kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LIJEPA TEMA

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

LIJEPA TEMA Empty LIJEPA TEMA

Postaj  sarita 05.04.20 19:42

evo ja cu poceti...
LIJEPA TEMA Img_2011
LIJEPA TEMA Img_2010
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  Gost 05.04.20 19:52

na samrti je i tito posto katolik



ZA SMRT drugarice

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  besposlenpop 05.04.20 20:12

LIJEPA TEMA Travni%C4%8Dki-%C4%87evapi-640x428

LIJEPA TEMA Ec708c7555924f2cf361799f0267c310_header

LIJEPA TEMA X_4-2

_________________
LIJEPA TEMA A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  sarita 06.04.20 3:10

škutor je napisao/la:na samrti je i tito posto katolik



ZA SMRT drugarice
za dom, cetnice!! ej stvarno, na cemu si? mozes li napisat normalnu recenicu?
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  sarita 06.04.20 3:12

uh, pope, dje me nadje? premda moram ti nesto priznat: cini mi se da su i ovi cevapi danasnji nesto otanjili. gledam sve ove neke lepinjice. drugacije su mi nekako nego prije. nekakve tanke, mrsave... sve nesto drugacije. jebes mi sve ako nisu gluten free ili tako neke libtardske pizdarije. ne znam, mozda grijesim... nisam bila odavno u nasim krajevima ali mi se cini da se sve kvari pa cak i cevapi
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  Gost 06.04.20 4:21

[quote="sarita"]uh, pope, dje me nadje? premda moram ti nesto priznat: cini mi se da su i ovi cevapi danasnji nesto otanjili. gledam sve ove neke lepinjice. drugacije su mi nekako nego prije. nekakve tanke, mrsave... sve nesto drugacije. jebes mi sve ako nisu gluten free ili tako neke libtardske pizdarije. ne znam, mozda grijesim... nisam bila odavno u nasim krajevima ali mi se cini da se sve kvari pa cak i cevapi[/quote]
gladousta navika spakovana u nostalgiju ,,,boktejebo da vidiš šta vole kao domaći specijalitet rusi i kinezi , kod njiih je socijalizam bio malo više orijentiran na izgladnjivanje nego jugonacistički koji je imao finansiske injekcije za teoretski opstanak kao brana prodora socijalističkih rasizama u civilizaciju

ako sebi želiš jad čini ono šta ti pustipratrove socijalističke nostalgije serviraju

roman da se napiše od tog šta je nositeljima socijalističkog karcinoma razuma lijepo , šta tek slijedi ,,,,, željno očekujen


ZA SMRT drugarice socijalistička rasistice ,, jesili naručila zvizdu titovku za nadgrobni spomenik

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  sarita 06.04.20 4:27

oh, ma nisam titovku nego gledam kakvu masku da nabavim. sta mislis ti, skrgutore, stavit partizansku kapicu na nos umjesto maske? loool al se sad nasmijah....
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  Gost 06.04.20 4:41

[quote="sarita"]oh, ma nisam titovku nego gledam kakvu masku da nabavim. sta mislis ti, skrgutore, stavit partizansku kapicu na nos umjesto maske? loool al se sad nasmijah....[/quote]
ustaše su imale bolju kvalitetu tkanine za svoja nadglavna čuvala ,,, a bili su socijalisti i da to nisu pojma imali , odnosno u socijalističkom stroju

zašto se stidiš ustaša , oni su imali moćnije socijalistiške idole

razmisli o U sa zvizdom  u sridi , da budeš kopletno-hrvatski-socijalistički u vječnost odnešena


il pak velika crvena zvizda sa zlatnim U

ZA SMRT drugarice socijalistička rasistice

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  sarita 06.04.20 4:45

oj stakore stakore, otklen li si izmilijo? i jos ne spavas... pravo skrguces tim ostrim zubicima. SMRT CORONI - KRUNI!!! KORONJASI SVIH ZEMALJA UJEDINITE SE. idemo sa maskama od pijonirksih kapica. fino su naborane pa ce sprijeciti dobro
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  Gost 06.04.20 5:14

[quote="sarita"]oj stakore stakore, otklen li si izmilijo? i jos ne spavas... pravo skrguces tim ostrim zubicima. SMRT CORONI - KRUNI!!! KORONJASI SVIH ZEMALJA UJEDINITE SE. idemo sa maskama od pijonirksih kapica. fino su naborane pa ce sprijeciti dobro[/quote]
-----------------
-----------------

mentalna kurvetino ,,,,,,,,zajebaji tako židove sa socijalističkim kukastim križevima

nisi svijesna koliko si jadna


ZA SMRT socijalistička rasistice

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  antonac 06.04.20 11:04

besposlenpop je napisao/la:LIJEPA TEMA Travni%C4%8Dki-%C4%87evapi-640x428

LIJEPA TEMA Ec708c7555924f2cf361799f0267c310_header

LIJEPA TEMA X_4-2

U iebote   LIJEPA TEMA 11484130

_________________
daite im da seru....LIJEPA TEMA 29xutcyLIJEPA TEMA 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  besposlenpop 06.04.20 11:07

antonac je napisao/la:



U iebote   LIJEPA TEMA 11484130
A e.
Poliepo, šta nije?  LIJEPA TEMA 3384354616

_________________
LIJEPA TEMA A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  antonac 06.04.20 11:19

besposlenpop je napisao/la:
antonac je napisao/la:



U iebote   LIJEPA TEMA 11484130
A e.
Poliepo, šta nije?  LIJEPA TEMA 3384354616
nailiepse...  LIJEPA TEMA 11484130

_________________
daite im da seru....LIJEPA TEMA 29xutcyLIJEPA TEMA 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  Gost 06.04.20 17:54

sarita je napisao/la:
škutor je napisao/la:na samrti je i tito posto katolik



ZA SMRT drugarice
za dom, cetnice!! ej stvarno, na cemu si? mozes li napisat normalnu recenicu?

Pa on je pravi 'rvat ...shta ochekujesh od takvih..glup ...tup..sveceniku pushijo kitu..ima neke viruse u mozgu koje uglavnom imaju 'rvati..ja o takvima stalno pishem a ti me karash da loshe pishem o "tvojima"...pa jebo te ..je l' ovaj moze biti tvoj..taman da ima kurac ko konj:)))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  Gost 06.04.20 17:58

škutor je napisao/la:
sarita je napisao/la:oj stakore stakore, otklen li si izmilijo? i jos ne spavas... pravo skrguces tim ostrim zubicima. SMRT CORONI - KRUNI!!! KORONJASI SVIH ZEMALJA UJEDINITE SE. idemo sa maskama od pijonirksih kapica. fino su naborane pa ce sprijeciti dobro
-----------------
-----------------

mentalna kurvetino ,,,,,,,,zajebaji tako židove sa socijalističkim kukastim križevima

nisi svijesna koliko si jadna


ZA SMRT socijalistička rasistice

A da odesh svojoj mamitzi i pitash je tko te napravijo....dinaroidu nedojebati..sigurno neki bolesni Srbin je jebo jer drugi nitko nije htijo..i ti ispo iz pichke taki nedovrshit..
Pitash fino i gospodski mamitzu...Je l' kurvetino smrdljiva priznaj koji te Srbin jebo u shtali pa ispado vaki nedojebat??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  Gost 06.04.20 18:12

ne znam, mozda grijesim... nisam bila odavno u nasim krajevima ali mi se cini da se sve kvari pa cak i cevapi[/quote]

Ne chini ti se nego je tako kako si rekla da ti se chini..Ja gdje sam prije stanovao prodjem kroz park i vidim skoro istu ekipu (a mozda su i njihovi sinovi) kako igraju balote.Popricham sa par njih..susjedi bili ..poprave fini i pokulturni...kazu kako sam bijo smart i otishao na vrijeme..da eto zashto su se oni borili da njihovi unuci i djeca odlaze kao shto sam ja 1991..i sve u tome stilu..Kontam si kad ce me poupitati da im posudim lovu mada sam imo spreman odgovor i na to,,ako bi pitali pokazo bi im moju zlatnu karticu i reko bi im imam par milijuna na ovom rachunu ali vi nemate dobre sise da je provuchem izmedju a i shupak vam nije bankomat..Fora je u tome da se oni nisu nishta promijenili nego smo mi koji smo davno otishli..netko na bolje a netko i na gore..Sjecam se kod toga parka je bilo malo vishe zemlje pa su to ljudi osamdesetih isparcelizirali i napravili vrtove...Bilo milina proc kraj njih,,,druzili se ..pomagali jedne druge ...savjetovali...po kojeg pivkana mrknuli...rakijitzu...oni bolje stojeci i wiski..nudili kad prolazim i pitali kako ste susjed,,,ajte na jednu domacu...Bog te jebo..onih par stotina metara da sam kod svakog zasto dosho bi pijan kuci..Sada..shikara zarasla..ali su doktorirali palamudjenje jedni drugima..To sve prshti od uspjeshnosti kako na materijalnom tako i na duhovno kulturoloshkom planu...ma milina..a vamo nemaju ni za kavu da odu popit u kafic...cigarete zicaju itd...e to ti je sada tipichni zegejatz..Tak da vjerujem da je na prostorima bivshe YU svugdje isto...isti je to mentalitet..samo shto su 'rvati malo zarazeniji od drugih mrznjom...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  Gost 06.04.20 18:19

[quote="zingaro"][quote="škutor"][quote="sarita"]oj stakore stakore, otklen li si izmilijo? i jos ne spavas... pravo skrguces tim ostrim zubicima. SMRT CORONI - KRUNI!!! KORONJASI SVIH ZEMALJA UJEDINITE SE. idemo sa maskama od pijonirksih kapica. fino su naborane pa ce sprijeciti dobro[/quote]
-----------------
-----------------

mentalna kurvetino ,,,,,,,,zajebaji tako židove sa socijalističkim kukastim križevima

nisi svijesna koliko si jadna


ZA SMRT socijalistička rasistice[/quote]

A da odesh svojoj mamitzi i pitash je tko te napravijo....dinaroidu nedojebati..sigurno neki bolesni Srbin je jebo jer drugi nitko nije htijo..i ti ispo iz pichke taki nedovrshit..
Pitash fino i gospodski mamitzu...Je l' kurvetino smrdljiva priznaj koji te Srbin jebo u shtali pa ispado vaki nedojebat??[/quote]

mnogo voleš srbe , drug , imali za to neka osnova

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  Gost 06.04.20 18:26

škutor je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
škutor je napisao/la:
sarita je napisao/la:oj stakore stakore, otklen li si izmilijo? i jos ne spavas... pravo skrguces tim ostrim zubicima. SMRT CORONI - KRUNI!!! KORONJASI SVIH ZEMALJA UJEDINITE SE. idemo sa maskama od pijonirksih kapica. fino su naborane pa ce sprijeciti dobro
-----------------
-----------------

mentalna kurvetino ,,,,,,,,zajebaji tako židove sa socijalističkim kukastim križevima

nisi svijesna koliko si jadna


ZA SMRT socijalistička rasistice

A da odesh svojoj mamitzi i pitash je tko te napravijo....dinaroidu nedojebati..sigurno neki bolesni Srbin je jebo jer drugi nitko nije htijo..i ti ispo iz pichke taki nedovrshit..
Pitash fino i gospodski mamitzu...Je l' kurvetino smrdljiva priznaj koji te Srbin jebo u shtali pa ispado vaki nedojebat??

mnogo voleš srbe , drug , imali za to neka osnova



Ima Bajro da te nisu takog nedojebatog smlatili ne bi bilo velikih 'rvata kao shto si ti..Chemu bi se onda chudio ???Za Coronu spreman..pichka ti materina glupa::LIJEPA TEMA 1619348112)))))))))))))))))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  Gost 06.04.20 18:59

[quote="zingaro"][quote="škutor"][quote="zingaro"][quote="škutor"][quote="sarita"]oj stakore stakore, otklen li si izmilijo? i jos ne spavas... pravo skrguces tim ostrim zubicima. SMRT CORONI - KRUNI!!! KORONJASI SVIH ZEMALJA UJEDINITE SE. idemo sa maskama od pijonirksih kapica. fino su naborane pa ce sprijeciti dobro[/quote]
-----------------
-----------------

mentalna kurvetino ,,,,,,,,zajebaji tako židove sa socijalističkim kukastim križevima

nisi svijesna koliko si jadna


ZA SMRT socijalistička rasistice[/quote]

A da odesh svojoj mamitzi i pitash je tko te napravijo....dinaroidu nedojebati..sigurno neki bolesni Srbin je jebo jer drugi nitko nije htijo..i ti ispo iz pichke taki nedovrshit..
Pitash fino i gospodski mamitzu...Je l' kurvetino smrdljiva priznaj koji te Srbin jebo u shtali pa ispado vaki nedojebat??[/quote]

mnogo voleš srbe , drug , imali za to neka osnova[/quote]



Ima Bajro da te nisu takog nedojebatog smlatili ne bi bilo velikih 'rvata kao shto si ti..Chemu bi se onda chudio ???Za Coronu spreman..pichka ti materina glupa:::)))))))))))))))))))))[/quote]


ZA SMRT druže

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  pizda 06.04.20 23:53

sta ste Sariti ucinili od lijepe teme jebo vas konj...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  sarita 07.04.20 16:31

uh, joj. popravicemo, pizdo. onaj skutor stvarno neki previse zdrman covjek. jebo te. koji sklop recenica. loool.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  Gost 07.04.20 17:31

[quote="sarita"]uh, joj. popravicemo, pizdo. onaj skutor stvarno neki previse zdrman covjek. jebo te. koji sklop recenica. loool.[/quote]
eto ti u ljevoj nogavici  govno, pa ti obisilo dimije

glupačo


tvoj drugarski pozdrav

ZA SMRT socijalistička rasistice

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  sarita 07.04.20 17:38

pa ja bas mrzim socijalizam, al ti sukas li ga sukas. ha? tebi je svako komunjara. malo smanji dozivljaj. de promijeni malo tu temu. ti bas lupetas isti stil recenica ko aleluja u ono doba - covjek bio opsjednut mrznjom na crkvu i sve, ali ama bas sve sto je napisao ko isparana ploca. bas ko ti sad. de ti nama kazi kako si? sta ima? je l doslo proljece kod tebe? imal corone kod vas? il si stvarno toliko odlijepljen od udisanja ljepila da ti je mozak totalno zakazo. u tom slucaju si gotov. al ovo je sansa da malaniz lupeta pod ovim nickom pa i ja jos gora budala sto se uopce upustam i obratiti i mrvicu ti paznje... a kod mene bas fin dan. lijep i suncan. hajd skutore - malaniz - za dom spremni, za tita i partiju i malo ohladi...
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  Gost 07.04.20 20:17

[quote="sarita"]pa ja bas mrzim socijalizam, al ti sukas li ga sukas. ha? tebi je svako komunjara. malo smanji dozivljaj. de promijeni malo tu temu. ti bas lupetas isti stil recenica ko aleluja u ono doba - covjek bio opsjednut mrznjom na crkvu i sve, ali ama bas sve sto je napisao ko isparana ploca. bas ko ti sad. de ti nama kazi kako si? sta ima? je l doslo proljece kod tebe? imal corone kod vas? il si stvarno toliko odlijepljen od udisanja ljepila da ti je mozak totalno zakazo. u tom slucaju si gotov. al ovo je sansa da malaniz lupeta pod ovim nickom pa i ja jos gora budala sto se uopce upustam i obratiti i mrvicu ti paznje... a kod mene bas fin dan. lijep i suncan. hajd skutore - malaniz - za dom spremni, za tita i partiju i malo ohladi...[/quote]
mrziš
i to je to
a dije karantena ka od kina-sars2  virusa

nemaš ti pojma da si nostitelj socijalističkog karcinoma razuma i da si smrtna opasnost za civilizirani svijet

ZA SMRT

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  pizda 08.04.20 0:29

škutor je napisao/la:
nemaš ti pojma da si nostitelj socijalističkog karcinoma razuma i da si smrtna opasnost za civilizirani svijet

LIJEPA TEMA 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.