kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Gost 11.06.14 6:54

zingaro je napisao/la:Chime da vas ponudim,,sa chime da vas razveselim,,ili rastuzim,,pitanje je sad,,,dakleM ,,pjesma je rijeshenje,,ona ce vas sigurno dotaknuti,,prava energija uvijek nadje svoj put,,Vecheras sam sjetan i pomalo romantichan pa cu to podijeliti sa vama,,ako vam bude dosadno samo klknite izlaz  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 167558484 


meni jednu veliku limunadu

(a jes se prepo kad si pročito da ćemo ti uzimat poklone , a ?  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 1619348112 ) neka si ti nama živ i zdrav i raspjevan

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  pizda 11.06.14 7:31

cigo po obicaju nabaco hrpu lose muzike ali nema veze, rodjendan mu je cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 684758713.
Ziv ti bijo cigo jos sto godina u zdravlju, veselju i bamijama. Ako ti se potrefi da ti se jos koji put digne, mozda bude i seksa koi momenat. U svakom slucaju pozdrav Floridi ma gdje bila... 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Gost 11.06.14 8:50

pizda je napisao/la:cigo po obicaju nabaco hrpu lose muzike ali nema veze, rodjendan mu je cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 684758713.
Ziv ti bijo cigo jos sto godina u zdravlju, veselju i bamijama. Ako ti se potrefi da ti se jos koji put digne, mozda bude i seksa koi momenat. U svakom slucaju pozdrav Floridi ma gdje bila... 

hahahahha... to je I meni prvo pala na pamet  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 3111943984 

dobar cigo, doooobar, glad-glad, maz-maz

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  pizda 11.06.14 10:58

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:cigo po obicaju nabaco hrpu lose muzike ali nema veze, rodjendan mu je cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 684758713.
Ziv ti bijo cigo jos sto godina u zdravlju, veselju i bamijama. Ako ti se potrefi da ti se jos koji put digne, mozda bude i seksa koi momenat. U svakom slucaju pozdrav Floridi ma gdje bila... 

hahahahha... to je I meni prvo pala na pamet  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 3111943984 

dobar cigo, doooobar, glad-glad, maz-maz

tap, tap (lupka se cigu po glavi)...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Lena 11.06.14 12:28

zingaro je napisao/la:Chime da vas ponudim,,sa chime da vas razveselim,,ili rastuzim,,pitanje je sad,,,dakleM ,,pjesma je rijeshenje,,ona ce vas sigurno dotaknuti,,prava energija uvijek nadje svoj put,,Vecheras sam sjetan i pomalo romantichan pa cu to podijeliti sa vama,,ako vam bude dosadno samo klknite izlaz  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 167558484 


Dame biraju:))

pa šta je bilo?nadam se ništa konkretno nego sam melankonija i nostalgija i tako nešto....

šta se mene tiče ja bi (ako se već nudi  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 1523192931 ) neku ribicu, salatu.....i onda čokoladnu tortu
al ovako virtualno nije teško nuditi svašta  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  pizda 11.06.14 12:51

Lena je napisao/la:

pa šta je bilo?nadam se ništa konkretno nego sam melankonija i nostalgija i tako nešto....


malo se zbrojio i skuzijo da je manje vremena ispred njega nego li onog iza. Jedino ako ne misli stvarno postat metuzalem...cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Lena 11.06.14 13:27

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:

pa šta je bilo?nadam se ništa konkretno nego sam melankonija i nostalgija i tako nešto....


malo se zbrojio i skuzijo da je manje vremena ispred njega nego li onog iza. Jedino ako ne misli stvarno postat metuzalem...cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 684758713
a možda će baš on živit 200 godina,pa je sve to relativno  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 11484130 
100 ovamo....100 onamo....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  pizda 11.06.14 13:33

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:

pa šta je bilo?nadam se ništa konkretno nego sam melankonija i nostalgija i tako nešto....


malo se zbrojio i skuzijo da je manje vremena ispred njega nego li onog iza. Jedino ako ne misli stvarno postat metuzalem...cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 684758713
a možda će baš on živit 200 godina,pa je sve to relativno  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 11484130 
100 ovamo....100 onamo....

ne mos na bamijama toliko dozivit...cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Lena 11.06.14 13:38

al na divljim jagodama moš  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Gost 11.06.14 15:05

Lena je napisao/la:al na divljim jagodama moš  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 11484130
Triba bit sritan sta smo dozivili koliko jesmo i nazdraviti onima koji nisu vise s nama.... i udri brigu na veselje....  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 1104742517

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  pizda 12.06.14 7:57

Polo je napisao/la:
Lena je napisao/la:al na divljim jagodama moš  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 11484130
Triba bit sritan sta smo dozivili koliko jesmo i nazdraviti onima koji nisu vise s nama.... i udri brigu na veselje....  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 1104742517

ako je ovo sve i kad riknes nema vise onda nemas sto bit sritan. Sasvim svejedno jesi docekao sto godina ili otisao sa deset kad ijonako niceg nisi svijestan...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Lena 12.06.14 11:53

ovo nije sve pipi...čekaju te zelene livade i cvieće bez smeća.....bit će svega nakon ovoga......lebdit ćeš i levitirati,letjeti....viši niveaux je tu negdje iza ugla  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Gost 13.06.14 1:02

pizda je napisao/la:cigo po obicaju nabaco hrpu lose muzike ali nema veze, rodjendan mu je cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 684758713.
Ziv ti bijo cigo jos sto godina u zdravlju, veselju i bamijama. Ako ti se potrefi da ti se jos koji put digne, mozda bude i seksa koi momenat. U svakom slucaju pozdrav Floridi ma gdje bila... 
E ovo mi je najbolja fora,,,dobra i losha mjuza,,Bog te mazo,,da mi je znati shto ti slushash,,Jebaji ga,,mene u zadnjih par mjeseci lovi neka sudbinska tuga,,a kako cu je izbacit iz sebe,,,kazu da se klin klinom izbija,,,pa tako i ja,,,Moj dijapazon mjuze je preshirok,,,shto oce rec da ne robujem nekim pravilima ili pomodarstvu,,,,nego onako spontano shto mi u tome trenutku pashe,,a zaboli me kuratz shto ce drugi misliti,,Eto poslovno sam bijo na jednoj ercegovachkoj svadbi,,,josh nisam chuo na jendom mjestu da netko pjeva toliko puta,,Duni vjetre,,,hahahahhahaha...a i ojkanje im je za popizdit,,I shto sam ja njma trebo sugerirat,,,slushajte Mocarta pizda vam materina seljachka,,Meni ej bilo vazno da vidim ljude kako uzivaju u onome shto pjevaju,,,,to je cijela pricha,,,a najbolji su mi oni,,koji stave neshto avangardno,,,a kad se napiju slushaju Marinka Rokvica,,,Pizdo,,,ne menstrualishi o ukusima,,okej? fakjubich,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Lena 13.06.14 6:41

jebi ga ja neke stvari ne mogu slušat ni kad popijem   cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 3384354616   
mislim neka ljudi slušaju šta ima paaše,ali ne dotiče sve u srce ista mjuza sorry.....
o kakvom pomodarstvu pričaš?majke ti slušat nešto radi mode....ma daj pa nismo klinci da se pokazujemo pred drugima  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  pizda 13.06.14 8:16

Lena je napisao/la:ovo nije sve pipi...čekaju te zelene livade i cvieće bez smeća.....bit će svega nakon ovoga......lebdit ćeš i levitirati,letjeti....viši niveaux je tu negdje iza ugla  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 11484130

je, i dozivljavat cu organizme telepatskim putem...cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  pizda 13.06.14 8:18

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:cigo po obicaju nabaco hrpu lose muzike ali nema veze, rodjendan mu je cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 684758713.
Ziv ti bijo cigo jos sto godina u zdravlju, veselju i bamijama. Ako ti se potrefi da ti se jos koji put digne, mozda bude i seksa koi momenat. U svakom slucaju pozdrav Floridi ma gdje bila... 
E ovo mi je najbolja fora,,,dobra i losha mjuza,,Bog te mazo,,da mi je znati shto ti slushash,,Jebaji ga,,mene u zadnjih par mjeseci lovi neka sudbinska tuga,,a kako cu je izbacit iz sebe,,,kazu da se klin klinom izbija,,,pa tako i ja,,,Moj dijapazon mjuze je preshirok,,,shto oce rec da ne robujem nekim pravilima ili pomodarstvu,,,,nego onako spontano shto mi u tome trenutku pashe,,a zaboli me kuratz shto ce drugi misliti,,Eto poslovno sam bijo na jednoj ercegovachkoj svadbi,,,josh nisam chuo na jendom mjestu da netko pjeva toliko puta,,Duni vjetre,,,hahahahhahaha...a i ojkanje im je za popizdit,,I shto sam ja njma trebo sugerirat,,,slushajte Mocarta pizda vam materina seljachka,,Meni ej bilo vazno da vidim ljude kako uzivaju u onome shto pjevaju,,,,to je cijela pricha,,,a najbolji su mi oni,,koji stave neshto avangardno,,,a kad se napiju slushaju Marinka Rokvica,,,Pizdo,,,ne menstrualishi o ukusima,,okej? fakjubich,,

cim te to toliko pogodilo znaci da si sviestan svog loseg muzickog okusa cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 684758713 ali ko sto kazes, nek svako slusa sto mu po volji, ne branim ti ja...cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Gost 13.06.14 8:24

marinko rokvić, ahahahahahaha..... a jebote..... e, cigo ova ti je do jaja


Gost
Gost


[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  pizda 13.06.14 8:29

leon je napisao/la:marinko rokvić, ahahahahahaha..... a jebote..... e, cigo ova ti je do jaja


uz njega cigo odrastao...cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Yehudi 13.06.14 9:12

Polo je napisao/la:
Lena je napisao/la:al na divljim jagodama moš  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 11484130
Triba bit sritan sta smo dozivili koliko jesmo i nazdraviti onima koji nisu vise s nama.... i udri brigu na veselje....  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 1104742517
 cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 1619348112

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 5 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.