kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  Gost 29.03.14 10:44

Kad vec imamo temu o unuku koju je dromsi svojim odlaskom naprasito pretvorila u temu o nezbrinutoj djeci, red je da i doctor ima svoju temu....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  Gost 29.03.14 10:53

Dakle, javio se doctor meni jucer s pitanjem sta radim veceras (sinoc)... ja reko, idem prvo na masazu te potom na babinjak... i pitam ja njega oli je mislio doc na jebanje  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 1523192931
Kaze doctor da nije mislio doc na jebanje nego na druzenje... ja reko, pohvalno, onda skini dr. Strangelova (veliki je ljubitelj kubricka, a ja nisam gledala spomenutog doctora) pa se dokotrljaj, ali sutra jer ja danas idem na babinjak, ireni nema djece doma, kod cace su... on odgovara da sutra ne moze...

Jutros, u moj cik zore, dakle oko deset, stize mi poruka - onda danas kuhas rucak...
Danas idem u zagreb caci u bolnicu ali sam predvecer doma pa navrati na brie i bijelo vino...

Moje pitanje je, idu li masline uz tako njezan sir kao sto je brie?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  Gost 29.03.14 10:58

Na ovoj temi pisemo o svojim partnerima, nevidljivim, stvarnim, bracnim, povremenim.... bivsim, sadasnjim, velikim, malim...
Dakle, tzigo o svojoj velikoj, te nekompatibilnoj ljubavi, moica o kekecu, lasta o bilderu, pizda o bobiju, glista o redovima svojih neadekvatnih udvaraca, adminica o adminu i obratno, sara o sari, pa sve tako... DROMSI O BRKI...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  Gost 29.03.14 11:01

Duzna sam doctoru predkoitalni obrok... moram mu nesto skuhat... (on je papan koji nikada nije donio cvijet, pozvao na veceru, a kamo li da on nesto skuha...)... e pa takvome moram nesto skuhati...
Pitanje je sta?!?!?!?!?

Uzmite u obzir moju jos neotkrivenu vjestinu i talent kuhanja... lakocu, kreativnost, jednostavnost, zanimljivost i sve ono sto (prva i) posljednja vecera mora sadrzavati...
Posljednja jer mu ne namjeravam kuhati....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  Gost 29.03.14 11:04

Vel'ka Maca je napisao/la:Duzna sam doctoru predkoitalni obrok... moram mu nesto skuhat... (on je papan koji nikada nije donio cvijet, pozvao na veceru, a kamo li da on nesto skuha...)... e pa takvome moram nesto skuhati...
Pitanje je sta?!?!?!?!?

Uzmite u obzir moju jos neotkrivenu vjestinu i talent kuhanja... lakocu, kreativnost, jednostavnost, zanimljivost i sve ono sto (prva i) posljednja vecera mora sadrzavati...
Posljednja jer mu ne namjeravam kuhati....

tripice od grdobine ... usput ćeš se pripremit za plofka kad dođe na red

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  Gost 29.03.14 12:06

Vel'ka Maca je napisao/la:Duzna sam doctoru predkoitalni obrok... moram mu nesto skuhat... (on je papan koji nikada nije donio cvijet, pozvao na veceru, a kamo li da on nesto skuha...)... e pa takvome moram nesto skuhati...
Pitanje je sta?!?!?!?!?

Uzmite u obzir moju jos neotkrivenu vjestinu i talent kuhanja... lakocu, kreativnost, jednostavnost, zanimljivost i sve ono sto (prva i) posljednja vecera mora sadrzavati...
Posljednja jer mu ne namjeravam kuhati....
tekucu cokoladu i picu... o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  Gost 29.03.14 12:52

ima i ona jednostavnija varijanta a djeluje efektno ... kupiš konzervu tune u komadu, izvrneš na tanjur i ukrasiš listićem peršina da djeluje nako nobl  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  antonac 29.03.14 13:27

Vel'ka Maca je napisao/la: Dakle, javio se doctor meni jucer s pitanjem sta radim veceras (sinoc)... ja reko, idem prvo na masazu te potom na babinjak... i pitam ja njega oli je mislio doc na jebanje  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 1523192931
Kaze doctor da nije mislio doc na jebanje nego na druzenje... ja reko, pohvalno, onda skini dr. Strangelova (veliki je ljubitelj kubricka, a ja nisam gledala spomenutog doctora) pa se dokotrljaj, ali sutra jer ja danas idem na babinjak, ireni nema djece doma, kod cace su... on odgovara da sutra ne moze...

Jutros, u moj cik zore, dakle oko deset, stize mi poruka - onda danas kuhas rucak...
Danas idem u zagreb caci u bolnicu ali sam predvecer doma pa navrati na brie i bijelo vino...

Moje pitanje je, idu li masline uz tako njezan sir kao sto je brie?

idu.... o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 11484130

_________________
daite im da seru....o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 29xutcyo mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  Gost 29.03.14 14:35

antonac je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la: Dakle, javio se doctor meni jucer s pitanjem sta radim veceras (sinoc)... ja reko, idem prvo na masazu te potom na babinjak... i pitam ja njega oli je mislio doc na jebanje  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 1523192931
Kaze doctor da nije mislio doc na jebanje nego na druzenje... ja reko, pohvalno, onda skini dr. Strangelova (veliki je ljubitelj kubricka, a ja nisam gledala spomenutog doctora) pa se dokotrljaj, ali sutra jer ja danas idem na babinjak, ireni nema djece doma, kod cace su... on odgovara da sutra ne moze...

Jutros, u moj cik zore, dakle oko deset, stize mi poruka - onda danas kuhas rucak...
Danas idem u zagreb caci u bolnicu ali sam predvecer doma pa navrati na brie i bijelo vino...

Moje pitanje je, idu li masline uz tako njezan sir kao sto je brie?

idu.... o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 11484130



i po meni idu. brie volim na topao, prepečen kruh i izvrsno ide sa špekom ( onaj talijanski odn tirolski speck ), pa tako i sa maslinama o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 684758713

ja bih, uz takvu kombinaciju sa strane u zdjelici imala nezačinjene cherry pomidore, papar i maslinovo ulje pa po želji uz to ostalo prigricnuti ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  Gost 29.03.14 16:51

bog ti jadan - lasto - pa ja ovo moram sad odma ic jest. niko me ne zna popalit ko ti na jelo. maco, temica je za 10. pisati cu i ja o mojoj shari i o mojih 8 mackica... kad dodje inspiration. a ti nam pisi jesi l se silila sa dr-om i koje poze i tako to. i sta si mu kuhala i dje ste isli i sta ste gledali na tv-u.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  orion 29.03.14 20:16

Vel'ka Maca je napisao/la:Na ovoj temi pisemo o svojim partnerima, nevidljivim, stvarnim, bracnim, povremenim.... bivsim, sadasnjim, velikim, malim...
Dakle, tzigo o svojoj velikoj, te nekompatibilnoj ljubavi, moica o kekecu, lasta o bilderu, pizda o bobiju, glista o redovima svojih neadekvatnih udvaraca, adminica o adminu i obratno, sara o sari, pa sve tako... DROMSI O BRKI...



a šta da kažem, a što se već ne zna  ....npr. Babsy kuha fenomenalan grah na čorbu ...kad treba promeniti žarulju kaže mi:  zovi majstora, to je hardwarski problem  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 3111943984 ...

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  Gost 30.03.14 4:32

Vel'ka Maca je napisao/la:Na ovoj temi pisemo o svojim partnerima, nevidljivim, stvarnim, bracnim, povremenim.... bivsim, sadasnjim, velikim, malim...
Dakle, tzigo o svojoj velikoj, te nekompatibilnoj ljubavi, moica o kekecu, lasta o bilderu, pizda o bobiju, glista o redovima svojih neadekvatnih udvaraca, adminica o adminu i obratno, sara o sari, pa sve tako... DROMSI O BRKI...
Koliko ja vidim doktor te ne jebe za suvu shljivu,,jedino kad mu se digne nazove te da se istovari,,,jebo te ,,,,nikad te nije pozvao na veceru,,(ajd znam da muljash..jer taj vidi po tebi da volish klopat,,,pa te je najlakshe udobrovoljit i potkupit ko malu zivotinjitzu,,,hranom)..Pisao sam ja na neteru i to uspjeshno erotske priche ,,mislim da je bilo neshto oko Arube na mojoj jahtici ,,gdje mi se uvalila jedna domaca,,,a ja joj dao svoju koshulju da joj ne ozebe pipitza,,Al dobro to su bile umetnichke priche u kojima nije bilo ni trunke stvarnog dogadjaja,,nego mi onak doshlo iz zajebancije da malo zatalasam mashtu dokonih zenitza,,A prichati o stvarnim dogadjajima,,,eeeeeeeeeeeeeeeeeee,,,to nemre,,tak da,,,kaj se mene tiche ,,tema ti je propala..Jedino ako mi dodje neka inspiracija kako da izmislim neku jebachinu u nocnom tramvaju na liniji Kvatric_Dubrava..a i to je pitanje,,,jer,,sve sam manje inspirativniji kad su zene u pitanju,,,, o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 1354420400   o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 3776795594  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 439160543  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 727654710  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 3776795594  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 1354420400 ,,uglavnom prepushtam drugima da zadovolje tvoju znatizelju,,,evo mogo bi Pizda o svom cucku,,,A meni bi bilo najinteresantnije kad bi ona pichka Esko dosho ovdje da pricha kako je jebavo pulske konobarice,,jer on kad se napije ,,jebe sve od reda,,,konobar ,,,,konobarica,,,,rvatiza,,,srpkinja,,,,fata,,,Tin Ujevic je za njega goli kuratz,,,zato je otvorio forum,,da ima shta jebat,,,vi ste na vrijeme zgibale na chelu sa mojcom i glistom,,,pa sad pizdi na pizdu,,,, o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 727654710  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 727654710  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 727654710  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 3776795594,,al chudo zivo koliko se zashtitnichki ponasha prema Darli kao da je ona maloumna i ne zna odjebat nekoga na svoj nachin ako je to dira,,Pizda mu materina...znam da nema muda doc ovdje na forum ,,,zato i pishem ovdje ,,,,nek pichka pati shto nemre odgovorit,,ak mi tam odgovori ,,,onda cu znat da chita ovaj forum,,,a onda ,,kaj mozemo misliti o onima koji se o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 3915147658  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 3915147658  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 3915147658 ...et,,,,sad sam udrobijo,,,kao i obichno,,,a kad volim tako,,,,jebajiga,,,debela teb jedna  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  Gost 30.03.14 4:54

orion je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Na ovoj temi pisemo o svojim partnerima, nevidljivim, stvarnim, bracnim, povremenim.... bivsim, sadasnjim, velikim, malim...
Dakle, tzigo o svojoj velikoj, te nekompatibilnoj ljubavi, moica o kekecu, lasta o bilderu, pizda o bobiju, glista o redovima svojih neadekvatnih udvaraca, adminica o adminu i obratno, sara o sari, pa sve tako... DROMSI O BRKI...



a šta da kažem, a što se već ne zna  ....npr. Babsy kuha fenomenalan grah na čorbu ...kad treba promeniti žarulju kaže mi:  zovi majstora, to je hardwarski problem  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 3111943984 ...
Kao da je problem skuvat grah na chorbu,,,problem ti je ,,da se poslije konzumiranja ne prdi,,odat cu ti tajnu,,,zlitza sode bikarbone ,,i nema koke roke,,,poslije ,,,e da ,,,Ako nema kobaje ,,,jebo taki grah,,,ja pravim gravche na tavche ,,boli glava,,,tko god je jeo to zachinjeno chudo od fafaronki,,nije mogo disat normalno,,,a da o wc ne pricham o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 1619348112   o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  Lena 30.03.14 7:24

Vel'ka Maca je napisao/la:Na ovoj temi pisemo o svojim partnerima, nevidljivim, stvarnim, bracnim, povremenim.... bivsim, sadasnjim, velikim, malim...
Dakle, tzigo o svojoj velikoj, te nekompatibilnoj ljubavi, moica o kekecu, lasta o bilderu, pizda o bobiju, glista o redovima svojih neadekvatnih udvaraca, adminica o adminu i obratno, sara o sari, pa sve tako... DROMSI O BRKI...

otvorila temu o hrani i umaskirala je kroz doctora  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 11484130 

inače sanjala sam dromsin da se ulogirala pod  nikom sa svim duplim i velikim slovima  DDRROOMMSSIINN i da je sve živo redom ispičkarala i da uživa u tome.....ono nije se nanervirala nego uživa prasica  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 1523192931 

moi partner je precompliciran da bi ga išla opisivat.....tako niti neću  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 3384354616
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  Gost 30.03.14 8:31

sara je napisao/la:bog ti jadan - lasto - pa ja ovo moram sad odma ic jest. niko me ne zna popalit ko ti na jelo. maco, temica je za 10. pisati cu i ja o mojoj shari i o mojih 8 mackica... kad dodje inspiration. a ti nam pisi jesi l se silila sa dr-om i koje poze i tako to. i sta si mu kuhala i dje ste isli i sta ste gledali na tv-u.


mislim da sam jučer na roštilju dobila još 8 kila ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  Lena 30.03.14 12:07

lastavica je napisao/la:
sara je napisao/la:bog ti jadan - lasto - pa ja ovo moram sad odma ic jest. niko me ne zna popalit ko ti na jelo. maco, temica je za 10. pisati cu i ja o mojoj shari i o mojih 8 mackica... kad dodje inspiration. a ti nam pisi jesi l se silila sa dr-om i koje poze i tako to. i sta si mu kuhala i dje ste isli i sta ste gledali na tv-u.


mislim da sam jučer na roštilju dobila još 8 kila ....
hehehe....a nisi više od pola nikako..... o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 11484130 
ajme majko i meni apetit ogroman u zadnje vrijeme....moram se controlirat  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 2758896589
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  Gost 30.03.14 18:53

Doktor mljacka i ima ruzna stopala o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  orion 30.03.14 18:58

Vel'ka Maca je napisao/la:Doktor mljacka i ima ruzna stopala o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 2329918616

jebatga nitko nije savršen  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 1523192931  .....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  Gost 30.03.14 19:33

orion je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Doktor mljacka i ima ruzna stopala o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 2329918616

jebatga nitko nije savršen  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 1523192931  .....

Hahahahaha... life is a bitch

Gledam sad potjeru.... onaj mladi doctor ekonomije isti moj doctor, samo 15 godina mladja verzija.... zgodan je  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  Gost 31.03.14 4:39

Vel'ka Maca je napisao/la:Doktor mljacka i ima ruzna stopala o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 2329918616
Sto posto ima i platfus..Vjerujem da chovjek eksperimentira s tobom prije nego te zaprosi:o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 1619348112,,Ko veli,,,ajd da joj vidim limit,,pa onda mljacka ,,pljutcka,,prdi,,podriguje,,kopa nos i pravi okruglice sa kojim te gadja,,,cheshe jaja,,,,drpa se za dupe itd,,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  Gost 31.03.14 6:17

zingaro je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Doktor mljacka i ima ruzna stopala o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 2329918616
Sto posto ima i platfus..Vjerujem da chovjek eksperimentira s tobom prije nego te zaprosi:o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 1619348112,,Ko veli,,,ajd da joj vidim limit,,pa onda mljacka ,,pljutcka,,prdi,,podriguje,,kopa nos i pravi okruglice sa kojim te gadja,,,cheshe jaja,,,,drpa se za dupe itd,,,

jest, a kad maca prođe sve njegove testove, onda će se u tren pretvorit u predivnog princa i reć joj da je bio pod kletvom zle vještice i kako ga je samo true love mogla spasiti i vratiti mu stari oblik i manire  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  pizda 31.03.14 7:37

Vel'ka Maca je napisao/la:Doktor mljacka i ima ruzna stopala o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 2329918616

potjeraj tog gnjusa jebote...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  Gost 31.03.14 10:18

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Doktor mljacka i ima ruzna stopala o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 2329918616
Sto posto ima i platfus..Vjerujem da chovjek eksperimentira s tobom prije nego te zaprosi:o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 1619348112,,Ko veli,,,ajd da joj vidim limit,,pa onda mljacka ,,pljutcka,,prdi,,podriguje,,kopa nos i pravi okruglice sa kojim te gadja,,,cheshe jaja,,,,drpa se za dupe itd,,,

jest, a kad maca prođe sve njegove testove, onda će se u tren pretvorit u predivnog princa i reć joj da je bio pod kletvom zle vještice i kako ga je samo true love mogla spasiti i vratiti mu stari oblik i manire  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 3114667799 

ili bi se I ja pretvorila u mljackavu žabicu  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  Gost 31.03.14 10:19

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Doktor mljacka i ima ruzna stopala o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 2329918616

potjeraj tog gnjusa jebote...

ma baš je gnjus... al mi je naslikao super sliju  o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 1379361734 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  pizda 31.03.14 10:33

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Doktor mljacka i ima ruzna stopala o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 2329918616

potjeraj tog gnjusa jebote...

ma baš je gnjus... al mi je naslikao super sliju   o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) 1379361734 

nek je materi odnese tako gnjusan...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

o mom doctoru (ciganska tema :zubo ) Empty Re: o mom doctoru (ciganska tema :zubo )

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.