kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 19.08.14 13:35

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ovdje ko u tumulusu ... nadam se da to znači da se dajete negdje drugdje gdje je zanimljivije i berićetnije  Wajter raport - Page 39 684758713

jašta!
ja da  Wajter raport - Page 39 11484130

odoh da ti ne smetam ... učit !  Wajter raport - Page 39 727654710 
 Wajter raport - Page 39 727654710 
ćao...je, idem
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.08.14 13:35

doguralo se do 26... nebo se plavi.... nemreš verovat...  Wajter raport - Page 39 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.08.14 14:00

pizdo, jel ima još na riječkoj tržnici gdje jagoda za kupit ? mala mi ima rojstni dan pa imam neku ideju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.08.14 14:03

a I ti imaš djevičicu... meni danas irena dolazi na konak jer joj mala danas slavi 16.i rođendan pa radi Tulum pa joj treba prazna gajba... I spedalirala materu kod mene...
njoj je rođendan 01.09.

bla truć...


ja nis jagode nigdje vidila... ima borovnica... to ti je još bolje od jagoda... šta si smislila..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.08.14 14:05

ha ha ha ... male mi saznale za ribice ... i najprije im velim da ima jedna tužna vijest i obje isti čas začepe uši i pitaju tko je umro, da im kažem al da ne čuju ?  Wajter raport - Page 39 11484130  a jebote, već znaju po mom glasu da je opet netko poginijo pa im se trudim prenijet vijest na što miliji način .... ajd, dobro je prošlo ... kad su čule da je ribica, starijoj bilo žao a mala ulovila mačka grlit da ga starija ne uhvati ... inače, mačak je njen rođemdanski poklon od prije par godina ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.08.14 14:08

Vel'ka Maca je napisao/la:


ja nis jagode nigdje vidila... ima borovnica... to ti je još bolje od jagoda... šta si smislila..

ako ih igdje nađem napravila bih ovo

Wajter raport - Page 39 Dipped_strawberries3

al na štapićima i stavila u vaze umjesto cvijeća


a tek sad vidim kolko je sahata .. kraj jutarnje forumske šihte ...a ništa .. budem smislila nešto drugo sa čokoladom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.08.14 14:13

mmm... fino I izgleda I fino I je...

tako sam ukrašavala rođendansku tortu bivšem mužiću... ali kako se niakda ne mogu odlučiti između dvije super varijante, tako sam mu pola torte ukrasila s tim jagodama umočenim u čokoladu a drugu polovicu sa brdom različitih tostiranih sjemenki...  Wajter raport - Page 39 1379361734 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.08.14 14:15

ma mala mi hoće proslavit rođendan tjedan dana ranije da se mogu kupati ... boji se da će kasnije bit prehladno .... al volim djeci složit nešto voćno al da opet nije samo voćasto nego da je i slatko ... jednom sam napravila punu lubenicu voćne salate al im to bilo preveć voća  Wajter raport - Page 39 11484130 iako, super je izgledala

ovako ako bude izgledalo ko slatkiš onda će više toga pojest i da mogu nosit naokolo a ne jest iz zdjelica ... al može to i sa nekim drugim voćem ... smislit ću već nešto

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.08.14 7:36

suncato i toplo, 24 stupnja odasvud. Ima oblaka, nocas je padala kisa pa su to valjda ti zaostali. Kolika je vlaga ne znam, treba pitat Ligeju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.08.14 7:41

kišna glista je napisao/la:pizdo, jel ima još na riječkoj tržnici gdje jagoda za kupit ? mala mi ima rojstni dan pa imam neku ideju

ne znam da ti pravo kazem, danas cu bacit pogled. Do pred par dana su se prodavale skupa sa borovnicama, ribizlama, kupinama u onim malim kutijicama. Znam da je jedna kutijica jagoda bila 20 kuna sto bi znacilo da je kilo 100 kuna. Stoga mislim da ti se taj sport bas i ne bi isplatijo jer bi ti za ono sto mislis napravit sa njima, trebalo barem dvije kile.
Zajebi, radi to radije sa lubenicama...Wajter raport - Page 39 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.14 8:06

u uredu ugodno, klimica lagano puheta, cooliramo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.08.14 8:10

i ovdje lagano puheta, pije se zeleni caj i pusi hercegovacka skija...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.14 8:12

pizda je napisao/la:i ovdje lagano puheta, pije se zeleni caj i pusi hercegovacka skija...

blago ti se... I ja bi pušila u uredu... to mi je tako super... cigara mi visi niz gubicu, a ja važno tipkam s obje ruke...
mora da ti ured smrdi ko stara štakorana... hihihihi


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.08.14 8:16

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:i ovdje lagano puheta, pije se zeleni caj i pusi hercegovacka skija...

blago ti se... I ja bi pušila u uredu... to mi je tako super... cigara mi visi niz gubicu, a ja važno tipkam s obje ruke...
mora da ti ured smrdi ko stara štakorana... hihihihi

ne da, skuzijo da Axe moze necemu posluziti, lijepo prikrije miris duvana sto klasicnim osvjezivacima prostora ne polazi za rukom...Wajter raport - Page 39 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.14 8:50

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:pizdo, jel ima još na riječkoj tržnici gdje jagoda za kupit ? mala mi ima rojstni dan pa imam neku ideju

ne znam da ti pravo kazem, danas cu bacit pogled. Do pred par dana su se prodavale skupa sa borovnicama, ribizlama, kupinama u onim malim kutijicama. Znam da je jedna kutijica jagoda bila 20 kuna sto bi znacilo da je kilo 100 kuna. Stoga mislim da ti se taj sport bas i ne bi isplatijo jer bi ti za ono sto mislis napravit sa njima, trebalo barem dvije kile.
Zajebi, radi to radije sa lubenicama...Wajter raport - Page 39 684758713

 dunjama ! ... kad odem po njih ima da me nema tri godine aman aman  Wajter raport - Page 39 3114667799 ... mene više sad muči kakvo će vrijeme ... ako bude za kupanje, lako meni sa klincima, ionak će bit svo vrijeme na plaži a kasnije odradiš tortu i to je to ... al ako bude kiša, najebala sam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.08.14 9:49

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:pizdo, jel ima još na riječkoj tržnici gdje jagoda za kupit ? mala mi ima rojstni dan pa imam neku ideju

ne znam da ti pravo kazem, danas cu bacit pogled. Do pred par dana su se prodavale skupa sa borovnicama, ribizlama, kupinama u onim malim kutijicama. Znam da je jedna kutijica jagoda bila 20 kuna sto bi znacilo da je kilo 100 kuna. Stoga mislim da ti se taj sport bas i ne bi isplatijo jer bi ti za ono sto mislis napravit sa njima, trebalo barem dvije kile.
Zajebi, radi to radije sa lubenicama...Wajter raport - Page 39 684758713

 dunjama ! ... kad odem po njih ima da me nema tri godine aman aman  Wajter raport - Page 39 3114667799 ... mene više sad muči kakvo će vrijeme ... ako bude za kupanje, lako meni sa klincima, ionak će bit svo vrijeme na plaži a kasnije odradiš tortu i to je to ... al ako bude kiša, najebala sam

vidijo jagode i malo sam prije pretjerao s cjenom. Pola kile je 30 kuna a kaze zenska da bi kilu dala za 50...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.14 9:52

pizda je napisao/la:
vidijo jagode i malo sam prije pretjerao s cjenom. Pola kile je 30 kuna a kaze zenska da bi kilu dala za 50...

o hvala ... ajd, da znam hoću li se zaustavljat i u centru kad odem po jibice i u koje vrijeme ću to isplanirat ... a ovisi kakve su jagode, sitnije, krupnije i kolko ih komada ide u kilo ... al znači ko opcija postoji ... šteta mi je to ne napraviti jer izgleda i dekorativno i jestivo a male mi se ionak hoće igrat opet sa otapanjem čokolade i hoće same nešto napravit a to mi je puno lakše i manje prljanja nego da opet punimo kalupe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.08.14 9:56

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
vidijo jagode i malo sam prije pretjerao s cjenom. Pola kile je 30 kuna a kaze zenska da bi kilu dala za 50...

o hvala ... ajd, da znam hoću li se zaustavljat i u centru kad odem po jibice i u koje vrijeme ću to isplanirat ... a ovisi kakve su jagode, sitnije, krupnije i kolko ih komada ide u kilo ... al znači ko opcija postoji ... šteta mi je to ne napraviti jer izgleda i dekorativno i jestivo a male mi se ionak hoće igrat opet sa otapanjem čokolade i hoće same nešto napravit a to mi je puno lakše i manje prljanja nego da opet punimo kalupe

taj stand ti je bas ispred same ribarnice, skroz udesno kad ides prema ribarnici. Sto se velicine tice, mislim da su idealne za ono sto namjeravas jer su srednje velicine i dosta ih stane u kilo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.14 10:02

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
vidijo jagode i malo sam prije pretjerao s cjenom. Pola kile je 30 kuna a kaze zenska da bi kilu dala za 50...

o hvala ... ajd, da znam hoću li se zaustavljat i u centru kad odem po jibice i u koje vrijeme ću to isplanirat ... a ovisi kakve su jagode, sitnije, krupnije i kolko ih komada ide u kilo ... al znači ko opcija postoji ... šteta mi je to ne napraviti jer izgleda i dekorativno i jestivo a male mi se ionak hoće igrat opet sa otapanjem čokolade i hoće same nešto napravit a to mi je puno lakše i manje prljanja nego da opet punimo kalupe

taj stand ti je bas ispred same ribarnice, skroz udesno kad ides prema ribarnici. Sto se velicine tice, mislim da su idealne za ono sto namjeravas jer su srednje velicine i dosta ih stane u kilo...

super ... ionak mi starija mala hoće voćnu tortu pa ću s time moći i ukrasiti tortu, bit će suuuuper ... još ću je uslikat za pizdotovu kategoriju slastica Wajter raport - Page 39 3776795594  ... fala na informaciji ... jebote, od toliko žena na forumu a meni muškarac pribavlja prave informacije o živoživežnim namirnicama ... moš si mislit šta su ove ostale za u kujnu ... nit za skakat po stolovima, nit za stol postavljat ... sve samo folirantice  Wajter raport - Page 39 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.08.14 10:05

kišna glista je napisao/la:

super ... ionak mi starija mala hoće voćnu tortu pa ću s time moći i ukrasiti tortu, bit će suuuuper ... još ću je uslikat za pizdotovu kategoriju slastica  Wajter raport - Page 39 3776795594  ... fala na informaciji ... jebote, od toliko žena na forumu a meni muškarac pribavlja prave informacije o živoživežnim namirnicama ... moš si mislit šta su ove ostale za u kujnu ... nit za skakat po stolovima, nit za stol postavljat ... sve samo folirantice   Wajter raport - Page 39 3114667799 

to su sve kuje, nit jedu nit piju, samo se jebu... Wajter raport - Page 39 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.14 10:06

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

super ... ionak mi starija mala hoće voćnu tortu pa ću s time moći i ukrasiti tortu, bit će suuuuper ... još ću je uslikat za pizdotovu kategoriju slastica  Wajter raport - Page 39 3776795594  ... fala na informaciji ... jebote, od toliko žena na forumu a meni muškarac pribavlja prave informacije o živoživežnim namirnicama ... moš si mislit šta su ove ostale za u kujnu ... nit za skakat po stolovima, nit za stol postavljat ... sve samo folirantice   Wajter raport - Page 39 3114667799 

to su sve kuje, nit jedu nit piju, samo se jebu... Wajter raport - Page 39 1523192931 

pa jebote, i ja se nekad pitam kako to živi al me brzo prođe pitanje ... za razliku od nekih od njih ... te se ne prestaju pitati ... a štaš, nešto moraju radit u životu kad ništa drugo ne rade

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.08.14 10:10

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

super ... ionak mi starija mala hoće voćnu tortu pa ću s time moći i ukrasiti tortu, bit će suuuuper ... još ću je uslikat za pizdotovu kategoriju slastica  Wajter raport - Page 39 3776795594  ... fala na informaciji ... jebote, od toliko žena na forumu a meni muškarac pribavlja prave informacije o živoživežnim namirnicama ... moš si mislit šta su ove ostale za u kujnu ... nit za skakat po stolovima, nit za stol postavljat ... sve samo folirantice   Wajter raport - Page 39 3114667799 

to su sve kuje, nit jedu nit piju, samo se jebu... Wajter raport - Page 39 1523192931 

pa jebote, i ja se nekad pitam kako to živi al me brzo prođe pitanje ... za razliku od nekih od njih ... te se ne prestaju pitati ... a štaš, nešto moraju radit u životu kad ništa drugo ne rade

jebiga, danas ti se sve kupuje po tim hiper marketima. Ne ide mi u glavu da tamo kupuju i voce i povrce kad na placi imas izobilje svega i izbora koliko hoces...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.14 10:34

pizda je napisao/la:

jebiga, danas ti se sve kupuje po tim hiper marketima. Ne ide mi u glavu da tamo kupuju i voce i povrce kad na placi imas izobilje svega i izbora koliko hoces...

u jebenti, ne volem ni jedno ni drugo kad su gužve ... eno na pizdotu osvanijo novi natječaj za slike gradskih gužvi ... prekopala sve albume al ja toga nemam ni usnimito a kamoli doživito  Wajter raport - Page 39 3114667799 

u najljepšem sjećanju mi je ostala slučajna nabava namirnica dok sam išla onim sporednim cestama po istri pa kad kupuješ direct od seljaka ... nikad sa većom bundevom nisam kući došla i portapakom punijim raznog povrća i sireva a uopće nisam namjeravala išta kupovat ... a često mi se desi da uđem u konzum i izađem praznih ruku

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  bazilija 20.08.14 10:41

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

jebiga, danas ti se sve kupuje po tim hiper marketima. Ne ide mi u glavu da tamo kupuju i voce i povrce kad na placi imas izobilje svega i izbora koliko hoces...

u jebenti, ne volem ni jedno ni drugo kad su gužve ... eno na pizdotu osvanijo novi natječaj za slike gradskih gužvi ... prekopala sve albume al ja toga nemam ni usnimito a kamoli doživito  Wajter raport - Page 39 3114667799 

u najljepšem sjećanju mi je ostala slučajna nabava namirnica dok sam išla onim sporednim cestama po istri pa kad kupuješ direct od seljaka ... nikad sa većom bundevom nisam kući došla i portapakom punijim raznog povrća i sireva  a uopće nisam namjeravala išta kupovat ... a često mi se desi da uđem u konzum i izađem praznih ruku
baš dobar natječaj  Wajter raport - Page 39 2319274739 

kad sam gladna čak i u konzumu kupim nešto što mi ne treba.

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.14 11:00

bazilija je napisao/la:
kad sam gladna čak i u konzumu kupim nešto što mi ne treba.

ajoj, to da i to redovno ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.