kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

javi seeeee ....

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

javi seeeee .... Empty javi seeeee ....

Postaj  orion 27.06.14 20:14

Pope javi seeeee  !  javi seeeee .... 11484130

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  propolis 27.06.14 20:50

a zasto bi se javio...pa cevek ima karaktera..  javi seeeee .... 684758713  a ne ko neki... javi seeeee .... 4291790801
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  orion 27.06.14 21:39

propolis je napisao/la:a zasto bi se javio...pa cevek ima karaktera..  javi seeeee .... 684758713  a ne ko neki... javi seeeee .... 4291790801



 a zašto ne bi ....  ako se registrirao realna je pretpostavka da će se javiti

Ako pak neko bogohuli sa nickom i avatarom ondak mu nek mu je na dušu  javi seeeee .... 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  orion 27.06.14 21:40

neobično petkom uveče ... nema nogometa  javi seeeee .... 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 28.06.14 2:30

Ja sam svoje rekel. Javim se kad Pizda ne bu više murderator i kad Kišna bude banirana. Više od toga nemam za reć.

Orion, Taja & Lena ćao

Ozbiljan sam a to dajem do znanja time da ne bum čačkal zube

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 28.06.14 3:54

besposlenpop je napisao/la:Ja sam svoje rekel. Javim se kad Pizda ne bu više murderator i kad Kišna bude banirana. Više od toga nemam za reć.

Orion, Taja & Lena ćao

Ozbiljan sam a to dajem do znanja time da ne bum čačkal zube
Kuloari mi javljaju da sam posto popularan na onom forumu sa zadnjim trzajima lijeve noge,,uz Pizdu i Glistu i mene se spominje u pozitivnom kontekstu,,pa mi se shalju pozdravi i chestitke,,a da neam pojam chime sam to zasluzijo..odjednom se Pop pocheo zanimati za mene,,,chudo jedno nevidjeno jer ja i on nismo nikada izmijenili ni par rijechi,,,Meni on neinteresantan ja njemu,,,i bog te veselijo,,sad me ovo zabrinjava,,,Vidim da zna shto slusham i koju mjuzu obozajem,,pa si kontam da se nas dva od prije ne poznajemo,,Shto jest jest,,,poznavo sam jednog Popa krajem 80_tih..bio je jako dobar frend sa jednim mojim frendom koji je valjda josh u NY..Botz..Taj Pop je bijo poprave sjebat,,i nadrkat valjda od prevec terpentina koji je udisao u ateljeu jednog poznatog hrvatskog slikara..Vozio je neki zdrkani Fijat 132..imao pochetnichku bradu i nije me gotivio ni 0% mada mu je Botz trubijo kako sam ja pravi kinfa..al jock,,I sada se povijest ponavlja...onog Popa i ovog povezujem sa njegovim avatarom koji znamo shto predstavlja,,je l' tak'?Ali nikako ne mogu naci poveznicu zakaj sam i ovom i onom popu nesimpa,,Sad mi je sinulo,,,stigurno je to zbog popadije,,nema druge.!!??
A sad,,slazem se sa tobom da Pizdu treba razvlastiti..ali se ne slazem da Glistu treba banirat,,shtab ja onda nabijo i s chime bi lovijo babushke i mrene na Kupi i Korani..et

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Yehudi 28.06.14 10:18

besposlenpop je napisao/la:Ja sam svoje rekel. Javim se kad Pizda ne bu više murderator i kad Kišna bude banirana. Više od toga nemam za reć.


  javi seeeee .... 1354420400

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  antonac 28.06.14 11:50

besposlenpop je napisao/la:Ja sam svoje rekel. Javim se kad Pizda ne bu više murderator i kad Kišna bude banirana. Više od toga nemam za reć.

Orion, Taja & Lena ćao

Ozbiljan sam a to dajem do znanja time da ne bum čačkal zube

ovo je pop u meno-pausy..... javi seeeee .... 11484130 

_________________
daite im da seru....javi seeeee .... 29xutcyjavi seeeee .... 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  taja 28.06.14 13:08

antonac je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Ja sam svoje rekel. Javim se kad Pizda ne bu više murderator i kad Kišna bude banirana. Više od toga nemam za reć.

Orion, Taja & Lena ćao

Ozbiljan sam a to dajem do znanja time da ne bum čačkal zube

ovo je pop u meno-pausy..... javi seeeee .... 11484130 
Ovo nije pravi Pop, jer ne vidim razloga da pravi Pop traži baniranje Kišne  (a i zašto bi je banirali???)

Što se Pizde tiče također nema razloga za ostavku. Ako te ljuti što je banirao luđakinju Anabelu,eto i ja bih je banirala i to zauvijek zbog kršenja tuđe privatnosti
(u povjerenju Pope, nemaš se na koga paliti. Gadna je ko gabor)
Ni blizu ljepuškastim i nježnim avatarima koje je stavljala
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 28.06.14 14:00

taja je napisao/la:
antonac je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Ja sam svoje rekel. Javim se kad Pizda ne bu više murderator i kad Kišna bude banirana. Više od toga nemam za reć.

Orion, Taja & Lena ćao

Ozbiljan sam a to dajem do znanja time da ne bum čačkal zube

ovo je pop u meno-pausy..... javi seeeee .... 11484130 
Ovo nije pravi Pop, jer ne vidim razloga da pravi Pop traži baniranje Kišne  (a i zašto bi je banirali???)

Što se Pizde tiče također nema razloga za ostavku. Ako te ljuti što je banirao luđakinju Anabelu,eto i ja bih je banirala i to zauvijek zbog kršenja tuđe privatnosti
(u povjerenju Pope, nemaš se na koga paliti. Gadna je ko gabor)
Ni blizu ljepuškastim i nježnim avatarima koje je stavljala
ja mislijo da sam jedini... javi seeeee .... 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 28.06.14 14:11

propolis je napisao/la:a zasto bi se javio...pa cevek ima karaktera..  javi seeeee .... 684758713  a ne ko neki... javi seeeee .... 4291790801


je, pravi je karakter, svaka mu čast ... otišo kalimeru koji ga jeste baniro a pizdi zamjera šta ???? šta mu je to pizda napravio da vječito izigrava cirkus i ne prestaje s time ?

ajd dobro, ja mu se jesam nešto zamjerila jer nisam htjela proslijedit jednu poruku i bit mu mesinđer pa na mene jedino i može bit ljut ... sad valjda hoće i on bit moja žrtva al neće ić  javi seeeee .... 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  propolis 28.06.14 14:16

taja je napisao/la:
antonac je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Ja sam svoje rekel. Javim se kad Pizda ne bu više murderator i kad Kišna bude banirana. Više od toga nemam za reć.

Orion, Taja & Lena ćao

Ozbiljan sam a to dajem do znanja time da ne bum čačkal zube

ovo je pop u meno-pausy..... javi seeeee .... 11484130 
Ovo nije pravi Pop, jer ne vidim razloga da pravi Pop traži baniranje Kišne  (a i zašto bi je banirali???)

Što se Pizde tiče također nema razloga za ostavku. Ako te ljuti što je banirao luđakinju Anabelu,eto i ja bih je banirala i to zauvijek zbog kršenja tuđe privatnosti
(u povjerenju Pope, nemaš se na koga paliti. Gadna je ko gabor)
Ni blizu ljepuškastim i nježnim avatarima koje je stavljala
e sada ...ne shvacam komentar ...kako mozes za neko reci da je ljep ili ruzan ako je nisi vidjela u zivo ...
inace da je pop vidinu zivo ...slinio bi toliko da bi sava poplavila beograd... javi seeeee .... 2634474203


Zadnja promjena: propolis; 28.06.14 14:17; ukupno mijenjano 1 put.
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 28.06.14 14:16

kišna glista je napisao/la:
propolis je napisao/la:a zasto bi se javio...pa cevek ima karaktera..  javi seeeee .... 684758713  a ne ko neki... javi seeeee .... 4291790801


je, pravi je karakter, svaka mu čast  ... otišo kalimeru koji ga jeste baniro a pizdi zamjera šta ???? šta mu je to pizda napravio da vječito izigrava cirkus i ne prestaje s time ?

ajd dobro, ja mu se jesam nešto zamjerila jer nisam htjela proslijedit jednu poruku i bit mu mesinđer  pa na mene jedino i može bit ljut ... sad valjda hoće i on bit moja žrtva al neće ić  javi seeeee .... 1523192931 
pa znas da popovi nisu bas neki ljubitelji pizde... javi seeeee .... 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 28.06.14 14:21

Polo je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
propolis je napisao/la:a zasto bi se javio...pa cevek ima karaktera..  javi seeeee .... 684758713  a ne ko neki... javi seeeee .... 4291790801


je, pravi je karakter, svaka mu čast  ... otišo kalimeru koji ga jeste baniro a pizdi zamjera šta ???? šta mu je to pizda napravio da vječito izigrava cirkus i ne prestaje s time ?

ajd dobro, ja mu se jesam nešto zamjerila jer nisam htjela proslijedit jednu poruku i bit mu mesinđer  pa na mene jedino i može bit ljut ... sad valjda hoće i on bit moja žrtva al neće ić  javi seeeee .... 1523192931 
pa znas da popovi nisu bas neki ljubitelji pizde... javi seeeee .... 439160543

a ni pecaroši ... više vole da im ribu donesu na pladnju nego da ju uvate sami te im ni gliste nisu mile ko zingaru  javi seeeee .... 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Lena 28.06.14 16:38

nije ovo pop.....on ne bi banirao kišnu  javi seeeee .... 11484130 
a jebat ga....meni je pipi odličan moderator.....tako da jedino ako mu dosadi i preda palicu nekome možda pop i dođe  javi seeeee .... 11484130 
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Lena 28.06.14 16:56

tajoooo samo mašem u prolazu....danas nam je dan balkona.....osvježili cvieće,neke sitnice kupli za balkon,pa se ima još zeru posla....
a i brazil čile počinje....to ću priko oka pratit  javi seeeee .... 11484130 
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  taja 28.06.14 16:57

propolis je napisao/la:
taja je napisao/la:
antonac je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Ja sam svoje rekel. Javim se kad Pizda ne bu više murderator i kad Kišna bude banirana. Više od toga nemam za reć.

Orion, Taja & Lena ćao

Ozbiljan sam a to dajem do znanja time da ne bum čačkal zube

ovo je pop u meno-pausy..... javi seeeee .... 11484130 
Ovo nije pravi Pop, jer ne vidim razloga da pravi Pop traži baniranje Kišne  (a i zašto bi je banirali???)

Što se Pizde tiče također nema razloga za ostavku. Ako te ljuti što je banirao luđakinju Anabelu,eto i ja bih je banirala i to zauvijek zbog kršenja tuđe privatnosti
(u povjerenju Pope, nemaš se na koga paliti. Gadna je ko gabor)
Ni blizu ljepuškastim i nježnim avatarima koje je stavljala
e sada ...ne shvacam komentar ...kako mozes za neko reci da je ljep ili ruzan ako je nisi vidjela u zivo ...
inace da je pop vidinu zivo ...slinio bi toliko da bi sava poplavila beograd... javi seeeee .... 2634474203
ja mogu reći što god hoću
Vidjela sam je na slikama i dovoljno mi je da donesem zaključak o tome...
A što se Save tiče, ona lako poplavi i bez Popovih slina
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  taja 28.06.14 16:58

Polo je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
propolis je napisao/la:a zasto bi se javio...pa cevek ima karaktera..  javi seeeee .... 684758713  a ne ko neki... javi seeeee .... 4291790801


je, pravi je karakter, svaka mu čast  ... otišo kalimeru koji ga jeste baniro a pizdi zamjera šta ???? šta mu je to pizda napravio da vječito izigrava cirkus i ne prestaje s time ?

ajd dobro, ja mu se jesam nešto zamjerila jer nisam htjela proslijedit jednu poruku i bit mu mesinđer  pa na mene jedino i može bit ljut ... sad valjda hoće i on bit moja žrtva al neće ić  javi seeeee .... 1523192931 
pa znas da popovi nisu bas neki ljubitelji pizde... javi seeeee .... 439160543
 javi seeeee .... 1523192931
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  orion 28.06.14 18:29

loš fejk popa.... prije naginje na neku popadiju .... em ne voli pizdu, em bi baniral/a glistu .... takva verzija u muškoj varijanti ne dolazi u obzir  javi seeeee .... 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 28.06.14 22:25

tek sad sam skontala šta to znači popadija ... svo vrijeme sam mislila da se radi o nečem slično župi ... ko ono kad župnik ima župu, pop ima popadiju pa mislila da pričate o tome da je pop teritorijalan ... kad ono popadija popova žema ... dakle, anabela bi bila ko neka popadija ... a baš joj paše naziv

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  taja 28.06.14 23:43

e


Zadnja promjena: taja; 28.06.14 23:44; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : a)
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 29.06.14 3:48

eno vidim pop bi nas sve baniro a pogotovo mene  javi seeeee .... 11484130  ... veli da smo umorni pa bi to on iz ljubavi do nas tako, ružno mu vidit nas tako smorene ... a kad je pizda volijo anabelu na isti način onda nije kužijo takvu ljubav, a ? .... pope, pope ... cccccc ... nikad se ti nećeš naučit brinuti o popadijama

da popadija   javi seeeee .... 3114667799   koja dobra riječ ! meni skroz paše "s" ispred nje pa da bude "spopadija" - žena koju je spopao pop  javi seeeee .... 11484130 






Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 29.06.14 4:00

kišna glista je napisao/la:eno vidim pop bi nas sve baniro a pogotovo mene  javi seeeee .... 11484130  ... veli da smo umorni pa bi to on iz ljubavi do nas tako, ružno mu vidit nas tako smorene  ... a kad je pizda volijo anabelu na isti način onda nije kužijo takvu ljubav, a ? .... pope, pope ... cccccc  ... nikad se ti nećeš naučit brinuti o popadijama

da popadija   javi seeeee .... 3114667799   koja dobra riječ !  meni skroz paše "s" ispred nje pa da bude "spopadija" -  žena koju je spopao pop  javi seeeee .... 11484130 





A zakaj si ti poljubomorna ak se pop i popadija vole???...To mi je poprave cool..nakon sexa ,,kleche i otpjevaju pet zdravo marija,,,i deset ochenasha pa opet ,,,red sexa ,,,red molitve..kako bog zapovijeda...Mad bi ja ovog Popa vako samozatajnog jebo,,pa taman da je i pravi Pop.. javi seeeee .... 167558484  javi seeeee .... 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 29.06.14 4:06

zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:eno vidim pop bi nas sve baniro a pogotovo mene  javi seeeee .... 11484130  ... veli da smo umorni pa bi to on iz ljubavi do nas tako, ružno mu vidit nas tako smorene  ... a kad je pizda volijo anabelu na isti način onda nije kužijo takvu ljubav, a ? .... pope, pope ... cccccc  ... nikad se ti nećeš naučit brinuti o popadijama

da popadija   javi seeeee .... 3114667799   koja dobra riječ !  meni skroz paše "s" ispred nje pa da bude "spopadija" -  žena koju je spopao pop  javi seeeee .... 11484130 





A zakaj si ti poljubomorna ak se pop i popadija vole???...To mi je poprave cool..nakon sexa ,,kleche i otpjevaju pet zdravo marija,,,i deset ochenasha pa opet ,,,red sexa ,,,red molitve..kako bog zapovijeda...Mad bi ja ovog Popa vako samozatajnog jebo,,pa taman da je i pravi Pop.. javi seeeee .... 167558484  javi seeeee .... 727654710

pa moram i ja bit malo ljubomorna ... neb bilo zanimljivo da nisam ... nego, sjetio si me mog omiljenog forumaša sa religije ... mislim da se zvao jerdan ... i on je isto piso kako je najbolja predigra molitva ... a boookte, kad se sjetim koliko me taj nasmijavao svojim postovima ... a čovjek sve ozbiljno objašnjavao kako se prije sexa lijepo zajedno molit pa onda nakon toga poblesaviš od strasti  javi seeeee .... 1523192931  tad je pokojni zeev napiso svoju legendarnu ( parafraziram ) : a zato svi nakon mise tako ubrzano žure kući .... uspaliti pa da stignu prije nego se osramote na ulici !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 29.06.14 4:11

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:eno vidim pop bi nas sve baniro a pogotovo mene  javi seeeee .... 11484130  ... veli da smo umorni pa bi to on iz ljubavi do nas tako, ružno mu vidit nas tako smorene  ... a kad je pizda volijo anabelu na isti način onda nije kužijo takvu ljubav, a ? .... pope, pope ... cccccc  ... nikad se ti nećeš naučit brinuti o popadijama

da popadija   javi seeeee .... 3114667799   koja dobra riječ !  meni skroz paše "s" ispred nje pa da bude "spopadija" -  žena koju je spopao pop  javi seeeee .... 11484130 





A zakaj si ti poljubomorna ak se pop i popadija vole???...To mi je poprave cool..nakon sexa ,,kleche i otpjevaju pet zdravo marija,,,i deset ochenasha pa opet ,,,red sexa ,,,red molitve..kako bog zapovijeda...Mad bi ja ovog Popa vako samozatajnog jebo,,pa taman da je i pravi Pop.. javi seeeee .... 167558484  javi seeeee .... 727654710

pa moram i ja bit malo ljubomorna ... neb bilo zanimljivo da nisam ... nego, sjetio si me mog omiljenog forumaša sa religije ... mislim da se zvao jerdan ... i on je isto piso kako je najbolja predigra molitva ... a boookte, kad se sjetim koliko me taj nasmijavao svojim postovima ... a čovjek sve ozbiljno objašnjavao kako se prije sexa lijepo zajedno molit pa onda nakon toga poblesaviš od strasti  javi seeeee .... 1523192931  tad je pokojni zeev napiso svoju legendarnu ( parafraziram ) : a zato svi nakon mise tako ubrzano žure kući .... uspaliti pa da stignu prije nego se osramote na ulici !
A jebo te,,,koji su to moozgovi,,a fakat su organi u mozgu,,,men se neb digo,,,taman da je misica svijeta,,chuj molit se,,ajme ,,,ame:javi seeeee .... 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.