kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 11 / 40. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.07.14 7:40

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ugodnih 22 ... i dalje oblačno i mirno

takvo ljeto jos nisam vidijo, cak je i ono od lani bilo premija...

meni je ovo sada top ... ovako bih ja da je svako ljeto ... maike mi ako nije ovo bolje od onih nesnosnih vrućina, brdo turista .... nije hladno al svako tolikostigne osvježenje a more je predobro za kupanje samo šta su plaže prazne  Wajter raport - Page 11 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.07.14 7:40

meni se ljeto jako svidja... I svidjaju mi se svijetla čela mladih komunista... priziva dane mladosti I radosti...  Wajter raport - Page 11 1523192931 

idem šmrkat kavu, samo sam vas došla poljubit za dobro jutro...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.07.14 7:47

vas dvie treba pobit smajserom, jel vi znate da nakon ovog nazovi ljeta slijedi devet mjeseci kise?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.07.14 7:52

pizda je napisao/la:vas dvie treba pobit smajserom, jel vi znate da nakon ovog nazovi ljeta slijedi devet mjeseci kise?

a to samo kod tebe ... kod mene bude lijepa duga topla jesen sa tu i tamo kojom kišicom  Wajter raport - Page 11 11484130 ka stvoreno za duge šetnje

al rekli su da će ovo ljeto biti duže tako da sve skupa ko da sam ja crtala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.07.14 7:56

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:vas dvie treba pobit smajserom, jel vi znate da nakon ovog nazovi ljeta slijedi devet mjeseci kise?

a to samo kod tebe ... kod mene bude lijepa duga topla jesen sa tu i tamo kojom kišicom  Wajter raport - Page 11 11484130 ka stvoreno za duge šetnje

al rekli su da će ovo ljeto biti duže tako da sve skupa ko da sam ja crtala

to sto oni kazu i pasje sranje...
Vec su pet puta najavili da konacno stize ljeto, toplo i uzarito a sve skupa je temperatura mozda desetak puta presla 30 stupnjeva...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.07.14 7:58

pizda je napisao/la:vas dvie treba pobit smajserom, jel vi znate da nakon ovog nazovi ljeta slijedi devet mjeseci kise?

druže komandante, ja bih pala od vašega smajsera  Wajter raport - Page 11 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.07.14 8:01

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:vas dvie treba pobit smajserom, jel vi znate da nakon ovog nazovi ljeta slijedi devet mjeseci kise?

druže komandante, ja bih pala od vašega smajsera  Wajter raport - Page 11 11484130 

to tebi nije preveliki problem, sve si stolove vec polomila padovima...Wajter raport - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.07.14 8:04

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:vas dvie treba pobit smajserom, jel vi znate da nakon ovog nazovi ljeta slijedi devet mjeseci kise?

druže komandante, ja bih pala od vašega smajsera  Wajter raport - Page 11 11484130 

to tebi nije preveliki problem, sve si stolove vec polomila padovima...Wajter raport - Page 11 684758713

jesi ti to meni upravo reko da sam kurvaćetina  Wajter raport - Page 11 3111943984 

ja se fakat veselim lijepoj jeseni... a najrađe bi već da je božić... jedva čekam, jedva!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.07.14 8:08

Vel'ka Maca je napisao/la:

jesi ti to meni upravo reko da sam kurvaćetina  Wajter raport - Page 11 3111943984 

ja se fakat veselim lijepoj jeseni... a najrađe bi već da je božić... jedva čekam, jedva!!!

ne nego si nestabilna na nogama... Wajter raport - Page 11 1523192931 
da te podsjetim na lanjski bozic...
Wajter raport - Page 11 07334532859164281927


Zadnja promjena: pizda; 23.07.14 8:09; ukupno mijenjano 1 put.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.07.14 8:09

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:vas dvie treba pobit smajserom, jel vi znate da nakon ovog nazovi ljeta slijedi devet mjeseci kise?

a to samo kod tebe ... kod mene bude lijepa duga topla jesen sa tu i tamo kojom kišicom  Wajter raport - Page 11 11484130 ka stvoreno za duge šetnje

al rekli su da će ovo ljeto biti duže tako da sve skupa ko da sam ja crtala

to sto oni kazu i pasje sranje...
Vec su pet puta najavili da konacno stize ljeto, toplo i uzarito a sve skupa je temperatura mozda desetak puta presla 30 stupnjeva...

ma to ti slušaš vakulu and compani ... ja pitam ove stare domoroce šta još ručno ribu love dinamitom ... oni sve dobro predskažu ... gataju iz načina kako voda šibne u zrak nakon bace štapin ... vele, ako ispliva i kakav ronilac, onda ljeto posebno dugo traje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.07.14 8:12

kišna glista je napisao/la:

ma to ti slušaš vakulu and compani ... ja pitam ove stare domoroce šta još ručno ribu love dinamitom ... oni sve dobro predskažu ... gataju iz načina kako voda šibne u zrak nakon bace štapin ... vele, ako ispliva i kakav ronilac, onda ljeto posebno dugo traje

Vakulu ne mogu ni vidjet, kamo li da ga slusam. Diletant kakvog nema, idealan za politiku i aktivaciju u adeze.
Ovi tvoji pobili dinamitom sve potencialne teroriste koji su namjeravali srusiti krcki most tako da se taj moze srusit samo od starosti...Wajter raport - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.07.14 8:17

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ma to ti slušaš vakulu and compani ... ja pitam ove stare domoroce šta još ručno ribu love dinamitom ... oni sve dobro predskažu ... gataju iz načina kako voda šibne u zrak nakon bace štapin ... vele, ako ispliva i kakav ronilac, onda ljeto posebno dugo traje

Vakulu ne mogu ni vidjet, kamo li da ga slusam. Diletant kakvog nema, idealan za politiku i aktivaciju u adeze.
Ovi tvoji pobili dinamitom sve potencialne teroriste koji su namjeravali srusiti krcki most tako da se taj moze srusit samo od starosti...Wajter raport - Page 11 684758713

ovi moji kad se naloču pa krenu u ribe, ribe iskaču na kopno ... a ronce ne podnosim kad mi krenu ronit ispod mene ... prestravim se kad ih vidim ... uvijek mislim da je neka velika beštija ... bokte jesam jednom vriskala ko u raljama da se cijelom društvu kosa digla na glavi kad sam plivala oko plavnika a ispod mene jedna ronio, bistro more i odjednom mi neke crne peraju zamašu u dubini ispod mene ... da sam ga mogla uhvatit, davila bih ga odavde do vječnosti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.07.14 8:21

kišna glista je napisao/la:

ovi moji kad se naloču pa krenu u ribe, ribe iskaču na kopno ... a ronce ne podnosim kad mi krenu ronit ispod mene ... prestravim se kad ih vidim ... uvijek mislim da je neka velika beštija ... bokte jesam jednom vriskala ko u raljama da se cijelom društvu kosa digla na glavi  kad sam plivala oko plavnika a ispod mene jedna ronio, bistro more i odjednom mi neke crne peraju zamašu u dubini ispod mene ... da sam ga mogla uhvatit, davila bih ga odavde do vječnosti

pa kako bi se ti kupala po noci, pa osjetis kako te nesto veliko ocesalo po nozi...Oborila bi sve svjetske rekorde... Wajter raport - Page 11 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.07.14 8:29

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ovi moji kad se naloču pa krenu u ribe, ribe iskaču na kopno ... a ronce ne podnosim kad mi krenu ronit ispod mene ... prestravim se kad ih vidim ... uvijek mislim da je neka velika beštija ... bokte jesam jednom vriskala ko u raljama da se cijelom društvu kosa digla na glavi  kad sam plivala oko plavnika a ispod mene jedna ronio, bistro more i odjednom mi neke crne peraju zamašu u dubini ispod mene ... da sam ga mogla uhvatit, davila bih ga odavde do vječnosti

pa kako bi se ti kupala po noci, pa osjetis kako te nesto veliko ocesalo po nozi...Oborila bi sve svjetske rekorde... Wajter raport - Page 11 1523192931 

pa kupam se ja i noću al me ništa ne očeše a čim vidim ronioce udaljim se od njih ... bokte, ne smijem ni zamislit to pa nit ne zamišljam da si ne pokvarim gušt  Wajter raport - Page 11 1523192931

al fora bi bilo čitat vijest u novom listu : pomahnitala žena udavila ronioca u plićaku "  Wajter raport - Page 11 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.07.14 8:31

kišna glista je napisao/la:

al fora bi bilo čitat vijest u novom listu : pomahnitala žena udavila ronioca u plićaku "  Wajter raport - Page 11 3114667799 

je, tocas noge pola metra od obale. Aj ti zaplivaj tri - cetiri kilometra na pucinu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.07.14 8:38

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

al fora bi bilo čitat vijest u novom listu : pomahnitala žena udavila ronioca u plićaku "  Wajter raport - Page 11 3114667799 

je, tocas noge pola metra od obale. Aj ti zaplivaj tri - cetiri kilometra na pucinu...

nisam luda ... to ne bih napravila zbog ovih sa raznim gliserima ... jebate, što to mrzim ... plivaš a udišeš miris bemzina ... zato sam i našla jedno mjesto gdje nema toga pa plivam i udišem miris borove šume ... a ronca bih ja dovukla u plićak za uši samo da mi izroni negdje u blizini ... prstima bi mu probila kroz ono odijelo samo da ga dohvatim ... jebote, ne sjećam se da sam doživjela veći strah u životu nego tada ... a pol društva mi roni i stalno me nagovaraju da i ja krenem al je meni to neprirodno bit toliko dugo ispod vode ... ionako kurca vidiš kroz onu masku ... to mi najviše smeta, taj smanjen vidokrug kod ronjena ... ko kad konju nabiješ ono na oči da može samo ravno gledati a ti ispod vode pa si misli šta ti je iza leđa ... jebate, ja bi bila jedini ronilac koji ne roni linearno nego ko zvrk i u spiralu da stalno vidim sve oko sebe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.07.14 9:38

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

al fora bi bilo čitat vijest u novom listu : pomahnitala žena udavila ronioca u plićaku "  Wajter raport - Page 11 3114667799 

je, tocas noge pola metra od obale. Aj ti zaplivaj tri - cetiri kilometra na pucinu...

nisam luda ... to ne bih napravila zbog ovih sa raznim gliserima ... jebate, što to mrzim ... plivaš a udišeš miris bemzina ... zato sam i našla jedno mjesto gdje nema toga pa plivam i udišem miris borove šume ... a ronca bih ja dovukla u plićak za uši samo da mi izroni negdje u blizini ... prstima bi mu probila kroz ono odijelo samo da ga dohvatim ... jebote, ne sjećam se da sam doživjela veći strah u životu nego tada ... a pol društva mi roni i stalno me nagovaraju da i ja krenem al je meni to neprirodno bit toliko dugo ispod vode ... ionako kurca vidiš kroz onu masku ... to mi najviše smeta, taj smanjen vidokrug kod ronjena ... ko kad konju nabiješ ono na oči da može samo ravno gledati a ti ispod vode pa si misli šta ti je iza leđa ... jebate, ja bi bila jedini ronilac koji ne roni linearno nego ko zvrk i u spiralu da stalno vidim sve oko sebe

je, zbog ovih sa gliserima...Wajter raport - Page 11 684758713 Inace bi ko fol plivala 3-4 kilometra. Nasli bi te nakon deset godina, po tebi bi koralji rasli...Wajter raport - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.07.14 9:45

pizda je napisao/la:

je, zbog ovih sa gliserima...Wajter raport - Page 11 684758713 Inace bi ko fol plivala 3-4 kilometra. Nasli bi te nakon deset godina, po tebi bi koralji rasli...Wajter raport - Page 11 684758713

pa dnevno ja i otplivam pola toliko al 50-tak metara do obale i uz obalu od jedne do druge gradske plaže ... zna me ulovit divljački grč pa da mogu nekako doć do kopna ako me baš drži predugo ...  pa nije problem otplivati toliko samo si vremenski to ne mogu dozvolit obzirom na moj tempo plivanja  Wajter raport - Page 11 1523192931 

a otplivat toliko prema pučini nisam luda ... pa jebote, čemu ? i onda bit sva napeta hoće me tko od jurećih glisera na vrijeme opazit il samo preletit preko mene .... dok plivam hoću da se opuštam a ne da strepim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.07.14 9:54

inače, opet imam cirkus sa novom mačkom u kući ... bila mačka sa mačićima oko kuće, valjda su ljudi razgrabili druge a ostao samo jedan i mater pogine, vele da ju je zgazio motor negdje u susjednoj ulici ... i sad moje klinke udomile mačića kojeg su najprije hranile na ulici al jer je plako ko blesav kad bi ostao sam, nije se dalo to više slušati  Wajter raport - Page 11 4273974228  upravo ide kozmetika u kadi jerbo su ustanovile da je krcat buvama, jučer ga kupale, mala je slatka za popizdit al žemsko  Wajter raport - Page 11 957247240 

Wajter raport - Page 11 10527553_10203010835324161_3927350184327620023_n

evo, tko voli kaliko mačke, ova će ubrzo bit čista od buva i spremna za udomljavanje ... ajmo !!!!!! jeftino dam samo da prodam ... ah da, postoji velika vjerojatnost da joj je moj mačak ćaća tako da ima gene pravog lofca pa ako ima tko kome treba lovit mišove okokuće, toplo preporučam  Wajter raport - Page 11 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.07.14 10:01

slatka maca...Wajter raport - Page 11 684758713, imam ih pet-sest oko kuce, Bobija i dvadesetak jezeva. Svraku, galebove, kosove itd. ne racunam...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.07.14 10:02

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

je, zbog ovih sa gliserima...Wajter raport - Page 11 684758713 Inace bi ko fol plivala 3-4 kilometra. Nasli bi te nakon deset godina, po tebi bi koralji rasli...Wajter raport - Page 11 684758713

pa dnevno ja i otplivam pola toliko al 50-tak metara do obale i uz obalu od jedne do druge gradske plaže ... zna me ulovit divljački grč pa da mogu nekako doć do kopna ako me baš drži predugo ...  pa nije problem otplivati toliko samo si vremenski to ne mogu dozvolit obzirom na moj tempo plivanja  Wajter raport - Page 11 1523192931 

a otplivat toliko prema pučini nisam luda ... pa jebote, čemu ? i onda bit sva napeta hoće me tko od jurećih glisera na vrijeme opazit il samo preletit preko mene .... dok plivam hoću da se opuštam a ne da strepim

ja plivam samo tako daleko dok vidim dno  Wajter raport - Page 11 1523192931 , a onda u rikverc ili paralelno s obalom

jednom prilikom sam skijala na vodi, na Kornatima (Lavsa) smo bili, izvuče me iz vode, odvuče u tripizdematerine daleko na pučinu, more crno ko tinta, niđe nikoga, a ja molim boga da ne opanem i da tip krene nazad na otok. u jednom trenu, na nekoj udaljenosti od mene od cca 200 metara iskoče iz vode dva dupina i u trenu se userem od straha, još valjda nisam ni shvatila da su dupini, nego prva pomisao na psa   Wajter raport - Page 11 490932984 
i umjesto da baš pazim da ne tresnem, ja se od šoka i nesvjesno pustim drške, utonem u onu tintu, ostanem plutati, a gliser, dok je skužio i vidio da me više nema.....odeeeeee  Wajter raport - Page 11 1715007743  
šokirata crnim i dubokim bespućem oko i ispod mene, usudila sam se gledati samo u nebo...i čekala sam da se ovaj vrati po mene. nije to bilo dugo, ali onda je za mene to trajalo čitavu vječnost.
okrenuo se i krenuo prema meni, a ona drška za koju se držiš dok skijaš, parala je iza njega površinu mora i to je izgledalo kao da je para peraja  Wajter raport - Page 11 490932984 
u međuvremenu su dupini skočili iz vode još jednom, i još bliže meni, ali ih je valjda zvuk motora pod morem otjerao i otišli su.
kad je tip došo do mene, pita...jesi vidjela dupine....ne, ti si ih vidio, al jebe se tebe, ti si u gliseru  Wajter raport - Page 11 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.07.14 10:05

pizda je napisao/la:slatka maca...Wajter raport - Page 11 684758713, imam ih pet-sest oko kuce, Bobija i dvadesetak jezeva. Svraku, galebove, kosove itd. ne racunam...

ma te su ti bit će već sve postale debili jerbo se međusobno pare ... ne bi bilo loše da im uleti malo svježe i nove krvi da popravi situaciju  Wajter raport - Page 11 11484130  ko da jevelka razlika imaš li ih pešest, il šessedam  Wajter raport - Page 11 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.07.14 10:07

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

je, zbog ovih sa gliserima...Wajter raport - Page 11 684758713 Inace bi ko fol plivala 3-4 kilometra. Nasli bi te nakon deset godina, po tebi bi koralji rasli...Wajter raport - Page 11 684758713

pa dnevno ja i otplivam pola toliko al 50-tak metara do obale i uz obalu od jedne do druge gradske plaže ... zna me ulovit divljački grč pa da mogu nekako doć do kopna ako me baš drži predugo ...  pa nije problem otplivati toliko samo si vremenski to ne mogu dozvolit obzirom na moj tempo plivanja  Wajter raport - Page 11 1523192931 

a otplivat toliko prema pučini nisam luda ... pa jebote, čemu ? i onda bit sva napeta hoće me tko od jurećih glisera na vrijeme opazit il samo preletit preko mene .... dok plivam hoću da se opuštam a ne da strepim

ja plivam samo tako daleko dok vidim dno  Wajter raport - Page 11 1523192931 , a onda u rikverc ili paralelno s obalom

jednom prilikom sam skijala na vodi, na Kornatima (Lavsa) smo bili, izvuče me iz vode, odvuče u tripizdematerine daleko na pučinu, more crno ko tinta, niđe nikoga, a ja molim boga da ne opanem i da tip krene nazad na otok. u jednom trenu, na nekoj udaljenosti od mene od cca 200 metara iskoče iz vode dva dupina i u trenu se userem od straha, još valjda nisam ni shvatila da su dupini, nego prva pomisao na psa   Wajter raport - Page 11 490932984 
i umjesto da baš pazim da ne tresnem, ja se od šoka i nesvjesno pustim drške, utonem u onu tintu, ostanem plutati, a gliser, dok je skužio i vidio da me više nema.....odeeeeee  Wajter raport - Page 11 1715007743  
šokirata crnim i dubokim bespućem oko i ispod mene, usudila sam se gledati samo u nebo...i čekala sam da se ovaj vrati po mene. nije to bilo dugo, ali onda je za mene to trajalo čitavu vječnost.
okrenuo se i krenuo prema meni, a ona drška za koju se držiš dok skijaš, parala je iza njega površinu mora i to je izgledalo kao da je para peraja  Wajter raport - Page 11 490932984 
u međuvremenu su dupini skočili iz vode još jednom, i još bliže meni, ali ih je valjda zvuk motora pod morem otjerao i otišli su.
kad je tip došo do mene, pita...jesi vidjela dupine....ne, ti si ih vidio, al jebe se tebe, ti si u gliseru  Wajter raport - Page 11 1523192931

 Wajter raport - Page 11 1523192931 jebo ti taki sport, hvali more drz se kraja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.07.14 10:07

ajme, alhambra ... koji super doživljaj ... ima snimka negdje gdje ženi koja skija tako izleti čitavo jato i skače oko nje ... to mora bit genijalno .... al ima i snimka jednom manjeg motornog broda za kojim skaču orke ... jebote, to je malo jezovito ... dovoljno da samo malo očešu gliser ( a skakli su skroz blizu i ko da im je baš to namjera, prevrnut gliser )  i odoše ovi u gliseru u pizdu materinu koliki su

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.07.14 10:08

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:slatka maca...Wajter raport - Page 11 684758713, imam ih pet-sest oko kuce, Bobija i dvadesetak jezeva. Svraku, galebove, kosove itd. ne racunam...

ma te su ti bit će već sve postale debili jerbo se međusobno pare ... ne bi bilo loše da im uleti malo svježe i nove krvi da popravi situaciju  Wajter raport - Page 11 11484130  ko da jevelka razlika imaš li ih pešest, il šessedam  Wajter raport - Page 11 1523192931 

pa bude ih i sest-sedam, dodju na napoj ali to nisu kucne macke, barem nisu u mojoj kuci...Wajter raport - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 40. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.