kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Gost 19.09.14 13:34

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:

treba i točan sat i mjesto sanjanja, odnosno koordinate... nije isto kad sanjate vi u rijeci ili mi na jebenom sjeveru... 
ccc ti bi lasti nešto poprijeko i nabrzaka... ne, ne, ili kako treba ili nikako

ajd dogovori sa njom koordinate da zena zna sto sanja...Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 684758713
eno joj je cigo već objasnio san, nema smisla da pobijam velikog frojda na kojeg se on poziva...  Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 11484130

sve mi je ok u snu, osim vode...
plakat će, bez obzira što je izgradila čvrst zid do bola, negdje su pukotine kroz koje procuri... ali, voda je bistra, to su suze koje čiste (stare rane)... PREMA TOME!!! Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Gost 20.09.14 8:31

zingaro je napisao/la:Pusti mu ovu za rastanak:Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 684758713)Reci mu,,,dani lete kao laste;Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 1619348112..Poslije si nadji drugog,i budi pametnija,,nedaj mu pichke dok te ne ozeni  Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 3776795594 Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 1354420400 Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 2733991369 Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 727654710 Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 3489559348




ma gle, nije meni očajnički do braka, inače sam bila protivnik ponovnog ulaska u brak, imam jedan već iza sebe. ali sa njim se sve promijenilo i pričali smo intenzivno o suživotu i braku u zadnje vrijeme, našem braku. rekli smo da hoćemo. i kao i obično i poznato, nakon perioda mira i veselja nastupi ludilo i krene sve nizbrdo i svaki put gore i odvratnije. tako je bilo i na moj ročkas, i još traje ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Gost 20.09.14 8:32

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:

treba i točan sat i mjesto sanjanja, odnosno koordinate... nije isto kad sanjate vi u rijeci ili mi na jebenom sjeveru... 
ccc ti bi lasti nešto poprijeko i nabrzaka... ne, ne, ili kako treba ili nikako

ajd dogovori sa njom koordinate da zena zna sto sanja...Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 684758713


Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  darla 20.09.14 19:41

lastavica je napisao/la:



ma gle, nije meni očajnički do braka, inače sam bila protivnik ponovnog ulaska u brak, imam jedan već iza sebe. ali sa njim se sve promijenilo i pričali smo intenzivno o suživotu i braku u zadnje vrijeme, našem braku. rekli smo da hoćemo. i kao i obično i poznato, nakon perioda mira i veselja nastupi ludilo i krene sve nizbrdo i svaki put gore i odvratnije. tako je bilo i na moj ročkas, i još traje ....

Odjebi Lastis konjinu, poslusaj ti svoju Darlu. Ako sam dobro shvatila iz price, bilder ima oko 50 kuka i nikad se nije zenio, tak da, da se dosad mislio zenit u zivotu zenio bi se, to sto on prica, muskarci svasta pricaju da bi zenu drzali tamo gdje hoce, pa dokle prica prolazi. Jebes ti musko koje svoje zensko povrijedi na njen rockas, pa ma da koji povod bio. Eto my two cents i naj se ljutiti, ako sam mozda malkice predirektna, nije u zloj namjeri  Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 684758713.

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Gost 21.09.14 5:03

lastice, ne daj se. kljuc tvoje srece je u tvojim rukama.  Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 3114925407 ja te jako volim zbog tvoje iskrenosti i hrabrosti da sa nama neznanima dijelis svoje dobre i lose trenutke.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Gost 21.09.14 7:33

jer je to toliko teško  da mi ne da živjeti, raditi, funkcionirati općenito pred drugima a ne mogu reći nikome .... pa pucam, guši me ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Gost 21.09.14 8:01

... mučno mi je uopće naći se sa prijateljima ne da mi se .... ne bi mogla sa njima o tome govoriti .... 

ovako mi je lakše.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Gost 21.09.14 17:21

draga lasto, razumijem te potpuno. razlog zasto sam to napisala i pomalo ko zavilla u nedorecenost je sljedeci, pa evo da jasno i glasno kazem: meni je uzasno krivo i tesko kada vidim da ranjeni ljudi koji zbilja trebaju neku toplu ljudsku rijec, razumijevanje i potporu dodju ovdje, iskreno i nevino se otvore i onda sta dalje? kako to ide dalje? po obicaju dezurne ptice grabljivice nastupaju sa tonama komentara spustenih sa visina iz nebesa u kojima im nos para nebo, pametnjare, pricaju, lupetaju, naravno na sve one odgovor imaju, sve o svemu znaju i kad pocnu srati, seru li ga seru, gledaju stvari kroz svoje uske, ogranicene prizme i naravno ne prestaju kvocat, sveznajuce kokosi. i sta se sada desava u takvoj jednoj situaciji? desava se da se stvara zacarani krug, vrtlog sve veci i sve gori... jedan udara kontru drugome, teske rijeci padaju, sva se  pamet univerzuma sljeva na ove prostore, a to sto ovdje imamo jednu tuznu, nesretnu zenicu koja ni sa cim nije zasluzila tretman i pakao kakav prolazi u zadnjih par mjeseci to niko nit vidi, nit koga boli kurac sto lasta trazi prostor dje bi makar na tren umornu dusicu mogla spustiti, presabrati snage za dalje i tako. gadi mi se kada vidim nedostatak empatije, neljudskost i hladnocu i sebicnost u nekome. magdalena, stidi se svojih rijeci. jebe se tebi za lastu. glavno da si ti uvila svoje rijeci u zuzi jelinek, ili magda weltruski stil "savjeta" koji nisu nis drugo nego hrpa sranja. zato lasto moja, zato sam ja zabrinuta kad ljudi ovako sa ozbiljnim problemima dodju ovdje pa kad im se pocne srati... kuzis. i sama sam prosla slicno kad sam bila u periodu zivota kad mi nije bilo ok. ne slusaj ti savjete, nego sama ti odluci sta i kako. ti to najbolje znas. ja sam uzasnuta nasiljem kroz koje prolazis i samo ti to mogu reci - to NIKO ne zasluzuje... a ti dalje razmisli. i ja ti se necu upravo zbog potencijala da se ovakve stvari preliju u veca sranja i sebicna prepucavanja niti previse obracati ovdje na ovome mjestu u vezi toga svega, ali znas da sam sa tobom i znas gdje me mos naci... ja sam uvijek tu za tebe i zelim da se to sve skupa razrijesi na najbolji nacin po sve vas... pusa  kiss and hug... pusa iz usa...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Gost 21.09.14 17:59

Sara, da sam ja u Lastinoj situaciji zadnje što bi mi trebalo u životu je hrpetina slova bez početka i kraja, uvijena u celofan sažaljenja. Ako se vama sviđa plakanje uz vino, tablete, tračeve i sažaljivo-samosažaljive-samo izvolte, drugi su vam krivi uvijek.. Ja nisam ta. 

Za mene je ova tema gotova. A Lasti uz takve savjete želim puno sreće i blagoslova, trebat će joj.. <3




A sad se čeka Amen od Btw, ona će reći svoju zadnju riječ kako sam hladna kučka Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Gost 21.09.14 17:59

A svasta, istu si stvar napravila maci, koju sad prigovaras magdi...
No u ovom slucsju nebitni magda, ti I ja...da, lasta ce sama odluciti hoce li biti zrtva, redovno dobijati batine I biti ponizavana dok to bude mogla izdrzati ili ce to na vrime prekinuti...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Gost 21.09.14 18:05

Polo je napisao/la:A svasta, istu si stvar napravila maci, koju sad prigovaras magdi...
No u ovom slucsju nebitni magda, ti I ja...da, lasta ce sama odluciti hoce li biti zrtva, redovno dobijati batine I biti ponizavana dok to bude mogla izdrzati ili ce to na vrime prekinuti...

Hvala Polo Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 684758713

Nisam nigdje pročitala da dobija batine.... Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 2329918616 ...ako je to istina, nitko, nitko to ne smije podnositi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Gost 21.09.14 18:06

Maci ne pakovati... Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 1523192931 Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 1523192931 Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 1523192931

pasa ti tovara, cili dan sam na internetima i chatam po svim mogucim servisima, a ludilaaaaa... ima riba kolko voles, samo moras volit ribolov... hahahhaahahahahah

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Gost 21.09.14 18:06

Polo je napisao/la:A svasta, istu si stvar napravila maci, koju sad prigovaras magdi...
No u ovom slucsju nebitni magda, ti I ja...da, lasta ce sama odluciti hoce li biti zrtva, redovno dobijati batine I biti ponizavana dok to bude mogla izdrzati ili ce to na vrime prekinuti...

Hvala Polo Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 684758713

Nisam nigdje pročitala da dobija batine.... Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 2329918616 ...ako je to istina, nitko, nitko to ne smije podnositi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Gost 21.09.14 18:07

Polo je napisao/la:A svasta, istu si stvar napravila maci, koju sad prigovaras magdi...
No u ovom slucsju nebitni magda, ti I ja...da, lasta ce sama odluciti hoce li biti zrtva, redovno dobijati batine I biti ponizavana dok to bude mogla izdrzati ili ce to na vrime prekinuti...

Hvala Polo Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 684758713

Nisam nigdje pročitala da dobija batine.... Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 2329918616 ...ako je to istina, nitko, nitko to ne smije podnositi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  baaab 21.09.14 18:15

sretan rođendan slavljenici...neka joj se stvari...sve što si poželi sama Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 684758713

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 BdayBeer

...uz preporuku...

nikada nije kasno za promjenu...za početak...dovoljna je sitnica...recimo...promjena glazbenog smjera....
ostaviti se rezanja vena...šarafanja žarulja...i ostalog...
već ta promjena je dovoljna da u život uđu...potpuno drugačiji ljudi Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 684758713


_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Gost 21.09.14 18:16

MMagdalena je napisao/la:
Polo je napisao/la:A svasta, istu si stvar napravila maci, koju sad prigovaras magdi...
No u ovom slucsju nebitni magda, ti I ja...da, lasta ce sama odluciti hoce li biti zrtva, redovno dobijati batine I biti ponizavana dok to bude mogla izdrzati ili ce to na vrime prekinuti...

Hvala Polo Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 684758713

Nisam nigdje pročitala da dobija batine.... Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 2329918616 ...ako je to istina, nitko, nitko to ne smije podnositi...
A valjda nije jos, al to je samo pitanje vrimena...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Gost 21.09.14 18:41

baaab je napisao/la:sretan rođendan slavljenici...neka joj se stvari...sve što si poželi sama Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 684758713

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 BdayBeer

...uz preporuku...

nikada nije kasno za promjenu...za početak...dovoljna je sitnica...recimo...promjena glazbenog smjera....
ostaviti se rezanja vena...šarafanja žarulja...i ostalog...
već ta promjena je dovoljna da u život uđu...potpuno drugačiji ljudi Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 684758713


mislis da se moze promijeniti glazbeni ukus?!?!
glazba, osim sto je zvonka radost Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 1523192931 , je zapis nase duse... ne meres dusu okrenut ko carape... mislim da to tako ne ide...

iako, priznajem i glazbeni ukus sazrijeva, danas volim slusati jazz sto bi prije samo par godina bilo silovanje mojih ganglija... ali to je nadogradnja... mislim da ne meres drasticno mijenjat glazbeni ukus...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Gost 21.09.14 21:09

Polo je napisao/la:A svasta, istu si stvar napravila maci, koju sad prigovaras magdi...
No u ovom slucsju nebitni magda, ti I ja...da, lasta ce sama odluciti hoce li biti zrtva, redovno dobijati batine I biti ponizavana dok to bude mogla izdrzati ili ce to na vrime prekinuti...


nije me nitko nikada udario Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 684758713  ..... ne znam otkud si to izvukao .... raspada se jedna prelijepa ljubavna priča i to je jako bolno ali taj mi čovjek ni čvenger nikada nije opalio ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Gost 21.09.14 21:57

Nisam lastice to izvukao, nego to uglavnom tako ide... danas ruzne rijeci, sutra hitna..osobu koju volis, ne vrijedjas...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  pizda 21.09.14 22:04

MMagdalena je napisao/la:Sara, da sam ja u Lastinoj situaciji zadnje što bi mi trebalo u životu je hrpetina slova bez početka i kraja, uvijena u celofan sažaljenja. Ako se vama sviđa plakanje uz vino, tablete, tračeve i sažaljivo-samosažaljive-samo izvolte, drugi su vam krivi uvijek.. Ja nisam ta. 

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 83529801022470271602

pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  pizda 21.09.14 22:09

Lastis, sto vise ganjas tipa to ce on brze bjezat od tebe. Povuci se pa ce doc ako mu je stalo a ako nije, nece doc.
Nemoj slusat Saru i Mojicu, Sara je luda a Mojica je zena od drama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Gost 21.09.14 23:33

MMagdalena je napisao/la:Sara, da sam ja u Lastinoj situaciji zadnje što bi mi trebalo u životu je hrpetina slova bez početka i kraja, uvijena u celofan sažaljenja. Ako se vama sviđa plakanje uz vino, tablete, tračeve i sažaljivo-samosažaljive-samo izvolte, drugi su vam krivi uvijek.. Ja nisam ta. 

Za mene je ova tema gotova. A Lasti uz takve savjete želim puno sreće i blagoslova, trebat će joj.. <3




A sad se čeka Amen od Btw, ona će reći svoju zadnju riječ kako sam hladna kučka Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 3111943984
zajeb, mala, potpisujem boldani tekst...

slažem se i s darlom, a i s orionkom....

znam kako ti je, prošla sam vrlo sličnu situaciju i mislim da trenutno nisi spremna prihvatiti golu istinu, ali ću riskirati i reći ti-kola su otišla nizbrdo, ni jedno dodvoravanje i podnošenje njegovih ispada ih neće zaustaviti... s njegove strane je to gotova priča, onog trena kad to shvatiš i ti, prestaje tvoja patnja... 

žao mi je...

proći će Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Gost 21.09.14 23:35

pizda je napisao/la:Lastis, sto vise ganjas tipa to ce on brze bjezat od tebe. Povuci se pa ce doc ako mu je stalo a ako nije, nece doc.
Nemoj slusat Saru i Mojicu, Sara je luda a Mojica je zena od drama...
Pizda napuši se... dramatično  Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  pizda 22.09.14 7:39

lastavica je napisao/la:

nije me nitko nikada udario Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 684758713  ..... ne znam otkud si to izvukao ....

ja prosirijo pricu da bi bilo efektnije...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  pizda 22.09.14 7:40

btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:Lastis, sto vise ganjas tipa to ce on brze bjezat od tebe. Povuci se pa ce doc ako mu je stalo a ako nije, nece doc.
Nemoj slusat Saru i Mojicu, Sara je luda a Mojica je zena od drama...
Pizda napuši se... dramatično  Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 684758713

kod mene to ide mnogo pragmaticnie, nema nimalo dramatike kad se sve zna...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 2 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.