekinovu paštetu, to je meni vrh vrhova


Nisam. Mislim da je ovde nema...Ali potrazicu. Mozda kod Turaka. Oni prodaju svasta nase. Mada ima i dosta proizvoda u Merkuru, Sparu, Billi i slicnim radnjama.

Jos kad ja tu pastetu fino ukrasim malenim brdascima majoneza...To niko zivi ne bi mogao jesti osim ovog praseta ovde. trenutno zderem 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.01.14 11:34

cat_claw je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
jesi probala cekinovu paštetu, to je meni vrh vrhova


Nisam. Mislim da je ovde nema...Ali potrazicu. Mozda kod Turaka. Oni prodaju svasta nase. Mada ima i dosta proizvoda u Merkuru, Sparu, Billi i slicnim radnjama.

Jos kad ja tu pastetu fino ukrasim malenim brdascima majoneza...To niko zivi ne bi mogao jesti osim ovog praseta ovde. trenutno zderem 30caqzl


e, ti stvarno znaš uživati u hrani...i ja to radim ..njamiiiii  trenutno zderem 3114667799 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.01.14 11:34

cat_claw je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
jesi probala cekinovu paštetu, to je meni vrh vrhova


Nisam. Mislim da je ovde nema...Ali potrazicu. Mozda kod Turaka. Oni prodaju svasta nase. Mada ima i dosta proizvoda u Merkuru, Sparu, Billi i slicnim radnjama.

Jos kad ja tu pastetu fino ukrasim malenim brdascima majoneza...To niko zivi ne bi mogao jesti osim ovog praseta ovde. trenutno zderem 30caqzl
mogla bi i ova krmačica tu jer ona stavi i kečapa. trenutno zderem 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.01.14 11:36

dromsin je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
jesi probala cekinovu paštetu, to je meni vrh vrhova


Nisam. Mislim da je ovde nema...Ali potrazicu. Mozda kod Turaka. Oni prodaju svasta nase. Mada ima i dosta proizvoda u Merkuru, Sparu, Billi i slicnim radnjama.

Jos kad ja tu pastetu fino ukrasim malenim brdascima majoneza...To niko zivi ne bi mogao jesti osim ovog praseta ovde. trenutno zderem 30caqzl
mogla bi i ova krmačica tu jer ona stavi i kečapa. trenutno zderem 11484130 

ahaha...evo je još jedna  trenutno zderem 11484130 

nego, neki dan sam čula da dosta njih kombinira paštetu i nutelu  trenutno zderem 490932984 

e, to nisam probala, a mislim ni da neću  trenutno zderem 1715007743 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.01.14 11:50

Znaci, ima nas jos sa zanimljivim pastetnim kombinacijama! trenutno zderem 30caqzl

To sa Nutellom...khm, pa ne zvuci mi dobro. trenutno zderem Wvyjpi

Ali tako mi ni sladoled od vanile preliven tamnim uljem od bundevinih semenki nije zvucao dobro, jer ja to ulje koristim samo za salatu i to na kraju poprskam malo, ali se ispostavilo da je ta kombinacija sladoleda i tog neobicnog ulja odlicna.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.01.14 13:47

cat_claw je napisao/la:Jos nista nisam jela. Obicno ne jedem pre 13h. Moje vreme je vece kad maleni zaspi. Ne bih mogla zaspati da ne veceram. Citaj:ne bi mogla zaspati, a da se prethodno ne ozdere kao da nikad hranu nije videla. Vecera, slatkisi, grickalice, pa opet malo kasnije sendvic, pa opet slatkisi, grickalice...


@ Ambra, je l to pasteta ispod sirica?
Pasteta mi je ostala sinonim za nesto sto ne smem jesti, jer je mama bila veliki protivnik pasteta i virsli. Uvek je tvrdila da su to samo otpatci i da je uzasno nezdravo jesti tako nesto. Mozes i sama da zamislis kakva su deca...Sad ponekad dobijem uzasnu zelju za pastetom, a sva sreca ovde prodaju nase (i srpske i hrvatske) pastete, pa se jos zaletim kod turaka na njihov topli beli fladenbrot, jer se ovde uglavnom jede crni hlep, pa kad navalim...Jeeee pasteta, pasteta! trenutno zderem 2dt2dz8Posle imam grizu savesti, ali nema veze, prodje me. trenutno zderem 30caqzl



 i ja također iz istih razloga izbjegavam paštete i hrenovke pogotovo mojoj kćeri iako ona ponekad viče da hoće šengonku trenutno zderem 3111943984 ..... pa joj uzmem jednom u 10 dana one mini, coctail hrenovkice pa nabada sa krumpirićima trenutno zderem 3015220106  

ali stavrno mi je pašteta na friški kruh nešto fenomenalno, po ljeti s pomidorom a po zimi sa hladnim mlijekom.
meni je vrh vrhova argeta od tune ili pileća pa sa sirom .... naravno friški, friški kruh.



za ručak pripremam blitvu, pečem batke i malenoj malo pilećih prsa i imam i juhe ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.01.14 16:26

S obzirom da je danas vocni dan, jela sam vocne kolace  trenutno zderem 1523192931

Jebiga, kolegi je bio rodjendan

Sad lijepo uzivam u kavici i dimu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.01.14 16:28

dromsin je napisao/la: čitam, tipkam i jedem,
crveno zelje na salatu
poriluk sa špekom i jajima
kruh
to je 2 u 1 ( doručak - ručak)
njami
Maco ima li rezultata?
Kad imaš veodeni dan?
Da ti bakut kaže, smršavit češ al češ i vratit sve i još 5 pride  trenutno zderem 1523192931 

Ma sve znam, cijeli zivot ratujem s kilama...
Nije un dijeta, ali slicna

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.01.14 16:37

I obozavam junk food iako ga rijetko jedem...
Hrenovke su mi zakon, a najvece moguce smece...
Opcenito volim klopu...
Volim i mjuzu, ples, umjetnost... a ne volim sport i fizicku aktivnost
?.... sta josvolim i ne volim...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  taja 28.01.14 17:14

evo upravo tost, i pomfri

Žao mi što sam već pri kraju  trenutno zderem 1523192931 
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.01.14 20:13

Jabuke  damn

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Lena 28.01.14 20:25

paštete smo ukinuli osim povremeno one argeta od tune.....i ja namažem paštetu od tune,pa na to jedan tanak sloj majoneze....uffff to volim..... trenutno zderem 3348339563 
za večeru sam juhe i lešo meso uz papriku......sjelo mi baš dobro

cat tako sam i ja prije...ništa živo do ručka,ali sad enma šanse......ujutro obavezno nešto uz kavu - banana ili pahuljice....marenda sendvič ili jabuka i neko pecivo....pa ručak i nešto slatko....bar malo čokolade....i navečer neka lakša večera......i čajevi sad obavezni zimi......
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Jehudi 28.01.14 20:28

Za večeru tri tvrdo kuhana jaja, 6-7 maslina, sir i čaj sa par kapi ruma. trenutno zderem 727654710 
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Lena 28.01.14 20:31

Jehudi je napisao/la: Za večeru tri tvrdo kuhana jaja, 6-7 maslina, sir i čaj sa par kapi ruma. trenutno zderem 727654710 

rum je samo radi arome jel da  trenutno zderem 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.01.14 23:30

jutros sendic od kikirikijevog maslaca. i jabuka
sada u pauzi - H20, cinnamon caramel latte i slani stapici jedva cekam da dodjem doma na maminu domacu pilecu juhicu sa domacim reznacima mmmmmmmmmm!!!! nego, ima l dinamike? he he

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 13. 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.