kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ayd da se javim i pozdravim ekipu

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 12:15

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

da, ja baš volim po restorančićima brijuckat... i sve što ide pride, to mi je baš, baš gust.

šteta što hien više ne piše ... on bi ti bio super partner za takve stvari a i volijo se družiti sa forumašicama ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 11484130 al baš jako ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1619348112

pa sta fali restorancicima, jos je to najugodniji ambijent. Ides na neku finu veceru, opusten, razgledavas malo oko sebe, tracas ljude, papas i ide to...ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 684758713

maco ? ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 439160543 evo ti još jednog

a jebat ga, tko voli nek izvoli, nisam od tih ... mene to stvarno umara i niti malo ne veseli ... jebate, štaš razgledavat u restoranu oko sebe ? lamperiju, unutarnje uređenje, ljude ? ... meni toga dosta na poslu i oko posla ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 14:11

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

da, ja baš volim po restorančićima brijuckat... i sve što ide pride, to mi je baš, baš gust.

šteta što hien više ne piše ... on bi ti bio super partner za takve stvari a i volijo se družiti sa forumašicama ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 11484130 al baš jako ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1619348112

pa sta fali restorancicima, jos je to najugodniji ambijent. Ides na neku finu veceru, opusten, razgledavas malo oko sebe, tracas ljude, papas i ide to...ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 684758713

maco ? ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 439160543 evo ti još jednog

a jebat ga, tko voli nek izvoli, nisam od tih ... mene to stvarno umara i niti malo ne veseli ... jebate, štaš razgledavat u restoranu oko sebe ? lamperiju, unutarnje uređenje, ljude ?  ... meni toga dosta na poslu i oko posla ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1523192931

ovaj mi se više sviđa ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1523192931
pizda u meni počinje buditi bratsko-majčinske osjećaje... dojila bi ga ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 3114667799
zajebavam se, nekako mi je umiljat kao malo mače, tako pažljiv i suzdržan...

onda idemo u neki mali osubjni restač... ponjet ću projector sa slikama prirode da ti imaš šta promatrat dok sam ja do lakta u janjetini, a pizda dok prebire po nekoj salatici i tu i tamo kojoj ribici...
opet se zajebavam, ne volim janjetinu, ni pečenu mesinu baš...



Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  pizda 05.11.14 14:13

kišna glista je napisao/la:

maco ? ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 439160543 evo ti još jednog

a jebat ga, tko voli nek izvoli, nisam od tih ... mene to stvarno umara i niti malo ne veseli ... jebate, štaš razgledavat u restoranu oko sebe ? lamperiju, unutarnje uređenje, ljude ?  ... meni toga dosta na poslu i oko posla ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1523192931

razgledavat ces i lamperije i ljude koji dolaze, koji sjede, jest ces, pit, klafrat...
Bolje nego li satima dinstat jednu te istu kavu po kaficima ijako i to ima svojih drazi...ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  pizda 05.11.14 14:16

Vel'ka Maca je napisao/la:

ovaj mi se više sviđa ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1523192931
pizda u meni počinje buditi bratsko-majčinske osjećaje... dojila bi ga ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 3114667799
zajebavam se, nekako mi je umiljat kao malo mače, tako pažljiv i suzdržan...


ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1523192931 mislim da nemas bas previse istomisljenika...ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 14:17

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

maco ? ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 439160543 evo ti još jednog

a jebat ga, tko voli nek izvoli, nisam od tih ... mene to stvarno umara i niti malo ne veseli ... jebate, štaš razgledavat u restoranu oko sebe ? lamperiju, unutarnje uređenje, ljude ?  ... meni toga dosta na poslu i oko posla ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1523192931

razgledavat ces i lamperije i ljude koji dolaze, koji sjede, jest ces, pit, klafrat...
Bolje nego li satima dinstat jednu te istu kavu po kaficima ijako i to ima svojih drazi...ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 684758713

promatranje ljudi je super zanimljivo... na aerodromima pogotovo, kad imaš priljev raznoraznih kultura i običaja...
doduše nisam bila na puno aerodroma, svega nekoliko, ali su zabavni ti melting potovi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 14:18

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

šteta što hien više ne piše ... on bi ti bio super partner za takve stvari a i volijo se družiti sa forumašicama ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 11484130 al baš jako ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1619348112

pa sta fali restorancicima, jos je to najugodniji ambijent. Ides na neku finu veceru, opusten, razgledavas malo oko sebe, tracas ljude, papas i ide to...ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 684758713

maco ? ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 439160543 evo ti još jednog

a jebat ga, tko voli nek izvoli, nisam od tih ... mene to stvarno umara i niti malo ne veseli ... jebate, štaš razgledavat u restoranu oko sebe ? lamperiju, unutarnje uređenje, ljude ?  ... meni toga dosta na poslu i oko posla ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1523192931

ovaj mi se više sviđa ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1523192931
pizda u meni počinje buditi bratsko-majčinske osjećaje... dojila bi ga ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 3114667799
zajebavam se, nekako mi je umiljat kao malo mače, tako pažljiv i suzdržan...

onda idemo u neki mali osubjni restač... ponjet ću projector sa slikama prirode da ti imaš šta promatrat dok sam ja do lakta u janjetini, a pizda dok prebire po nekoj salatici i tu i tamo kojoj ribici...
opet se zajebavam, ne volim janjetinu, ni pečenu mesinu baš...



jes nadobudna neka ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1523192931 ... mene ni moje najbolje kolegice ne mogu više navuć na druženje po birtijama, restoranima i kafićima a ne forumaši ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 3114667799 znaš ono kad zađeš u neke godine pa znaš već šta ti paše a šta ne i ne da ti se više gubit vrijeme oko nekih kompromisa ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 14:20

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

ovaj mi se više sviđa ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1523192931
pizda u meni počinje buditi bratsko-majčinske osjećaje... dojila bi ga ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 3114667799
zajebavam se, nekako mi je umiljat kao malo mače, tako pažljiv i suzdržan...


ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1523192931 mislim da nemas bas previse istomisljenika...ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 684758713

kažeš, šta bi tek bilo da stvarno i otvoreno počneš govoriti šta misliš o kome... ihihihihihhi... ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1523192931

ja te doživljavam ful pažljivim i suzdržanim... to je moj dojam... da se iza brda više toga valja ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 14:22

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa sta fali restorancicima, jos je to najugodniji ambijent. Ides na neku finu veceru, opusten, razgledavas malo oko sebe, tracas ljude, papas i ide to...ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 684758713

maco ? ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 439160543 evo ti još jednog

a jebat ga, tko voli nek izvoli, nisam od tih ... mene to stvarno umara i niti malo ne veseli ... jebate, štaš razgledavat u restoranu oko sebe ? lamperiju, unutarnje uređenje, ljude ?  ... meni toga dosta na poslu i oko posla ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1523192931

ovaj mi se više sviđa ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1523192931
pizda u meni počinje buditi bratsko-majčinske osjećaje... dojila bi ga ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 3114667799
zajebavam se, nekako mi je umiljat kao malo mače, tako pažljiv i suzdržan...

onda idemo u neki mali osubjni restač... ponjet ću projector sa slikama prirode da ti imaš šta promatrat dok sam ja do lakta u janjetini, a pizda dok prebire po nekoj salatici i tu i tamo kojoj ribici...
opet se zajebavam, ne volim janjetinu, ni pečenu mesinu baš...



jes nadobudna neka ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1523192931 ... mene ni moje najbolje kolegice ne mogu više navuć na druženje po birtijama, restoranima i kafićima a ne forumaši ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 3114667799  znaš ono kad zađeš u neke godine pa znaš već šta ti paše a šta ne i ne da ti se više gubit vrijeme oko nekih kompromisa ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1523192931  


o, itekako znam što znači biti "tolerancija nula"... ali nekiputa baš nemoš izbjeć pa se povineš nekome iz ljubavi prema njemu i njegovim željicama... ne otpadaju krune zato.... u svom slučaju prvenstveno mislim na noćne izlaske.... nekako su mi omrzli u zadnje vrijeme i ne bi me bogisus izbacio u noć... ali nekad moraš... jebiga kad žene, majke, kraljice iska mče slobodno veče i žele se na taj način opustiti... pa ko sam ja da se ne kompromitiram ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 14:24

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

maco ? ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 439160543 evo ti još jednog

a jebat ga, tko voli nek izvoli, nisam od tih ... mene to stvarno umara i niti malo ne veseli ... jebate, štaš razgledavat u restoranu oko sebe ? lamperiju, unutarnje uređenje, ljude ?  ... meni toga dosta na poslu i oko posla ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1523192931

razgledavat ces i lamperije i ljude koji dolaze, koji sjede, jest ces, pit, klafrat...
Bolje nego li satima dinstat jednu te istu kavu po kaficima ijako i to ima svojih drazi...ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 684758713

ha ha ha ... a vidi i pizda maštovit ... pa jebote opcija ... samo dvije ... pih ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 3384354616
ajd, odgovorila maci pa da ne ponavljam .... jok lamperija, jok, ljudi, jok sjediti za stolom ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1523192931 pa to vi mene oćete kazniti zbog nečega ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Lena 05.11.14 14:40

a vidi nataly se javila.....pozdravljam je  ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 727654710


i napisali ste svašta....
pa za prvi susret je restoran relativno ok.....al bolje je kava ili sladoled....ili bacat žabice na plaži.....odmah vidiš kakve je ko ruke....spretne,nespretne i to  ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 11484130
ovisi kakva je prigoda i ko se nalazi....
meni ponadraže jest isto uz domaću čeljad i doma.....restorani su neka druga opcija....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  taja 05.11.14 14:43

Volim I ja isprobavat restorancice,narocito novootvorene pa onda usporedjivati cijene I hranu,mmmmm...
Ah, eco I smajlica  ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 2634474203
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Lena 05.11.14 15:00

taja je napisao/la:Volim I ja isprobavat restorancice,narocito novootvorene pa onda usporedjivati cijene I hranu,mmmmm...
Ah, eco I smajlica  ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 2634474203

ja samo ako se pokažu kao maštovoti i sa nekim dobrim pijatom.....a zapravo većina ima jako sličnu ponudu....malo dosadno
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 17:15

Lena je napisao/la:
taja je napisao/la:Volim I ja isprobavat restorancice,narocito novootvorene pa onda usporedjivati cijene I hranu,mmmmm...
Ah, eco I smajlica  ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 2634474203

ja samo ako se pokažu kao maštovoti i sa nekim dobrim pijatom.....a zapravo većina ima jako sličnu ponudu....malo dosadno

je, to je istina.... ponuda je strahovito jednolicna i dosadna... al ono, ne ides svaki dan, pa kad odes je super...
ja jos uvijek imam tu srecu da svaki dan dodjem na skuhano... ili kod bake ili kod mame i to mi je spas jer mi se ne da samoj sebi kuhat...

meni se svidja kako ameri jedan dan donesu iz kineskog, drugi dan iz tajlandskog restorana... cijene su pristupacne pa mozes i jest raznoliko.... i nije skupo.... deprimira me koja je svota novaca potrebna da bi se prehranio.... koliki je to dio nasih socijalnih placica... to mi je bacena lova... potrosila bi ju na druge radosti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 21:36

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

u kojim onda plodinama ti I lasta sastančite - podmurvice? rastočine? daj coordinate ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1523192931
glista... hahahaha, preslagivale bi krmače jebate... I onda bi mi još rekla da si sama ulovim zasluženi obrok ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1523192931

tamo u brace Supak sam je jednom vidijo. Bilder tamo radi pa ga ona posjecuje i seksaju se za vrijeme radnog vremena.


builder ne radi u plodinama, totalna dezinformacija ali zato redovno kupuje u škurinjama. ko zna zašto ....  ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 05.11.14 21:50

apropo restorana, trebam za to biti raspoložena a vikend sam oba dana jela vani. potrefilo se ... u subotu sam izabrala pizzu. dvoumila sam se između toga i lignji na žaru ili carpaccia od tune ali pizzu obožavam i za nju sam se odlučila definitivno kada mi je došao miris sa susjednog stola. terasa nad morem u kostreni, sunčano poslijepodne i divno, mirno predvečerje .... uz pijuckanje gema dočekale smo noć. bilo je SUPER! ... a u nedjelju također tik uz more ali na drvenim klupama ZONE na ćevapima i pogled na lučicu .... fenomenalno! ... red priče, red meze, red smijeha .... i subotu i nedjelju ispalo je neplanski ali zaista, zaista dobro  ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 06.11.14 16:42

Pipi nisam otisla sa sjevera ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 684758713 da se ne brines bezveze a pozdrav lasti ,leni btw ,taji i svima koji me simpatisu ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 3111943984 ,vidim da bespolsen pop na onom forumu prenosi sta se ovdie radi..nemogu vjerovati zasto ? sta im to treba,,kao neka baba tracara -evo svitu moj lipi snjiueg danas padnu a sutra imam rodjendan ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 684758713 -a bas sam si snjeg  pozelila taj dan a ono dan prije.pa nemoze biti bolje hahaha

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 06.11.14 16:43

kaze pop da ste se raspricali o restoranima a bio bi red da damo ime tom restoranu da im bude veselije onamo ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 3111943984 da imaju sta tracati i ozivit  svoj  originalni kultni vorum

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 06.11.14 16:51

lisce zuto
poljubilo zemlju
jesen zatvorise svoja vrata
ljubitelji koji vole zimu
raduju se kao dieca mala
o,bOZe dragi na tom ti daru fala
bozic se blizi
tamne noci svjetlom okicene
bjelinom snjega
carovat ce  romancom
ne trebaju rijeci
ljepoti toj
sasvim dovoljna
sutnja
puno ce reci

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 06.11.14 16:53

nemoj sad da mi se ko  sprda sa pjesmicama ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1425538829 ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 3111943984 lijepo vas pozdravljam i neka me jos malo ovdi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  taja 06.11.14 19:12

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 727654710  Nati
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 06.11.14 21:22

nataly_s@net.hr je napisao/la: pozdrav lasti ,leni btw ,taji i svima koji me simpatisu ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 3111943984 


pa ne znam šta si čekala do sada da se pojaviš, nije to to bez tvoje poezije ...  ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 684758713

pozdrav nato, gledaš još našu seriju?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 07.11.14 3:00

Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:
taja je napisao/la:Volim I ja isprobavat restorancice,narocito novootvorene pa onda usporedjivati cijene I hranu,mmmmm...
Ah, eco I smajlica  ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 2634474203

ja samo ako se pokažu kao maštovoti i sa nekim dobrim pijatom.....a zapravo većina ima jako sličnu ponudu....malo dosadno

je, to je istina.... ponuda je strahovito jednolicna i dosadna... al ono, ne ides svaki dan, pa kad odes je super...
ja jos uvijek imam tu srecu da svaki dan dodjem na skuhano... ili kod bake ili kod mame i to mi je spas jer mi se ne da samoj sebi kuhat...

meni se svidja kako ameri jedan dan donesu iz kineskog, drugi dan iz tajlandskog restorana... cijene su pristupacne pa mozes i jest raznoliko.... i nije skupo.... deprimira me koja je svota novaca potrebna da bi se prehranio.... koliki je to dio nasih socijalnih placica... to mi je bacena lova... potrosila bi ju na druge radosti
deder da si se ugledala ma majku i baku i lijepo receptice i uzivaj kuhajuci. kao drugo, ovo o kineskoj i tajladnskoj hrani je ok ALI samo, samo ponekada kad mi se ne da kod kuce domace praviti. neki ameri zbilja ne znaju nista o prehrani. kazem neki er se nista nemre uopcavati ovdje.... i onda zderu to doneseno jelo u velikim kolicinama i sta je rezultat - debljina. bog ti jadan, nema mi nista gore nego kada vidim da su im i bebe debele. nema mi nista gore nego na maloj bebi vidjeti ono preogromno presavijeno salo i schlauche oko ruku, nogu i trbuha. grozno... inace, thai kuhnja je meni super - thai pad je moja omiljena papica, ali kako rekoh ponekada

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 07.11.14 3:05

nataly_s@net.hr je napisao/la:lisce zuto
poljubilo zemlju
jesen zatvorise svoja vrata
ljubitelji koji vole zimu
raduju se kao dieca mala
o,bOZe dragi na tom ti daru fala
bozic se blizi
tamne noci svjetlom okicene
bjelinom snjega
carovat ce  romancom
ne trebaju rijeci
ljepoti toj
sasvim dovoljna
sutnja
puno ce reci
sutnja puno kaze
nikada ne laze
u sutnji je zlato
je li tako, nato
rodjendan ti sretan zelim
srcem svojim cijelim ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 4024472575

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Lena 07.11.14 10:58

nataly_s@net.hr je napisao/la:Pipi nisam otisla sa sjevera ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 684758713 da se ne brines bezveze a pozdrav lasti ,leni btw ,taji i svima koji me simpatisu ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 3111943984 ,vidim da bespolsen pop na onom forumu prenosi sta se ovdie radi..nemogu vjerovati zasto ? sta im to treba,,kao neka baba tracara -evo svitu moj lipi snjiueg danas padnu a sutra imam rodjendan ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 684758713 -a bas sam si snjeg  pozelila taj dan a ono dan prije.pa nemoze biti bolje hahaha

sve dok ne pievaš ustaške moš proć  ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 3084372643

neka pop prenosi...ne da mu vjera da piše na ovom,ali čita....ma svi čitaju manje više sve,ali namilije im tamo gdje pišu

sretan rođendan!!! ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1040131347 ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1521376178 ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1040131347  

strelicija kao moja malena....njoj je za koji tjedan
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Gost 08.11.14 14:28

neda mi se citirati ,hvala vam na lijepim zeljama -mislim da ipak necu pisati ovdje jerbo ne podnosim ultimatume a upravo zbog takvih stvari ste i sami ovdje -mozda nije tako? ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 1425538829 -liep vam pozz

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ayd da se javim i pozdravim ekipu - Page 3 Empty Re: ayd da se javim i pozdravim ekipu

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.