kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Gost 06.06.14 7:24

Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Ja u svemu mogu naci ljeptu,,,chak i ruznom

jebote, ti si onda ko i Plovak
u chemu je problem,,,u tebi shto nemresh nac ljepotu u svemu ,,ili u meni i plovku>>>

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Gost 06.06.14 7:29

zingaro je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Ja u svemu mogu naci ljeptu,,,chak i ruznom

jebote, ti si onda ko i Plovak
u chemu je problem,,,u tebi shto nemresh nac ljepotu u svemu ,,ili u meni i plovku>>>

ma nema problema, kažem samo da obojica imate tu pooooosebnu moć  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Gost 06.06.14 7:35

Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Ja u svemu mogu naci ljeptu,,,chak i ruznom

jebote, ti si onda ko i Plovak
u chemu je problem,,,u tebi shto nemresh nac ljepotu u svemu ,,ili u meni i plovku>>>

ma nema problema, kažem samo da obojica imate tu pooooosebnu moć    cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 11484130 
ej sve je okej,,,meni je strano usporedjivati druge ljude sa drugima zato shto mislim da nema dva ista chovjeka na ovom svijetu,,,kao shto na jednoj livadi ne mozesh naci dvije iste travke,,pa sam iz tih razloga,,,reagirao ,,,malo provokativno,,,nego da tebe neshto pitam,,,da li se tebi vako rano kad se dignesh ,,,prijebe:cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 684758713??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  pizda 06.06.14 8:01

zingaro je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

jebote, ti si onda ko i Plovak
u chemu je problem,,,u tebi shto nemresh nac ljepotu u svemu ,,ili u meni i plovku>>>

ma nema problema, kažem samo da obojica imate tu pooooosebnu moć    cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 11484130 
ej sve je okej,,,meni je strano usporedjivati druge ljude sa drugima zato shto mislim da nema dva ista chovjeka na ovom svijetu,,,kao shto na jednoj livadi ne mozesh naci dvije iste travke,,pa sam iz tih razloga,,,reagirao ,,,malo provokativno,,,nego da tebe neshto pitam,,,da li se tebi vako rano kad se dignesh ,,,prijebe:cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 684758713??

da si pito mene, rekao bi ti da mi se vako rano jutro samo spava. Nije mi jebacina ni u primislima a kamo li u relisaciji!
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Gost 06.06.14 8:03

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
u chemu je problem,,,u tebi shto nemresh nac ljepotu u svemu ,,ili u meni i plovku>>>

ma nema problema, kažem samo da obojica imate tu pooooosebnu moć    cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 11484130 
ej sve je okej,,,meni je strano usporedjivati druge ljude sa drugima zato shto mislim da nema dva ista chovjeka na ovom svijetu,,,kao shto na jednoj livadi ne mozesh naci dvije iste travke,,pa sam iz tih razloga,,,reagirao ,,,malo provokativno,,,nego da tebe neshto pitam,,,da li se tebi vako rano kad se dignesh ,,,prijebe:cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 684758713??

da si pito mene, rekao bi ti da mi se vako rano jutro samo spava. Nije mi jebacina ni u primislima a kamo li u relisaciji!
Vjerojatno je Boby drugachiji od tebe,,,kazu da se suprotnosti privlache:cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  pizda 06.06.14 8:08

zingaro je napisao/la:
Vjerojatno je Boby drugachiji od tebe,,,kazu da se suprotnosti privlache:cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 684758713

je, on je trenutno u fazi realizacije, izaso iz kuce i zaspao pred vratima... cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Gost 06.06.14 8:22

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Vjerojatno je Boby drugachiji od tebe,,,kazu da se suprotnosti privlache:cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 684758713

je, on je trenutno u fazi realizacije, izaso iz kuce i zaspao pred vratima... cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 1523192931 
kazu da psi liche na svoje gazde,,tako da ne sumnjam da i on oponasha tebe,,,kad se napijesh:cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Gost 06.06.14 8:35

zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
mucka djubrad chestita rockas tjedan dana prije nadajuci se mukte napit i nazderat,,,ocete moj kuratz,,,fajront ste...ajmo razlaz...mogu vam servirat samo kuratz od ofce,,i to tini slajzat,, cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 727654710  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 167558484

ako ne čestitam ne vrijeme makar ranije ja zaboravim......pa da ne zaboravim požurila  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 11484130 
ma ne treba ni jela ni pića.....ide ljeto treba se malo stesat još....

škrtica!  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 3084372643

pusti ti cigu ... laže ka pas da mu nije drago što se netko sjetio al neće pokazat  a najradije bi se sav raspekmezio al mu onda ode imiČ u tri krasne  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 3111943984 
A jebo te,,ako ti kazem da me boli kuratz za rotjkas,,,nesh vjerovat,,,taki sam,,,ne patim od nekih osjecaja za slaviti dramaturgiju mog zivota,,sam chin radjanja je patnja za onog koji je rodio i za onog koji se rodio,,,tak da,,fakat ne vidim smisao slavljenja,,Neki su vjerojatno primijetili,,,,kad su neka unaprijed odredjena slavlja u pitanju ,,,mene nema:cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 684758713)Recimo,,svojevremeno su svi izlazili uniformirano subotom ,,,petkom,,,a ja sam obozavao ponedelek,,,tad sam se nekako osjecao najbolje,,zato shto nije bilo oko mene chopora:cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 1619348112..Mrzim chopore i grupnjake,,kuzish,,,ne snalazim se,,meni ej nekako najljepshe u dvoje na nekom skrivenom mjestu gdje nema radoznalih ochiju,,,to je metaforichki recheno,,,pa ti sad kontaj..e da,,izbjegavam u shirokom krugu zene ,,,koje zele sve ,,,sada i odjednom:cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 1619348112  jako se dobro slazem sa vagama:cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 1619348112)..ja sam njihova slabost;;:cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 1619348112 jebo te,,,,chitam se i ne mogu vjerovati da to ja tipkam,,,al sam odluchijo da necu nishta mijenjati,,

I ja volim vage - najbolja frendica mi je vaga I buvši muž s kojim sam se izvrsno slagala je vaga... živele vage

doctor je vodenjak... I s njima bi se trebala dobro slagati... oboje smo prilično cool po pitanju tog odosnosa tako da je I to ok...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Gost 06.06.14 8:36

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
u chemu je problem,,,u tebi shto nemresh nac ljepotu u svemu ,,ili u meni i plovku>>>

ma nema problema, kažem samo da obojica imate tu pooooosebnu moć    cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 11484130 
ej sve je okej,,,meni je strano usporedjivati druge ljude sa drugima zato shto mislim da nema dva ista chovjeka na ovom svijetu,,,kao shto na jednoj livadi ne mozesh naci dvije iste travke,,pa sam iz tih razloga,,,reagirao ,,,malo provokativno,,,nego da tebe neshto pitam,,,da li se tebi vako rano kad se dignesh ,,,prijebe:cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 684758713??

da si pito mene, rekao bi ti da mi se vako rano jutro samo spava. Nije mi jebacina ni u primislima a kamo li u relisaciji!

rijetko muško...
ni meni jutro nije doba za takovu rabotu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  pizda 06.06.14 10:37

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Vjerojatno je Boby drugachiji od tebe,,,kazu da se suprotnosti privlache:cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 684758713

je, on je trenutno u fazi realizacije, izaso iz kuce i zaspao pred vratima... cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 1523192931 
kazu da psi liche na svoje gazde,,tako da ne sumnjam da i on oponasha tebe,,,kad se napijesh:cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 684758713

mora da si me podrkao sa Baldrickom. Istina, on nema psa ali zato spava pred vratima... cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  pizda 06.06.14 11:12

Vel'ka Maca je napisao/la:

rijetko muško...
ni meni jutro nije doba za takovu rabotu

nema teorije, najprije se treba ustat, umit, oprat zube, nesto ubacit u kljun...onako direkt nakon sna je nehumano...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Gost 09.06.14 4:19

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

rijetko muško...
ni meni jutro nije doba za takovu rabotu

nema teorije, najprije se treba ustat, umit, oprat zube, nesto ubacit u kljun...onako direkt nakon sna je nehumano...
A bog te mazo..pa da li ste vas dvoje chuli sa prirodne mirise,,,Dok obavite sve te radnje,,,narafski da vam vishe i nije do prtzanja,,,nema te vi pojma shto je strast..kad te ormoni spiche,,,ish prat zube moj kuratz,,,Iz usta smrdi onima koji se trpaju svakim smecem,,,pa na zeludcu se ne zatvara ona opnitza,,,,,prstenchic,,,koji ne dozvoljava da taj smrad izlazi vani,,,,mosh prat zube deset godina,,,opet ce smrdit,,Ali ako se ljudi zdravo hrane,,,onda sigurno nema tih smradova,,,nego bakterije u crijevima igraju svoju ulogu,,pa miris tijela postaje erogeni zov,,,miris zbog kojeg ti se dize  organ do neslucenih razmjera,,Vas bi dvoje sve po propisu,,,Jebo te,,,jedan dan ako se ne istushiirash i smrdish,,,morash ic lijechniku da te pregleda jer onda neshto nije uredu ,,,pa ja,,ustvari,,,ja mislim da ti i Maca vishe bacate drkitzu nego shto upraznajvate neki ,,,ajmo rec,,spontani sex,,Meni su uvijek bile fora zene koje vole gorgonzolu,,fakat to smrdi za popizdit,,,ali one vole,,kontam si,,,ili glume i nemaju razvijeno chulo mirisa ...pa iz pomodnosti se uraju na taj proizvod,,,ili morti,,,fakat uzivaju u smradu,,A jebaji ga imash nas svakakvih,,ali miris tijela,,ima svako bice,,,i to onaj poseban,,tak da,,fakat mi je nejasnoo,,,da netko sebi moze odrediti vrijeme kad ce mu se dignuti kuratz ili  oznojiti pipitza...tu mi nekaj ne shtima,,,ako sam u krivu ,,,razuvjerite me:cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 1619348112

Vec par dana nishta ne radim,,,tulumarim,,,malo razmishljam o ljudima,,promatram ih sa druge strane bande..Zakljuchak,,,pa ljudi jedva chekaju da je nekome rockas ili da je neka svadba,,krstitke ,,,da se mogu nalokat dzabalesku,,Meni vishe nije do toga sa ovih sto godina,,,jest da me jebu ormoni,,i da mi se dize svakodnevno,,,Jebo te koja je to drama,,Sav nikakav izgledash a kuratz ti stoji ko raketa,,samo shto ne ispizdish u svemir ,,,konto sam si,,mozda bi ga mogo rentat za ispaljivanje komunikacijskih satelajta u orbitu ove zemaljske kugle,,Bila bi to poprave dobra zarada ,,,ugodno s korisnim,,,djesh ljepshe,,pa ja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Gost 09.06.14 5:27

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

rijetko muško...
ni meni jutro nije doba za takovu rabotu

nema teorije, najprije se treba ustat, umit, oprat zube, nesto ubacit u kljun...onako direkt nakon sna je nehumano...
A bog te mazo..pa da li ste vas dvoje chuli sa prirodne mirise,,,Dok obavite sve te radnje,,,narafski da vam vishe i nije do prtzanja,,,nema te vi pojma shto je strast..kad te ormoni spiche,,,ish prat zube moj kuratz,,,Iz usta smrdi onima koji se trpaju svakim smecem,,,pa na zeludcu se ne zatvara ona opnitza,,,,,prstenchic,,,koji ne dozvoljava da taj smrad izlazi vani,,,,mosh prat zube deset godina,,,opet ce smrdit,,Ali ako se ljudi zdravo hrane,,,onda sigurno nema tih smradova,,,nego bakterije u crijevima igraju svoju ulogu,,pa miris tijela postaje erogeni zov,,,miris zbog kojeg ti se dize  organ do neslucenih razmjera,,Vas bi dvoje sve po propisu,,,Jebo te,,,jedan dan ako se ne istushiirash i smrdish,,,morash ic lijechniku da te pregleda jer onda neshto nije uredu ,,,pa ja,,ustvari,,,ja mislim da ti i Maca vishe bacate drkitzu nego shto upraznajvate neki ,,,ajmo rec,,spontani sex,,Meni su uvijek bile fora zene koje vole gorgonzolu,,fakat to smrdi za popizdit,,,ali one vole,,kontam si,,,ili glume i nemaju razvijeno chulo mirisa ...pa iz pomodnosti se uraju na taj proizvod,,,ili morti,,,fakat uzivaju u smradu,,A jebaji ga imash nas svakakvih,,ali miris tijela,,ima svako bice,,,i to onaj poseban,,tak da,,fakat mi je nejasnoo,,,da netko sebi moze odrediti vrijeme kad ce mu se dignuti kuratz ili  oznojiti pipitza...tu mi nekaj ne shtima,,,ako sam u krivu ,,,razuvjerite me:cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 1619348112

Vec par dana nishta ne radim,,,tulumarim,,,malo razmishljam o ljudima,,promatram ih sa druge strane bande..Zakljuchak,,,pa ljudi jedva chekaju da je nekome rockas ili da je neka svadba,,krstitke ,,,da se mogu nalokat dzabalesku,,Meni vishe nije do toga sa ovih sto godina,,,jest da me jebu ormoni,,i da mi se dize svakodnevno,,,Jebo te koja je to drama,,Sav nikakav izgledash a kuratz ti stoji ko raketa,,samo shto ne ispizdish u svemir ,,,konto sam si,,mozda bi ga mogo rentat za ispaljivanje komunikacijskih satelajta u orbitu ove zemaljske kugle,,Bila bi to poprave dobra zarada ,,,ugodno s korisnim,,,djesh ljepshe,,pa ja

Ujutro sam snena i nije mi kurac ni u primisli... i inace nisam jutarnji tip, treba mi vremena da dodjem na se... ujutro moze mazenje i gugutanje, ali ne sex.

Sto se tice smradova, ne volim ih. Ali neki smradovi su mi dobri, jaki, imaju karizmu, drugi smradovi su mi katastrofa odbojni. Evo ti primjer sa mackama i psima - psi mi smrde i mos me jebat ali to mi je neugodan miris (iako si mislim nabavit jednog dzukca), dok recimo macji smrad, smrad macjeg zahoda moze biti ziva kemija, ali taj me smrad ne iritira... ok, zakljucim da smrdi, ucinim sto je potrebno da ga vise ne osjecam i to je to.
Tako vjerojatno mamama ne smrdi govance od njihove nejaci... mislim, smrdi, ali to je slaaaaatko

Kad nadjem muskarca ciji ce mi prdac imati smrad herkulesa, e to ce biti to cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 1523192931 cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 1523192931  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 1523192931 

Jutro i smrad iz usta su mi u kategoriji no-no mirisa...

Jedna damska opaska za kraj - ja nekada budem ful ponosna na svoj prdac... bas mi bude onako.... mocan... i bez obzira sto smrdi nije mi bed, nekako sam ponosna cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 3114667799 cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 3114667799  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 3114667799 

Inace to su kategorije samo za moj nos... bivsi nikada nije grunuo predamnom, ni ja pred njim... iako sam mu voljela upadat na wc na sto bi ovaj dobivao zivcane slomove

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Lena 09.06.14 6:00

mrzim kad mi neko upadne u wc.....djeca su napokon u fazi da ipak mogu na miru pišat  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 11484130 
inače sa,m bila kao narodno blago dok su bili maleni.....oboje za mnom kao priljepci...kud ja tu i oni
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  pizda 09.06.14 8:02

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

rijetko muško...
ni meni jutro nije doba za takovu rabotu

nema teorije, najprije se treba ustat, umit, oprat zube, nesto ubacit u kljun...onako direkt nakon sna je nehumano...
A bog te mazo..pa da li ste vas dvoje chuli sa prirodne mirise,,,Dok obavite sve te radnje,,,narafski da vam vishe i nije do prtzanja,,,nema te vi pojma shto je strast..kad te ormoni spiche,,,ish prat zube moj kuratz,,,Iz usta smrdi onima koji se trpaju svakim smecem,,,pa na zeludcu se ne zatvara ona opnitza,,,,,prstenchic,,,koji ne dozvoljava da taj smrad izlazi vani,,,,mosh prat zube deset godina,,,opet ce smrdit,,Ali ako se ljudi zdravo hrane,,,onda sigurno nema tih smradova,,,nego bakterije u crijevima igraju svoju ulogu,,pa miris tijela postaje erogeni zov,,,miris zbog kojeg ti se dize  organ do neslucenih razmjera,,Vas bi dvoje sve po propisu,,,Jebo te,,,jedan dan ako se ne istushiirash i smrdish,,,morash ic lijechniku da te pregleda jer onda neshto nije uredu ,,,pa ja,,ustvari,,,ja mislim da ti i Maca vishe bacate drkitzu nego shto upraznajvate neki ,,,ajmo rec,,spontani sex,,Meni su uvijek bile fora zene koje vole gorgonzolu,,fakat to smrdi za popizdit,,,ali one vole,,kontam si,,,ili glume i nemaju razvijeno chulo mirisa ...pa iz pomodnosti se uraju na taj proizvod,,,ili morti,,,fakat uzivaju u smradu,,A jebaji ga imash nas svakakvih,,ali miris tijela,,ima svako bice,,,i to onaj poseban,,tak da,,fakat mi je nejasnoo,,,da netko sebi moze odrediti vrijeme kad ce mu se dignuti kuratz ili  oznojiti pipitza...tu mi nekaj ne shtima,,,ako sam u krivu ,,,razuvjerite me:cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 1619348112

spadam u sretnike koji nemaju problema sa zadahom iz usta, gljivicama i slicnim sranjima koji potenciraju te tvoje hormonalne mirise cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 684758713. Jedino sto smrdim po duhanu ali to je meni bozji miris. Svejedno, ako nakon vecernjeg seksa sa tim nastavis ujutro cim otvoris oci i na vidjelo izadju oni "zapeceni" mirisi raznoraznih sluzi, svaka tebi cast na erogenom zovu. To mene zove na stavljanje glave u skoljku i olaksavanje. Ne kazem, ima manijaka kojima je to stvarno eroticno i stimulativno. Napoleon je bijo jedan od tih manijaka koji je uzivao u miomirisima mjesecima ne pratog medjunozja. Zato su ga dvaput i izolirali na otoke, valjda ljudi nisu mogli zivjet od smrada...cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 684758713
Ljudi su stoka koja smrdi vise od bilo koje druge stoke ako samo na cas zaboravi na osobnu igijenu. Kujetinu kojoj je to stimulativno i prirodno nek ujutro lize neki manijak poput tebe i Napoleona uz erogene zovove svih vrsta... cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Gost 09.06.14 8:04

alooo svi skupa ... doručkujem !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  pizda 09.06.14 8:04

Lena je napisao/la:mrzim kad mi neko upadne u wc.....djeca su napokon u fazi da ipak mogu na miru pišat  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 11484130 
inače sa,m bila kao narodno blago dok su bili maleni.....oboje za mnom kao priljepci...kud ja tu i oni

 cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 1523192931 ako nista drugo su te naucili kako na brzaka obaviti nuzdu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  pizda 09.06.14 8:05

kišna glista je napisao/la:alooo svi skupa ... doručkujem !

reci to cigi, njemu se i apetit otvori od raznih pomjesatih hormona... cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Gost 09.06.14 8:10

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:alooo svi skupa ... doručkujem !

reci to cigi, njemu se i apetit otvori od raznih pomjesatih hormona... cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 1523192931 

zajebavam ... eno sam u svojoj šumici niže otvorila par pitanja pa kome se da odgovarat al molim da to radite dok ručate bar  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  propolis 09.06.14 10:02

glistic..kada si od mene cula da na jedrilici pšrimam i deset osoba ..do sada maksimalno 8 ..i to je mnogo bilo..

idealno dvoje ili dve sa  chifom.. cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 3111943984 
dva para ..maksimalno tri  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 11484130  to je za potpuno uzivanje u svium blagodatima takvog nacina  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 1619348112 

ako bi se zalomilo drustvo sa foruma.. cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 2733991369   bas bi me zanimalo kako bi funkcionirala pravila.. cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 3114667799 

inace jedrilica ima 5 kabina sa bracnim krevetima a svaka kabina ima svoju kupaonu..

jos nisam nikada dozivio da na jedrilici neko smrdi..hehehehe ...mislim da je to i nemoguce uz plavu vodu koja ti je stalno na 70 cm od tebe ..a kada izadjes iz nje na zadnjem spojleru ili platformi je tus sa hladnom i toplom vodom...


 cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Gost 09.06.14 10:07

za gospu blaženu!!!!


ti stzalno: glistić ovo-glistić ono...
pizda: jagoda ovo-jagoda ono...


pa šta sam ja 13. prase?!?!?!?!






 cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Gost 09.06.14 10:13

Vel'ka Maca je napisao/la:za gospu blaženu!!!!


ti stzalno: glistić ovo-glistić ono...
pizda: jagoda ovo-jagoda ono...


pa šta sam ja 13. prase?!?!?!?!






 cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 3111943984

kako ne kužiš ? muški ti hoće one koji neće njih  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 1523192931  jebote, a da nisam stopedeset razgovora sa plofkom obavila uživo i na isto toliko načina mu objasnila da me jedrenje niti najmanje ne zanima a pogotovo ako je on kaptnaa borda a on opet meni ide objašnjavat  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 3114667799 

plovak, de se uvati objasnit nekoj koju to zanima ... mene neš vidjet na velkoj jedrilici pa da umrem pa mi lijes na nju stave ... trenutno bih se pretvorila u zombija i iskočila iz vlastitog lijesa ... nema mi većeg preseransa od jedrenja na tim velikim jedrilicama i kad ona plastika užegne na suncu a ti ko uživaš ... za mene ti je više neki splav od pruća a la kon tiki i mačak miki na njemu a ne plastic fantastic

Gost
Gost


[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  propolis 09.06.14 10:16

Vel'ka Maca je napisao/la:za gospu blaženu!!!!


ti stzalno: glistić ovo-glistić ono...
pizda: jagoda ovo-jagoda ono...


pa šta sam ja 13. prase?!?!?!?!






 cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 3111943984
Nismo li se mi dogovorili za kraj ljeta...uonoj najkvalitetnijoj kombinaciji... cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 684758713  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  pizda 09.06.14 10:23

Vel'ka Maca je napisao/la:za gospu blaženu!!!!


ti stzalno: glistić ovo-glistić ono...
pizda: jagoda ovo-jagoda ono...


pa šta sam ja 13. prase?!?!?!?!
 cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 3111943984

e omrsavi pa neces bit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  propolis 09.06.14 10:24

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:za gospu blaženu!!!!


ti stzalno: glistić ovo-glistić ono...
pizda: jagoda ovo-jagoda ono...


pa šta sam ja 13. prase?!?!?!?!






 cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 3111943984

kako ne kužiš ? muški ti hoće one koji neće njih  cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 1523192931  jebote, a da nisam stopedeset razgovora sa plofkom obavila uživo i na isto toliko načina mu objasnila da me jedrenje niti najmanje ne zanima a pogotovo ako je on kaptnaa  borda a on opet meni ide objašnjavat   cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 3114667799 

plovak, de se uvati objasnit nekoj koju to zanima ... mene neš vidjet na velkoj jedrilici pa da umrem pa mi lijes na nju stave ... trenutno bih se pretvorila u zombija i iskočila iz vlastitog lijesa ... nema mi većeg preseransa od jedrenja na tim velikim jedrilicama i kad ona plastika užegne na suncu a ti ko uživaš ... za mene ti je više neki splav od pruća a la kon tiki i mačak miki na njemu a ne plastic fantastic  
nisam ja tebi objasnjavao da shvatis kako je stvarno.... vec tvoje klasincno podbadacko-zajebantsko neistinito pisanje i prikazivanje stvari o kojima nemas nikakvog znanja i spoznaje
mene to ne tangira ...samo te povremeno ispravim kada se previse zaneses u svojem spletkarenju..ostali se nakon nekog vremena takvog mobinga izbrisu... cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 3111943984 

 cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan! - Page 2 Empty Re: cigane sviraj nam ti ! sretan rođendan!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.