kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

miriše mi na...

Stranica 1 / 19. 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Go down

miriše mi na... Empty miriše mi na...

Postaj  Lena 13.07.14 7:46

miris....osjet koji upotpunjuje doživljaj i daje onu ključnu notu svemu......
koliko su vam važni mirisi?
meni skoro ključni......miris je ono šta najduže pamtim......i ono šta me podsjeća ne neke događaje.....
od malena patim kako je mirisala uvala moje bake na korčuli.....baš poposeban miris borovine,mora i travčivca koje rastu uokolo.....i miris stare smokve na vrhu skala.....pravi životan miris....
pa onda u vrtiću miris čaja i peciva i hrenovki....a i imali su neki genijalan čokoladni puding koji je mirisaooooo.....ufffff još mi je u nosu taj puding
pa onda mamima piletina....to mi je bilo omiljeno jelo....
i bakine pecipale i divovka ujutro kad bi bili na selu.....i domaći sir koji je pravila....a tek kruh ispod peke......ispred kuće murve....crvena i bijela.....super mirišu ne svježinu.....
i ovčice i konji su mirisali....konji nešto bolje dok si ih jahao....iako me bilo strah konja,ali sjela bi i malo jahala uz pomoć dida....
pa miris malog djeteta.....a joj to je pregenijalno nešto.....
ima i parfema koji su mi onako dragi i vežem ih uz neke periode,ali to je manje intenzivno nego ovi prirodni i hranidbeni.....
volim miris friško oprane robe koja nije prenaparfemirana omekšivačem....nego onako decentam miris čistog....
inače uvijek njuškam i mirišem.....to mi gušt  miriše mi na... 1523192931 
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 13.07.14 10:27

Mirise mi na glavobolju.... i cesnjak... mrzim kad neprospavam noc i onda sam drugi dan ko hijena koja je prosla sok terapiju, trembling inside, out, imam feeling da su mi ruke stalno prljave, a zapravo ih samo prolaze sitni trnci i njuh mi je valjda ko u trudnice...

Volim mirise, i umjetne i prirodne, ali decentne... ne volim citrusne i dinja mirise - od toga mi se povraca, ne volim jake orijentalne mirise, volim njezne puderaste mirise...
I obozavam dobar, kompatibilan miris koze... to je tako sexi... volim miris trave, mora i vjetra iako me kad tako mirise jugo jebe pa je sve vlazno i onda bi si kozu izgulila... volim i onaj miris jesenje sume poslije kise kad lagano vonja na trulkastost...
Obozavam miris bakine posteljine, krcata je nekog predobrog omeksivaca... miris maminih bozicnih kolacica... aaaaaaaaa, miris bora u stanu....ma ko bi se svega sjetio...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 13.07.14 11:19

super tema al samo ako je bez parfema  miriše mi na... 1523192931  .... odmalena ne podnosim umjetne mirise i to redom, parfemi, detergenti razni a da ne govorim o današnjim osvježivačima prostora ... guši me i gotofo

al zato, sjećam se nekih mirisa koje sam ko klinka obožavala ...
- miris šimšira ... mmmmm, to me podsjećalo na to da ljeto počinje i stvaralo leptiriće u trbuhu
- miris ozona izjutra il u osušenom vešu ... jebat ga, to više ne osjetim nikada
- miris mora il algi .... ajd, to tu i tamo osjetim al ne onako intenzovno kao kad sam bila dijete al su valjda i meni osjetila olinjala
- a da, ima umjetnih mirisa koje volem ... miris terpentina  miriše mi na... 1523192931  zbog njega sam ko klinka voljela biti u sobi svog djeda koji je slikao .. al dobro, sad ga i sama imam pa sam malo oguglala na njega ... al bokte, šta sam obožavala mirisati svježe naslikane slike u ulju


ima još toga, sjetit ću se

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Lena 13.07.14 11:27

Vel'ka Maca je napisao/la:Mirise mi na glavobolju.... i cesnjak... mrzim kad neprospavam noc i onda sam drugi dan ko hijena koja je prosla sok terapiju, trembling inside, out, imam feeling da su mi ruke stalno prljave, a zapravo ih samo prolaze sitni trnci i njuh mi je valjda ko u trudnice...

Volim mirise, i umjetne i prirodne, ali decentne... ne volim citrusne i dinja mirise - od toga mi se povraca, ne volim jake orijentalne mirise, volim njezne puderaste mirise...
I obozavam dobar, kompatibilan miris koze... to je tako sexi... volim miris trave, mora i vjetra iako me kad tako mirise jugo jebe pa je sve vlazno i onda bi si kozu izgulila... volim i onaj miris jesenje sume poslije kise kad lagano vonja na trulkastost...
Obozavam miris bakine posteljine, krcata je nekog predobrog omeksivaca... miris maminih bozicnih kolacica... aaaaaaaaa, miris bora u stanu....ma ko bi se svega sjetio...

češnjak mi je inače koma,ali masu hrane bez njega ne valja....tako da sirov ne mogu smislit,ali u nečemu spremljen....mljac  miriše mi na... 1523192931 
ajme kad si nen  miriše mi na... 11484130 aspavan fakat je gadno....ja sam onda dezorjetirana....ono sve u pola snage radim...
ajd spavat
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 13.07.14 11:28

i meni je super miris svježe napravljenog sira, odnosno, gruša ... sjećam se da mi je i mala to voljela ... dok sam ga cijedila, znala mi jesjediti na stolu i tražiti komadiće da joj dam da jede ... baš je voljela jest gruš dok je još onako topao

o mirisima raznog bilja da ne govorim ... dan danas najradije mrvim suho bilje rukama ako nije neko bockavo samo zato jer mi poslije toga dugo ruke mirišu po njemu

i volem onaj miris kad se kosi trava ... jednom sam ko klinka dobila neki parfem "pokošeno sijeno" ... bokte koja prevara, ni nalik tome ...fuj

volim i miris nekih gljiva ... volem miris humusa ... obožavala sam ga sama pravit pa kad "zakuha" i nakon toga ga razgrćeš i onako intenzivno miriše po "šumi" i "gljivama" ... daklem, volem i miris zemlje  miriše mi na... 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Lena 13.07.14 11:32

je sir dok se pravi baš ima neki dobar miris....i one mlade sireve volim....
a ovo za biljke i trave to je posebno izraženo u mjestu di sam kao klinka bila kod bake.....imaju miješavonu raznih trava od koje se čajevi rade....milina.....cijela uvala mirisala bi na trave u proljeće i ljeto.....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 13.07.14 11:36

a da, kad smo kod beba ... meni su moje mirisale al su mi tuđe smrdile  miriše mi na... 1523192931 šalim se ... nije mi palo na pamet mirisat tuđe ... inače nisam nikad ranije u rukama nit držala bebu dok nisam imala svoju a bogami ni kasnije ... nisam od tih koje odvaljuju na tuđu djecu ... a onda je odjednom  konekšn proradio al ne odmah ... nisam ni od onih majki kojima je majčinski insekt odma proradio, prvi mjesec dana sam gledala to čudo i čudila se otkud to i šta sad s tim ... sjećam se da mi je moja prva beba bila izrazito ružna, ko neki mali alian il yoda,  al onda sam u rodilištu škicnula bebu moje cimerice kad je  otišla otuširat se i mamo mila, tek onda sam shvatila da je moja ljepotica u usporedbi sa drugim ....   kad je majčinski insekt  proradio, nemreš ga više ugasit  al bih lagala da kažem da se dogodilo odmah miriše mi na... 11484130

al zato sam se sa drugom guštala ne samo zato jer sam već bila dobrano mama, nego zato jer je i beba bila mirnija ... bokte, prva mi je bila ko beba iz pakla... u rodilištu su je nazvali opernom pjevačicom zbog njene glaščine koju nije prestala upotrebljavati osim ako sam ju sama nosila po sobi i šetala sa njom ... druge ljude nije podnosila ( na koga li je ?  miriše mi na... 1523192931  ) i prvi puta sam se odmorila kad sam otišla jednoj tetki u laredo ( inače jedina od rodbine koju sam voljela ) ... jedina žena kojoj se umirila u rukama i zaspala ... toliko sam bila zahvalna na tome da sam toj tetki uredila cijelu kuću i vrt samo da mogu radit malo i nešto drugo a ne hodat naokolo ko koala sa svojim mladunčem koje visi po meni

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 13.07.14 11:44

Lena je napisao/la:je sir dok se pravi baš ima neki dobar miris....i one mlade sireve volim....
a ovo za biljke i trave to je posebno izraženo u mjestu di sam kao klinka bila kod bake.....imaju miješavonu raznih trava od koje se čajevi rade....milina.....cijela uvala mirisala bi na trave u proljeće i ljeto.....

koji je to gušt usred zime ... skuvat takav čaj pa ti odjednom cijela kuća miriše po livadi i ljetu i proljeću .... mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 13.07.14 11:46

Lena je napisao/la:je sir dok se pravi baš ima neki dobar miris....i one mlade sireve volim....

inače sam ljubitelj sireva ... al nešto posebno obožavam ... jest neke od tih sireva a pogotovo kozjih i onda zalit gutljajem crvenog vina i pustit kroz nos onu miješanu aromu sira i vina koja je meni mljac i mmmmmmmmmm

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 13.07.14 12:20

Lena je napisao/la:je sir dok se pravi baš ima neki dobar miris....

to je zato jer miriše na bebe ... ima onaj blag miris bebe koja je netom dojena  miriše mi na... 1523192931 ne zajebavam ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  orion 13.07.14 12:28

tamo daleko izmeđ dva sela naišli smo na grmove kamilice .... milibogo od kad nisam vidjela divlju kamilicu - ne pamtim.... žao mi samo što nismo ponijeli fotić da uslikam tu ljepotu  miriše mi na... 684758713

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  orion 13.07.14 12:39

... a najvolim miris šume u jesen, miris djeteta nakon jutarnjeg buđenja, miris smrznutog veša, miris vode u ljetnim mjesecima - do kraja je drugačiji nego u ostatku godine..... obožavam miris vrganja, miris pečene janjetine, jagode i breskve, bosiljka  .... rum mi miriše - odvratan je za piti ali miris mi je fenomenalan.

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 13.07.14 12:43

orion je napisao/la:tamo daleko izmeđ dva sela naišli smo na grmove kamilice .... milibogo od kad nisam vidjela divlju kamilicu - ne pamtim.... žao mi samo što nismo ponijeli fotić da uslikam tu ljepotu  miriše mi na... 684758713

kamilica predivno miriše dok ju bereš al ju ne volem pit skuvanu nikako ... sad si me sjetila jedne jedine boje koja mi je odurna .... ona otrovna zelena boja ustajalog čaja od kamilice ... mama mi je to znala kuvat da me smiri a ja nisam htjela pit pa bi stajalo u mojoj sobi i pretvorilo se u čisti otrov ...

probala sam ju kasnije sijati, nešto bi i naraslo al vrlo malo ... nikad mi se nije uspjela raširit prirodno al da je predivna u prirodi, jest .... jedino mjesto na otoku za koje znam na kojem je prirodno rasla je bilo kraj zgrade stare škole koja je nekoć bila neka vojna bolnica pa su nam rekli da raste tamo jer su bacali ostatke starih čajeva od kamilice i tako je posijali ... ja sam to stalno brala za odmorom i mrvila među prstima i mirisala al jebat ga, sad su školu srušili, izgradili novu i posuli okoliš šoderom da ne bi slučajno štagod izraslo ... bokte, kako sterilne prostore danas ljudi grade ... jeza me lovi kad to vidim ... doslovno vidiš po tome kakvi smo kao ljudi postali i iznutra ... sterilni

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  orion 13.07.14 12:51

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:tamo daleko izmeđ dva sela naišli smo na grmove kamilice .... milibogo od kad nisam vidjela divlju kamilicu - ne pamtim.... žao mi samo što nismo ponijeli fotić da uslikam tu ljepotu  miriše mi na... 684758713

kamilica predivno miriše dok ju bereš al ju ne volem pit skuvanu nikako ... sad si me sjetila jedne jedine boje koja mi je odurna .... ona otrovna zelena boja ustajalog čaja od kamilice ... mama mi je to znala kuvat da me smiri a ja nisam htjela pit pa bi stajalo u mojoj sobi i pretvorilo se u čisti otrov ...

probala sam ju kasnije sijati, nešto bi i naraslo al vrlo malo ... nikad mi se nije uspjela raširit prirodno al da je predivna u prirodi, jest .... jedino mjesto na otoku za koje znam na kojem je prirodno rasla je bilo kraj zgrade stare škole koja je nekoć bila neka vojna bolnica pa su nam rekli da raste tamo jer su bacali ostatke starih čajeva od kamilice i tako je posijali ... ja sam to stalno brala za odmorom i mrvila među prstima i mirisala al jebat ga, sad su školu srušili, izgradili novu i posuli okoliš šoderom da ne bi slučajno štagod izraslo ... bokte, kako sterilne prostore danas ljudi grade ... jeza me lovi kad to vidim ... doslovno vidiš po tome kakvi smo kao ljudi postali i iznutra ... sterilni



civilizacija ima pretužnu stranu .....  i ne pomisliš dok ne dođeš u prirodni okoliš  miriše mi na... 684758713

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 13.07.14 13:01

orion je napisao/la:



civilizacija ima pretužnu stranu .....  i ne pomisliš dok ne dođeš u prirodni okoliš  miriše mi na... 684758713

nedobog otvorit temu o tome ... neb prestala pičkarat na njoj  miriše mi na... 1523192931  al jebote, tužno da ne može bit tužnije ... još kad pomislim da današnja nova škola u krku nosi titulu eko škole ... pa jebote, srolala bi taj certifikat i tukla po glavi onog koji joj je dodijelio tu titulu kolko mi to ide na kurac ... da eko škola a okoliš posut šoderom da sve skup može bit homage oton glihi i njegovim gromačama ... što si to oko svoje kuće ne homažiraju na taj način a ne tamo gdje se djeca odgajaju da budu ljudi ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Lena 13.07.14 15:59

kišna glista je napisao/la:a da, kad smo kod beba ... meni su moje mirisale al su mi tuđe smrdile  miriše mi na... 1523192931 šalim se ... nije mi palo na pamet mirisat tuđe ... inače nisam nikad ranije u rukama nit držala bebu dok nisam imala svoju a bogami ni kasnije ... nisam od tih koje odvaljuju na tuđu djecu ... a onda je odjednom  konekšn proradio al ne odmah ... nisam ni od onih majki kojima je majčinski insekt odma proradio, prvi mjesec dana sam gledala to čudo i čudila se otkud to i šta sad s tim ... sjećam se da mi je moja prva beba bila izrazito ružna, ko neki mali alian il yoda,  al onda sam u rodilištu škicnula bebu moje cimerice kad je  otišla otuširat se i mamo mila, tek onda sam shvatila da je moja ljepotica u usporedbi sa drugim ....   kad je majčinski insekt  proradio, nemreš ga više ugasit  al bih lagala da kažem da se dogodilo odmah miriše mi na... 11484130

al zato sam se sa drugom guštala ne samo zato jer sam već bila dobrano mama, nego zato jer je i beba bila mirnija ... bokte, prva mi je bila ko beba iz pakla... u rodilištu su je nazvali opernom pjevačicom zbog njene glaščine koju nije prestala upotrebljavati osim ako sam ju sama  nosila po sobi i šetala sa njom ... druge ljude nije podnosila ( na koga li je ?  miriše mi na... 1523192931  )  i prvi puta sam se odmorila kad sam otišla jednoj tetki u laredo ( inače jedina od rodbine koju sam voljela ) ... jedina žena kojoj se umirila u rukama i zaspala ... toliko sam bila zahvalna na tome da sam toj tetki uredila cijelu kuću i vrt samo da mogu radit malo i nešto drugo a ne hodat naokolo ko koala sa svojim mladunčem koje visi po meni

kod mene gotovo identično.....dok nisam dobila djecu nije da nisam znala da ne postoje,ali nisam ih nešto puno primjećivala priznajem..... miriše mi na... 11484130 
a tuđe bebice i djeca su mi okej,ali isto tako ne štipam male slatke buckaste bebe kad ih vidim....sad pratim ove koji su školarci....tek tu raskoš različitosti dolazi do izražaja....
ali da kako lijepo miriše malo dijete....milina....stvarno posebno  miriše mi na... 684758713 
mali je bio lakše dijete dok je bio sitan....onako uvijek nasmijan i za društvo, ona se nije dala nikome u ruke,a onda je on to vidio i postao ljubomoran,pa sam cijelu godinu,dvije nosila oboje....mišići samo takvi  miriše mi na... 1523192931 
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Lena 13.07.14 16:00

e da obožavam mirise onih prvih bura nakon ljeta....uffff onako kad ti dođe sa guštom se obuć dobro i prodisat na buri čistilici....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  pizda 14.07.14 7:59

miris mi je redovni, sto bi Baffi rekla, treger. U roku odmah prizove cijeli film, emocie i sve sto ide uz to. Volim sve lijepe mirise ali se nisam uspijo naviknuti na orijentalne mirise, pogotovo one mirisave stapice. Preintenzivno, preizmjesano i radi mi mucninu u zelucu. Etericna ulja vec mogu proc pa cak i oni umjetni glade mirisi koji znaju biti sasvim ugodni.
Dobar parfem uvijek, bez njega ne ide.
Mirisi hrane su pak posebna prica. Vanilin secer na kolacima, svjeze pecivo a bogme i suhomesnati projizvodi lijepo mirisu iako ih rietko konzumiram. Vecina ljekovitog bilja super mirise. Specificno za mene je sto volim mirise starih podruma ili zapustenih rudokopa, one memle i vlage valjda. To bih mirisao stalno. Nekad, u doba onih starih drogerija mi je bio super miris kad udjes unutra. Izmjesato svega i svacega, i deterdzenti, sapuni, razne kreme, a bogme i benzin, farba itd.
Zabranijo bih zenske parfeme Poison, Opium a bogme i Schanell 5...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 14.07.14 12:00

sećam se mirisa diesela onih starih kamijona..... kad ga se kresne u hladno zimsko jutro, a dim propara jutarnju omaglicu, zvuk tišinu, pa turiranje.... mrak....

miris kada se rade krafne....

kada se izvadi orahnjača iz štednjaka i onaj prvi rez.... mmmmmmmm

a najvolio sam ko klinac ići mljeti kavu na automat u dućan.... miris svježe izmljevene kave..... totalno.....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 14.07.14 12:13

leon je napisao/la:

a najvolio sam ko klinac ići mljeti kavu na automat u dućan.... miris svježe izmljevene kave..... totalno.....

e to sam ko dijete voljela ... onaj miris u dućanima, izmiješani miris svježe mljevene kave i čokolada ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Lena 14.07.14 12:19

pizda je napisao/la:miris mi je redovni, sto bi Baffi rekla, treger. U roku odmah prizove cijeli film, emocie i sve sto ide uz to. Volim sve lijepe mirise ali se nisam uspijo naviknuti na orijentalne mirise, pogotovo one mirisave stapice. Preintenzivno, preizmjesano i radi mi mucninu u zelucu. Etericna ulja vec mogu proc pa cak i oni umjetni glade mirisi koji znaju biti sasvim ugodni.
Dobar parfem uvijek, bez njega ne ide.
Mirisi hrane su pak posebna prica. Vanilin secer na kolacima, svjeze pecivo a bogme i suhomesnati projizvodi lijepo mirisu iako ih rietko konzumiram. Vecina ljekovitog bilja super mirise. Specificno za mene je sto volim mirise starih podruma ili zapustenih rudokopa, one memle i vlage valjda. To bih mirisao stalno. Nekad, u doba onih starih drogerija mi je bio super miris kad udjes unutra. Izmjesato svega i svacega, i deterdzenti, sapuni, razne kreme, a bogme i benzin, farba itd.
Zabranijo bih zenske parfeme Poison, Opium a bogme i Schanell 5...

ne volim ni ja te mirisne štapice jer su redom svi prejaki....za ubit konja od intenziteta

da benzin i neke boje poprave mame  miriše mi na... 1619348112 
meni se sviđa i miris baby pudera....baš polagan i privlačan

taman sam ručala tortilje sa mesom i povrćem i uz to umak od pome pikantan malo i neki od avokada.....ajme koja milina od mirisa u zraku...a bome i okus u ustima bogovski...sad ću malo uživat u tom i tek onda se napit vode  miriše mi na... 1523192931 
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Lena 14.07.14 12:21

je kava.....ona jutranja posebno miriše.....
imam rodbine iz australije i kažu da nigdje nisu pili tako dobru kavu kao šta kod moje majke......žena zna skuhat pravu tursku uz kap mlijeka.....
svako jutro bi se svi poredali i čekali kavu da guštaju  miriše mi na... 1619348112 
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 14.07.14 12:23

kišna glista je napisao/la:
leon je napisao/la:

a najvolio sam ko klinac ići mljeti kavu na automat u dućan.... miris svježe izmljevene kave..... totalno.....

e to sam ko dijete voljela ... onaj miris u dućanima, izmiješani miris svježe mljevene kave i čokolada ...

je.... mirišali su dućani drugačije tada u 70-tima....
danas kad uđem u lidl želudac mi se preokrene.... i zato me mrzi ić tam.... radije čekam u autu neg da uđem u njega...

volele su me tete iz ondašnje 'Slavije' pa kad sam im išel kakti pomagat donest nekaj iz magacina..... miris diesela.... kartonskih kutija.... svaštanešto.....  miriše mi na... 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 14.07.14 12:25

volel sam kada sam bil klinac miris luga od svježe opkuhanog veša....  miriše mi na... 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 14.07.14 12:26

sjetila sam se da sam nekad voljela i miris novih knjiga ... kad bih kupila novu knjigu prvo bih ju onako nabrzinu pustila krozprste da se izlista i snifala taj miris .... sad ni knjige više nemaju miris ... neki dan sam nasumce kupila jednu na jednom štandu i otvorila, taman mi uletila super tema koja me zanima al mirisa nema ko one knjige od nekad

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 19. 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.