kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nirvana

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Nirvana  - Page 2 Empty Re: Nirvana

Postaj  Gost 22.08.14 19:55

Lena je napisao/la:
btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:ja baš hvatam svoje misli,ali mi ne daju..... Nirvana  - Page 2 11484130 
a ja ti volim bit sama....poprave mi je okej tako......ali kažem koliko god sam davno prije imala duuuge periode baš sama sad neeeemaaaaa  Nirvana  - Page 2 1523192931
nekad sam se užasavala biti sama, uvijek sam imala gomilu ljudi oko sebe... ali valjda godine učine svoje, sad ne samo da mi to nije problem, čak imam potrebu s vremena na vrijeme pobjeći od svih, čak i od najbližih, zaključati se doma, isključiti mobitel i biti sama sa sobom... ili otići u duge duge šetnje i stopiti se s prirodom... da, baš čudno... nikad ne bih pomislila da ću nekad biti ovakva Nirvana  - Page 2 684758713

ja sam prirodno tip koji voli samoću i nikad mi nije smetala.....a ne volim puno ljudi u blizini....takva sam.....ali sad mi povremeno druženje sa dragim ljudima bude ok,ali da volim svaki dan gomilu i šušur ne....nikako.....
joj trebam se nekako izorganizirat i bit više vani i uživat u prirodi....smislit ću ja nešto već....a i volim da mališani i gospon isto budu vani.....
možda uvedemo vikende na slu....ili nešro slično....
ali ne sad.....
jarčica...  Nirvana  - Page 2 11484130 
imam jednog samotnjaka, tek nedavno mu je proradio podznak ovna  Nirvana  - Page 2 1523192931 
šetnje i boravak u prirodi su stvar navike, kao i sve drugo... prvo su me tjerali, sad imam nasušnu potrebu otići i napuniti baterije... barem par sati...
par put ih odvuci na prevaru, kasnije će te oni sami opominjati da idete Nirvana  - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nirvana  - Page 2 Empty Re: Nirvana

Postaj  Lena 22.08.14 19:57

nije njima mrsko ne,ali sad meni nije period.....
a ja volim i fizikalu....kako neko vrijeme ne idem u teretanu jaaaaako mi fali.....
no jedno po jedno....
ošla sam!
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Nirvana  - Page 2 Empty Re: Nirvana

Postaj  Gost 24.08.14 15:26

Kao dijete sam bila totalni samotnjak... sjedila sam doma i citala... starci su me tjerali van medju drugu djecu... onda je doso pubertet i nisu me mogli dovabit kuci...
Sad imam periode kad sam u vuk samotnjak fazi i kad mi se druzi.... ali ta druzenja su uglavnom sa par stoljetnih prijeteljica, dobro provjerena i poznata i manja drustva... teska sam na sklapanju novih poznanstava i funkcioniranja u velikim drustvima.

Najgora nocna mora su mi druzenja i veseljenja po pirovima, vjencanjima... to mi je dno dna.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nirvana  - Page 2 Empty Re: Nirvana

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.