kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

izjeda me ljubomora

Stranica 17 / 17. Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Go down

izjeda me ljubomora - Page 17 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 12.08.14 5:31

lastavica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
Polo je napisao/la:jel to zene opet kukaju kako muski ne valjaju...  izjeda me ljubomora - Page 17 3111943984


  ima i mnogo žena koje su bože sačuvaj. samo gledam šarenilo na poslu ... a bože moj, vjerovatno i ja istima ne valjam. obično je takva ljubav obostrana ....

Ako cu ja peglat i prat, on nek kuha.... npr


pa meni je u redu podjela poslova. ne iz razloga šta se treba povući crta već da se olakša jedno drugome život i kasnije zajedno uživa. 
sasvim mi je ok kada muškarac zna sve ( evo, ne treba peglati ali nedajbože da mu zatreba, može i to sam ako mu nema susjedice kod kuće  izjeda me ljubomora - Page 17 1523192931  ).

po nekim sam pitanjima tradicionalna dosta ali samo konceptualno, ženi je mjesto u kužini a muškarac obavlja ostale muške poslove, što znači da se time ne isključuje da muškarac pripremi jelo ženi i djetetu ako je on kod kuće a oni dolaze sa posla i vrtića, da iznenadi porodicu nedjeljom nekim jednostavnim pečenjem ili da usiše stan..... nešto što ne volim jest vidjeti da muškarac zaista sve radi u kući a žena ima besprijekorne nokte i friz .....

I ja sam pobornica ravnopravne raspodjele.... a ne da samo jedna strana rmba... svejedno - muska, zenska...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 17 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 12.08.14 9:45

btw je napisao/la:žiti s vama... ali polovično... jesu, žene su krive što pristaju na takvu podjelu poslova... ostalo je stvar odgoja i/ili karaktera čovjeka...
moja svekriva je jednako odgajala sve sinove (da budu gotovani) ali pola njih su i te kako pomagali doma, oko djece, kuhanja, pospremanja... moj je nažalost bio dobro odgojen  izjeda me ljubomora - Page 17 1523192931 

svog sina nisam odgajala da bude gotovan, sve je morao raditi doma (osim peglanja)... danas mi je zahvalan na tome, ali... geni geni kameni... čim uhvati priliku izvuče se od kućanskih poslova, sve prepusti ženskoj ruci...  izjeda me ljubomora - Page 17 1425538829



a kak tek ručnike slaže....  izjeda me ljubomora - Page 17 3084372643   izjeda me ljubomora - Page 17 3114667799   izjeda me ljubomora - Page 17 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 17 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  pizda 12.08.14 10:19

druga je stvar ako je zena domacica, normalno da ce ona potegnut kucanske poslove a muz zaradjivat lovu. Medjutim, u danasnje vrijeme moraju oboje radit da bi prezivjeli pa bi bilo logicno da se i u kuci radi ravnopravno.
Jebiga, kod nas su zene po tim pitanjima jos podosta tradicijonalne pa ni njima bas nije fora da im muz radi kucanske poslove. Kao, sto ce ljudi rec, ili pak, kakav je to muskarac.
E pa eto im onda muskarcine sa nogama na stolu a one nek rintaju ko bjesomucne...izjeda me ljubomora - Page 17 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 17 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 12.08.14 10:58

pizda je napisao/la:druga je stvar ako je zena domacica, normalno da ce ona potegnut kucanske poslove a muz zaradjivat lovu.

te su mi najbolje, one ( il i oni, imala to u svojoj kući ) koji se osjećaju toliko vrijednim da ih netko uzdržava i još kukaju što moraju nešto i po kući za sobom ( ne za drugim ! ) spremiti ... pa jebote, da nisam srela takvog jednog neb vjerovala da postoji takav bezobrazluk al postoji ... al jebeno bude takvima kad ih partner konačno skine sa grbače ... moraju skroz iz početka sticati normalne životne navike i živjeti u skladu sa svojim mogućnostima

kolegica koja je radila a imala muža takvog se sad razvodi i to je čitav šou ... tip naviko živjeti na visokoj nozi jer mu je žena jako, al baš jako dobro zarađivala i sad kad se razvode, nikako shvatit da neće više vozit dobar auto jer si ga ne može priuštit, da neće putovati gdje mu se hoće i kako mu se hoć, da će morati raditi a ne glumiti neshvaćenog umjetnika ... ona bi mu auto i poklonila samo da ju ne davi, al badava, nema on ni za punit ga benzinim a kamoli registrirat ... al i dalje ga hoće i još traži da mu žena daje za bemzin samo da može i dalje vozit dobar auto ... pa jebote, kako to nazvati ? šta je suprotno od muškarčine ? i nikako mu nije jasno zašto je ženi dopizdio pa hoće razvod ? to mi je najbolji dio ... jebote, svima jasno samo njemu nije ... to je nešto slično ko šta sam i ja imala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 17 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 12.08.14 19:44

jebga, ne kazu za nista da je ljubav slipa...  izjeda me ljubomora - Page 17 3712670000 ...ako ne mozemo komunicirati i izgladiti probleme na vrime, sami smo krivi za odabir krivog partnera...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 17 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Lena 12.08.14 20:15

Polo je napisao/la:jebga, ne kazu za nista da je ljubav slipa...  izjeda me ljubomora - Page 17 3712670000 ...ako ne mozemo komunicirati i izgladiti probleme na vrime, sami smo krivi za odabir krivog partnera...

ti se kao malo uozbiljavaš......još kad makneš tay ogavan avatar možda te (ponekad) uzmem i za ozbiljno.....

















a možda i ne  izjeda me ljubomora - Page 17 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 17 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  bazilija 13.08.14 10:39

lastavica je napisao/la:po prirodi sam ljubomorna ali uvijek u granicama normale.
u posljednja 4 tjedana otprilike razaram svoje zdravlje a i odnos. nikada do sada nisam osjećala tako nešto. 
ima prijateljicu, baš su si dobri. i to me izluđuje.


ne znam je li to neka moja faza nezadovoljstva koja je izbila na taj način, iracionalnim strahovima ili imam temelja za to. on kaže da su si jako dobri i da između njih nema ništa. 
poznaju se prije mene, jedno 2-3 godine prije nego li smo se mi upoznali. 


ne znam što da mislim. ne znam kako stati na loptu izjeda me ljubomora - Page 17 684758713


je li mi dovoljno opravdanje da sam samo .... žensko?

sranje. probaj si naći nešto što će ti uposliti misli i što će te zaokupiti. Nadam se da je u pitanju samo višak slobodnog vremena.

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 17 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  taja 13.08.14 18:52

Dobrodošla Bazilijo   izjeda me ljubomora - Page 17 727654710 
Dobro si se sjetila  izjeda me ljubomora - Page 17 3601362807
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 17 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 13.08.14 19:52

leon je napisao/la:
btw je napisao/la:žiti s vama... ali polovično... jesu, žene su krive što pristaju na takvu podjelu poslova... ostalo je stvar odgoja i/ili karaktera čovjeka...
moja svekriva je jednako odgajala sve sinove (da budu gotovani) ali pola njih su i te kako pomagali doma, oko djece, kuhanja, pospremanja... moj je nažalost bio dobro odgojen  izjeda me ljubomora - Page 17 1523192931 

svog sina nisam odgajala da bude gotovan, sve je morao raditi doma (osim peglanja)... danas mi je zahvalan na tome, ali... geni geni kameni... čim uhvati priliku izvuče se od kućanskih poslova, sve prepusti ženskoj ruci...  izjeda me ljubomora - Page 17 1425538829



a kak tek ručnike slaže....  izjeda me ljubomora - Page 17 3084372643   izjeda me ljubomora - Page 17 3114667799   izjeda me ljubomora - Page 17 3114667799 
 izjeda me ljubomora - Page 17 3111943984  
lijepo ih slaži... jedino ne pazi na boje  izjeda me ljubomora - Page 17 957247240

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 17 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 13.08.14 19:53

bazilija je napisao/la:


sranje. probaj si naći nešto što će ti uposliti misli i što će te zaokupiti. Nadam se da je u pitanju samo višak slobodnog vremena.
aaaaa koga to moje oči vide  izjeda me ljubomora - Page 17 3827645783 
bazoooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 17 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 14.08.14 3:15

Lena je napisao/la:
Polo je napisao/la:jebga, ne kazu za nista da je ljubav slipa...  izjeda me ljubomora - Page 17 3712670000 ...ako ne mozemo komunicirati i izgladiti probleme na vrime, sami smo krivi za odabir krivog partnera...

ti se kao malo uozbiljavaš......još kad makneš tay ogavan avatar možda te (ponekad) uzmem i za ozbiljno.....


a možda i ne  izjeda me ljubomora - Page 17 11484130
nekad se otrgne alter ego, skine i trci gol unaokolo...  izjeda me ljubomora - Page 17 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 17 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 14.08.14 5:31

bazilija je napisao/la:
lastavica je napisao/la:po prirodi sam ljubomorna ali uvijek u granicama normale.
u posljednja 4 tjedana otprilike razaram svoje zdravlje a i odnos. nikada do sada nisam osjećala tako nešto. 
ima prijateljicu, baš su si dobri. i to me izluđuje.


ne znam je li to neka moja faza nezadovoljstva koja je izbila na taj način, iracionalnim strahovima ili imam temelja za to. on kaže da su si jako dobri i da između njih nema ništa. 
poznaju se prije mene, jedno 2-3 godine prije nego li smo se mi upoznali. 


ne znam što da mislim. ne znam kako stati na loptu izjeda me ljubomora - Page 17 684758713


je li mi dovoljno opravdanje da sam samo .... žensko?

sranje. probaj si naći nešto što će ti uposliti misli i što će te zaokupiti. Nadam se da je u pitanju samo višak slobodnog vremena.


sada je bolje. potrudili smo se .... izjeda me ljubomora - Page 17 684758713 tnx   izjeda me ljubomora - Page 17 4024472575

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 17 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  pizda 14.08.14 7:39

lastavica je napisao/la:

sada je bolje. potrudili smo se .... izjeda me ljubomora - Page 17 684758713 tnx   izjeda me ljubomora - Page 17 4024472575

drugim rijecima, odrekao se i te prijateljice ali u njemu kuha li kuha..
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 17 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 14.08.14 15:50

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:

sada je bolje. potrudili smo se .... izjeda me ljubomora - Page 17 684758713 tnx   izjeda me ljubomora - Page 17 4024472575

drugim rijecima, odrekao se i te prijateljice ali u njemu kuha li kuha..


naravno da se nije odrekao i to od njega ne tražim. ali ako u njemu kuha, nije dobro. i niti budućnosti nema za nas.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 17 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Gost 15.08.14 2:38

izjeda me ljubomora - Page 17 137916352-body-builder-vacuuming-gettyimages

Gost
Gost


[Vrh] Go down

izjeda me ljubomora - Page 17 Empty Re: izjeda me ljubomora

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 17 / 17. Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.