kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Stranica 1 / 16. 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  Gost 17.07.14 4:14

Ljepota je u oku promatracha,,moguce,,ali to oko je gradjeno milijunima godina i zajedno sa mozgicem,,,kaze nekome,,,u jebo te ovo mi je bash supac,,,poprave je polijepo,,svijet,,,zalazak sunca,,,valovi mora koji ti peru noge,,zvukovi,,,mjuza,,,slikarstvo,,,i svi ostali pravci umjetnosti,,jebaji ga,,,spontan sam chovjek,,,mrzim pripreme i struchna elaboriranja,,u dushi sam ekspresionista,,znachi chovjek trenutka,,Ovdje mozete keljiti sve shto vam je lijepo ,,,ako je vama lijepo narafski,,tko jebe druge,,,samo jedno vas molim,,,ne podilazite nikome a kamoli sami sebi,,,onako,,,djasvi mi se ,,i boli vas kuratz,,,dame mogu rec,,,boli nas pichka,,,pofino je,,,stvara neki neobjashnjivi ugodjaj u kojemu uzivamo,,,,,et,,Ovu temu posvecujem Ligeji,,iako znam da ce je bojkotirati,,,ne zato shto ona mene ne podnosi,,,nego zato shto je nesigurna shto je to njoj lijepo,,,a tko je jebe taku tutlavu,,mi cemo se igrati lijepo,,,eo recmo,,,meni je ovo fakat prelijepo,,,Nakandno chitajuci shto sam nashvrljo,,,,zaprepastio sam se,,,nigdej nema sexa ni zena,,,morat cu kod doktora,,ovo nije normalno za mene,, LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA 167558484  LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA 727654710 


LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA %C4%90ur%C4%91evak-Convallaria-majalis-cve%C4%87eLJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA 2-71-2LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA 2Q==

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty Re: LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  Gost 17.07.14 5:23

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA DaninocLJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Images?q=tbn:ANd9GcQW3f6vNrBM2ERLU-omQDFVQWo026jKuwm6kRikUkWZm2dnG9MZqQLJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Pcela_na_jednom_zutom_cvetu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty Re: LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  Gost 17.07.14 5:25

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Rijeka-1LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Zrmanja9_161451249

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty Re: LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  Gost 17.07.14 5:29

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Images?q=tbn:ANd9GcTalEgkENg-A42LsfRpZ-oi1h6iC2R1XzSwnFCnPpTU1FcmwNWOLJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Images?q=tbn:ANd9GcRmQotWeLBFWD2FQcMsgRJafYTueU5tWEgv7vx-ZFlTw5EPSVU6FQLJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Krka

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty Re: LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  Gost 17.07.14 5:31

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA 9k=LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Piva+Canyon,+Bosnia+and+Herzegovina.5LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA A-house-built-on-a-rock-on-the-river-Drina-is-seen-near-the-western-Serbian-town-of-Bajina-Basta

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty Re: LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  Gost 17.07.14 5:44

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA LargeLJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA B_1383836855_350

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty Re: LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  Gost 17.07.14 5:50

Glista dok je bila mala...

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Tippi-degre-the-real-life-mowgli-7-600x530LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Images?q=tbn:ANd9GcRxYGCi8Mk14KJDOuuMnoTesQatgRbcMtIx_BgBSYfeQX-3u5oJ
LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Tippi_Degre-aprendiendo-a-tirar-con-arco_zpsf0e3dddd
LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Images?q=tbn:ANd9GcRu9MitZ-6sXJrp7LOy4du-pInw1hePeuufSgetwobUu_Fm8kOb

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty Re: LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  Gost 17.07.14 5:55

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Munje-i-vulkanLJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Ecb90573f34e67654dfc66e5d9c4b4bc_xxlLJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA 68beec2d8c5f834418f89e6a90ebcb4a_view_article

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty Re: LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  Gost 17.07.14 5:58

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Images?q=tbn:ANd9GcRjriqgcIT9N2srWQzu0l3NLCpwbv1w0avfUQ6_cIUcfJ4n245eLJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Images?q=tbn:ANd9GcQxlCuo-a1vDQK_rJPJI6Z5HmBwSjthRzhHetCFaaYzljUu_VU1xALJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Maxresdefault

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty Re: LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  Gost 17.07.14 6:13

Ovakva ljepota uvijek inspirira,,to je svemir sa sebe,,,odo je ponijet u snove,,a nikako da se sjetim na koga mi lichi,,,jebem ti altzhajmer:))

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Beautiful-surfer-girls-1

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty Re: LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  Gost 17.07.14 10:00

kišna glista je napisao/la:http://vimeo.com/22439234

fantastično  LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty Re: LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  Lena 17.07.14 13:20

zingaro je napisao/la:Ljepota je u oku promatracha,,moguce,,ali to oko je gradjeno milijunima godina i zajedno sa mozgicem,,,kaze nekome,,,u jebo te ovo mi je bash supac,,,poprave je polijepo,,svijet,,,zalazak sunca,,,valovi mora koji ti peru noge,,zvukovi,,,mjuza,,,slikarstvo,,,i svi ostali pravci umjetnosti,,jebaji ga,,,spontan sam chovjek,,,mrzim pripreme i struchna elaboriranja,,u dushi sam ekspresionista,,znachi chovjek trenutka,,Ovdje mozete keljiti sve shto vam je lijepo ,,,ako je vama lijepo narafski,,tko jebe druge,,,samo jedno vas molim,,,ne podilazite nikome a kamoli sami sebi,,,onako,,,djasvi mi se ,,i boli vas kuratz,,,dame mogu rec,,,boli nas pichka,,,pofino je,,,stvara neki neobjashnjivi ugodjaj u kojemu uzivamo,,,,,et,,Ovu temu posvecujem Ligeji,,iako znam da ce je bojkotirati,,,ne zato shto ona mene ne podnosi,,,nego zato shto je nesigurna shto je to njoj lijepo,,,a tko je jebe taku tutlavu,,mi cemo se igrati lijepo,,,eo recmo,,,meni je ovo fakat prelijepo,,,Nakandno chitajuci shto sam nashvrljo,,,,zaprepastio sam se,,,nigdej nema sexa ni zena,,,morat cu kod doktora,,ovo nije normalno za mene,, LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA 167558484  LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA 727654710 
naravno da je ljepota u oku promatrača,ali priroda je generalno svima lijepa.....samo je pitanje jel nam ljepša recimo jesen ili zima ili proljeće ili ljeto.....
meni su šume nekako poposebno drage.....i livade i more....i svašta nešto....
pa sumrak...ajme miline kad se sve onako laaaagano umiruje i postaje tamnije....i jutra su mi lijepa isto....
evo ova mi šuma dobra

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA B49esk
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty Re: LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  pizda 17.07.14 13:28

Lena je napisao/la:
evo ova mi šuma dobra

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA B49esk

to zato jer ima stabala...LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty Re: LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  Gost 18.07.14 11:52

zingaro je napisao/la:Ljepota je u oku promatracha,,moguce,,ali to oko je gradjeno milijunima godina i zajedno sa mozgicem,,,kaze nekome,,,u jebo te ovo mi je bash supac,,,poprave je polijepo,,svijet,,,zalazak sunca,,,valovi mora koji ti peru noge,,zvukovi,,,mjuza,,,slikarstvo,,,i svi ostali pravci umjetnosti,,jebaji ga,,,spontan sam chovjek,,,mrzim pripreme i struchna elaboriranja,,u dushi sam ekspresionista,,znachi chovjek trenutka,,Ovdje mozete keljiti sve shto vam je lijepo ,,,ako je vama lijepo narafski,,tko jebe druge,,,samo jedno vas molim,,,ne podilazite nikome a kamoli sami sebi,,,onako,,,djasvi mi se ,,i boli vas kuratz,,,dame mogu rec,,,boli nas pichka,,,pofino je,,,stvara neki neobjashnjivi ugodjaj u kojemu uzivamo,,,,,et,,Ovu temu posvecujem Ligeji,,iako znam da ce je bojkotirati,,,ne zato shto ona mene ne podnosi,,,nego zato shto je nesigurna shto je to njoj lijepo,,,a tko je jebe taku tutlavu,,mi cemo se igrati lijepo,,,eo recmo,,,meni je ovo fakat prelijepo,,,Nakandno chitajuci shto sam nashvrljo,,,,zaprepastio sam se,,,nigdej nema sexa ni zena,,,morat cu kod doktora,,ovo nije normalno za mene,, LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA 167558484  LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA 727654710 

Lijepi stihovi, lijepo ponašanje, lijepa vožnja, lijep povjetarac, lijep skok u dalj, lijep odgovor, dobro vladanje, dobri stihovi, dobra vožnja, dobar skok, dobar odgovor....

Postoje neki pojmovi, toliko apstraktni, da ih većina ispunjava nekim, njima znanim, sadržajem... A često se dešavaju i preklapanja s drugim pojmovima, jednako apstraktnim...

Što je x? U kojim okolnostima se pojavljuje x?

Nije suvišno upitati se što je lijepo i zašto nešto percipiramo lijepim.. negdje putem možemo uvidjeti kako je naša percepcija "lijepog" (i) kulturološki uvjetovana... i medijski iskonstruirana.






Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty Re: LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  pizda 18.07.14 11:57

Ligeja je napisao/la:

Što je x? U kojim okolnostima se pojavljuje x?


u okolnostima kad otvaras nove kultne a ne mogu imat isti naziv ko i stare. Onda dobies Kultnix...LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty Re: LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  pizda 18.07.14 12:00

Ligeja je napisao/la:

Lijepi stihovi, lijepo ponašanje, lijepa vožnja, lijep povjetarac, lijep skok u dalj, lijep odgovor, dobro vladanje, dobri stihovi, dobra vožnja, dobar skok, dobar odgovor....


text iskazuje da se ocito imas skolu atletike...LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty Re: LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  Gost 18.07.14 12:06

pizda je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:

Lijepi stihovi, lijepo ponašanje, lijepa vožnja, lijep povjetarac, lijep skok u dalj, lijep odgovor, dobro vladanje, dobri stihovi, dobra vožnja, dobar skok, dobar odgovor....


text iskazuje da se ocito imas skolu atletike...LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA 684758713

.. gdje? gdje?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty Re: LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  pizda 18.07.14 12:17

Ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:

Lijepi stihovi, lijepo ponašanje, lijepa vožnja, lijep povjetarac, lijep skok u dalj, lijep odgovor, dobro vladanje, dobri stihovi, dobra vožnja, dobar skok, dobar odgovor....


text iskazuje da se ocito imas skolu atletike...LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA 684758713

.. gdje? gdje?

sta ja znam gdje, vjerojatno negdje u Hreljinu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty Re: LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  Gost 18.07.14 12:26

pizda je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:

Lijepi stihovi, lijepo ponašanje, lijepa vožnja, lijep povjetarac, lijep skok u dalj, lijep odgovor, dobro vladanje, dobri stihovi, dobra vožnja, dobar skok, dobar odgovor....


text iskazuje da se ocito imas skolu atletike...LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA 684758713

.. gdje? gdje?

sta ja znam gdje, vjerojatno negdje u Hreljinu...

Gdje ti dođe taj Hreljin? Ima li ga uopće na karti? LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty Re: LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  Gost 18.07.14 12:27

usudila bih se reć da je ljepota ne u oku, nego u duši promatrača ... ono čime smo punili sami sebe tokom života može rezonirati ili biti u harmoniji sa ostatkom svijeta ( ili pak ne ) a ono sa čime rezonira u većoj mjeri, osjeća kao lijepo ... mi ljepotu ne vidimo nego rezoniramo u skladu sa njom ... oko je tu samo prenosnik, medij ... eto, za mene je lijepo sve ono što u meni budi il me približava osjećaju za sklad, harmoniju i približava me osjećaju povezanosti sa universumom unutar i izvan mene .... a lijepo u tom primjeru nema čak ni previše veze sa fizičkom ljepotom živog subjekta koliko cjelokupnom rezonancom i energijom kojom zrači u trenutku gledanja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty Re: LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  Gost 18.07.14 12:28

Nego, vezano uz temu... evo još jednog područja u kojem se često spominje pojam ljepote.

Ali, ako Heisenberga još malo pritisnemo pa pitamo: ''Što zapravo znači matematički jednostavno?'', doći ćemo do toga da kaže: ''To je upravo ono lijepo.'' S kojim se pravom ovdje uvode estetičke kategorije? Prihvatimo i ovo kao opažanje. Prvo, ovdje Heisenberg visokom metodskom svjesnošću polaže račun o tom da o razlogu ne može položiti račun. Drugo, on možda s pravom podsjeća na to da je u ovim fundamentalnim teorijama nešto zajedničko s velikim umjetničkim tvorevinama. On s pravom fenomenološki kaže da su te teorije lijepe. Ali ako bi se htjelo znati što je ta ljepota, onda bi se možda moralo znati i što je ljepota u umjetnosti. Spoznajna teorija znanosti i estetika mogle bi, kao filosofske discipline, imati zajedničku osnovu u poetici, jednom nauku o oblicima. Ali, ja se sada krećem na rubu onoga što znamo, zapravo, već pomalo s one strane ruba.



Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty Re: LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  Gost 18.07.14 12:31

kišna glista je napisao/la:usudila bih se reć da je ljepota ne u oku, nego u duši promatrača ... ono čime smo punili sami sebe tokom života može rezonirati ili biti u harmoniji  sa ostatkom svijeta ( ili pak ne )  a ono sa čime rezonira u većoj mjeri, osjeća kao lijepo ... mi ljepotu ne vidimo nego rezoniramo u skladu sa njom ... oko je tu samo prenosnik, medij ... eto, za mene je lijepo sve ono što u meni budi il me približava osjećaju za sklad, harmoniju i približava me  osjećaju povezanosti sa universumom unutar i izvan mene .... a lijepo u tom primjeru nema čak ni previše veze sa fizičkom ljepotom živog subjekta koliko cjelokupnom rezonancom i energijom kojom zrači u trenutku gledanja

Potraži Kanta i njegovo razlikovanje matematički i dinamički uzvišenog.. fora.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty Re: LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  pizda 18.07.14 12:31

Ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:

text iskazuje da se ocito imas skolu atletike...LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA 684758713

.. gdje? gdje?

sta ja znam gdje, vjerojatno negdje u Hreljinu...

Gdje ti dođe taj Hreljin? Ima li ga uopće na karti? LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA 684758713

ima, Google earth ga obavezno ima u ponudi... LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA 3776795594 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty Re: LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  pizda 18.07.14 12:35

kišna glista je napisao/la: ... eto, za mene je lijepo sve ono što u meni budi il me približava osjećaju za sklad, harmoniju i približava me  osjećaju povezanosti sa universumom unutar i izvan mene ...

to ja zovem flashbackovima naseg pravog doma...ako ga ima. Ako pak nema onda nam simpaticus i parasimpaticus trenutno ne sljakaju najbolje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA Empty Re: LJEPOTA JE U OKU PROMATRACHA

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 16. 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.