kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Omilite pjesme forumasa

Stranica 21 / 22. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next

Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Lena 13.07.14 6:25

ovo stoji da je sve prije bar u nekoj sličnoj formi napravljeno....a kjuza je posebna stavka.....ok neke stvari doslovno su prekopirane,a masu pjesama podsjećaju ne druge.....sad jel baš namjerno kad su tri takta slična?a ne znam.....negdje jesu negdje nisu....aj ti dokaži kume  Omilite pjesme forumasa - Page 21 11484130 
i meni ta autorska prava idu nedokučivim stazama......trebaš brzo lupit pečat na ono šta je tvoje  Omilite pjesme forumasa - Page 21 1523192931 
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  RobinUd 14.07.14 0:19

U stvarnom zivotu postoji nekoliko kategorija plagiranja, kopiranja, i slicnih ***iranja.
Granice su ponekad elasticne, ponekad sture. Ja i nisam u ova dva posta htio staviti teziste na $$$ i §§§. Namjera mi je bila ukazati bas na tu, neki puta cudnu okolnost.
Neki puta je nekome oprosteno, jer taj "kalibar" umjetnika ne moze kopirati i plagirati.
On je samo bio "inspiriran odredjenim djelom". 

Naslusali smo se njemacke himne, kroz ovo (zavrseno) Svjetsko Prvenstvo u nogometu. 
Melodiju je napisao Joseph Haydn, inspiriran jednom hrvatskom narodnom pjesmom.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 851
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Lena 14.07.14 12:32

RobinUd je napisao/la:U stvarnom zivotu postoji nekoliko kategorija plagiranja, kopiranja, i slicnih ***iranja.
Granice su ponekad elasticne, ponekad sture. Ja i nisam u ova dva posta htio staviti teziste na $$$ i §§§. Namjera mi je bila ukazati bas na tu, neki puta cudnu okolnost.
Neki puta je nekome oprosteno, jer taj "kalibar" umjetnika ne moze kopirati i plagirati.
On je samo bio "inspiriran odredjenim djelom". 

Naslusali smo se njemacke himne, kroz ovo (zavrseno) Svjetsko Prvenstvo u nogometu. 
Melodiju je napisao Joseph Haydn, inspiriran jednom hrvatskom narodnom pjesmom.

bolji imaju pokoji popust....neka i haydn malo posudi....taj kalibar može  Omilite pjesme forumasa - Page 21 11484130 
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 05.03.16 23:08

našla sama


meni je ovo mjaca što se tiče njenih upisa na ovom forumu



ovo mi je taj njen dotur

https://www.youtube.com/watch?v=bESGLojNYSo

jebat ga , ne vjerujem u muškarce koji se emotivno ne vežu i kojima je sve sex a oni keksulani roboti koji iskorištavaju naivne žene .... ako postoje i takvi, nisam ih imala sreću sresti Omilite pjesme forumasa - Page 21 1523192931 ... muškarci su nekada daleko emotivniji ali to kriju dok ne puknu pa krenu u osvetu jer su povrijeđeni

sorry maco... ne razmišljam o tebi smišljeno al baš kad o nečemu ne razmišljam izlete mi ovakve asocijacije iznebuha i to kroz medij u kojem uopće nisam netko i nešto ... možda ti dobro dođe to moje brejnstormanje a ako ne, moja isprika što sam pogriješila ...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 06.03.16 0:08

krenula me inspiracija pa da nastavim

ovo je pizdina pjesma



tako sam ga ja doživjela glede virtualne prezentacije ... glede ove druge ne baš al ne bih o tome ... imam respekt do privatnosti ... al pizda ima tendenciju u virtuali uloviti se za skute neke alfa žemke i kriti se iza njenih skuta Omilite pjesme forumasa - Page 21 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Lena 06.03.16 12:09

baš dobra thema...opet sam je prolistala.....
ako mi jopet neko padne na pamet uz piesmu metnem....

recimo mjaca mi je i ovo....molim da sluša text.... Omilite pjesme forumasa - Page 21 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 06.03.16 12:18

super je tema ... a i ja sam naletila opet na jednu stvar od koje mi se diže želudac kad ju čujem a vrte je stalno tako da je ćelava pjevačica sa onom svojom bolesničkom dobila opaku konkurenciju

al ne smim reć koja je jerbo će mi onda tu ljigavoštinu servirat za svaki rođemdan ... a ta je još sto puta gora od one senadine u kojoj polagano i dugo krepava zbog tipa ... taman misliš da je nemoguće smislit gore kad te ono neugodno iznenadi ! Omilite pjesme forumasa - Page 21 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 06.03.16 12:37

Hahahahahah, koji izbor pjesmica Omilite pjesme forumasa - Page 21 11484130
niste pogodile nit ni jedna ni druga.... nisi glisto pogodila ni mene, ni dotura... bilo bi mi drago, ali sam sigurna da doturu nisu ni na kraj pameti ikakve emocije Omilite pjesme forumasa - Page 21 684758713 a ni ja ne vapim za jos jednim putom... mi smo jedna obicna bezveznost Omilite pjesme forumasa - Page 21 1523192931
a ni kraljica rozga nije dobacila poantu Omilite pjesme forumasa - Page 21 11484130

btw - bila sam jucer vani i svako malo bi imala rijaliti check u wcu, ja stvarno jako lo se izgledam ovih dana Omilite pjesme forumasa - Page 21 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 06.03.16 12:45

Vel'ka Maca je napisao/la:Hahahahahah, koji izbor pjesmica Omilite pjesme forumasa - Page 21 11484130
niste pogodile nit ni jedna ni druga.... nisi glisto pogodila ni mene, ni dotura... bilo bi mi drago, ali sam sigurna da doturu nisu ni na kraj pameti ikakve emocije Omilite pjesme forumasa - Page 21 684758713 a ni ja ne vapim za jos jednim putom... mi smo jedna obicna bezveznost Omilite pjesme forumasa - Page 21 1523192931
a ni kraljica rozga nije dobacila poantu Omilite pjesme forumasa - Page 21 11484130

btw - bila sam jucer vani i svako malo bi imala rijaliti check u wcu, ja stvarno jako lo se izgledam ovih dana Omilite pjesme forumasa - Page 21 1523192931

ma pokušavam te nasmijavati dok te ne prođe muka od svega pa se sjetila teme ... tako su meni moje kolegice dolazile i izvrtale priču i pizdarije izvodile akonto mog braka dok nisam propišala od smijeha ... imaš potrebu pričati o tome pa ajmo se svi zajebavat a ne samo ozbiljno ... dana danas sam im zahvalna na tome

a sad kad sam se još sjetila gimlija i kojim tonom me bivši nazvo opet se smijem Omilite pjesme forumasa - Page 21 3114667799

dere se on na mene i ljut ko puška, veli, misliš ti da sam ja glup pa ne znam kako to radiš ???

nima odolila da mu kažem, dragi moj, ne mislim da da si glup, sad već znam da jesi a ti izvoli pa me tuži ... jedva čekam da po sudu objašnjavam tko je gimli i kako voli jesti mandarine ( i bivši ih je volijo pa išo po tome povezivat ) Omilite pjesme forumasa - Page 21 3114667799 Omilite pjesme forumasa - Page 21 3114667799 Omilite pjesme forumasa - Page 21 3114667799




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 06.03.16 12:48

Vel'ka Maca je napisao/la:

btw - bila sam jucer vani i svako malo bi imala rijaliti check u wcu, ja stvarno jako lo se izgledam ovih dana Omilite pjesme forumasa - Page 21 1523192931

raskidi su teški, ali prođe to ... a imaš svo pravo izgledati loše ... nisam ni ja izgledala ko princeza nakon razvoda Omilite pjesme forumasa - Page 21 1523192931

i ne treba omalovažavati bilo koji raskid ... jebate, navikneš se na mačku pa ti fali kad je nema a kamoli na čovjeka kakav god da je bio

maconjo, drž se ti al samo zero pameti u svemu ... tu doć, pičkarat al pametno da te prođe glavobolja a ne zadesi nova

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 07.03.16 9:53

u redu je glisto, lipo što brigaš, al nema razloga za obiljniju sikiraciju - ja pišem točno što osijećam tak da nema veće drame ni štete Omilite pjesme forumasa - Page 21 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 07.03.16 10:05

Glista je napisao/la:krenula me inspiracija pa da nastavim

ovo je pizdina pjesma



tako  sam ga ja doživjela glede virtualne prezentacije ... glede ove druge ne baš al ne bih o tome ... imam respekt do privatnosti ... al pizda ima tendenciju u virtuali uloviti se za skute neke alfa žemke i kriti se iza njenih skuta Omilite pjesme forumasa - Page 21 1523192931

je l' to pizda o tebi piva? Omilite pjesme forumasa - Page 21 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  pizda 07.03.16 10:12

meni ovo ovako perijodicno ide uz Macu i njene afinitete...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 07.03.16 10:16

Vel'ka Maca je napisao/la:

je l' to pizda o tebi piva? Omilite pjesme forumasa - Page 21 1523192931

a nisam sebe imala na pameti neg malo pizdu zajebavam da i tebe nasmijem onaj dan kada sam mislila da ti je bilo teško .... al sad vidim da si dobro i drago mi to čut ...

zaboravljaš da mene dugo nije ni bilo tu a kad sam se vratila, ostala jer vidim da se ipak i ovaj komadić virtualnog svijeta malo uskomešo ... meni je uvijek ljepše kad ih više priča a ne samo pizda i ja

odoh, ja sam se fino usosila privatno i sad mi treba malo ozbiljnjijih stavova od ovog šegačenja po forumu ... bolje da me nema kad sam u ozbiljnim tonalitetima Omilite pjesme forumasa - Page 21 11484130


pozz i budite svi dobro Omilite pjesme forumasa - Page 21 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 07.03.16 10:22

pizda je napisao/la:meni ovo ovako perijodicno ide uz Macu i njene afinitete...

ovo je nešto tjeskobno - to meni prije uz tebe ide, I to puno prije uz tebe... u mene je bezbrižno Omilite pjesme forumasa - Page 21 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  pizda 07.03.16 10:24

od kad imam ovo novo sranje uopce ne vidim klipove koje stavljam. Moram zvat experte da mi to srede...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 08.03.16 9:30

pizda je napisao/la:meni ovo ovako perijodicno ide uz Macu i njene afinitete...

šta me vanzemaljsci na kraju odvedu? Omilite pjesme forumasa - Page 21 1523192931
tome se nadaš Omilite pjesme forumasa - Page 21 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 06.05.17 21:32

zingaro je napisao/la:ajgesovomije slijedeca destinacija,,,a pjesma glistina..imam negdje snimljen video iz Grchke,,predivno sviraju,,na Zeusovom trgu,,Bijo sam skroz iznenadjen i odushevit, Omilite pjesme forumasa - Page 21 3712670000 


tema za podignut mojom omilitom piesmicom Omilite pjesme forumasa - Page 21 684758713

malo mi teško sad prešaltati se na forumaše i tko sluša šta al ja slušam ovo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 07.05.17 9:33

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:



par godina kasnije sam se u par navrata družila s mrletom i tip je zastrašujuće normalan  Omilite pjesme forumasa - Page 21 11484130 
normalno da je on normalan, ali muzika im je nenormalna...samo mi je jednom uspjelo ne pobjeći s njihovog koncerta... došli smo svi podnapiti   Omilite pjesme forumasa - Page 21 3111943984

ja sam se super provodila na njihovim koncertima... baš-baš super... i ovaj zadnji album (bombardiranje srbije i čačka) po kojem svi toliko pljuju mi je njihov sukus
ja ne... ma ne pljujem, samo mi nikad nisu legli... sve mi je to nekako silovanje nadarenosti tek iz puke potrebe da se bude drugačiji...
al ajd, ti i ja ionako nemamo isti glazbeni ukus (osim "mekše" klasike)... meni je bluz na prvom mjestu, a čitam da je tebi na zadnjem... jebatga, nećemo ići na koncerte, jest ćemo i piti, tu smo slične  Omilite pjesme forumasa - Page 21 11484130
ijao....
maco vidi ovaj stari post... jedine smo s foruma koje smo se odlično provele upravo na "koncertu", bez obzira što smo bile uvjerene da ne volimo istu glazbu...  tad je nažalost izostao užitak hranjenja samo zbog moje komocije, ajmo blizu da se ne vozimo po gradu ( Omilite pjesme forumasa - Page 21 2329918616  ) ali su mačke izgladile čak i taj propust...

da... zaboravila sam... davno sam s darlom išla na balaševićev koncert... ali obje ga volimo i bilo je za očekivati takav ishod...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 07.05.17 12:51

btw je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
normalno da je on normalan, ali muzika im je nenormalna...samo mi je jednom uspjelo ne pobjeći s njihovog koncerta... došli smo svi podnapiti   Omilite pjesme forumasa - Page 21 3111943984

ja sam se super provodila na njihovim koncertima... baš-baš super... i ovaj zadnji album (bombardiranje srbije i čačka) po kojem svi toliko pljuju mi je njihov sukus
ja ne... ma ne pljujem, samo mi nikad nisu legli... sve mi je to nekako silovanje nadarenosti tek iz puke potrebe da se bude drugačiji...
al ajd, ti i ja ionako nemamo isti glazbeni ukus (osim "mekše" klasike)... meni je bluz na prvom mjestu, a čitam da je tebi na zadnjem... jebatga, nećemo ići na koncerte, jest ćemo i piti, tu smo slične  Omilite pjesme forumasa - Page 21 11484130
ijao....
maco vidi ovaj stari post... jedine smo s foruma koje smo se odlično provele upravo na "koncertu", bez obzira što smo bile uvjerene da ne volimo istu glazbu...  tad je nažalost izostao užitak hranjenja samo zbog moje komocije, ajmo blizu da se ne vozimo po gradu ( Omilite pjesme forumasa - Page 21 2329918616  ) ali su mačke izgladile čak i taj propust...

da... zaboravila sam... davno sam s darlom išla na balaševićev koncert... ali obje ga volimo i bilo je za očekivati takav ishod...
Ama sta sam bila tako decentna - klopa je bila bogovska, bolji ferero nisam nigdje jela i jos sam se (valjda u sebi  Omilite pjesme forumasa - Page 21 11484130 ) cudila, kako zagrrb ima finjak kvartovski restac - ona terasa je bila mrak ugodna, doba dana savrseno pogodjeno, vrijeme idealno i po mom gustu i nasa atmosfera je bila tako opustena, ugodna, ko da se znamo 100 godina i sad smo se nakon pauze ponovno nasle. Meni je bilo divno i taman. Kazem ti, prava ugodica  Omilite pjesme forumasa - Page 21 684758713

A za macke da ne govorim, kako nas je stara maca nakostrijesila i navlazila nam oci. Bio je to izlazak totalno po mom gustu od pocetka do kraja za godine zivota u kojima sam trenutno. Pun pogodak. Jedino mi je zao da nisam kupila najskuplje karte, 100 kuna gore- dole, a ipak bi ih bolje vidjele jer su kostimi i sminka bili vrh.

Bas sam se jucer cula sa frendicom iz davnina koja je mojih godina i prozivljava trecu mladost - brije po partijima, festivalima sa upola mladjom ekipom i ludo se provodi. Ne mogu se zamislit vise u takvim izlascima kad izadjes u oetak a vratis se u nedjelju popodne. Nemam vise nitenergije, nit volje za to.

Druzenjeje bilo savrseno  Omilite pjesme forumasa - Page 21 684758713 moj naklon.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  pizda 07.05.17 15:35

Vel'ka Maca je napisao/la:

Bas sam se jucer cula sa frendicom iz davnina koja je mojih godina i prozivljava trecu mladost - brije po partijima, festivalima sa upola mladjom ekipom i ludo se provodi. Ne mogu se zamislit vise u takvim izlascima kad izadjes u oetak a vratis se u nedjelju popodne. Nemam vise nitenergije, nit volje za to.


ocita kriza srednjih godina a uz to nije bas ni jako pametna...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 07.05.17 16:13

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

Bas sam se jucer cula sa frendicom iz davnina koja je mojih godina i prozivljava trecu mladost - brije po partijima, festivalima sa upola mladjom ekipom i ludo se provodi. Ne mogu se zamislit vise u takvim izlascima kad izadjes u oetak a vratis se u nedjelju popodne. Nemam vise nitenergije, nit volje za to.


ocita kriza srednjih godina a uz to nije bas ni jako pametna...
Ma nju nije ni pustila... oduvijek je takva... samo switcha ekipu... njoj dobro, meni dobro, svi sretni Omilite pjesme forumasa - Page 21 684758713
A sto se pameti tice - bas je pametna... i ima cudo karijeru i sirinu... i ta ekipa oko nje su svi nekakvi aktivisti, kreativci, umetnici koji imaju rezultate na svojim poljima djelovanja... nisu samo zoberi tako da mi bude super dok ju slusam sta prica i super to zvuci... al onda kad se probam zamislit u toj situaciji - avaj ne... energy level mi je u zenu zadnjih 7-8 godina  Omilite pjesme forumasa - Page 21 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 07.05.17 19:10

Vel'ka Maca je napisao/la:
bolji ferero nisam nigdje jela 

Druzenjeje bilo savrseno  Omilite pjesme forumasa - Page 21 684758713 moj naklon.
ma srce si, ali trebale smo jesti odličan biftek, a ne dobar ferero... onako izgladnjeloj od puta bi ti i burek bio dobar Omilite pjesme forumasa - Page 21 1523192931 
nema veze, ponovit ćemo vaju prvom prilikom Omilite pjesme forumasa - Page 21 684758713


dijelim mišljenje i vraćam naklon

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 07.05.17 19:18

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

Bas sam se jucer cula sa frendicom iz davnina koja je mojih godina i prozivljava trecu mladost - brije po partijima, festivalima sa upola mladjom ekipom i ludo se provodi. Ne mogu se zamislit vise u takvim izlascima kad izadjes u oetak a vratis se u nedjelju popodne. Nemam vise nitenergije, nit volje za to.


ocita kriza srednjih godina a uz to nije bas ni jako pametna...
Ma nju nije ni pustila... oduvijek je takva... samo switcha ekipu... njoj dobro, meni dobro, svi sretni Omilite pjesme forumasa - Page 21 684758713
A sto se pameti tice - bas je pametna... i ima cudo karijeru i sirinu... i ta ekipa oko nje su svi nekakvi aktivisti, kreativci, umetnici koji imaju rezultate na svojim poljima djelovanja... nisu samo zoberi tako da mi bude super dok ju slusam sta prica i super to zvuci... al onda kad se probam zamislit u toj situaciji - avaj ne... energy level mi je u zenu zadnjih 7-8 godina  Omilite pjesme forumasa - Page 21 11484130
takva sam bila do neke 45 Omilite pjesme forumasa - Page 21 11484130  ..... imala sam fenomenalnu ekipu (naročito u Puli) i bilo je to pod normalno da se cijeli vikend partija... ples, koncerti, kartanje, nebitno... a onda me napustila i volja i snaga za takvim noćnim bdijenjem... ne ide više, a ni ne privlači me... jednostavno moram imati dovoljno sna inače uopće ne funkcioniram...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 16.05.17 0:16

jedan od forumaša .. neću reći koji


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 21 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 21 / 22. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.