kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lastice moja

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 25.10.14 10:01

MMagdalena je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
Polo je napisao/la:Sve u svoje vrime... ako nema raspona i dubine, brzo dosadi...lasto, sorri, sama si kriva... ka da si dva dana po forumima...iznosis intimu i tribala bi znati da to moze imati negativne posljedice...škola...stisni zube i move on... lastice moja - Page 2 727654710



sama kriva za šta? što čovjeku dođe ( meni ) neobjašnjiva želja da maltretira ljude po forumu, hej, po forumu? i to pokušava naciljati tamo gdje smatra da će osobu najviše zaboljeti? jebote svršavanja .... možeš li ti tako svršit? možeš li ti to zamisliti? meni to ne bi palo na pamet, kao niti " sjedanje na kičmu onih koji si to sami traže " ma tko to traži? i kako? ma što si tu netko ima umišljat glumiti boga da odluči kada nekome sjesti na kičmu? taj sigurno to nema muda u stvarnosti jer bi automatski bio proglašen luđakom i završio negdje iza rešetaka ili bi ga netko dobro izdevetao.... pa jebo vas onaj bog kojeg sami jebete ovuda ove dane, ko to sam sebi traži? osoba procijeni da se može o svemu pričati i da ima sa kime porazgovarati i kazati suprotno mišljenje ukoliko ga ima i to odma znači da si  tražimo da nam se prikelji zubima o vrat? očito je da nekima ovaj forum služi kao gladijatorska arena pa su se neki ufurali da su gladijatori a neki divlje životinje.... mora da vam ide u stvarnosti sve u šesnaest ....  i moj odlazak nekima bio blesav,  svi mrtvi ladni po tom pitanju a keljili se smajlići svih formata jer je baš zabavno i smiješno ( to se pisalo upravo tada kada je temepra po mom mentosu oplela )  i valjalo se od smijeha ka što se svinje koprcaju u blatu sve dok .... se u njih nije dotaklo .... upadi ovakvog tipa ljige aka tempera oko moe, izvuče iz svih ono šta se ima izvuč ..... čast pojedincima. mene je ovdje jedino uspio povrijediti pizdek, jer je bijo uporan i nije uvažavao moje isprike lastice moja - Page 2 684758713 .... i čast leni, što je ostala svoja, dobrica i stabilna. 


pusa i saritici koja misli na mene i ne daj se mala isprovocirati lastice moja - Page 2 2dt2dz8

Nabola prstom mamutovac i odeee... 

Ukratko: nisi mala curica da te nečiji upis može ispovređivati. Stalno ti se pokazuje di si tanka, a ti umjesto da si zahvalna na tome plačeš. Daj više očvrsni i odrasti već jednom.

ovo si dobro rekla, ima tu puno istine... kad se sucis sa nekim stvarima, gube na snazi i prestaju biti bauk...
u ovom postu ne nalazim niskih strasti... od strane magdice, bravo magdo, bravo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 25.10.14 10:05

MMagdalena je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
lastavica je napisao/la:



sama kriva za šta? što čovjeku dođe ( meni ) neobjašnjiva želja da maltretira ljude po forumu, hej, po forumu? i to pokušava naciljati tamo gdje smatra da će osobu najviše zaboljeti? jebote svršavanja .... možeš li ti tako svršit? možeš li ti to zamisliti? meni to ne bi palo na pamet, kao niti " sjedanje na kičmu onih koji si to sami traže " ma tko to traži? i kako? ma što si tu netko ima umišljat glumiti boga da odluči kada nekome sjesti na kičmu? taj sigurno to nema muda u stvarnosti jer bi automatski bio proglašen luđakom i završio negdje iza rešetaka ili bi ga netko dobro izdevetao.... pa jebo vas onaj bog kojeg sami jebete ovuda ove dane, ko to sam sebi traži? osoba procijeni da se može o svemu pričati i da ima sa kime porazgovarati i kazati suprotno mišljenje ukoliko ga ima i to odma znači da si  tražimo da nam se prikelji zubima o vrat? očito je da nekima ovaj forum služi kao gladijatorska arena pa su se neki ufurali da su gladijatori a neki divlje životinje.... mora da vam ide u stvarnosti sve u šesnaest ....  i moj odlazak nekima bio blesav,  svi mrtvi ladni po tom pitanju a keljili se smajlići svih formata jer je baš zabavno i smiješno ( to se pisalo upravo tada kada je temepra po mom mentosu oplela )  i valjalo se od smijeha ka što se svinje koprcaju u blatu sve dok .... se u njih nije dotaklo .... upadi ovakvog tipa ljige aka tempera oko moe, izvuče iz svih ono šta se ima izvuč ..... čast pojedincima. mene je ovdje jedino uspio povrijediti pizdek, jer je bijo uporan i nije uvažavao moje isprike lastice moja - Page 2 684758713 .... i čast leni, što je ostala svoja, dobrica i stabilna. 


pusa i saritici koja misli na mene i ne daj se mala isprovocirati lastice moja - Page 2 2dt2dz8

Nabola prstom mamutovac i odeee... 

Ukratko: nisi mala curica da te nečiji upis može ispovređivati. Stalno ti se pokazuje di si tanka, a ti umjesto da si zahvalna na tome plačeš. Daj više očvrsni i odrasti već jednom.



darling, bolje i tanka i draže mi je da plačem sama u svom svijetu nego da druge povrijedim kada nekome treba sjest na kičmu jer sam eto, procijenila, da si sami to traže ....  lastice moja - Page 2 3015220106
Plači kad te niko ne vidi, a intimu daj drugima po intuiciji. Slušaj sebe, draga, samo toliko.

zasto bi plakala kad ju nitko ne vidi i gurala stvari pod t3pih?!?!?! Treba stvari rijesavati, nositi se s njima a ne ih ignorirati i puniti si cup...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 25.10.14 10:13

Rješavati i razgovarati treba odrasli sa odraslim, to baš i ne uključuje paket maramica. Suzama se naime može i manipulirati kako bi se drugu stranu u razgovoru doslovno natjeralo da promijeni stav. Povrijeđenost treba svako na miru izbaciti iz sebe i doći na razgovor kad je u emocionalnom balansu..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 25.10.14 12:25

lastavica je napisao/la:
Polo je napisao/la:Sve u svoje vrime... ako nema raspona i dubine, brzo dosadi...lasto, sorri, sama si kriva... ka da si dva dana po forumima...iznosis intimu i tribala bi znati da to moze imati negativne posljedice...škola...stisni zube i move on... lastice moja - Page 2 727654710



sama kriva za šta? što čovjeku dođe ( meni ) neobjašnjiva želja da maltretira ljude po forumu, hej, po forumu? i to pokušava naciljati tamo gdje smatra da će osobu najviše zaboljeti? jebote svršavanja .... možeš li ti tako svršit? možeš li ti to zamisliti? meni to ne bi palo na pamet, kao niti " sjedanje na kičmu onih koji si to sami traže " ma tko to traži? i kako? ma što si tu netko ima umišljat glumiti boga da odluči kada nekome sjesti na kičmu? taj sigurno to nema muda u stvarnosti jer bi automatski bio proglašen luđakom i završio negdje iza rešetaka ili bi ga netko dobro izdevetao.... pa jebo vas onaj bog kojeg sami jebete ovuda ove dane, ko to sam sebi traži? osoba procijeni da se može o svemu pričati i da ima sa kime porazgovarati i kazati suprotno mišljenje ukoliko ga ima i to odma znači da si  tražimo da nam se prikelji zubima o vrat? očito je da nekima ovaj forum služi kao gladijatorska arena pa su se neki ufurali da su gladijatori a neki divlje životinje.... mora da vam ide u stvarnosti sve u šesnaest ....  i moj odlazak nekima bio blesav,  svi mrtvi ladni po tom pitanju a keljili se smajlići svih formata jer je baš zabavno i smiješno ( to se pisalo upravo tada kada je temepra po mom mentosu oplela )  i valjalo se od smijeha ka što se svinje koprcaju u blatu sve dok .... se u njih nije dotaklo .... upadi ovakvog tipa ljige aka tempera oko moe, izvuče iz svih ono šta se ima izvuč ..... čast pojedincima. mene je ovdje jedino uspio povrijediti pizdek, jer je bijo uporan i nije uvažavao moje isprike lastice moja - Page 2 684758713 .... i čast leni, što je ostala svoja, dobrica i stabilna. 


lasto, što smo to trebali napraviti?
smajlići su lijepljeni kao odgovor na gomilu smajlića altera, a ne zato što je nekom bilo smiješno jer se oplelo po tvom mentosu... 

apropo sjedanja na kičmu, namjernog vrijeđanja i sl... ne znam da li ti recimo postavljaš neumjesna pitanja (po mogućnosti u krivo vrijeme) tipa-magdo imaš li ti muža i djecu? ili tajo, što ti kaže muž kad dođeš kući pijana?- tek onako, nespretno, jer ne razmisliš kako će to djelovati na njih ili imaš namjeru povrijediti te osobe... i bez obzira što možda nisi imala namjeru povrijediti, tvoja pitanja se također mogu tumačiti na nebrojeno načina, ovisi kako se tko u tom trenutku osjeća... na ovom forumu nema svetaca, nema onih koji NIKAD nisu povrijedili sugovornika i nisu nekom najašili na kičmu, barem na trenutak... jedino je malo onih koji su se ispričali i pokušali ispraviti pogrešku... ti si se ispričala, a onda si poput djeteta popizdila jer tvoja isprika nije bila momentalno uvažena... ako se već zajebeš, pa se ispričaš,  daj čovjeku priliku da "prožvače uvredu", da shvati da misliš iskreno, jednostavno da vidi da ti je žao...  a ne podviti rep i otići uvrijeđeno jer se nije odmah uvažilo tvoje oprosti... 

ako je ovo gladijatorska arena, zašto ne bi bila kao lena ili taja, promatrač, publika, zašto ulijećeš u borbe kojima nisi dorasla? pa ne moraš čak ni gledati borbu... pričaš s onima koji se drže izvan ringa, grickaš kokice i uživaš u dobrom društvu... nisu svi gladijatori, to je valjda i tebi jasno....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 25.10.14 13:39

slažem se da se često neke stavri mogu i drugačije protumačiti od onoga što je zaista namjera ali zbog toga smo i ovdje da se o tome raspravi i drugome dozvoli da pojasni ili ispravi se lastice moja - Page 2 684758713 da sam ikoga htjela pikati, magdu ili taju svojim ptanjima, nastavila bih itekako u tom tonu, no ja ni u rl niti ovdje nisam takva pa sam i pojasnila kod taje ali i magdi što sam pod time mislila. no tko želi uvažiti, uvaži, tko ima drugačije namjere, ne jebe i dalje se hvata mojim napisanim ( ili tuđim, koga god se već uhvati ) kao za borbenim oružjem .... lastice moja - Page 2 684758713 


moja je greška što nastojim uvijek pojasniti a neki to ovdje tumače kao moju slabost i još k tome opletu pokušavajuči učiniti od mene sprdačinu. svakoj budali njeno veselje. smatrala sam da si shvatila kakva sam osoba i da znaš da ne koristim tuđe ispovijesti ( primjer taje ili magde ) kao kultni folklorni hit kako bi se zabavila ali ti očito ta moja pitanja koristiš kako bi demantirala sve ono što ja želim kazati ....



da ja imam išta protiv taje ili da mislim da nije ok osoba, ne bi ju držala u svom privatluku, na fb-u konkretno. ali tajči je dovoljno pametna da to zna, nije joj bilo to potrebno pojašnjavati ....

a što se tiče magdje, ona i ja smo to razjasnile, zamisli, ona sama je shvatila pitanje baš onako kako sam ga i namijenila ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  taja 25.10.14 15:22

btw je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
Polo je napisao/la:Sve u svoje vrime... ako nema raspona i dubine, brzo dosadi...lasto, sorri, sama si kriva... ka da si dva dana po forumima...iznosis intimu i tribala bi znati da to moze imati negativne posljedice...škola...stisni zube i move on... lastice moja - Page 2 727654710



sama kriva za šta? što čovjeku dođe ( meni ) neobjašnjiva želja da maltretira ljude po forumu, hej, po forumu? i to pokušava naciljati tamo gdje smatra da će osobu najviše zaboljeti? jebote svršavanja .... možeš li ti tako svršit? možeš li ti to zamisliti? meni to ne bi palo na pamet, kao niti " sjedanje na kičmu onih koji si to sami traže " ma tko to traži? i kako? ma što si tu netko ima umišljat glumiti boga da odluči kada nekome sjesti na kičmu? taj sigurno to nema muda u stvarnosti jer bi automatski bio proglašen luđakom i završio negdje iza rešetaka ili bi ga netko dobro izdevetao.... pa jebo vas onaj bog kojeg sami jebete ovuda ove dane, ko to sam sebi traži? osoba procijeni da se može o svemu pričati i da ima sa kime porazgovarati i kazati suprotno mišljenje ukoliko ga ima i to odma znači da si  tražimo da nam se prikelji zubima o vrat? očito je da nekima ovaj forum služi kao gladijatorska arena pa su se neki ufurali da su gladijatori a neki divlje životinje.... mora da vam ide u stvarnosti sve u šesnaest ....  i moj odlazak nekima bio blesav,  svi mrtvi ladni po tom pitanju a keljili se smajlići svih formata jer je baš zabavno i smiješno ( to se pisalo upravo tada kada je temepra po mom mentosu oplela )  i valjalo se od smijeha ka što se svinje koprcaju u blatu sve dok .... se u njih nije dotaklo .... upadi ovakvog tipa ljige aka tempera oko moe, izvuče iz svih ono šta se ima izvuč ..... čast pojedincima. mene je ovdje jedino uspio povrijediti pizdek, jer je bijo uporan i nije uvažavao moje isprike lastice moja - Page 2 684758713 .... i čast leni, što je ostala svoja, dobrica i stabilna. 


lasto, što smo to trebali napraviti?
smajlići su lijepljeni kao odgovor na gomilu smajlića altera, a ne zato što je nekom bilo smiješno jer se oplelo po tvom mentosu... 

apropo sjedanja na kičmu, namjernog vrijeđanja i sl... ne znam da li ti recimo postavljaš neumjesna pitanja (po mogućnosti u krivo vrijeme) tipa-magdo imaš li ti muža i djecu? ili tajo, što ti kaže muž kad dođeš kući pijana?- tek onako, nespretno, jer ne razmisliš kako će to djelovati na njih ili imaš namjeru povrijediti te osobe... i bez obzira što možda nisi imala namjeru povrijediti, tvoja pitanja se također mogu tumačiti na nebrojeno načina, ovisi kako se tko u tom trenutku osjeća... na ovom forumu nema svetaca, nema onih koji NIKAD nisu povrijedili sugovornika i nisu nekom najašili na kičmu, barem na trenutak... jedino je malo onih koji su se ispričali i pokušali ispraviti pogrešku... ti si se ispričala, a onda si poput djeteta popizdila jer tvoja isprika nije bila momentalno uvažena... ako se već zajebeš, pa se ispričaš,  daj čovjeku priliku da "prožvače uvredu", da shvati da misliš iskreno, jednostavno da vidi da ti je žao...  a ne podviti rep i otići uvrijeđeno jer se nije odmah uvažilo tvoje oprosti... 

ako je ovo gladijatorska arena, zašto ne bi bila kao lena ili taja, promatrač, publika, zašto ulijećeš u borbe kojima nisi dorasla? pa ne moraš čak ni gledati borbu... pričaš s onima koji se drže izvan ringa, grickaš kokice i uživaš u dobrom društvu... nisu svi gladijatori, to je valjda i tebi jasno....
Sunce ti tvoje koje pamćenje imaš   lastice moja - Page 2 1523192931  a nije ni bilo upućeno tebi...
Kako li tek pamtiš ono što tebi ide?

Ja pročitala i zaboravila momentalno. Možda zato što me se nije dotaklo. 


Lasto, sve kužim jer mene je gotovo nemoguće povrijediti. Najprije sve okolnosti i karakteristike autora uzmem u obzir, izvažem nekoliko različitih opcija zašto je i s kojom namjerom napisano, tko je napisao, događa li se to često i onda donosim zaključak. Uglavnom zaključim da nije vrijedno vrijeđanja.
Al zajeb može biti to što isto očekujem i od drugih, tj da se neće uvrijediti na svaku napisanu pa se tu poskliznem. Ljudi se uvrijede prebrzo i na puno toga
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 25.10.14 18:41

taja je napisao/la:
btw je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
Polo je napisao/la:Sve u svoje vrime... ako nema raspona i dubine, brzo dosadi...lasto, sorri, sama si kriva... ka da si dva dana po forumima...iznosis intimu i tribala bi znati da to moze imati negativne posljedice...škola...stisni zube i move on... lastice moja - Page 2 727654710



sama kriva za šta? što čovjeku dođe ( meni ) neobjašnjiva želja da maltretira ljude po forumu, hej, po forumu? i to pokušava naciljati tamo gdje smatra da će osobu najviše zaboljeti? jebote svršavanja .... možeš li ti tako svršit? možeš li ti to zamisliti? meni to ne bi palo na pamet, kao niti " sjedanje na kičmu onih koji si to sami traže " ma tko to traži? i kako? ma što si tu netko ima umišljat glumiti boga da odluči kada nekome sjesti na kičmu? taj sigurno to nema muda u stvarnosti jer bi automatski bio proglašen luđakom i završio negdje iza rešetaka ili bi ga netko dobro izdevetao.... pa jebo vas onaj bog kojeg sami jebete ovuda ove dane, ko to sam sebi traži? osoba procijeni da se može o svemu pričati i da ima sa kime porazgovarati i kazati suprotno mišljenje ukoliko ga ima i to odma znači da si  tražimo da nam se prikelji zubima o vrat? očito je da nekima ovaj forum služi kao gladijatorska arena pa su se neki ufurali da su gladijatori a neki divlje životinje.... mora da vam ide u stvarnosti sve u šesnaest ....  i moj odlazak nekima bio blesav,  svi mrtvi ladni po tom pitanju a keljili se smajlići svih formata jer je baš zabavno i smiješno ( to se pisalo upravo tada kada je temepra po mom mentosu oplela )  i valjalo se od smijeha ka što se svinje koprcaju u blatu sve dok .... se u njih nije dotaklo .... upadi ovakvog tipa ljige aka tempera oko moe, izvuče iz svih ono šta se ima izvuč ..... čast pojedincima. mene je ovdje jedino uspio povrijediti pizdek, jer je bijo uporan i nije uvažavao moje isprike lastice moja - Page 2 684758713 .... i čast leni, što je ostala svoja, dobrica i stabilna. 


lasto, što smo to trebali napraviti?
smajlići su lijepljeni kao odgovor na gomilu smajlića altera, a ne zato što je nekom bilo smiješno jer se oplelo po tvom mentosu... 

apropo sjedanja na kičmu, namjernog vrijeđanja i sl... ne znam da li ti recimo postavljaš neumjesna pitanja (po mogućnosti u krivo vrijeme) tipa-magdo imaš li ti muža i djecu? ili tajo, što ti kaže muž kad dođeš kući pijana?- tek onako, nespretno, jer ne razmisliš kako će to djelovati na njih ili imaš namjeru povrijediti te osobe... i bez obzira što možda nisi imala namjeru povrijediti, tvoja pitanja se također mogu tumačiti na nebrojeno načina, ovisi kako se tko u tom trenutku osjeća... na ovom forumu nema svetaca, nema onih koji NIKAD nisu povrijedili sugovornika i nisu nekom najašili na kičmu, barem na trenutak... jedino je malo onih koji su se ispričali i pokušali ispraviti pogrešku... ti si se ispričala, a onda si poput djeteta popizdila jer tvoja isprika nije bila momentalno uvažena... ako se već zajebeš, pa se ispričaš,  daj čovjeku priliku da "prožvače uvredu", da shvati da misliš iskreno, jednostavno da vidi da ti je žao...  a ne podviti rep i otići uvrijeđeno jer se nije odmah uvažilo tvoje oprosti... 

ako je ovo gladijatorska arena, zašto ne bi bila kao lena ili taja, promatrač, publika, zašto ulijećeš u borbe kojima nisi dorasla? pa ne moraš čak ni gledati borbu... pričaš s onima koji se drže izvan ringa, grickaš kokice i uživaš u dobrom društvu... nisu svi gladijatori, to je valjda i tebi jasno....
Sunce ti tvoje koje pamćenje imaš   lastice moja - Page 2 1523192931  a nije ni bilo upućeno tebi...
Kako li tek pamtiš ono što tebi ide?

Ja pročitala i zaboravila momentalno. Možda zato što me se nije dotaklo. 


Lasto, sve kužim jer mene je gotovo nemoguće povrijediti. Najprije sve okolnosti i karakteristike autora uzmem u obzir, izvažem nekoliko različitih opcija zašto je i s kojom namjerom napisano, tko je napisao, događa li se to često i onda donosim zaključak. Uglavnom zaključim da nije vrijedno vrijeđanja.
Al zajeb može biti to što isto očekujem i od drugih, tj da se neće uvrijediti na svaku napisanu pa se tu poskliznem. Ljudi se uvrijede prebrzo i na puno toga



moj duboki naklon tajči ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 25.10.14 22:10

lastavica je napisao/la:slažem se da se često neke stavri mogu i drugačije protumačiti od onoga što je zaista namjera ali zbog toga smo i ovdje da se o tome raspravi i drugome dozvoli da pojasni ili ispravi se lastice moja - Page 2 684758713 da sam ikoga htjela pikati, magdu ili taju svojim ptanjima, nastavila bih itekako u tom tonu, no ja ni u rl niti ovdje nisam takva pa sam i pojasnila kod taje ali i magdi što sam pod time mislila. no tko želi uvažiti, uvaži, tko ima drugačije namjere, ne jebe i dalje se hvata mojim napisanim ( ili tuđim, koga god se već uhvati ) kao za borbenim oružjem .... lastice moja - Page 2 684758713 


moja je greška što nastojim uvijek pojasniti a neki to ovdje tumače kao moju slabost i još k tome opletu pokušavajuči učiniti od mene sprdačinu. svakoj budali njeno veselje. smatrala sam da si shvatila kakva sam osoba i da znaš da ne koristim tuđe ispovijesti ( primjer taje ili magde ) kao kultni folklorni hit kako bi se zabavila ali ti očito ta moja pitanja koristiš kako bi demantirala sve ono što ja želim kazati ....



da ja imam išta protiv taje ili da mislim da nije ok osoba, ne bi ju držala u svom privatluku, na fb-u konkretno. ali tajči je dovoljno pametna da to zna, nije joj bilo to potrebno pojašnjavati ....

a što se tiče magdje, ona i ja smo to razjasnile, zamisli, ona sama je shvatila pitanje baš onako kako sam ga i namijenila ....
lasto, aj se vrati pa pročitaj post na koji sam ti odgovorila... izdvojila si dvije osobe kao ono svaka čast, a ostale strpala u vreću zlonamjernih...u toj vreći sam bila i ja pa mislim da je bilo u redu dasam ti se obratila... 
pokušala sam ti objasniti da nema svetaca, da svi griješimo, svi povrijedimo namjerno ili nenamjerno...  svako mišljenje, koje se iznese (pa i tvoje), ako je izrečeno u krivom trenutku i na pomalo nespretan način, može se tumačiti na razne načine, ovisno tko ga tumači i u kakvom je emotivnom stanju tog trenutka... shvaćam da si prošla (i vjerojatno još prolaziš) kroz teško razdoblje, da si preosjetljiva i u svemu vidiš napad, pa čak i od onih koji te nikad nisu napadali, ali spusti malo tu loptu na zemlju...  
tvoja pitanja sam ti stavila kao primjer da se svatko od nas može naljutiti ako u svakoj napisanoj riječi (ili nenapisanoj, što si nam očito zamjerila) bude tražio zlonamjernost, a ne zato da te diskreditiram...
to naravno ne znači da moraš biti mutava i ne vidjeti kad ti netko uvaljuje kajlu, ali ne moraš na nju tako emotivno reagirati...zbog sebe, ne zbog mene... 

nit je sve tako crno kako sad vidiš, niti je bijelo kako nam se obično čini kad smo super volje.... sve je to tu negdje u sredini sa povremenom izmjenom nijansi sive...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 25.10.14 22:19

taja je napisao/la:

Sunce ti tvoje koje pamćenje imaš   lastice moja - Page 2 1523192931  a nije ni bilo upućeno tebi...
Kako li tek pamtiš ono što tebi ide?

jebatga i pamćenje... pamtim uglavnom sve dobro, ali na žalost i one nepotrebno, što baš i nije pohvalno.... hvala bogu da nisam osvetoljubiva, trebalo bi mi par života da (uz)vratim sve ono što mi je u sjećanju lastice moja - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 26.10.14 2:09

lastavica je napisao/la:
Polo je napisao/la:Sve u svoje vrime... ako nema raspona i dubine, brzo dosadi...lasto, sorri, sama si kriva... ka da si dva dana po forumima...iznosis intimu i tribala bi znati da to moze imati negativne posljedice...škola...stisni zube i move on... lastice moja - Page 2 727654710



sama kriva za šta? što čovjeku dođe ( meni ) neobjašnjiva želja da maltretira ljude po forumu, hej, po forumu? i to pokušava naciljati tamo gdje smatra da će osobu najviše zaboljeti? jebote svršavanja .... možeš li ti tako svršit? možeš li ti to zamisliti? meni to ne bi palo na pamet, kao niti " sjedanje na kičmu onih koji si to sami traže " ma tko to traži? i kako? ma što si tu netko ima umišljat glumiti boga da odluči kada nekome sjesti na kičmu? taj sigurno to nema muda u stvarnosti jer bi automatski bio proglašen luđakom i završio negdje iza rešetaka ili bi ga netko dobro izdevetao.... pa jebo vas onaj bog kojeg sami jebete ovuda ove dane, ko to sam sebi traži? osoba procijeni da se može o svemu pričati i da ima sa kime porazgovarati i kazati suprotno mišljenje ukoliko ga ima i to odma znači da si  tražimo da nam se prikelji zubima o vrat? očito je da nekima ovaj forum služi kao gladijatorska arena pa su se neki ufurali da su gladijatori a neki divlje životinje.... mora da vam ide u stvarnosti sve u šesnaest ....  i moj odlazak nekima bio blesav,  svi mrtvi ladni po tom pitanju a keljili se smajlići svih formata jer je baš zabavno i smiješno ( to se pisalo upravo tada kada je temepra po mom mentosu oplela )  i valjalo se od smijeha ka što se svinje koprcaju u blatu sve dok .... se u njih nije dotaklo .... upadi ovakvog tipa ljige aka tempera oko moe, izvuče iz svih ono šta se ima izvuč ..... čast pojedincima. mene je ovdje jedino uspio povrijediti pizdek, jer je bijo uporan i nije uvažavao moje isprike lastice moja - Page 2 684758713 .... i čast leni, što je ostala svoja, dobrica i stabilna. 


pusa i saritici koja misli na mene i ne daj se mala 
Ovo je forum bez pravila i rukavica....kao takvom mu nije misto iznosenje intime....ima nas svakakvih i moguci si kako pozitivni, tako i negativni komentari...svidjalo se to nama ili ne...neces o svojim problemima napijacisanepoznatima, negosaljudima koji su ti bliski...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 26.10.14 2:25

A ode pisati smartom, ka tri put zaredom copor letecih jezeva molestirati... lastice moja - Page 2 1523192931...ubaci razmak di triba... lastice moja - Page 2 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 26.10.14 8:25

Polo je napisao/la:

Ovo je forum bez pravila i rukavica....kao takvom mu nije misto iznosenje intime....ima nas svakakvih i moguci su kako pozitivni, tako i negativni komentari...svidjalo se to nama ili ne...neces o svojim problemima na pijaci sa nepoznatima, nego sa ljudima koji su ti bliski...
evo sad vidim što si tija reć  lastice moja - Page 2 1523192931

nakon puno godina zajedničkog pisanja i virtualne likove doživimo kao bliske (čak i one koje nikad nismo sreli), zaboravimo na oprez i... i jebiga...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 26.10.14 9:55

btw je napisao/la:
Polo je napisao/la:

Ovo je forum bez pravila i rukavica....kao takvom mu nije misto iznosenje intime....ima nas svakakvih i moguci su kako pozitivni, tako i negativni komentari...svidjalo se to nama ili ne...neces o svojim problemima na pijaci sa nepoznatima, nego sa ljudima koji su ti bliski...
evo sad vidim što si tija reć  lastice moja - Page 2 1523192931

nakon puno godina zajedničkog pisanja i virtualne likove doživimo kao bliske (čak i one koje nikad nismo sreli), zaboravimo na oprez i... i jebiga...


post na koji sam se poklonila jest za mene alfa i omega ponašanja na forumu sa vama, baš kao i tvoje potcrtano.
 drugo ti ne trebam dodavati kao niti secirati moj post u kojem sam te , kako kažeš, strpala u koš s nekim, a nisam, znaš i sama. da budem iskrena, nisam na tebe niti pomislila dok sam to pisala a mislila sam na stotine smajlića koji su se lijepili u sreći i ushitu što je napokon malo muvinga i zabave na forumu lastice moja - Page 2 684758713 .... ja znam da to ne bi činila , niti izjavljivala kako je zabavno, dok se tom zajebancijom povrijedilo nekog od vas, bliskih, kako si sama rekla gore ... 


jbg, ja sam takva, ti si takva, netko drugi je onakav ..... ne znam što bih ti više rekla lastice moja - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  proba 26.10.14 10:20

lastavica je napisao/la:
btw je napisao/la:
Polo je napisao/la:

Ovo je forum bez pravila i rukavica....kao takvom mu nije misto iznosenje intime....ima nas svakakvih i moguci su kako pozitivni, tako i negativni komentari...svidjalo se to nama ili ne...neces o svojim problemima na pijaci sa nepoznatima, nego sa ljudima koji su ti bliski...
evo sad vidim što si tija reć  lastice moja - Page 2 1523192931

nakon puno godina zajedničkog pisanja i virtualne likove doživimo kao bliske (čak i one koje nikad nismo sreli), zaboravimo na oprez i... i jebiga...


post na koji sam se poklonila jest za mene alfa i omega ponašanja na forumu sa vama, baš kao i tvoje potcrtano.
 drugo ti ne trebam dodavati kao niti secirati moj post u kojem sam te , kako kažeš, strpala u koš s nekim, a nisam, znaš i sama. da budem iskrena, nisam na tebe niti pomislila dok sam to pisala a mislila sam na stotine smajlića koji su se lijepili u sreći i ushitu što je napokon malo muvinga i zabave na forumu lastice moja - Page 2 684758713 .... ja znam da to ne bi činila , niti izjavljivala kako je zabavno, dok se tom zajebancijom povrijedilo nekog od vas, bliskih, kako si sama rekla gore ... 


jbg, ja sam takva, ti si takva, netko drugi je onakav ..... ne znam što bih ti više rekla lastice moja - Page 2 684758713
postalismo rodbina 

bilobi sramota da neko nekog jebe 

men se nebi ni diga ,,,,nakon nliko prljavog vesa
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  pizda 26.10.14 11:11

lastavica je napisao/la: a mislila sam na stotine smajlića koji su se lijepili u sreći i ushitu što je napokon malo muvinga i zabave na forumu lastice moja - Page 2 684758713 .... ja znam da to ne bi činila , niti izjavljivala kako je zabavno, dok se tom zajebancijom povrijedilo nekog od vas, bliskih, kako si sama rekla gore ... 

ajmo malo iskrenosti i Lasti:). Lastis, ti si draga i dobra cura i to ne moze iznegirati jedna tvoja razmazena i samopacenicka strana ali moze iznervirati covjeka.
Vidis duso, ta "Tempera"je najprije izvrijedjala Macu, Mojicu, Glistu, Lenu, Taju, mene i da bi sve bilo ubjedljivije, to garnirala gomilom besmislenih smajlila koji su trebali dokazati njenu opustenost, veselost i suverenost lastice moja - Page 2 684758713. Niko, ni Maca, ni Mojica, Glista itd. nie trazijo niciju solidarizaciju niti se vrijedjao nego smo se zajebavali i razbacivali sa tim smajlijima parodirajuci ih. E tad si naisla ti i odjednom pocinje novo racunanje vremena, vrijeme prije i poslije Laste.
Odjednom smo svi trebali postati jako senzibilni, solidarizirati se sa tobom, smajliji kojima smo se razbacivali daleko prije nego li si se pojavila su postali zluradi i sprdnja na tvoj racun (!?) itd.itd. Jesi li se ti solidarizirala sa nekim osim same sa sobom? Jesi li se pojavila kad je pocelo vrijedjanje Mace i stala u njenu obranu? Jesi li branila Mojicu, Glistu, mene? Jesi kurac, dapace, cak si mene optuzila kako si na pocetku mislila da sam ja ta Tempera i kad sam reagirao onda si se cak i naljutila (vidi vraga) i htjela se odlogirati. Tad se jos nadje i blentava Sara i mrtva ladna izjavi kako sam te ja povrijedijo!?
Pa daj jebate, ako vam je vec stalo do tudje empatije, barem se potrudite pa je i pruzite, ne ide to samo jednostrano. Inace ce vas ljudi sa pravom smatrati sebicnima, razmazencima koji misle da se cijeli svijet vrti samo oko njih a ostatak svijeta vide i simpatiziraju samo kad im titra jajca...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 26.10.14 12:51

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la: a mislila sam na stotine smajlića koji su se lijepili u sreći i ushitu što je napokon malo muvinga i zabave na forumu lastice moja - Page 2 684758713 .... ja znam da to ne bi činila , niti izjavljivala kako je zabavno, dok se tom zajebancijom povrijedilo nekog od vas, bliskih, kako si sama rekla gore ... 

ajmo malo iskrenosti i Lasti:). Lastis, ti si draga i dobra cura i to ne moze iznegirati jedna tvoja razmazena i samopacenicka strana ali moze iznervirati covjeka.
Vidis duso, ta "Tempera"je najprije izvrijedjala Macu, Mojicu, Glistu, Lenu, Taju, mene i da bi sve bilo ubjedljivije, to garnirala gomilom besmislenih smajlila koji su trebali dokazati njenu opustenost, veselost i suverenost lastice moja - Page 2 684758713. Niko, ni Maca, ni Mojica, Glista itd. nie trazijo niciju solidarizaciju niti se vrijedjao nego smo se zajebavali i razbacivali sa tim smajlijima parodirajuci ih. E tad si naisla ti i odjednom pocinje novo racunanje vremena, vrijeme prije i poslije Laste.
Odjednom smo svi trebali postati jako senzibilni,  solidarizirati se sa tobom, smajliji kojima smo se razbacivali daleko prije nego li si se pojavila su postali zluradi i sprdnja na tvoj racun (!?) itd.itd. Jesi li se ti solidarizirala sa nekim osim same sa sobom? Jesi li se pojavila kad je pocelo vrijedjanje Mace i stala u njenu obranu? Jesi li branila Mojicu, Glistu, mene? Jesi kurac, dapace, cak si mene optuzila kako si na pocetku mislila da sam ja ta Tempera i kad sam reagirao onda si se cak i naljutila (vidi vraga) i htjela se odlogirati. Tad se jos nadje i blentava Sara i mrtva ladna izjavi kako sam te ja povrijedijo!?
Pa daj jebate, ako vam je vec stalo do tudje empatije, barem se potrudite pa je i pruzite, ne ide to samo jednostrano. Inace ce vas ljudi sa pravom smatrati sebicnima, razmazencima koji misle da se cijeli svijet vrti samo oko njih a ostatak svijeta vide i simpatiziraju samo kad im titra jajca...
 A lepo sam ti rekla da se ispričaš  ženi  , al kaj bi s tobom tako tvrdoglavim?  lastice moja - Page 2 1425538829 Prav ima lasta da ti sapuna šiške lastice moja - Page 2 1354420400 lastice moja - Page 2 1354420400 lastice moja - Page 2 2733991369


 Želiš reći da nisi uvjek iskren sa lastom i ostalim" nježnicama"   s pedigreom ? lastice moja - Page 2 1425538829 lastice moja - Page 2 1354420400 lastice moja - Page 2 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 26.10.14 12:54

lastavica je napisao/la:
btw je napisao/la:
Polo je napisao/la:

Ovo je forum bez pravila i rukavica....kao takvom mu nije misto iznosenje intime....ima nas svakakvih i moguci su kako pozitivni, tako i negativni komentari...svidjalo se to nama ili ne...neces o svojim problemima na pijaci sa nepoznatima, nego sa ljudima koji su ti bliski...
evo sad vidim što si tija reć  lastice moja - Page 2 1523192931

nakon puno godina zajedničkog pisanja i virtualne likove doživimo kao bliske (čak i one koje nikad nismo sreli), zaboravimo na oprez i... i jebiga...


post na koji sam se poklonila jest za mene alfa i omega ponašanja na forumu sa vama, baš kao i tvoje potcrtano.
 drugo ti ne trebam dodavati kao niti secirati moj post u kojem sam te , kako kažeš, strpala u koš s nekim, a nisam, znaš i sama. da budem iskrena, nisam na tebe niti pomislila dok sam to pisala a mislila sam na stotine smajlića koji su se lijepili u sreći i ushitu što je napokon malo muvinga i zabave na forumu lastice moja - Page 2 684758713 .... ja znam da to ne bi činila , niti izjavljivala kako je zabavno, dok se tom zajebancijom povrijedilo nekog od vas, bliskih, kako si sama rekla gore ... 


jbg, ja sam takva, ti si takva, netko drugi je onakav ..... ne znam što bih ti više rekla lastice moja - Page 2 684758713



lastice moja - Page 2 1354420400 lastice moja - Page 2 1354420400 lastice moja - Page 2 1354420400  jebote ,koja dubokoumna misao lastice moja - Page 2 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 26.10.14 16:26

proba je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
btw je napisao/la:
Polo je napisao/la:

Ovo je forum bez pravila i rukavica....kao takvom mu nije misto iznosenje intime....ima nas svakakvih i moguci su kako pozitivni, tako i negativni komentari...svidjalo se to nama ili ne...neces o svojim problemima na pijaci sa nepoznatima, nego sa ljudima koji su ti bliski...
evo sad vidim što si tija reć  lastice moja - Page 2 1523192931

nakon puno godina zajedničkog pisanja i virtualne likove doživimo kao bliske (čak i one koje nikad nismo sreli), zaboravimo na oprez i... i jebiga...


post na koji sam se poklonila jest za mene alfa i omega ponašanja na forumu sa vama, baš kao i tvoje potcrtano.
 drugo ti ne trebam dodavati kao niti secirati moj post u kojem sam te , kako kažeš, strpala u koš s nekim, a nisam, znaš i sama. da budem iskrena, nisam na tebe niti pomislila dok sam to pisala a mislila sam na stotine smajlića koji su se lijepili u sreći i ushitu što je napokon malo muvinga i zabave na forumu lastice moja - Page 2 684758713 .... ja znam da to ne bi činila , niti izjavljivala kako je zabavno, dok se tom zajebancijom povrijedilo nekog od vas, bliskih, kako si sama rekla gore ... 


jbg, ja sam takva, ti si takva, netko drugi je onakav ..... ne znam što bih ti više rekla lastice moja - Page 2 684758713
postalismo rodbina 

bilobi sramota da neko nekog jebe 


men se nebi ni diga ,,,,nakon nliko prljavog vesa
ahahahahahahaha a srcati budaletine  lastice moja - Page 2 3114667799 lastice moja - Page 2 3114667799 lastice moja - Page 2 3114667799

proba, ovo ti je najbolji post do sada... ide u potpis

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 26.10.14 16:57

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la: a mislila sam na stotine smajlića koji su se lijepili u sreći i ushitu što je napokon malo muvinga i zabave na forumu lastice moja - Page 2 684758713 .... ja znam da to ne bi činila , niti izjavljivala kako je zabavno, dok se tom zajebancijom povrijedilo nekog od vas, bliskih, kako si sama rekla gore ... 

ajmo malo iskrenosti i Lasti:). Lastis, ti si draga i dobra cura i to ne moze iznegirati jedna tvoja razmazena i samopacenicka strana ali moze iznervirati covjeka.
Vidis duso, ta "Tempera"je najprije izvrijedjala Macu, Mojicu, Glistu, Lenu, Taju, mene i da bi sve bilo ubjedljivije, to garnirala gomilom besmislenih smajlila koji su trebali dokazati njenu opustenost, veselost i suverenost lastice moja - Page 2 684758713. Niko, ni Maca, ni Mojica, Glista itd. nie trazijo niciju solidarizaciju niti se vrijedjao nego smo se zajebavali i razbacivali sa tim smajlijima parodirajuci ih. E tad si naisla ti i odjednom pocinje novo racunanje vremena, vrijeme prije i poslije Laste.
Odjednom smo svi trebali postati jako senzibilni,  solidarizirati se sa tobom, smajliji kojima smo se razbacivali daleko prije nego li si se pojavila su postali zluradi i sprdnja na tvoj racun (!?) itd.itd. Jesi li se ti solidarizirala sa nekim osim same sa sobom? Jesi li se pojavila kad je pocelo vrijedjanje Mace i stala u njenu obranu? Jesi li branila Mojicu, Glistu, mene? Jesi kurac, dapace, cak si mene optuzila kako si na pocetku mislila da sam ja ta Tempera i kad sam reagirao onda si se cak i naljutila (vidi vraga) i htjela se odlogirati. Tad se jos nadje i blentava Sara i mrtva ladna izjavi kako sam te ja povrijedijo!?
Pa daj jebate, ako vam je vec stalo do tudje empatije, barem se potrudite pa je i pruzite, ne ide to samo jednostrano. Inace ce vas ljudi sa pravom smatrati sebicnima, razmazencima koji misle da se cijeli svijet vrti samo oko njih a ostatak svijeta vide i simpatiziraju samo kad im titra jajca...


mnogo, mnogo, mnogo puta u ovih mnogo godina bila sam uz tebe, ako ne braneći te direktno i jasno u smislu obrane tvog imena, onda zasigurno uz tvoje stajalište i braneći ga kao što branim svoje, jer u tom je trenutku to i bilo moje stajalište...  vidiš, prije neki sam dan napisala da sam ovdje velikim dijelom zbog tebe i tvojih upisa, koji osim što su ( često ) pametni  lastice moja - Page 2 1523192931  , humoristični su i zaista me nasmiju i uljepšaju dan  lastice moja - Page 2 3015220106 .... ali naravno, dao si mi kontru ne želeći uopće uzeti u obzir što sam ti htjela reći pa si mi ofrlje odgovorio kontrom da koliko se tebi čini, pišem na sva tri foruma .... dobro, nek ti bude lastice moja - Page 2 684758713 


drugo, ako sam ikoga branila iskreno , srčano , kolegijalno i solidarno, a bila sam uvjerena u ono što pišem, bila je to glista.  lastice moja - Page 2 3015220106  no neke stvari ostaju nezamijećene i padaju u zaborav. ovo nikada ne bih spomenula da me u gornjem postu nisi po tom pitanju prozvao.


za taju, bitw i ostale ne znam, ne pada mi na pamet kada sam reagirala i ne bih htjela lagati, ne trebaju mi medalje i hvalospjevi. kada nešto učinim, učinim jer to u određenom trenutku osjetim da treba, u forumskom kontekstu. a što se tiče gliste i prelazilo je forumski kontekst. ni danas mi nije žao što sam to činila. braneći ju, ne znam kako bih to drgačije nazvala iako njoj ničija obrana nije potrebna jer je dovoljno elokventna ali i baždarena za forumske vatromete, branila sam sebe, svoje mišljenje o njoj i neka svoja uvjerenja.


čak niti saritu niti cat nisam nikada poimence branila a jako ih volim. po prirodi sam dosta blaga, mislim da bi moja pomoć više odmogla nego pomogla lastice moja - Page 2 684758713 

ne smatram da se mene trebalo braniti ovdje. od koga, čega bolje reći? smatram samo da je moje pravo malo se odmaknuti ako već nisam sposobna uzvratiti istom mjerom a posebice ako me povrijedilo TVOJE  viđenje mojih upisa koje se nije niti milimetra promijenilo pa čak ni do sada, usprkos mojim nastojanjima da ti pojasnim ali ispričam .... jbg, to valjda ne ide uz kult(ur)ni folklorni ples lastice moja - Page 2 684758713 ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 26.10.14 17:24

lastavica je napisao/la: po prirodi sam dosta blaga,






lastice moja - Page 2 1354420400 lastice moja - Page 2 1354420400 lastice moja - Page 2 1354420400 Jako lastice moja - Page 2 1354420400 Hoćeš reći blaga si samo, ako ne možeš zagristi kako bi htjela Makar si Pizdici zarila zubiće i sisaš dok naočigled kopni . lastice moja - Page 2 1354420400 Tako mu i treba kad te je ranio i duboko uvrjedio! lastice moja - Page 2 1354420400 lastice moja - Page 2 1354420400 lastice moja - Page 2 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 26.10.14 21:02

lastavica je napisao/la:


drugo, ako sam ikoga branila iskreno , srčano , kolegijalno i solidarno, a bila sam uvjerena u ono što pišem, bila je to glista.  lastice moja - Page 2 3015220106  no neke stvari ostaju nezamijećene i padaju u zaborav. ovo nikada ne bih spomenula da me u gornjem postu nisi po tom pitanju prozvao.




lasto, nisam se imala namjeru petljati ali sad kad sam ovo pročitala, najljepše te molim da ne koristiš mene u ovako prozirnom izvrtanju istine ne bi li pizdi nametnula osjećaj krivice kojeg čovjek apsolutno nema zašto imati nit ga  ima a nećeš mu ga ni uspjeti usaditi jerbo nije glup ... dobro te on pročitao i imam pljunuto isto mišljenje o tebi kao i on na osnovu tvojih dosadašnjih upisa ... ako si pod iskrenom, srčanom, kolegijalnom i solidarnom obranom gliste mislila na onaj momenat u otužnoj sagi sa dijom kad si javno rekla samo ono šta se i u reali dogodilo onda ti nisi mene ništa obranila a kamoli sa napirlitanim epitetima koje si tu navela ... pitala si me tada šta je sa dijom, ja sam izbjegla odgovor jer sam znala da joj nije dobro i  to si kasnije i rekla na forumu ... nije tvoja zasluga nego moja  ...  jebat ga kad mene to tračanje zaista nejde dok mi onaj koji me proba oblatiti ne udari tamo gdje me najviše boli, a to je kad udari po osjećajima ljudi koje smatram prijateljima i ne prestaje i onda opalim kolko god jako mogu istinom da dotičnog presječem u bilo kakvom nastojanju da nastavi tu igru ... jebat ga, ne spadaš među te koje smatram prijateljima i pomiri se sa time ... izmišljati neke prisnosti do ljudi koje si možda zavoljela jer ti upotpunjuju život svojim upisima a da nema reciprociteta sa tvoje strane, a šta reć ,tvoj dojam i tvoja iščekivanja al da su realna, nisu nit veze imaju sa onima koji ti se čine prisnima ...  ako si mislila na nešto drugo, sorry ne sjećam se da si se ti ikada postavila u moju obranu a i ko šta si rekla, nema potrebe braniti mene ... znam se braniti sama ne samo na forumu verbalnim driblinzima nego i uživo i u reali svojim stavovima koje živim iz dana u dan

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 26.10.14 23:50

kišna glista je napisao/la:
lastavica je napisao/la:


drugo, ako sam ikoga branila iskreno , srčano , kolegijalno i solidarno, a bila sam uvjerena u ono što pišem, bila je to glista.  lastice moja - Page 2 3015220106  no neke stvari ostaju nezamijećene i padaju u zaborav. ovo nikada ne bih spomenula da me u gornjem postu nisi po tom pitanju prozvao.




lasto, nisam se imala namjeru petljati ali sad kad sam ovo pročitala, najljepše te molim da ne koristiš mene u ovako prozirnom izvrtanju istine ne bi li pizdi nametnula osjećaj krivice kojeg čovjek apsolutno nema zašto imati nit ga  ima a nećeš mu ga ni uspjeti usaditi jerbo nije glup ... dobro te on pročitao i imam pljunuto isto mišljenje o tebi kao i on na osnovu tvojih dosadašnjih upisa ... ako si pod iskrenom, srčanom, kolegijalnom i solidarnom obranom gliste mislila na onaj momenat u otužnoj sagi sa dijom kad si javno rekla samo ono šta se i u reali dogodilo onda ti nisi mene ništa obranila a kamoli sa napirlitanim epitetima koje si tu navela ... pitala si me tada šta je sa dijom, ja sam izbjegla odgovor jer sam znala da joj nije dobro i  to si kasnije i rekla na forumu ... nije tvoja zasluga nego moja  ...  jebat ga kad mene to tračanje zaista nejde dok mi onaj koji me proba oblatiti ne udari tamo gdje me najviše boli, a to je kad udari po osjećajima ljudi koje smatram prijateljima i ne prestaje i onda opalim kolko god jako mogu istinom da dotičnog presječem u bilo kakvom nastojanju da nastavi tu igru ... jebat ga, ne spadaš među te koje smatram prijateljima i pomiri se sa time ... izmišljati neke prisnosti do ljudi koje si možda zavoljela jer ti upotpunjuju život svojim upisima a da nema reciprociteta sa tvoje strane, a šta reć ,tvoj dojam i tvoja iščekivanja al da su realna, nisu nit veze imaju sa onima koji ti se čine prisnima ...  ako si mislila na nešto drugo, sorry ne sjećam se da si se ti ikada postavila u moju obranu a i ko šta si rekla, nema potrebe braniti mene ... znam se braniti sama ne samo na forumu verbalnim driblinzima nego i uživo i u reali svojim stavovima koje živim iz dana u dan


kao prvo, nisi mi rekla da joj nije dobro, već si rekla "ma, dya ... "  i zamahnula rukom a pitala sam te što je sa njom jer je i ona trebala biti prisutna ( to si ti bila rekla ) , a odjednom nije bila. i nisam te više ništa pitala. kako si ti ovdje napisala, ispada da sam čačkala i da prenosim na forum neke tračeve. zapamti, nikada nisam na forumu rekla o nekome nešto a da taj sam o tome nije govorio i da se o tome nije raspravljalo odnosno da već nije općepoznato ... 

kakvo mišljenje ti o meni imaš, više mi apsolutno nije bitno. što sam rekla i na koji način, znam ja, bez da mi ti imputiraš bacajući mi pod nos kako ti mene percipiraš upotpunjujući činjenicom da si me pročitala kao što je i pizda , o tome nek se on sam očituje ako želi, a ako si o tome toliko dobro upoznata, očito ti je ogovaranje jedan od važnijih hobija .... o ostalome ne bi više s tobom. ne moraš mi se obračati kao što se ja tebi ne obraćam, odavno. ovo je prvi put da tebe spominjem u nekom kontekstu otkad si " o meni promijenila mišljenje" , što se za tebe ne bi moglo reći po pitanju mene, čerečiš me direktno i indirektno gdje god stigneš . prije nego u mene uperiš prstom, pogledaj se u ogledalo. šta sam ja to tebi zlobnoga toliko napravila zaista ne znam, neko vrijeme me to mučilo, no dugo već ne. pogotovo ne nakon ovog, kristalnog upisa..... koji ( meni ) više govori o tebi samoj jer o meni ne govori ama baš ništa. mnogo si fulala .... 

baj, baj glistice ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 27.10.14 0:04

kišna glista je napisao/la:
lastavica je napisao/la:


drugo, ako sam ikoga branila iskreno , srčano , kolegijalno i solidarno, a bila sam uvjerena u ono što pišem, bila je to glista.  lastice moja - Page 2 3015220106  no neke stvari ostaju nezamijećene i padaju u zaborav. ovo nikada ne bih spomenula da me u gornjem postu nisi po tom pitanju prozvao.




lasto, nisam se imala namjeru petljati ali sad kad sam ovo pročitala, najljepše te molim da ne koristiš mene u ovako prozirnom izvrtanju istine ne bi li pizdi nametnula osjećaj krivice kojeg čovjek apsolutno nema zašto imati nit ga  ima a nećeš mu ga ni uspjeti usaditi jerbo nije glup ... dobro te on pročitao i imam pljunuto isto mišljenje o tebi kao i on na osnovu tvojih dosadašnjih upisa ... ako si pod iskrenom, srčanom, kolegijalnom i solidarnom obranom gliste mislila na onaj momenat u otužnoj sagi sa dijom kad si javno rekla samo ono šta se i u reali dogodilo onda ti nisi mene ništa obranila a kamoli sa napirlitanim epitetima koje si tu navela ... pitala si me tada šta je sa dijom, ja sam izbjegla odgovor jer sam znala da joj nije dobro i  to si kasnije i rekla na forumu ... nije tvoja zasluga nego moja  ...  jebat ga kad mene to tračanje zaista nejde dok mi onaj koji me proba oblatiti ne udari tamo gdje me najviše boli, a to je kad udari po osjećajima ljudi koje smatram prijateljima i ne prestaje i onda opalim kolko god jako mogu istinom da dotičnog presječem u bilo kakvom nastojanju da nastavi tu igru ... jebat ga, ne spadaš među te koje smatram prijateljima i pomiri se sa time ... izmišljati neke prisnosti do ljudi koje si možda zavoljela jer ti upotpunjuju život svojim upisima a da nema reciprociteta sa tvoje strane, a šta reć ,tvoj dojam i tvoja iščekivanja al da su realna, nisu nit veze imaju sa onima koji ti se čine prisnima ...  ako si mislila na nešto drugo, sorry ne sjećam se da si se ti ikada postavila u moju obranu a i ko šta si rekla, nema potrebe braniti mene ... znam se braniti sama ne samo na forumu verbalnim driblinzima nego i uživo i u reali svojim stavovima koje živim iz dana u dan



 i još nešto, pa onda baj baj. ako ti se da, čisto radi drugih, ne radi mene, pojasni boldano, izvrtanje koje istine i koji osjećaj krivice namećem pizdi? stvarno imaš problem ako misliš ovo zadnje .... 

ako ti se ne da, opet dobro. meni je zaista svejedno ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 27.10.14 1:36

Isla sam ponovo citati glistin upis, samo da pojasnim onima koji ovo citaju, ako ih uopce ima, glista je tocno napisala onaj pasus o dyy, a ja ga samo potvrdila. Pisuci ga, shiz me je bio uhvatio jer sam ju krivo shvatila ali sve je bilo kako je glista rekla, odnosno nije NISTA bila rekla o osobi koja nije bila prisutna a ja sam, bez ikakvog saznanja da se nesto zbilo, pitala sto je s njom, u smislu zbog cega je nema. Dalje stvarno, glisto, ne razumijem sto si mi htjela reci o mojoj relaciji s tobom koja je bila iskrena i dobra i sa puno simpatije i postovanja prema tebi i kada smo bile u oprecnim misljenjima, na primjer u prici o  cat, sari itd. To sto mi se ponekad ne svidja tvoje vjesanje za njeznije od tebe i tvoje maltretiranje istih do besvijesti, nije me niti milimetar pomaklo u stavu o tebi kao zeni u zbilji, izvan foruma. Nazirala se , mozda, jedna karakterna nijansa,  no sebi jednostavno ne mogu dozvoliti da nekog na temelju takvih forumskih okrsaja okarakteriziram ili boljerec, procitam kao losu osobu. I upravo sam u dugim prepiskama sa dyom branila taj dio, tu malaniz, stabilnu i normalnu kakvom sam te smatrala jer mi je bilo degutantno citati sta pise o tebi ... nikakvu prisnost od tebe nikada nisam trazila i niti se vjesala za tebe da mi budes prijateljica. To po forumu ne trazim, prisnost se dogodi sama od sebe ili se ne dogodi. S tobom sam smatrala sve normalno. Zato ne znam k cemu pises .... 


Jbt, ovo pisem mobitelom, treba ici spavati. Pisem ovaj post vise od pola sata i bila bi najsretnija da se ova saga glista-lasta zavrsi jer svaka je od nas rekla sto je smatrala da ima za reci i sve dalje bilo bi mucno, ruzno i bespotrebno....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  Gost 27.10.14 2:22

Uprav tako, aj leci i odmori se par dana od foruma

Gost
Gost


[Vrh] Go down

lastice moja - Page 2 Empty Re: lastice moja

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.