kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.08.14 12:33

Alhambra je napisao/la:

znači...čuješ se s Macolom ha?

Ma vraga...zovem joj neki dan firmu i pitam da hocu informacie za krstarenje iskljucivo od drugarice Mace. Jebote kad se javila, ima glas ko ona Boljkovac, operna pjevacica...Wajter raport - Page 30 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.08.14 12:36

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

znači...čuješ se s Macolom ha?

Ma vraga...zovem joj neki dan firmu i pitam da hocu informacie za krstarenje iskljucivo od drugarice Mace. Jebote kad se javila, ima glas ko ona Boljkovac, operna pjevacica...Wajter raport - Page 30 684758713

samo ti bacaj prašinu u oči... ti I ja znamo pravu istinu  Wajter raport - Page 30 1379361734 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.08.14 12:38

Vel'ka Maca je napisao/la:e pizdek, nasla sam ti curu!!!
ista ona vanzemaljka, ona plava...
si vidijo whispin avatar, tris plavokose ljepotice... brijem da je to ona  Wajter raport - Page 30 3114925407 

sta Zaklina? Svaka njoj cast, ona roni ko velika i to sa bocama a ja se ne usudim ni zaronit onako, na pol metra...Wajter raport - Page 30 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.08.14 12:39

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

znači...čuješ se s Macolom ha?

Ma vraga...zovem joj neki dan firmu i pitam da hocu informacie za krstarenje iskljucivo od drugarice Mace. Jebote kad se javila, ima glas ko ona Boljkovac, operna pjevacica...Wajter raport - Page 30 684758713

samo ti bacaj prašinu u oči... ti I ja znamo pravu istinu  Wajter raport - Page 30 1379361734 

dobro, ko ona Podrug - Kokotovic...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.08.14 12:48

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:e pizdek, nasla sam ti curu!!!
ista ona vanzemaljka, ona plava...
si vidijo whispin avatar, tris plavokose ljepotice... brijem da je to ona  Wajter raport - Page 30 3114925407 

sta Zaklina? Svaka njoj cast, ona roni ko velika i to sa bocama a ja se ne usudim ni zaronit onako, na pol metra...Wajter raport - Page 30 684758713

jebate, danas svaka šuša ulazi u ronilačko odijelo i u morske dubine...i to sam
eno...opet našli tijelo ronioca, sad kod Biševa
ne znam jel su našli onog od pred par tjedana?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.08.14 13:22

Alhambra je napisao/la:

jebate, danas svaka šuša ulazi u ronilačko odijelo i u morske dubine...i to sam
eno...opet našli tijelo ronioca, sad kod Biševa
ne znam jel su našli onog od pred par tjedana?

jebiga, oni se zajebavaju i eto...Ni jako iskusni ronioci ne rone sami, uvijek ih je barem dvoje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.08.14 13:36

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

jebate, danas svaka šuša ulazi u ronilačko odijelo i u morske dubine...i to sam
eno...opet našli tijelo ronioca, sad kod Biševa
ne znam jel su našli onog od pred par tjedana?

jebiga, oni se zajebavaju i eto...Ni jako iskusni ronioci ne rone sami, uvijek ih je barem dvoje...

danas je obavezna turistička ponuda i tečaj ronjenja..

većina tečajeva traje 2-3 dana, napraviš 2-3 zarona,  dobiješ certifikat za divemastera, scubadivera, adventuredivera, nightdivera i slične titule...e i sad si ti osposobljen za ronjenje, pa odeš sam u 3pi Wajter raport - Page 30 1619348112 
jesi ćurac. al ok, rulja misli da je, pa zato sve čećše nikad ne izrone.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.08.14 13:41

nije se koleginica Biesna glista pohvalila da su joj "Makovi" proglasiti najboljima na Pixotu...Wajter raport - Page 30 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.08.14 13:43

pizda je napisao/la:nije se koleginica Biesna glista pohvalila da su joj "Makovi" proglasiti najboljima na Pixotu...Wajter raport - Page 30 684758713

nicu nicu ... među mojim fotkama su tek treći ... prednjači onaj vrabac i sumcokret a kasnije se naredalo još toga ... u tri dana je palo sedam nagrada tako da sam počela sumnjati u sve skupa  Wajter raport - Page 30 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.08.14 13:44

pizda je napisao/la:nije se koleginica Biesna glista pohvalila da su joj "Makovi" proglasiti najboljima na Pixotu...Wajter raport - Page 30 684758713

pojma nemam...šta se opet natječe??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.08.14 14:08

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:

nju ne mogu ni slusat, ima iritantan glas ko Maca...Wajter raport - Page 30 684758713

znači...čuješ se s Macolom ha?

ma ne da mi živit... ne mogu ga skinut s vrata ni telefona... totalno druga spika od ovog forumskog sramežljifka I picajzle   Wajter raport - Page 30 3111943984 

ja to stalno ponavljam al mi nitko ne vjeruje ... ajd sad će konačno shvatit da pričam istinu ... da sramežljivko  Wajter raport - Page 30 3114667799 

nije me pizdek zvao, da ne bi bilo zabuine I pomršenih računa  Wajter raport - Page 30 11484130 , I ja I dalje njega ful doživljavam ko sramežljifka... njega je sram past pred drugim ljudima ili se osramotit na pumpi... ej, pa to ne more nego sramežljifko  Wajter raport - Page 30 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.08.14 14:22


a jebat ga maco ... šta se ne znaš igrati ... to on namjerno tako da ove forumske ljubomorke pravi ljubomornim ... sad i ja moram bit iskrena i reć da nije istina da su makovi dobili prvu nagradu na pixotu  Wajter raport - Page 30 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.08.14 14:38

ma jebeš pizdeka, nego ja sam još u šoku!!!!!
jeste vidjeli vi ovo!!!
ovo je neko fakat napisao, ugalzbio I dao klincima da izvedu... I to su njihovi roditelji odobrili!!!!
IAOOOOOO!!!


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.08.14 19:48

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

jebate, danas svaka šuša ulazi u ronilačko odijelo i u morske dubine...i to sam
eno...opet našli tijelo ronioca, sad kod Biševa
ne znam jel su našli onog od pred par tjedana?

jebiga, oni se zajebavaju i eto...Ni jako iskusni ronioci ne rone sami, uvijek ih je barem dvoje...

danas je obavezna turistička ponuda i tečaj ronjenja..

većina tečajeva traje 2-3 dana, napraviš 2-3 zarona,  dobiješ certifikat za divemastera, scubadivera, adventuredivera, nightdivera i slične titule...e i sad si ti osposobljen za ronjenje, pa odeš sam u 3pi Wajter raport - Page 30 1619348112 
jesi ćurac. al ok, rulja misli da je, pa zato sve čećše nikad ne izrone.
nazalost istina...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.08.14 2:12

Vel'ka Maca je napisao/la:ma jebeš pizdeka, nego ja sam još u šoku!!!!!
jeste vidjeli vi ovo!!!
ovo je neko fakat napisao, ugalzbio I dao klincima da izvedu... I to su njihovi roditelji odobrili!!!!
IAOOOOOO!!!


ovo je meni prestrašno al realnost je da postoje mnogi roditelji koji bi bili ponosni da im djeca nastupaju po ovakvim klipovima jer imaju isti mentalni sklop u glavi ...
a djeca i ne mogu bit ništa drugo nego im mi svojim primjerom pokažemo ... ima ovakvih mali šminkerica na svakom koraku i meni ih bude žao, al jebat ga ... neki dan sam na kavi pričala o tome sa mladom ženom koja vodi plesnu udrugu u krku ... već u mladim danima dođe do segregacije djece po interesima ... nju je to pogodilo jer je tek počela primjećivati, al jebat ga, ja to vidim i kod svojih cura ... prošlo je vrijeme kad su se mogle družiti sa svakim ... sad i one biraju društvo i vidim da to ide u pravom smjeru ... sa ovakvim šminkericama koje o ničem nit ne razmišljaju nit šta znaju raditi nit ih zanima išta doli vlastitog odraza u ogledalu i šta će obuć i kako će izgledati, one jednostavno nemaju više šta pričati ... meni je to drago primijetiti ... a normlano da svaka mlada cura voli bit lijepo odjevena al ne smije to bit jedino o čem će voditi računa a često se dogodi da se žensku djecu vodi upravo u tom smjeru ... i da, opet su krive mame, odnosno žene  Wajter raport - Page 30 11484130 

dovoljno malo prošetat fejsom i vidjet kako cure koje po profilu stavljaju selfije imaju isto takve mame ... i ajd kad je sve to sa nekom mjerom i postoji i druga priča u pozadini, al često se dogodi da nema druge priče u pozadini ... isprazan život olitiga životarenje se nadoknađuje bolesnom brigom o svojoj vanjštini koja hoćeš nećeš jednom završi raznim depresijama ... nemreš živjet ako ti je glava prazna i uopće ne vjerujem u onu da je budalama život lakši ... nije ! daleko im je teži a pogotovo u današnje vrijeme ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.08.14 5:45

vidim u odnosu na drugu djecu iste dobi, kako je moje dijete JOŠ UVIJEK DIJETE! .... nije u korak sa nekim znanjima i zanimanjima sa ostalom djecom, stavrno je sva u crtićima, slikovnicama, lutkama, ostalim igrama ali njena prva ljubav bila su slova i brojevi. tek napunjene 2 godine poznavala je sva slova i sve brojeve do 10, tj znala je pročitati. pomalo je i propisala, sa 3 je već pisala i sada već razumije vrijednost broja, apstrakcija već neko vrijeme  debelo iza nas. sve grubosti i ponašanja neobična za nju naučila je u vrtiću pa me svako toliko i šokira Wajter raport - Page 30 684758713 ali treba upoznati i tu realnu stranu života i početi razmišljati. puno sa njom razgovaram, nadam se da će uroditi plodom.


p.s. u mekdonaldz još nismo kročile, danas je to sramota ne imati u svojoj baštini ....  Wajter raport - Page 30 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.08.14 5:53

a što se tiče dječjih emisija i serija, totalna katastrofa, generalno gledajući .... ma samo riječnik kojim se služe na televiziji je nekontroliran i na totalno srozanom nivou, a kamo li tematike,  i takav program bi trebao primjeren manjim uzrastima ... pa konstantno čuješ riječi odvratno, gad, guzica .... eeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.08.14 7:21

Polo je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

jebate, danas svaka šuša ulazi u ronilačko odijelo i u morske dubine...i to sam
eno...opet našli tijelo ronioca, sad kod Biševa
ne znam jel su našli onog od pred par tjedana?

jebiga, oni se zajebavaju i eto...Ni jako iskusni ronioci ne rone sami, uvijek ih je barem dvoje...

danas je obavezna turistička ponuda i tečaj ronjenja..

većina tečajeva traje 2-3 dana, napraviš 2-3 zarona,  dobiješ certifikat za divemastera, scubadivera, adventuredivera, nightdivera i slične titule...e i sad si ti osposobljen za ronjenje, pa odeš sam u 3pi Wajter raport - Page 30 1619348112 
jesi ćurac. al ok, rulja misli da je, pa zato sve čećše nikad ne izrone.
nazalost istina...

eno, potvrđeno je da je onaj jučer pronađen kod Biševa ipak nestali Simonelli
ronio je na dah...bio je sam!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.08.14 7:21

kolumna koja lijepo opisuje I moje stavove na tu temu: http://www.index.hr/rouge/clanak/dnevnik-gradske-cure-lijepa/765078.aspx

inače, iznd kolumne je uvijek slika autorice, mala je prekrasna... stand -up komičarka... totalno mi paše njezin stil zajebancije I humora
otkrila sam ju prije nekih godinu dana I to preko dva macho muškarca, jedan putopisac, drugi komičar I svaki utorak se smijuljims kup s njom  Wajter raport - Page 30 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.08.14 7:48

Alhambra je napisao/la:

danas je obavezna turistička ponuda i tečaj ronjenja..

većina tečajeva traje 2-3 dana, napraviš 2-3 zarona,  dobiješ certifikat za divemastera, scubadivera, adventuredivera, nightdivera i slične titule...e i sad si ti osposobljen za ronjenje, pa odeš sam u 3pi Wajter raport - Page 30 1619348112 
jesi ćurac. al ok, rulja misli da je, pa zato sve čećše nikad ne izrone.

ne mogu vjerovat, frend mi je ronijoc i morao je najprije proc sve moguce ljecnicke preglede ko da ide za astronauta. Imao je tlak malo povisen od uzbudjenja i nije prosao pa je onda isao na sve moguce kardio preglede i nekako mu "oprostili to". Sve je prosao, pluca snimao pa kod pulmologa na pregled "pjeske", pa na uho-grlo-nos, pregledavali centar za ravnotezu, nosne, ušne kanale...sva cuda od pregleda a covjek se samo amaterski time bavi, nikakav profesionalac.
Kad je konacno dobio ljecnicki, nema majci da je sad slobodan, svake godine nanovo.
Kakva turisticka ponuda jebate, pa nije to spustanje toboganom u more...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.08.14 7:55

Vel'ka Maca je napisao/la:ma jebeš pizdeka, nego ja sam još u šoku!!!!!
jeste vidjeli vi ovo!!!
ovo je neko fakat napisao, ugalzbio I dao klincima da izvedu... I to su njihovi roditelji odobrili!!!!
IAOOOOOO!!!


vidim da svi zestoko skocili zbog ovog stupidnog spotica ali naglasak stavljaju na "poruku" a ne na stupidnu glazbu i tekst koji se nisu ni potrudili prilagoditi glazbi. To ko da je ona krmaca Alka Vujica pisala. Sto se poruke tice, pa tekst je na svoj priglup nacin nastojao biti edukativan i nije da hvali sminkerice - citaj sponzoruse, kako je vecina shvatila vec obratno. Ako ti mama i tata budu pisali sastave i lektire postat ces glupa sponzorusa, to bi bila poanta te debilane ali ne vidim tu nista sablaznjivo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.08.14 7:59

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ma jebeš pizdeka, nego ja sam još u šoku!!!!!
jeste vidjeli vi ovo!!!
ovo je neko fakat napisao, ugalzbio I dao klincima da izvedu... I to su njihovi roditelji odobrili!!!!
IAOOOOOO!!!


vidim da svi zestoko skocili zbog ovog stupidnog spotica ali naglasak stavljaju na "poruku" a ne na stupidnu glazbu i tekst koji se nisu ni potrudili prilagoditi glazbi. To ko da je ona krmaca Alka Vujica pisala. Sto se poruke tice, pa tekst je na svoj priglup nacin nastojao biti edukativan i nije da hvali sminkerice - citaj sponzoruse, kako je vecina shvatila vec obratno. Ako ti mama i tata budu pisali sastave i lektire postat ces glupa sponzorusa, to bi bila poanta te debilane ali ne vidim tu nista sablaznjivo...

klincima ove dobi ćeš prodavat ironiju... sorry, ne mislim tako

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.08.14 7:59

inace, oblacno ko pred kisu koju i najavljuju za navecer, tj. pljuskove i grmljavine. Sparina, 25 stupnjeva zracne temperature izrazite u celzijusima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.08.14 8:00

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ma jebeš pizdeka, nego ja sam još u šoku!!!!!
jeste vidjeli vi ovo!!!
ovo je neko fakat napisao, ugalzbio I dao klincima da izvedu... I to su njihovi roditelji odobrili!!!!
IAOOOOOO!!!


vidim da svi zestoko skocili zbog ovog stupidnog spotica ali naglasak stavljaju na "poruku" a ne na stupidnu glazbu i tekst koji se nisu ni potrudili prilagoditi glazbi. To ko da je ona krmaca Alka Vujica pisala. Sto se poruke tice, pa tekst je na svoj priglup nacin nastojao biti edukativan i nije da hvali sminkerice - citaj sponzoruse, kako je vecina shvatila vec obratno. Ako ti mama i tata budu pisali sastave i lektire postat ces glupa sponzorusa, to bi bila poanta te debilane ali ne vidim tu nista sablaznjivo...

klincima ove dobi ćeš prodavat ironiju... sorry, ne mislim tako

klinci te dobi i te kako dobro razlikuju ironiju od onog sto to nije. Pa i sama scenografia im sve govori...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.08.14 8:04

klinci te dobi ne kuže ironiju...
evo ti prvi primjer sanjinova mala... svako mala je kod nas u uredu I mi smo si totalna kompica, ovog uzrasta je, I svako malo trči mami u ured jer sam joj ja nešto prosula u svom stilu pa joj mama objašnjava da sam se šalila, da ne mislim ja to stvarno šta pričam...
ne kuže to klinci te dobi...

što je I normalno... rađaju se čisti, a ne govna ko mi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.