kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Gost 24.09.14 18:50

inače, pije mi se piva ..... imam i pive u frižideru i žlahtine. ne znam čega bi gut ,,,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Gost 25.09.14 2:38

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Pa kad toliko volite cevape,,,nadjite pizdu isjeckajte mu kuratz i dobit cete dvije dobre porcije cevapa,,od tog s emorete sigurno najest,,samo kod njega je Kakanjski cevap...jer Pizda je rodjen u Kaknju,,tako mi je barem Darla rekla...ako ona laze ,,lazem i ja,,,pa ja... Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 3214182331

u Podkaknju, to ti je ispod samog Kaknja osamsto i nesto kilometara...
Ajd seronja,,drkadzijo sjebata,,da se meni recimo lasta tako pojavila u plodinama i da mi se zdopadala kao shto ti tvrdish,,(mada mislim da lazesh ko pas) ,,,jebo bi je na kasi pred blagajnicom,,,al ti ochito znash samo puno prichat,,,a prtzanje ti je treca dimenzija,,fakju pederko,,ma ti nisi ni iz Kaknja ni iz Podkaknja,,,ti si shupak kakog nema,,,promijeni avatar umjesto Pizda,,,Shupchina,,,A boze dragi lasto,,,ako ovo chitash,,,odjebi tog senilca i seronju koji radi kao portir u starachkom ,, za sva vremena  ...onako kako su napravile saritza i catitza,,,skuzile manijaka,,i rekle mu sikter bre .. Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 3776795594 Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 3776795594 Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 1354420400 zato je i kishna otishla,,,pa svi su ga prokuzili osim tebe Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 3214182331  a moje malo naivno Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  pizda 25.09.14 7:54

zingaro je napisao/la:

Ajd seronja,,drkadzijo sjebata,,da se meni recimo lasta tako pojavila u plodinama i da mi se zdopadala kao shto ti tvrdish,,(mada mislim da lazesh ko pas) ,,,jebo bi je na kasi pred blagajnicom,,,al ti ochito znash samo puno prichat,,,a prtzanje ti je treca dimenzija,,fakju pederko,,ma ti nisi ni iz Kaknja ni iz Podkaknja,,,ti si shupak kakog nema,,,promijeni avatar umjesto Pizda,,,Shupchina,,,A boze dragi lasto,,,ako ovo chitash,,,odjebi tog senilca i seronju koji radi kao portir u starachkom ,, za sva vremena  ...onako kako su napravile saritza i catitza,,,skuzile manijaka,,i rekle mu sikter bre .. Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 3776795594 Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 3776795594 Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 1354420400 zato je i kishna otishla,,,pa svi su ga prokuzili osim tebe Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 3214182331  a moje malo naivno Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 1523192931

ti me mos zvat Supcina, svako nek bira sto mu vise pase...Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Gost 25.09.14 8:50

super smo proslavili moj rodžendan. nisam vas ni počastila.

evo kave pošto je jutro .... 


Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 Come-preparare-il-caff%C3%A8

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Gost 26.09.14 9:30

lastavica je napisao/la:inače, pije mi se piva ..... imam i pive u frižideru i žlahtine. ne znam čega bi gut ,,,,


a jebemu...... Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 1354420400 Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 1354420400
kak je meni ovo dobro.....


veli: pije mi se piva
pa onda: imam i pive u frižideru i žlahtine
i na kraju: ne znam čega bi gut


ahahahahahahahahahahaha..... Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 3114667799 Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  pizda 26.09.14 11:18

lastavica je napisao/la:super smo proslavili moj rodžendan. nisam vas ni počastila.

evo kave pošto je jutro .... 

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 Come-preparare-il-caff%C3%A8

ta kava ti je ko neka ruzina...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Gost 26.09.14 12:43

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:super smo proslavili moj rodžendan. nisam vas ni počastila.

evo kave pošto je jutro .... 

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 Come-preparare-il-caff%C3%A8

ta kava ti je ko neka ruzina...
Jab radje guze, ako je ostalo sta...cisto da se ne baci... Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 3084372643

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan rodjendan Lasti bilderki! :)) - Page 4 Empty Re: Sretan rodjendan Lasti bilderki! :))

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.