kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

miriše mi na...

Stranica 10 / 19. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 24.08.14 8:10

btw je napisao/la:



što guraš prst, upotrijebi toplomjer, prirodnije je, a bome i manje žulja   miriše mi na... - Page 10 3084372643 
zajebi mi to bit ću dobra, nitko od nas nije dobar, ali bi bilo lijepo i zanimljivo da nakon tolikih godina što se krećemo u istim torovima, pokažeš i neki drugi dio sebe, kojeg sam uspjela u par navrata vidjeti... znaš povremeno biti ugodan sugovornik, s tobom se može i nasmijati i lijepo podivaniti, a onda odjednom neki kurac uđe u tebe i okreneš ploču u sasvim drugom smjeru, kao da se uplašiš da bi mogla biti prihvaćena, stopiti se u masi i postati previše obična... biti drugačija pod svaku cijenu je sveta nit vodilja koje se grčevito držiš  miriše mi na... - Page 10 1425538829 ... a jebalomajku, danas je upravo najteže biti običan, jer se svi iz petnih žila trude biti drugačiji, prepoznatljivi, svoji... jebeni marketing, glave će nas doći...  
i nekako ne mogu shvatiti odakle ta jebena potreba da poput zločestog djeteta hodaš za forumašicama i radiš ovo->  miriše mi na... - Page 10 997057239 
za sve i jednom... ohani malo, odmori, zabolit će te prst...  miriše mi na... - Page 10 3601362807 

nježna plavuša  miriše mi na... - Page 10 1523192931 iluzija svih muškaraca... treba im ugoditi, zašto da ne  miriše mi na... - Page 10 11484130 


vidim da si skinula avatar, daklem, opet ćeš otići na neko vrijeme... aj, nadam se da ćeš se vratiti kad taj kamijon isprazni crnu jamu miriše mi na... - Page 10 684758713
Primijetila sam još odavno na forumu da lako gubite objektivnost kad su vaši prijatelji u pitanju. Osobu koja nije bila u pravu a prozvala me zašto nisam stala na njenu stranu poslala sam u smokve. 
Dakle, da, u pravu si, jesam drugačija, to je moja želja. 
Evo ti primjer. Prijateljica ti je otvorila temu sa stalkiranjem psihoprofilirajući samo jednu osobu radi svoje potrebe za inatom i osvećivanjem. Nije ni primijetila koliko je ona puta stalkirala ljude, ljudi fini pa joj neće reći. Ti si joj prijateljica pa njen "način" nećeš doživjeti kao stalkiranje. A ja ću na svoj način razumjeti da je u temi opisala samu sebe što zapravo pripisuje drugom. 
Da, želim biti drugačija. 
Kafenišem rado sa dobrim ljudima miriše mi na... - Page 10 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 24.08.14 8:14

Lena je napisao/la:



Da bude čista i uredna i da ostavlja takav dojam miriše mi na... - Page 10 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 24.08.14 8:21

MMagdalena je napisao/la:
btw je napisao/la:



što guraš prst, upotrijebi toplomjer, prirodnije je, a bome i manje žulja   miriše mi na... - Page 10 3084372643 
zajebi mi to bit ću dobra, nitko od nas nije dobar, ali bi bilo lijepo i zanimljivo da nakon tolikih godina što se krećemo u istim torovima, pokažeš i neki drugi dio sebe, kojeg sam uspjela u par navrata vidjeti... znaš povremeno biti ugodan sugovornik, s tobom se može i nasmijati i lijepo podivaniti, a onda odjednom neki kurac uđe u tebe i okreneš ploču u sasvim drugom smjeru, kao da se uplašiš da bi mogla biti prihvaćena, stopiti se u masi i postati previše obična... biti drugačija pod svaku cijenu je sveta nit vodilja koje se grčevito držiš  miriše mi na... - Page 10 1425538829 ... a jebalomajku, danas je upravo najteže biti običan, jer se svi iz petnih žila trude biti drugačiji, prepoznatljivi, svoji... jebeni marketing, glave će nas doći...  
i nekako ne mogu shvatiti odakle ta jebena potreba da poput zločestog djeteta hodaš za forumašicama i radiš ovo->  miriše mi na... - Page 10 997057239 
za sve i jednom... ohani malo, odmori, zabolit će te prst...  miriše mi na... - Page 10 3601362807 

nježna plavuša  miriše mi na... - Page 10 1523192931 iluzija svih muškaraca... treba im ugoditi, zašto da ne  miriše mi na... - Page 10 11484130 


vidim da si skinula avatar, daklem, opet ćeš otići na neko vrijeme... aj, nadam se da ćeš se vratiti kad taj kamijon isprazni crnu jamu miriše mi na... - Page 10 684758713
Primijetila sam još odavno na forumu da lako gubite objektivnost kad su vaši prijatelji u pitanju. Osobu koja nije bila u pravu a prozvala me zašto nisam stala na njenu stranu poslala sam u smokve. 
Dakle, da, u pravu si, jesam drugačija, to je moja želja. 
Evo ti primjer. Prijateljica ti je otvorila temu sa stalkiranjem psihoprofilirajući samo jednu osobu radi svoje potrebe za inatom i osvećivanjem. Nije ni primijetila koliko je ona puta stalkirala ljude, ljudi fini pa joj neće reći. Ti si joj prijateljica pa njen "način" nećeš doživjeti kao stalkiranje. A ja ću na svoj način razumjeti da je u temi opisala samu sebe što zapravo pripisuje drugom. 
Da, želim biti drugačija. 
Kafenišem rado sa dobrim ljudima miriše mi na... - Page 10 684758713
mare pusti na stranu s kim sam prijateljica i s kim nisam, vrlo dobro znaš da se oko svih potrudim i ne skačem na prvu loptu... i oko tebe sam se, ne jednom... 
ako netko može stoički podnijeti kritiku onda je to glista, a bome ju nikad nisam štedjela... ni privatno ni tu... moju kritiku nije doživjela kao uvredu, zato smo uspjele opstati bez obzira na različitosti kojih smo obje svjesne... 
stalkiranje mi nije jasno i to sam i napisala, zato i ne komentiram njeno viđenje... nadam se da će ljudi pisati, dati svoje viđenje, pa će mi biti jasnije

pa svi smo drugačiji, svatko na svoj način, ali kad ljude počneš silovati i bosti ih prstima u oči samo zato da bi bila drugačija (što već jesi), odnosno da bi oni vidjeli koliko si ti drugačija i da je tvoja drugačnost bolja od njihove, jebiga, sve se pretvori tek u hranjenje flikanje probužanog samopouzdanja 

i jebi se, već sam bila otišla   miriše mi na... - Page 10 3229195239

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Lena 24.08.14 8:21

MMagdalena je napisao/la:






Da bude čista i uredna i da ostavlja takav dojam miriše mi na... - Page 10 684758713

ali ako je čista i uredna onda nema potreba za ostavljanjem dojma...jel da.....
mislim nemam pojma kako to ostaviti dojam čistoće i urednosti ako i nije tako  miriše mi na... - Page 10 11484130 

meni je najvažnije da mi osoba odiše sigurnošću.....onako dok je slušaš i gledaš znaš da ne glumata nešto šta nije.....poželjno je da i uredna,a nepoželjno (meni) da je prenapirlutana......previše je kompenzacija za nešto drugo....meni 
jednostavnost cijenim prije svega

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 24.08.14 8:47

Lena je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:






Da bude čista i uredna i da ostavlja takav dojam miriše mi na... - Page 10 684758713

ali ako je čista i uredna onda nema potreba za ostavljanjem dojma...jel da.....
mislim nemam pojma kako to ostaviti dojam čistoće i urednosti ako i nije tako  miriše mi na... - Page 10 11484130 

meni je najvažnije da mi osoba odiše sigurnošću.....onako dok je slušaš i gledaš znaš da ne glumata nešto šta nije.....poželjno je da i uredna,a nepoželjno (meni) da je prenapirlutana......previše je kompenzacija za nešto drugo....meni 
jednostavnost cijenim prije svega
 miriše mi na... - Page 10 1619348112 ..jarac mora pobost rozima..

Koliko god mi filozofirali o tome živimo u svijetu u kojem je bitno kakav dojam ostavljaš. Ljudi imaju sve manje vremena, osjetila su im sjebana, i rado donose površne zaključke temeljem onog što im se ponudi na oko. Na žalost.

Imam kolegicu koja je prenapirlitana. Al kad ona progovori, pametna je i elokventna za popizdit. Pa mi je ta njena napirlitanost simpatična, dio je njene osobnosti. Cijenim je prije svega jer je ful iskrena, prema meni  miriše mi na... - Page 10 11484130  skužila je da me ne bi mogla žednu preko vode. Al mi je super kad idemo sa posla okreću se za njom ne za mnom što mene silno zabavlja  miriše mi na... - Page 10 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 24.08.14 9:08

btw je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
btw je napisao/la:




zajebi mi to bit ću dobra, nitko od nas nije dobar, ali bi bilo lijepo i zanimljivo da nakon tolikih godina što se krećemo u istim torovima, pokažeš i neki drugi dio sebe, kojeg sam uspjela u par navrata vidjeti... znaš povremeno biti ugodan sugovornik, s tobom se može i nasmijati i lijepo podivaniti, a onda odjednom neki kurac uđe u tebe i okreneš ploču u sasvim drugom smjeru, kao da se uplašiš da bi mogla biti prihvaćena, stopiti se u masi i postati previše obična... biti drugačija pod svaku cijenu je sveta nit vodilja koje se grčevito držiš  miriše mi na... - Page 10 1425538829 ... a jebalomajku, danas je upravo najteže biti običan, jer se svi iz petnih žila trude biti drugačiji, prepoznatljivi, svoji... jebeni marketing, glave će nas doći...  
i nekako ne mogu shvatiti odakle ta jebena potreba da poput zločestog djeteta hodaš za forumašicama i radiš ovo->  miriše mi na... - Page 10 997057239 
za sve i jednom... ohani malo, odmori, zabolit će te prst...  miriše mi na... - Page 10 3601362807 

nježna plavuša  miriše mi na... - Page 10 1523192931 iluzija svih muškaraca... treba im ugoditi, zašto da ne  miriše mi na... - Page 10 11484130 


vidim da si skinula avatar, daklem, opet ćeš otići na neko vrijeme... aj, nadam se da ćeš se vratiti kad taj kamijon isprazni crnu jamu miriše mi na... - Page 10 684758713
Primijetila sam još odavno na forumu da lako gubite objektivnost kad su vaši prijatelji u pitanju. Osobu koja nije bila u pravu a prozvala me zašto nisam stala na njenu stranu poslala sam u smokve. 
Dakle, da, u pravu si, jesam drugačija, to je moja želja. 
Evo ti primjer. Prijateljica ti je otvorila temu sa stalkiranjem psihoprofilirajući samo jednu osobu radi svoje potrebe za inatom i osvećivanjem. Nije ni primijetila koliko je ona puta stalkirala ljude, ljudi fini pa joj neće reći. Ti si joj prijateljica pa njen "način" nećeš doživjeti kao stalkiranje. A ja ću na svoj način razumjeti da je u temi opisala samu sebe što zapravo pripisuje drugom. 
Da, želim biti drugačija. 
Kafenišem rado sa dobrim ljudima miriše mi na... - Page 10 684758713
mare pusti na stranu s kim sam prijateljica i s kim nisam, vrlo dobro znaš da se oko svih potrudim i ne skačem na prvu loptu... i oko tebe sam se, ne jednom... 
ako netko može stoički podnijeti kritiku onda je to glista, a bome ju nikad nisam štedjela... ni privatno ni tu... moju kritiku nije doživjela kao uvredu, zato smo uspjele opstati bez obzira na različitosti kojih smo obje svjesne... 
stalkiranje mi nije jasno i to sam i napisala, zato i ne komentiram njeno viđenje... nadam se da će ljudi pisati, dati svoje viđenje, pa će mi biti jasnije

pa svi smo drugačiji, svatko na svoj način, ali kad ljude počneš silovati i bosti ih prstima u oči samo zato da bi bila drugačija (što već jesi), odnosno da bi oni vidjeli koliko si ti drugačija i da je tvoja drugačnost bolja od njihove, jebiga, sve se pretvori tek u hranjenje flikanje probužanog samopouzdanja 

i jebi se, već sam bila otišla   miriše mi na... - Page 10 3229195239
Hahaha...ma tko mi se to naljutio.

Mene ljuti moj komp kojeg treba zamijeniti novim.. miriše mi na... - Page 10 4060723073 ..a ne volim pikati mob za duge postove. Ispadne ponekad da sam pobjegla za razgovor, a ono imam tehničkih poteškoća. Onda čitam komentare koji nemaju veze sa mojim stvarnim stanjem i kužim koliko su ljudi samouvjereni u donošenju krivih zaključaka.

Zauzimam se sama za se i iznosim sama stavove i u tom smislu ne očekujem "podržavanje". Ugodno se iznenadim kad vidim da netko skuži poantu. 
Ne umišljam si da sam bolja od bilo koga tu, ali ću razmisliti o tome zašto takav dojam ostavljam miriše mi na... - Page 10 3111943984





Btw, imaš "sindrom pomaganja" miriše mi na... - Page 10 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Lena 24.08.14 14:56

MMagdalena je napisao/la:
Lena je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:






Da bude čista i uredna i da ostavlja takav dojam miriše mi na... - Page 10 684758713

ali ako je čista i uredna onda nema potreba za ostavljanjem dojma...jel da.....
mislim nemam pojma kako to ostaviti dojam čistoće i urednosti ako i nije tako  miriše mi na... - Page 10 11484130 

meni je najvažnije da mi osoba odiše sigurnošću.....onako dok je slušaš i gledaš znaš da ne glumata nešto šta nije.....poželjno je da i uredna,a nepoželjno (meni) da je prenapirlutana......previše je kompenzacija za nešto drugo....meni 
jednostavnost cijenim prije svega
 miriše mi na... - Page 10 1619348112 ..jarac mora pobost rozima..

Koliko god mi filozofirali o tome živimo u svijetu u kojem je bitno kakav dojam ostavljaš. Ljudi imaju sve manje vremena, osjetila su im sjebana, i rado donose površne zaključke temeljem onog što im se ponudi na oko. Na žalost.

Imam kolegicu koja je prenapirlitana. Al kad ona progovori, pametna je i elokventna za popizdit. Pa mi je ta njena napirlitanost simpatična, dio je njene osobnosti. Cijenim je prije svega jer je ful iskrena, prema meni  miriše mi na... - Page 10 11484130  skužila je da me ne bi mogla žednu preko vode. Al mi je super kad idemo sa posla okreću se za njom ne za mnom što mene silno zabavlja  miriše mi na... - Page 10 1619348112

ma da ja hoću ubost onda bi i bola.....ja te saaaamo malo bockam.....nije ti ovo pravi ubod  miriše mi na... - Page 10 3084372643 

dojam ja važa kad tražiš posao,pa u nekim takvim situacijama,ali i tu se radi o masu sitnica koje određuju obe strane....pa onda opet ovisi i ko šta "gleda".....naravno da ćeš doći ok i pristojno obućen inače te sigurno neće uzet za ozbiljno.....ali ovisi šta se traži i kakvu osobu se traži.....za ovaj moj primjer....
nisam ja rekla da prenaprlitana osobe mora bit glupa....njet...nego samo da se i na taj način nešto kompenzira.....
ali svakome njegov izbor i stil.....nije da mi je odijevanje na prvom mjestu.....kažem uvijek mi je najvažniji taj moj dojam osobe i vibra koju fatam  miriše mi na... - Page 10 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 24.08.14 15:15

Ja brijem da je magda jedna potpuno normalna i draga zenica kojoj nivo otvorenosti i ponekad sirovosti na ovom forumu nisu uobicajeni modus operandi pa se trudi prilagoditi izigravajuci neku ostrokondzu.... uopce mi ne lezi ta njena uloga i ne mogu se oteti dojmu da se cijelo vrijeme trudi prilagoditi, da to uopce nije ona... eto, to je moje misljenje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 24.08.14 17:18

Pa imaš ti dobar nosić osim ovog dijela o prilagođenosti. Nekad mi je bilo stalo da budem prihvaćena al sam skužila da bi onda trebala žrtvovati svoju slobodu pisanja, a to ne mogu dati... miriše mi na... - Page 10 684758713 ..radije ne bi slova napisala nego da virim ih dupeta radi priznanja. Takva sam.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 24.08.14 22:06

MMagdalena je napisao/la:



Bila sam danas na frizuri,pooolako se krećem prema nježnoj plavuši.  miriše mi na... - Page 10 11484130

tipično za prosječne žeme ... kad god se loše osjećaju same sa sobom, odu promijenit frizuru il kupit cipele  miriše mi na... - Page 10 11484130 ak dugoročno  ne upali frizura, znaš di ti je slijedeće za otić  miriše mi na... - Page 10 3114667799 

Post pun iskonske dobrote miriše mi na... - Page 10 684758713

Žena treba odavati dojam urednosti i čistoće. Jasno mi je da je to nekima nerazumljivo.

pa to i ja velim ... da ga jebeš, meni one kemije za farbanje kose ne djeluju čisto ... zalij njima cvijeće paš vidjet šta će bit s njima.... a izbor cipele veze sa čistoćom i urednošću nemaju ... da nisi zapravo htjela reć da je post pun istine ? a istina smrdi ? fuj istina ?

ne da mi se megi više zabavljat te ... vidim da su još neki shvatili šta radiš i rekli dosta o tome pa nema potrebe da sad ja tu pišem traktate ... vidim da sanjaš tamo neke crne muškarce ... jesam tamnoputa, jesam tamnokosa, jasno mi je da odajem na forumu dojam da sam i kurata al nisam ... nema ti u mene kurca, ozbiljno ti velim ... provjerila i danas i unatoč mojem kuratom karakteru još mi nije izrasto ... ne se meni više udvarat ... eno tamo zajebavaj i jebavaj se sa pizdom , cigom, plofkom, polom ... ima tu i forumaša ... šta si se mene ufatila ko pijana mota  miriše mi na... - Page 10 1523192931 i šta te smeta moja tema o stalkerima osim ako se nisi prepoznala u mojim upisima a pišem o svima koji su me do sad stalkirali samo ne o tebi ... tvoje stalkiranje meni ni u džep ni iz džepa al istina je da ti nisam ni prva ni zadnja "žrtva" i to ljudi prepoznaju kod tebe ... ah da, da ne zaboravim i grand finale koji očito pali : goni se i ti u sto pički materina  miriše mi na... - Page 10 3776795594  jebate, ovo mi posto gušt napisat kad vidim da nejde drugačije nekom objasnit da ti nije privuko pažnju ičim smislenim neg cijeđenjem svoje taštine ... dooooosadna si mi ... eto ... maca bi to rekla drugačije i slikovitije : tko je tebe iz kujnje pustio ?  miriše mi na... - Page 10 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 24.08.14 23:44

MMagdalena je napisao/la:

Btw, imaš "sindrom pomaganja" miriše mi na... - Page 10 684758713

potpis i mali hint ... tebi pomaže  miriše mi na... - Page 10 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 25.08.14 5:16

MMagdalena je napisao/la:

Hahaha...ma tko mi se to naljutio.

Mene ljuti moj komp kojeg treba zamijeniti novim.. miriše mi na... - Page 10 4060723073 ..a ne volim pikati mob za duge postove. Ispadne ponekad da sam pobjegla za razgovor, a ono imam tehničkih poteškoća. Onda čitam komentare koji nemaju veze sa mojim stvarnim stanjem i kužim koliko su ljudi samouvjereni u donošenju krivih zaključaka.

Zauzimam se sama za se i iznosim sama stavove i u tom smislu ne očekujem "podržavanje". Ugodno se iznenadim kad vidim da netko skuži poantu. 
Ne umišljam si da sam bolja od bilo koga tu, ali ću razmisliti o tome zašto takav dojam ostavljam miriše mi na... - Page 10 3111943984





Btw, imaš "sindrom pomaganja" miriše mi na... - Page 10 684758713
Je, ljuta sam ko leptir  miriše mi na... - Page 10 1523192931 

priznajem, imam, ali ga se ni ne pokušavam riješiti... vidim da ti smeta, eto, neću ti više pomagati  miriše mi na... - Page 10 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 25.08.14 7:07

btw je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:

Hahaha...ma tko mi se to naljutio.

Mene ljuti moj komp kojeg treba zamijeniti novim.. miriše mi na... - Page 10 4060723073 ..a ne volim pikati mob za duge postove. Ispadne ponekad da sam pobjegla za razgovor, a ono imam tehničkih poteškoća. Onda čitam komentare koji nemaju veze sa mojim stvarnim stanjem i kužim koliko su ljudi samouvjereni u donošenju krivih zaključaka.

Zauzimam se sama za se i iznosim sama stavove i u tom smislu ne očekujem "podržavanje". Ugodno se iznenadim kad vidim da netko skuži poantu. 
Ne umišljam si da sam bolja od bilo koga tu, ali ću razmisliti o tome zašto takav dojam ostavljam miriše mi na... - Page 10 3111943984





Btw, imaš "sindrom pomaganja" miriše mi na... - Page 10 684758713
Je, ljuta sam ko leptir  miriše mi na... - Page 10 1523192931 

priznajem, imam, ali ga se ni ne pokušavam riješiti... vidim da ti smeta, eto, neću ti više pomagati  miriše mi na... - Page 10 684758713
Naravno da je dobro da ti ostane, tako si u povlaštenoj poziciji moći u odnosu na slabije miriše mi na... - Page 10 684758713 da nije tebe a gdje bi oni jadni...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 25.08.14 7:14

kišna glista je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:



Bila sam danas na frizuri,pooolako se krećem prema nježnoj plavuši.  miriše mi na... - Page 10 11484130

tipično za prosječne žeme ... kad god se loše osjećaju same sa sobom, odu promijenit frizuru il kupit cipele  miriše mi na... - Page 10 11484130 ak dugoročno  ne upali frizura, znaš di ti je slijedeće za otić  miriše mi na... - Page 10 3114667799 

Post pun iskonske dobrote miriše mi na... - Page 10 684758713

Žena treba odavati dojam urednosti i čistoće. Jasno mi je da je to nekima nerazumljivo.

pa to i ja velim ... da ga jebeš, meni one kemije za farbanje kose ne djeluju čisto ... zalij njima cvijeće paš vidjet šta će bit s njima....  a izbor cipele veze sa čistoćom i urednošću nemaju ... da nisi zapravo htjela reć da je post pun istine ? a istina smrdi ? fuj istina ?

ne da mi se megi više zabavljat te  ... vidim da su još neki  shvatili šta radiš i rekli dosta o tome pa nema potrebe da sad ja tu pišem traktate ... vidim da sanjaš tamo neke crne muškarce ... jesam tamnoputa, jesam tamnokosa, jasno mi je da odajem na forumu dojam da sam i kurata al nisam ... nema ti u mene kurca, ozbiljno ti velim ... provjerila i danas i unatoč mojem kuratom karakteru još mi nije izrasto  ... ne se meni više udvarat ... eno tamo zajebavaj i jebavaj se sa pizdom , cigom, plofkom, polom  ... ima tu i forumaša ... šta si se mene ufatila ko pijana mota  miriše mi na... - Page 10 1523192931 i šta te smeta moja tema o stalkerima osim ako se nisi prepoznala u mojim upisima a pišem o svima koji su me do sad stalkirali  samo ne o tebi ... tvoje stalkiranje meni ni u džep ni iz džepa al istina je da ti nisam ni prva ni zadnja "žrtva" i to ljudi prepoznaju kod tebe ... ah da, da ne zaboravim i grand finale koji očito pali : goni se i ti u sto pički materina  miriše mi na... - Page 10 3776795594  jebate, ovo mi posto gušt napisat kad vidim da nejde drugačije nekom objasnit da ti nije privuko pažnju ičim smislenim neg cijeđenjem svoje taštine ... dooooosadna si mi ... eto ... maca bi to rekla drugačije i slikovitije : tko je tebe iz kujnje pustio ?  miriše mi na... - Page 10 3114667799 
Mislila sam da ćeš se duže skrivati, kad ono... miriše mi na... - Page 10 3111943984 



Nema se šta dodati. Ni oduzeti. 


 miriše mi na... - Page 10 2634474203  miriše mi na... - Page 10 3859399978

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  pizda 25.08.14 7:24

kišna glista je napisao/la: ... ah da, da ne zaboravim i grand finale koji očito pali : goni se i ti u sto pički materina  miriše mi na... - Page 10 3776795594  jebate, ovo mi posto gušt napisat kad vidim da nejde drugačije nekom objasnit da ti nije privuko pažnju ičim smislenim neg cijeđenjem svoje taštine ... dooooosadna si mi ... eto ... maca bi to rekla drugačije i slikovitije : tko je tebe iz kujnje pustio ?  miriše mi na... - Page 10 3114667799 

Cat, Sara, Dromsi, Liđeja, Lastavica, Magda...pa bogte, ti si neljud... miriše mi na... - Page 10 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 25.08.14 7:36

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: ... ah da, da ne zaboravim i grand finale koji očito pali : goni se i ti u sto pički materina  miriše mi na... - Page 10 3776795594  jebate, ovo mi posto gušt napisat kad vidim da nejde drugačije nekom objasnit da ti nije privuko pažnju ičim smislenim neg cijeđenjem svoje taštine ... dooooosadna si mi ... eto ... maca bi to rekla drugačije i slikovitije : tko je tebe iz kujnje pustio ?  miriše mi na... - Page 10 3114667799 

Cat, Sara, Dromsi, Liđeja, Lastavica, Magda...pa bogte, ti si neljud... miriše mi na... - Page 10 1523192931 

 miriše mi na... - Page 10 1523192931 miriše mi na... - Page 10 1523192931 miriše mi na... - Page 10 1523192931  sviđa mi se ta klasifikacija .... neljud ... hm .... obzirom kakvi su danas ljudi, jab da mi to i u osobnoj napišu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  pizda 25.08.14 7:38

kišna glista je napisao/la:

 miriše mi na... - Page 10 1523192931 miriše mi na... - Page 10 1523192931 miriše mi na... - Page 10 1523192931  sviđa mi se ta klasifikacija .... neljud ... hm .... obzirom kakvi su danas ljudi, jab da mi to i u osobnoj napišu

to ti pise na popisu gradjana, ja se izjasnijo ko rijecanin...miriše mi na... - Page 10 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 25.08.14 7:40

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

 miriše mi na... - Page 10 1523192931 miriše mi na... - Page 10 1523192931 miriše mi na... - Page 10 1523192931  sviđa mi se ta klasifikacija .... neljud ... hm .... obzirom kakvi su danas ljudi, jab da mi to i u osobnoj napišu

to ti pise na popisu gradjana, ja se izjasnijo ko rijecanin...miriše mi na... - Page 10 684758713

a jebote, tko će sad dočekat slijedeći popis ... tko zna šta ću dotad još postat  miriše mi na... - Page 10 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  pizda 25.08.14 7:42

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

 miriše mi na... - Page 10 1523192931 miriše mi na... - Page 10 1523192931 miriše mi na... - Page 10 1523192931  sviđa mi se ta klasifikacija .... neljud ... hm .... obzirom kakvi su danas ljudi, jab da mi to i u osobnoj napišu

to ti pise na popisu gradjana, ja se izjasnijo ko rijecanin...miriše mi na... - Page 10 684758713

a jebote, tko će sad dočekat slijedeći popis ... tko zna šta ću dotad još postat  miriše mi na... - Page 10 3114667799 

nece te ni popisat, izopcit ce te iz zajednice...miriše mi na... - Page 10 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 25.08.14 7:44

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

 miriše mi na... - Page 10 1523192931 miriše mi na... - Page 10 1523192931 miriše mi na... - Page 10 1523192931  sviđa mi se ta klasifikacija .... neljud ... hm .... obzirom kakvi su danas ljudi, jab da mi to i u osobnoj napišu

to ti pise na popisu gradjana, ja se izjasnijo ko rijecanin...miriše mi na... - Page 10 684758713

a jebote, tko će sad dočekat slijedeći popis ... tko zna šta ću dotad još postat  miriše mi na... - Page 10 3114667799 

nece te ni popisat, izopcit ce te iz zajednice...miriše mi na... - Page 10 684758713

 miriše mi na... - Page 10 2329918616  jel to znači da onda nitko više sa mnom neće htjet pričat ? a jebote, kako ću onda živit ?  miriše mi na... - Page 10 957247240 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  pizda 25.08.14 7:58

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

to ti pise na popisu gradjana, ja se izjasnijo ko rijecanin...miriše mi na... - Page 10 684758713

a jebote, tko će sad dočekat slijedeći popis ... tko zna šta ću dotad još postat  miriše mi na... - Page 10 3114667799 

nece te ni popisat, izopcit ce te iz zajednice...miriše mi na... - Page 10 684758713

 miriše mi na... - Page 10 2329918616  jel to znači da onda nitko više sa mnom neće htjet pričat ? a jebote, kako ću onda živit ?  miriše mi na... - Page 10 957247240 

ko i sad samo usamito...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 25.08.14 8:06

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a jebote, tko će sad dočekat slijedeći popis ... tko zna šta ću dotad još postat  miriše mi na... - Page 10 3114667799 

nece te ni popisat, izopcit ce te iz zajednice...miriše mi na... - Page 10 684758713

 miriše mi na... - Page 10 2329918616  jel to znači da onda nitko više sa mnom neće htjet pričat ? a jebote, kako ću onda živit ?  miriše mi na... - Page 10 957247240 

ko i sad samo usamito...

a onda dobjo  miriše mi na... - Page 10 11484130  ... meni tako puno draže neg da sam s nekim sparita pogrešno ... jebote, zamisli da ti je megi suradnik i da cijeli dan sjedi u tvom uredu ... pa jebote, jednom sam tako radila u jednom uredu u kojem je sjedilo pet megica ... nakon mjesec dana dala otkaz ... nisu to mogli moji žifci izdržat ... a bilo mi je tek šesnaest godina al ni tad nisam mogla te priče slušat .... jeboteeeee, kad se samo sjetim pa kad bi ih krenulo koja je kakve zavjese objesila, s čim ih pere, pa kolko si je sa pete ostrugala, kolko kurjih očiju nammočilo ... pa još kad bi se na kraj dana zaključale da mogu na miru presađivat fikuse .... meni pozlilo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  pizda 25.08.14 8:09

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

nece te ni popisat, izopcit ce te iz zajednice...miriše mi na... - Page 10 684758713

 miriše mi na... - Page 10 2329918616  jel to znači da onda nitko više sa mnom neće htjet pričat ? a jebote, kako ću onda živit ?  miriše mi na... - Page 10 957247240 

ko i sad samo usamito...

a onda dobjo  miriše mi na... - Page 10 11484130  ... meni tako puno draže neg da sam s nekim sparita pogrešno ... jebote, zamisli da ti je megi suradnik i da cijeli dan sjedi u tvom uredu ... pa jebote, jednom sam tako radila u jednom uredu u kojem je sjedilo pet megica ... nakon mjesec dana dala otkaz ... nisu to mogli moji žifci izdržat ... a bilo mi je tek šesnaest godina al ni tad nisam mogla te priče slušat .... jeboteeeee, kad se samo sjetim pa kad bi ih krenulo koja je kakve zavjese objesila, s čim ih pere, pa kolko si je sa pete ostrugala, kolko kurjih očiju nammočilo  ... pa još kad bi se na kraj dana zaključale da mogu na miru presađivat fikuse .... meni pozlilo

da...hvala bogu da medju muskarcima ipak nema takvih spreha. U biti, rijetko ko uopce i prica o sebi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 25.08.14 8:15

pizda je napisao/la:

da...hvala bogu da medju muskarcima ipak nema takvih spreha. U biti, rijetko ko uopce i prica o sebi...

nema ti to veze sa muško/žensko ... imaš ti i takvih muškaraca koji mogu svaki dan isto verglat ... sad si me sjetijo mog bajkerskog društva .... jebale ih nitne da ih jebale i biblija po harleju  miriše mi na... - Page 10 3114667799  nemrem kad netko stalno isto priča i gotofo ... zato se i krećem samo u društvu nobelovaca  miriše mi na... - Page 10 3776795594 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  pizda 25.08.14 8:17

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

da...hvala bogu da medju muskarcima ipak nema takvih spreha. U biti, rijetko ko uopce i prica o sebi...

nema ti to veze sa muško/žensko ... imaš ti i takvih muškaraca koji mogu svaki dan isto verglat ... sad si me sjetijo mog bajkerskog društva .... jebale ih nitne da ih jebale i biblija po harleju  miriše mi na... - Page 10 3114667799  nemrem kad netko stalno isto priča i gotofo ... zato se i krećem samo u društvu nobelovaca   miriše mi na... - Page 10 3776795594 

daleko od tog da su zanimljivi ali ti barem ne pricaju o kurjim ocima...miriše mi na... - Page 10 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 10 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 19. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.