kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Boje

Stranica 5 / 15. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 20.03.14 10:04

Boje - Page 5 Calendarul%20aztec

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 20.03.14 10:05

Boje - Page 5 Peru-T2i-0252-1

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 20.03.14 10:06

Boje - Page 5 Marrakech_famille-big

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 20.03.14 10:07

Boje - Page 5 Mexican-market

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 20.03.14 10:09

Boje - Page 5 US-organic-food-market-to-grow-14-from-2013-18_strict_xxl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 20.03.14 10:10

Boje - Page 5 Poraschaudhary_1332610087_4

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 20.03.14 10:12



 Boje - Page 5 3084372643 

Boje - Page 5 Draft_lens20670253module166211351photo_1361290651_

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 20.03.14 10:13

Boje - Page 5 Reykjavik-iceland-houses-trekearth-com-2

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 20.03.14 10:14

Boje - Page 5 House-1

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 20.03.14 10:26

Boje - Page 5 Portugal1

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 20.03.14 10:27

Boje - Page 5 Cool-flower-fields-colors

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  pizda 20.03.14 10:48

Boje - Page 5 Xrm3x9ykrl9nlizvy4ax
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 20.03.14 13:07

šta ste lijepih boja naštancali  Boje - Page 5 4024472575 

a ova zadnja pizdina slika me asocira na texas i jednu moju sliku koju sam tamo naslikala umjesto da udavim tipa koji mi je svaki dan kosio travu okokuće ... jebote, jedino lijepo što sam nalazila u tom naselju usred pustinje su bile te juke i taman krenule cvjetat i ja ih krenula skicirati i čekam da se skroz rascvjetaju kad dođe jedan dan taj tip sa kosilicom i sve ih posiječe ... ne smije tamo niti jedan cvijet ocvast i opast na tlo a taman oni pri dnu ocvali a ovi na vrhu se još nisu otvorili ... nema umiranja, propadanja, nema života tamo uopće, samo plastic fantastic i umjetna trrava pokošena ne milimetar !!! to me izluđivalo  ... a u  kako sam bila ljuta kad sam vidla šta je napravio al umjesto noža se uhvatila kista i naaaamjerno naslikala jednu juku koja je u ccvatu i do nje jednu koja je skroz ocvala da ju bar na slici vidim kad nemogu uživo ... i naravno, naokolo mojih duševnih stanja u raznim oblicima i kako je ta  texaška sterilnost utjecala na mene

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  pizda 20.03.14 13:12

kišna glista je napisao/la:šta ste lijepih boja naštancali  Boje - Page 5 4024472575 

a ova zadnja pizdina slika me asocira na texas i jednu moju sliku koju sam tamo naslikala umjesto da udavim tipa koji mi je svaki dan kosio travu okokuće ... jebote, jedino lijepo što sam nalazila u tom naselju usred pustinje su bile te juke i taman krenule cvjetat i ja ih krenula skicirati i čekam da se skroz rascvjetaju kad dođe jedan dan taj tip sa kosilicom i sve ih posiječe ... ne smije tamo niti jedan cvijet ocvast i opast na tlo  a taman oni pri dnu ocvali a ovi na vrhu se još nisu otvorili ... nema umiranja, propadanja, nema života tamo uopće, samo plastic fantastic i umjetna trrava pokošena ne milimetar !!! to me izluđivalo  ... a u  kako sam bila ljuta kad sam vidla šta je napravio al umjesto noža se uhvatila kista i naaaamjerno naslikala jednu juku koja je u ccvatu i do nje jednu koja je skroz ocvala da ju bar na slici vidim kad nemogu uživo ... i naravno, naokolo mojih duševnih stanja u raznim oblicima i kako je ta  texaška sterilnost utjecala na mene

Boje - Page 5 3111943984 postali teksasani ko englezi jebate. Pa da, ako hoces vidjet rascvjetate yucce ajd u pustinju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 20.03.14 13:16

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:šta ste lijepih boja naštancali  Boje - Page 5 4024472575 

a ova zadnja pizdina slika me asocira na texas i jednu moju sliku koju sam tamo naslikala umjesto da udavim tipa koji mi je svaki dan kosio travu okokuće ... jebote, jedino lijepo što sam nalazila u tom naselju usred pustinje su bile te juke i taman krenule cvjetat i ja ih krenula skicirati i čekam da se skroz rascvjetaju kad dođe jedan dan taj tip sa kosilicom i sve ih posiječe ... ne smije tamo niti jedan cvijet ocvast i opast na tlo  a taman oni pri dnu ocvali a ovi na vrhu se još nisu otvorili ... nema umiranja, propadanja, nema života tamo uopće, samo plastic fantastic i umjetna trrava pokošena ne milimetar !!! to me izluđivalo  ... a u  kako sam bila ljuta kad sam vidla šta je napravio al umjesto noža se uhvatila kista i naaaamjerno naslikala jednu juku koja je u ccvatu i do nje jednu koja je skroz ocvala da ju bar na slici vidim kad nemogu uživo ... i naravno, naokolo mojih duševnih stanja u raznim oblicima i kako je ta  texaška sterilnost utjecala na mene

Boje - Page 5 3111943984 postali teksasani ko englezi jebate. Pa da, ako hoces vidjet rascvjetate yucce ajd u pustinju...

ma gori su od engleza ... naselja im ko da se vozaš kroz makete ... nigdje jednog opalog lista jer moraju sve pokupit da bude uredno i lijepo a meni se riga na takav okoliš ... a u pravu pustinju ne smiješ jer je okružena žicom i svuda table sa natpisima "private" pa ti probaj uć kad svi imaju pravo branit svoj privatni posjed puškama  Boje - Page 5 11484130 
jebate, kako sam jedva čekala vratit se ovdje u apsurdistan gdje moš šetat di te volja .... kad mi je bio stric u posjeti, išla kod njega u zg na aerodorom i divi se prirodi kad samo prolazili kro GO i pita čije je to sve ? veli mu ja, ničije, tu moš šetat di te volja a ne ko kod tebe  Boje - Page 5 3084372643  al nemremju oni više ni šetati, jebote, noge im zaruzinavile od nehodanja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 20.03.14 13:23

Boje - Page 5 Lukacs_zsolt00025

morala izguglat jer mala piše za zadaću nešto o barskim perunikama pa da ne bacam sad sliku a baš se lijepo žuti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  pizda 20.03.14 13:57

kišna glista je napisao/la:

.... kad mi je bio stric u posjeti, išla kod njega u zg na aerodorom i divi se prirodi kad samo prolazili kro GO i pita čije je to sve ? veli mu ja, ničije, tu moš šetat di te volja a ne ko kod tebe  Boje - Page 5 3084372643  al nemremju oni više ni šetati, jebote, noge im zaruzinavile od nehodanja

trebala si rec "od Pizde, tuda on krstari"...Boje - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 20.03.14 14:08

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

.... kad mi je bio stric u posjeti, išla kod njega u zg na aerodorom i divi se prirodi kad samo prolazili kro GO i pita čije je to sve ? veli mu ja, ničije, tu moš šetat di te volja a ne ko kod tebe  Boje - Page 5 3084372643  al nemremju oni više ni šetati, jebote, noge im zaruzinavile od nehodanja

trebala si rec "od Pizde, tuda on krstari"...Boje - Page 5 684758713

to ti je bilo prije moje ere forumašenja tak da nisi još bijo poznat u mojoj kući    Boje - Page 5 1523192931  al mogo bi stavit neku tablu ko amerikanci i napisat: pizda s prajvet proprti  da znaju i oni koji ne forumaše

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  pizda 20.03.14 14:10

kišna glista je napisao/la:

to ti je bilo prije moje ere forumašenja tak da nisi još bijo poznat u mojoj kući    Boje - Page 5 1523192931  al mogo bi stavit neku tablu ko amerikanci i napisat: pizda s prajvet proprti  da znaju i oni koji ne forumaše

nema smisla, nasao bi se uvrijeditim pravi vlasnik...Boje - Page 5 3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 20.03.14 14:17

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

to ti je bilo prije moje ere forumašenja tak da nisi još bijo poznat u mojoj kući    Boje - Page 5 1523192931  al mogo bi stavit neku tablu ko amerikanci i napisat: pizda s prajvet proprti  da znaju i oni koji ne forumaše

nema smisla, nasao bi se uvrijeditim pravi vlasnik...Boje - Page 5 3111943984

misliš država  Boje - Page 5 1523192931  dok god imamo tog državnog zemljišta nama je super ... jebote, ovo što je po otoku državno, najljepše napreduje jer se nitko ne "brine" za njega .... divljina

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 20.03.14 14:19

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

.... kad mi je bio stric u posjeti, išla kod njega u zg na aerodorom i divi se prirodi kad samo prolazili kro GO i pita čije je to sve ? veli mu ja, ničije, tu moš šetat di te volja a ne ko kod tebe  Boje - Page 5 3084372643  al nemremju oni više ni šetati, jebote, noge im zaruzinavile od nehodanja

trebala si rec "od Pizde, tuda on krstari"...Boje - Page 5 684758713

sad mi pala na pamet ona priča "mačak u čizmama" ... ja ću bit mačak u čizmama  i svima pričat kako je sve to tvoje a onda ćemo te ženit za najboljeg ponudžača  Boje - Page 5 1523192931

samo da odma razjasnimo da ja radim za proviziju  Boje - Page 5 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  pizda 20.03.14 14:21

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

to ti je bilo prije moje ere forumašenja tak da nisi još bijo poznat u mojoj kući    Boje - Page 5 1523192931  al mogo bi stavit neku tablu ko amerikanci i napisat: pizda s prajvet proprti  da znaju i oni koji ne forumaše

nema smisla, nasao bi se uvrijeditim pravi vlasnik...Boje - Page 5 3111943984

misliš država  Boje - Page 5 1523192931  dok god imamo tog državnog zemljišta nama je super ... jebote, ovo što je po otoku državno, najljepše napreduje jer se nitko ne "brine" za njega .... divljina

pa ima djelova koji imaju vlasnika, ne mos bas ni tamo ic grlom u jagode...Boje - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 20.03.14 14:29

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

to ti je bilo prije moje ere forumašenja tak da nisi još bijo poznat u mojoj kući    Boje - Page 5 1523192931  al mogo bi stavit neku tablu ko amerikanci i napisat: pizda s prajvet proprti  da znaju i oni koji ne forumaše

nema smisla, nasao bi se uvrijeditim pravi vlasnik...Boje - Page 5 3111943984

misliš država  Boje - Page 5 1523192931  dok god imamo tog državnog zemljišta nama je super ... jebote, ovo što je po otoku državno, najljepše napreduje jer se nitko ne "brine" za njega .... divljina

pa ima djelova koji imaju vlasnika, ne mos bas ni tamo ic grlom u jagode...Boje - Page 5 684758713

pa ima al obično odma vidiš jel vlasniku stalo do te zemlje il ju samo ima da ju ima a većina ne zamjeri ako prođeš tuda i bereš šparoge il nešto drugo ... samo mu ne diraj u masline .... al još je kod nas dobro, ne bunim se

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  pizda 20.03.14 14:53

kišna glista je napisao/la:

pa ima al obično odma vidiš jel vlasniku stalo do te zemlje il ju samo ima da ju ima a većina ne zamjeri ako prođeš tuda i bereš šparoge il nešto drugo ... samo mu ne diraj u masline .... al još je kod nas dobro, ne bunim se

fotkam ja jednom a lik izasao iz kuce i dere se da kog kurca ja to slikam. Ja mu kazem a sto tebe kurac boli sto ja slikam. Kaze on da je livada njegova a ja njemu da jebem i njega i livadu, slikam brda, sta su i ona njegova? Onda se uvukao u kucu a pet minuta nakon tog izasao i nudi mi ako bi kupio kucu i zemlju...Boje - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  Gost 20.03.14 14:56

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa ima al obično odma vidiš jel vlasniku stalo do te zemlje il ju samo ima da ju ima a većina ne zamjeri ako prođeš tuda i bereš šparoge il nešto drugo ... samo mu ne diraj u masline .... al još je kod nas dobro, ne bunim se

fotkam ja jednom a lik izasao iz kuce i dere se da kog kurca ja to slikam. Ja mu kazem a sto tebe kurac boli sto ja slikam. Kaze on da je livada njegova a ja njemu da jebem i njega i livadu, slikam brda, sta su i ona njegova? Onda se uvukao u kucu a pet minuta nakon tog izasao i nudi mi ako bi kupio kucu i zemlju...Boje - Page 5 684758713

ljudi se boje i u strahu su jer ovi za nekrenine haraju i svuda su i guraju nos di im prdne ... neki dan sam razgovarala sa jednim kolegom iz zg šta se sve dešava po terenu i na koji način se ljude vara  ... ja ako idem slikat neki objekat kad nema vlasnika, uputim ih da obavijeste susjede da ću doć i da sam arhitekt a ne neka inspekcija il u nekretninama ... jebga, svi su neurozni po tom pitanju .. nedobog da još nosiš sa sobom i kakav blok il mapu ko što ja znam često ... čim vidim čovjeka vičem "nisam inspekcija, ne se bojat"  Boje - Page 5 1523192931  slikarica, crtam ... ludi umjetnik

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Boje - Page 5 Empty Re: Boje

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 15. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.