kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(u)pomoć!

Stranica 9 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 12.10.12 8:28

Micika vise njega gazi nego on nju.
On i ako kaze jednu rec ona na to istrese milion i jednu, mnogo uvredljiviju.
Sta mu je sve napisala tamo kod Esca i to samo zato sto se ovde ulogirao...Na to on uopste nije reagirao.
I onda ona njega napadne da on nju prati, vredja je, koristi svaku priliku i sl, a zapravo je ona ta koja samo ceka da on napise jednu pogresnu rec da bi mogla da istrese svo svoje nezadovoljstvo.


A sad se i on popeo na zadnje noge i imamo dramu svetskih razmera.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  pizda 12.10.12 8:31

Cat_Claw je napisao/la:Micika vise njega gazi nego on nju.
On i ako kaze jednu rec ona na to istrese milion i jednu, mnogo uvredljiviju.
Sta mu je sve napisala tamo kod Esca i to samo zato sto se ovde ulogirao...Na to on uopste nije reagirao.
I onda ona njega napadne da on nju prati, vredja je, koristi svaku priliku i sl, a zapravo je ona ta koja samo ceka da on napise jednu pogresnu rec da bi mogla da istrese svo svoje nezadovoljstvo.


A sad se i on popeo na zadnje noge i imamo dramu svetskih razmera.

pa ko je taj, onaj Zanesenjak? Ustvari, ne znam ni ko je zanesenjak...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 12.10.12 8:32

Btw je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:
darla je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:

Kako samo prije nisam vidio ove frustracije, baš sam lapan.

Ma vidi pravo musko, odmah me milina oko srca ulovila. Bas fino, odavno nije bilo sajkokilera u toru, pogotovo nadrogiratih, ali do not worry, imamo mi iskustva, znamo kako.


Kakav sajkokiler, o čemu pričaš?

Nisam joj ništa napravio, niti sam imao kakve zle namjere.
Kada je počelo, žuć je krenula prosipati po nekome drugom, tada sam predvidio istu tu žuć po meni. Opet, ne zamjeram miciki ništa. Nije išlo, nije bilo dovoljno toga nečega da bi klapalo sve.

Ne razumijem ovo prosipanje žući. Umjesto da bude nešto pozitivno i da se uživa u nekih osjećajima koji su se pojavili nakon dugo vremena, dobiješ psovke, strahove, sranja jednom riječju.

veliš, vidio si kako prosipa žuč po nekom drugom...i onda si momački zbriso... i tako nekoliko puta (u)pomoć! - Page 9 1523192931
ej zaneseni_zaneseni
jebe te anatomija poprave...ako nisi znao ljudsko tijelo ima i druge organe, ne samo srce... a u nekim dijelovima su i govna... ali ako uzimaš uzimaš sve u paketu...(u)pomoć! - Page 9 684758713

aj sad kad si vidio da ne klapa, prestani se snebivati, podjebavati je i piši normalno...

Molim te nađi dio gdje sam se snebivao i podjebavao? ajde ne kontam. naravno ova tema neka ne bude uključena u pretragu.

A nestajanje.... moj izbor, trebao bih imati pravo na izbor.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  pizda 12.10.12 8:34

Time traveler je napisao/la:

A nestajanje.... moj izbor, trebao bih imati pravo na izbor.

Nemas ti nikakvih prava, zaveo si zenu i sad je zeni...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 12.10.12 8:37

Cat_Claw je napisao/la:Micika vise njega gazi nego on nju.
On i ako kaze jednu rec ona na to istrese milion i jednu, mnogo uvredljiviju.
Sta mu je sve napisala tamo kod Esca i to samo zato sto se ovde ulogirao...Na to on uopste nije reagirao.
I onda ona njega napadne da on nju prati, vredja je, koristi svaku priliku i sl, a zapravo je ona ta koja samo ceka da on napise jednu pogresnu rec da bi mogla da istrese svo svoje nezadovoljstvo.


A sad se i on popeo na zadnje noge i imamo dramu svetskih razmera.


LOL

Imaš pravo za sve, izuzev mog propinjanja na zadnje noge. Apsolutno sam miran s namjerom da okončam ovu komediju koja se od lijepih osjećaja na početku pretvorila u ovaj nekakav vid mržnje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  pizda 12.10.12 8:38

Time traveler je napisao/la:
Imaš pravo za sve, izuzev mog propinjanja na zadnje noge. Apsolutno sam miran s namjerom da okončam ovu komediju koja se od lijepih osjećaja na početku pretvorila u ovaj nekakav vid mržnje.

ne moras nasu privatnu prepisku iznositi javno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  darla 12.10.12 8:40

Cat_Claw je napisao/la:Micika vise njega gazi nego on nju.
On i ako kaze jednu rec ona na to istrese milion i jednu, mnogo uvredljiviju.
Sta mu je sve napisala tamo kod Esca i to samo zato sto se ovde ulogirao...Na to on uopste nije reagirao.
I onda ona njega napadne da on nju prati, vredja je, koristi svaku priliku i sl, a zapravo je ona ta koja samo ceka da on napise jednu pogresnu rec da bi mogla da istrese svo svoje nezadovoljstvo.


A sad se i on popeo na zadnje noge i imamo dramu svetskih razmera.

Kato ovo sad nije tebi osobno, posto cu biti poprilicno podirektna, odnosi se na njih dvoje, i vrijedi za oboje, jednako.

Boli me kurac tko je prvi poceo, ko je pravlji, krivlji, jebe mi se. Ovakva sranja su stvari koja rade zuc i losu atmosferu na forumu. Nek se nadju na privat pa nek se sifriraju do mile volje. Ovo sam im ljudski sad rekla bez podjebvnja, jer znam kako su osjecaji osjetljiva zona, ali ovak ljudski je zadnji puta od mene, nakon ovog slijedi podjebavanje, a kad ja krenem svi znamo kako to izgleda (u)pomoć! - Page 9 1523192931.

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 12.10.12 8:41

darla je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:

Kakav sajkokiler, o čemu pričaš?

Nisam joj ništa napravio, niti sam imao kakve zle namjere.
Kada je počelo, žuć je krenula prosipati po nekome drugom, tada sam predvidio istu tu žuć po meni. Opet, ne zamjeram miciki ništa. Nije išlo, nije bilo dovoljno toga nečega da bi klapalo sve.

Ne razumijem ovo prosipanje žući. Umjesto da bude nešto pozitivno i da se uživa u nekih osjećajima koji su se pojavili nakon dugo vremena, dobiješ psovke, strahove, sranja jednom riječju.

I onda kad je to vec sve tako ti ne mozes muski i djentelmenski prijeci preko toga i ignorirati, nego zajedno sa njom sudjelovati u psihodrami. Da ti Darla nes veli ali sad zaozbilje, jer moje pisanje ovdje je 90% vremena zajebancija. Do sada se nisam mijesala i citala sam te i imas neke istancane note u sebi koje mi se svidjaju, zanimljiv si sugovornik. Medjutim ovo nadrkavanje i pikanje je stvarno za kurac. Micika je takva kakva je, kraljica drame, uz to sto ima svoje kvalitete i sa njome se moze oko puno toga fino raspravljati. Prema tome kad je to sad vec sve tako i kad je bilo fino i ti imas cistu savjest po tom pitanju, i znas kako ce Mickia reagirati onda se brate okani toga. Mos reci sad ti meni da nije moje da se mjesam i iskreno da ste u svom dnevnom boravku i nebi, ali posto ste na javnom mjestu di oces neces, covjek nabasa na post, osim ako ne mislite postati glavni akteri Izvjestaja i to vas dodatno pali u vasem igrokazu, sjasite sa tim sifriranim pizdarijama. Oboje. Tebi prvom govorim jer si musko, a musko bi u svijetu u kojem ja zivim ipak trebalo biti djentelman. Kad Micika dodje za nju vrijedi isto.

Sve gore navedno je točno.
Eto jbg, ima granica negdje... kao muško moraš negdje lajnu povući.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  pizda 12.10.12 8:43

darla je napisao/la:

Kato ovo sad nije tebi osobno, posto cu biti poprilicno podirektna, odnosi se na njih dvoje, i vrijedi za oboje, jednako.

Boli me kurac tko je prvi poceo, ko je pravlji, krivlji, jebe mi se. Ovakva sranja su stvari koja rade zuc i losu atmosferu na forumu. Nek se nadju na privat pa nek se sifriraju do mile volje. Ovo sam im ljudski sad rekla bez podjebvnja, jer znam kako su osjecaji osjetljiva zona, ali ovak ljudski je zadnji puta od mene, nakon ovog slijedi podjebavanje, a kad ja krenem svi znamo kako to izgleda (u)pomoć! - Page 9 1523192931.

dobro a ko je taj vremeplovko? Djeluje njezno i osjetljivo ko onaj...kako se ono zvao sto je bio na Net.hr i uvijek neke drame sa njim? Znam da su me svi opominjali da je njezan,osjetljiv i sklon depresijama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  pizda 12.10.12 8:45

ova Mica je ziva drama (u)pomoć! - Page 9 1523192931. Nije ni dosla a vec ima dvije zesce afere iza sebe. Ugrozila je cak i Jagodu koja ima pet afera...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 12.10.12 8:46

darla je napisao/la:
Kato ovo sad nije tebi osobno, posto cu biti poprilicno podirektna, odnosi se na njih dvoje, i vrijedi za oboje, jednako.

Boli me kurac tko je prvi poceo, ko je pravlji, krivlji, jebe mi se. Ovakva sranja su stvari koja rade zuc i losu atmosferu na forumu. Nek se nadju na privat pa nek se sifriraju do mile volje. Ovo sam im ljudski sad rekla bez podjebvnja, jer znam kako su osjecaji osjetljiva zona, ali ovak ljudski je zadnji puta od mene, nakon ovog slijedi podjebavanje, a kad ja krenem svi znamo kako to izgleda (u)pomoć! - Page 9 1523192931.


Pa naravno da je bolje da to sve rese privatno. Ni sama ne znam koji im je vrag.
I videla sam da ih drugi preskacu i ne mesaju se, ali sad su valjda malo preterali...
Nikog drugog nece boleti do njih kada kasnije postanu tema za razgovor i zajebanciju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 12.10.12 8:48

pizda je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:

A nestajanje.... moj izbor, trebao bih imati pravo na izbor.

Nemas ti nikakvih prava, zaveo si zenu i sad je zeni...


(u)pomoć! - Page 9 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 12.10.12 8:48

Time traveler je napisao/la:
Molim te nađi dio gdje sam se snebivao i podjebavao? ajde ne kontam. naravno ova tema neka ne bude uključena u pretragu.

A nestajanje.... moj izbor, trebao bih imati pravo na izbor.

zaneseni naravno da imaš pravo na izbor...

kad je netko osjetljiv na nekog pročitat će u svakoj riječi koja mu je upućena skrivenu poruku... naravno, iščitavat će je onako kako se trenutno osjeća... a vas dvoje niste ravnodušni jedno do drugog, sad ste u crnjak fazi i stalno tražite "zle namjere"... oboje, ne samo ti...

ne znam što se događalo prije, ne znam ni što se sad događa, znam samo da si od tu nestao nakon jedne kratke prepiske u kojoj sam i ja učestvovala... meni je konverzacija bila skroz benigna, ali tebi očito nije bilo ono što je tad mica napisala... to je jedino što JA ZNAM... sve ostalo su pretpostavke na osnovu ispisanih tekstova i reakcija s druge strane...

ne mislim ti očitavati ništa... ni mici... vaša stvar... ali netko od vas mora prvi reći STOP...
mici sam sinoć isto rekla (premda ni približno ufino kao tebi)... nije me poslušala... a vidim ni tebi nije do stajanje.... (u)pomoć! - Page 9 684758713

neću se više mješati... radite što hoćete... vaša stvar (u)pomoć! - Page 9 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  darla 12.10.12 8:49

pizda je napisao/la:
dobro a ko je taj vremeplovko? Djeluje njezno i osjetljivo ko onaj...kako se ono zvao sto je bio na Net.hr i uvijek neke drame sa njim? Znam da su me svi opominjali da je njezan,osjetljiv i sklon depresijama...

Ne znam, navodno neki stari forumas, prvo se pojavio na net.hr, pa se preselio kod Esca i sad je tu. Meni je simpa i zanimljiv, ali sam alergicna na ovakve psihodrame i javna samoegzoriciranja i egzoricranja, tebi ne moram objasnjvati zasto, jer smo ih zajedno dozivjeli na starom forumu, pa ti opet na Escovom, e na ovom dok ja pisem i disem, nece vise nitko majci (u)pomoć! - Page 9 1523192931

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  pizda 12.10.12 8:51

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:
dobro a ko je taj vremeplovko? Djeluje njezno i osjetljivo ko onaj...kako se ono zvao sto je bio na Net.hr i uvijek neke drame sa njim? Znam da su me svi opominjali da je njezan,osjetljiv i sklon depresijama...

Ne znam, navodno neki stari forumas, prvo se pojavio na net.hr, pa se preselio kod Esca i sad je tu. Meni je simpa i zanimljiv, ali sam alergicna na ovakve psihodrame i javna samoegzoriciranja i egzoricranja, tebi ne moram objasnjvati zasto, jer smo ih zajedno dozivjeli na starom forumu, pa ti opet na Escovom, e na ovom dok ja pisem i disem, nece vise nitko majci (u)pomoć! - Page 9 1523192931

pa neka drame sta fali, barem se mi ostali mozemo nasladjivati i podjebavati ih...(u)pomoć! - Page 9 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 12.10.12 8:52

a pustite ljude neka raščiste stvari na svoj način.....bar nije dosadno (u)pomoć! - Page 9 11484130:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 12.10.12 8:55

@ Darlice, juce sam probala da preko mobitela ti odgovorim na onaj kratki mail, ali nije islo, trazi mi neki kod, i ja ga upisem, ali opet ne prodje. (u)pomoć! - Page 9 Rrnmed
Ne znam da li si posle nesto pisala. Sve je ok. Samo opusteno i polako. Nema nikakve frke. (u)pomoć! - Page 9 2dt2dz8

Moram sad ici.
Budite dobri i vidite da se nekako ovi dvoje mladih pomire. (u)pomoć! - Page 9 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  pizda 12.10.12 8:56

Alhambra je napisao/la:a pustite ljude neka raščiste stvari na svoj način.....bar nije dosadno (u)pomoć! - Page 9 11484130

sto vise pikanterija, tudjeg prljavog rublja i sl. to nama ostalima zanimljivije:). Steta sto sad moram na placu skocit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  darla 12.10.12 8:56

pizda je napisao/la:

pa neka drame sta fali, barem se mi ostali mozemo nasladjivati i podjebavati ih...(u)pomoć! - Page 9 1523192931

To sigurno, ali posto sam ja ipak poniezna dusa i poprave se raspekmezim na ljubaf, rekoh prvo fino, sad definitivno slijedi podjebavanje, ako nastave (u)pomoć! - Page 9 1523192931

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  darla 12.10.12 8:57

Alhambra je napisao/la:a pustite ljude neka raščiste stvari na svoj način.....bar nije dosadno (u)pomoć! - Page 9 11484130

Je samo bi moglo biti suza, kad nama postane to jako zabavno i zanimljivo (u)pomoć! - Page 9 1619348112
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Gost 12.10.12 8:59

Cat_Claw je napisao/la:
darla je napisao/la:
Kato ovo sad nije tebi osobno, posto cu biti poprilicno podirektna, odnosi se na njih dvoje, i vrijedi za oboje, jednako.

Boli me kurac tko je prvi poceo, ko je pravlji, krivlji, jebe mi se. Ovakva sranja su stvari koja rade zuc i losu atmosferu na forumu. Nek se nadju na privat pa nek se sifriraju do mile volje. Ovo sam im ljudski sad rekla bez podjebvnja, jer znam kako su osjecaji osjetljiva zona, ali ovak ljudski je zadnji puta od mene, nakon ovog slijedi podjebavanje, a kad ja krenem svi znamo kako to izgleda (u)pomoć! - Page 9 1523192931.


Pa naravno da je bolje da to sve rese privatno. Ni sama ne znam koji im je vrag.
I videla sam da ih drugi preskacu i ne mesaju se, ali sad su valjda malo preterali...
Nikog drugog nece boleti do njih kada kasnije postanu tema za razgovor i zajebanciju.


Nema me što boljeti, ništa se epsko nije dogodilo.

Isprike za nanesenu bol s šlagom i jagodom povrh svega.


- šifrirane poruke

Postavio sam dvije, prva je dio enkriptirane datoteke, sadrži neke brojeve računa itd.

Druga je kodirana 64 bitnim kodom i glasi

Samo da znate kakav sam sinoć kreten ispao.

Vezana je za ovaj moj RL. Šteta što ovdje nema nikoga tko bi znao slušati da podjelim to.


A sad ću pustiti da ova tema potone na donje stranice.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  pizda 12.10.12 8:59

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa neka drame sta fali, barem se mi ostali mozemo nasladjivati i podjebavati ih...(u)pomoć! - Page 9 1523192931

To sigurno, ali posto sam ja ipak poniezna dusa i poprave se raspekmezim na ljubaf, rekoh prvo fino, sad definitivno slijedi podjebavanje, ako nastave (u)pomoć! - Page 9 1523192931

ali Mica je dobra...(u)pomoć! - Page 9 1523192931, mlada, lijepa i hoce da se zeni...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  darla 12.10.12 9:00

Bye Kato (u)pomoć! - Page 9 3859399978

Jesam, odgovorila ti (u)pomoć! - Page 9 684758713

A dvoje mladih mi daju toliku inspiraciju poprave me svrbe pristici (u)pomoć! - Page 9 1619348112

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  pizda 12.10.12 9:00

darla je napisao/la:Bye Kato (u)pomoć! - Page 9 3859399978

Jesam, odgovorila ti (u)pomoć! - Page 9 684758713

A dvoje mladih mi daju toliku inspiraciju poprave me svrbe pristici (u)pomoć! - Page 9 1619348112

i mene inspiriraju, cak toliko da sam poceo mutirati...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  darla 12.10.12 9:02

pizda je napisao/la:
ali Mica je dobra...(u)pomoć! - Page 9 1523192931, mlada, lijepa i hoce da se zeni...

Je Mici sve kao nesto nece, a svako malo neka drama (u)pomoć! - Page 9 1523192931
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

(u)pomoć! - Page 9 Empty Re: (u)pomoć!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.