kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

izjeda me ljubomora

Stranica 16 / 17. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 09.08.14 21:41

jel vama macka koji put prdnula u kuci...onako tihomira.... izjeda me ljubomora - Page 16 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 09.08.14 21:45

Polo je napisao/la:jel vama macka koji put prdnula u kuci...onako tihomira.... 
Je..ova odvratna hrana za beštije je živi otrov..jadni, dašta će nego prdit.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 09.08.14 21:55

Polo je napisao/la:jel vama macka koji put prdnula u kuci...onako tihomira.... izjeda me ljubomora - Page 16 2733991369

Ne, ne gruva. Nikada.
Samo joj govno smrdi, inace je divno "bezmirisno" bice...
Zasto?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 09.08.14 22:00

MMagdalena je napisao/la:
Polo je napisao/la:jel vama macka koji put prdnula u kuci...onako tihomira.... 
Je..ova odvratna hrana za beštije je živi otrov..jadni, dašta će nego prdit.

A vidi ovu pametnicu...  izjeda me ljubomora - Page 16 11484130 

Prije koji mjesec stvarno nisam imala nikakvo misljenje o tebi, sada mi se vec lagano formiralo i ne mogu mu se oteti dok te citam... od izricaja, odabranih rijeci, ma sve mi to daje na onu marijana bana - falsa si ka kita falseg cvica, koje nema svoga vonja... etc... tocno to si mi ti... kao da se na sve moguce nacine trudis da te se vidi... ali lose.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 09.08.14 22:01

I super smijesna mi je tvoja fascinacija muskim rodom... hahaha

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  pizda 11.08.14 7:32

Vel'ka Maca je napisao/la:I super smijesna mi je tvoja fascinacija muskim rodom... hahaha

imam feeling da ti nije bas simpaticna? izjeda me ljubomora - Page 16 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Yehudi 11.08.14 9:34

Šta sad znači -fascinacija muškim rodom-?

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  pizda 11.08.14 9:39

Yehudi je napisao/la:Šta sad znači -fascinacija muškim rodom-?

MM jako hvali muskarce, granici sa obozavanjem...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 11.08.14 9:44

pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Šta sad znači -fascinacija muškim rodom-?

MM jako hvali muskarce, granici sa obozavanjem...

koliko sam ju uspjela pohvatati, ima fetiš na muške izlučevine ... veli da jedna kap muške tjelesne izlučevine vrijedi daleko više od ženske

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  pizda 11.08.14 9:49

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Šta sad znači -fascinacija muškim rodom-?

MM jako hvali muskarce, granici sa obozavanjem...

koliko sam ju uspjela pohvatati, ima fetiš na muške izlučevine ... veli da jedna kap muške tjelesne izlučevine vrijedi daleko više od ženske

valjda zato jer muskarci manje rade pa im je znoj vise na cieni... izjeda me ljubomora - Page 16 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 11.08.14 9:54

pizda je napisao/la:

valjda zato jer muskarci manje rade pa im je znoj vise na cieni... izjeda me ljubomora - Page 16 1523192931 

negdje sam pročitala da je obrnuto ... žene manje rade ... al to je zato jer od prve pogodimo sve napravit kako treba ... al ja u to ne vjerujem ... koliko vidim, nitko više ništa ne radi što je sasvim ok ... nedobog da nam znoj doživi devalvaciju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  pizda 11.08.14 10:00

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

valjda zato jer muskarci manje rade pa im je znoj vise na cieni... izjeda me ljubomora - Page 16 1523192931 

negdje sam pročitala da je obrnuto ... žene manje rade ... al to je zato jer od prve pogodimo sve napravit kako treba ... al ja u to ne vjerujem ... koliko vidim, nitko više ništa ne radi što je sasvim ok ... nedobog da nam znoj doživi devalvaciju

pa u nekom prosjeku zene daleko vise rade. Muz u kancelariji sjedi, dodje doma, sjedne i ceka rucak, veceru, ujutro ga ceka cista i speglana kosulja, hlace...cak i oglancane cipele jebate...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 11.08.14 10:16

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

valjda zato jer muskarci manje rade pa im je znoj vise na cieni... izjeda me ljubomora - Page 16 1523192931 

negdje sam pročitala da je obrnuto ... žene manje rade ... al to je zato jer od prve pogodimo sve napravit kako treba ... al ja u to ne vjerujem ... koliko vidim, nitko više ništa ne radi što je sasvim ok ... nedobog da nam znoj doživi devalvaciju

pa u nekom prosjeku zene daleko vise rade. Muz u kancelariji sjedi, dodje doma, sjedne i ceka rucak, veceru, ujutro ga ceka cista i speglana kosulja, hlace...cak i oglancane cipele jebate...

bome, ni u braku nisam mužu peglala košulje ... jednom odmah na početku me uhvatio dok sam peglala usred ljeta dječju robu i posteljinu i donio mi pešest svojih košulja na peglanje ... samo sam ga pogledala i pitala šta će on raditi dok ja peglam njegove košulje ... kad mi je reko da misli skočit do plaže, samo sam ga blijedo pogledala i rekla mu da će svoje košulje peglat sam a ja ću do plaže da se ofriškam nakon peglanja dječjih stvari ... pa jebote, bezobrazluka na kvadrat ... kasnije mi je na sve moguće načine uspio natovarit što više posla na vrat al jebat ga, i sama sam si ga natovarila, nije me nitko tjero na to pa ga ne mogu kriviti baš za sve ... al zato i puknu brakovi ... ne zbog prevara, nego zbog bezobrazne podjele poslova unutar kućanstva ...najgore  prevara se ne dešavaju u posteljama nego za daskama za peglenje, u kuhinji, na putu kući sa posla kad žena tegli ko majmun špeceraj za cijelu obitelj dok mudonje češkaju jajca ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  pizda 11.08.14 10:42

kišna glista je napisao/la:

bome, ni u braku nisam mužu peglala košulje ... jednom odmah na početku me uhvatio dok sam peglala usred ljeta dječju robu i posteljinu i donio mi pešest svojih košulja na peglanje ... samo sam ga pogledala i pitala šta će on raditi dok ja peglam njegove košulje ... kad mi je reko da misli skočit do plaže, samo sam ga blijedo pogledala i rekla mu da će svoje košulje peglat sam a ja ću do plaže da se ofriškam nakon peglanja dječjih stvari ... pa jebote, bezobrazluka na kvadrat ... kasnije mi je na sve moguće načine uspio natovarit što više posla na vrat al jebat ga, i sama sam si ga natovarila, nije me nitko tjero na to pa ga ne mogu kriviti baš za sve ... al zato i puknu brakovi ... ne zbog prevara, nego zbog bezobrazne podjele poslova unutar kućanstva ...najgore  prevara se ne dešavaju u posteljama nego za daskama za peglenje, u kuhinji, na putu kući sa posla kad žena tegli ko majmun špeceraj za cijelu obitelj dok mudonje češkaju jajca ...

pa tako ti funkcionira gotovo stoposto obitelji. Normalno je da zena radi sve te stvari a za to sto su mamuti odavno izumrijeli nisu krivi muskarci vec kakav asteroid...izjeda me ljubomora - Page 16 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 11.08.14 10:45

pizda je napisao/la:

pa tako ti funkcionira gotovo stoposto obitelji. Normalno je da zena radi sve te stvari a za to sto su mamuti odavno izumrijeli nisu krivi muskarci vec kakav asteroid...izjeda me ljubomora - Page 16 684758713

ma krive su žene garant ... to stalno govorim ... jebote, kad vidim kako mi kolegice prave razliku u odgoju kćeri i sinova, zlo mi dođe ... kćer maltene rob a sinovi su vječito premali, preumorni, ne znaju oni to, mama će sve napravit za njih ... pa jebote, i onda ti se takav uvali na lonac a ti bi ga najradije udavila ... uostalom, i moja mama je istu grešku napravila ... jebat ga, sinove treba odmah uzet mamama

ko ovaj moj zaposlenik ... dete od 25 godina al mama u zriktala posao kod mene da ima zdravstveno osiguranje ... čovjek je toliko šetao po živcima u tih mjesec dana da ga ja sad nemrem više očima vidjeti ... a ista žena odgojila skroz sposobnu kćer koja je mlađa od tog sina i odavno se sama brine za sebe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  pizda 11.08.14 11:19

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa tako ti funkcionira gotovo stoposto obitelji. Normalno je da zena radi sve te stvari a za to sto su mamuti odavno izumrijeli nisu krivi muskarci vec kakav asteroid...izjeda me ljubomora - Page 16 684758713

ma krive su žene garant ... to stalno govorim ... jebote, kad vidim kako mi kolegice prave razliku u odgoju kćeri i sinova, zlo mi dođe ... kćer maltene rob a sinovi su vječito premali, preumorni, ne znaju oni to, mama će sve napravit za njih ... pa jebote, i onda ti se takav uvali na lonac a ti bi ga najradije udavila ... uostalom, i moja mama je istu grešku napravila ... jebat ga, sinove treba odmah uzet mamama

ko ovaj moj zaposlenik ... dete od 25 godina al mama u zriktala posao kod mene da ima zdravstveno osiguranje ... čovjek je toliko šetao po živcima u tih mjesec dana da ga ja sad nemrem više očima  vidjeti ... a ista žena odgojila skroz sposobnu kćer koja je mlađa od tog sina i odavno se sama brine za sebe

u svakom slucaju su krive zene. Em sto vec kroz odgoj uce sinove i kceri kakvi bi morali biti, em sto pristaju na ulogu spremacice, kuharice, raznosasice itd. itd.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 11.08.14 11:21

pizda je napisao/la:

u svakom slucaju su krive zene. Em sto vec kroz odgoj uce sinove i kceri kakvi bi morali biti, em sto pristaju na ulogu spremacice, kuharice, raznosasice itd. itd.

istina  izjeda me ljubomora - Page 16 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 11.08.14 15:17

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

bome, ni u braku nisam mužu peglala košulje ... jednom odmah na početku me uhvatio dok sam peglala usred ljeta dječju robu i posteljinu i donio mi pešest svojih košulja na peglanje ... samo sam ga pogledala i pitala šta će on raditi dok ja peglam njegove košulje ... kad mi je reko da misli skočit do plaže, samo sam ga blijedo pogledala i rekla mu da će svoje košulje peglat sam a ja ću do plaže da se ofriškam nakon peglanja dječjih stvari ... pa jebote, bezobrazluka na kvadrat ... kasnije mi je na sve moguće načine uspio natovarit što više posla na vrat al jebat ga, i sama sam si ga natovarila, nije me nitko tjero na to pa ga ne mogu kriviti baš za sve ... al zato i puknu brakovi ... ne zbog prevara, nego zbog bezobrazne podjele poslova unutar kućanstva ...najgore  prevara se ne dešavaju u posteljama nego za daskama za peglenje, u kuhinji, na putu kući sa posla kad žena tegli ko majmun špeceraj za cijelu obitelj dok mudonje češkaju jajca ...

pa tako ti funkcionira gotovo stoposto obitelji. Normalno je da zena radi sve te stvari a za to sto su mamuti odavno izumrijeli nisu krivi muskarci vec kakav asteroid...izjeda me ljubomora - Page 16 684758713

zato u mojoj kući izumru takvi muškarci i to u vrlo kratkom roku ... za to nije kriv asteroid nego sam kriva ja ... nek idu takvi kod drugih nudit tjelesne izlučevine ... kod mene i nisu na nekoj cijeni ...  izjeda me ljubomora - Page 16 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 11.08.14 15:42

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa tako ti funkcionira gotovo stoposto obitelji. Normalno je da zena radi sve te stvari a za to sto su mamuti odavno izumrijeli nisu krivi muskarci vec kakav asteroid...izjeda me ljubomora - Page 16 684758713

ma krive su žene garant ... to stalno govorim ... jebote, kad vidim kako mi kolegice prave razliku u odgoju kćeri i sinova, zlo mi dođe ... kćer maltene rob a sinovi su vječito premali, preumorni, ne znaju oni to, mama će sve napravit za njih ... pa jebote, i onda ti se takav uvali na lonac a ti bi ga najradije udavila ... uostalom, i moja mama je istu grešku napravila ... jebat ga, sinove treba odmah uzet mamama

ko ovaj moj zaposlenik ... dete od 25 godina al mama u zriktala posao kod mene da ima zdravstveno osiguranje ... čovjek je toliko šetao po živcima u tih mjesec dana da ga ja sad nemrem više očima  vidjeti ... a ista žena odgojila skroz sposobnu kćer koja je mlađa od tog sina i odavno se sama brine za sebe

u svakom slucaju su krive zene. Em sto vec kroz odgoj uce sinove i kceri kakvi bi morali biti, em sto pristaju na ulogu spremacice, kuharice, raznosasice itd. itd.
moram se složiti s vama... ali polovično... jesu, žene su krive što pristaju na takvu podjelu poslova... ostalo je stvar odgoja i/ili karaktera čovjeka...
moja svekriva je jednako odgajala sve sinove (da budu gotovani) ali pola njih su i te kako pomagali doma, oko djece, kuhanja, pospremanja... moj je nažalost bio dobro odgojen  izjeda me ljubomora - Page 16 1523192931 

svog sina nisam odgajala da bude gotovan, sve je morao raditi doma (osim peglanja)... danas mi je zahvalan na tome, ali... geni geni kameni... čim uhvati priliku izvuče se od kućanskih poslova, sve prepusti ženskoj ruci...  izjeda me ljubomora - Page 16 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  taja 11.08.14 20:30

taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 12.08.14 0:58

jel to zene opet kukaju kako muski ne valjaju...  izjeda me ljubomora - Page 16 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 12.08.14 5:12

Polo je napisao/la:jel to zene opet kukaju kako muski ne valjaju...  izjeda me ljubomora - Page 16 3111943984


  ima i mnogo žena koje su bože sačuvaj. samo gledam šarenilo na poslu ... a bože moj, vjerovatno i ja istima ne valjam. obično je takva ljubav obostrana ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 12.08.14 5:13

Polo je napisao/la:jel to zene opet kukaju kako muski ne valjaju...  izjeda me ljubomora - Page 16 3111943984

To ti je sljedeci korak evolucije.... izjeda me ljubomora - Page 16 1523192931
Nakon sto su se zene izborile za pravo na rad i pravo glasa.... sad treba muskarce nauciti da ravnopravno sudjeluju u kucanskim poslovima... :hekla

Moj braco mali i kuha i pere i usisava i brise prasinu i baca smece i ide u ducan... samo ne pegla
I uz to, nema sta taj ne zna popraviti. Zlatne rucice ima.

Kad peremo apartmane na krku, mama sredjuje kuhinju, brat kupaonu, ja sobe, posteljinu, podove i ostalo...


Zadnja promjena: Vel'ka Maca; 12.08.14 5:17; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 12.08.14 5:15

lastavica je napisao/la:
Polo je napisao/la:jel to zene opet kukaju kako muski ne valjaju...  izjeda me ljubomora - Page 16 3111943984


  ima i mnogo žena koje su bože sačuvaj. samo gledam šarenilo na poslu ... a bože moj, vjerovatno i ja istima ne valjam. obično je takva ljubav obostrana ....

Ako cu ja peglat i prat, on nek kuha.... npr

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 12.08.14 5:22

Vel'ka Maca je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
Polo je napisao/la:jel to zene opet kukaju kako muski ne valjaju...  izjeda me ljubomora - Page 16 3111943984


  ima i mnogo žena koje su bože sačuvaj. samo gledam šarenilo na poslu ... a bože moj, vjerovatno i ja istima ne valjam. obično je takva ljubav obostrana ....

Ako cu ja peglat i prat, on nek kuha.... npr


pa meni je u redu podjela poslova. ne iz razloga šta se treba povući crta već da se olakša jedno drugome život i kasnije zajedno uživa. 
sasvim mi je ok kada muškarac zna sve ( evo, ne treba peglati ali nedajbože da mu zatreba, može i to sam ako mu nema susjedice kod kuće  izjeda me ljubomora - Page 16 1523192931  ).

po nekim sam pitanjima tradicionalna dosta ali samo konceptualno, ženi je mjesto u kužini a muškarac obavlja ostale muške poslove, što znači da se time ne isključuje da muškarac pripremi jelo ženi i djetetu ako je on kod kuće a oni dolaze sa posla i vrtića, da iznenadi porodicu nedjeljom nekim jednostavnim pečenjem ili da usiše stan..... nešto što ne volim jest vidjeti da muškarac zaista sve radi u kući a žena ima besprijekorne nokte i friz .....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 16 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 16 / 17. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.