kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

miriše mi na...

Stranica 11 / 19. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next

Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 25.08.14 8:22

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

da...hvala bogu da medju muskarcima ipak nema takvih spreha. U biti, rijetko ko uopce i prica o sebi...

nema ti to veze sa muško/žensko ... imaš ti i takvih muškaraca koji mogu svaki dan isto verglat ... sad si me sjetijo mog bajkerskog društva .... jebale ih nitne da ih jebale i biblija po harleju  miriše mi na... - Page 11 3114667799  nemrem kad netko stalno isto priča i gotofo ... zato se i krećem samo u društvu nobelovaca   miriše mi na... - Page 11 3776795594 

daleko od tog da su zanimljivi ali ti barem ne pricaju o kurjim ocima...miriše mi na... - Page 11 684758713

ma ne pričaju ni moje prijateljice o tome ... meni je to nepojmljivo da bi sjele i onda krenule o čminkanju i kozmetici il so čim peremo kuću  miriše mi na... - Page 11 3114667799 

al vidiš, mogle bi probat jednom čisto da vidimo kako to izgleda  miriše mi na... - Page 11 3114667799 

jučer mi došla u goste bivša bratova svekrva ... kod mojih roditelja je u gostima ... jebote, babac al zanimljiva za priču ... samo to su one žene šta nikad kod kuće nisu, stalno u nekom muvingu i na ženi se to vidi ... bistra i u glavi i u tijelu i svašta u životu proživjela, borila se i izborila za sebe pa s njom mogu pričati satima ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  bazilija 25.08.14 12:25

Miriše mi na bablje ljeto (za glistu indian summer). poželim biti seljak i skupljati ljetinu, razastirati ju na prostiračima na suncu, tu i tamo okrenuti, prevrnuti, promiješati, diviti se bojama i oblicima miriše mi na... - Page 11 684758713

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  pizda 25.08.14 12:33

bazilija je napisao/la:Miriše mi na bablje ljeto (za glistu indian summer). poželim biti seljak i skupljati ljetinu, razastirati ju na prostiračima na suncu, tu i tamo okrenuti, prevrnuti, promiješati, diviti se bojama i oblicima miriše mi na... - Page 11 684758713

meni to danas dosao gust dok sam gledao kako lik vaze paprike miriše mi na... - Page 11 684758713. Mora da ih je fora brat a krcato ih na sve strane...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 25.08.14 12:40

pizda je napisao/la:
bazilija je napisao/la:Miriše mi na bablje ljeto (za glistu indian summer). poželim biti seljak i skupljati ljetinu, razastirati ju na prostiračima na suncu, tu i tamo okrenuti, prevrnuti, promiješati, diviti se bojama i oblicima miriše mi na... - Page 11 684758713

meni to danas dosao gust dok sam gledao kako lik vaze paprike miriše mi na... - Page 11 684758713. Mora da ih je fora brat a krcato ih na sve strane...

veća je fora brat rajčicu ... nekoć sam imala čitavu džunglu pa kad izađeš iz nasada, čitav mirišeš po rajčicama miriše mi na... - Page 11 11484130 a paprike nisam voljela brat jer su mi bile niske pa moraš čučat

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 25.08.14 12:42

bazilija je napisao/la:Miriše mi na bablje ljeto (za glistu indian summer). poželim biti seljak i skupljati ljetinu, razastirati ju na prostiračima na suncu, tu i tamo okrenuti, prevrnuti, promiješati, diviti se bojama i oblicima miriše mi na... - Page 11 684758713

je, to je predivno ... tako sam ja živjela pet godina ... al još veći užitak mi je bio razastirat kompost po vrtu pa kad mi čitav povrtnjak miriše po šumi miriše mi na... - Page 11 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  bazilija 25.08.14 12:47

MMagdalena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:





tipično za prosječne žeme ... kad god se loše osjećaju same sa sobom, odu promijenit frizuru il kupit cipele  miriše mi na... - Page 11 11484130 ak dugoročno  ne upali frizura, znaš di ti je slijedeće za otić  miriše mi na... - Page 11 3114667799 

Post pun iskonske dobrote miriše mi na... - Page 11 684758713

Žena treba odavati dojam urednosti i čistoće. Jasno mi je da je to nekima nerazumljivo.

pa to i ja velim ... da ga jebeš, meni one kemije za farbanje kose ne djeluju čisto ... zalij njima cvijeće paš vidjet šta će bit s njima....  a izbor cipele veze sa čistoćom i urednošću nemaju ... da nisi zapravo htjela reć da je post pun istine ? a istina smrdi ? fuj istina ?

ne da mi se megi više zabavljat te  ... vidim da su još neki  shvatili šta radiš i rekli dosta o tome pa nema potrebe da sad ja tu pišem traktate ... vidim da sanjaš tamo neke crne muškarce ... jesam tamnoputa, jesam tamnokosa, jasno mi je da odajem na forumu dojam da sam i kurata al nisam ... nema ti u mene kurca, ozbiljno ti velim ... provjerila i danas i unatoč mojem kuratom karakteru još mi nije izrasto  ... ne se meni više udvarat ... eno tamo zajebavaj i jebavaj se sa pizdom , cigom, plofkom, polom  ... ima tu i forumaša ... šta si se mene ufatila ko pijana mota  miriše mi na... - Page 11 1523192931 i šta te smeta moja tema o stalkerima osim ako se nisi prepoznala u mojim upisima a pišem o svima koji su me do sad stalkirali  samo ne o tebi ... tvoje stalkiranje meni ni u džep ni iz džepa al istina je da ti nisam ni prva ni zadnja "žrtva" i to ljudi prepoznaju kod tebe ... ah da, da ne zaboravim i grand finale koji očito pali : goni se i ti u sto pički materina  miriše mi na... - Page 11 3776795594  jebate, ovo mi posto gušt napisat kad vidim da nejde drugačije nekom objasnit da ti nije privuko pažnju ičim smislenim neg cijeđenjem svoje taštine ... dooooosadna si mi ... eto ... maca bi to rekla drugačije i slikovitije : tko je tebe iz kujnje pustio ?  miriše mi na... - Page 11 3114667799 
Mislila sam da ćeš se duže skrivati, kad ono... miriše mi na... - Page 11 3111943984 



Nema se šta dodati. Ni oduzeti. 


 miriše mi na... - Page 11 2634474203  miriše mi na... - Page 11 3859399978
miriše mi na... - Page 11 280662968

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  bazilija 25.08.14 12:48

kišna glista je napisao/la:
bazilija je napisao/la:Miriše mi na bablje ljeto (za glistu indian summer). poželim biti seljak i skupljati ljetinu, razastirati ju na prostiračima na suncu, tu i tamo okrenuti, prevrnuti, promiješati, diviti se bojama i oblicima miriše mi na... - Page 11 684758713

je, to je predivno ... tako sam ja živjela pet godina ... al još veći užitak mi je bio razastirat kompost po vrtu pa kad mi čitav povrtnjak miriše po šumi miriše mi na... - Page 11 684758713
jesam li se već pohvalila da sam jučer ispekla kolač? sve je mirisalo na čokoladu  miriše mi na... - Page 11 3084372643

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 25.08.14 12:50

bazilija je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
bazilija je napisao/la:Miriše mi na bablje ljeto (za glistu indian summer). poželim biti seljak i skupljati ljetinu, razastirati ju na prostiračima na suncu, tu i tamo okrenuti, prevrnuti, promiješati, diviti se bojama i oblicima miriše mi na... - Page 11 684758713

je, to je predivno ... tako sam ja živjela pet godina ... al još veći užitak mi je bio razastirat kompost po vrtu pa kad mi čitav povrtnjak miriše po šumi miriše mi na... - Page 11 684758713
jesam li se već pohvalila da sam jučer ispekla kolač? sve je mirisalo na čokoladu  miriše mi na... - Page 11 3084372643

kod mene još sve miriše po čokoladi jerbo su je najprije cure topile i pravile bombonjere a kasnije ja za umakanje jagoda ... bokte, još mi je pun frižider bombonjera ... nažderala se djeca jagoda pa to više nitko nije htio ... a i zdjelica za topljenje je još puna skorene čokolade ... žao mi to bacit pa možda cure kasnije ponovo krenu u manufakturu ... samo jebote, tko će to sve pojest ? svi to vole pravit al samo dva dečka iz susjedstva vole jest te čokolade al i za njih je to bilo tu mač

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  pizda 25.08.14 12:57

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
bazilija je napisao/la:Miriše mi na bablje ljeto (za glistu indian summer). poželim biti seljak i skupljati ljetinu, razastirati ju na prostiračima na suncu, tu i tamo okrenuti, prevrnuti, promiješati, diviti se bojama i oblicima miriše mi na... - Page 11 684758713

meni to danas dosao gust dok sam gledao kako lik vaze paprike miriše mi na... - Page 11 684758713. Mora da ih je fora brat a krcato ih na sve strane...

veća je fora brat rajčicu ... nekoć sam imala čitavu džunglu pa kad izađeš iz nasada, čitav mirišeš po rajčicama miriše mi na... - Page 11 11484130 a paprike nisam voljela brat jer su mi bile niske pa moraš čučat

a je, to je jos bolje ali su pomidori onako mesnati i puni vode. Paprika nekako elegantnije izgleda za branje...miriše mi na... - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  bazilija 25.08.14 12:58

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
bazilija je napisao/la:Miriše mi na bablje ljeto (za glistu indian summer). poželim biti seljak i skupljati ljetinu, razastirati ju na prostiračima na suncu, tu i tamo okrenuti, prevrnuti, promiješati, diviti se bojama i oblicima miriše mi na... - Page 11 684758713

meni to danas dosao gust dok sam gledao kako lik vaze paprike miriše mi na... - Page 11 684758713. Mora da ih je fora brat a krcato ih na sve strane...

veća je fora brat rajčicu ... nekoć sam imala čitavu džunglu pa kad izađeš iz nasada, čitav mirišeš po rajčicama miriše mi na... - Page 11 11484130 a paprike nisam voljela brat jer su mi bile niske pa moraš čučat

a je, to je jos bolje ali su pomidori onako mesnati i puni vode. Paprika nekako elegantnije izgleda za branje...miriše mi na... - Page 11 684758713
fažol je isto dost elegantan  miriše mi na... - Page 11 684758713

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 25.08.14 13:03

bazilija je napisao/la:
a je, to je jos bolje ali su pomidori onako mesnati i puni vode. Paprika nekako elegantnije izgleda za branje...miriše mi na... - Page 11 684758713
fažol je isto dost elegantan  miriše mi na... - Page 11 684758713[/quote]

ako ćemo o pravoj eleganciji, nema do elegancije koju pruža berba krumpira miriše mi na... - Page 11 3114667799

al slažem se da je poseban gušt imat svoju ljetinu ... bože, kako su meni uvijek prozorske police ljeti bile prepune rajčica i to mi je bilo lijepo imati u kući ... taj spektar boja i mirisa i onda ti je i kuhati veći gušt miriše mi na... - Page 11 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  bazilija 25.08.14 13:07

kišna glista je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
a je, to je jos bolje ali su pomidori onako mesnati i puni vode. Paprika nekako elegantnije izgleda za branje...miriše mi na... - Page 11 684758713
fažol je isto dost elegantan  miriše mi na... - Page 11 684758713

ako ćemo o pravoj eleganciji, nema do elegancije koju pruža berba krumpira miriše mi na... - Page 11 3114667799

al slažem se da je poseban gušt imat svoju ljetinu ... bože, kako su meni uvijek prozorske police ljeti bile prepune rajčica i to mi je bilo lijepo imati u kući ... taj spektar boja i mirisa i onda ti je i kuhati veći gušt miriše mi na... - Page 11 684758713 [/quote]

ja se sjećam kupa kukurske po njivi, pa onda tikve, pa grah svih boja, pa kukuruzi koje je tata vezivao ispod strehe od šupe/štale, pa vijenci luka (obožavala sam vijeniti luk), pa     
kompiri, fineee boje, niska svjetlost, jata ptica koja odlaze, lišće koje nosi ugodni vjetrić, mirisi, mirisi, mirisi, mmmm, savršenstvo!

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  pizda 25.08.14 13:14

bazilija je napisao/la:
ja se sjećam kupa kukurske po njivi, pa onda tikve, pa grah svih boja, pa kukuruzi koje je tata vezivao ispod strehe od šupe/štale, pa vijenci luka (obožavala sam vijeniti luk), pa     
kompiri, fineee boje, niska svjetlost, jata ptica koja odlaze, lišće koje nosi ugodni vjetrić, mirisi, mirisi, mirisi, mmmm, savršenstvo!

je, trebao bi malo gradski covjek na berbu, da osjeti sav taj ugodjaj, boje, mirise i okuse. Nakon tog bi drukcijim ocima gledao tu vocku ili povrtnicu kad je kupuje na trznici...miriše mi na... - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  bazilija 25.08.14 13:17

pizda je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
ja se sjećam kupa kukurske po njivi, pa onda tikve, pa grah svih boja, pa kukuruzi koje je tata vezivao ispod strehe od šupe/štale, pa vijenci luka (obožavala sam vijeniti luk), pa     
kompiri, fineee boje, niska svjetlost, jata ptica koja odlaze, lišće koje nosi ugodni vjetrić, mirisi, mirisi, mirisi, mmmm, savršenstvo!

je, trebao bi malo gradski covjek na berbu, da osjeti sav taj ugodjaj, boje, mirise i okuse. Nakon tog bi drukcijim ocima gledao tu vocku ili povrtnicu kad je kupuje na trznici...miriše mi na... - Page 11 684758713
odavno želim otići u berbu grožđa negdje, al me niko ne zove, nemam pojma zašto  miriše mi na... - Page 11 1523192931

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  pizda 25.08.14 13:21

bazilija je napisao/la:
odavno želim otići u berbu grožđa negdje, al me niko ne zove, nemam pojma zašto  miriše mi na... - Page 11 1523192931

gledaj malo po netu, znaju francuzi, talijani trazit zainteresirate za berbu. Cak ti i placaju i daju smjestaj...miriše mi na... - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 25.08.14 13:22

bazilija je napisao/la:
pizda je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
ja se sjećam kupa kukurske po njivi, pa onda tikve, pa grah svih boja, pa kukuruzi koje je tata vezivao ispod strehe od šupe/štale, pa vijenci luka (obožavala sam vijeniti luk), pa     
kompiri, fineee boje, niska svjetlost, jata ptica koja odlaze, lišće koje nosi ugodni vjetrić, mirisi, mirisi, mirisi, mmmm, savršenstvo!

je, trebao bi malo gradski covjek na berbu, da osjeti sav taj ugodjaj, boje, mirise i okuse. Nakon tog bi drukcijim ocima gledao tu vocku ili povrtnicu kad je kupuje na trznici...miriše mi na... - Page 11 684758713
odavno želim otići u berbu grožđa negdje, al me niko ne zove, nemam pojma zašto  miriše mi na... - Page 11 1523192931

u dolini trente ti se svake godine biraju sezonci za berbu grožđa i voća ... ja sam jednom krenula ko student sa jednom ekipom al mi ekipa imala razmazitih pa sve propalo jer se par njih rasplakalo da hoće kući u svoj komfor ... al sam prošla tu dolinu i spavala po tim vinogradima u vreći ... predivno je bilo samo me bilo stra kad bi krenulo odronjavanje pa sam svaku noć birala mjesto nasred doline da mi se ne dokotrlja ništa do glave

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 25.08.14 13:24

pizda je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
odavno želim otići u berbu grožđa negdje, al me niko ne zove, nemam pojma zašto  miriše mi na... - Page 11 1523192931

gledaj malo po netu, znaju francuzi, talijani trazit zainteresirate za berbu. Cak ti i placaju i daju smjestaj...miriše mi na... - Page 11 684758713

da čak ti i plaćaju ... pa zbog plaćanja i ideš ... neš ić nekom brat i bit nadničar zabadava ... i to se nekoć jako dobro plaćalo ... ne znam više kako je sada

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  pizda 25.08.14 13:27

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
odavno želim otići u berbu grožđa negdje, al me niko ne zove, nemam pojma zašto  miriše mi na... - Page 11 1523192931

gledaj malo po netu, znaju francuzi, talijani trazit zainteresirate za berbu. Cak ti i placaju i daju smjestaj...miriše mi na... - Page 11 684758713

da čak ti i plaćaju ... pa zbog plaćanja i ideš ... neš ić nekom brat i bit nadničar zabadava ... i to se nekoć jako dobro plaćalo ... ne znam više kako je sada

pa kod nas znaju turiste pozvat na berbu i ne placaju im nista. To im je kao u turistickoj ponudi...miriše mi na... - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  bazilija 25.08.14 13:29

pizda je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
odavno želim otići u berbu grožđa negdje, al me niko ne zove, nemam pojma zašto  miriše mi na... - Page 11 1523192931

gledaj malo po netu, znaju francuzi, talijani trazit zainteresirate za berbu. Cak ti i placaju i daju smjestaj...miriše mi na... - Page 11 684758713

kišna glista je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
pizda je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
ja se sjećam kupa kukurske po njivi, pa onda tikve, pa grah svih boja, pa kukuruzi koje je tata vezivao ispod strehe od šupe/štale, pa vijenci luka (obožavala sam vijeniti luk), pa     
kompiri, fineee boje, niska svjetlost, jata ptica koja odlaze, lišće koje nosi ugodni vjetrić, mirisi, mirisi, mirisi, mmmm, savršenstvo!

je, trebao bi malo gradski covjek na berbu, da osjeti sav taj ugodjaj, boje, mirise i okuse. Nakon tog bi drukcijim ocima gledao tu vocku ili povrtnicu kad je kupuje na trznici...miriše mi na... - Page 11 684758713
odavno želim otići u berbu grožđa negdje, al me niko ne zove, nemam pojma zašto  miriše mi na... - Page 11 1523192931

u dolini trente ti se svake godine biraju sezonci za berbu grožđa i voća ... ja sam jednom krenula ko student sa jednom ekipom al mi ekipa imala razmazitih pa sve propalo jer se par njih rasplakalo da hoće kući u svoj komfor  ... al sam prošla tu dolinu i spavala po tim vinogradima u vreći ... predivno je bilo samo me bilo stra kad bi krenulo odronjavanje pa sam svaku noć birala mjesto nasred doline da mi se ne dokotrlja ništa do glave
đe ba ta dolina?

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  bazilija 25.08.14 13:30

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
odavno želim otići u berbu grožđa negdje, al me niko ne zove, nemam pojma zašto  miriše mi na... - Page 11 1523192931

gledaj malo po netu, znaju francuzi, talijani trazit zainteresirate za berbu. Cak ti i placaju i daju smjestaj...miriše mi na... - Page 11 684758713

da čak ti i plaćaju ... pa zbog plaćanja i ideš ... neš ić nekom brat i bit nadničar zabadava ... i to se nekoć jako dobro plaćalo ... ne znam više kako je sada

pa kod nas znaju turiste pozvat na berbu i ne placaju im nista. To im je kao u turistickoj ponudi...miriše mi na... - Page 11 684758713
meni bi se dopala inicijativa da zovnete turiste na odmor i da im platite, odmah bih došla  miriše mi na... - Page 11 1523192931

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 25.08.14 13:38

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
odavno želim otići u berbu grožđa negdje, al me niko ne zove, nemam pojma zašto  miriše mi na... - Page 11 1523192931

gledaj malo po netu, znaju francuzi, talijani trazit zainteresirate za berbu. Cak ti i placaju i daju smjestaj...miriše mi na... - Page 11 684758713

da čak ti i plaćaju ... pa zbog plaćanja i ideš ... neš ić nekom brat i bit nadničar zabadava ... i to se nekoć jako dobro plaćalo ... ne znam više kako je sada

pa kod nas znaju turiste pozvat na berbu i ne placaju im nista. To im je kao u turistickoj ponudi...miriše mi na... - Page 11 684758713

imaš ti pravo ... al to može samo nama past na pamet miriše mi na... - Page 11 11484130  ima i tu na otoku toga al ne vidim da je to baš ulovilo neki ogroman zamah ... nemaš ti neke vajde da ti brdo turista sa familijama hara po maslinicima i pol toga polome ... naprave više štete neg koristi ... kad smo išli po italiji tražit posao, tamo se biraju berači ... neće oni svakog zaposlit i radiš ko konj da zaradiš te pare ... ovo sa turistima "beračima" je više zajebancija ... mene su prijatelji zvali brat masline i moj bivši im je jako išao na živce jer je bio šlampav i nije pazio kako bere a i vidjelo mu se na faci da radi to preko kurca tako da nas više nikad nisu zvali u paru

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 25.08.14 13:42

bazilija je napisao/la:
đe ba ta dolina?

sjever italije ... dolomiti i tam di idu mondeni na skijanje po zimi ... po ljeti ti je ono predivan kraj što se prirode tiče i tih njihovih voćnjaka miriše mi na... - Page 11 684758713  svidjelo bi ti se tamo ... samo ako se odlučiš ići, pazi s kim ideš ... nemoj ove mimozne nikako vodit sa sobom jer će i tebi sjebat mogućnost da dobiješ posao ... tako se meni dogodilo a nismo se htjeli odvajati jer smo išli jednim autom ... išla neka mimozica od cure kojoj se to činilo baš superiška dok se samo pričalo o tome ... kad je došla tamo i vidjela da se spava posvuda po prirodi, da nema kupaonice, komfora dok se posao ne nađe, da se birači biraju i moraju zaprave raditi počelo cijukanje i plakanje da se hoće kući i da nije ona to tako zamišljala ... mislila valjda da će ju odma smjestit u jedan od onih hotela sa cvijećem po balkonima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  bazilija 25.08.14 13:46

kišna glista je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
đe ba ta dolina?

sjever italije ... dolomiti i tam di idu mondeni na skijanje po zimi ... po ljeti ti je ono predivan kraj što se prirode tiče i tih njihovih voćnjaka miriše mi na... - Page 11 684758713  svidjelo bi ti se tamo ... samo ako se odlučiš ići, pazi s kim ideš ... nemoj ove mimozne nikako vodit sa sobom jer će i tebi sjebat mogućnost da dobiješ posao ... tako se meni dogodilo a nismo se htjeli odvajati jer smo išli jednim autom ... išla neka mimozica od cure kojoj se to činilo baš superiška dok se samo pričalo o tome ... kad je došla tamo i vidjela da se spava posvuda po prirodi, da nema kupaonice, komfora dok se posao ne nađe, da se birači biraju i moraju zaprave raditi  počelo cijukanje i plakanje da se hoće kući i da nije ona to tako zamišljala ... mislila valjda da će ju odma smjestit u jedan od onih hotela sa cvijećem po balkonima
moja ekipa su ti svi žilavi i naviknuti na nekomfor  miriše mi na... - Page 11 1523192931

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 25.08.14 17:34

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: ... ah da, da ne zaboravim i grand finale koji očito pali : goni se i ti u sto pički materina  miriše mi na... - Page 11 3776795594  jebate, ovo mi posto gušt napisat kad vidim da nejde drugačije nekom objasnit da ti nije privuko pažnju ičim smislenim neg cijeđenjem svoje taštine ... dooooosadna si mi ... eto ... maca bi to rekla drugačije i slikovitije : tko je tebe iz kujnje pustio ?  miriše mi na... - Page 11 3114667799 

Cat, Sara, Dromsi, Liđeja, Lastavica, Magda...pa bogte, ti si neljud... miriše mi na... - Page 11 1523192931 


Sad mi je jasno zašto ovo zovu Pizdin forum. Ti si tu kao neki spiritus movens, iako te ja nisam tako doživjela, za mene si ti više forma UN promatrača. 

I ovako nešto blago napišeš, bez srama, niz dlakicu, na prstima hodajuć da se ne zamjeriš. Voda svete pizde u ustima. miriše mi na... - Page 11 997057239 
Ko da se nisi godinama dopisivao sa tim osobama, s nekima čak i prijateljevao. Ne bi se zauzeo ni za jednu jer nemaš svoj stav. 
Ayayayay... miriše mi na... - Page 11 1658420748

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Gost 25.08.14 17:39

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

nece te ni popisat, izopcit ce te iz zajednice...miriše mi na... - Page 11 684758713

 miriše mi na... - Page 11 2329918616  jel to znači da onda nitko više sa mnom neće htjet pričat ? a jebote, kako ću onda živit ?  miriše mi na... - Page 11 957247240 

ko i sad samo usamito...

a onda dobjo  miriše mi na... - Page 11 11484130  ... meni tako puno draže neg da sam s nekim sparita pogrešno ... jebote, zamisli da ti je megi suradnik i da cijeli dan sjedi u tvom uredu ... pa jebote, jednom sam tako radila u jednom uredu u kojem je sjedilo pet megica ... nakon mjesec dana dala otkaz ... nisu to mogli moji žifci izdržat ... a bilo mi je tek šesnaest godina al ni tad nisam mogla te priče slušat .... jeboteeeee, kad se samo sjetim pa kad bi ih krenulo koja je kakve zavjese objesila, s čim ih pere, pa kolko si je sa pete ostrugala, kolko kurjih očiju nammočilo  ... pa još kad bi se na kraj dana zaključale da mogu na miru presađivat fikuse .... meni pozlilo


Naravno da ti ne možeš podnijeti "megice" u svom uredu. Em si ženomrzkinja, em sebe ne prihvaćaš, i sve najbolje znaš ti. 

Ja mogu sjedit sa 6 žena bagerista-drvosječa ko što si ti, u istom uredu, i bit zadovoljna. 
Eh, đe ćeš mi to reć baš danas kad dobih komplimente na poslu od dragih mi kolegica.. miriše mi na... - Page 11 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

miriše mi na... - Page 11 Empty Re: miriše mi na...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 19. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.