kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 8:10

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ne govorim o blagu koje je bilo zatvoreno po štalama i oborima ... to jest tragedija gledati, al jebote, najviše ima slika kako ljudi nosaju odrasle pse na leđima da ne bi smočili noge ... pa mi veli kolegica da je to zbog toga jer je blato ... ko da psima smeta blato ... moji divljaci su obožavali uletit u baru i plivati i po mulju i po blatu ... ne mogu zamisliti sebe da hodam do grla kroz mulj i nosim svog psa na glavi da se ne smoči ... bome bi plivo za mnom i još bih ga upregla da još nekog vuče za sobom

Bobija bi morala nosit, taj nece u vodu ni za glavu. Nece ni da se pere jer je to na vodenoj bazi...

ni moja nevoli kupanje al bogami zna plivati iako nerado pliva ... al jebote, bitno je da zna ako mora ... al fora mi je kako mi pročita misli kad samo pomislim da bih ju mogla ubacit u kadu i na kupanje ... podvuče se pod stol i ne da se van, moram ju vuć ko magare ... al čim ju stavim u kadu, umiri se i potrpi i to jebeno kupanje  Wajter raport - Page 39 1523192931 

ne kuzim kako to osjete, ne poduzimam nikakve radnje koje su van uobicajenog ali Bobi jednostavno nestane i onda ga na cas vidis kako viri iza ugla kuce i opet nestane. Moram ga nosit i zavezat vani za spinu i onda kante sa toplom vodom, sapunjanje i sve zivo. Cim ga odvezem ide se uvaljat u prasinu i bude gori nego li prije...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 8:12

pizda je napisao/la:
ne kuzim kako to osjete, ne poduzimam nikakve radnje koje su van uobicajenog ali Bobi jednostavno nestane i onda ga na cas vidis kako viri iza ugla kuce i opet nestane. Moram ga nosit i zavezat vani za spinu i onda kante sa toplom vodom, sapunjanje i sve zivo. Cim ga odvezem ide se uvaljat u prasinu i bude gori nego li prije...

pa to sam i ja probala dokučiti i nema druge nego da nam čitaju misli ... tako mi je i onaj stari pas radio al bar sam sa njim najavila naglas da ide kupanje pa bi mi zbriso ... volio je plivat al kupati se jok !

a kako sam sama u kući kad kupam ovu sada, ne izgovorim ništa u vezi tok kupanja nego samo pomislim na to a ona zbriše ... najprije sam mislila da se boji kupanice općenito al nije u tome stvar jer sasvim normlano ulazi za mnom u kupaonicu i ljeti spava na pločicama al ne smijem ja pomislit na njeno kupanje ... čim pomislim, eto nje u niskom startu i šmug pod stol  Wajter raport - Page 39 1523192931 a nikakve predradnje nemam u vezi njenog kupanja da bi znala po tome ... ako perem nešto drugo u kadi, bez problema legne kraj mene ... al ako samo pomislim da bi i nju mogla u kadu, ona nestane

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 8:14

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ne govorim o blagu koje je bilo zatvoreno po štalama i oborima ... to jest tragedija gledati, al jebote, najviše ima slika kako ljudi nosaju odrasle pse na leđima da ne bi smočili noge ... pa mi veli kolegica da je to zbog toga jer je blato ... ko da psima smeta blato ... moji divljaci su obožavali uletit u baru i plivati i po mulju i po blatu ... ne mogu zamisliti sebe da hodam do grla kroz mulj i nosim svog psa na glavi da se ne smoči ... bome bi plivo za mnom i još bih ga upregla da još nekog vuče za sobom

Bobija bi morala nosit, taj nece u vodu ni za glavu. Nece ni da se pere jer je to na vodenoj bazi...

ni moja nevoli kupanje al bogami zna plivati iako nerado pliva ... al jebote, bitno je da zna ako mora ... al fora mi je kako mi pročita misli kad samo pomislim da bih ju mogla ubacit u kadu i na kupanje ... podvuče se pod stol i ne da se van, moram ju vuć ko magare ... al čim ju stavim u kadu, umiri se i potrpi i to jebeno kupanje  Wajter raport - Page 39 1523192931 

ne kuzim kako to osjete, ne poduzimam nikakve radnje koje su van uobicajenog ali Bobi jednostavno nestane i onda ga na cas vidis kako viri iza ugla kuce i opet nestane. Moram ga nosit i zavezat vani za spinu i onda kante sa toplom vodom, sapunjanje i sve zivo. Cim ga odvezem ide se uvaljat u prasinu i bude gori nego li prije...

 Wajter raport - Page 39 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 8:22

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ne kuzim kako to osjete, ne poduzimam nikakve radnje koje su van uobicajenog ali Bobi jednostavno nestane i onda ga na cas vidis kako viri iza ugla kuce i opet nestane. Moram ga nosit i zavezat vani za spinu i onda kante sa toplom vodom, sapunjanje i sve zivo. Cim ga odvezem ide se uvaljat u prasinu i bude gori nego li prije...

pa to sam i ja probala dokučiti i nema druge nego da nam čitaju misli ... tako mi je i onaj stari pas radio al bar sam sa njim najavila naglas da ide kupanje pa bi mi zbriso ... volio je plivat al kupati se jok !

a kako sam sama u kući kad kupam ovu sada, ne izgovorim ništa u vezi tok kupanja nego samo pomislim na to a ona  zbriše ... najprije sam mislila da se boji kupanice općenito al nije u tome stvar jer sasvim normlano ulazi za mnom u kupaonicu i ljeti spava na pločicama al ne smijem ja pomislit na njeno kupanje ... čim pomislim, eto nje u niskom startu i šmug pod stol  Wajter raport - Page 39 1523192931 a nikakve predradnje nemam u vezi njenog kupanja da bi znala po tome ... ako perem nešto drugo u kadi, bez problema legne kraj mene ... al ako samo pomislim da bi i nju mogla u kadu, ona nestane

izgleda da nam stvarno citaju misli Wajter raport - Page 39 684758713, ne znam kako drukcije objasnit. Prije nego li uopce pocnem vani dovlaciti one plasticne kante i sve potrepstine potrebne za pranje on vec nestane...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 8:27

očito ... moja recimo zna kad izlazim iz kuće i ne mislim nju povesti sa sobom i kad isto tako izlazim iz kuće i imam namjeru povesti je za sobom ... kad mi ne padne na pamet da ju povedem, može ležati do samih vrata i neće ustati da izađe sa mnom van, al ako imam namjeru povesti je za sobom, samo pomislim na to da bih mogla van sa njom i to dok sam još daleko do vrata a ona je već na nogama i ide prema vratima ... creepy  Wajter raport - Page 39 1523192931

a odnos do raznih ljudi da ne govorim ... ima ljudi na koje ne prestaje lajati i odma mi je jasno da sa tim ljudima nije baš sve u redu ... koliko god mi puta u kuću dođu, ona laje na njih ... a ima ljudi koji nikad ranije nisu ušli u kuću al samo jednom zalaje da javi da ulaze i poslije mir i opuštena ...

da mi ju je naučit neki znakovni jezik da mi može reć tko šta misli  Wajter raport - Page 39 1523192931 očito ne čita misli samo meni nego i drugima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 8:32

kišna glista je napisao/la:

da mi ju je naučit neki znakovni jezik da mi može reć tko šta misli  Wajter raport - Page 39 1523192931 očito ne čita misli samo meni nego i drugima

probaj to skuzit i imat ces mocno oruzje u rukama... Wajter raport - Page 39 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 8:33

evo, najavljuju pljuskove, cak i tucu za sjeverni jadran...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 8:38

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

da mi ju je naučit neki znakovni jezik da mi može reć tko šta misli  Wajter raport - Page 39 1523192931 očito ne čita misli samo meni nego i drugima

probaj to skuzit i imat ces mocno oruzje u rukama... Wajter raport - Page 39 1523192931 

dosta toga se i skuži, naravno ne u detalje nego više u emocije ... nemreš pred psom sakriti masu stvari i samo treba pratiti njegove reakcije ... imam par ljudi u ulici koji se na silu probaju zbližiti sa njom kad prolazimo, stalno je pokušavaju podragati i prizvat da im dođe al jok, točno po njoj vidim da im namjere nisu baš čiste, zaobilazi ih, ne prilazi i izmiče ako oni probaju prić  Wajter raport - Page 39 1523192931 dok nekima odmah potrči u susret, veseli im se bez da se ti trude umilit joj se ... fora su mi psi zbog toga ... četveronožni detektori laži

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 8:39

pizda je napisao/la:evo, najavljuju pljuskove, cak i tucu za sjeverni jadran...

a šit, znači za vikend puna kuća djece koja neće moći van iz kuće ... ajd dobro, nek slažu puzzle  Wajter raport - Page 39 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 8:41

kišna glista je napisao/la:

dosta toga se i skuži, naravno ne u detalje nego više u emocije ... nemreš pred psom sakriti masu stvari i samo treba pratiti njegove reakcije ... imam par ljudi u ulici koji se na silu probaju zbližiti sa njom kad prolazimo, stalno je pokušavaju podragati i prizvat da im dođe al jok, točno po njoj vidim da im namjere nisu baš čiste, zaobilazi ih, ne prilazi i izmiče ako oni probaju prić   Wajter raport - Page 39 1523192931 dok nekima odmah potrči u susret, veseli im se bez da se ti trude umilit joj se ... fora su mi psi zbog toga ... četveronožni detektori laži

 Wajter raport - Page 39 1523192931 dobro, kod procjene ljudi znaju zaribati. Osjete ako su ljudi nervozni ili se barem donekle plase pasa pa moze ispast kriva slika...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 8:45

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

dosta toga se i skuži, naravno ne u detalje nego više u emocije ... nemreš pred psom sakriti masu stvari i samo treba pratiti njegove reakcije ... imam par ljudi u ulici koji se na silu probaju zbližiti sa njom kad prolazimo, stalno je pokušavaju podragati i prizvat da im dođe al jok, točno po njoj vidim da im namjere nisu baš čiste, zaobilazi ih, ne prilazi i izmiče ako oni probaju prić   Wajter raport - Page 39 1523192931 dok nekima odmah potrči u susret, veseli im se bez da se ti trude umilit joj se ... fora su mi psi zbog toga ... četveronožni detektori laži

 Wajter raport - Page 39 1523192931 dobro, kod procjene ljudi znaju zaribati. Osjete ako su ljudi nervozni ili se barem donekle plase pasa pa moze ispast kriva slika...

ma jok ... to sam ja u početku mislila al nije samo to u pitanju ... ima ljudi koji je se ne boje al ona ne prestaje lajati na njih bez obzira koliko puta ih vidi , ne napada al očito daje do znanja da nešto nije u redu  ... dok ima ljudi koji se zaista boje pasa, ko jedna moja kolegica i kad god mi ulazi u kuću moram kobajagi držat psa da žena uđe, al pas joj nakon toga prilazi mirno i bez problema i promatra ju bez nervoze , ko da zna da je se boji pa ju neće prestrašiti ... na isti način je prilazila mačiću kad je tek došao i bojao je se ... doslovno mu se približavala mic po mic da ga ne preplaši i da do znanja da mu neće ništa i onda jedno jutro osvanulo tako da su oboje spavali zajedno u košari za psa

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 9:13

čim je loše vrijeme i ljudi ne mogu na plažu, po ulicama metež i turisti ... već mi se motaju oko kuće i vire kroz prozor  Wajter raport - Page 39 2758896589  rano su počeli

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 9:34

kišna glista je napisao/la:čim je loše vrijeme i ljudi ne mogu na plažu, po ulicama metež i turisti ... već mi se motaju oko kuće i vire kroz prozor  Wajter raport - Page 39 2758896589  rano su počeli

sve je to ništa dok prstiće u grilje ne počnu gurat  Wajter raport - Page 39 2733991369 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 9:38

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:čim je loše vrijeme i ljudi ne mogu na plažu, po ulicama metež i turisti ... već mi se motaju oko kuće i vire kroz prozor  Wajter raport - Page 39 2758896589  rano su počeli

sve je to ništa dok prstiće u grilje ne počnu gurat  Wajter raport - Page 39 2733991369 

znaš da mi je palo na pamet i ono lakiranje noktiju ... al kasnije si sve mislim da li je moguće držati koprivu kao lončanicu umjesto ovih mojih biljkica ... pa onda nek guraju ako hoće i cijelu ruku

al mogao bi i moj mačak odigrati ključnu ulogu ove godine kao turist eliminator ... on rado sjedi na prozoru pa nek lovi prstiće  Wajter raport - Page 39 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 9:42

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:čim je loše vrijeme i ljudi ne mogu na plažu, po ulicama metež i turisti ... već mi se motaju oko kuće i vire kroz prozor  Wajter raport - Page 39 2758896589  rano su počeli

sve je to ništa dok prstiće u grilje ne počnu gurat  Wajter raport - Page 39 2733991369 

znaš da mi je palo na pamet i ono lakiranje noktiju ... al kasnije si sve mislim da li je moguće držati koprivu kao lončanicu umjesto ovih mojih biljkica ... pa onda nek guraju ako hoće i cijelu ruku

al mogao bi i moj mačak odigrati ključnu ulogu ove godine kao turist eliminator ... on rado sjedi na prozoru pa nek lovi prstiće  Wajter raport - Page 39 1523192931 

nabavi par tubica nekog super glue...pa ožeži po prstacima  Wajter raport - Page 39 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 9:46

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:čim je loše vrijeme i ljudi ne mogu na plažu, po ulicama metež i turisti ... već mi se motaju oko kuće i vire kroz prozor  Wajter raport - Page 39 2758896589  rano su počeli

sve je to ništa dok prstiće u grilje ne počnu gurat  Wajter raport - Page 39 2733991369 

znaš da mi je palo na pamet i ono lakiranje noktiju ... al kasnije si sve mislim da li je moguće držati koprivu kao lončanicu umjesto ovih mojih biljkica ... pa onda nek guraju ako hoće i cijelu ruku

al mogao bi i moj mačak odigrati ključnu ulogu ove godine kao turist eliminator ... on rado sjedi na prozoru pa nek lovi prstiće  Wajter raport - Page 39 1523192931 

nabavi par tubica nekog super glue...pa ožeži po prstacima  Wajter raport - Page 39 1523192931 

pa da im prstići ostanu trajno zaljepljeni za moj prozor... nema šamse ... radije ću im svako toliko puhnut biber il chily kroz grilje ... nabavim si onaj osvježivač zraka koji se aktivira na pokret, nafilam nečim paprenim i okrenem prema ulici pa nek puhne svaki put kad se netko makne pred mojim prozorom  Wajter raport - Page 39 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 9:55

kišna glista je napisao/la:

ma jok ... to sam ja u početku mislila al nije samo to u pitanju ... ima ljudi koji je se ne boje al ona ne prestaje lajati na njih bez obzira koliko puta ih vidi , ne napada al očito daje do znanja da nešto nije u redu  ... dok ima ljudi koji se zaista boje pasa, ko jedna moja kolegica i kad god mi ulazi u kuću moram kobajagi držat psa da žena uđe, al pas joj nakon toga prilazi mirno i bez problema i promatra ju bez nervoze , ko da zna da je se boji pa ju neće prestrašiti ... na isti način je prilazila mačiću kad je tek došao i bojao je se ... doslovno mu se približavala mic po mic da ga ne preplaši i da do znanja da mu neće ništa i onda jedno jutro osvanulo tako da su oboje spavali zajedno u košari za psa

kolegica i macic su zajedno spavali u kosari za psa? Svaka ti cast, bas si znas izabrat drustvo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 9:57

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:čim je loše vrijeme i ljudi ne mogu na plažu, po ulicama metež i turisti ... već mi se motaju oko kuće i vire kroz prozor  Wajter raport - Page 39 2758896589  rano su počeli

sve je to ništa dok prstiće u grilje ne počnu gurat  Wajter raport - Page 39 2733991369 

postavlja Glista misolovke unutar grilja i onda trazi 10 eura da oslobodi nesretnog turista...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 10:00

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:čim je loše vrijeme i ljudi ne mogu na plažu, po ulicama metež i turisti ... već mi se motaju oko kuće i vire kroz prozor  Wajter raport - Page 39 2758896589  rano su počeli

sve je to ništa dok prstiće u grilje ne počnu gurat  Wajter raport - Page 39 2733991369 

postavlja Glista misolovke unutar grilja i onda trazi 10 eura da oslobodi nesretnog turista...

 Wajter raport - Page 39 1523192931  ma ne bih ja tražila ojre al bi mi bome morali pjevati o sole mio bez da falšaju ... nek zabave one koji naiđu nakon njih pa nek ti bacaju pare kroz grilje ko uličnim zabavljačima ... ak je već cirkus nek bude cirkus do kraja da i meni bude zabavno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 10:02

pizda je napisao/la:
kolegica i macic su zajedno spavali u kosari za psa? Svaka ti cast, bas si znas izabrat drustvo...

pa naravno, neće valjda sa kujom u krevet ... znaju moje kolegice tko je muško u kući ( ne smijem im reć da su i deguji dečki inače će mi se i u kavez početi zavlačit )  Wajter raport - Page 39 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 10:03

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:čim je loše vrijeme i ljudi ne mogu na plažu, po ulicama metež i turisti ... već mi se motaju oko kuće i vire kroz prozor  Wajter raport - Page 39 2758896589  rano su počeli

sve je to ništa dok prstiće u grilje ne počnu gurat  Wajter raport - Page 39 2733991369 

postavlja Glista misolovke unutar grilja i onda trazi 10 eura da oslobodi nesretnog turista...

 Wajter raport - Page 39 1523192931  ma ne bih ja tražila ojre al bi mi bome morali pjevati o sole mio bez da falšaju ... nek zabave one koji naiđu nakon njih pa nek ti bacaju pare kroz grilje ko uličnim zabavljačima ... ak je već cirkus nek bude cirkus do kraja da i meni bude zabavno

to bi uslo u (k)anale kao "grilja karaoke"... Wajter raport - Page 39 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 10:05

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kolegica i macic su zajedno spavali u kosari za psa? Svaka ti cast, bas si znas izabrat drustvo...

pa naravno, neće valjda sa kujom u krevet ... znaju moje kolegice tko je muško u kući ( ne smijem im reć da su i deguji dečki inače će mi se i u kavez početi zavlačit )  Wajter raport - Page 39 11484130 

bitno da im stavis dovoljno veliki kotac pa nek vrte cijelu noc. Mos struju tako dobivat... Wajter raport - Page 39 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 10:06

pizda je napisao/la:

to bi uslo u (k)anale kao "grilja karaoke"... Wajter raport - Page 39 1523192931

 Wajter raport - Page 39 3254918042  jebote, i japanci bi mi pozavidjeli na toj ideji ... ajd da i mi na balkanu izmislimo nešto bolje od njih

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 10:07

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kolegica i macic su zajedno spavali u kosari za psa? Svaka ti cast, bas si znas izabrat drustvo...

pa naravno, neće valjda sa kujom u krevet ... znaju moje kolegice tko je muško u kući ( ne smijem im reć da su i deguji dečki inače će mi se i u kavez početi zavlačit )  Wajter raport - Page 39 11484130 

bitno da im stavis dovoljno veliki kotac pa nek vrte cijelu noc. Mos struju tako dobivat... Wajter raport - Page 39 1523192931 

što je najbolje, ovaj kotač koji imam je premali za deguje al oni ipak i dalje trče al to izgleda smiješno za popizdit jer nekako čudno raskreče noge i rep im strši pod kutom od 90 stupnjeva a tijelo saviju u polukrug ... al jebat ga kad nema za nabavit veći

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 10:11

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kolegica i macic su zajedno spavali u kosari za psa? Svaka ti cast, bas si znas izabrat drustvo...

pa naravno, neće valjda sa kujom u krevet ... znaju moje kolegice tko je muško u kući ( ne smijem im reć da su i deguji dečki inače će mi se i u kavez početi zavlačit )  Wajter raport - Page 39 11484130 

bitno da im stavis dovoljno veliki kotac pa nek vrte cijelu noc. Mos struju tako dobivat... Wajter raport - Page 39 1523192931 

što je najbolje, ovaj kotač koji imam je premali za deguje al oni ipak i dalje trče al to izgleda smiješno za popizdit jer nekako čudno raskreče noge i rep im strši pod kutom od 90 stupnjeva ... al jebat ga kad nema za nabavit veći

barem ti si kreativna, pilicu u ruke i rezi dascice, lijepi, spajaj i imas malu termonuklearnu centralu u kuci...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.