kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PROFILIRANJE.

Stranica 11 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

PROFILIRANJE. - Page 11 Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Gost 20.08.14 1:50

zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Ako ste zaboravili ovu temu,,onda vas nabijem na kuratz,,ja od pravih tema ne odustajem lako,,Matza e morat bit strpljiva..prvo predigra pa tek onda prtzanje

boktejebo, kolka ti je predigra, zaboravismo ne samo na temu nego i na to da se treba jebat nakon predigre   PROFILIRANJE. - Page 11 3114667799 
Pa shta fali jebo te,,zar nije predigra vaznija od sexa...ajd reci,,,ti si iskusna.. PROFILIRANJE. - Page 11 727654710  PROFILIRANJE. - Page 11 647878145  PROFILIRANJE. - Page 11 727654710

pa je al brate prećera ga  PROFILIRANJE. - Page 11 3114667799  nije ni čudo da susjeda bježi od tebe ... kad te ugleda misli si, eno onog šta i ručak skuva i usisa dnevnu sobu tokom predigre ... sve stigne

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. - Page 11 Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Gost 20.08.14 1:53

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Ako ste zaboravili ovu temu,,onda vas nabijem na kuratz,,ja od pravih tema ne odustajem lako,,Matza e morat bit strpljiva..prvo predigra pa tek onda prtzanje

boktejebo, kolka ti je predigra, zaboravismo ne samo na temu nego i na to da se treba jebat nakon predigre   PROFILIRANJE. - Page 11 3114667799 
Pa shta fali jebo te,,zar nije predigra vaznija od sexa...ajd reci,,,ti si iskusna.. PROFILIRANJE. - Page 11 727654710  PROFILIRANJE. - Page 11 647878145  PROFILIRANJE. - Page 11 727654710

pa je al brate prećera ga   PROFILIRANJE. - Page 11 3114667799   nije ni čudo da susjeda bježi od tebe ... kad te ugleda misli si, eno onog šta i ručak skuva i usisa dnevnu sobu  tokom predigre ... sve stigne
Malo sutra,,,to placam,,jednu nashu,,poprave je chista,,ponekad mi skuva  i sarmitzu,,a kako pitu razvlachi nije normalna,,,,,susjeda mi je premalena,,,djecu to jebat,,,bogte da je razvalim pa da zavrshim u bajbokani,,,shtatije,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. - Page 11 Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Gost 20.08.14 2:08

zingaro je napisao/la:
Malo sutra,,,to placam,,jednu nashu,,poprave je chista,,ponekad mi skuva  i sarmitzu,,a kako pitu razvlachi nije normalna,,,,,susjeda mi je premalena,,,djecu to jebat,,,bogte da je razvalim pa da zavrshim u bajbokani,,,shtatije,,

eee, toj ženi daj da čita forum i da nas isprofilira ... garant će bit ko i sarme koje ti pravi ... smotano al spajsi

odoh dalje radit , gotova pauza ...  PROFILIRANJE. - Page 11 727654710 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. - Page 11 Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Gost 20.08.14 2:15

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Malo sutra,,,to placam,,jednu nashu,,poprave je chista,,ponekad mi skuva  i sarmitzu,,a kako pitu razvlachi nije normalna,,,,,susjeda mi je premalena,,,djecu to jebat,,,bogte da je razvalim pa da zavrshim u bajbokani,,,shtatije,,

eee, toj ženi daj da čita forum i da nas isprofilira ... garant će bit ko i sarme koje ti pravi ... smotano al spajsi

odoh dalje radit , gotova pauza ...  PROFILIRANJE. - Page 11 727654710 
Jes normalna ,,,dobila bi srchani,,ja sam za nju fini galantni gospon,,plus toga neb vishe imo sarmitze dobre i ukusne,,a kuinju drzi chistu ko suzu,,PROFILIRANJE. - Page 11 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. - Page 11 Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.