kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nirvana

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Nirvana  Empty Nirvana

Postaj  Gost 21.08.14 1:54

Čitam tamo na nethaeru kako lusi pizdi zbog nirvane na tom forumu, dosadno joj  i palo mi na pamet zapitat se šta bi to bilo za mene nirvana na ovom primitivnom stupnju na kojem jesam .... upravo ono šta je baza pričitala kraj one slije makova: kad ti dođe bager da ti razruje koncept svega u šta si vjerovo a tebi se živo jebe i opet budeš ono šta jesi ka i oni makovi koji su niknuli tamo gdje si ih najmanje očekivao ...eto, za mene je to nirvana al kužim da nisam ni približno dosegnula duovni nivo koji neki jesu diljem foruma


ajd sad vi .. šta je vama nirvana ?

molim vas ko boga i manitua, ne citiraj te mi mudroslovlja indijskih mistika ... ne želim to ... to znam i sama pročitati nego nako narodski rečeno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  Gost 21.08.14 3:35

Meni je nirvana kad uletim medju noge,,,onda mi se skroz jebe  Nirvana  2634474203  Nirvana  439160543  Nirvana  727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  pizda 21.08.14 8:13

nirvana je nistavilo koje obuzima zivog covieka i tako tu pojavu i tretiram. Znaci ko nesto sto mogu dozivjeti jedino pod narkozom (kuc,kuc) jer svijesno nema sanse isprazniti mozak...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  pizda 21.08.14 8:14

sto tebi bi da u tri ujutro pises o nirvani?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  pizda 21.08.14 8:17

u tri ujutro je kod mene bilo ko u Beirutu sto se tice svietlosno - zvucnih defekata. Bljeskalo i okidalo non stop, pljustalo najjace moguce i nije bilo druge nego li ubijat kokosi u igrici Moorhuhn...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  Gost 21.08.14 8:58

nirvana je meni pozitivno stanje besprijekornog mira i spokoja.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  Gost 21.08.14 11:24

pizda je napisao/la:sto tebi bi da u tri ujutro pises o nirvani?

ne boj se, niš pretenciozno ... pauzirala u poslu, kliknula na nethaer i tamo pročitala iluzijinu temu .... valjda je ubijedili da tamo vlada stanje nirvane pa im odgovorila da ona nije tako zamišljala nirvanu  Nirvana  1523192931 

pa eto, da joj pomognemo oko same definicije al vidim da ih ima više

al napisah to i u uvodu ... šta bi tebi da pitaš ?

nego, ja volim te trenutke mira i spokoja i često ih doživim ... al ne volem ih na forumu ... jebote, kako može itko na forumu očekivat nirvanu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  Gost 21.08.14 11:26

Vel'ka Maca je napisao/la:nirvana je meni pozitivno stanje besprijekornog mira i spokoja.

evo, maca zna  Nirvana  684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  Gost 21.08.14 11:29

pizda je napisao/la:u tri ujutro je kod mene bilo ko u Beirutu sto se tice svietlosno - zvucnih defekata. Bljeskalo i okidalo non stop, pljustalo najjace moguce i nije bilo druge nego li ubijat kokosi u igrici Moorhuhn...

baš je super sinoć pucalo .... s djecom sam se vraćala kući po onoj grmljavini, zaboravila torbu u autu sa novčanikom, mobitelom i nožovima pa se morala po istom nevremenu vraćat nazat po to ... sramota da mi netko obije auto i nađe sve to  Nirvana  11484130  ajme, divote hodat po ljetnoj kiši a oko tebe grmiiiii i sijevaaaaa ... baš je bilo spektakularno, skoro nisam htjela nazad kući nego ostat na jednom mjestu odakle je puco najbolji pogled na nebo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  taja 21.08.14 12:28

Nirvana-zen-mir-spokoj....
Nisam sigurna da stvarno znam što je to.... Uvijek nešto kopka   Nirvana  2634474203
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  Gost 21.08.14 12:38

taja je napisao/la:Nirvana-zen-mir-spokoj....
Nisam sigurna da stvarno znam što je to.... Uvijek nešto kopka   Nirvana  2634474203

ja se s tobom slažem. 

nirvana...znam teoriju, ali praktično to još nisam doživjela. 
bojim se da nikad ni neću. 
mir je nešto drugo....njega osjećam kad se riješim neke obavaeze, kad se slobodno opustim, sjednem negdje u prirodu na kakav panj ili livadu, ili jednostavno odem van do pasa i ne mislim ni na što drugo, nego samo uživam u tom trenutku

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  taja 21.08.14 12:44

Alhambra je napisao/la:
taja je napisao/la:Nirvana-zen-mir-spokoj....
Nisam sigurna da stvarno znam što je to.... Uvijek nešto kopka   Nirvana  2634474203

ja se s tobom slažem. 

nirvana...znam teoriju, ali praktično to još nisam doživjela. 
bojim se da nikad ni neću. 
mir je nešto drugo....njega osjećam kad se riješim neke obavaeze, kad se slobodno opustim, sjednem negdje u prirodu na kakav panj ili livadu, ili jednostavno odem van do pasa i ne mislim ni na što drugo, nego samo uživam u tom trenutku
to je prije tupost, ili ono mozak na pašu   Nirvana  3111943984 

Ali baš prava nirvana.....  Ne vjerujem ni ja da ću je doživjeti
Osim možda nekom umnom manipulacijom
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  Gost 21.08.14 13:11

taja je napisao/la:[

Ali baš prava nirvana.....  Ne vjerujem ni ja da ću je doživjeti
Osim možda nekom umnom manipulacijom

najbliži osjećaj koji bih mogla opisat nirvanom na ovom svijetu bi bili neki doživljeni trenuci kad noćim u prirodi ... eto, kad legnem pod vedro zvjezdano nebo, kad osjetim koliko smo sitni i nebitni u cijeloj toj priči al smo dio nje i baš me obuzme taj osjećaj spokoja i mira da je šta god se dogodi, sveu redu i upravo tako i treba bit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  Gost 21.08.14 13:13

taja je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
taja je napisao/la:Nirvana-zen-mir-spokoj....
Nisam sigurna da stvarno znam što je to.... Uvijek nešto kopka   Nirvana  2634474203

ja se s tobom slažem. 

nirvana...znam teoriju, ali praktično to još nisam doživjela. 
bojim se da nikad ni neću. 
mir je nešto drugo....njega osjećam kad se riješim neke obavaeze, kad se slobodno opustim, sjednem negdje u prirodu na kakav panj ili livadu, ili jednostavno odem van do pasa i ne mislim ni na što drugo, nego samo uživam u tom trenutku
to je prije tupost, ili ono mozak na pašu   Nirvana  3111943984 

Ali baš prava nirvana.....  Ne vjerujem ni ja da ću je doživjeti
Osim možda nekom umnom manipulacijom

ne, meni je to mir
tupost je kad ni u tom i takvom trenutku ne znaš uživati  Nirvana  1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  Gost 21.08.14 21:31

nirvana je rok grupa čiji je vođa izvršio suicid... Nirvana  11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  taja 22.08.14 0:30

btw je napisao/la:nirvana je rok grupa čiji je vođa izvršio suicid... Nirvana  11484130
 Nirvana  1619348112  Nirvana  1619348112
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  bazilija 22.08.14 8:50

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:nirvana je meni pozitivno stanje besprijekornog mira i spokoja.

evo, maca zna  Nirvana  684758713 

nešto ovako, pretpostavljam  Nirvana  1523192931 


bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  Gost 22.08.14 19:07

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:[

Ali baš prava nirvana.....  Ne vjerujem ni ja da ću je doživjeti
Osim možda nekom umnom manipulacijom

najbliži osjećaj koji bih mogla opisat nirvanom na ovom svijetu bi bili neki doživljeni trenuci kad noćim u prirodi ... eto, kad legnem pod vedro zvjezdano nebo, kad osjetim koliko smo sitni i nebitni u cijeloj toj priči al smo dio nje i baš me obuzme taj osjećaj spokoja i mira da je šta god se dogodi, sveu redu i upravo tako i treba bit
znam što misliš... na dva mjesta (u pustinji blaca i kod napuštene crkvice sv. foška kod pule) sam osjetila da se vihor misli kompresira u jednu samu, koja zapravo i nije misao, tek svjesnost da postojiš i da je to dovoljno... isključen si, a istovremeno povezan sa svime, istovremeno si ništa i sve

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  Lena 22.08.14 19:21

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:[

Ali baš prava nirvana.....  Ne vjerujem ni ja da ću je doživjeti
Osim možda nekom umnom manipulacijom

najbliži osjećaj koji bih mogla opisat nirvanom na ovom svijetu bi bili neki doživljeni trenuci kad noćim u prirodi ... eto, kad legnem pod vedro zvjezdano nebo, kad osjetim koliko smo sitni i nebitni u cijeloj toj priči al smo dio nje i baš me obuzme taj osjećaj spokoja i mira da je šta god se dogodi, sveu redu i upravo tako i treba bit

to je mir,spokoj,uživanje u prirodi....da zapravo i nekakva nirvana  Nirvana  684758713 
ne znam zašto,ali ja nirvanu povezujem i sa stanjem obmrlosti....je mir,al neki neprirodni....nemam pojma....nije mi to neko ekstra poželjno stanje....
a možda griješim  Nirvana  11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  Gost 22.08.14 19:28

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:[

Ali baš prava nirvana.....  Ne vjerujem ni ja da ću je doživjeti
Osim možda nekom umnom manipulacijom

najbliži osjećaj koji bih mogla opisat nirvanom na ovom svijetu bi bili neki doživljeni trenuci kad noćim u prirodi ... eto, kad legnem pod vedro zvjezdano nebo, kad osjetim koliko smo sitni i nebitni u cijeloj toj priči al smo dio nje i baš me obuzme taj osjećaj spokoja i mira da je šta god se dogodi, sveu redu i upravo tako i treba bit

to je mir,spokoj,uživanje u prirodi....da zapravo i nekakva nirvana  Nirvana  684758713 
ne znam zašto,ali ja nirvanu povezujem i sa stanjem obmrlosti....je mir,al neki neprirodni....nemam pojma....nije mi to neko ekstra poželjno stanje....
a možda griješim  Nirvana  11484130
neprirodan je zahvaljujući tempu kojim živimo... zapravo, nismo navikli na mir, bojimo ga se, jer je mir nešto nepoželjno u našoj civilizaciji, izjednačava se s lijenošću... treba juriti, šibati, stvarati, boriti se (čak i kad je bitka unaprijed izgubljena) pa kemijom pokušavamo postići upravo to stanje obamrlosti (piće, droga), kako bi uhvatili dah do novog juriša...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  Lena 22.08.14 19:34

btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:[

Ali baš prava nirvana.....  Ne vjerujem ni ja da ću je doživjeti
Osim možda nekom umnom manipulacijom

najbliži osjećaj koji bih mogla opisat nirvanom na ovom svijetu bi bili neki doživljeni trenuci kad noćim u prirodi ... eto, kad legnem pod vedro zvjezdano nebo, kad osjetim koliko smo sitni i nebitni u cijeloj toj priči al smo dio nje i baš me obuzme taj osjećaj spokoja i mira da je šta god se dogodi, sveu redu i upravo tako i treba bit

to je mir,spokoj,uživanje u prirodi....da zapravo i nekakva nirvana  Nirvana  684758713 
ne znam zašto,ali ja nirvanu povezujem i sa stanjem obmrlosti....je mir,al neki neprirodni....nemam pojma....nije mi to neko ekstra poželjno stanje....
a možda griješim  Nirvana  11484130
neprirodan je zahvaljujući tempu kojim živimo... zapravo, nismo navikli na mir, bojimo ga se, jer je mir nešto nepoželjno u našoj civilizaciji, izjednačava se s lijenošću... treba juriti, šibati, stvarati, boriti se (čak i kad je bitka unaprijed izgubljena) pa kemijom pokušavamo postići upravo to stanje obamrlosti (piće, droga), kako bi uhvatili dah do novog juriša...
je ima tu puno istine...ja se znam uhvatiti da točno znam da mi treba saaaamo malo mira,tišine i kad je ufatim neobično mi je.....
užasno mi smeta buka,stalno neko črčkanje u zraku,neko šuškanje......zamorno skroz....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  Gost 22.08.14 19:37

Lena je napisao/la:
btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

najbliži osjećaj koji bih mogla opisat nirvanom na ovom svijetu bi bili neki doživljeni trenuci kad noćim u prirodi ... eto, kad legnem pod vedro zvjezdano nebo, kad osjetim koliko smo sitni i nebitni u cijeloj toj priči al smo dio nje i baš me obuzme taj osjećaj spokoja i mira da je šta god se dogodi, sveu redu i upravo tako i treba bit

to je mir,spokoj,uživanje u prirodi....da zapravo i nekakva nirvana  Nirvana  684758713 
ne znam zašto,ali ja nirvanu povezujem i sa stanjem obmrlosti....je mir,al neki neprirodni....nemam pojma....nije mi to neko ekstra poželjno stanje....
a možda griješim  Nirvana  11484130
neprirodan je zahvaljujući tempu kojim živimo... zapravo, nismo navikli na mir, bojimo ga se, jer je mir nešto nepoželjno u našoj civilizaciji, izjednačava se s lijenošću... treba juriti, šibati, stvarati, boriti se (čak i kad je bitka unaprijed izgubljena) pa kemijom pokušavamo postići upravo to stanje obamrlosti (piće, droga), kako bi uhvatili dah do novog juriša...
je ima tu puno istine...ja se znam uhvatiti da točno znam da mi treba saaaamo malo mira,tišine i kad je ufatim neobično mi je.....
užasno mi smeta buka,stalno neko črčkanje u zraku,neko šuškanje......zamorno skroz....
jelda je... uplašim se da bih mogla čuti vlastite misli... nije lako biti sam sa sobom... i još u tišini  Nirvana  1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  Lena 22.08.14 19:40

ja baš hvatam svoje misli,ali mi ne daju..... Nirvana  11484130 
a ja ti volim bit sama....poprave mi je okej tako......ali kažem koliko god sam davno prije imala duuuge periode baš sama sad neeeemaaaaa  Nirvana  1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  Gost 22.08.14 19:46

Lena je napisao/la:ja baš hvatam svoje misli,ali mi ne daju..... Nirvana  11484130 
a ja ti volim bit sama....poprave mi je okej tako......ali kažem koliko god sam davno prije imala duuuge periode baš sama sad neeeemaaaaa  Nirvana  1523192931
nekad sam se užasavala biti sama, uvijek sam imala gomilu ljudi oko sebe... ali valjda godine učine svoje, sad ne samo da mi to nije problem, čak imam potrebu s vremena na vrijeme pobjeći od svih, čak i od najbližih, zaključati se doma, isključiti mobitel i biti sama sa sobom... ili otići u duge duge šetnje i stopiti se s prirodom... da, baš čudno... nikad ne bih pomislila da ću nekad biti ovakva Nirvana  684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  Lena 22.08.14 19:51

btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:ja baš hvatam svoje misli,ali mi ne daju..... Nirvana  11484130 
a ja ti volim bit sama....poprave mi je okej tako......ali kažem koliko god sam davno prije imala duuuge periode baš sama sad neeeemaaaaa  Nirvana  1523192931
nekad sam se užasavala biti sama, uvijek sam imala gomilu ljudi oko sebe... ali valjda godine učine svoje, sad ne samo da mi to nije problem, čak imam potrebu s vremena na vrijeme pobjeći od svih, čak i od najbližih, zaključati se doma, isključiti mobitel i biti sama sa sobom... ili otići u duge duge šetnje i stopiti se s prirodom... da, baš čudno... nikad ne bih pomislila da ću nekad biti ovakva Nirvana  684758713

ja sam prirodno tip koji voli samoću i nikad mi nije smetala.....a ne volim puno ljudi u blizini....takva sam.....ali sad mi povremeno druženje sa dragim ljudima bude ok,ali da volim svaki dan gomilu i šušur ne....nikako.....
joj trebam se nekako izorganizirat i bit više vani i uživat u prirodi....smislit ću ja nešto već....a i volim da mališani i gospon isto budu vani.....
možda uvedemo vikende na slu....ili nešro slično....
ali ne sad.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Nirvana  Empty Re: Nirvana

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.