kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lastice moja

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

lastice moja - Page 5 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 31.10.14 4:17

saritica je napisao/la:a ti zingaro puno pricas, malo radis. he he...
Opet sam se navuko na kavu,,a jebo te koji sam ja tupson,,znam da ce me sjebat al uvijek kazem sebi,,,ma nece ovaj put,,,jebem ti kavu,,,bolje da pijem kako dobro vino,,,od toga bi odma zaspo,, lastice moja - Page 5 727654710 lastice moja - Page 5 727654710 :mazmaza vala,,u ovo vrijeme s enormalni prtzaju ,,a ja se prtzam tipkajui...shto jes jes,, lastice moja - Page 5 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 5 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 31.10.14 4:19

lastavica je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:da rezimiramo - glista ne valja jer je pregruba, lasta jer je prepičkasta, ja sam predebela... pizdi je samo tzigo preostao lastice moja - Page 5 1523192931

lastice moja - Page 5 1619348112 upravo tako....al zajeb je šta im umietnički senzibiliteti nisu usklađeni.....tu jednostavno nema harmonie....da je to usaglašeno frcalo bi na sve strane 

Imamo sajkolodjiste i psihoprofilanaliticare. Hvala Bogu na tom daru,  Da ih nema trebalo bi ih izmislit. Jos nam samo fali pop ....  lastice moja - Page 5 1523192931
ej lasto, moram ti nes reci - prehebeno dobra viest... inace, ja sam odavno znala da imam najrjedji tip osobnosti INFJ, samo oko 1.2% populacie ga ima... al tek mi sad nes postade jasno...i neke mi stvari se cine da imaju smisla...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 5 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 31.10.14 4:20

zingaro je napisao/la:
saritica je napisao/la:a ti zingaro puno pricas, malo radis. he he...
Opet sam se navuko na kavu,,a jebo te koji sam ja tupson,,znam da ce me sjebat al uvijek kazem sebi,,,ma nece ovaj put,,,jebem ti kavu,,,bolje da pijem kako dobro vino,,,od toga bi odma zaspo,, lastice moja - Page 5 727654710 lastice moja - Page 5 727654710 :mazmaza vala,,u ovo vrijeme s enormalni prtzaju ,,a ja se prtzam tipkajui...shto jes jes
ma navuko si se na forum opet... to je to ... ej, os da ti ja dam recept za spavanje?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 5 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 31.10.14 4:22

saritica je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:da rezimiramo - glista ne valja jer je pregruba, lasta jer je prepičkasta, ja sam predebela... pizdi je samo tzigo preostao lastice moja - Page 5 1523192931

lastice moja - Page 5 1619348112 upravo tako....al zajeb je šta im umietnički senzibiliteti nisu usklađeni.....tu jednostavno nema harmonie....da je to usaglašeno frcalo bi na sve strane 

Imamo sajkolodjiste i psihoprofilanaliticare. Hvala Bogu na tom daru,  Da ih nema trebalo bi ih izmislit. Jos nam samo fali pop ....  lastice moja - Page 5 1523192931
ej lasto, moram ti nes reci - prehebeno dobra viest... inace, ja sam odavno znala da imam najrjedji tip osobnosti INFJ, samo oko 1.2% populacie ga ima... al tek mi sad nes postade jasno...i neke mi stvari se cine da imaju smisla...
Ja neam nisht,ni osobnosti ni pameti,,ja sam tip ko meduza bez mozga,,al prezivijo sam 65 milijona godina,,,ha ja.. lastice moja - Page 5 1354420400 lastice moja - Page 5 439160543 lastice moja - Page 5 2733991369
odo si skuvat josh jednu kavu,,,,tko ga jebe ,,kad je nesanica nek je nesanica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 5 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 31.10.14 4:32

lastice moja - Page 5 490932984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 5 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 31.10.14 5:25

saritica je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:da rezimiramo - glista ne valja jer je pregruba, lasta jer je prepičkasta, ja sam predebela... pizdi je samo tzigo preostao lastice moja - Page 5 1523192931

lastice moja - Page 5 1619348112 upravo tako....al zajeb je šta im umietnički senzibiliteti nisu usklađeni.....tu jednostavno nema harmonie....da je to usaglašeno frcalo bi na sve strane 

Imamo sajkolodjiste i psihoprofilanaliticare. Hvala Bogu na tom daru,  Da ih nema trebalo bi ih izmislit. Jos nam samo fali pop ....  lastice moja - Page 5 1523192931
ej lasto, moram ti nes reci - prehebeno dobra viest... inace, ja sam odavno znala da imam najrjedji tip osobnosti INFJ, samo oko 1.2% populacie ga ima... al tek mi sad nes postade jasno...i neke mi stvari se cine da imaju smisla...
Hoces mi pojasniti malo to? Sad su i meni neke stvari malo jasnije ...  oduvijek mi ordinary manje pase pa tako i ljudi....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 5 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 31.10.14 5:30

ej tu si. ustala si. ja pomalo gledam tv i surfam... ti testovi osobnosti su mi prava stvar. moze se puno toga nauciti o samima sebi... dacu ti jedan link pa uradi test da vidis koja si ti osobnost... a sacu ti na pp nes poslat jako dobru vijest... samo sec sacekaj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 5 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 31.10.14 5:34

saritica je napisao/la:ej tu si. ustala si. ja pomalo gledam tv i surfam... ti testovi osobnosti su mi prava stvar. moze se puno toga nauciti o samima sebi... dacu ti jedan link pa uradi test da vidis koja si ti osobnost... a sacu ti na pp nes poslat jako dobru vijest... samo sec sacekaj
Tu sam, u krevetu, vec 15 minuta mi sviraju budilitze .... sad cu si ici kavu skuhati pa zrihtati se .... danas je petak, mogla bi trenerku staviti i otici na kavicu prije posla .... ajde salji  lastice moja - Page 5 1369106071

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 5 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 31.10.14 5:37

sada lijepo kavica i onda polako pocnes dan... pa onda ljepo vikend pocinje.. jeeeeeee... i ja razmisljam da sutra se samo sebi posvetim. da ama bas nis ne radim - samo da se odmaram. zasluzila sam to nakon svega. da malo tijelo dodje k sebi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 5 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 31.10.14 6:14

saritica je napisao/la:sada lijepo kavica i onda polako pocnes dan... pa onda ljepo vikend pocinje.. jeeeeeee... i ja razmisljam da sutra se samo sebi posvetim. da ama bas nis ne radim - samo da se odmaram. zasluzila sam to nakon svega. da malo tijelo dodje k sebi


evo pijem kavitzu, malenoj sam pripremila robicu za vrrtić i sebi kavu u termos za na posao. ne pijem one kave iz aparata.
ne znam što obući: bijele samterice i štiklu, fuzo i čizme od brušene kože kao što su mušketiri nosili ili trenerku ..... baš ne znam ..... nakon posla moram ostati u gradu i ne da mi se hodati u petačama, ne idem baš u strogi centar ( muvat ću se oko guvera, nije špica ) pa mogu i u trenerci .... ali nekako mi najbolje srednja opcija, već imam otkačenu kombinaciju u glavi ....   lastice moja - Page 5 1523192931 ...

uvijek petkom mislim kako ću laganini i onda me na poslu dočeka neko s*anje .... mrzim takve petke .... 


sutra ću voditi djevojčicu u kino možda jer me pila već par dana a i cipele bi joj trebala kupiti, visoke i tople. imamo mi posla. usput, i sestra mi večeras dolazi pa sutra zajedno provodimo dan. vjerovatno i vani negdje odemo na ručak ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 5 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 31.10.14 11:20

zingaro je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:da rezimiramo - glista ne valja jer je pregruba, lasta jer je prepičkasta, ja sam predebela... pizdi je samo tzigo preostao lastice moja - Page 5 1523192931
lastice moja - Page 5 3111943984
ostale i nisu u kombinaciji... taja, alhambra i lena su sretno udate, sara ne voli njegove trojmete, pop isto  lastice moja - Page 5 1523192931, luce ga je odjebala odavno, darla je utekla esku, đagoda anabeli, ja sam dramatičarka... 
jebiga... fakat mu ostaje samo zinge  lastice moja - Page 5 1425538829
mrsh..samo me vuci za jezik,,bolje ti je za neshto drugo..a onda poslije,,,ju kako je brezobrazan,,nekulturan,,,seljachina,,,krkan nevidjeni,,i te fore,,,ne chachkaj lava dok spava,,,pa ja,,fakju  lastice moja - Page 5 3776795594 lastice moja - Page 5 2733991369 lastice moja - Page 5 1354420400
ti uvijek kontra
evo sad te vučem za jezik, a ti umjesto da koristiš jezik braniš se krkićem... 
ne daj bože da te povučem za drugo, sigurno bi se branio jezikom a ne njim  lastice moja - Page 5 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 5 Empty Re: lastice moja

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.