kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Stranica 3 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  orion 17.06.14 20:08

Sretan ti rođendan Maco !!!

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Yxr5b9y

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  Gost 17.06.14 22:47

fakat fala oriončice  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  Gost 17.06.14 23:12

Vel'ka Maca je napisao/la:fakat fala oriončice  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 684758713 

di je dotur sada ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  Gost 17.06.14 23:15

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:fakat fala oriončice  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 684758713 

di je dotur sada ?

dotur je začorio nakon snošaja pa sam ga probudila i zamolila da napusti odaje... ne volim tuđe energije predugo po svom prostoru... ne prespavljujemo jedno kod drugog i ne volim ići kod njega... sve je bijelo i bež

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  Gost 17.06.14 23:16

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:fakat fala oriončice  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 684758713 

di je dotur sada ?

dotur je začorio nakon snošaja pa sam ga probudila i zamolila da napusti odaje... ne volim tuđe energije predugo po svom prostoru... ne prespavljujemo jedno kod drugog i ne volim ići kod njega... sve je bijelo i bež

kako ti se da tako ? al stvarno !

meni malo miriše na osvetu zbog neuzvratitih osjećaja ... da kod mene netko legne, prespavo bi i ne bi ustajao dva tri dana  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  Gost 17.06.14 23:23

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:fakat fala oriončice  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 684758713 

di je dotur sada ?

dotur je začorio nakon snošaja pa sam ga probudila i zamolila da napusti odaje... ne volim tuđe energije predugo po svom prostoru... ne prespavljujemo jedno kod drugog i ne volim ići kod njega... sve je bijelo i bež

kako ti se da tako ? al stvarno !

meni malo miriše na osvetu zbog neuzvratitih osjećaja ... da kod mene netko legne, prespavo bi i ne bi ustajao dva tri dana  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 1523192931 

pitao me danas zašto ga uvijek tjeram... dubravke mi
ma nije da ga tjeram nego ne mogu se opustiti kad mi je netko po stanu... uvijek moram na nešto paziti... jebiga... i ja sam lagani sjebanitis...  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 1523192931 

bila mi je popodne žena od bratića od bivšeg... godinu dana već žive u kataru...i sad si pričamo šta ima novog kod jedne, kod druge... i reko da imam fak badija i da to nije nit veza nit išta ozbiljno, ali da ne odustajem od ljubavi samo si ne mogu više zamisliti da živim s nekim...
lijepo, ako se zaljubim, ako se dogodi, svak na svojoj adresi i zajednički trenuci može, ali da mi se živi u dvoje - više ne

ja ti ne volim ni prijatelje imat po stanu... uvijek ja idem k njima... rijetko oni k meni

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  Gost 17.06.14 23:39

danas sam saznala da cijelo selo od bivšeg pizdi kako mu je ona vještica (ja) i stan uzela... njegov stan, plaćen s novcima od prodaje stana njegove mame...

trećinu love je dao on (odnosno njegova mama), trećinu love moji starci i trećinu smo uzeli na kredu...
kad smo se rastajali - njemu je ostao auto od 30.000 EUR, motor i još smo mu isplatiti kredit...
jebeno selo

a znam da je cijelo selo odahnulo kad se dobri slaven riješio lude vještice...



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  Gost 17.06.14 23:44

proponjo - dobro veče, netko reče...
otkud ti u ovaj sitan sat ili je to tvoja uobičajena ura?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  propolis 17.06.14 23:45

ti si bez milosti prema prijateljima sa beneficijama ...hebote da se neko dize i odlazi...imas li i malo srceka spram prijatelja  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 11484130 
glista je prav drugacija ..kako kaze .. Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 1619348112
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  Gost 17.06.14 23:53

propolis je napisao/la:ti si bez milosti prema prijateljima sa beneficijama ...hebote da se neko dize i odlazi...imas li i malo srceka spram prijatelja  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 11484130 
glista je prav drugacija ..kako kaze .. Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 1619348112

ma njega jednako boli kurac za mene ko i mene za njega... ali uvijek mu se razveselim kad ga vidim... što se voli maziti, ko mali mačak... i uspije on mene opustiti na par sati, ali nakon toga - dota... svak svojoj kući... ne škodi ti to njemu... dovoljno je on sebičan da zna uzeti šta mu treba, paše i odgovara...
ne bojim se ja za njega niti malo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  Gost 18.06.14 3:30

Sretan Rodjos Velikoj_Maci koja si je umislila da je ribitza i zelim joj od srca da nadje pravog kita.. Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 167558484 


Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 22610438251cafec426ca2818795834_orig

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  Gost 18.06.14 6:28

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA....

doctor došo u 20:45

ondak se Maca javi u 23:45


došo doctor taman na utakmicu.... liepo pogledali utkamicu.... brdo tamnoputih latinosa.....
utakmica svrši u 22:45.... dok se počisti stol.... nešto popije..... pojede....

taman 15 minuta......


i onda još dobije pedalinu......

oukej..... čuda ipak ne postoje.....

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA......





 Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 3114667799  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 3114667799  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 3114667799  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 3114667799  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 3114667799  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 3114667799 






(naj kaj zamerit, maco)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  Gost 18.06.14 7:23

zingaro je napisao/la:Sretan Rodjos Velikoj_Maci koja si je umislila da je ribitza i zelim joj od srca da nadje pravog kita.. Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 167558484 


Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 22610438251cafec426ca2818795834_orig

fala cigane... sviđa mi se macafish  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  Gost 18.06.14 7:24

leon je napisao/la:AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA....

doctor došo u 20:45

ondak se Maca javi u 23:45


došo doctor taman na utakmicu.... liepo pogledali utkamicu.... brdo tamnoputih latinosa.....
utakmica svrši u 22:45.... dok se počisti stol.... nešto popije..... pojede....

taman 15 minuta......


i onda još dobije pedalinu......

oukej..... čuda ipak ne postoje.....

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA......





 Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 3114667799  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 3114667799  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 3114667799  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 3114667799  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 3114667799  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 3114667799 






(naj kaj zamerit, maco)

a kaj da ti zamerim ludonjo  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 11484130 
doctor ti se ne bavi tako prizemnim stvarima kao što je nogomet  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 3601362807 
jucer sam cijeli dan bila na zelenoj salati I jednom komadu torte... toliko sam stigla... cijeli dan neko trkanje...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  pizda 18.06.14 7:52

Vel'ka Maca je napisao/la:danas sam saznala da cijelo selo od bivšeg pizdi kako mu je ona vještica (ja) i stan uzela... njegov stan, plaćen s novcima od prodaje stana njegove mame...

trećinu love je dao on (odnosno njegova mama), trećinu love moji starci i trećinu smo uzeli na kredu...
kad smo se rastajali - njemu je ostao auto od 30.000 EUR, motor i još smo mu isplatiti kredit...
jebeno selo

a znam da je cijelo selo odahnulo kad se dobri slaven riješio lude vještice...

posalji im poruku, "lepa sela, lepo gore..."
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  pizda 18.06.14 7:54

jesi li Maco dobila koji poklon a da te razveselijo? Mislim na materialno a ne sexualno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  Gost 18.06.14 8:11

pizda je napisao/la:jesi li Maco dobila koji poklon a da te razveselijo? Mislim na materialno a ne sexualno...

do sad smo odigrali pola rođendana - onaj familijarni smo obavili a u subotu vodim curke na klopu pa u pajol na cugu tako da me prava berba tek čeka  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 1523192931 

ma dobila sam svašta - I japanke I sandale I torbu I ogrlicu I bajadere I tortu I lovu I bon za masažu Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 3111943984
od doctora sam dobila krasan, lijepi I veliki I debeli kurac - doslovno I preneseno Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  Gost 18.06.14 8:12

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:danas sam saznala da cijelo selo od bivšeg pizdi kako mu je ona vještica (ja) i stan uzela... njegov stan, plaćen s novcima od prodaje stana njegove mame...

trećinu love je dao on (odnosno njegova mama), trećinu love moji starci i trećinu smo uzeli na kredu...
kad smo se rastajali - njemu je ostao auto od 30.000 EUR, motor i još smo mu isplatiti kredit...
jebeno selo

a znam da je cijelo selo odahnulo kad se dobri slaven riješio lude vještice...

posalji im poruku, "lepa sela, lepo gore..."

ma ko ih jebe... I te familije sam se riješila, ne fale mi uopće

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  pizda 18.06.14 8:16

Vel'ka Maca je napisao/la:
od doctora sam dobila krasan, lijepi I veliki I debeli kurac - doslovno I preneseno Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 1523192931 

uviek me razgali nota romantike u tvojim textovima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  Gost 18.06.14 8:20

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
od doctora sam dobila krasan, lijepi I veliki I debeli kurac - doslovno I preneseno Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 1523192931 

uviek me razgali nota romantike u tvojim textovima...

je l tako  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 1523192931 
ma ne budi taj baš neku romantiku u meni...
jedino što se I on voli mazit poslije sexa...
ustvari meni nekad dođe da se dugo ljubim s njim - to mi je najbliže romantici što se s njim mogu približit

jebo me irud - kakve rečenice sklapam

tako se veselim blagdanu sutra...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  pizda 18.06.14 8:25

Vel'ka Maca je napisao/la:

tako se veselim blagdanu sutra...

nemam pojma koji je blagdan sutra ali znam da spajam i petak a mozda zalomim i na drugi tjedan, vidjet cu...Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  Gost 18.06.14 11:18

Vel'ka Maca je napisao/la:danas sam saznala da cijelo selo od bivšeg pizdi kako mu je ona vještica (ja) i stan uzela... njegov stan, plaćen s novcima od prodaje stana njegove mame...

trećinu love je dao on (odnosno njegova mama), trećinu love moji starci i trećinu smo uzeli na kredu...
kad smo se rastajali - njemu je ostao auto od 30.000 EUR, motor i još smo mu isplatiti kredit...
jebeno selo

a znam da je cijelo selo odahnulo kad se dobri slaven riješio lude vještice...



reci ti njima da je to zato jer si dobra kućanica .... nakon svakog razvoda zadržiš kuću  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 1523192931 
... tako se to radi drage moje a ne odlazit iz braka sa gaćama na štapu pa poslije boli glava s čim ćeš djecu nahranit ... ako si mu i uzela više neg ti pripada, neka si ... samo budale odlaze iz brakova revoltirano i bez glave ... ajme, da mi je sad tvoju glavu našarafit onoj mojoj kolegici ... ona koliko je luda hoće sve bivšem prepisati samo da ju pusti na miru ... a ne bi je pustio i da mu prepiše sve samo ona toga nije svjesna ... što je ona bolja do njega on je gori do nje jer njenu dobrotu pogrešno shvaća ko brigu za njega pa očajnički davi ... kad se razvodi treba zarežat najjače što možeš a ne milovat svog protivnika i kukat kako je jadan ... eto, tu pak ja ne vjerujem da moš ostat prijatelj i nakon razvoda ... nema šanse ... zbog djece možeš odglumit prijateljstvo al da mi je svog bivšeg negdje uvatit i navuć mu vreću preko glave i bejzbol palicom, to bi s guštom i često radim u mašti kad god mi digne tlak svojim cvilendranjem  Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 11484130 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  Gost 18.06.14 11:19

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

tako se veselim blagdanu sutra...

nemam pojma koji je blagdan sutra ali znam da spajam i petak a mozda zalomim i na drugi tjedan, vidjet cu...Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 684758713

a sutra je neki blagdan ??? opet ? a shit ... sad će bit još veće gužve po otoku jerbo će se i vikendaši sjurit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  pizda 18.06.14 11:26

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

tako se veselim blagdanu sutra...

nemam pojma koji je blagdan sutra ali znam da spajam i petak a mozda zalomim i na drugi tjedan, vidjet cu...Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 684758713

a sutra je neki blagdan ??? opet ? a shit ... sad će bit još veće gužve po otoku jerbo će se i vikendaši sjurit

iso pogledat na kalendar, pise malim slovima ispod koja vrst blagdana je, tijelovo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  taja 18.06.14 11:27

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

tako se veselim blagdanu sutra...

nemam pojma koji je blagdan sutra ali znam da spajam i petak a mozda zalomim i na drugi tjedan, vidjet cu...Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 684758713

a sutra je neki blagdan ??? opet ? a shit ... sad će bit još veće gužve po otoku jerbo će se i vikendaši sjurit

iso pogledat na kalendar, pise malim slovima ispod koja vrst blagdana je, tijelovo...
koji glupi blagdan
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:) - Page 3 Empty Re: Sretan rodjendan Velikoj Maci stemerici...:)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.