kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 10:12

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa naravno, neće valjda sa kujom u krevet ... znaju moje kolegice tko je muško u kući ( ne smijem im reć da su i deguji dečki inače će mi se i u kavez početi zavlačit )  Wajter raport - Page 40 11484130 

bitno da im stavis dovoljno veliki kotac pa nek vrte cijelu noc. Mos struju tako dobivat... Wajter raport - Page 40 1523192931 

što je najbolje, ovaj kotač koji imam je premali za deguje al oni ipak i dalje trče al to izgleda smiješno za popizdit jer nekako čudno raskreče noge i rep im strši pod kutom od 90 stupnjeva ... al jebat ga kad nema za nabavit veći

barem ti si kreativna, pilicu u ruke i rezi dascice, lijepi, spajaj i imas malu termonuklearnu centralu u kuci...

ma ne moš im to od dašćica napravit ... mora biti metalic inače ga samelju u prah ... morat ću neku felgu stavit na osovinu pa nek trče

viš, nije loša ideja ... di mogu nabavit balinjere i felgu ? na nekom parkiralištu, a ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 10:17

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

bitno da im stavis dovoljno veliki kotac pa nek vrte cijelu noc. Mos struju tako dobivat... Wajter raport - Page 40 1523192931 

što je najbolje, ovaj kotač koji imam je premali za deguje al oni ipak i dalje trče al to izgleda smiješno za popizdit jer nekako čudno raskreče noge i rep im strši pod kutom od 90 stupnjeva ... al jebat ga kad nema za nabavit veći

barem ti si kreativna, pilicu u ruke i rezi dascice, lijepi, spajaj i imas malu termonuklearnu centralu u kuci...

ma ne moš im to od dašćica napravit ... mora biti metalic inače ga samelju u prah ... morat ću neku felgu stavit na osovinu pa nek trče

viš, nije loša ideja ... di mogu nabavit balinjere i felgu ? na nekom parkiralištu, a ?

pa kako hrčci ne samelju a i oni imaju zubice. Nece jest ono sto im sluzi za zabavu.
Da, na parkingu ces najlakse doc do toga, jos ces pride dobit i gumu... Wajter raport - Page 40 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 10:22

pizda je napisao/la:

pa kako hrčci ne samelju a i oni imaju zubice. Nece jest ono sto im sluzi za zabavu.
Da, na parkingu ces najlakse doc do toga, jos ces pride dobit i gumu... Wajter raport - Page 40 1523192931 

pa degui fakat glođu sve ... hrčci nisu tolko i za njih je bio plastični kotač sasvim ok ... deguji su plastični satrali u roku od odma pa sam morala nabavit metalni koji je bio ok dok nisu izrasli .... sad stvarno izgledaju smiješno kad se uvale u njega  Wajter raport - Page 40 1523192931 trči i lovi sam svoje zadnje noge i usput vježba jogu

pa naravno da ću na parkingu nabavit ... sjetila sam se kako sam prije par godina mijenjala po ljeti gumu na parkiralištu pa mi palo na pamet kako bi bilo lako zajebavat se i poskidat kotače onima koji mi se zamjere ... neb ja to ukrala nego samo skinila i stavila kraj auta pa nek šarafe ... al dobro, ovaj puta bih jedan kotač uzela ... jebga, treba mi  Wajter raport - Page 40 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 10:32

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa kako hrčci ne samelju a i oni imaju zubice. Nece jest ono sto im sluzi za zabavu.
Da, na parkingu ces najlakse doc do toga, jos ces pride dobit i gumu... Wajter raport - Page 40 1523192931 

pa degui fakat glođu sve ... hrčci nisu tolko i za njih je bio plastični kotač sasvim ok ... deguji su plastični satrali u roku od odma pa sam morala nabavit metalni koji je bio ok dok nisu izrasli .... sad stvarno izgledaju smiješno kad se uvale u njega  Wajter raport - Page 40 1523192931 trči i lovi sam svoje zadnje noge i usput vježba jogu

pa naravno da ću na parkingu nabavit ... sjetila sam se kako sam prije par godina mijenjala po ljeti gumu na parkiralištu pa mi palo na pamet kako bi bilo lako zajebavat se i poskidat kotače onima koji mi se zamjere ... neb ja to ukrala nego samo skinila i stavila kraj auta pa nek šarafe ... al dobro, ovaj puta bih jedan kotač uzela ... jebga, treba mi  Wajter raport - Page 40 1523192931

kad se vec mucis bolje im je skinit sve cetiri gume i odnijet a auto stavit na cokove. Fora kad daju gas a auto ne mrda... Wajter raport - Page 40 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 10:34

pizda je napisao/la:

kad se vec mucis bolje im je skinit sve cetiri gume i odnijet a auto stavit na cokove. Fora kad daju gas a auto ne mrda... Wajter raport - Page 40 1523192931 

još ako je neka žena za volanom pa nikako skontat zašto ne ide pa krene zaustavljat slučajne namjernike da ju poguraju malo  Wajter raport - Page 40 1523192931 

a ja fino napravim četir koluta za deguje i vazu od guma na terasi da mogu gajit avokado

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 10:41

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

kad se vec mucis bolje im je skinit sve cetiri gume i odnijet a auto stavit na cokove. Fora kad daju gas a auto ne mrda... Wajter raport - Page 40 1523192931 

još ako je neka žena za volanom pa nikako skontat zašto ne ide pa krene zaustavljat slučajne namjernike da ju poguraju malo  Wajter raport - Page 40 1523192931 

a ja fino napravim četir koluta za deguje i vazu od guma na terasi da mogu gajit avokado

jos ako su slucajni namjernici zene, sto posto bi je i gurali Wajter raport - Page 40 1523192931 .
Te gume mozes objesit na zidove kuce, kao zastitu od turista...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 23.05.14 10:41

Pipojac vidim da pitas za duhan, nije problem, ali ne znam kako cu ti preko granice poslati, 40 kuna je kilo inace. Imas jos broj od Dark? Koliko ja znam ona jos uvijek nabavlja duhan preko nekoga, mislim da ti je to jednostavnija opcija. Mislim stavila bi ti ja na autobus, ali ne znam da ce mi htjeti uzeti, jer ih jebu sad na granici u Neumu.

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 10:46

ej, darling  Wajter raport - Page 40 727654710 

eto tebe jope kodnas  Wajter raport - Page 40 3015220106 
jesi se smirila?!  Wajter raport - Page 40 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 10:48

darla je napisao/la:Pipojac vidim da pitas za duhan, nije problem, ali ne znam kako cu ti preko granice poslati, 40 kuna je kilo inace. Imas jos broj od Dark? Koliko ja znam ona jos uvijek nabavlja duhan preko nekoga, mislim da ti je to jednostavnija opcija. Mislim stavila bi ti ja na autobus, ali ne znam da ce mi htjeti uzeti, jer ih jebu sad na granici u Neumu.

40 kuna kilo??? Ovdje je doslo na stodvajst kuna pola kile Wajter raport - Page 40 684758713 ali svejedno ga nema.
Vjerojatno ga ni Darkica nema jer je cijela Rijeka presusila. Koga god pitam ista prica, racije, murija, kazne... A to ti ide tako, mozda ima dvojica koja dilaju i daju dalje preprodavacima i kad to dvoje padne onda sve stane na neko vrijeme. Ili pak murija ceka da im se poveca mito i onda ce duhana opet biti na sve strane...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 10:48

pizda je napisao/la:

jos ako su slucajni namjernici zene, sto posto bi je i gurali Wajter raport - Page 40 1523192931 .
Te gume mozes objesit na zidove kuce, kao zastitu od turista...

koji turisti u mojoj kući ? kosa mi se digne na glavi kad me ljudi sa čuđenjem pitaju zašto i ja ne iznajmljujem ... ne podnosim gužvu ni na ulici a kamoli u vlastitoj kući  Wajter raport - Page 40 1523192931  gume mogu jedino palit pod prozorom da ih rastjeram

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 23.05.14 10:50

Alhambra je napisao/la:ej, darling  Wajter raport - Page 40 727654710 

eto tebe jope kodnas  Wajter raport - Page 40 3015220106 
jesi se smirila?!  Wajter raport - Page 40 1523192931 

Ojla Dihalice, cestitam na podmlatku  Wajter raport - Page 40 11484130

U prolazu samo, vidim da stari drug ima probelma za du'anom, a ja sam uvijek za pomoc u nevolji.

Smirila u kom smislu? Ako mislis na ono sto sam rekla tu i dalje mislim isto, ako mislis na ono tamo i dalje mislim isto.

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 10:54

darla je napisao/la:

Smirila u kom smislu? Ako mislis na ono sto sam rekla tu i dalje mislim isto, ako mislis na ono tamo i dalje mislim isto.

ne mos mislit isto o dva diametralno suprostavita foruma... Wajter raport - Page 40 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 23.05.14 10:54

pizda je napisao/la:

40 kuna kilo??? Ovdje je doslo na stodvajst kuna pola kile :)ali svejedno ga nema.
Vjerojatno ga ni Darkica nema jer je cijela Rijeka presusila. Koga god pitam ista prica, racije, murija, kazne... A to ti ide tako, mozda ima dvojica koja dilaju i daju dalje preprodavacima i kad to dvoje padne onda sve stane na neko vrijeme. Ili pak murija ceka da im se poveca mito i onda ce duhana opet biti na sve strane...

Pa tamo je sve dosta jeftinije, ljudi ti jos na selu uzgajaju svoj duhan, pa ti to nije njima tamo neki luksuz, mi imamo cicu gdje kupimo, na selu. Mislim i cigarete u kutiji su duplo jeftinije recimo Winston ti je tamo 11,5 kuna kutija.

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 23.05.14 10:58

pizda je napisao/la:
darla je napisao/la:

Smirila u kom smislu? Ako mislis na ono sto sam rekla tu i dalje mislim isto, ako mislis na ono tamo i dalje mislim isto.

ne mos mislit isto o dva diametralno suprostavita foruma... Wajter raport - Page 40 1523192931 

Mislim jednako kao sto sam rekla o situacijama o kojima sam se ocitovala, prilicno aktivno ovdje, pa onda o situacijama o kojima sam se ocitovala prilicno aktivno tamo. Situacije su razlicite, ali ishod je jelte jednak  Wajter raport - Page 40 1523192931

Da, da, vas je tu vise, je to vam priznam.

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 10:58

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:

40 kuna kilo??? Ovdje je doslo na stodvajst kuna pola kile :)ali svejedno ga nema.
Vjerojatno ga ni Darkica nema jer je cijela Rijeka presusila. Koga god pitam ista prica, racije, murija, kazne... A to ti ide tako, mozda ima dvojica koja dilaju i daju dalje preprodavacima i kad to dvoje padne onda sve stane na neko vrijeme. Ili pak murija ceka da im se poveca mito i onda ce duhana opet biti na sve strane...

Pa tamo je sve dosta jeftinije, ljudi ti jos na selu uzgajaju svoj duhan, pa ti to nije njima tamo neki luksuz, mi imamo cicu gdje kupimo, na selu. Mislim i cigarete u kutiji su duplo jeftinije recimo Winston ti je tamo 11,5 kuna kutija.

u jebote, tebi se duhanski isplatilo uhvatit ercegovca Wajter raport - Page 40 684758713. Ne bi Winston jer se to pusi ko ludo, dva dima i nema cigarete. Cisti duhan je super, nema umjetnih smola (aromata) i ostalih sranja. Ispocetka sam nabasao na super duhan, neki smedji i pojak. Poslije je dosao neki zuci i slabiji pa jos zuci i jos slabiji a i losije arome. Nakon toga vise nema niceg, po trznici isla murija sa psima. Jebate, ko da drogu traze umjesto da puste da ljudi zarade ponesto...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 11:01

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:
darla je napisao/la:

Smirila u kom smislu? Ako mislis na ono sto sam rekla tu i dalje mislim isto, ako mislis na ono tamo i dalje mislim isto.

ne mos mislit isto o dva diametralno suprostavita foruma... Wajter raport - Page 40 1523192931 

Mislim jednako kao sto sam rekla o situacijama o kojima sam se ocitovala, prilicno aktivno ovdje, pa onda o situacijama o kojima sam se ocitovala prilicno aktivno tamo. Situacije su razlicite, ali ishod je jelte jednak  Wajter raport - Page 40 1523192931

Da, da, vas je tu vise, je to vam priznam.

zezam Wajter raport - Page 40 684758713. Sto se ostalog tice, ovisi o tome koliko je ko osjetljiv ali nikog se nije tjeralo, dapace. Jos manje sikaniralo, baniralo...Sve kako je i dogovorito svojevremeno...

-------

https://kultnix.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=696
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 26.05.14 10:33

kišna glista je napisao/la:

sjednem ti ja uz one zidove i pretvorim se u zid ... strah je vrag  Wajter raport - Page 40 1523192931  jebote, da me tamo opizdi grom ne bi me nitko mjesecima našo ... identificiralo bi me se po zubima

ovisi, ako imas kakvu metalnu plombu zube bi ti nasli negdje na Cresu, medju bjeloglavim supovima... Wajter raport - Page 40 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.