kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čudesan svijet životinja

Stranica 8 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 08.08.14 19:39

TATA???!!!??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 08.08.14 23:40

koje je to pleme? svi imaju velike trbuhe a izgledaju jako feminizirano ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 09.08.14 1:57

Svih ovih godina pratim neka kretanja medju mladjim generacijama,,pa to je sve popizdilo za zivotinjama,,,,da se razumijemo,,volim zivotinje na svoj poseban nachin,,,tako da mi nikada ne pada napamet da imam zivotinju u kuci zatvorenu,,,,da joj zbog svoje neke nedorechene ili ne ispunjene ljubavi zabranjujem da zivi na onaj nachin kako je zivjela oduvijek,,,ajd kuzim,,,ima se psa ili machku zbog klinaca koje treba socijalizirati,,,nauchiti kako zivjeti u "choporu",,kuzim starije ljude koji nemaju nikoga,,koji u zivotinji nalaze prijatelja i druga,,,ali ne kuzim ljude od 25 do 60 koji nalaze svrhu svoga zivljenja u zivotinjama,,Fakat je tu neshto bolesno,,neki psihichki problemi,,,,traume iz zivota koje se komppenziraju kroz zivotinje,,,,osnovno je nepovjerenje u vlastitu vrstu pa je logichno da se bjezi ka nekoj drugoj vrsti da bi se nashlo opravdanje za svoju bolest,,Meni nikda ne moze biti ljepshe neko shtene,,,od nekog djeteta,,neko mache od neke curitze od recimo godinu ili dvije godine starosti,,Bog vas mazo ,,,ljudi,,shto je sa vama,,??Koje ste lonchice pogrkali??
Jebo te,,chitam,,,pishu se hvalospjevi o zivotinjama,,a nigdje ne vidim da se netko divi djeci,,,ajd lasta je tu izuzetak,,valjda zato shto ima svoju ljubimitzu uz sebe pa moze da usporedjuje,,Ali i kod nje mi smeta kad taj shecer naziva curicom,,Takva radost se moze nazivati samo moja ljubimitza,,ili moja sreca,,a nikako curitza,,et,,ako mi netko sluchajno pokusha objasniti ili uvjeriti da nisam u pravu ,,,iz starta ga shaljem u sto pichki materinih,,,tak da,,,savjetujem ne opirite se ovom nadpprirodnom i prelijepom razmishljanju,,,zivotinje,,,ljudi,, Čudesan svijet životinja - Page 8 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 09.08.14 8:20

zingaro je napisao/la:Svih ovih godina pratim neka kretanja medju mladjim generacijama,,pa to je sve popizdilo za zivotinjama,,,,da se razumijemo,,volim zivotinje na svoj poseban nachin,,,tako da mi nikada ne pada napamet da imam zivotinju u kuci zatvorenu,,,,da joj zbog svoje neke nedorechene ili ne ispunjene ljubavi zabranjujem da zivi na onaj nachin kako je zivjela oduvijek,,,ajd kuzim,,,ima se psa ili machku zbog klinaca koje treba socijalizirati,,,nauchiti kako zivjeti u "choporu",,kuzim starije ljude koji nemaju nikoga,,koji u zivotinji nalaze prijatelja i druga,,,ali ne kuzim ljude od 25 do 60 koji nalaze svrhu svoga zivljenja u zivotinjama,,Fakat je tu neshto bolesno,,neki psihichki problemi,,,,traume iz zivota koje se komppenziraju kroz zivotinje,,,,osnovno je nepovjerenje u vlastitu vrstu pa je logichno da se bjezi ka nekoj drugoj vrsti da bi se nashlo opravdanje za svoju bolest,,Meni nikda ne moze biti ljepshe neko shtene,,,od nekog djeteta,,neko mache od neke curitze od recimo godinu ili dvije godine starosti,,Bog vas mazo ,,,ljudi,,shto je sa vama,,??Koje ste lonchice pogrkali??
svaka čast za ovaj post... iks ko kuća

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 09.08.14 9:04

zingaro je napisao/la:Svih ovih godina pratim neka kretanja medju mladjim generacijama,,pa to je sve popizdilo za zivotinjama,,,,da se razumijemo,,volim zivotinje na svoj poseban nachin,,,tako da mi nikada ne pada napamet da imam zivotinju u kuci zatvorenu,,,,da joj zbog svoje neke nedorechene ili ne ispunjene ljubavi zabranjujem da zivi na onaj nachin kako je zivjela oduvijek,,,ajd kuzim,,,ima se psa ili machku zbog klinaca koje treba socijalizirati,,,nauchiti kako zivjeti u "choporu",,kuzim starije ljude koji nemaju nikoga,,koji u zivotinji nalaze prijatelja i druga,,,ali ne kuzim ljude od 25 do 60 koji nalaze svrhu svoga zivljenja u zivotinjama,,Fakat je tu neshto bolesno,,neki psihichki problemi,,,,traume iz zivota koje se komppenziraju kroz zivotinje,,,,osnovno je nepovjerenje u vlastitu vrstu pa je logichno da se bjezi ka nekoj drugoj vrsti da bi se nashlo opravdanje za svoju bolest,,Meni nikda ne moze biti ljepshe neko shtene,,,od nekog djeteta,,neko mache od neke curitze od recimo godinu ili dvije godine starosti,,Bog vas mazo ,,,ljudi,,shto je sa vama,,??Koje ste lonchice pogrkali??
Jebo te,,chitam,,,pishu se hvalospjevi o zivotinjama,,a nigdje ne vidim da se netko divi djeci,,,ajd lasta je tu izuzetak,,valjda zato shto ima svoju ljubimitzu uz sebe pa moze da usporedjuje,,Ali i kod nje mi smeta kad taj shecer naziva curicom,,Takva radost se moze nazivati samo moja ljubimitza,,ili moja sreca,,a nikako curitza,,et,,ako mi netko sluchajno pokusha objasniti ili uvjeriti da nisam u pravu ,,,iz starta ga shaljem u sto pichki materinih,,,tak da,,,savjetujem ne opirite se ovom nadpprirodnom i prelijepom razmishljanju,,,zivotinje,,,ljudi,, Čudesan svijet životinja - Page 8 727654710

Imala sam bliske susrete s macjim bebama i odhranila par komada i totalno uzivala i vezala se uz njih...
Takve susrete s ljudskim potomcima nisam dozivjela i fakat me ne dodiruju.... mama kaze da sam puna ljubavi i da bi me jedno dijete raspametilo.... ne mogu tvrditi, ali zaista ne cutim connection.
Zvuci grozno, ali iskrena sam... jebiga.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 09.08.14 9:08

Vel'ka Maca je napisao/la:


Imala sam bliske susrete s macjim bebama i odhranila par komada i totalno uzivala i vezala se uz njih...
Takve susrete s ljudskim potomcima nisam dozivjela i fakat me ne dodiruju.... mama kaze da sam puna ljubavi i da bi me jedno dijete raspametilo.... ne mogu tvrditi, ali zaista ne cutim connection.
Zvuci grozno, ali iskrena sam... jebiga.
možda nisi bila u prilici provesti neko vrijeme s malim djetetom.... ne mora biti tvoje, tuđa djeca se jednako lako zavole ako ih pustiš dovoljno blizu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 09.08.14 9:12

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:


Imala sam bliske susrete s macjim bebama i odhranila par komada i totalno uzivala i vezala se uz njih...
Takve susrete s ljudskim potomcima nisam dozivjela i fakat me ne dodiruju.... mama kaze da sam puna ljubavi i da bi me jedno dijete raspametilo.... ne mogu tvrditi, ali zaista ne cutim connection.
Zvuci grozno, ali iskrena sam... jebiga.
možda nisi bila u prilici provesti neko vrijeme s malim djetetom.... ne mora biti tvoje, tuđa djeca se jednako lako zavole ako ih pustiš dovoljno blizu

Definitivno nisam provela neko vrijeme s malim djetetom, ali nisam ni osjetila potrebu.... ova mala od brata mi je genijalna, ali sat vremena uvrh glave... nakon toga mi postane dosadna.... ima godinu i pol

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 09.08.14 9:18

zingaro je napisao/la:Svih ovih godina pratim neka kretanja medju mladjim generacijama,,pa to je sve popizdilo za zivotinjama,,,,da se razumijemo,,volim zivotinje na svoj poseban nachin,,,tako da mi nikada ne pada napamet da imam zivotinju u kuci zatvorenu,,,,da joj zbog svoje neke nedorechene ili ne ispunjene ljubavi zabranjujem da zivi na onaj nachin kako je zivjela oduvijek,,,ajd kuzim,,,ima se psa ili machku zbog klinaca koje treba socijalizirati,,,nauchiti kako zivjeti u "choporu",,kuzim starije ljude koji nemaju nikoga,,koji u zivotinji nalaze prijatelja i druga,,,ali ne kuzim ljude od 25 do 60 koji nalaze svrhu svoga zivljenja u zivotinjama,,Fakat je tu neshto bolesno,,neki psihichki problemi,,,,traume iz zivota koje se komppenziraju kroz zivotinje,,,,osnovno je nepovjerenje u vlastitu vrstu pa je logichno da se bjezi ka nekoj drugoj vrsti da bi se nashlo opravdanje za svoju bolest,,Meni nikda ne moze biti ljepshe neko shtene,,,od nekog djeteta,,neko mache od neke curitze od recimo godinu ili dvije godine starosti,,Bog vas mazo ,,,ljudi,,shto je sa vama,,??Koje ste lonchice pogrkali??
Jebo te,,chitam,,,pishu se hvalospjevi o zivotinjama,,a nigdje ne vidim da se netko divi djeci,,,ajd lasta je tu izuzetak,,valjda zato shto ima svoju ljubimitzu uz sebe pa moze da usporedjuje,,Ali i kod nje mi smeta kad taj shecer naziva curicom,,Takva radost se moze nazivati samo moja ljubimitza,,ili moja sreca,,a nikako curitza,,et,,ako mi netko sluchajno pokusha objasniti ili uvjeriti da nisam u pravu ,,,iz starta ga shaljem u sto pichki materinih,,,tak da,,,savjetujem ne opirite se ovom nadpprirodnom i prelijepom razmishljanju,,,zivotinje,,,ljudi,, Čudesan svijet životinja - Page 8 727654710
Bravo, odličan post! Slažem se potpuno. Ima godina dana otkad je mačak "preselio" i laknulo mi je. Ne bi više da mi se ijedna živina mota po kući.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 09.08.14 9:24

Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:


Imala sam bliske susrete s macjim bebama i odhranila par komada i totalno uzivala i vezala se uz njih...
Takve susrete s ljudskim potomcima nisam dozivjela i fakat me ne dodiruju.... mama kaze da sam puna ljubavi i da bi me jedno dijete raspametilo.... ne mogu tvrditi, ali zaista ne cutim connection.
Zvuci grozno, ali iskrena sam... jebiga.
možda nisi bila u prilici provesti neko vrijeme s malim djetetom.... ne mora biti tvoje, tuđa djeca se jednako lako zavole ako ih pustiš dovoljno blizu

Definitivno nisam provela neko vrijeme s malim djetetom, ali nisam ni osjetila potrebu.... ova mala od brata mi je genijalna, ali sat vremena uvrh glave... nakon toga mi postane dosadna.... ima godinu i pol
a misliš da sam ja osjetila potrebu imati dijete... ma ženo iznenadilo me samo tako... usrala sam se ko grlica  Čudesan svijet životinja - Page 8 3114667799 
da stvar bude kompleksnija, uz svoje sam dobila i njegovog trogodišnjeg vanbračnog sina... moš mislit kako me je bilo strah...  Čudesan svijet životinja - Page 8 11484130 
ali... priroda učini svoje...  Čudesan svijet životinja - Page 8 684758713 

idem ... kava, pa priroda... danas je sunčano, šteta bi bilo sjediti doma... Čudesan svijet životinja - Page 8 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 09.08.14 9:27

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:


Imala sam bliske susrete s macjim bebama i odhranila par komada i totalno uzivala i vezala se uz njih...
Takve susrete s ljudskim potomcima nisam dozivjela i fakat me ne dodiruju.... mama kaze da sam puna ljubavi i da bi me jedno dijete raspametilo.... ne mogu tvrditi, ali zaista ne cutim connection.
Zvuci grozno, ali iskrena sam... jebiga.
možda nisi bila u prilici provesti neko vrijeme s malim djetetom.... ne mora biti tvoje, tuđa djeca se jednako lako zavole ako ih pustiš dovoljno blizu

Definitivno nisam provela neko vrijeme s malim djetetom, ali nisam ni osjetila potrebu.... ova mala od brata mi je genijalna, ali sat vremena uvrh glave... nakon toga mi postane dosadna.... ima godinu i pol
a misliš da sam ja osjetila potrebu imati dijete... ma ženo iznenadilo me samo tako... usrala sam se ko grlica  Čudesan svijet životinja - Page 8 3114667799 
da stvar bude kompleksnija, uz svoje sam dobila i njegovog trogodišnjeg vanbračnog sina... moš mislit kako me je bilo strah...  Čudesan svijet životinja - Page 8 11484130 
ali... priroda učini svoje...  Čudesan svijet životinja - Page 8 684758713 

idem ... kava, pa priroda... danas je sunčano, šteta bi bilo sjediti doma... Čudesan svijet životinja - Page 8 727654710

Ma i ja kazem, nisam probala pa ne znam...

Ajde, uzivaj... i bjez od tvrdih siceva... papa

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.08.14 8:35

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:sirovo meso ni pod razno, em gnjusno em buno bacterija...

je I meni je bilo gnjusno dok nisam probala...

probao i ja i dalje bilo gnjusno...evo sad sam misleci na to, povratijo po fotelji, monitoru i vratima ormara...


 i ja bi povratila. nema tko mi tartar nije ishvalijo. bratić mi je radio i u amfori i vamo i tamo i bijo je tražen za taj tartar i kadgod je neka feštica on ga napravi ili po želji svojim ukućanima. i svima je mmmmmmmmmm .... ja se nisam to usudila probati.



nešto neobično fino mi je bilo: guščja pašteta. to se zaista ne jede kao gavrilovička. to se mezi, gušta u momentu sa čašom dobrog, ja bi osobno bijelog vina Čudesan svijet životinja - Page 8 3015220106 

kada sam pogledala u kuhinji na pakovanje, na onoj maloj škatulici pisalo je 70 eura  Čudesan svijet životinja - Page 8 501000107  ... vjerovatno mi se takva prilika neće više ponoviti  Čudesan svijet životinja - Page 8 1523192931

zato se i ne jede ko gavrilovićka  Čudesan svijet životinja - Page 8 11484130 
moja teta je svojevremeno hranila guske....odnosno šopala ih, pa sam se najela i gušće jetrene paštete...baš ko gavrilovićke  Čudesan svijet životinja - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.08.14 9:12

Alhambra je napisao/la:

moja teta je svojevremeno hranila guske....odnosno šopala ih, pa sam se najela i gušće jetrene paštete...baš ko gavrilovićke  Čudesan svijet životinja - Page 8 684758713

baš sam to htjela reć ... odeć na tržnicu gdje ima guščje jetre i napraviš si paštete kolko voleš ... to mi nikad nije bilo jasno kod tih pašteta ... svi pljuju po kupovnim kako su otrov, kako ih prave od kljunova i kokošjih niktiju a tako ju je jednostavno za napravit od čiste jetrice .... il riblju od ribe Čudesan svijet životinja - Page 8 1523192931 

meni su jedno vrijeme cure bile lude za ribljom paštetom i stalno sam ju imala napravitu a ne kupitu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.08.14 9:18

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

moja teta je svojevremeno hranila guske....odnosno šopala ih, pa sam se najela i gušće jetrene paštete...baš ko gavrilovićke  Čudesan svijet životinja - Page 8 684758713

baš sam to htjela reć ... odeć na tržnicu gdje ima guščje jetre i napraviš si paštete kolko voleš ... to mi nikad nije bilo jasno kod tih pašteta ... svi pljuju po kupovnim kako su otrov, kako ih prave od kljunova i kokošjih niktiju  a tako ju je jednostavno za napravit od čiste jetrice .... il riblju od ribe  Čudesan svijet životinja - Page 8 1523192931 

meni su jedno vrijeme cure bile lude za ribljom paštetom i stalno sam ju imala napravitu a ne kupitu

istina, bar te pileće jetre ima uvijek za kupiti
ok, gušće već i nema, al kupiš 3-4 guske za božić i novu godinu, pa onda imaš i jetru

kad kupim domaće obrađene piceke za škrinju, od jetara doma napravim paštetu ili ih u komadu ispečem u pilećoj masti i tako ih ostavim da se ohlade. stavim u frižider (ako je puno...dio i u deep freeze) i fino malo te masti na krušac, pa tanka šnitica jetre, malo soli i uživaj Čudesan svijet životinja - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.08.14 9:27

Alhambra je napisao/la:

istina, bar te pileće jetre ima uvijek za kupiti
ok, gušće već i nema, al kupiš 3-4 guske za božić i novu godinu, pa onda imaš i jetru

kad kupim domaće obrađene piceke za škrinju, od jetara doma napravim paštetu ili ih u komadu ispečem u pilećoj masti i tako ih ostavim da se ohlade. stavim u frižider (ako je puno...dio i u deep freeze) i fino malo te masti na krušac, pa tanka šnitica jetre, malo soli i uživaj Čudesan svijet životinja - Page 8 684758713

sjetim se tržnice u ljubljani ... oooobožavala sam ju jer je stvarno bilo svega ... napraviš paštetu u većim količinama pa u frizer i vadiš kad ti je gušt ... i nju se da zamrznut pa vaditi ... al ajd, kako su cure site paštete pa ni meni više nije gušt to praviti al nekad mi je ... sad treba izmisliti nešto novo ... nemreš stalno po istom i da ti ostane gušt ... to kad su neke posebne prigode u pitanju al da bi ju platila 70 kn, bi kurac ... radije kupim čitavu gusku kod seljaka pa imam i paštetu i gusku ... ima tamo oko triblja ljudi kojima jetrene paštete svježe šetaju po dvorištu ... tamo sam i za sebe kupovala kokoši za rasplod jer još drže one neke stare vrste

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.08.14 9:28

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

istina, bar te pileće jetre ima uvijek za kupiti
ok, gušće već i nema, al kupiš 3-4 guske za božić i novu godinu, pa onda imaš i jetru

kad kupim domaće obrađene piceke za škrinju, od jetara doma napravim paštetu ili ih u komadu ispečem u pilećoj masti i tako ih ostavim da se ohlade. stavim u frižider (ako je puno...dio i u deep freeze) i fino malo te masti na krušac, pa tanka šnitica jetre, malo soli i uživaj Čudesan svijet životinja - Page 8 684758713

sjetim se tržnice u ljubljani ... oooobožavala sam ju jer je stvarno bilo svega ... napraviš paštetu u većim količinama pa u frizer i vadiš kad ti je gušt ... i nju se da zamrznut pa vaditi ... al ajd, kako su cure site paštete pa ni meni više nije gušt to praviti al nekad mi je ... sad treba izmisliti nešto novo ... nemreš stalno po istom i da ti ostane gušt ... to kad su neke posebne prigode u pitanju al da bi ju platila 70 kn, bi kurac ... radije kupim čitavu gusku kod seljaka pa imam i paštetu i gusku ... ima tamo oko triblja ljudi kojima jetrene paštete svježe šetaju po dvorištu ... tamo sam i za sebe kupovala kokoši za rasplod jer još drže one neke stare vrste

70 €...ne kn  Čudesan svijet životinja - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.08.14 9:31

Alhambra je napisao/la:

70 €...ne kn  Čudesan svijet životinja - Page 8 1523192931

porez za budale ... jebote, sad će sve što je nekad bilo normalno po seoskim domaćinstvima postati luksuz ... ko poslije 2. sv. rata kad su seljaci po gradovima prodavali jaja za basnoslovne svote ... ono, moraš dat pelc mantil il obiteljski džepni sat na lancu za pet kokošjih jaja ... samo se sjetim priča moje bake  Čudesan svijet životinja - Page 8 1425538829  ništa se ne mijenja ... al baš ništa ... stalno ponavljanje i otkrivanje tople vode

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  pizda 11.08.14 10:03

kišna glista je napisao/la:tamo sam i za sebe kupovala kokoši za rasplod jer još drže one neke stare vrste

sta si i kokosi oplodjivala? Jebote, ti si se sa svacim bavila...Čudesan svijet životinja - Page 8 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.08.14 10:20

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:tamo sam i za sebe kupovala kokoši za rasplod jer još drže one neke stare vrste

sta si i kokosi oplodjivala? Jebote, ti si se sa svacim bavila...Čudesan svijet životinja - Page 8 684758713

jest, ja sam koke oplođivala  Čudesan svijet životinja - Page 8 3114667799  nicam nicam ... to je radio moj pjetao ... napravio brdo malih pjetlića koji su se kasnije klali međusobno a onda mi dopizdilo pa ih ja sve poklala ... boktejebo, nitko o tome ne razmišlja kad ostavi jaja pod kvočkom, da će pol pilića bit pjetlići i da kasnije nemaš di sa njima nego u lonac ... pardon, u njemačku  Čudesan svijet životinja - Page 8 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 11.08.14 10:24

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

70 €...ne kn  Čudesan svijet životinja - Page 8 1523192931

porez za budale ... jebote, sad će sve što je nekad bilo normalno po seoskim domaćinstvima postati luksuz ... ko poslije 2. sv. rata kad su seljaci po gradovima prodavali jaja za basnoslovne svote ... ono, moraš dat pelc mantil il obiteljski džepni sat na lancu  za pet kokošjih jaja ... samo se sjetim priča moje bake  Čudesan svijet životinja - Page 8 1425538829  ništa se ne mijenja ... al baš ništa ... stalno ponavljanje i otkrivanje tople vode

tatina teta dala je burmu za 1 kg brašna

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  pizda 11.08.14 13:25

kišna glista je napisao/la:

jest, ja sam koke oplođivala  Čudesan svijet životinja - Page 8 3114667799  nicam nicam ... to je radio moj pjetao ... napravio brdo malih pjetlića koji su se kasnije klali međusobno a onda mi dopizdilo pa ih ja sve poklala ... boktejebo, nitko o tome ne razmišlja kad ostavi jaja pod kvočkom, da će pol pilića bit pjetlići i da kasnije nemaš di sa njima nego u lonac ... pardon, u njemačku  Čudesan svijet životinja - Page 8 11484130 

njemacka raj za pjetlove... Čudesan svijet životinja - Page 8 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 12.08.14 5:45

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:tamo sam i za sebe kupovala kokoši za rasplod jer još drže one neke stare vrste

sta si i kokosi oplodjivala? Jebote, ti si se sa svacim bavila...Čudesan svijet životinja - Page 8 684758713

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah.... koji si ti komad budale.... hahahhaahhaahah  Čudesan svijet životinja - Page 8 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 14.08.14 11:04

Pokusava ih spasiti...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Yehudi 15.08.14 8:59

Čudesan svijet životinja - Page 8 1407365366314

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 17.08.14 0:46

probala stavit svoje filmiće al nejde pa evo malo jubitu filmova


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Gost 21.08.14 8:31


 Čudesan svijet životinja - Page 8 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čudesan svijet životinja - Page 8 Empty Re: Čudesan svijet životinja

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.