kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

javi seeeee ....

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 29.06.14 4:15

zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:eno vidim pop bi nas sve baniro a pogotovo mene  javi seeeee .... - Page 2 11484130  ... veli da smo umorni pa bi to on iz ljubavi do nas tako, ružno mu vidit nas tako smorene  ... a kad je pizda volijo anabelu na isti način onda nije kužijo takvu ljubav, a ? .... pope, pope ... cccccc  ... nikad se ti nećeš naučit brinuti o popadijama

da popadija   javi seeeee .... - Page 2 3114667799   koja dobra riječ !  meni skroz paše "s" ispred nje pa da bude "spopadija" -  žena koju je spopao pop  javi seeeee .... - Page 2 11484130 





A zakaj si ti poljubomorna ak se pop i popadija vole???...To mi je poprave cool..nakon sexa ,,kleche i otpjevaju pet zdravo marija,,,i deset ochenasha pa opet ,,,red sexa ,,,red molitve..kako bog zapovijeda...Mad bi ja ovog Popa vako samozatajnog jebo,,pa taman da je i pravi Pop.. javi seeeee .... - Page 2 167558484  javi seeeee .... - Page 2 727654710

pa moram i ja bit malo ljubomorna ... neb bilo zanimljivo da nisam ... nego, sjetio si me mog omiljenog forumaša sa religije ... mislim da se zvao jerdan ... i on je isto piso kako je najbolja predigra molitva ... a boookte, kad se sjetim koliko me taj nasmijavao svojim postovima ... a čovjek sve ozbiljno objašnjavao kako se prije sexa lijepo zajedno molit pa onda nakon toga poblesaviš od strasti  javi seeeee .... - Page 2 1523192931  tad je pokojni zeev napiso svoju legendarnu ( parafraziram ) : a zato svi nakon mise tako ubrzano žure kući .... uspaliti pa da stignu prije nego se osramote na ulici !
A jebo te,,,koji su to moozgovi,,a fakat su organi u mozgu,,,men se neb digo,,,taman da je misica svijeta,,chuj molit se,,ajme ,,,ame:javi seeeee .... - Page 2 1619348112

nemoj tako ... ima tu i logike ... zamisli prijebe ti se a subjekt tvoje žudnje kleči pred tobom a ti moraš molit i izrecitirati cijelu molitvu od do i još ako je kakva podugačka ... jebote, kad završi molitva to se samo skoči jedan na drugog, ko pantere  javi seeeee .... - Page 2 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 29.06.14 4:20

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
A zakaj si ti poljubomorna ak se pop i popadija vole???...To mi je poprave cool..nakon sexa ,,kleche i otpjevaju pet zdravo marija,,,i deset ochenasha pa opet ,,,red sexa ,,,red molitve..kako bog zapovijeda...Mad bi ja ovog Popa vako samozatajnog jebo,,pa taman da je i pravi Pop.. javi seeeee .... - Page 2 167558484  javi seeeee .... - Page 2 727654710

pa moram i ja bit malo ljubomorna ... neb bilo zanimljivo da nisam ... nego, sjetio si me mog omiljenog forumaša sa religije ... mislim da se zvao jerdan ... i on je isto piso kako je najbolja predigra molitva ... a boookte, kad se sjetim koliko me taj nasmijavao svojim postovima ... a čovjek sve ozbiljno objašnjavao kako se prije sexa lijepo zajedno molit pa onda nakon toga poblesaviš od strasti  javi seeeee .... - Page 2 1523192931  tad je pokojni zeev napiso svoju legendarnu ( parafraziram ) : a zato svi nakon mise tako ubrzano žure kući .... uspaliti pa da stignu prije nego se osramote na ulici !
A jebo te,,,koji su to moozgovi,,a fakat su organi u mozgu,,,men se neb digo,,,taman da je misica svijeta,,chuj molit se,,ajme ,,,ame:javi seeeee .... - Page 2 1619348112

nemoj tako ... ima tu i logike ... zamisli prijebe ti se a subjekt tvoje žudnje kleči pred tobom a ti moraš molit i izrecitirati cijelu molitvu od do i još ako je kakva podugačka  ... jebote, kad završi molitva to se samo skoči jedan na drugog, ko pantere   javi seeeee .... - Page 2 3114667799 
Ma ja,,jab osho skuvat kavitzu,,pojest kaki kolach,,proshetat cucka,,oshishat ravu u dvorishtu,,,malo zajebavat susjedu ,,,onda bi vratijo,,spremijo joj kofer,,,i pustijo pijesmitzu,,,Selma ,,,ne naginji se kroz prozor,,,zamisli udjesh u dzamiju,,,a oni se svi naguzili::...poprave dobar prizor za pizdu: javi seeeee .... - Page 2 2733991369  javi seeeee .... - Page 2 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 29.06.14 4:26

Citam u novinama,,,let za Split kasnijo zbog vribratora....odma mi pala na pamet mala Lena,,Al sva sreca nije ona,,,prije ce biti Maca,,jer ova je njenih kila,,,a lena je tvigitza.. javi seeeee .... - Page 2 167558484  javi seeeee .... - Page 2 997057239  javi seeeee .... - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 29.06.14 4:27

bokte, al ta selma mora grozno zvučat na slovneščini .... odma mi pali na pamet oni natpisi u vlaku kad sam još putovala vlakovima ...

to mi je bio gušt u sloveniji, gledati srpske filmove sa slovenskim titlovima ... prevrnula sam se sa fotelje od smijanja kad su u maratoncima "jebemti sunce žarko" preveli sa "prekleto"  javi seeeee .... - Page 2 3114667799  meni smiješno za poludit a zlovencima oko mene ništa nije bilo jasno ... i njima sve ko smiješno al ne kontaju šta je još smiješnije od filma

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 29.06.14 4:39

kišna glista je napisao/la:bokte, al ta selma mora grozno zvučat na slovneščini .... odma mi pali na pamet oni natpisi u vlaku kad sam još putovala vlakovima ...

to mi je bio gušt u sloveniji, gledati srpske filmove sa slovenskim titlovima ... prevrnula sam se sa fotelje od smijanja kad su u maratoncima "jebemti sunce žarko" preveli sa "prekleto"  javi seeeee .... - Page 2 3114667799  meni smiješno za poludit a zlovencima oko mene ništa nije bilo jasno ... i njima sve ko smiješno al ne kontaju šta je još smiješnije od filma
Je je,,i meni je bilo smijeshno ono,,,Indijaneri prihajajo bum pucal:javi seeeee .... - Page 2 1619348112) A kak je tek Mojtzi smijeshno:javi seeeee .... - Page 2 1619348112....hahahahhahahahahhaaa..bume spalila:javi seeeee .... - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 29.06.14 4:49

zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:bokte, al ta selma mora grozno zvučat na slovneščini .... odma mi pali na pamet oni natpisi u vlaku kad sam još putovala vlakovima ...

to mi je bio gušt u sloveniji, gledati srpske filmove sa slovenskim titlovima ... prevrnula sam se sa fotelje od smijanja kad su u maratoncima "jebemti sunce žarko" preveli sa "prekleto"  javi seeeee .... - Page 2 3114667799  meni smiješno za poludit a zlovencima oko mene ništa nije bilo jasno ... i njima sve ko smiješno al ne kontaju šta je još smiješnije od filma
Je je,,i meni je bilo smijeshno ono,,,Indijaneri prihajajo bum pucal:javi seeeee .... - Page 2 1619348112) A kak je tek Mojtzi smijeshno:javi seeeee .... - Page 2 1619348112....hahahahhahahahahhaaa..bume spalila:javi seeeee .... - Page 2 1619348112


kaj te briga ,.... sad dok nema pizde na forumu možemo sve redom ogovarati ... kakav je sugestibilan, sve će  nas  pobanirat ako pročita ono šta je pop napiso  samo da dokaže da on brine više za naše zdravlje  javi seeeee .... - Page 2 1523192931  neće njemu pop uvodit zdravstveni odgoj na forumu "klonulih forumaša"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 29.06.14 4:54

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:bokte, al ta selma mora grozno zvučat na slovneščini .... odma mi pali na pamet oni natpisi u vlaku kad sam još putovala vlakovima ...

to mi je bio gušt u sloveniji, gledati srpske filmove sa slovenskim titlovima ... prevrnula sam se sa fotelje od smijanja kad su u maratoncima "jebemti sunce žarko" preveli sa "prekleto"  javi seeeee .... - Page 2 3114667799  meni smiješno za poludit a zlovencima oko mene ništa nije bilo jasno ... i njima sve ko smiješno al ne kontaju šta je još smiješnije od filma
Je je,,i meni je bilo smijeshno ono,,,Indijaneri prihajajo bum pucal:javi seeeee .... - Page 2 1619348112) A kak je tek Mojtzi smijeshno:javi seeeee .... - Page 2 1619348112....hahahahhahahahahhaaa..bume spalila:javi seeeee .... - Page 2 1619348112


kaj te briga ,.... sad dok nema pizde na forumu možemo sve redom ogovarati ... kakav je sugestibilan, sve će  nas  pobanirat ako pročita ono šta je pop napiso  samo da dokaže da on brine više za naše zdravlje  javi seeeee .... - Page 2 1523192931  neće njemu pop uvodit zdravstveni odgoj na forumu "klonulih forumaša"
Ja mislim da Pizda vishe od tebe pati za njim javi seeeee .... - Page 2 167558484 ,Tak da ne vjerujem da ce biti baniranja..jer je on taki chovjek,,,sve ce pretrpiti samo da vidi Popa koji ce ga opet ispovijedati i oprashtat mu forumske grijehe..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  pizda 29.06.14 22:05

posto je tema o Popu, makar i laznom, da mu na njoj odgovorim na laz koju je napisao na Net.hr. Pop govori o pet sankcijonirajucih pravila koja vrijede na ovom forumu i da je on otisao kad sam ih ja nekako zloupotrijebijo. Ne znam da li ih ima pet ali gospodicna Anabela je prekrsila dva od njih, odavanje privatnih podataka i vrijedjanje pokojnika. Najprije se regala pod nickom pokojnika, oca jedne forumasice ali to nije bilo dovoljno pa je kao mail navela mail te forumasice sa punim imenom i prezimenom. Anabeli sam zatim banirao taj nick ali i napisao da se odmah moze regat pod nekim drugim nickom, kao Anabela, Milica, Jozica, kako vec hoce. Dakle, ona nije bila banirana vec tudji nick i mail koji je koristila. Sto sam tu zloupotrijebio to mi stvarno nije jasno. Upravo obratno, zloupotrijebio bi da to nisam ucinijo jer ponavljam, prekrsita su dva od valjda pet pravila. Ako po Popu treba biti prekrseno svih pet odjednom onda nek to predlozi kao anex pod nazivom "presedan Pop/Anabela". Dotle Pope, dont srating for nathing i ubuduce ne pricaj lazi kao "argumente" a os ti doc ovdje ili neces je samo tvoja stvar ali znam da ucjenama sigurno neces pa da lijepo zlatnim cackalicama zube cackas...javi seeeee .... - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  proba 29.06.14 23:01

jugoslovenstvo je doslo zakurac, nemoze vise gamad drzat na okupu

vise ni pop i pizda nemogu zajedno , tuzno je to
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 29.06.14 23:06

a jebote zavrzlame  javi seeeee .... - Page 2 1354420400  ako se ne varam, netko je tamo napisao da je ovaj pop ovdje na kultnixu napisao nešto suprotno popovim uvjerenjima i onda pop uletio da demantira i potvrdi da su to njegova uvjerenja   ??? jesam dobro to iščitala ? i na kraju svega frida ispade žrtva ?

odoh pročitat sve do kraja i pooolako da mi koja riječ ne promakne  javi seeeee .... - Page 2 1523192931 

i mi i dalje pričamo o nekom banu koji se  S PRAVOM  dogodio prije koliko ono ? više od godinu dana ?  javi seeeee .... - Page 2 3114667799  i to nakon što je dotična banirana doslovno ukrala escu forum ????  a taman se mislila uozbiljit al nejde pa nejde

 javi seeeee .... - Page 2 3254918042   javi seeeee .... - Page 2 3254918042   javi seeeee .... - Page 2 3254918042 

pope, svaka ti čast  javi seeeee .... - Page 2 3890829408  ne daj da ti preotmu temu tamo ne nethaeru ... jesil ju ti otvaro il netko drugi ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 29.06.14 23:07

proba je napisao/la:jugoslovenstvo je doslo zakurac, nemoze vise gamad drzat na okupu

vise ni pop i pizda nemogu zajedno , tuzno je to

ovome se zaista čudim  javi seeeee .... - Page 2 1523192931  a tako se dobro nadopunjuju ... što jedan prešuti, drugi kaže

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 29.06.14 23:15

pop, nadam se onaj pravi :
No jedini problem kojeg to eventualno proizvodi je da ak se nekim čudom Pizda riješi moderature, da tehnički nemrem održat svoje obećanje dok se dotični duplikat ne ukloni silom.

jebote obećanja javi seeeee .... - Page 2 3111943984 kome si ti to obećo ?  javi seeeee .... - Page 2 3114667799   


Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 30.06.14 0:08

pop:

Moram malo zlorabiti prostor da podsjetim Glistu da sam obećanje vjerojatno prvo dal njoj.

pope, to ti se nije zvalo obećanje nego uvjetovanje ... ti si meni nešto uvjetovao i pogrešno mislijo da ću se ja dat u neku misiju al jebat ga, nisam ti ja misijonar  javi seeeee .... - Page 2 11484130 tu si se grdno zajebo ... grdno !... glista ti ne podnosi nikakvo uvjetovanje i ucjenjivanje ... drugi puta pamet u glavu ... al ajd, super ispala ova epizoda otpisanih  javi seeeee .... - Page 2 1523192931 neb ja ovo prvo spomenula al kad si već ti, ne umijem lagati ... istinu zboriš samo imamo drugačiji pojmovnik ... ne pričamo istim jezikom, jel  javi seeeee .... - Page 2 727654710 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty neprilagodjen....

Postaj  RobinUd 30.06.14 0:23

Ja sam neprilagodjen. Skoro kao u onoj pjesmi.
Nikako mi nije jasan taj odnos medju forumasima.
Od kada je pocela posast tih novih foruma (kad se namirisalo eutaniziranje net.hr), nicu novi forumi, bespostedna borba za naklonost, prijateljstva su najcesce olabavila....
Ja se tu ne snalazim.
Jednostavno zato, jer forum (koji god) vidim kao mjesto, na kojem razmijenim pokoju poruku, neko svoje vidjenje nekog dogadjanja, predstavim svoj literarni i glazbeni ukus (uz rizik da me proglase perverznim).....
A ono, ovdje se (po)mijesaju virtualni i realni zivot.

Zanima me samo jedno.... ono, kad se netko s nekim posvadja, pa se naljute jedno na drugo (jedna na drugu, jedan na drugog).
Ljute li se na osobu, ili na nick.
Ili, svadjaju li se nickovi, bez znanja i kontrole onih, koji u njihovo ime pisu, ili se stvarno svadjaju (vrijedjaju, ljute) pravi pravcati ljudi.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 30.06.14 0:57

a ne znam za druge robine, al mene je ovo danas dobrano nasmijalo ... nema ljutnje ni do nicka a ni do osobe jer osobe ne poznam, možda neka osuda postupka  tu i tamo ... al mi smiješno koje sve ozbiljne životne filozofije neki uspiju probati izrežirati zbog skroz bezazlenog virtulanog događaja ... tu se spominje i krađa identiteta javi seeeee .... - Page 2 3111943984 jebote, ko da se itko normalan i odrastao identificira sa svojim nickom do te mjere da mu krađom istog možeš i identitet ukrast i svi pišemo doktorske disertacije po forumima  javi seeeee .... - Page 2 1523192931  meni su na drugom forumu ukrali osobnu sliku koju sam stavila na avatar pa se nisam osjetila ugrozitom, probalo se uprozorit mene kroz postove pa me to zabavljalo ... al jok, neki tu vide puno više ... ugroženi smo ako nam netko nick ukrade ... a booookte ludila  javi seeeee .... - Page 2 3114667799  nisu pa jesu dječja posla, luđaci i divljaci na vidiku, ugroza najvišeg stupnja   javi seeeee .... - Page 2 3114667799  neka ... treba nama više ovakvih peripetija da se potvrdi do kraja tko je tko ako se iole kakvo virtualno druženje želi nastaviti pa nek si svak nađe sebi ravnog sugovornika ne po principu borbe za naklonost, nego nako iskreno i po afinitetima  javi seeeee .... - Page 2 1523192931  a jest me pop nasmijo kad je uletio i razbuco dežurni babinjak ... sad mi je odma simpatičan  javi seeeee .... - Page 2 11484130 bijo je ko uragan koji je uletio među kuće od letwica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 30.06.14 5:12

pizda je napisao/la:posto je tema o Popu, makar i laznom, da mu na njoj odgovorim na laz koju je napisao na Net.hr. Pop govori o pet sankcijonirajucih pravila koja vrijede na ovom forumu i da je on otisao kad sam ih ja nekako zloupotrijebijo. Ne znam da li ih ima pet ali gospodicna Anabela je prekrsila dva od njih, odavanje privatnih podataka i vrijedjanje pokojnika. Najprije se regala pod nickom pokojnika, oca jedne forumasice ali to nije bilo dovoljno pa je kao mail navela mail te forumasice sa punim imenom i prezimenom. Anabeli sam zatim banirao taj nick ali i napisao da se odmah moze regat pod nekim drugim nickom, kao Anabela, Milica, Jozica, kako vec hoce. Dakle, ona nije bila banirana vec tudji nick i mail koji je koristila. Sto sam tu zloupotrijebio to mi stvarno nije jasno. Upravo obratno, zloupotrijebio bi da to nisam ucinijo jer ponavljam, prekrsita su dva od valjda pet pravila. Ako po Popu treba biti prekrseno svih pet odjednom onda nek to predlozi kao anex pod nazivom "presedan Pop/Anabela". Dotle Pope, dont srating for nathing i ubuduce ne pricaj lazi kao "argumente" a os ti doc ovdje ili neces je samo tvoja stvar ali znam da ucjenama sigurno neces pa da lijepo zlatnim cackalicama zube cackas...javi seeeee .... - Page 2 684758713
Daj majketi poshalji te slije koje su konspirativne,,a najvishe bi volijo vidit sise od Anabele:javi seeeee .... - Page 2 1619348112 To bi me poprave oporavilo od zabluda;; javi seeeee .... - Page 2 167558484  javi seeeee .... - Page 2 167558484  javi seeeee .... - Page 2 727654710  javi seeeee .... - Page 2 2634474203

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 30.06.14 7:40

o bog vas ubio..tko će vas polovit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 30.06.14 7:44

Alhambra je napisao/la:o bog vas ubio..tko će vas polovit

samo pripazi da studiozno sve pohvataš ... ako treba, trči i u knjižnicu po dodatnu literaturu da moš raspravljat sa ostatkom divljaka ... da se ne sramotimo pred drugim forumima  javi seeeee .... - Page 2 1619348112 

još ne mogu vjerovati šta sam pročitala sinoć  javi seeeee .... - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Lena 30.06.14 7:56

škicnula na net.....pop svoi i ne popuje (previše  javi seeeee .... - Page 2 11484130 ).....a ostalo, pa svako ima svoje viđenje....tako bilo,a i bit će.....
maca i zibgaro se štipaju....ajde neka mladosti  javi seeeee .... - Page 2 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 30.06.14 8:04

Lena je napisao/la:škicnula na net.....pop svoi i ne popuje (previše  javi seeeee .... - Page 2 11484130 ).....a ostalo, pa svako ima svoje viđenje....tako bilo,a i bit će.....
maca i zibgaro se štipaju....ajde neka mladosti  javi seeeee .... - Page 2 1619348112

a jesam se nasmijala kako ih je krenulo ... a popa mi došlo žao ... čuj, on si otvorio temu za dopisivanje sa divljacima a ove drvljem i kamenjem protiv divljaka i to na njegovoj temi  javi seeeee .... - Page 2 3114667799  ujebali mu koncept a ne kuže jer su tu od prije stoljeća sedmog ... frida dočekivala one koji su tek stizali u stoljeću sedmom - divljake !  javi seeeee .... - Page 2 3776795594  ajme, ne smijem više mislit o tome ... moram se uozbiljit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 30.06.14 8:29

dormsić spizdila saru ?!!!???  javi seeeee .... - Page 2 3776795594

rano su počeli  javi seeeee .... - Page 2 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 30.06.14 8:36

Alhambra je napisao/la:dormsić spizdila saru ?!!!???  javi seeeee .... - Page 2 3776795594

rano su počeli  javi seeeee .... - Page 2 3111943984 

znači i tamo veselo ?  javi seeeee .... - Page 2 1523192931  ajd neka, štab radili da smo svi ukalupljeni ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Gost 30.06.14 8:39

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:dormsić spizdila saru ?!!!???  javi seeeee .... - Page 2 3776795594

rano su počeli  javi seeeee .... - Page 2 3111943984 

znači i tamo veselo ?  javi seeeee .... - Page 2 1523192931  ajd neka, štab radili da smo svi ukalupljeni ...

pa to i kažem, prevelika harmonija brzo postane živa dosada, zakačile se oko mačaka u nedostatku boljeg  javi seeeee .... - Page 2 1619348112 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  pizda 30.06.14 8:41

kišna glista je napisao/la:a jebote zavrzlame  javi seeeee .... - Page 2 1354420400  ako se ne varam, netko je tamo napisao da je ovaj pop ovdje na kultnixu napisao nešto suprotno popovim uvjerenjima i onda pop uletio da demantira i potvrdi da su to njegova uvjerenja   ??? jesam dobro to iščitala ? i na kraju svega frida ispade žrtva ?

 javi seeeee .... - Page 2 1523192931 a sta bi ona bila nego li zrtva. Opet lamentira o nekim divljacima koji su dosli i unistili neke prastare kultne od pet clanova i pet postova po temi ali to nisu bili obicni postovi. Za napisat te postove se islo po knjiznicama... javi seeeee .... - Page 2 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  pizda 30.06.14 8:44

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:dormsić spizdila saru ?!!!???  javi seeeee .... - Page 2 3776795594

rano su počeli  javi seeeee .... - Page 2 3111943984 

znači i tamo veselo ?  javi seeeee .... - Page 2 1523192931  ajd neka, štab radili da smo svi ukalupljeni ...

pa to i kažem, prevelika harmonija brzo postane živa dosada, zakačile se oko mačaka u nedostatku boljeg  javi seeeee .... - Page 2 1619348112 

kujetine a kace se oko macaka...javi seeeee .... - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

javi seeeee .... - Page 2 Empty Re: javi seeeee ....

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.