kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čudesan svijet životinja

Stranica 5 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.07.14 10:00

pizda je napisao/la:prevladavaju stereotipi, nit su psi tako bezuvjetno odani nit su macke tako bezuvjetno neodate.
Meni je pas otisao kad sam jos bijo klinac, ja suze isplakao, svugdje ga trazio i nasli ga kod vatrogasaca 200 m zracne linije udaljeno. Kad me vidijo, nista, mislio sam da ce bit lud od srece a on jedva krenuo sa mnom kuci. Ja mu gradio poligone za igrat se po vrtu, jeo je bolje od vecine ljudi i kurac. Nakon tog je opet nestao ali ga vise nisam trazijo, ma ko te jebe...

ljudi pogrešno misle da im je pas odan ... odan im je jer je potkupljiv ... lakše mu dobit hranu nego lovit, lakše mu je bit zaštitit nego štiti  ... isto je sa mačkama ... ajmo sad malo o njihovim sličnostima

al složila bih se oko toga da je među današnjim mačkama postao trend ne zakopat svoj drek ... to radi i moj ako uspije ... meni je to skroz logično .... šta imaju zakopavat i krit svoje tragove kad ni one više ne moraju bit lovci, i one dobiju sve na tanjuru ( il podu, ko kod mene kad degui pobjegnu ) ... neš muke ulovit deguja u zatvoritom prostoru ... vidjela bih ja onog svog mačora da mora isto tako al po šumi lovit vjeverice ... bijo bi mu jezik ko kravata

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  pizda 11.07.14 10:08

kišna glista je napisao/la:

ljudi pogrešno misle da im je pas odan ... odan im je jer je potkupljiv ... lakše mu dobit hranu nego lovit, lakše mu je bit zaštitit nego štiti  ... isto je sa mačkama ... ajmo sad malo o njihovim sličnostima


Bobica je OK Čudesan svijet životinja - Page 5 684758713, svako toliko nadje kakvu rupu za provuc se pa me ide trazit. Neki dan ja otisao sa autom u kupovinu a nije bas blizu parkirat. Moras cijeli blok zgrada obic, prec dvije ceste. Vratim se nazad tamo a Bobi njusi cestu gdje sam bijo parkiran  Čudesan svijet životinja - Page 5 1523192931 
Sad ga zatvaram u kucu kad izadjem osim kad idem na posao. Tada zna da necu brzo doc pa i ne izlazi za mnom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.07.14 10:12

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ljudi pogrešno misle da im je pas odan ... odan im je jer je potkupljiv ... lakše mu dobit hranu nego lovit, lakše mu je bit zaštitit nego štiti  ... isto je sa mačkama ... ajmo sad malo o njihovim sličnostima


Bobica je OK Čudesan svijet životinja - Page 5 684758713, svako toliko nadje kakvu rupu za provuc se pa me ide trazit. Neki dan ja otisao sa autom u kupovinu a nije bas blizu parkirat. Moras cijeli blok zgrada obic, prec dvije ceste. Vratim se nazad tamo a Bobi njusi cestu gdje sam bijo parkiran  Čudesan svijet životinja - Page 5 1523192931 
Sad ga zatvaram u kucu kad izadjem osim kad idem na posao. Tada zna da necu brzo doc pa i ne izlazi za mnom...

tako je i moja jednom zabunom zbrisala ... tražim ja nju, tražim ... vičem po ulicama moga grada a ona prepoznala moj auto na parkiralištu, zavukla se pod njega i čeka ... tolika je kukavica da se nije usudila nos promolit kad je skontala da je sama i izgubita ... neki turisti mi došli reć da je tamo neki pas pod autom kad su čuli da tražim psa  Čudesan svijet životinja - Page 5 1523192931 

a neb ta izašla iz kuće bez mene ... prvo ja a onda kad vidi da sam ja vani onda i ona izađe ... inače se boji ostavljanja ko vrag ... teško mi je vjerovati, al ko da vuče traumu iz djetinjstva ... sve sam joj strahove sjebala jer sam ju dobila svu sjebanu i ustrašenu, al strah od ostavljanja je kod nje baš jako izražen ... jedino se djeci pusti da ju vode u šetnju ali i to sam morala s njom obaviti fazu navikavanja pa pomalo puštat djecu ... inače im zbriše i vrati se kući

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.07.14 10:14

al fora je kako psi nepogrešivo prepoznaju zvuk auta svog gazde ... onaj moj bivši pas je javljo kad se vraćam sa posla još dok sam bila dvije ulice dalje ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.07.14 10:27

al ova moja kuja sada i nije baš tako dobra u tome ... il ne čuje dobro il ne zna detektirat otkud zvuk dolazi il su ove kamene ulice ko neki labirint za zvučne valove pa zbune psa

vraćam se ja s njom kući i potrči ona naprijed, nešto nanjušila i skrenem u drugu ulicu bez da me vidla ... stanem da ju pričekam, nje nema ... zovem ju kad ono vidim kako istrči iz ulice koja siječe okomito onu u kojoj ja stojim i umjesto da potrča ka meni nastavi trčat ravno ... zovem ju opet i čujem kako panično koči i trči nazad i mislim si, sad će skontat odakle ju zovem, al jok, u punom trku se vrati nazad u istom smjeru odakle je došla ... i tako nekoliko puta a vidim da ju već panika hvata al nikako glavu okrenit da me vidi da stojim kojih trijst metara u ulici okomito na onu po kojoj se ona razlaufala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  pizda 11.07.14 10:43

kišna glista je napisao/la:al ova moja kuja sada i nije baš tako dobra u tome ... il ne čuje dobro il ne zna detektirat otkud zvuk dolazi il su ove kamene ulice ko neki labirint za zvučne valove pa zbune psa

vraćam se ja s njom kući i potrči ona naprijed, nešto nanjušila i skrenem u drugu ulicu bez da me vidla ... stanem da ju pričekam, nje nema ... zovem ju kad ono vidim kako istrči iz ulice koja siječe okomito onu u kojoj ja stojim i umjesto  da potrča ka meni nastavi trčat ravno ... zovem ju opet i čujem kako panično koči i trči nazad i mislim si, sad će skontat odakle ju zovem, al jok, u punom trku se vrati nazad u istom smjeru odakle je došla ... i tako nekoliko puta a vidim da ju već panika hvata al nikako glavu okrenit da me vidi da stojim kojih trijst metara u ulici okomito na onu po kojoj se ona razlaufala

mozda je jadna nagluha...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.07.14 10:47

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:al ova moja kuja sada i nije baš tako dobra u tome ... il ne čuje dobro il ne zna detektirat otkud zvuk dolazi il su ove kamene ulice ko neki labirint za zvučne valove pa zbune psa

vraćam se ja s njom kući i potrči ona naprijed, nešto nanjušila i skrenem u drugu ulicu bez da me vidla ... stanem da ju pričekam, nje nema ... zovem ju kad ono vidim kako istrči iz ulice koja siječe okomito onu u kojoj ja stojim i umjesto  da potrča ka meni nastavi trčat ravno ... zovem ju opet i čujem kako panično koči i trči nazad i mislim si, sad će skontat odakle ju zovem, al jok, u punom trku se vrati nazad u istom smjeru odakle je došla ... i tako nekoliko puta a vidim da ju već panika hvata al nikako glavu okrenit da me vidi da stojim kojih trijst metara u ulici okomito na onu po kojoj se ona razlaufala

mozda je jadna nagluha...

ma jok ... iako sam dugo sumnjala u to pa vršila opite ... to se dešava samo usred grada ... valjda se zvuk odbija nezgodno po tim uskim ulicama  i zbijenom kamenom gradnjom  ... primijetili smo da isto radi i psica moje kolegice ... jebga, ovdje kad krene eho u sto smjerova to valjda psi čuju al mi ne čujemo ... al fora je to gledat ... ko neka pseća burleska  Čudesan svijet životinja - Page 5 1523192931 a kod moje je zasigurno i taj psihološki moment pa se i uspaničari jer misli da me izgubila ... bokte, ljudi krepavaju od smijeha kad ju vide kako me prati u stopu ... misle ona odana te vjerna kad ono nju strah da ju ne ostavim samu ... tko će ju branit ako ju napadnu kojekakve pseće babaaroge  Čudesan svijet životinja - Page 5 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  pizda 11.07.14 10:55

kišna glista je napisao/la:

ma jok ... iako sam dugo sumnjala u to pa vršila opite ... to se dešava samo usred grada ... valjda se zvuk odbija nezgodno po tim uskim ulicama  i zbijenom kamenom gradnjom  ... primijetili smo da isto radi i psica moje kolegice ... jebga, ovdje kad krene eho u sto smjerova to valjda psi čuju al mi ne čujemo ... al fora je to gledat ... ko neka pseća burleska  Čudesan svijet životinja - Page 5 1523192931 a kod moje je zasigurno i taj psihološki moment pa se i uspaničari jer misli da me izgubila ... bokte, ljudi krepavaju od smijeha kad ju vide kako me prati u stopu ... misle ona odana te vjerna kad ono nju strah da ju ne ostavim samu ... tko će ju branit ako ju napadnu kojekakve pseće babaaroge   Čudesan svijet životinja - Page 5 1523192931 

moze bit, kamene ulice, sve kut do kuta i pitaj boga odakle zvuk dolazi. Bitno je da se ti snalazis...Čudesan svijet životinja - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.07.14 11:10

pizda je napisao/la:prevladavaju stereotipi, nit su psi tako bezuvjetno odani nit su macke tako bezuvjetno neodate.

kišna glista je napisao/la:jebate, ko da na svijetu postoje samo mačke i psi ... inače, meni su oboje ok i svak ima svoje mane i vrline ...

vidi njih, partibrejkera  Čudesan svijet životinja - Page 5 1658420748 Čudesan svijet životinja - Page 5 1523192931 

Pizdi...
naravno da ne treba generalizirati, ima iznimaka, ali osobine vrste su definirane sukladno većini jedinki svake pojedine Čudesan svijet životinja - Page 5 684758713 

Kišnoj...
slažem se  Čudesan svijet životinja - Page 5 1523192931 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.07.14 11:11

pizda je napisao/la: Bitno je da se ti snalazis...Čudesan svijet životinja - Page 5 684758713

ja nemam izbora ... ne smim se izgubit jer previše njih ovisi o mom snalaženju  Čudesan svijet životinja - Page 5 1523192931 sve naopako ... umjesto da su životinje oko mene borci za opstanak, to sam postala ja a oni ko neke mimozice ... a jebote, jest mi fali neki malo jači pas ... guštam se gledat one alhambrine mrcine i prisjećat dana kad sam i ja imala nešto slično ... da sad imam  psa kakvog sam imala kurac bi se mene susjedi i razni budalaši usudili zajebavat il samopozivat u kuću ... onda su me svi zaobilazili u velikom luku i izdaleka pitali jel pas opasan a ja dovikivala, po potrebi, po potrebi a oni nek si misle šta to znači  Čudesan svijet životinja - Page 5 11484130  tog sam morala najprije stavit na lajnu a tek onda otvorit vrata od kuće da ne prepada slučajne prolaznike ... jučer išla po akvarij i zavezala psicu pred petšop, izađem van a oko nje grupica ljudi, svi ju maze, glade i čude što je tako umiljata, sve se namješta da ju glade  .... jebote takav pas kojeg se nitko ne boji  Čudesan svijet životinja - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.07.14 11:19

Vel'ka Maca je napisao/la:
leon je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
leon je napisao/la:


ma kaki..... neg da su privrženiji....  Čudesan svijet životinja - Page 5 3084372643 



(ajmeeeee, kad me se karburatorica dočepa)

pa kaj ste hendikepirani, kaj vam fali ljubavi pa vam treba jedan slinavac (smrdeći) koji će vam lizati rane?!?!? hihihihih

daj mi mačku samosvjesnu, karakternu, neovisnu, slobodnu, (čistu, urednu, mirišljavu)... meni su te osobine zanimljivije...  Čudesan svijet životinja - Page 5 3084372643 

ne... zakaj... iako ljubaF koju cucek uzvrati je bezuvjetna....
a ima i čistih, urednih, mirišljavih pesa  Čudesan svijet životinja - Page 5 3084372643 

zakaj? pa zato kaj svi uz pese vežu tu velku ljubav koju cucak emitira... pa si onda milsim - dobro, morti su ti ljudi fakat ranjeni, fali im majčinske I ostalih ljubavi pa kompenziraju... ko sam ja da im sudim, nek se krpaju kak znaju
 Čudesan svijet životinja - Page 5 3601362807 

and now  Čudesan svijet životinja - Page 5 1523192931  Čudesan svijet životinja - Page 5 1523192931  Čudesan svijet životinja - Page 5 1523192931  Čudesan svijet životinja - Page 5 1523192931 

Čudesan svijet životinja - Page 5 41436457486815270637

žiku kak se zapalila.....
donč ju pis of tu mi....

Čudesan svijet životinja - Page 5 Mad_dog_commonswikimedia_JoshPlueger1

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.07.14 11:24

Vel'ka Maca je napisao/la:
ma zato mi si I ne nabavljam cucka.... jer su zahtjevni... I jer smrde  Čudesan svijet životinja - Page 5 3114667799 
a zašto su bigli, po čemu su bigli VRLO zahtjevni Čudesan svijet životinja - Page 5 684758713


preveč vole svoj nos kojeg slijede i nema majci da poslušaju....
tvrdoglavi do bola....
treba im izuzetno puno šetnje/istrčavanja....
prefrigani.... gleda te u oči i namjerno radi kontra
navek su gladni i pojeli buju apsolutno sve.... (ne tjeraj me da nabrajam kaj je sve Gea pojela)  Čudesan svijet životinja - Page 5 1619348112 


ja sam štel pudla, al kad su moji potomki vidjeli vreću buha sa klempavim vuhima nije bilo više demokraci....
i taj pogled jimmya stanića....

 Čudesan svijet životinja - Page 5 11484130 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.07.14 11:28

leon je napisao/la:

žiku kak se zapalila.....
donč ju pis of tu mi....


je, poprave je temperamentna  Čudesan svijet životinja - Page 5 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.07.14 11:29

jab sve mačke u susjedstvu trampila za ovako nešto ...

Čudesan svijet životinja - Page 5 Black+German+Shepherds+04

al bilo pa prošlo ... teško da ću dva put u istom životu naletit na takvog psa  Čudesan svijet životinja - Page 5 1425538829 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.07.14 11:30

joj, divan je...baš predivan
jel starost bila u pitanju ili?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.07.14 11:32

Alhambra je napisao/la:joj, divan je...baš predivan
jel starost bila u pitanju ili?

imala sam ga 16 godina a dobila ga kao policijski škart kad mu je bilo godinu dana ... nevjerojatno pseto  Čudesan svijet životinja - Page 5 1425538829

je, uginuo je od starosti ... samo je zaspo predamnom i nije se više probudio ... predivne godine i lijepa smrt iako ... jebat ga, tko nije iskusio štači zna rastati se od psa nakon što ste 16 godina bili nerazdvojni, ne može se to opisat ... i tuga a i neki osjećaj zahvalnosti da si ga imao toliko dugo i na taj način i da je otišao na najmirniji mogući način  Čudesan svijet životinja - Page 5 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  taja 11.07.14 11:37

kišna glista je napisao/la:jebate, ko da na svijetu postoje samo mačke i psi ... inače, meni su oboje ok i svak ima svoje mane i vrline ... al dosad su mi se ribice pokazale ko najbolje ... jedu šta im daš, piju vodu bez da im daš, šute i lelujaju ... a kad seru gnoje biljke ... još ako budu rasle kako treba pa mogu svako toliko koju na tavi ispeć ... to bi bijo pravi kućni ljubimac i za poželjet u svakom domu
jebeš ljubimca kojeg ne možeš maziti i gnjaviti  Čudesan svijet životinja - Page 5 11484130
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.07.14 11:37

Alhambra je napisao/la:joj, divan je...baš predivan
jel starost bila u pitanju ili?

al ovo na slici nije moj al je isti ko on ... jbat ga, tad nisam imala dobar fotoaparat pa nema puno dobrih slika

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  taja 11.07.14 11:41

taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.07.14 11:48

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:joj, divan je...baš predivan
jel starost bila u pitanju ili?

imala sam ga 16 godina a dobila ga kao policijski škart kad mu je bilo godinu dana ... nevjerojatno pseto  Čudesan svijet životinja - Page 5 1425538829

je, uginuo je od starosti ... samo je zaspo predamnom i nije se više probudio ... predivne godine i lijepa smrt iako ... jebat ga, tko nije iskusio štači zna rastati se od psa nakon što ste 16 godina bili nerazdvojni, ne može se to opisat ... i tuga a i neki osjećaj zahvalnosti da si ga imao toliko dugo i na taj način i da je otišao na najmirniji mogući način  Čudesan svijet životinja - Page 5 1425538829

ja još taj osjećaj, na svoju sreću, do sada nisam iskusila, ali da o tome nisam razmišljala, bila bi laž. samo kad počnem misliti, stegne me u 3pi, a kako je tek to doživjeti, ni zamisliti ne mogu.
evo, jučer popodne došao novi kupac vidjet štene, čim ju je vidio, čovjeku suze i mazno joj počne pričat...Candy moja...ti si Candy, moja Candy i stisne je na prsa pod vrat  Čudesan svijet životinja - Page 5 684758713 
pitam ga ..o, već i ime imate, a on kaže...eh, tako se zvala moja pokojna 14 godina stara kuja koju sam pred mjesec dana morao usmrtiti, jer je bila od starosti bolesna. ....i brizne jadan u plač, a i ja s njim.  Čudesan svijet životinja - Page 5 957247240 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.07.14 11:50

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jebate, ko da na svijetu postoje samo mačke i psi ... inače, meni su oboje ok i svak ima svoje mane i vrline ... al dosad su mi se ribice pokazale ko najbolje ... jedu šta im daš, piju vodu bez da im daš, šute i lelujaju ... a kad seru gnoje biljke ... još ako budu rasle kako treba pa mogu svako toliko koju na tavi ispeć ... to bi bijo pravi kućni ljubimac i za poželjet u svakom domu
jebeš ljubimca kojeg ne možeš maziti i gnjaviti  Čudesan svijet životinja - Page 5 11484130

ma istina ... il sa kojim ne možeš šetat pa da te prati i pravi društvo ... il onaj koji te svojim lelujanjem ne smiruje .... il koji ti kuću ne brani od vanjskih godavaca, nema veze što se nekad zabuni pa pojede i one kućne, ... jebga, ja sve to volim pa zato i imam sve ... još mi fali samo neki reptil u kući da mi se mota oko vrata i masira leđa dok odmaram i ja sretna i zadovoljita  Čudesan svijet životinja - Page 5 1523192931 

a sjećam se da sam ko dijete stalno pričala kako ću tako živjeti u nekoj staroj kamenoj kući i imati puno raznih životinja a mama mahala glavom i govorila kako će me sve to proći kad si nađem dečka, kad otkrijem modu, čminkanje, druženje po restoranima ... jest kurac prošlo ... riješila se ja i dečki i mužova i sad konačno uživam onako kako sam oduvijek i htjela  Čudesan svijet životinja - Page 5 11484130 moja kućica, moja livada, moja slobodica  Čudesan svijet životinja - Page 5 3384354616 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.07.14 12:13

kišna glista je napisao/la:al fora je kako psi nepogrešivo prepoznaju zvuk auta svog gazde ... onaj moj bivši pas je javljo kad se vraćam sa posla još dok sam bila dvije ulice dalje ...

same here....
bivši dodž je zapiknul njonju u nabliži kut ograde koji je bio u smjeru dolaska vozila.... doduše teško da je mogel fulat, jer je peglica bila u pitanju....  Čudesan svijet životinja - Page 5 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  pizda 11.07.14 12:15

Alhambra je napisao/la:

vidi njih, partibrejkera  Čudesan svijet životinja - Page 5 1658420748 Čudesan svijet životinja - Page 5 1523192931 

Pizdi...
naravno da ne treba generalizirati, ima iznimaka, ali osobine vrste su definirane sukladno većini jedinki svake pojedine Čudesan svijet životinja - Page 5 684758713 

ne znam, cini mi se da su psi ko i zene, sto ih vise maltretiras to su ti privrzenije. Ako si dobar, ne jebu te pet posto...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.07.14 12:16

kišna glista je napisao/la:
imala sam ga 16 godina a dobila ga kao policijski škart kad mu je bilo godinu dana ... nevjerojatno pseto  Čudesan svijet životinja - Page 5 1425538829

je, uginuo je od starosti ... samo je zaspo predamnom i nije se više probudio ... predivne godine i lijepa smrt iako ... jebat ga, tko nije iskusio štači zna rastati se od psa nakon što ste 16 godina bili nerazdvojni, ne može se to opisat ... i tuga a i neki osjećaj zahvalnosti da si ga imao toliko dugo i na taj način i da je otišao na najmirniji mogući način  Čudesan svijet životinja - Page 5 1425538829


ili.... kad ti ga sused otruje, jer nemre podnijet da neko drugi u ulici ima pesa osim njega....  Čudesan svijet životinja - Page 5 3102334490 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.07.14 12:18

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jebate, ko da na svijetu postoje samo mačke i psi ... inače, meni su oboje ok i svak ima svoje mane i vrline ... al dosad su mi se ribice pokazale ko najbolje ... jedu šta im daš, piju vodu bez da im daš, šute i lelujaju ... a kad seru gnoje biljke ... još ako budu rasle kako treba pa mogu svako toliko koju na tavi ispeć ... to bi bijo pravi kućni ljubimac i za poželjet u svakom domu
jebeš ljubimca kojeg ne možeš maziti i gnjaviti  Čudesan svijet životinja - Page 5 11484130


eeee..... da viš kak se jibice daju maziti..... čohat kod škrga..... časkom....  Čudesan svijet životinja - Page 5 3084372643   Čudesan svijet životinja - Page 5 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 5 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.