kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LIJEPA TEMA

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  pizda 08.04.20 0:30

sarita je napisao/la:.. al ovo je sansa da malaniz lupeta pod ovim nickom pa i ja jos gora budala sto se uopce upustam i obratiti i mrvicu ti paznje... a kod mene bas fin dan. lijep i suncan. hajd skutore - malaniz - za dom spremni, za tita i partiju i malo ohladi...

nije Malaniz, Proba je to...LIJEPA TEMA - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  sarita 08.04.20 18:21

a jel? nisam nesto upoznata s probom
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  Gost 08.04.20 19:45

[quote="sarita"]a jel? nisam nesto upoznata s probom[/quote]
upoznaj ti svoj socijalistički karcinom razuma , bit ćeš sretna

ZA SMRT

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  Gost 08.04.20 20:02

pizda je napisao/la:
sarita je napisao/la:.. al ovo je sansa da malaniz lupeta pod ovim nickom pa i ja jos gora budala sto se uopce upustam i obratiti i mrvicu ti paznje... a kod mene bas fin dan. lijep i suncan. hajd skutore - malaniz - za dom spremni, za tita i partiju i malo ohladi...

nije Malaniz, Proba je to...LIJEPA TEMA - Page 2 684758713


Meni je sumnjivo da napada samo Saru i tebe LIJEPA TEMA - Page 2 1619348112?????!!!!!!!!!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  Gost 08.04.20 20:18

Sinoc iz dosade a i paljo sam neko granje zaroshtiljam..Inache "nash" ducan mi je pod nosompa osho kupit a uz to i gajbu Kokte.koja se u USA ne prodaje pod tim imenom nego se drugacije zove..Nema boljih cevapa od ovih koje pravi jedan sanceros..ima svoju fabriku mesnih preradjevina pa izvozi chak i u Rusiju..Jebeno se obogatijo ..znam ga osobno..nije bash neki interesantan tip jer stalno pricha o poslu...ali cevapi i sudzukitze su mu stvarno jebeno dobri..Preporuchujem sari da ode u neki nash ducan i potrazi to..ali mora peci samo na vatri od drveta..Daklem proizvedeno i zamrznuto u : pbrother and sister food services inc camp hill pa 17011.Upakovano u kutiju.Probaj..takve cevape sam jeo samo kod Rubelja u Zegeju prije rata..a nakon rata kada sam bijo i probao obichno smece ...gore nego kod shipatza..Ja mljeo meso na ruchnu mashinu (donijo iz Schwabije),,radio po svakakvim receptima...al kurac..nevalja...i naletim na ove ...boli glava..Pricham sa tim chovjekom (bili na nekom rodjendanu od istog frenda) o receptima...kaze on meni jarane to ti je kurchina,,,nema recepta sve ti je do mesa..u mojim cevapima je samo meso od stoke koja pase travu..Onda skuzim zashto su Rubeljovi cevapi bili dobri...svako jutro je pederchina mala dobijao po 150 kg mesa iz Banja Luke a meso je bilo od stoke sa Kozare..Imo je jednog chovjeka koji je miksao to meso pa je pocheo prodavati sirove cevape i drugim cevapdzinicama u to vrijeme po Zagfrebu..Daklem sve je do mesa...nema nikakvih kurchevih tajni...Probaj Sarita pa mi reci da li sam u pravu..Eto malo smo temu mejkapovali:LIJEPA TEMA - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  pizda 08.04.20 21:17

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sarita je napisao/la:.. al ovo je sansa da malaniz lupeta pod ovim nickom pa i ja jos gora budala sto se uopce upustam i obratiti i mrvicu ti paznje... a kod mene bas fin dan. lijep i suncan. hajd skutore - malaniz - za dom spremni, za tita i partiju i malo ohladi...

nije Malaniz, Proba je to...LIJEPA TEMA - Page 2 684758713


Meni je sumnjivo da napada samo Saru i tebe LIJEPA TEMA - Page 2 1619348112?????!!!!!!!!!!!

mene napadaju svi, gromobran...LIJEPA TEMA - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  Gost 09.04.20 3:49

[quote="zingaro"]Sinoc iz dosade a i paljo sam neko granje zaroshtiljam..Inache "nash" ducan mi je pod nosompa osho kupit a uz to i gajbu Kokte.koja se u USA ne prodaje pod tim imenom nego se drugacije zove..Nema boljih cevapa od ovih koje pravi jedan sanceros..ima svoju fabriku mesnih preradjevina pa izvozi chak i u Rusiju..Jebeno se obogatijo ..znam ga osobno..nije bash neki interesantan tip jer stalno pricha o poslu...ali cevapi i sudzukitze su mu stvarno jebeno dobri..Preporuchujem sari da ode u neki nash ducan i potrazi to..ali mora peci samo na vatri od drveta..Daklem proizvedeno i zamrznuto u : pbrother and sister food services inc camp hill pa 17011.Upakovano u kutiju.Probaj..takve cevape sam jeo samo kod Rubelja u Zegeju prije rata..a nakon rata kada sam bijo i probao obichno smece ...gore nego kod shipatza..Ja mljeo meso na ruchnu mashinu (donijo iz Schwabije),,radio po svakakvim receptima...al kurac..nevalja...i naletim na ove ...boli glava..Pricham sa tim chovjekom (bili na nekom rodjendanu od istog frenda) o receptima...kaze on meni jarane to ti je kurchina,,,nema recepta sve ti je do mesa..u mojim cevapima je samo meso od stoke koja pase travu..Onda skuzim zashto su Rubeljovi cevapi bili dobri...svako jutro je pederchina mala dobijao po 150 kg mesa iz Banja Luke a meso je bilo od stoke sa Kozare..Imo je jednog chovjeka koji je miksao to meso pa je pocheo prodavati sirove cevape i drugim cevapdzinicama u to vrijeme po Zagfrebu..Daklem sve je do mesa...nema nikakvih kurchevih tajni...Probaj Sarita pa mi reci da li sam u pravu..Eto malo smo temu mejkapovali::))[/quote]


jebotebog kojasitibudala

do bakterije je to ne do mesa,,,do bakterije  , al to nezna ni ta budala sa kozare  koja će jednom ka u wuhanu potrovat cili svit radi nostalgije za okusima gladomora

vi s te gospodo socijalistička kopiladi planetarni sunovrat

vjerujte mi da je hrvat sa socijalizmom najveći planetarni zlikovac , čak je usanjani jebač jovankin oformio najkriminalniju instituciju na planeti, nesvrstane , instituciju kojoj po broju žrtava i kriminalnom osnovu nikada neće postojati ništa kriminalnije

tako da je taj kozarski novo-wuhan trovač , izumitelj florida sars3 jedan od novih "poznatih idola" hrvatoslavske gamadi """ponos boktejebo"""""


drugarski pozdrav

ZA SMRT

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  Gost 09.04.20 6:47

Lijepa tema za lijepe ljude, from inside out...
Moja mati vec godinama na krku za cvijetnicu nabere nasega poljskog cvijeca po tratini na krku sto nice i onda starom napravi tu cvijetnu kupku.... a on gustako prasac jer ga podsijeca na dane djetinjstva kad mu je to mati radila... on je jedini vjernik u nasoj familiji (op. a.)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  maledetta primavera 10.04.20 5:58

Vel'ka Maca je napisao/la:Lijepa tema za lijepe ljude, from inside out...
Moja mati vec godinama na krku za cvijetnicu nabere nasega poljskog cvijeca po tratini na krku sto nice i onda starom napravi tu cvijetnu kupku.... a on gustako prasac jer ga podsijeca na dane djetinjstva kad mu je to mati radila... on je jedini vjernik u nasoj familiji (op. a.)


.. kako lijepo ... LIJEPA TEMA - Page 2 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  maledetta primavera 10.04.20 5:59

bilo mi je baš fora časkati sa vama sinoć , sarita ... LIJEPA TEMA - Page 2 4024472575 LIJEPA TEMA - Page 2 4024472575 LIJEPA TEMA - Page 2 4024472575 LIJEPA TEMA - Page 2 4024472575
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  Gost 10.04.20 14:00

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sarita je napisao/la:.. al ovo je sansa da malaniz lupeta pod ovim nickom pa i ja jos gora budala sto se uopce upustam i obratiti i mrvicu ti paznje... a kod mene bas fin dan. lijep i suncan. hajd skutore - malaniz - za dom spremni, za tita i partiju i malo ohladi...

nije Malaniz, Proba je to...LIJEPA TEMA - Page 2 684758713


Meni je sumnjivo da napada samo Saru i tebe LIJEPA TEMA - Page 2 1619348112?????!!!!!!!!!!!

mene napadaju svi, gromobran...LIJEPA TEMA - Page 2 684758713

Jebiga kad te svi oce jebat osim mene ,,,ja bi ti dao samo da mi popushish..:LIJEPA TEMA - Page 2 1619348112))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  whisperer 10.04.20 14:44

Ovo je bila moja Cvjetnica..

LIJEPA TEMA - Page 2 Cvjetn11
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  sarita 14.04.20 3:47

Vel'ka Maca je napisao/la:Lijepa tema za lijepe ljude, from inside out...
Moja mati vec godinama na krku za cvijetnicu nabere nasega poljskog cvijeca po tratini na krku sto nice i onda starom napravi tu cvijetnu kupku.... a on gustako prasac jer ga podsijeca na dane djetinjstva kad mu je to mati radila... on je jedini vjernik u nasoj familiji (op. a.)
jao kako je to lijepo opisana ljubav mame i tate... jos sa mirisnim biljem sa krka
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  sarita 14.04.20 3:48

whisperer je napisao/la:Ovo je bila moja Cvjetnica..

LIJEPA TEMA - Page 2 Cvjetn11
prekrasno
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  sarita 14.04.20 3:49

maledetta primavera je napisao/la:bilo mi je baš fora časkati sa vama sinoć , sarita ... LIJEPA TEMA - Page 2 4024472575 LIJEPA TEMA - Page 2 4024472575 LIJEPA TEMA - Page 2 4024472575 LIJEPA TEMA - Page 2 4024472575
jako je lijepo bilo. oprosti sto sam samo u naletu bila. ponoviti cemo.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  sarita 14.04.20 3:50

jebem ti ovaj muski djubar. sjebadose mi temu dok si reko keks. pa kako sve unistite sto vam pod ruku dodje nije mi jasno... ajd mrsh odavde. doduse skgrutko nije musko. zena je on.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  pizda 14.04.20 16:28

sarita je napisao/la:jebem ti ovaj muski djubar. sjebadose mi temu dok si reko keks. pa kako sve unistite sto vam pod ruku dodje nije mi jasno... ajd mrsh odavde. doduse skgrutko nije musko. zena je on.

LIJEPA TEMA - Page 2 Bulidja
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  Yehudi 14.04.20 17:48

sarita je napisao/la:pa ja bas mrzim socijalizam, al ti sukas li ga sukas. ha? tebi je svako komunjara. malo smanji dozivljaj. de promijeni malo tu temu. ti bas lupetas isti stil recenica ko aleluja u ono doba - covjek bio opsjednut mrznjom na crkvu i sve, ali ama bas sve sto je napisao ko isparana ploca. bas ko ti sad. de ti nama kazi kako si? sta ima? je l doslo proljece kod tebe? imal corone kod vas? il si stvarno toliko odlijepljen od udisanja ljepila da ti je mozak totalno zakazo. u tom slucaju si gotov. al ovo je sansa da malaniz lupeta pod ovim nickom pa i ja jos gora budala sto se uopce upustam i obratiti i mrvicu ti paznje... a kod mene bas fin dan. lijep i suncan. hajd skutore - malaniz - za dom spremni, za tita i partiju i malo ohladi...

 O Sarita..........Mogla si mu ukratko reći da se - nasrče ustajale sperme - i kraj priče LIJEPA TEMA - Page 2 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  Yehudi 14.04.20 17:50

whisperer je napisao/la:Ovo je bila moja Cvjetnica..

LIJEPA TEMA - Page 2 Cvjetn11

  Divno.

 Jesi se umila u tome, po običaju

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  Yehudi 14.04.20 17:55

pizda je napisao/la:
sarita je napisao/la:.. al ovo je sansa da malaniz lupeta pod ovim nickom pa i ja jos gora budala sto se uopce upustam i obratiti i mrvicu ti paznje... a kod mene bas fin dan. lijep i suncan. hajd skutore - malaniz - za dom spremni, za tita i partiju i malo ohladi...

nije Malaniz, Proba je to...LIJEPA TEMA - Page 2 684758713

 OPA...........znači i Malaniz je postala problem................Od kad to?

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  sarita 14.04.20 18:15

Yehudi je napisao/la:
sarita je napisao/la:pa ja bas mrzim socijalizam, al ti sukas li ga sukas. ha? tebi je svako komunjara. malo smanji dozivljaj. de promijeni malo tu temu. ti bas lupetas isti stil recenica ko aleluja u ono doba - covjek bio opsjednut mrznjom na crkvu i sve, ali ama bas sve sto je napisao ko isparana ploca. bas ko ti sad. de ti nama kazi kako si? sta ima? je l doslo proljece kod tebe? imal corone kod vas? il si stvarno toliko odlijepljen od udisanja ljepila da ti je mozak totalno zakazo. u tom slucaju si gotov. al ovo je sansa da malaniz lupeta pod ovim nickom pa i ja jos gora budala sto se uopce upustam i obratiti i mrvicu ti paznje... a kod mene bas fin dan. lijep i suncan. hajd skutore - malaniz - za dom spremni, za tita i partiju i malo ohladi...

 O Sarita..........Mogla si mu ukratko reći da se - nasrče ustajale sperme - i kraj priče LIJEPA TEMA - Page 2 1523192931
bravo yehudi, iako si i ti muski djubar vidi kako im lijepo popravi prosjek sa finim postom. lijep pozdrav za tebe i taju i nadam se da ste dobro. cuvajte se.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  sarita 14.04.20 18:16

pizda je napisao/la:
sarita je napisao/la:jebem ti ovaj muski djubar. sjebadose mi temu dok si reko keks. pa kako sve unistite sto vam pod ruku dodje nije mi jasno... ajd mrsh odavde. doduse skgrutko nije musko. zena je on.

LIJEPA TEMA - Page 2 Bulidja
bravo, pizdo. ovim postom si popravio. tako treba a ne ono unistavanje lijepe teme  LIJEPA TEMA - Page 2 3032622154 LIJEPA TEMA - Page 2 3199090467 LIJEPA TEMA - Page 2 1643005582  jos samo jednom probajte unistavat odma cu vas  LIJEPA TEMA - Page 2 2343104142 LIJEPA TEMA - Page 2 2343104142
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  whisperer 14.04.20 19:34

Htjela sam staviti neke svoje fotkice, ali ispadaju ogromne. Nemam trenutno vremena smanjivati ih... Baš bih voljela vidjeti vaše vrtove, vi koji ih imate. Malo za inspiraciju. LIJEPA TEMA - Page 2 684758713
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  whisperer 14.04.20 19:35

Yehudi je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Ovo je bila moja Cvjetnica..


  

 Jesi se umila u tome, po običaju

A kao imala sam u planu pa sam zaboravila. LIJEPA TEMA - Page 2 684758713
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  besposlenpop 14.04.20 20:27

whisperer je napisao/la:Htjela sam staviti neke svoje fotkice, ali ispadaju ogromne. Nemam trenutno vremena smanjivati ih... Baš bih voljela vidjeti vaše vrtove, vi koji ih imate. Malo za inspiraciju. LIJEPA TEMA - Page 2 684758713
LIJEPA TEMA - Page 2 Pictur12
LIJEPA TEMA - Page 2 Pictur11
LIJEPA TEMA - Page 2 Pictur10

_________________
LIJEPA TEMA - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

LIJEPA TEMA - Page 2 Empty Re: LIJEPA TEMA

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.