kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ayd da se javim i pozdravim ekipu

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 9:39

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

u kojim onda plodinama ti I lasta sastančite - podmurvice? rastočine? daj coordinate ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1523192931
glista... hahahaha, preslagivale bi krmače jebate... I onda bi mi još rekla da si sama ulovim zasluženi obrok ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1523192931

tamo u brace Supak sam je jednom vidijo. Bilder tamo radi pa ga ona posjecuje i seksaju se za vrijeme radnog vremena.
Kad ides kod Gliste, uzmi suhu hranu sa sobom inace ces morat konzumirat integralne crve, pastasutu sa glistama i slicne otocke specialitete. Jos to moras najprije kombinirkama izvuci iz zemlje...

a sad vidim da si se u prethodnom postu otkrijo - znači u škurinjskim plodinama ću te sresti... kod hrane za kućne ljubimce... kojim danom ides I koje doba?!?!?
nemam naviku ići u plodine... nekad odem u one velike na viškovu... najzanimljiviji su mi odjeli gotove hrane  ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1523192931

hahahahahahahah, sorry smiješno mi je progoniti lovinu koja se stalno otima... ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 3114667799   ma super si ti pizdo ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 684758713
malo sjeban, al ko nije

idem delat, ćo... danas imam dva bookinga, možda sam nam zaradila za place za 11. mjesec
I moram brdo cjenika nekih egzotičnih ukuckat...
aj, see ju ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 10:04

Vel'ka Maca je napisao/la:
samo se bojim da bi gliasta zahtjevala previse fizičke aktivnosti (za moj pojam) prilikom druženja... ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 3111943984

štaš me upoznavat kad si me već upoznala ? ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1523192931 a glede ponovnog susreta, naravno da te ne bih hranila nit ti mene ... inače mi je to skroz čudno prvi puta se srest s nekim i odma se jede zajedno... kod mene ti to nejde tako ... hranjenje je ritual i upražnjavam ga samo u prisutnosti meni baš jako jako bliskih osoba ... zato sam oduvijek i odbijala kojekakve poslovne ručkove i večere ... jebote, ne mogu jest ako mi preko puta strenđer žvače dok priča i svi se pravimo kurtoazni za popizdit, mah me prođe apetit ... jede se u krugu obitelji, bliskih prijatelja i da se ne gleda tko kako jede nit tko šta jede neg se jede ...sere mi se kad dvoje il više nepoznatih ljudi počnu pričati oko stola o onom šta jedu jer konverzacija nije od početka potekla kako treba ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 10:06

pizda je napisao/la: Zato svako toliko padne preko praga i slicno...

sramotim se ja odnedavno na puno bolji i efikasniji način al o tome neću po forumu pisati ... glavno da je meni super dok se sramotim, uostalom, ko šta mi je uvijek i bilo ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 10:15

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
samo se bojim da bi gliasta zahtjevala previse fizičke aktivnosti (za moj pojam) prilikom druženja... ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 3111943984

štaš me upoznavat kad si me već upoznala ? ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1523192931  a glede ponovnog susreta, naravno da te ne bih hranila nit ti mene ... inače mi je to skroz čudno prvi puta se srest s nekim i odma se jede zajedno... kod mene ti to nejde tako ... hranjenje je ritual i upražnjavam ga samo u prisutnosti meni baš jako jako bliskih osoba ... zato sam oduvijek i odbijala kojekakve poslovne ručkove i večere ... jebote, ne mogu jest ako mi preko puta strenđer žvače dok priča i svi se pravimo kurtoazni za popizdit, mah me prođe apetit  ... jede se u krugu obitelji, bliskih prijatelja i da se ne gleda tko kako jede nit tko šta jede neg se jede ...sere mi se kad dvoje il više nepoznatih ljudi počnu pričati oko stola o onom šta jedu jer konverzacija nije od početka potekla kako treba ...

pa valjda bi me nahranila nakon što bi ti te krmače porazbacala po livadi ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1523192931

ja volim jesti u svim prilikama I neprilikama... I mislim da je klopanje prilikom prvih susreta dobra opcija... ono, nečim si zaokupljen pa to jelo služi kao antistres program I opušta... ono žvacučkaš I tarlahaš... čavrljanje je lagano u drugom planu... meni je to super klombinacija.... I onda kad sve pojedeš, svih 14 slijedova, se zapijete... ma super, nema boljeg scenarija

iako, kad sam se zaljubila u bivšeg supruga, nisam htjela pred njim jesti jedno mjesec dana,... bilo me sram, kako sam debela, ovo ono (imala sam 60 kila na 1,70m), one glupe tinejderske bube... danas jedem ko velika pred kim god treba ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1523192931

ustvari, baš se volim družit uz klopu... da nisam tako lijena ili da mi to kuhanje I vrijeme provedeno u kuhinji nije toliki gubitak vremena, samo bi se uz klopu družila... volim po restoranima brijat...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 10:22

inače popizdim kad mi se hrvić *- doctor, javi sa smsom sljedećeg sadržaja - danas ti kuhaš ručak? ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 3111943984

nikada mu još ništa nisam skuhala I ne planiram... a nije ni on... :munje I gromovi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 10:24

glisto - jednom kad budeš išla u trgovačke centre na škurinjama, javi se da te ugostim u svojoj šarenoj ludnici od stana... da posrčemo kafu...

moram ić radit, jebome poso!!!1

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 10:28

Vel'ka Maca je napisao/la: volim po restoranima brijat...

u jebate, sorry al nisi moj tip ... ako išta mrzim onda je to po restoranima brijati ... odrasla sam u jednom pa mi dosta restorana za tri daljnja života ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1619348112 a što ne mogu te priče iz restorana nit kad se krene pričati oko jela i šta je bolje, šta nije, te probaj ovo, te probaj ono ... ako je jelo ok, onda ga valjda jedeš, ako nije, onda ne ... meni je to vrlo jednostavno ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1523192931 a često mi je najjednostavnije jelo super ako je društvo super a najbolje jelo grooozno ako je društvo bljutavo .... a bilo kakvo opuštanje uz jelo il išta drugo da bi konverzacija potekla, i tu sam se naučila pameti ... ako ti za konverzaciju treba neko opuštanje, onda bolje da je niti nema ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 11484130 čisti gubitak vremena što se naknadno i pokazalo istinitim ... zato volim sa ljudima pričati dok hodam ... brdo ljudi sam po tom principu eliminirala iz svog života i uvijek se pokazalo da sam napravila dobru stvar ... u prirodi se dosadnjakovići odmah odaju ... ništa ne vide ispred, oko ili iznad sebe nego i dalje melju o nekim glupostima i uvijek isto ... to su takozvani egocentrični koji i kad ih odvedeš tamo gdje je najljepše na ovoj planeti, samo sebe vide ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 10:35

Vel'ka Maca je napisao/la:glisto - jednom kad budeš išla u trgovačke centre na škurinjama, javi se da te ugostim u svojoj šarenoj ludnici od stana... da posrčemo kafu...

moram ić radit, jebome poso!!!1

saću ti ja po rijeci često biti al nećemo kavu piti ... ne ne ne ... al možemo ić gledat kornjače u parku a ti kavu ponesi sa sobom u kakvoj termosici il je ja pokupi negdje putem ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1619348112 kunem se, nema kamenja za preslagivat ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 11484130 ... jebote, kad god dođem u rijeku, uvenem od količine betona i sivila oko sebe pa moram napraviti pauzu u nekom parku da se rekuperam ... isto mi i djeca misle ... prolaze kraj onih riječkih škola i naglas žale djecu koja svaki dan moraju ići u škole oko kojih stalno zuji promet ... podivljale smo skroz ... a kad samo pomislim da sam prije par godina skoro ošla živit u rijeku pa mi kolegice kolutale očima i rekle da ja ne bih preživjela više na betonu i da će me to strat ... imale su pravo ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  pizda 05.11.14 10:45

Vel'ka Maca je napisao/la:

a sad vidim da si se u prethodnom postu otkrijo - znači u škurinjskim plodinama ću te sresti... kod hrane za kućne ljubimce... kojim danom ides I koje doba?!?!?
nemam naviku ići u plodine... nekad odem u one velike na viškovu... najzanimljiviji su mi odjeli gotove hrane  ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1523192931

hahahahahahahah, sorry smiješno mi je progoniti lovinu koja se stalno otima... ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 3114667799   ma super si ti pizdo ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 684758713
malo sjeban, al ko nije

idem delat, ćo... danas imam dva bookinga, možda sam nam zaradila za place za 11. mjesec
I moram brdo cjenika nekih egzotičnih ukuckat...
aj, see ju ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 3601362807

prije sam isao obicno cetvrtkom a sad subotom. One na Marinicima su ipak predaleko a vise manje, sve isto. Uzeo sam jednom sarme na onom odjelu gotove hrane, uzas zivi. Moze se pojest ali bolje preskocit...ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 684758713
Ko se otima? Nit me ko lovi nit se osjecam lovinom... ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  taja 05.11.14 10:49

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

a sad vidim da si se u prethodnom postu otkrijo - znači u škurinjskim plodinama ću te sresti... kod hrane za kućne ljubimce... kojim danom ides I koje doba?!?!?
nemam naviku ići u plodine... nekad odem u one velike na viškovu... najzanimljiviji su mi odjeli gotove hrane  ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1523192931

hahahahahahahah, sorry smiješno mi je progoniti lovinu koja se stalno otima... ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 3114667799   ma super si ti pizdo ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 684758713
malo sjeban, al ko nije

idem delat, ćo... danas imam dva bookinga, možda sam nam zaradila za place za 11. mjesec
I moram brdo cjenika nekih egzotičnih ukuckat...
aj, see ju ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 3601362807

prije sam isao obicno cetvrtkom a sad subotom. One na Marinicima su ipak predaleko a vise manje, sve isto. Uzeo sam jednom sarme na onom odjelu gotove hrane, uzas zivi. Moze se pojest ali bolje preskocit...ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 684758713
Ko se otima? Nit me ko lovi nit se osjecam lovinom... ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1523192931
čekaj do subote.... Osjećat ćeš se ako dosad nisi  ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1523192931
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  pizda 05.11.14 10:50

kišna glista je napisao/la:

saću ti ja po rijeci često biti al nećemo kavu piti ... ne ne ne ... al možemo ić gledat kornjače u parku a ti kavu ponesi sa sobom u kakvoj termosici il je ja pokupi negdje putem  ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1619348112  kunem se, nema kamenja za preslagivat ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 11484130 ... jebote, kad god dođem u rijeku, uvenem od količine betona i sivila oko sebe pa moram napraviti pauzu u nekom parku da se rekuperam ... isto mi i djeca misle ... prolaze kraj onih riječkih škola i naglas žale djecu koja svaki dan moraju ići u škole oko kojih stalno zuji promet ... podivljale smo skroz ... a kad samo pomislim da sam prije par godina skoro ošla živit u rijeku pa mi kolegice kolutale očima i rekle da ja ne bih preživjela više na betonu i da će me to strat ... imale su pravo ...

cekaj malo da ti klinke krenu u srednju u Rijeku, za mjesec dana ce pljuvat po Krku i nagovarat te da se preselite...ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  pizda 05.11.14 10:51

taja je napisao/la:
čekaj do subote.... Osjećat ćeš se ako dosad nisi  ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1523192931

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 684758713 lako za Macu, ona je jaka samo na jeziku...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  taja 05.11.14 10:53

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
čekaj do subote.... Osjećat ćeš se ako dosad nisi  ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1523192931

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 684758713 lako za Macu, ona je jaka samo na jeziku...
Maco, izazvana si

Čekamo potez
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 10:54

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

saću ti ja po rijeci često biti al nećemo kavu piti ... ne ne ne ... al možemo ić gledat kornjače u parku a ti kavu ponesi sa sobom u kakvoj termosici il je ja pokupi negdje putem  ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1619348112  kunem se, nema kamenja za preslagivat ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 11484130 ... jebote, kad god dođem u rijeku, uvenem od količine betona i sivila oko sebe pa moram napraviti pauzu u nekom parku da se rekuperam ... isto mi i djeca misle ... prolaze kraj onih riječkih škola i naglas žale djecu koja svaki dan moraju ići u škole oko kojih stalno zuji promet ... podivljale smo skroz ... a kad samo pomislim da sam prije par godina skoro ošla živit u rijeku pa mi kolegice kolutale očima i rekle da ja ne bih preživjela više na betonu i da će me to strat ... imale su pravo ...

cekaj malo da ti klinke krenu u srednju u Rijeku, za mjesec dana ce pljuvat po Krku i nagovarat te da se preselite...ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 684758713

a znam točno kako će to biti ako su imalo na mene ... leći će njima dobro i gradski sadržaji i uvalit će se svugdje gdje se nešto zanimljivo radi ... i trebaju proći i to pa vidjet šta im više leži ... ali onda im neću ja više trebati osim za poplaćati račune i doć tu i tamo preko vikenda ... već sad su dosta samostalne

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  pizda 05.11.14 11:01

kišna glista je napisao/la:

a znam točno kako će to biti ako su imalo na mene ... leći će njima dobro i gradski sadržaji i uvalit će se svugdje gdje se nešto zanimljivo radi ... i trebaju proći i to pa vidjet šta im više leži ... ali onda im neću ja više trebati osim za poplaćati račune i doć tu i tamo preko vikenda ... već sad su dosta samostalne

Tako to ide, fora mi je petkom kad je puna Rijeka klinaca sa onim kuferima na kotacicima. Pice na autobuse i trajekte. Nedjeljom navecer ih vidis kako se vracaju ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 684758713. Sve otocani, gorani, istrijani a ima ih i iz sjeverne dalmacije dosta. Kod studosa ima jako puno njih i iz Međimurja i Slavonije...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 11:09

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a znam točno kako će to biti ako su imalo na mene ... leći će njima dobro i gradski sadržaji i uvalit će se svugdje gdje se nešto zanimljivo radi ... i trebaju proći i to pa vidjet šta im više leži ... ali onda im neću ja više trebati osim za poplaćati račune i doć tu i tamo preko vikenda ... već sad su dosta samostalne

Tako to ide, fora mi je petkom kad je puna Rijeka klinaca sa onim kuferima na kotacicima. Pice na autobuse i trajekte. Nedjeljom navecer ih vidis kako se vracaju ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 684758713. Sve otocani, gorani, istrijani a ima ih i iz sjeverne dalmacije dosta. Kod studosa ima jako puno njih i iz Međimurja i Slavonije...

a nisam ti ja tako ... mene kad je ćapio gradski sadržaj, ćapio me svojski ... i vikende sam ostajala u rijeci al uvijek zbog nekog tečaja ili radionice ... mene su moji kumili i molili da dođem preko vikenda kući al sve je to bila samo faza ilitiga životno šegrtovanje ... uvijek bila i ostala vjerna prirodi al da bi naučila neke vještine i postala prava vještica, morala sam oprobati gradski život

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 11:16

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la: volim po restoranima brijat...

u jebate, sorry al nisi moj tip ... ako išta mrzim onda je to po restoranima brijati ... odrasla sam u jednom pa mi dosta restorana za tri daljnja života ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1619348112  a što ne mogu te priče iz restorana nit kad se krene pričati oko jela i šta je bolje, šta nije, te probaj ovo, te probaj ono  ... ako je jelo ok, onda ga valjda jedeš, ako nije, onda ne ... meni je to vrlo jednostavno ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1523192931 a često mi je najjednostavnije jelo super ako je društvo super a najbolje jelo grooozno ako je društvo bljutavo .... a bilo kakvo opuštanje uz jelo il išta drugo da bi konverzacija potekla, i tu sam se naučila pameti ... ako ti za konverzaciju treba neko opuštanje, onda bolje da je niti nema ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 11484130  čisti gubitak vremena što se naknadno i pokazalo istinitim ... zato volim sa ljudima pričati dok hodam ... brdo ljudi sam po tom principu eliminirala iz svog života i uvijek se pokazalo da sam napravila dobru stvar ... u prirodi se dosadnjakovići odmah odaju ... ništa ne vide ispred, oko ili iznad sebe nego i dalje melju o nekim glupostima i uvijek isto ... to su takozvani egocentrični koji i kad ih odvedeš tamo gdje je najljepše na ovoj planeti, samo sebe vide ...

da, ja baš volim po restorančićima brijuckat... i sve što ide pride, to mi je baš, baš gust.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 11:17

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:glisto - jednom kad budeš išla u trgovačke centre na škurinjama, javi se da te ugostim u svojoj šarenoj ludnici od stana... da posrčemo kafu...

moram ić radit, jebome poso!!!1

saću ti ja po rijeci često biti al nećemo kavu piti ... ne ne ne ... al možemo ić gledat kornjače u parku a ti kavu ponesi sa sobom u kakvoj termosici il je ja pokupi negdje putem  ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1619348112  kunem se, nema kamenja za preslagivat ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 11484130 ... jebote, kad god dođem u rijeku, uvenem od količine betona i sivila oko sebe pa moram napraviti pauzu u nekom parku da se rekuperam ... isto mi i djeca misle ... prolaze kraj onih riječkih škola i naglas žale djecu koja svaki dan moraju ići u škole oko kojih stalno zuji promet ... podivljale smo skroz ... a kad samo pomislim da sam prije par godina skoro ošla živit u rijeku pa mi kolegice kolutale očima i rekle da ja ne bih preživjela više na betonu i da će me to strat ... imale su pravo ...

when in rome... ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 11:22

Vel'ka Maca je napisao/la:

da, ja baš volim po restorančićima brijuckat... i sve što ide pride, to mi je baš, baš gust.

šteta što hien više ne piše ... on bi ti bio super partner za takve stvari a i volijo se družiti sa forumašicama ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 11484130 al baš jako ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 11:23

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
čekaj do subote.... Osjećat ćeš se ako dosad nisi  ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1523192931

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 684758713 lako za Macu, ona je jaka samo na jeziku...
Maco, izazvana si

Čekamo potez

haahahaha, ima pizda pravo, ja sam u biti introvert, sramežljivi... i meni treba da se opustim i počnem s nekim opušteno funkcionirati... ako sam 1 na 1, muško/žensko svejedno... a ako sam u svojoj grupi, onda sam najglasnija  ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 3111943984

pas koji laje ne grize ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 11:24

Vel'ka Maca je napisao/la:
when in rome... ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 11484130

... provincija zuhn em trojmen ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 11:25

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

da, ja baš volim po restorančićima brijuckat... i sve što ide pride, to mi je baš, baš gust.

šteta što hien više ne piše ... on bi ti bio super partner za takve stvari a i volijo se družiti sa forumašicama ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 11484130 al baš jako ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1619348112

eh, zakasnila sam ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1523192931

ma nikad mi nije išao onaj njegov "razdrljeni dekolte i lanac oko vrata" stil ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 11:27

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

da, ja baš volim po restorančićima brijuckat... i sve što ide pride, to mi je baš, baš gust.

šteta što hien više ne piše ... on bi ti bio super partner za takve stvari a i volijo se družiti sa forumašicama ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 11484130 al baš jako ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1619348112

eh, zakasnila sam ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1523192931

ma nikad mi nije išao onaj njegov "razdrljeni dekolte i lanac oko vrata" stil ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 11484130

ma to se samo zajebavo predstave radi ... on ti je u biti bijo jedan fini uglađeni gospodin do vrata zakopčat ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 2996664870

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 11:33

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

da, ja baš volim po restorančićima brijuckat... i sve što ide pride, to mi je baš, baš gust.

šteta što hien više ne piše ... on bi ti bio super partner za takve stvari a i volijo se družiti sa forumašicama ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 11484130 al baš jako ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1619348112

eh, zakasnila sam ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1523192931

ma nikad mi nije išao onaj njegov "razdrljeni dekolte i lanac oko vrata" stil ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 11484130

ma to se samo zajebavo predstave radi ... on ti je u biti bijo jedan fini uglađeni gospodin do vrata zakopčat ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 2996664870  

pod ono Stil nisam mislila (samo) na odijevanje ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 3111943984
ti meni uporno hyena prodaješ, ali ja ti s raznoraznim hienima , plovcima ne bi ni kavu popila, nismo mi sa iste planete... ali vidim ja da si ti meni hyena zacrtala.... morat ću pričekat još koju godinu da se rastane ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  pizda 05.11.14 11:55

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

da, ja baš volim po restorančićima brijuckat... i sve što ide pride, to mi je baš, baš gust.

šteta što hien više ne piše ... on bi ti bio super partner za takve stvari a i volijo se družiti sa forumašicama ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 11484130 al baš jako ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 1619348112

pa sta fali restorancicima, jos je to najugodniji ambijent. Ides na neku finu veceru, opusten, razgledavas malo oko sebe, tracas ljude, papas i ide to...ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 2 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.