kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trenutno zderem

Stranica 12 / 13. Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 27.02.14 12:07

taja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
taja je napisao/la:
Polo je napisao/la:
svetogrdje...:P

jbg, volim i ja domaće al nisam bas toliko spretna da ih napravim nabrzaka

za napravit njoke triba mi godišnji  trenutno zderem - Page 12 11484130 

nisi luda radit domaće kraj ovih kupovnih, niš im ne fali...

Ma neusporedivo je to s domaćima. Ni blizu
A od kupovnih jedino prolaze oni od Marex gela koji su ujedno bezobrazno skupi. Kilo je 28 kuna

ma ja kupim one u lidlu I apsolutno ništa im ne fali, jes da su maminim - maminin, ali to je ionako za neki trzobrzni ručkić usred tjedna, neobavezno brale...  trenutno zderem - Page 12 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  taja 27.02.14 12:12

Vel'ka Maca je napisao/la:
taja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
taja je napisao/la:

jbg, volim i ja domaće al nisam bas toliko spretna da ih napravim nabrzaka

za napravit njoke triba mi godišnji  trenutno zderem - Page 12 11484130 

nisi luda radit domaće kraj ovih kupovnih, niš im ne fali...

Ma neusporedivo je to s domaćima. Ni blizu
A od kupovnih jedino prolaze oni od Marex gela koji su ujedno bezobrazno skupi. Kilo je 28 kuna

ma ja kupim one u lidlu I apsolutno ništa im ne fali, jes da su maminim - maminin, ali to je ionako za neki trzobrzni ručkić usred tjedna, neobavezno brale...  trenutno zderem - Page 12 1523192931 

Nisam probala ništa iz Lidla jer mi nije blizu. Imamo dva LidlA i oba su mi u pripizdini
Il sam ja u pripizdini??  trenutno zderem - Page 12 2634474203 

A žao mi je jer kažu da je najpovoljniji od svih centara
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 27.02.14 13:58

ma vraga isto, ali ako sljaka za tebe udri...previse posla....zato napravis puno vise i u zamrzivac....tava, pola maslinovog, pola maslaca, ili pancete....dobro sprziti, izvana hrskave, iznutra mekane....parmezan, persin...mana sa neba za 5 minuta....hahaha

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 27.02.14 14:03

Polo je napisao/la:ma vraga isto, ali ako sljaka za tebe udri...previse posla....zato napravis puno vise i u zamrzivac....tava, pola maslinovog, pola maslaca, ili pancete....dobro sprziti, izvana hrskave, iznutra mekane....parmezan, persin...mana sa neba za 5 minuta....hahaha

htjela sam to napisati al odustala ... i meni ide na živce to brljavit al uvijek ima viška kojeg zaledim i onda samo vadim ... al kad god mi ostane pire krumpira, isto ostatak pretvorim u njoke il krokete ... djeca se dave u kroketima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 27.02.14 14:08

bravo...ko ima volje i vrimena praviti pasticadu svaki dan... trenutno zderem - Page 12 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  taja 27.02.14 14:32

kišna glista je napisao/la:
Polo je napisao/la:ma vraga isto, ali ako sljaka za tebe udri...previse posla....zato nemiti jeapravis puno vise i u zamrzivac....tava, pola maslinovog, pola maslaca, ili pancete....dobro sprziti, izvana hrskave, iznutra mekane....parmezan, persin...mana sa neba za 5 minuta....hahaha

htjela sam to napisati al odustala ... i meni ide na živce to brljavit al uvijek ima viška kojeg zaledim i onda samo vadim ... al kad god mi ostane pire krumpira, isto ostatak pretvorim u njoke il krokete ... djeca se dave u kroketima
dođe dan kad i iz zamrzivača nestane

Pošto mi je ostalo malo šuga najbolje mi je njoke spremiti jer najmanje šuga upiju
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 27.02.14 14:35

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Polo je napisao/la:ma vraga isto, ali ako sljaka za tebe udri...previse posla....zato nemiti jeapravis puno vise i u zamrzivac....tava, pola maslinovog, pola maslaca, ili pancete....dobro sprziti, izvana hrskave, iznutra mekane....parmezan, persin...mana sa neba za 5 minuta....hahaha

htjela sam to napisati al odustala ... i meni ide na živce to brljavit al uvijek ima viška kojeg zaledim i onda samo vadim ... al kad god mi ostane pire krumpira, isto ostatak pretvorim u njoke il krokete ... djeca se dave u kroketima
dođe dan kad i iz zamrzivača nestane

Pošto mi je ostalo malo šuga najbolje mi je njoke spremiti jer najmanje šuga upiju

a jest i meni sad frizer prazan pa mi se ne da ništa slagat zalihe ... tako da  trenutno zderem - Page 12 11484130  samo pričam i odgađam kako ću za vikend nešto al i to ćemo vidjeti ... i kajgana je ručak , zar ne ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  taja 27.02.14 14:41

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Polo je napisao/la:ma vraga isto, ali ako sljaka za tebe udri...previse posla....zato nemiti jeapravis puno vise i u zamrzivac....tava, pola maslinovog, pola maslaca, ili pancete....dobro sprziti, izvana hrskave, iznutra mekane....parmezan, persin...mana sa neba za 5 minuta....hahaha

htjela sam to napisati al odustala ... i meni ide na živce to brljavit al uvijek ima viška kojeg zaledim i onda samo vadim ... al kad god mi ostane pire krumpira, isto ostatak pretvorim u njoke il krokete ... djeca se dave u kroketima
dođe dan kad i iz zamrzivača nestane

Pošto mi je ostalo malo šuga najbolje mi je njoke spremiti jer najmanje šuga upiju

a jest i meni sad frizer prazan pa mi se ne da ništa slagat zalihe ... tako da  trenutno zderem - Page 12 11484130  samo pričam i odgađam kako ću za vikend nešto al i to ćemo vidjeti ... i kajgana je ručak , zar ne ?

već sam se pohvalila kako ne volim kuhati pa moram biti posebno raspoložena za te brljavije ručkove.
A i ne mogu početi rano jer mi mali spava u kužini pa neću da šuškam dok se ne digne
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 27.02.14 14:44

taja je napisao/la:

već sam se pohvalila kako ne volim kuhati pa moram biti posebno raspoložena za te brljavije ručkove.
A i ne mogu početi rano jer mi mali spava u kužini pa neću da šuškam dok se ne digne

pa i ja rekoh da spadam u nekuvarice ... ako se i ulovim nečeg onda napravim kazan toga da odmah skuvam za pet dana  trenutno zderem - Page 12 11484130  a njoke moram tu i tamo jer mi djeca vole al i to odradim tako da najprije ide pire, pa onda od ostatka njoki a onda i to u frizer ... najvolim kad dođe vrijeme ručku a ja samo vadim ... al eto, sad sam sve povadila pa se psihički pripremam kako ću ponovo i čime punit  trenutno zderem - Page 12 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Lena 27.02.14 14:49

iju domaćica!!!!
smileti mi ne rade......:ljuuuta paprika!
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 27.02.14 14:54

Lena je napisao/la:iju domaćica!!!!
smileti mi ne rade......:ljuuuta paprika!

šta tebe mori ? jel i ti kurcu sviraš ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Lena 27.02.14 14:55

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:iju domaćica!!!!
smileti mi ne rade......:ljuuuta paprika!

šta tebe mori ? jel i ti kurcu sviraš ?

uvijek!!!!

ljuta jer smileti ne rade.....drugo klasika.....danas neću bit ljuta na nikoga.....odlučila  trenutno zderem - Page 12 11484130 

aaaaa sad rade  trenutno zderem - Page 12 1523192931 
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 27.02.14 14:58

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:iju domaćica!!!!
smileti mi ne rade......:ljuuuta paprika!

šta tebe mori ? jel i ti kurcu sviraš ?

uvijek!!!!

ljuta jer smileti ne rade.....drugo klasika.....danas neću bit ljuta na nikoga.....odlučila  trenutno zderem - Page 12 11484130 

aaaaa sad rade  trenutno zderem - Page 12 1523192931 

ti si ti pametno napravila ... ubiješ ih lapačinkama i onda uživaš u miru ... tako i ja radim samo su moji razvili imunitet pa treba ponavljat češće

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Lena 27.02.14 15:01

treba imat taktiku za sve scenarije.... trenutno zderem - Page 12 11484130 
ma ovi mali stalno u điti....te kod prijatelje,te prijatelji ovdje.....ispalit ću  trenutno zderem - Page 12 1523192931 
ja ih šaljem vani neka se istrče....sad će bit za vani idealno valjda.....ako ne bude sezona monsuna opet
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 27.02.14 15:09

Lena je napisao/la:treba imat taktiku za sve scenarije.... trenutno zderem - Page 12 11484130 
ma ovi mali stalno u điti....te kod prijatelje,te prijatelji ovdje.....ispalit ću  trenutno zderem - Page 12 1523192931 
ja ih šaljem vani neka se istrče....sad će bit za vani idealno valjda.....ako ne bude sezona monsuna opet

moje su hvala bogu počele izlaziti više van ... inače, preko zime isto, il oni kod prijatelja, il čopor kod mene i preokreću kuće naglavačke ... al ajd, tako se mi mame malo odmorimo kad je čopor kod nekog drugog  trenutno zderem - Page 12 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Lena 27.02.14 15:13

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:treba imat taktiku za sve scenarije.... trenutno zderem - Page 12 11484130 
ma ovi mali stalno u điti....te kod prijatelje,te prijatelji ovdje.....ispalit ću  trenutno zderem - Page 12 1523192931 
ja ih šaljem vani neka se istrče....sad će bit za vani idealno valjda.....ako ne bude sezona monsuna opet

moje su hvala bogu počele izlaziti više van ... inače, preko zime isto, il oni kod prijatelja, il čopor kod mene i preokreću kuće naglavačke ... al ajd, tako se mi mame malo odmorimo kad je čopor kod nekog drugog  trenutno zderem - Page 12 11484130 

istina....čopr rulz
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 27.02.14 16:57

Vel'ka Maca je napisao/la:
moica je napisao/la:
orion je napisao/la:
moica je napisao/la:
?? nije da znam na što misliš...



velim ti da je Triglav mala beba za taku planinarku  trenutno zderem - Page 12 3111943984  ....
ma mislila sam da je triglav bio napor, ali hodanje po snijegu je muka ježeva... ispustila sam dušu na svaku poru... imam neviđeni muskulafiber i svako malo krešem kekecu sve po spisku... al jebeš budalu, on se samo kesi i sanja o još jednoj turi...

moj prvi I zadnji planinarski poduhvat je bio upravo Triglav.
Jednostavno nisam imala zraka... kata-strofa
Barem je vrijme bilo super.... proljetno... I priroda divna
a i ti ko i ja-prvi pa odmah triglav... ko će se zajebavat malo po malo, drito u glavu.... trenutno zderem - Page 12 1523192931 


sjećam se da smo u silasku s triglava stali da odmorimo... odozdo se penje neki ljubljančan, jebe mater sam sebi, da kud je krenuo, da tko ga je nagovorio... vidi mene izmučenu i pita -gospođo, koliko puta ste bili na triglavu? rekoh-triput! kekec me gleda i pita kako triput? e pa lijepo... ovo mi je prvi put, zadnji put i nikad više!!!! 

i meni nije problem hodati, ali mi u plućima obavezno bukne požar... plus imam problem sa unutarnjim uhom, pa moram stati par minuta svakih pola sata, jer mi ode centar za ravnotežu kod nagle promjene nadmorske visine... ali već sam ufrštuljila sistem, pa ide...izbjegavam sajle, dobro se raspitam o ruti prije no što krenemo (kekecu ništa ne vjerujem, on je adrenalinski ovisnik  trenutno zderem - Page 12 1658420748 ), pripremim se psihički i na kraju čak i uživam... trenutno zderem - Page 12 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 27.02.14 16:59

Polo je napisao/la:
taja je napisao/la:Idem kupit gotove njoke,imam šuga od jučer i to bi bilo to za danas
svetogrdje...:P
vala baš...
ako nema domaćih ne jedem ih uopće, uvijek ima tjestenina...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.02.14 1:50

vrela musaka me ceka...
i spanakopita looool - lasto imam genialan recept

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.02.14 6:10

sara je napisao/la:vrela musaka me ceka...
i spanakopita looool - lasto imam genialan recept


rano sam zaspala jučer, opet.
sad pijem kavicu.


daj recept  trenutno zderem - Page 12 3114925407

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.02.14 8:53

moica je napisao/la:
i meni nije problem hodati, ali mi u plućima obavezno bukne požar... plus imam problem sa unutarnjim uhom, pa moram stati par minuta svakih pola sata, jer mi ode centar za ravnotežu kod nagle promjene nadmorske visine... ali već sam ufrštuljila sistem, pa ide...izbjegavam sajle, dobro se raspitam o ruti prije no što krenemo (kekecu ništa ne vjerujem, on je adrenalinski ovisnik  trenutno zderem - Page 12 1658420748 ), pripremim se psihički i na kraju čak i uživam... trenutno zderem - Page 12 684758713

sad bih ja tu nešto rekla al ne smijem ... moram se opet samokontrolirati i pljunut na svoje samopoštovanje  trenutno zderem - Page 12 1523192931 
al tiče se svilenih gaća

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.02.14 9:07

od sutra stroga dijeta od samo pecto kalorija na dan... dva shake ai jedna juhica... moram izdržat mjesec dana...
jebalo majku, uspjet ću

to će biti moj post, pokora, korizma I sve što već ide u tom paketu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.02.14 9:12

bok-bok... idem zajutrkovat

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 28.02.14 10:42

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
i meni nije problem hodati, ali mi u plućima obavezno bukne požar... plus imam problem sa unutarnjim uhom, pa moram stati par minuta svakih pola sata, jer mi ode centar za ravnotežu kod nagle promjene nadmorske visine... ali već sam ufrštuljila sistem, pa ide...izbjegavam sajle, dobro se raspitam o ruti prije no što krenemo (kekecu ništa ne vjerujem, on je adrenalinski ovisnik  trenutno zderem - Page 12 1658420748 ), pripremim se psihički i na kraju čak i uživam... trenutno zderem - Page 12 684758713

sad bih ja tu nešto rekla al ne smijem ... moram se opet samokontrolirati i pljunut na svoje samopoštovanje  trenutno zderem - Page 12 1523192931 
al tiče se svilenih gaća
nemoj...
danas sam u takvom stanju da bi ti ih nabila na glavu... neoprane...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Gost 01.03.14 17:31

Shake od piletine... gospode, uslisi me

Gost
Gost


[Vrh] Go down

trenutno zderem - Page 12 Empty Re: trenutno zderem

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 13. Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.