kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.08.14 7:56

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

bem ti miša, sve razmišljam hoćul po kakvu dekicu da se umotam ... još se tresem a polijena obuć se u nešto toplije ... al sad će ljeto, ne brini, samo šta nije  Wajter raport - Page 4 1523192931

ja se nocas umotao u neku tanku plahticu, nije mi se dalo ici u drugu sobu po neku dekicu a ne bi fulao da sam se natjerao...

bome, ja se sinoć umotala ko sarma u pravu zimsku deku i baš fino spavala  Wajter raport - Page 4 11484130  al mi zato sad nešto fali ta deka  Wajter raport - Page 4 1619348112  grozan osjećaj izać iz ugodno toplog na ovaj mraz  Wajter raport - Page 4 3114667799 

pa upali neku grijalicu dok ti se prostor malo ne temperira. Ili izadji van na duzu setnju...Wajter raport - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.08.14 7:57

pizda je napisao/la:

pa  upali neku grijalicu dok ti se prostor malo ne temperira. Ili izadji van na duzu setnju...Wajter raport - Page 4 684758713

a da se odem malo bacit u more ? možda će mi onda ured djelovat toplije nakon toga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.08.14 8:02

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa  upali neku grijalicu dok ti se prostor malo ne temperira. Ili izadji van na duzu setnju...Wajter raport - Page 4 684758713

a da se odem malo bacit u more ? možda će mi onda ured djelovat toplije nakon toga

u moru je sigurno toplije samo je jebeno izac van... Wajter raport - Page 4 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.08.14 8:08

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa  upali neku grijalicu dok ti se prostor malo ne temperira. Ili izadji van na duzu setnju...Wajter raport - Page 4 684758713

a da se odem malo bacit u more ? možda će mi onda ured djelovat toplije nakon toga

u moru je sigurno toplije samo je jebeno izac van... Wajter raport - Page 4 1523192931 

a znam, rekla mi djeca ... one se i dalje kupaju  Wajter raport - Page 4 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.08.14 8:11

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa  upali neku grijalicu dok ti se prostor malo ne temperira. Ili izadji van na duzu setnju...Wajter raport - Page 4 684758713

a da se odem malo bacit u more ? možda će mi onda ured djelovat toplije nakon toga

u moru je sigurno toplije samo je jebeno izac van... Wajter raport - Page 4 1523192931 

a znam, rekla mi djeca ... one se i dalje kupaju  Wajter raport - Page 4 684758713 

jucer su mogle, nocas je pocela bura a ona ti na brzaka rashladi more tako da ni u njemu bas nije ugodno. Kazu da ce opet zatopliti ali ce i opet kisa i tako odavde do vjecnosti...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.08.14 8:16

pizda je napisao/la:

jucer su mogle, nocas je pocela bura a ona ti na brzaka rashladi more tako da ni u njemu bas nije ugodno. Kazu da ce opet zatopliti ali ce i opet kisa i tako odavde do vjecnosti...

aerodinamično vrijeme ... zato se meni sviđa ... nije bilo one ljetne monotonije kad krene samo jedna vrsta temperature pa nemaš šta mjerit ... svaki dan isto  Wajter raport - Page 4 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.08.14 8:19

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

jucer su mogle, nocas je pocela bura a ona ti na brzaka rashladi more tako da ni u njemu bas nije ugodno. Kazu da ce opet zatopliti ali ce i opet kisa i tako odavde do vjecnosti...

aerodinamično vrijeme ... zato se meni sviđa ... nije bilo one ljetne monotonije kad krene samo jedna vrsta temperature pa nemaš šta mjerit ... svaki dan isto  Wajter raport - Page 4 1523192931 

jebo tu aerodinamiku, ne volim ja one vrucine ali opet, moras to proc pa da se zazelis malo kise i hladnijeg vremena. Ljetnje veceri su lijepe a kad ti pada kisa onda sve devalvira...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.08.14 8:23

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

jucer su mogle, nocas je pocela bura a ona ti na brzaka rashladi more tako da ni u njemu bas nije ugodno. Kazu da ce opet zatopliti ali ce i opet kisa i tako odavde do vjecnosti...

aerodinamično vrijeme ... zato se meni sviđa ... nije bilo one ljetne monotonije kad krene samo jedna vrsta temperature pa nemaš šta mjerit ... svaki dan isto  Wajter raport - Page 4 1523192931 

jebo tu aerodinamiku, ne volim ja one vrucine ali opet, moras to proc pa da se zazelis malo kise i hladnijeg vremena. Ljetnje veceri su lijepe a kad ti pada kisa onda sve devalvira...

ajd ajd, nekukaj ... bit će bolje ... moralo je jednom i vako čisto da vidimo kako je to

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.08.14 8:32

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

jucer su mogle, nocas je pocela bura a ona ti na brzaka rashladi more tako da ni u njemu bas nije ugodno. Kazu da ce opet zatopliti ali ce i opet kisa i tako odavde do vjecnosti...

aerodinamično vrijeme ... zato se meni sviđa ... nije bilo one ljetne monotonije kad krene samo jedna vrsta temperature pa nemaš šta mjerit ... svaki dan isto  Wajter raport - Page 4 1523192931 

jebo tu aerodinamiku, ne volim ja one vrucine ali opet, moras to proc pa da se zazelis malo kise i hladnijeg vremena. Ljetnje veceri su lijepe a kad ti pada kisa onda sve devalvira...

ajd ajd, nekukaj ... bit će bolje ... moralo je jednom i vako čisto da vidimo kako je to

vako ti je bilo i lani i preklani samo sto je bilo vise dana u komadu suncatih ali je ljeto objektivno trajalo mjesec i pol...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.08.14 8:40

pizda je napisao/la:
vako ti je bilo i lani i preklani samo sto je bilo vise dana u komadu suncatih ali je ljeto objektivno trajalo mjesec i pol...

vraga je bilo vako ... sjećam se ja dobro prošlog ljeta ... prvo ljeto u mom vlastitom uredu u kojem sam vječito sjedila u mokroj odjeći kolko je bilo vruće i to ne po danu, nego i po noći ... a u slobodno vrijeme nisam iz mora izlazila ... da je duže potrajalo među nožnim i ručnim prstima bi mi narasla plivaća kožica  Wajter raport - Page 4 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.08.14 8:42

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
vako ti je bilo i lani i preklani samo sto je bilo vise dana u komadu suncatih ali je ljeto objektivno trajalo mjesec i pol...

vraga je bilo vako ... sjećam se ja dobro prošlog ljeta ... prvo ljeto u mom vlastitom uredu u kojem sam vječito sjedila u mokroj odjeći kolko je bilo vruće i to ne po danu, nego i po noći ... a u slobodno vrijeme nisam iz mora izlazila ... da je duže potrajalo  među nožnim i ručnim prstima bi mi narasla plivaća kožica  Wajter raport - Page 4 684758713 

je al tamo negdje od prvog sedmog do petnaestog osmog. Do sedmog mjeseca je padala kisa, cijelo proljece je licilo na jesen. U biti je ovo proljece bilo bolje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.08.14 8:48



ne maltretiram samu sebe sa stvarima na koje nemam utjecaj nego se prilagodim ... evo se upravo prilagodila i otišla obuć maju sa dugim rukavima ... dopizdilo mi sjedit nakostriješena ... uletit će mi netko u ured i mislit da sam napalita  Wajter raport - Page 4 11484130 

ti ko moja starija kćer ... slavila neki dan rođemdan i to sedam dana ranije da mogu na kupanje kad ono kiša ... i dođe mi kukat ko da ja sad mogu utjecat na vrijeme ... al jopet su se kupali ... čim je svanulo sunce, mala bagra odlepršala na plažu al ih pljusak potjero nazad u kuću ... ajme, da je bilo dromsicu tad dovest u moju kuću da vidi lokvica po podu kad ti uleti čopor mokre djece .... doživjela bi rafalni nervni slom  Wajter raport - Page 4 3114667799  a tek da mi je tortu vidjela nakon prvog žbukanja  Wajter raport - Page 4 1354420400  bokte, sav mi šlag popado sa nje i ubrljo mi netom opran frižider i to pado šlag ko oni ljigavci šta djeca bacaju po zidu, kotrljo se i dotako apsolutno svaku policu i još se razguzio po cijelim vratima frižidera ... otvorila frižider i kad sam vidla šta se dogodilo, samo ga zatvorila i ošla sjest pet minuta u ured da se dogovorim sama sa sobom kako ću to sanirat


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  bazilija 25.08.14 8:53

ovdj krasno mirno sunčano jutro.

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.08.14 8:53

ha ha ha ... kad se sjetim toga ... jebote, krenuo rođemdan a meni torta na pet polica stoji  Wajter raport - Page 4 11484130  i pošaljem malu po novi šlag, dočekam da se klinci dogovore di će da mogu na miru obavit sanaciju, čujem ih kako se dogovaraju za otić van iz kujnje i vratim se ... mala taman da će otvorit frižider a ja joj migam da to ne radi jerbo sramota da sva djeca vide na šta joj torta liči, a ona će : al mama, ja sam to već svima pokazala  Wajter raport - Page 4 11484130 

eto, zato ja volim klince ... njima i razgužena torta motif za zabavu ... al zato sam se dodatno potrudila oko sanacije ... kad sam ju stavila na stol bilo je samo ono "wauuuuuuuuuuuuu" ... nek djeca nauče lekciju da ništa nije katastrofa i da se sve da popravit bez dreke i vriske i histerije ... al super mi je moja mala kako se pohvalila raspadnutom tortom dok mene nije bilo .... ja vamo gruntam kako i šta a ona svima pokazala katastrofu u frižideru ko glavnu rođemdansku atrakciju  Wajter raport - Page 4 3114667799   Wajter raport - Page 4 3114667799   Wajter raport - Page 4 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.08.14 8:55

bazilija je napisao/la:ovdj krasno mirno sunčano jutro.

evo jedne koja je zadovoljna vremenom a nije nakostriješita ko mi ovdje  Wajter raport - Page 4 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  bazilija 25.08.14 9:06

Jučer sam nakon duuuugo vremena ispekla kolač  Wajter raport - Page 4 3111943984

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.08.14 9:25

bazilija je napisao/la:Jučer sam nakon duuuugo vremena ispekla kolač  Wajter raport - Page 4 3111943984

ja već duuugo vremena nisam ništa pekla ... djecu uvatio pubertet pa kojekakve dijete pa samo neke travke traže za jest ... neće kolača više pa ih nemam za kog peć ... al torta je nestala u roku od odma  Wajter raport - Page 4 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.08.14 9:56

kišna glista je napisao/la:ha ha ha ... kad se sjetim toga ... jebote, krenuo rođemdan a  meni torta na pet polica stoji  Wajter raport - Page 4 11484130  i pošaljem malu po novi šlag, dočekam da se klinci dogovore di će da mogu na miru obavit sanaciju, čujem ih kako se dogovaraju za otić van iz kujnje i vratim se ... mala taman da će otvorit frižider a ja joj migam da to ne radi jerbo sramota da sva djeca vide na šta joj torta liči, a ona će : al mama, ja sam to već svima pokazala  Wajter raport - Page 4 11484130 

eto, zato ja volim klince ... njima i razgužena torta motif za zabavu ... al zato sam se dodatno potrudila oko sanacije ... kad sam ju stavila na stol bilo je samo ono "wauuuuuuuuuuuuu" ... nek djeca nauče lekciju da ništa nije katastrofa i da se sve da popravit bez dreke i vriske i histerije ... al super mi je moja mala kako se pohvalila raspadnutom tortom dok mene nije bilo .... ja vamo gruntam kako i šta a ona svima pokazala katastrofu u frižideru ko glavnu rođemdansku atrakciju   Wajter raport - Page 4 3114667799   Wajter raport - Page 4 3114667799   Wajter raport - Page 4 3114667799 

 Wajter raport - Page 4 1523192931 znaci nisi se zajebavala sa onim cokoladnim jagodama...Wajter raport - Page 4 684758713
Ovdje zagrijalo pa sam vec upalijo i hladjenje u uredu, vani 22 stupnja i ne puse pa je sasvim ugodno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.08.14 10:03

pizda je napisao/la:

 Wajter raport - Page 4 1523192931 znaci nisi se zajebavala sa onim cokoladnim jagodama...Wajter raport - Page 4 684758713
Ovdje zagrijalo pa sam vec upalijo i hladjenje u uredu, vani 22 stupnja i ne puse pa je sasvim ugodno...

jesam ... hvala na informaciji ... jagode našla točno tamo gdje si mi reko i taman onakve kakve su mi trebale ... da mi nisi reko, vraga bih ih našla nit imala volje tražit po onoj gužvi ... lijepa vam je tržnica al preveć ljudi na njoj pa volem doć ciljano po ono šta mi treba i brzo pobjeć s nje ... i ispale su super jagode u čokoladi ... nije ih problem napravit a i djeci se svidjelo jako ... super to izgleda a i nestale u roku od odma ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.08.14 10:08

al nešto drugo mi uvijek padne na pamet kad dolazim na riječku tržnicu ... jebote, oni golubovi po parku ispred kazališta su svi redom šugavi i bolesni ... al baš grozno izgledaju ... da se mene pita, to ne bi smjelo tako bit blizu jedne tržnice .... ono bi trebalo sve pokokat, dezinficirat park i onu fontanu i onda naselit nove, svježe i zdrave ptice ... ono baš ružno izgleda kad onako zalegnu nako šugavi i ne miču jer nemaju mota za kretat se normalno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.08.14 10:09

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

 Wajter raport - Page 4 1523192931 znaci nisi se zajebavala sa onim cokoladnim jagodama...Wajter raport - Page 4 684758713
Ovdje zagrijalo pa sam vec upalijo i hladjenje u uredu, vani 22 stupnja i ne puse pa je sasvim ugodno...

jesam ... hvala na informaciji ... jagode našla točno tamo gdje si mi reko i taman onakve kakve su mi trebale ... da mi nisi reko, vraga bih ih našla nit imala volje tražit po onoj gužvi ... lijepa vam je tržnica al preveć ljudi na njoj pa volem doć ciljano po ono šta mi treba i brzo pobjeć s nje ...  i ispale su super jagode u čokoladi ... nije ih problem napravit a i djeci se svidjelo jako ... super to izgleda a i nestale u roku od odma ...

a ipak jesi!? Ajd, bas mi je drago da si zadovoljena. I danas je krcata placa, vole turisti setati onuda. Ne kuzim, ne kupuju bas nego samo setaju i slikaju. Sta kod njih nema placa?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.08.14 10:13

kišna glista je napisao/la:al nešto drugo mi uvijek padne na pamet kad dolazim na riječku tržnicu ... jebote, oni golubovi po parku ispred kazališta su svi redom šugavi i bolesni ... al baš grozno izgledaju ... da se mene pita, to ne bi smjelo tako bit blizu jedne tržnice .... ono bi trebalo sve pokokat, dezinficirat park i onu fontanu  i onda naselit nove, svježe i zdrave ptice ... ono baš ružno izgleda kad onako zalegnu nako šugavi i ne miču jer nemaju mota za kretat se normalno

pitaj boga, valjda se nazderu pa se gegaju onuda...Wajter raport - Page 4 684758713. Ne vidi se bas cesto neki uginuli pa mislim da nije nikakva epidemia...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.08.14 10:13

pizda je napisao/la:

a ipak jesi!? Ajd, bas mi je drago da si zadovoljena.

jesam ... sa jagodama sam bila super zadovoljna Wajter raport - Page 4 684758713 a i čovjek mi ponudio dobar popust kad je vidio kolko ih mislim kupit ... mislim da sam kilo jagoda platila 50 kuna al mi on nakrco i više od kile pa smo ih se naždrali ko plovak kupusa Wajter raport - Page 4 1523192931 oš sa čokoladom, oš bez i još imala za tortu ukrasit njima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.08.14 10:17

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:al nešto drugo mi uvijek padne na pamet kad dolazim na riječku tržnicu ... jebote, oni golubovi po parku ispred kazališta su svi redom šugavi i bolesni ... al baš grozno izgledaju ... da se mene pita, to ne bi smjelo tako bit blizu jedne tržnice .... ono bi trebalo sve pokokat, dezinficirat park i onu fontanu  i onda naselit nove, svježe i zdrave ptice ... ono baš ružno izgleda kad onako zalegnu nako šugavi i ne miču jer nemaju mota za kretat se normalno

pitaj boga, valjda se nazderu pa se gegaju onuda...Wajter raport - Page 4 684758713. Ne vidi se bas cesto neki uginuli pa mislim da nije nikakva epidemia...

ne zajebavaj ... ono je sve bolesno tamo ... baš sam se zgrozila kad sam vidjela ... ne zalegnu oni od žderanja nego od bolesnoće ... a kad uginu, onda ih još galebovi žderu i trančiraju pa naletiš na ostatke pojedenih golubova koji se tamo onda dinstaju na suncu ... pa jebote, vid na šta to liči

Wajter raport - Page 4 10475988_10203081943061810_9194410793013116930_o

Wajter raport - Page 4 10557390_10203081948261940_2761636027359035660_n

mislim da ste vi u rijeci zaboravili kako izgleda zdrav golub ... ozbiljno pričam ... ono tamo je leglo zaraze

i onda dođu djeca i brčkaju ruke u onoj fontani ...brrrrrrrrrrr

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.08.14 10:27

kišna glista je napisao/la:

mislim da ste vi u rijeci zaboravili kako izgleda zdrav golub ... ozbiljno pričam ... ono tamo je leglo zaraze

i onda dođu djeca i brčkaju ruke u onoj fontani ...brrrrrrrrrrr

Jebiga, redovito se zaprasuju i stabla i ptice protiv bolestina. To su ti chemtrailsovi koje ljudi vide i od njih rade teorije urote. Zaprasuje se aerosolno tako da se dulje zadrzava u zraku a onda lijepi na stabla, krosnje, gnijezda, perje ptica...
Golubovi koje vidjam bas zdravo izgledaju, moguce da su oni oko place neki stari pa su tamo na redovnoj hrani...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 4 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.