kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

reclame.....

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 02.07.14 10:35

ovdje ispala tema o tariguzu  reclame..... - Page 3 3114667799  sve neke fine gujsce ispale ... sad ću vad zamišljat ko brodolomce i kako se svađate koji list je najbolji za obrisat dupe ... pizdo, ti ima da šutiš ... neka se uče na svojim greškama

a sa lenom se slažem oko uložaka ... bokte, taj always ko da je natopljen otrovom ... inače je teško više nać nešto što nije ... i oni parfumirani wc papiri mi idu na kurac pogotovo kad sam prehlađena pa njima moram brisati nos ... povraća mi se od tih umjetnih mirisa ... inače mi neide kemija pa valjda zato imam i odbojnost do svega što je sintetički sprčkano ... ima mi kolegica onaj osvježivač zraka koji radi na pokret ... prvi puta kad je to pustilo onu izmaglicu skoro osam se udavila kod nje ... grebe me grlo, natiče, otežano mi išlo i disanje a ja ne znam šta mi je ... sad kad sam otkrila, kod nje pijem kavu mirna ko buba ... ne usudim se maknut da ne aktiviram vraga a kad vidim da vrag prdne, otrčim na terasu sa šalicom da spasim živu glavu ... izgleda da sam alergična na nešto što stavljaju u te umjetne mirise

Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 02.07.14 10:38

cat_claw je napisao/la:Troslojni? Pih! Najmeski cetvoroslojni. Nakon toga kandoo vlazne maramice za bebi guzu sa mirisom sumskog voca.

ja radije zajašim bide

Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 02.07.14 10:47

Alhambra je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Troslojni? Pih! Najmeski cetvoroslojni. Nakon toga kandoo vlazne maramice za bebi guzu sa mirisom sumskog voca.

ja radije zajašim bide


Bide je sjajna stvar. Ja ga nemam, ali ga ima moja svekrva. Jedno vreme je bio izasao iz mode, a sada se ponovo vraca u kupaone.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 02.07.14 10:55

cat_claw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Troslojni? Pih! Najmeski cetvoroslojni. Nakon toga kandoo vlazne maramice za bebi guzu sa mirisom sumskog voca.

ja radije zajašim bide


Bide je sjajna stvar. Ja ga nemam, ali ga ima moja svekrva. Jedno vreme je bio izasao iz mode, a sada se ponovo vraca u kupaone.

je, meni je bez njega nezamislivo  reclame..... - Page 3 684758713 
ne kužim kako takvo nešto može izaći iz mode, ja nikada nisam prestala projektirati ih u kupaonicama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 02.07.14 10:57

Alhambra je napisao/la:

je, meni je bez njega nezamislivo  reclame..... - Page 3 684758713 
ne kužim kako takvo nešto može izaći iz mode, ja nikada nisam prestala projektirati ih u kupaonicama

istina ... stranke mi se često tuže da nemaju više u čem pivo hladit kad je pun frižider

Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  pizda 02.07.14 10:59

kišna glista je napisao/la:ovdje ispala tema o tariguzu  reclame..... - Page 3 3114667799  sve neke fine gujsce ispale ...


vec sam mislijo kako ces ti pocet o tome kako guzicu koprivom brises pa ti bujna dlaka narasla... reclame..... - Page 3 1523192931. Mos ga jebat, zarazila me ona gnjusna Macola...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 02.07.14 11:01

Alhambra je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Troslojni? Pih! Najmeski cetvoroslojni. Nakon toga kandoo vlazne maramice za bebi guzu sa mirisom sumskog voca.

ja radije zajašim bide


Bide je sjajna stvar. Ja ga nemam, ali ga ima moja svekrva. Jedno vreme je bio izasao iz mode, a sada se ponovo vraca u kupaone.

je, meni je bez njega nezamislivo  reclame..... - Page 3 684758713 
ne kužim kako takvo nešto može izaći iz mode, ja nikada nisam prestala projektirati ih u kupaonicama

Verovatno ga se uklonilo zbog sve manjeg prostora koji se odvajao za kupaone.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 02.07.14 11:06

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

je, meni je bez njega nezamislivo  reclame..... - Page 3 684758713 
ne kužim kako takvo nešto može izaći iz mode, ja nikada nisam prestala projektirati ih u kupaonicama

istina ... stranke mi se često tuže da nemaju više u čem pivo hladit kad je pun frižider

a šta u kadi imaju??  aligatora?reclame..... - Page 3 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  pizda 02.07.14 11:07

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

je, meni je bez njega nezamislivo  reclame..... - Page 3 684758713 
ne kužim kako takvo nešto može izaći iz mode, ja nikada nisam prestala projektirati ih u kupaonicama

istina ... stranke mi se često tuže da nemaju više u čem pivo hladit kad je pun frižider

a šta u kadi imaju??  aligatora?reclame..... - Page 3 1523192931 

nesto slicnoga, zenu... reclame..... - Page 3 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 02.07.14 11:07

cat_claw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

ja radije zajašim bide


Bide je sjajna stvar. Ja ga nemam, ali ga ima moja svekrva. Jedno vreme je bio izasao iz mode, a sada se ponovo vraca u kupaone.

je, meni je bez njega nezamislivo  reclame..... - Page 3 684758713 
ne kužim kako takvo nešto može izaći iz mode, ja nikada nisam prestala projektirati ih u kupaonicama

Verovatno ga se uklonilo zbog sve manjeg prostora koji se odvajao za kupaone.

je, al bitno je da se ugradi jacuzzi  reclame..... - Page 3 1619348112 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 02.07.14 11:28

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ovdje ispala tema o tariguzu  reclame..... - Page 3 3114667799  sve neke fine gujsce ispale ...


vec sam mislijo kako ces ti pocet o tome kako guzicu koprivom brises pa ti bujna dlaka narasla... reclame..... - Page 3 1523192931. Mos ga jebat, zarazila me ona gnjusna Macola...

jebat ga kad je to vrlo važna tema, bez zajebancije .... sjetim se bukowskog kad me prosvijetlio oko toga ... veli on, svi pričaju samo o seksu, ljubavi a o sranju nikad .. a bez seksa i ljubavi se može, nećeš umrijet ... bez sranja ne moš, ljudi stvarno umiru od opstipacije al rijetko tko hoće pisat o sranju a pogotovo ne kroz poeziju ... a tako bitna stvar u životu od koje ti život ovisi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  pizda 02.07.14 12:14

kišna glista je napisao/la:

jebat ga kad je to vrlo važna tema, bez zajebancije .... sjetim se bukowskog kad me prosvijetlio oko toga ... veli on, svi pričaju samo o seksu, ljubavi a o sranju nikad .. a bez seksa i ljubavi se može, nećeš umrijet ... bez sranja ne moš, ljudi stvarno umiru od opstipacije al rijetko tko hoće pisat o sranju a pogotovo ne kroz poeziju ... a tako bitna stvar u životu od koje ti život ovisi

jebes Bukovskog, taj nikad nista pametnog nije ni rekao. Jebes pricu o fizioloskim potrebama gdje svakako spada i seks ali ipak ne na nacin kao sranje, pišanje i hranjenje...reclame..... - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 02.07.14 12:19

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

jebat ga kad je to vrlo važna tema, bez zajebancije .... sjetim se bukowskog kad me prosvijetlio oko toga ... veli on, svi pričaju samo o seksu, ljubavi a o sranju nikad .. a bez seksa i ljubavi se može, nećeš umrijet ... bez sranja ne moš, ljudi stvarno umiru od opstipacije al rijetko tko hoće pisat o sranju a pogotovo ne kroz poeziju ... a tako bitna stvar u životu od koje ti život ovisi

jebes Bukovskog, taj nikad nista pametnog nije ni rekao. Jebes pricu o fizioloskim potrebama gdje svakako spada i seks ali ipak ne na nacin kao sranje, pišanje i hranjenje...reclame..... - Page 3 684758713

zajebavam ... nedavno je na netu ispo njegov filmić gdje nogara svoju tadašnju djevojku jer je preliberalna a on se cijeli život pravio da jest a u biti nije bio

Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  pizda 02.07.14 12:27

kišna glista je napisao/la:

zajebavam ... nedavno je na netu ispo njegov filmić gdje nogara svoju tadašnju djevojku jer je preliberalna a on se cijeli život pravio da jest a u biti nije bio

takvih pozera je prepuna proslost, sadasnjost a i buducnost im nece biti nesklona...reclame..... - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 02.07.14 12:35

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

zajebavam ... nedavno je na netu ispo njegov filmić gdje nogara svoju tadašnju djevojku jer je preliberalna a on se cijeli život pravio da jest a u biti nije bio

takvih pozera je prepuna proslost, sadasnjost a i buducnost im nece biti nesklona...reclame..... - Page 3 684758713

pa jebote, kad nije prirodno ono šta je on zagovarao ... sve super kad se radi o slobodnom seksu sa svakim al kad mu je to i vlastita djevojka poželjela, iznogaro ju je ko mačka miša ... jesam se nasmijala kad sam to gledala ... očaj mu izbio kroz sve pore kolko se razbjesnijo ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 02.07.14 12:36

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

jebat ga kad je to vrlo važna tema, bez zajebancije .... sjetim se bukowskog kad me prosvijetlio oko toga ... veli on, svi pričaju samo o seksu, ljubavi a o sranju nikad .. a bez seksa i ljubavi se može, nećeš umrijet ... bez sranja ne moš, ljudi stvarno umiru od opstipacije al rijetko tko hoće pisat o sranju a pogotovo ne kroz poeziju ... a tako bitna stvar u životu od koje ti život ovisi

jebes Bukovskog, taj nikad nista pametnog nije ni rekao. Jebes pricu o fizioloskim potrebama gdje svakako spada i seks ali ipak ne na nacin kao sranje, pišanje i hranjenje...reclame..... - Page 3 684758713

bukowski je dno, a što se tiče priča o osnovnim ljudskim potrebama, vidim li ja tu candidate za fridine odlaske u knjižnice I čitaonice na satove pojezije? reclame..... - Page 3 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  pizda 02.07.14 12:46

Vel'ka Maca je napisao/la:

bukowski je dno, a što se tiče priča o osnovnim ljudskim potrebama, vidim li ja tu candidate za fridine odlaske u knjižnice I čitaonice na satove pojezije? reclame..... - Page 3 11484130 

sto da citam nesto sto mogu i sam napisati...reclame..... - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 02.07.14 12:54

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

bukowski je dno, a što se tiče priča o osnovnim ljudskim potrebama, vidim li ja tu candidate za fridine odlaske u knjižnice I čitaonice na satove pojezije? reclame..... - Page 3 11484130 

sto da citam nesto sto mogu i sam napisati...reclame..... - Page 3 684758713

a fakat malo baca na tebe ... ima ona njegova pjesmica pod tušem ... ko da si ju ti napiso  reclame..... - Page 3 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  pizda 02.07.14 13:06

kišna glista je napisao/la:

a fakat malo baca na tebe ... ima ona njegova pjesmica pod tušem ... ko da si ju ti napiso  reclame..... - Page 3 1523192931 

reclame..... - Page 3 684758713 samo sto on misli da je boem a ja se cirkusiram bez mnogo pretensia...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 02.07.14 13:19

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a fakat malo baca na tebe ... ima ona njegova pjesmica pod tušem ... ko da si ju ti napiso  reclame..... - Page 3 1523192931 

reclame..... - Page 3 684758713 samo sto on misli da je boem a ja se cirkusiram bez mnogo pretensia...

istina ... al kad se sjetim takvih tipova koji naveliko veličaju svingeraj i kojekakve "slobodne" veze ... bijo je jedan u ljubljani koji mi se tako nabacivo, ko on ima slobodnu vezu sa svojom curom i ona mu ne bi ništa zamjerila da i sa mnom malo po dušecima skače i nikako ga se riješit, baš je bio uporan i još mi se i na krku pojavio ... dok mi nije sinulo da ga pitam kako to izgleda u reali, jel on kad dođe kući a njegova cura dovela nekog drugog frajera čeka pred vratima il ima još neki stan samo za sebe ? ha ha ha ... zagrcno se čojvek o pivo na to pitanje ... al dotad hvalio svoju slobodnu vezu nebil i mene uvalio u svoj krevet kad mu cure nema  reclame..... - Page 3 3114667799 

kasnije mi jedan sa krka istu priču uvaljivao samo se zajebo, i njegova cura me ganjala na istu priču ... maiketi, njih dvoje bili ko frida kahlo i diego i našli mene ganjat  reclame..... - Page 3 3114667799 

eto, otud moje neke neuroze a nisam se bojala smrti nego mi dopizdili ti boemi i slobodnjaci sa svojim pričama  reclame..... - Page 3 1619348112  bokte šta su znali nasrat ... ta mi jednom da me ubijedi da je lezbijstvo super i da ljubav nema veze sa kurcem rekla kako sam ju razočarala svojom plitkošću jer mi očito samo do kurca stalo a ne do ljepote nečije duše i svašta nešto ugalvnom srač srač a meni u očaju izletilo, istina, jesam, priznajem! plitka sam i padam samo na kurčetinu  reclame..... - Page 3 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  pizda 02.07.14 13:23

kišna glista je napisao/la: ... ta mi jednom da me ubijedi da je lezbijstvo super i da ljubav nema veze sa kurcem rekla kako sam ju razočarala svojom plitkošću jer mi očito samo do kurca stalo a ne do ljepote nečije duše i svašta nešto ugalvnom srač srač a meni u očaju izletilo, istina, jesam, priznajem! plitka sam i padam samo na kurčetinu  reclame..... - Page 3 11484130 

pa mogla si joj rec kako ti do mile volje moze pricat o ljepoti svoje duse al da te njena picka ne zanima pa ako joj to paše...reclame..... - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  Lena 02.07.14 13:26

pa di nabasate na sve te likove?ok znala sam i ja srest pokojega i koju ,ali nisu me oblijetali  reclame..... - Page 3 11484130 

Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 02.07.14 13:28

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: ... ta mi jednom da me ubijedi da je lezbijstvo super i da ljubav nema veze sa kurcem rekla kako sam ju razočarala svojom plitkošću jer mi očito samo do kurca stalo a ne do ljepote nečije duše i svašta nešto ugalvnom srač srač a meni u očaju izletilo, istina, jesam, priznajem! plitka sam i padam samo na kurčetinu  reclame..... - Page 3 11484130 

pa mogla si joj rec kako ti do mile volje moze pricat o ljepoti svoje duse al da te njena picka ne zanima pa ako joj to paše...reclame..... - Page 3 684758713

si ti normalan ? ... jedva sam dočekala da mi napusti stan a sve dolazila ko neka prijateljica ... dosta godina kasnije mi se najavila i u kuću kad je saznala da sam ostala bez muža pa sam ju odjebala al se tad jako naljutila i više me ne voli  reclame..... - Page 3 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 02.07.14 13:32

Lena je napisao/la:pa di nabasate na sve te likove?ok znala sam i ja srest pokojega i koju ,ali nisu me oblijetali   reclame..... - Page 3 11484130 


krk ih je krcat ... al baš krcat ... raznih umjetničkih duša i dušica koji silno pate nebil se izrazili na način da ih netko primijeti ... i to mi nikad nije jasno .. pa ak si umjetnička duša, čemu patnja ? jebote, jel nema na svijetu i lijepih stvari za izrazit kroz umjetnost ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  Lena 02.07.14 13:33

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:pa di nabasate na sve te likove?ok znala sam i ja srest pokojega i koju ,ali nisu me oblijetali   reclame..... - Page 3 11484130 


krk ih je krcat ... al baš krcat ... raznih umjetničkih duša i dušica koji silno pate nebil se izrazili na način da ih netko primijeti ... i to mi nikad nije jasno .. pa ak si umjetnička duša, čemu patnja ? jebote, jel nema na svijetu i lijepih stvari za izrazit kroz umjetnost ?

đizs onda da izbjegavam krk jel?  reclame..... - Page 3 11484130   reclame..... - Page 3 1619348112 
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

reclame..... - Page 3 Empty Re: reclame.....

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.