kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Istinite misterie

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 13:09

Alhambra je napisao/la:

a đe su međeđi tragovi? šta je samo njih zameo snijeg, a ljudske nije?  Istinite misterie - Page 2 1523192931 

i to...Istinite misterie - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 13:11

Alhambra je napisao/la:

ispada da su se od nečeg štitili penjanjem na cedar....a od tog nečeg u snijegu nije bilo nikakvih tragova.....jel nešto lebdilo? jel to onda nije moglo i do grana cedra na kojima su oni bili??

ocito je nesto sto lebdi, kako drukcije objasniti. Mozda kakva letjelica koja je kruzila oko njih i pratila ih...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 13:14

ovu živinu po stablima je komotno mogao podignuti i neki veći predator ... ona sova šta je bila u mom uredu glat može podignut mog psa da je htjela ... jebote, jel ikom jasno šta je to ptica sa rasponom krila 1,60 m i petcentimetarskim kandžama ? a da ne govorim da ih imaš i sa daleko većim rasponom .... odrasla ušara diže srne bez problema .... divlje mačke koje su veće dovuku na stablo svašta i onda ako je negdje uginula il poginula, ostane cijelo truplo na stablu onako kako ga je i ostavila dok ne ogladni

al ok, vidim da je ovo još jedna tema o vanzemljacima ... jebat ga, o njima ništa ne znam ... dok ne vidim jednog, ko da ne postoje

al me cijela priča asocirala na jedan moj san ... isto tako je bila ekspedicija koja se penjala na neku uzvisinu i na kraju najebala al ni u snu nije bilo vanzemaljaca

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 13:15

Alhambra je napisao/la:

šta se oružja tiče, sumnjam da se boje našeg, jer znaju sve o njemu i isto tako kako se zaštititi od njega, odnosno, neke neprijateljske vrste imaju onaj elektromagnetski ili kakav štit, koji je neprobojan za sve naše oružje
oni se boje oružja ostalih, nama prijateljskih, a njima neprijateljskih vrsta, koje može parirati njihovom oružju i koje bi mogli upotrijebiti u slučaju potrebe, a iz razloga da ih spriječe u koloniziranju svemira, pa tako i Zemlje, na koju imaju pik svi oni.
neki do toga žele doći pregovorima, suradnjom i obostranim interesom, a neki silom - pa šta bude.

njihove letjelice mozda imaju kakav obrambeni stit ali da bi nas porobili ipak se moraju spustiti i izaci iz letjelica a onda bi gadno najebali.
Normalno, prvenstveno ih na odstojanju drze prijateljske nam vrste a i malobrojnost. Ipak ih nema ovdje na milijune. Neki nekad visoko pozicijonirani po raznim vojnim bazama kazu da imaju i dozvolu nasih vlada da uzimaju odredjeni broj ljudi za njihove potrebe pa ma koje bile...
Cope stotinjak beskucnika za koje niko ne pita i to je to...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 13:16

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

ispada da su se od nečeg štitili penjanjem na cedar....a od tog nečeg u snijegu nije bilo nikakvih tragova.....jel nešto lebdilo? jel to onda nije moglo i do grana cedra na kojima su oni bili??

ocito je nesto sto lebdi, kako drukcije objasniti. Mozda kakva letjelica koja je kruzila oko njih i pratila ih...

cedar je crnogorično i zimzeleno stablo...znači, i zimi je mogao pružiti zaštitu u svojoj krošnji, ako od ničeg drugog.....ono od pogleda
ali, ovi imaju valjda nešto slično kao mi i naravno bolje..onu infracrvenu tehnologiju, kojom su ih mogli i u mraku u krošnji otkriti.
zaista ne znam kako se i gdje čovjek može sakriti od njih

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 13:18

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

šta se oružja tiče, sumnjam da se boje našeg, jer znaju sve o njemu i isto tako kako se zaštititi od njega, odnosno, neke neprijateljske vrste imaju onaj elektromagnetski ili kakav štit, koji je neprobojan za sve naše oružje
oni se boje oružja ostalih, nama prijateljskih, a njima neprijateljskih vrsta, koje može parirati njihovom oružju i koje bi mogli upotrijebiti u slučaju potrebe, a iz razloga da ih spriječe u koloniziranju svemira, pa tako i Zemlje, na koju imaju pik svi oni.
neki do toga žele doći pregovorima, suradnjom i obostranim interesom, a neki silom - pa šta bude.

njihove letjelice mozda imaju kakav obrambeni stit ali da bi nas porobili ipak se moraju spustiti i izaci iz letjelica a onda bi gadno najebali.
Normalno, prvenstveno ih na odstojanju drze prijateljske nam vrste a i malobrojnost. Ipak ih nema ovdje na milijune. Neki nekad visoko pozicijonirani po raznim vojnim bazama kazu da imaju i dozvolu nasih vlada da uzimaju odredjeni broj ljudi za njihove potrebe pa ma koje bile...
Cope stotinjak beskucnika za koje niko ne pita i to je to...

čitala i ja...
ja pak mislim da su u stanju uništiti zemaljske obrambene točke i bez da izlaze iz letjelica, a kad to unište..civili su im na taci.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 13:19

pizda je napisao/la:te podsjeca na nesto?

Istinite misterie - Page 2 44692240572619006786

a nije da nema i ljudi...

Istinite misterie - Page 2 24733270216759210622

Istinite misterie - Page 2 57595653606357499326

ovako nekako bi izgledo onaj moj jež da ga nismo usmrtili i skratili muke ... crvi mu najprije počeli jest oči i sve u usnoj i ušnoj šupljini ... poslije došle ptičice i pojele crve  Istinite misterie - Page 2 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 13:20

kišna glista je napisao/la:ovu živinu po stablima je komotno mogao podignuti i neki veći predator ... ona sova šta je bila u mom uredu glat može podignut mog psa da je htjela ... jebote, jel ikom jasno šta je to ptica sa rasponom krila 1,60 m i petcentimetarskim kandžama  ? a da ne govorim da ih imaš i sa daleko većim rasponom .... odrasla ušara diže srne bez problema ....  divlje mačke koje su veće dovuku na stablo svašta i onda ako je negdje uginula il poginula, ostane cijelo truplo na stablu onako kako ga je i ostavila dok ne ogladni

al ok, vidim da je ovo još jedna tema o vanzemljacima ... jebat ga, o njima ništa ne znam ... dok ne vidim jednog, ko da ne postoje

al me cijela priča asocirala na jedan moj san ... isto tako je bila ekspedicija koja se penjala na neku uzvisinu i na kraju najebala al ni u snu nije bilo vanzemaljaca

ti nisi normalna jebate, koja ce to ptica podici kravu na stablo, pterodaktil?  Istinite misterie - Page 2 1523192931 
Nije ovo tema o vanzemaljcima vec o misterijama. Sto se predmetne tice, to je jedino objasnjenje, probaj nac neko ovozemaljsko a isto tako moguce?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 13:20

pizda je napisao/la:Najvece svjetske misterije o kojima bi se moglo pisati ovdje. Ne moraju biti svjeckih razmjera, jos bolje ako su osobno dozivite ali mislim da je to previse traziti.

inače...the thema po mom ukusu  Istinite misterie - Page 2 2319274739

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 13:23

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

ispada da su se od nečeg štitili penjanjem na cedar....a od tog nečeg u snijegu nije bilo nikakvih tragova.....jel nešto lebdilo? jel to onda nije moglo i do grana cedra na kojima su oni bili??

ocito je nesto sto lebdi, kako drukcije objasniti. Mozda kakva letjelica koja je kruzila oko njih i pratila ih...

eto, velim ja ... džinovska sova ... otkud vanzemljaci na minus 30 ... jebote, sova je opremita za niske temperature paperjem, ovi su jadni goluždravi  Istinite misterie - Page 2 3114667799  da su izašli iz lčetjelice vadit oči, onda bi i sa njima međedi igrali nogomet ... a ako igraš nogomet sa zaleđenim tijelom, nema modrica ... probaj jednom nać zaleđenog zeku pa ga uhvati i lupaj njime po kakvom kamenu ... sav pukne

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 13:23

kišna glista je napisao/la:

ovako nekako bi izgledo onaj moj jež da ga nismo usmrtili i skratili muke ... crvi mu najprije počeli jest oči i sve u usnoj  i ušnoj šupljini ... poslije došle ptičice i pojele crve  Istinite misterie - Page 2 3114667799 

ovo je necim odrezano sto je jasno vidljivo. Sta ti odrezana koza oko ociju i usana kod krave i covjeka izgledaju kao djelo crva? Ili iscupane zlijezde ispod pazuha. Neki cudni crvi da ga jebes...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 13:25

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

ispada da su se od nečeg štitili penjanjem na cedar....a od tog nečeg u snijegu nije bilo nikakvih tragova.....jel nešto lebdilo? jel to onda nije moglo i do grana cedra na kojima su oni bili??

ocito je nesto sto lebdi, kako drukcije objasniti. Mozda kakva letjelica koja je kruzila oko njih i pratila ih...

eto, velim ja ... džinovska sova ... otkud vanzemljaci na minus 30 ... jebote, sova je opremita za niske temperature paperjem, ovi su jadni goluždravi  Istinite misterie - Page 2 3114667799  da su izašli iz lčetjelice vadit oči, onda bi i sa njima međedi igrali nogomet ... a ako igraš nogomet sa zaleđenim tijelom, nema modrica ... probaj jednom nać zaleđenog zeku pa ga uhvati i lupaj njime po kakvom kamenu ... sav pukne

njihova tjelesna temperatura možda ne ovisi o vanjskoj temperaturi, kao kod nas, a možda su imali zaštitu neku, šta znaš

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 13:26

Alhambra je napisao/la:

čitala i ja...
ja pak mislim da su u stanju uništiti zemaljske obrambene točke i bez da izlaze iz letjelica, a kad to unište..civili su im na taci.

mogli bi unistit vojne baze bez problema ali se vojska lako razmjesti po raznim sklonistima i pokoka ih kad izadju. Ne bi imali nikakve sanse da nesto naprave osim stete a cisto sumnjam da bi i njihove letjelice izdrzale udar jednog nuklearnog projektila...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 13:29

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:Najvece svjetske misterije o kojima bi se moglo pisati ovdje. Ne moraju biti svjeckih razmjera, jos bolje ako su osobno dozivite ali mislim da je to previse traziti.

inače...the thema po mom ukusu  Istinite misterie - Page 2 2319274739

i meni se sviđa iako sam morala sjest na drugi kraj afirmacijskog razgovora i stola  inače bi tema ošla u pizdu materinu

daklem, kh kh,  di sam ono stala  Istinite misterie - Page 2 439160543  .... nema vanzemaljaca, niks, njente, sve su to bajke za malu djecu  Istinite misterie - Page 2 3114667799  u horoskopu je stvar   Istinite misterie - Page 2 1523192931 članovima ekspedicije pogrešno pao grah ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 13:29

kišna glista je napisao/la:

eto, velim ja ... džinovska sova ... otkud vanzemljaci na minus 30 ... jebote, sova je opremita za niske temperature paperjem, ovi su jadni goluždravi  Istinite misterie - Page 2 3114667799  da su izašli iz lčetjelice vadit oči, onda bi i sa njima međedi igrali nogomet ... a ako igraš nogomet sa zaleđenim tijelom, nema modrica ... probaj jednom nać zaleđenog zeku pa ga uhvati i lupaj njime po kakvom kamenu ... sav pukne

jebala te dzinovska sova Istinite misterie - Page 2 684758713 i međedi koji sjeku jezike i k tome su radioaktivni i ne ostavljaju tragove... Istinite misterie - Page 2 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 13:31

Alhambra je napisao/la:

njihova tjelesna temperatura možda ne ovisi o vanjskoj temperaturi, kao kod nas, a možda su imali zaštitu neku, šta znaš

nasi astronauti su se bez problema setali po Mjesecu uprkos niskim temperaturama...Istinite misterie - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 13:31

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ovako nekako bi izgledo onaj moj jež da ga nismo usmrtili i skratili muke ... crvi mu najprije počeli jest oči i sve u usnoj  i ušnoj šupljini ... poslije došle ptičice i pojele crve  Istinite misterie - Page 2 3114667799 

ovo je necim odrezano sto je jasno vidljivo. Sta ti odrezana koza oko ociju i usana kod krave i covjeka izgledaju kao djelo crva? Ili iscupane zlijezde ispod pazuha. Neki cudni crvi da ga jebes...

a onda dobro, nema druge nego vanzemaljci u pitanju ... jebate, a da nije kakav čovjek to napravijo ... i čovjekovi znaju tako dubit svašta jedan drugom po tijelu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 13:32

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

čitala i ja...
ja pak mislim da su u stanju uništiti zemaljske obrambene točke i bez da izlaze iz letjelica, a kad to unište..civili su im na taci.

mogli bi unistit vojne baze bez problema ali se vojska lako razmjesti po raznim sklonistima i pokoka ih kad izadju. Ne bi imali nikakve sanse da nesto naprave osim stete a cisto sumnjam da bi i njihove letjelice izdrzale udar jednog nuklearnog projektila...
mislim da Zemlja ne bi koristila nuklearno oružje, jer iza toga znamo šta je i kako je.
isto tako mislim da mogu imat bazu u svemiru na ogromnom brodu, van svih zemaljskih dometa, držat nas pod kontrolom (u slučaju invazije, jasno) i odatle dolijetat i uništavat nas, malo pomalo.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 13:33

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

njihova tjelesna temperatura možda ne ovisi o vanjskoj temperaturi, kao kod nas, a možda su imali zaštitu neku, šta znaš

nasi astronauti su se bez problema setali po Mjesecu uprkos niskim temperaturama...Istinite misterie - Page 2 684758713

jes, u skafanderima Istinite misterie - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 13:33

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:Najvece svjetske misterije o kojima bi se moglo pisati ovdje. Ne moraju biti svjeckih razmjera, jos bolje ako su osobno dozivite ali mislim da je to previse traziti.

inače...the thema po mom ukusu  Istinite misterie - Page 2 2319274739

i meni se sviđa iako sam morala sjest na drugi kraj afirmacijskog razgovora i stola  inače bi tema ošla u pizdu materinu


zasto bi tema osla u pm, nije niko kriv sto masu ovozemaljskih misterija mos nekako objasnit upravo vanzemaljcima. Ja ne vidim nikakvo drugo moguce objasnjenje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 13:34

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

njihova tjelesna temperatura možda ne ovisi o vanjskoj temperaturi, kao kod nas, a možda su imali zaštitu neku, šta znaš

nasi astronauti su se bez problema setali po Mjesecu uprkos niskim temperaturama...Istinite misterie - Page 2 684758713

jes, u skafanderima Istinite misterie - Page 2 684758713

imaju ih i vanzemaljci, vjerujem znatno efikasnije, prakticnije i pogodnije za kretanje...Istinite misterie - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 13:34

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

njihova tjelesna temperatura možda ne ovisi o vanjskoj temperaturi, kao kod nas, a možda su imali zaštitu neku, šta znaš

nasi astronauti su se bez problema setali po Mjesecu uprkos niskim temperaturama...Istinite misterie - Page 2 684758713

dala bih ja njima svakom po nožić il laserčić i po jednu kravu pa nek ju izdube oko očiju i zubi u onim odijelima ... bolje bi to crvi napravili, garant ... jebate, dovoljno mi gledat hrpu malih gusjenica kako grickaju list pa da vidim savršenu formaciju odgrickanog ... ne grickaju oni to bezveze i ukrivo , a a a ... svi sitim ritmom i ukrug  Istinite misterie - Page 2 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 13:36

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

njihova tjelesna temperatura možda ne ovisi o vanjskoj temperaturi, kao kod nas, a možda su imali zaštitu neku, šta znaš

nasi astronauti su se bez problema setali po Mjesecu uprkos niskim temperaturama...Istinite misterie - Page 2 684758713

jes, u skafanderima Istinite misterie - Page 2 684758713

imaju ih i vanzemaljci, vjerujem znatno efikasnije, prakticnije i pogodnije za kretanje...Istinite misterie - Page 2 684758713

pa to sam i napisala...da su možda imali zaštitu, a mislila sam baš na skafandere ili bilo što drugo o čemu ni sanjati ne možemo (opet neko temperaturno polje oko tjela...itd), jer ne znamo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 13:36

kišna glista je napisao/la:

a onda dobro, nema druge nego vanzemaljci u pitanju ... jebate, a da nije kakav čovjek to napravijo ... i čovjekovi znaju tako dubit svašta jedan drugom po tijelu

je, ima psihopata koji to rade i zatim uzmu tonu tesku kravu i bacaju je na stabla...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 13:36

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:Najvece svjetske misterije o kojima bi se moglo pisati ovdje. Ne moraju biti svjeckih razmjera, jos bolje ako su osobno dozivite ali mislim da je to previse traziti.

inače...the thema po mom ukusu  Istinite misterie - Page 2 2319274739

i meni se sviđa iako sam morala sjest na drugi kraj afirmacijskog razgovora i stola  inače bi tema ošla u pizdu materinu


zasto bi tema osla u pm, nije niko kriv sto masu ovozemaljskih misterija mos nekako objasnit upravo vanzemaljcima. Ja ne vidim nikakvo drugo moguce objasnjenje...

pa zanimljivija je tema ako imaš pro i contru ... jebote, inače imaš escov forum ... svi isto misle i ista iskustva imaju ... ko da su iste knjige čitali  Istinite misterie - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 2 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.